"Tere, Kevad!" kutsub lapsi loodust vaatlema ning tähele panema saabuva kevade märke.

По русски
Summary in English
Vaata ka: "Kevad ärkab!"

Projekti korraldajad:
kevadorg@googlegroups.com

Tehnilised probleemid:
toni@punkt.ee

Projektis "Tere, Kevad! 2019" osaleb 6253 õpilast ja 359 rühma.

Ülevaade Osalejad Vaatlused Viktoriin Pildid Loomad Abiks Korraldajad
Ajakava Foorum Tulemused Haikud Fotod Taimed Ajalugu Toetajad

Registreeritud liikide nägemised/kuulmised

Tabelit saab järjestada tulpade pealkirjadele klõpsates

Kool Kevadekuulutaja Kuupäev Maakond
Valga Põhikool 1d Sookurg 8. märts 2019 Valga
Kõo Lasteaed Sookurg 8. märts 2019 Viljandi
Tarvastu Lasteaed Sookurg 9. märts 2019 Viljandi
Pihtla Lasteaed Sookurg 10. märts 2019 Saare
Mõisaküla Kool 5 Sookurg 10. märts 2019 Viljandi
Kohila Gümnaasium 5c5d Sookurg 10. märts 2019 Rapla
Saaremaa Ühisgümnaasium 2d Sookurg 10. märts 2019 Saare
Kõmsi Lasteaed-Algkool 3-6 Sookurg 10. märts 2019 Lääne
Emmaste Põhikool 1-4 Sookurg 10. märts 2019 Hiiu
Laitse lasteaed Sookurg 10. märts 2019 Harju
Põlva Kool 2a Sookurg 11. märts 2019 Põlva
Kernu Põhikooli Haiba Lasteaed Riisikas Sookurg 12. märts 2019 Harju
Lümanda Põhikool 2 Sookurg 12. märts 2019 Saare
Lümanda Põhikool 4 Sookurg 13. märts 2019 Saare
Lümanda Põhikool 1 Sookurg 13. märts 2019 Saare
Varbla Kool 24 Sookurg 14. märts 2019 Pärnu
Kilingi-Nõmme Gümnaasium 1a Sookurg 14. märts 2019 Pärnu
Koigi Kool Sookurg 15. märts 2019 Järva
Alavere Põhikool 1 Sookurg 15. märts 2019 Harju
Riisipere Lasteaed Sookurg 15. märts 2019 Harju
Keeni Põhikool 2 Sookurg 15. märts 2019 Valga
Väike-Maarja Gümnaasium 3b Sookurg 15. märts 2019 Lääne-Viru
Varbla Kool 13 Sookurg 15. märts 2019 Pärnu
Krootuse Põhikool 3 Sookurg 15. märts 2019 Põlva
Halliste Põhikool 1-4 Sookurg 15. märts 2019 Viljandi
Hummuli Põhikool 1-2 Sookurg 15. märts 2019 Valga
Oru Põhikool 4 Sookurg 16. märts 2019 Harju
Värska Gümnaasium 3-4 Sookurg 16. märts 2019 Võru
Unipiha Algkool 1-4 Sookurg 16. märts 2019 Tartu
Risti Põhikool 3 Sookurg 16. märts 2019 Lääne
Viiratsi Lasteaed Rüblik Sookurg 16. märts 2019 Viljandi
Kohila Gümnaasium 7b Sookurg 16. märts 2019 Rapla
Tarvastu Gümnaasium 4 Sookurg 16. märts 2019 Viljandi
Valguta Lasteaed-Algkool 23 Sookurg 16. märts 2019 Tartu
Värska Gümnaasium 1 Sookurg 16. märts 2019 Võru
Kohtla-Järve Maleva Põhikool 6ad Sookurg 16. märts 2019 Ida-Viru
Riia Eesti Põhikool 2 Sookurg 16. märts 2019 Välismaa
Jakob Westholmi Gümnaasium 2a Sookurg 16. märts 2019 Harju
Tarvastu Gümnaasium 3 2 Sookurg 16. märts 2019 Viljandi
Elva Gümnaasium 3c Sookurg 17. märts 2019 Tartu
Tarvastu Gümnaasium 3 Sookurg 17. märts 2019 Viljandi
Keeni Põhikool 4 Sookurg 17. märts 2019 Valga
Puhja Kool 2 Sookurg 17. märts 2019 Tartu
Osula Põhikool 3 Sookurg 17. märts 2019 Võru
Viluste Põhikool 4 Sookurg 17. märts 2019 Põlva
Tallinna Lasteaed Pallipõnn 3 Sookurg 17. märts 2019 Harju
Alavere Põhikool 3 Sookurg 17. märts 2019 Harju
