"Tere, Kevad!" kutsub lapsi loodust vaatlema ning tähele panema saabuva kevade märke.

По русски
Summary in English
Vaata ka: "Kevad ärkab!"

Projekti korraldajad:
kevadorg@googlegroups.com

Tehnilised probleemid:
toni@punkt.ee

Projektis "Tere, Kevad! 2019" osaleb 6253 õpilast ja 359 rühma.

Ülevaade Osalejad Vaatlused Viktoriin Pildid Loomad Abiks Korraldajad
Ajakava Foorum Tulemused Haikud Fotod Taimed Ajalugu Toetajad

Registreeritud liikide nägemised/kuulmised

Tabelit saab järjestada tulpade pealkirjadele klõpsates

Kool Kevadekuulutaja Kuupäev Maakond
Eerika lasteaed Laululind 2 Võilill 1. aprill 2019 Tartu
Loksa Gümnaasium 4a Võilill 3. aprill 2019 Harju
Varbla Kool 24 Võilill 3. aprill 2019 Pärnu
Aruküla Lasteaed Rukkilill 2 Võilill 5. aprill 2019 Harju
Riia Eesti Põhikool 2 Võilill 6. aprill 2019 Välismaa
Tartu Hiie Kool 4b 2 Võilill 6. aprill 2019 Tartu
Tarvastu Lasteaed Võilill 6. aprill 2019 Viljandi
Valga Põhikool 1d Võilill 7. aprill 2019 Valga
Kose-Uuemõisa Lasteaed-Kool 1 Võilill 7. aprill 2019 Harju
Kõo Lasteaed Võilill 8. aprill 2019 Viljandi
Kääpa Põhikool 1 Võilill 8. aprill 2019 Võru
Sonda Kool 5-6 Võilill 10. aprill 2019 Ida-Viru
Haapsalu Linna Algkool 2b Võilill 11. aprill 2019 Lääne
Tallinna Lasteaed Pallipõnn 3 Võilill 13. aprill 2019 Harju
Kadrina Keskkool 3b Võilill 13. aprill 2019 Lääne-Viru
Muhu Põhikool 5 Võilill 14. aprill 2019 Saare
Tarvastu Gümnaasium 3 2 Võilill 14. aprill 2019 Viljandi
Nurme Kool 8-9a Võilill 14. aprill 2019 Järva
Orissaare Gümnaasium 3 Võilill 14. aprill 2019 Saare
Krootuse Põhikool 3 Võilill 14. aprill 2019 Põlva
Viluste Põhikool 4 Võilill 14. aprill 2019 Põlva
Antsla Gümnaasium 4b Võilill 14. aprill 2019 Võru
Pihtla Lasteaed Võilill 15. aprill 2019 Saare
Voore Põhikool Võilill 15. aprill 2019 Jõgeva
Kõmsi Lasteaed-Algkool 3-6 Võilill 15. aprill 2019 Lääne
Tallinna Liivaku Lasteaed Võilill 15. aprill 2019 Harju
Tartu Hansa Kool 3b Võilill 15. aprill 2019 Tartu
Pärnu Kuninga Tänava Põhikool 1 Võilill 15. aprill 2019 Pärnu
Kohtla-Järve Lasteaed Rukkilill Võilill 16. aprill 2019 Ida-Viru
Riia Eesti Põhikool Võilill 16. aprill 2019 Välismaa
Suuremõisa Lasteaed-Põhikool 1-4 Võilill 16. aprill 2019 Hiiu
Tallinna Meelespea Lasteaed Võilill 16. aprill 2019 Harju
Kohtla-Järve Järve Gümnaasium 1a Võilill 16. aprill 2019 Ida-Viru
Põlva Kool 2a Võilill 16. aprill 2019 Põlva
Väike-Maarja Gümnaasium 2b Võilill 16. aprill 2019 Lääne-Viru
Tarvastu Gümnaasium 3 Võilill 16. aprill 2019 Viljandi
Pärnu Kuninga Tänava Põhikool 1c Võilill 16. aprill 2019 Pärnu
Kõrveküla Põhikool 3a Võilill 17. aprill 2019 Tartu
Tallinna Lasteaed Südameke Võilill 17. aprill 2019 Harju
Suuremõisa Lasteaed-Põhikool 2-6 Võilill 17. aprill 2019 Hiiu
Haapsalu Linna Algkool 3b Võilill 17. aprill 2019 Lääne
Jakob Westholmi Gümnaasium 3d Võilill 17. aprill 2019 Harju
Virtsu Kool 3-4 Võilill 17. aprill 2019 Lääne
Kõmsi Lasteaed-Algkool 1-2 Võilill 17. aprill 2019 Lääne
Keeni Põhikool 4 Võilill 17. aprill 2019 Valga
Väike-Maarja Gümnaasium 3b Võilill 18. aprill 2019 Lääne-Viru
Tartu Hansa Kool 3a Võilill 18. aprill 2019 Tartu
