"Tere, Kevad!" kutsub lapsi loodust vaatlema ning tähele panema saabuva kevade märke.

По русски
Summary in English
Vaata ka: "Kevad ärkab!"

Projekti korraldajad:
kevadorg@googlegroups.com

Tehnilised probleemid:
toni@punkt.ee

Projektis "Tere, Kevad! 2019" osaleb 6253 õpilast ja 359 rühma.

Ülevaade Osalejad Vaatlused Viktoriin Pildid Loomad Abiks Korraldajad
Ajakava Foorum Tulemused Haikud Fotod Taimed Ajalugu Toetajad

Registreeritud liikide nägemised/kuulmised

Tabelit saab järjestada tulpade pealkirjadele klõpsates

Kool Kevadekuulutaja Kuupäev Maakond
Kanepi Gümnaasium 2 Toomingas 25. aprill 2019 Põlva
Tartu Hiie Kool 4b 2 Toomingas 25. aprill 2019 Tartu
Riia Eesti Põhikool 2 Toomingas 26. aprill 2019 Välismaa
Halliste Põhikool 1-4 Toomingas 26. aprill 2019 Viljandi
Põlva Lasteaed Mesimumm Toomingas 27. aprill 2019 Põlva
Tartu Hansa Kool 3a Toomingas 27. aprill 2019 Tartu
Sipa-Laukna Lasteaed Toomingas 27. aprill 2019 Rapla
Värska Gümnaasium 3-4 Toomingas 27. aprill 2019 Võru
Elva Gümnaasium 2d Toomingas 28. aprill 2019 Tartu
Alavere Põhikool 2 Toomingas 28. aprill 2019 Harju
Tarvastu Lasteaed Toomingas 28. aprill 2019 Viljandi
Kilingi-Nõmme Gümnaasium 3b Toomingas 28. aprill 2019 Pärnu
Eerika lasteaed Laululind 2 Toomingas 28. aprill 2019 Tartu
Haapsalu Linna Algkool 2b Toomingas 29. aprill 2019 Lääne
Kilingi-Nõmme Gümnaasium 1a Toomingas 29. aprill 2019 Pärnu
Varbla Kool 24 Toomingas 29. aprill 2019 Pärnu
Riidaja Põhikool 5-8 Toomingas 29. aprill 2019 Valga
Antsla Gümnaasium 4b Toomingas 29. aprill 2019 Võru
Aruküla Lasteaed Rukkilill 2 Toomingas 29. aprill 2019 Harju
Kõrveküla Põhikool 3a Toomingas 29. aprill 2019 Tartu
Kose-Uuemõisa Lasteaed-Kool 1 Toomingas 29. aprill 2019 Harju
Viluste Põhikool 4 Toomingas 29. aprill 2019 Põlva
Haapsalu Linna Algkool 3b Toomingas 29. aprill 2019 Lääne
Jakob Westholmi Gümnaasium 2a Toomingas 29. aprill 2019 Harju
Konguta Kool 3 Toomingas 29. aprill 2019 Tartu
Hummuli Põhikool 1-2 Toomingas 29. aprill 2019 Valga
Suure-Jaani Kool 3a Toomingas 29. aprill 2019 Viljandi
Valga Põhikool 1d Toomingas 29. aprill 2019 Valga
Värska Gümnaasium 1 Toomingas 29. aprill 2019 Võru
Valga Jaanikese Kool 3-5 Toomingas 29. aprill 2019 Valga
Virtsu Kool 3-4 Toomingas 29. aprill 2019 Lääne
Osula Põhikool 2 Toomingas 30. aprill 2019 Võru
Risti Põhikool 1 Toomingas 30. aprill 2019 Lääne
Väike-Maarja Gümnaasium 2a Toomingas 30. aprill 2019 Lääne-Viru
Türi Põhikool 3b Toomingas 30. aprill 2019 Järva
Võsukese Lasteaed Toomingas 30. aprill 2019 Harju
Kõmsi Lasteaed-Algkool 3-6 Toomingas 30. aprill 2019 Lääne