Hargla Kool 2-4 Sookurg 17. märts 2019 Valga
Laitse lasteaed 2 Sookurg 17. märts 2019 Harju
Suuremõisa Lasteaed-Põhikool 2-6 Sookurg 18. märts 2019 Hiiu
Nõva Kool lasteaed Sookurg 18. märts 2019 Lääne
Vormsi Lasteaed-Põhikool 1-9 Sookurg 18. märts 2019 Lääne
Suuremõisa Lasteaed-Põhikool 1-4 Sookurg 18. märts 2019 Hiiu
Antsla Gümnaasium 6b Sookurg 18. märts 2019 Võru
Risti Põhikool 1 Sookurg 18. märts 2019 Lääne
Oru lasteaed Mesimumm Sookurg 18. märts 2019 Harju
Tudulinna Põhikool 34 Sookurg 18. märts 2019 Ida-Viru
Kose Gümnaasium 2a Sookurg 18. märts 2019 Harju
Ääsmäe Põhikool 5-6 Sookurg 18. märts 2019 Harju
Kadrina Keskkool 3b Sookurg 18. märts 2019 Lääne-Viru
Aste Põhikool 1 Sookurg 18. märts 2019 Saare
Lindi Lasteaed-Algkool 2 Sookurg 18. märts 2019 Pärnu
Rakke Kool 1 Sookurg 18. märts 2019 Lääne-Viru
Risti Kool 5-9 Sookurg 18. märts 2019 Harju
Mustjala Lasteaed-Põhikool 4-6 Sookurg 18. märts 2019 Saare
Rakke Kool 7 Sookurg 19. märts 2019 Lääne-Viru
Sipa-Laukna Lasteaed Sookurg 19. märts 2019 Rapla
Rakke Kool 8 Sookurg 19. märts 2019 Lääne-Viru
Aruküla Lasteaed Rukkilill 2 Sookurg 19. märts 2019 Harju
Kääpa Põhikool 1 Sookurg 19. märts 2019 Võru
Nõva Kool 1-2 Sookurg 19. märts 2019 Lääne
Koigi Kool 2 Sookurg 19. märts 2019 Järva
Torma Lasteaed "Linnutaja" Sookurg 19. märts 2019 Jõgeva
Pärnu-Jaagupi Põhikool 6a Sookurg 19. märts 2019 Pärnu
Tamsalu Gümnaasium 1a6a Sookurg 19. märts 2019 Lääne-Viru
Võsukese Lasteaed Sookurg 20. märts 2019 Harju
Uulu Lasteaed Sookurg 20. märts 2019 Pärnu
Kanepi Gümnaasium 2 Sookurg 20. märts 2019 Põlva
Konguta Kool 3 Sookurg 20. märts 2019 Tartu
Jüri Gümnaasium 2d Sookurg 20. märts 2019 Harju
Tudu Lasteaed-Põhikool 1-4 Sookurg 20. märts 2019 Lääne-Viru
Kõmsi Lasteaed-Algkool 1-2 Sookurg 20. märts 2019 Lääne
Riidaja Põhikool 5-8 Sookurg 21. märts 2019 Valga
Metsküla Algkool 1-3 Sookurg 21. märts 2019 Lääne
Sonda Kool 5-6 Sookurg 21. märts 2019 Ida-Viru
Hargla Kool 1-3 Sookurg 21. märts 2019 Valga
Mooste Mõisakool 4 Sookurg 21. märts 2019 Põlva
Peetri Kool 4-5 Sookurg 21. märts 2019 Järva
Sonda Kool 1-4 Sookurg 21. märts 2019 Ida-Viru
Lehtse Kool 1-4 Sookurg 21. märts 2019 Lääne-Viru
Kose-Uuemõisa Lasteaed-Kool Sookurg 21. märts 2019 Harju
Kohtla-Järve Lasteaed Tareke Sookurg 21. märts 2019 Ida-Virumaa
Palupera Põhikool Sookurg 22. märts 2019 Valga
Kilingi-Nõmme Gümnaasium 3b Sookurg 22. märts 2019 Pärnu
Muraste Looduskool Sookurg 22. märts 2019 Harju
Voore Põhikool Sookurg 22. märts 2019 Jõgeva
Türi Põhikool 1b Sookurg 22. märts 2019 Järva
Nurme Kool 8-9a Sookurg 22. märts 2019 Järva
Tartu Hiie Kool 4b 2 Sookurg 23. märts 2019 Tartu
Haapsalu Linna Algkool 2b Sookurg 23. märts 2019 Lääne
Põlva Kool 3d Sookurg 23. märts 2019 Põlva
Melliste Algkool-Lasteaed 1 Sookurg 23. märts 2019 Tartu
Värska Gümnaasium 2 Sookurg 23. märts 2019 Võru
Rapla Vesiroosi Kool 3a Sookurg 24. märts 2019 Rapla
Antsla Gümnaasium 4b Sookurg 24. märts 2019 Võru
Puhja Kool 5 Sookurg 24. märts 2019 Tartu