Tamsalu Gümnaasium 1a6a Võilill 18. aprill 2019 Lääne-Viru
Riisipere Lasteaed Võilill 18. aprill 2019 Harju
Kohtla-Järve Järve Gümnaasium 5a Võilill 18. aprill 2019 Ida-Viru
Elva Gümnaasium 2d Võilill 18. aprill 2019 Tartu
Oru lasteaed Mesimumm Võilill 19. aprill 2019 Harju
Põlva Lasteaed Mesimumm Võilill 19. aprill 2019 Põlva
Jakob Westholmi Gümnaasium 2a Võilill 19. aprill 2019 Harju
Valguta Lasteaed-Algkool 23 Võilill 19. aprill 2019 Tartu
Haapsalu Põhikool 2b Võilill 19. aprill 2019 Lääne
Väike-Maarja Gümnaasium 2a Võilill 19. aprill 2019 Lääne-Viru
Türi Põhikool 2c Võilill 19. aprill 2019 Järva
Emmaste Põhikool 1-4 Võilill 19. aprill 2019 Hiiu
Tartu Raatuse Kool 1a Võilill 19. aprill 2019 Tartu
Kohtla-Järve Maleva Põhikool 6ad Võilill 20. aprill 2019 Ida-Viru
Risti Kool 5-9 Võilill 20. aprill 2019 Harju
Kilingi-Nõmme Gümnaasium 3b Võilill 20. aprill 2019 Pärnu
Tudulinna Põhikool 34 Võilill 20. aprill 2019 Ida-Viru
Laitse lasteaed Võilill 20. aprill 2019 Harju
Pirita Majandusgümnaasium 3a Võilill 20. aprill 2019 Harju
Alavere Põhikool 2 Võilill 20. aprill 2019 Harju
Tilsi Põhikool 2 Võilill 21. aprill 2019 Põlva
Värska Gümnaasium 3-4 Võilill 21. aprill 2019 Võru
Valga Priimetsa Kool Võilill 21. aprill 2019 Valga
Mustjala Lasteaed-Põhikool 4-6 Võilill 21. aprill 2019 Saare
Aruküla Lasteaed Rukkilill Võilill 21. aprill 2019 Harju
Võsukese Lasteaed Võilill 21. aprill 2019 Harju
Jõgeva Põhikool 3c Võilill 21. aprill 2019 Jõgeva
Luunja Lasteaed Midrimaa Võilill 22. aprill 2019 Tartu
Kohtla-Järve Järve Gümnaasium 2a Võilill 22. aprill 2019 Ida-Viru
Veskitammi Lasteaed Võilill 22. aprill 2019 Harju
Puhja Lasteaed Pääsusilm Võilill 22. aprill 2019 Tartu
Kose-Uuemõisa Lasteaed-Kool Võilill 22. aprill 2019 Harju
Paikuse Lasteaed, Seljametsa maja Võilill 22. aprill 2019 Pärnu
Harku Lasteaed Võilill 22. aprill 2019 Harju
Lehtse Kool 1-4 Võilill 22. aprill 2019 Lääne-Viru
Türi Põhikool 1b Võilill 22. aprill 2019 Järva
Lümanda Põhikool 2 Võilill 22. aprill 2019 Saare
Haapsalu Linna Algkool 2a Võilill 22. aprill 2019 Lääne
Nõva Kool lasteaed Võilill 23. aprill 2019 Lääne
Tartu Lasteaed Annike 2 Võilill 23. aprill 2019 Tartu
Tahkuranna Lasteaed-Algkool 4-7a Võilill 23. aprill 2019 Pärnu
Värska Gümnaasium 2 Võilill 23. aprill 2019 Võru
Rakvere Gümnaasium 4b Võilill 23. aprill 2019 Lääne-Viru
Halliste Põhikool 1-4 Võilill 23. aprill 2019 Viljandi
Tartu Raatuse Kool 3a Võilill 23. aprill 2019 Tartu
Viiratsi Lasteaed Rüblik Võilill 23. aprill 2019 Viljandi
Ääsmäe Lasteaed Võilill 23. aprill 2019 Harju
Kilingi-Nõmme Gümnaasium 1a Võilill 23. aprill 2019 Pärnu
Risti Põhikool 1 Võilill 23. aprill 2019 Lääne
Laiuse Jaan Poska Põhikool 3-6 Võilill 23. aprill 2019 Jõgeva
Rakvere Gümnaasium 5c Võilill 23. aprill 2019 Lääne-Viru
Valtu Põhikool 1 Võilill 24. aprill 2019 Rapla
Tartu Lasteaed Sass Võilill 24. aprill 2019 Tartu
Kohtla-Järve Lasteaed Rukkilill 2 Võilill 24. aprill 2019 Ida-Viru
Suure-Jaani Kool 3a Võilill 24. aprill 2019 Viljandi
Kohtla-Järve Lasteaed Tareke Võilill 24. aprill 2019 Ida-Virumaa
Türi Lokuta lasteaed Võilill 24. aprill 2019 Järva