Tartu Raatuse Kool 3a Toomingas 30. aprill 2019 Tartu
Kõrveküla Põhikool 4a Toomingas 30. aprill 2019 Tartu
Kõmsi Lasteaed-Algkool 1-2 Toomingas 30. aprill 2019 Lääne
Kose-Uuemõisa Lasteaed-Kool Toomingas 30. aprill 2019 Harju
Pärnu-Jaagupi Põhikool 6a Toomingas 1. mai 2019 Pärnu
Tallinna Lasteaed Pallipõnn 3 Toomingas 1. mai 2019 Harju
Väike-Maarja Gümnaasium 3b Toomingas 1. mai 2019 Lääne-Viru
Põlva Kool 2a Toomingas 1. mai 2019 Põlva
Kose-Uuemõisa Lasteaed-Kool 4 Toomingas 1. mai 2019 Harju
Tartu Raatuse Kool 1a Toomingas 1. mai 2019 Tartu
Viiratsi Lasteaed Rüblik Toomingas 1. mai 2019 Viljandi
Gustav Adolfi Gümnaasium 2 Toomingas 1. mai 2019 Harju
Värska Gümnaasium 2 Toomingas 1. mai 2019 Võru
Kernu Põhikooli Haiba Lasteaed Riisikas Toomingas 1. mai 2019 Harju
Tallinna Inglise Kolledž 5-8 Toomingas 1. mai 2019 Harju
Jakob Westholmi Gümnaasium 3d Toomingas 1. mai 2019 Harju
Tilsi Põhikool 2 Toomingas 1. mai 2019 Põlva
Jüri Gümnaasium 2e Toomingas 1. mai 2019 Harju
Tahkuranna Lasteaed-Algkool 4-7a Toomingas 2. mai 2019 Pärnu
Tarvastu Gümnaasium 3 Toomingas 2. mai 2019 Viljandi
Haapsalu Põhikool 2b Toomingas 2. mai 2019 Lääne
Lümanda Põhikool 4 Toomingas 2. mai 2019 Saare
Nurme Kool 8-9a Toomingas 2. mai 2019 Järva
Tartu Maarjamõisa Lasteaed 2 Toomingas 2. mai 2019 Tartu
Türi Lokuta lasteaed Toomingas 2. mai 2019 Järva
Võnnu Lasteaed Värvuke 2 Toomingas 2. mai 2019 Tartu
Lümanda Põhikool 2 Toomingas 3. mai 2019 Saare
Koigi Kool Toomingas 3. mai 2019 Järva
Türi Põhikool 1a Toomingas 3. mai 2019 Järva
Voore Põhikool Toomingas 3. mai 2019 Jõgeva
Aste Põhikool 1 Toomingas 3. mai 2019 Saare
Kohtla-Järve Lasteaed Rukkilill Toomingas 5. mai 2019 Ida-Viru
Jakob Westholmi Gümnaasium 4a Toomingas 5. mai 2019 Harju
Paikuse Lasteaed, Seljametsa maja Toomingas 5. mai 2019 Pärnu
Kohila Gümnaasium 7b Toomingas 5. mai 2019 Rapla
Emmaste Põhikool 1-4 Toomingas 5. mai 2019 Hiiu
Lehtse Kool 1-4 Toomingas 5. mai 2019 Lääne-Viru
Kohtla-Järve Lasteaed Rukkilill 2 Toomingas 5. mai 2019 Ida-Viru
Valtu Põhikool 1 Toomingas 6. mai 2019 Rapla
Muhu Põhikool 5 Toomingas 6. mai 2019 Saare
Saku Valla Lasteaed Päikesekild Toomingas 6. mai 2019 Harju
Pirita Majandusgümnaasium 3a Toomingas 6. mai 2019 Harju
Kääpa Põhikool 1 Toomingas 6. mai 2019 Võru
Sonda Kool 5-6 Toomingas 6. mai 2019 Ida-Viru
Kohtla-Järve Maleva Põhikool 6ad Toomingas 6. mai 2019 Ida-Viru
Kadrina Keskkool 6a Toomingas 6. mai 2019 Lääne-Viru
Torma Lasteaed "Linnutaja" Toomingas 7. mai 2019 Jõgeva
Alavere Põhikool 1 Toomingas 7. mai 2019 Harju
Tõrva Gümnaasium 4 Toomingas 7. mai 2019 Valga
Kohtla-Järve Järve Gümnaasium 2a Toomingas 7. mai 2019 Ida-Viru
Kuremaa Lasteaed-Algkool Toomingas 7. mai 2019 Jõgeva
Harkujärve Põhikool 2b Toomingas 7. mai 2019 Harju
Oru lasteaed Mesimumm Toomingas 7. mai 2019 Harju
Tamsalu Gümnaasium 1a6a Toomingas 8. mai 2019 Lääne-Viru
Suuremõisa Lasteaed-Põhikool 1-4 Toomingas 8. mai 2019 Hiiu
Haapsalu Linna Algkool 2a Toomingas 8. mai 2019 Lääne
Sadala Põhikool 2-3 Toomingas 8. mai 2019 Jõgeva
Väike-Maarja Gümnaasium 2b Toomingas 8. mai 2019 Lääne-Viru
Palupera Põhikool Toomingas 8. mai 2019 Valga
Pelguranna Lasteaed Toomingas 9. mai 2019 Harju
Rakvere Põhikool Toomingas 9. mai 2019 Lääne-Viru
Jõgeva Põhikool 3c Toomingas 9. mai 2019 Jõgeva
Kohtla-Järve Lasteaed Kakuke Toomingas 9. mai 2019 Ida-Viru
Jõhvi Põhikool 6 Toomingas 9. mai 2019 Ida-Viru
Kohtla-Järve Järve Gümnaasium 1a Toomingas 9. mai 2019 Ida-Viru
Kuuste Kool 1 Toomingas 9. mai 2019 Tartu
Peetri Kool 4-5 Toomingas 9. mai 2019 Järva
Rakke Kool 1 Toomingas 10. mai 2019 Lääne-Viru
Rakke Kool 8 Toomingas 10. mai 2019 Lääne-Viru
Metsküla Algkool 1-3 Toomingas 10. mai 2019 Lääne
Laitse lasteaed Toomingas 10. mai 2019 Harju
Muraste Looduskool Toomingas 10. mai 2019 Harju
Aruküla Lasteaed Rukkilill Toomingas 10. mai 2019 Harju
Haanja Kool 1-3b Toomingas 10. mai 2019 Võru
Nõva Kool lasteaed Toomingas 10. mai 2019 Lääne
Kõo Lasteaed Toomingas 10. mai 2019 Viljandi
Tudu Lasteaed-Põhikool 1-4 Toomingas 11. mai 2019 Lääne-Viru
Rakke Kool 7 Toomingas 11. mai 2019 Lääne-Viru
Laiuse Jaan Poska Põhikool 3-6 Toomingas 11. mai 2019 Jõgeva
Pirita Majandusgümnaasium 3c Toomingas 11. mai 2019 Harju
Tudulinna Põhikool 34 Toomingas 11. mai 2019 Ida-Viru
Tallinna Kesklinna Põhikool 1 3 Toomingas 12. mai 2019 Harju
Rakvere Gümnaasium 5c Toomingas 13. mai 2019 Lääne-Viru
Lagedi lasteaed Toomingas 13. mai 2019 Harju
Esku-Kamari Kool 3-4 Toomingas 13. mai 2019 Jõgeva
Elva Lasteaed Murumuna Toomingas 13. mai 2019 Tartu
Harku Lasteaed Toomingas 13. mai 2019 Harju
Nõva Kool 1-2 Toomingas 13. mai 2019 Lääne
Tallinna Liivaku Lasteaed Toomingas 14. mai 2019 Harju
Tõrva Gümnaasium 5 Toomingas 14. mai 2019 Valga
Loksa Gümnaasium 4a Toomingas 14. mai 2019 Harju
Jüri Gümnaasium 2d Toomingas 14. mai 2019 Harju
Suuremõisa Lasteaed-Põhikool 2-6 Toomingas 15. mai 2019 Hiiu
J.V.Veski nim. Maarja Põhikool 4 Toomingas 15. mai 2019 Jõgeva
Kohtla-Järve Järve Gümnaasium 5a Toomingas 16. mai 2019 Ida-Viru
Risti Kool 5-9 Toomingas 16. mai 2019 Harju
Võsukese Lasteaed 2 Toomingas 17. mai 2019 Harju
Põlva Kool 6c Toomingas 17. mai 2019 Põlva
Lasila Põhikool 5 Toomingas 21. mai 2019 Lääne-Viru

Tagasi tulemuste juurde