Kose Gümnaasium 2b Võilill 24. aprill 2019 Harju
Uulu Lasteaed Võilill 24. aprill 2019 Pärnu
Nõva Kool 1-2 Võilill 24. aprill 2019 Lääne
Võsukese Lasteaed 2 Võilill 25. aprill 2019 Harju
Kernu Põhikooli Haiba Lasteaed Riisikas Võilill 25. aprill 2019 Harju
Türi Põhikool 1a Võilill 25. aprill 2019 Järva
Osula Põhikool 2 Võilill 25. aprill 2019 Võru
Puhja Lasteaed Pääsusilm 2 Võilill 25. aprill 2019 Tartu
Kadrina Lasteaed Sipsik Võilill 25. aprill 2019 Lääne-Viru
Jõhvi Põhikool 6 Võilill 25. aprill 2019 Ida-Viru
Riidaja Põhikool 5-8 Võilill 25. aprill 2019 Valga
Kanepi Gümnaasium 2 Võilill 25. aprill 2019 Põlva
Põltsamaa Lasteaed “Mari” Võilill 25. aprill 2019 Jõgeva
Konguta Kool 3 Võilill 25. aprill 2019 Tartu
Elva Lasteaed Murumuna Võilill 25. aprill 2019 Tartu
Haanja Kool 1-3b Võilill 26. aprill 2019 Võru
Gustav Adolfi Gümnaasium Võilill 26. aprill 2019 Harju
Kohila Gümnaasium 7b Võilill 26. aprill 2019 Rapla
Audentese Erakool 2c Võilill 26. aprill 2019 Harju
Värska Gümnaasium 1 Võilill 26. aprill 2019 Võru
Palupera Põhikool Võilill 26. aprill 2019 Valga
Hargla Kool 2-4 Võilill 26. aprill 2019 Valga
Koigi Kool Võilill 27. aprill 2019 Järva
Lümanda Põhikool 3 Võilill 27. aprill 2019 Saare
Saku Valla Lasteaed Päikesekild Võilill 27. aprill 2019 Harju
Muraste Looduskool Võilill 27. aprill 2019 Harju
Peetri Kool 4-5 Võilill 27. aprill 2019 Järva
Kohtla-Järve Lasteaed Kakuke Võilill 27. aprill 2019 Ida-Viru
Lümanda Põhikool 1 Võilill 28. aprill 2019 Saare
Unipiha Algkool 1-4 Võilill 28. aprill 2019 Tartu
Aste Põhikool 1 Võilill 28. aprill 2019 Saare
Tõrva Gümnaasium 5 Võilill 28. aprill 2019 Valga
Pirita Majandusgümnaasium 3c Võilill 28. aprill 2019 Harju
Pelguranna Lasteaed Võilill 29. aprill 2019 Harju
Ääsmäe Põhikool 5-6 Võilill 29. aprill 2019 Harju
Lümanda Põhikool 4 Võilill 29. aprill 2019 Saare
Tudu Lasteaed-Põhikool 1-4 Võilill 29. aprill 2019 Lääne-Viru
Valga Jaanikese Kool 3-5 Võilill 29. aprill 2019 Valga
Harkujärve Põhikool 2b Võilill 29. aprill 2019 Harju
Torma Lasteaed "Linnutaja" Võilill 29. aprill 2019 Jõgeva
Rakvere Põhikool Võilill 30. aprill 2019 Lääne-Viru
Vääna Mõisakool Võilill 30. aprill 2019 Harju
Tõrva Gümnaasium 4 Võilill 30. aprill 2019 Valga
Türi Põhikool 3b Võilill 30. aprill 2019 Järva
Tartu Maarjamõisa Lasteaed 2 Võilill 30. aprill 2019 Tartu
Pärnu-Jaagupi Põhikool 6a Võilill 1. mai 2019 Pärnu
Kuremaa Lasteaed-Algkool Võilill 1. mai 2019 Jõgeva
Võnnu Lasteaed Värvuke 2 Võilill 2. mai 2019 Tartu
J.V.Veski nim. Maarja Põhikool 4 Võilill 2. mai 2019 Jõgeva
Aravete Keskkool 1 Võilill 3. mai 2019 Järva
Kuuste Kool 1 Võilill 4. mai 2019 Tartu
Hargla Kool 1-3 Võilill 5. mai 2019 Valga
Lasila Põhikool 5 Võilill 5. mai 2019 Lääne-Viru
Hilariuse Kool 4-5 Võilill 7. mai 2019 Harju
Metsküla Algkool 1-3 Võilill 8. mai 2019 Lääne
Tallinna Kesklinna Põhikool 1 3 Võilill 9. mai 2019 Harju
Saue Gümnaasium 1a Võilill 9. mai 2019 Harju
Esku-Kamari Kool 3-4 Võilill 13. mai 2019 Jõgeva
Jüri Gümnaasium 2d Võilill 14. mai 2019 Harju
Põlva Kool 6c Võilill 17. mai 2019 Põlva

Tagasi tulemuste juurde