Kõrveküla Põhikool 4a Sookurg 24. märts 2019 Tartu
Otepää looduskeskus Sookurg 24. märts 2019 Valga
Tallinna Kesklinna Põhikool 1 Sookurg 24. märts 2019 Harju
Lasila Põhikool 5 Sookurg 24. märts 2019 Lääne-Viru
Aruküla Lasteaed Rukkilill Sookurg 24. märts 2019 Harju
Pärnu Kuninga Tänava Põhikool 1 Sookurg 24. märts 2019 Pärnu
Kose-Uuemõisa Lasteaed-Kool 4 Sookurg 24. märts 2019 Harju
Pikavere Lasteaed-Algkool Sookurg 24. märts 2019 Harju
Elva Gümnaasium 1b Sookurg 24. märts 2019 Tartu
Jüri Gümnaasium 2e Sookurg 24. märts 2019 Harju
Tartu Raatuse Kool 1a Sookurg 24. märts 2019 Tartu
Türi Põhikool 3b Sookurg 24. märts 2019 Järva
Põlva Lasteaed Mesimumm Sookurg 25. märts 2019 Põlva
Kohtla-Järve Järve Gümnaasium 5a Sookurg 25. märts 2019 Ida-Viru
Jõhvi Põhikool 6 Sookurg 25. märts 2019 Ida-Viru
Türi Lokuta lasteaed Sookurg 25. märts 2019 Järva
Lümanda Põhikool 3 Sookurg 25. märts 2019 Saare
Tõrva Gümnaasium 5 Sookurg 25. märts 2019 Valga
Osula Põhikool 2 Sookurg 25. märts 2019 Võru
Toila Gümnaasium 1-4 Sookurg 25. märts 2019 Ida-Viru
Suure-Jaani Kool 3a Sookurg 25. märts 2019 Viljandi
Osula Põhikool 1 Sookurg 25. märts 2019 Võru
Paikuse Lasteaed, Seljametsa maja Sookurg 25. märts 2019 Pärnu
Sadala Põhikool 2-3 Sookurg 26. märts 2019 Jõgeva
Alavere Põhikool 2 Sookurg 26. märts 2019 Harju
Aravete Keskkool 1 Sookurg 26. märts 2019 Järva
Kohtla-Järve Lasteaed Kakuke Sookurg 26. märts 2019 Ida-Viru
Tallinna Kesklinna Põhikool 1 6 Sookurg 26. märts 2019 Harju
Kose Gümnaasium 2b Sookurg 26. märts 2019 Harju
Laiuse Jaan Poska Põhikool 3-6 Sookurg 27. märts 2019 Jõgeva
Elva Gümnaasium 2d Sookurg 27. märts 2019 Tartu
Tilsi Põhikool 2 Sookurg 27. märts 2019 Põlva
Saku Valla Lasteaed Päikesekild Sookurg 27. märts 2019 Harju
Virtsu Kool 3-4 Sookurg 28. märts 2019 Lääne
Kärdla Põhikooli Kõpu õppekoht 6 Sookurg 28. märts 2019 Hiiu
Muhu Põhikool 5 Sookurg 28. märts 2019 Saare
Kadrina Lasteaed Sipsik Sookurg 28. märts 2019 Lääne-Viru
Tartu Maarjamõisa Lasteaed 2 Sookurg 28. märts 2019 Tartu
Varbola Lasteaed-Algkool 1-2 Sookurg 28. märts 2019 Rapla
Ääsmäe Lasteaed Sookurg 29. märts 2019 Harju
Kadrina Keskkool 6a Sookurg 29. märts 2019 Lääne-Viru
Tartu Hansa Kool 3a Sookurg 30. märts 2019 Tartu
Väike-Maarja Gümnaasium 2b Sookurg 30. märts 2019 Lääne-Viru
Jakob Westholmi Gümnaasium 3d Sookurg 30. märts 2019 Harju
Rakvere Gümnaasium 4d Sookurg 30. märts 2019 Lääne-Viru
Pärnu Kuninga Tänava Põhikool 1c Sookurg 30. märts 2019 Pärnu
Luunja Lasteaed Midrimaa Sookurg 31. märts 2019 Tartu
Tõrva Gümnaasium 4 Sookurg 31. märts 2019 Valga
Türi Põhikool 1a Sookurg 31. märts 2019 Järva
Türi Põhikool 2c Sookurg 31. märts 2019 Järva
Loksa Gümnaasium 4a Sookurg 31. märts 2019 Harju
Haapsalu Põhikool 2b Sookurg 31. märts 2019 Lääne
Kohila Gümnaasium 2 Sookurg 31. märts 2019 Rapla
Esku-Kamari Kool 3-4 Sookurg 1. aprill 2019 Jõgeva
Tartu Lasteaed Sass Sookurg 1. aprill 2019 Tartu
Harkujärve Põhikool 2b Sookurg 2. aprill 2019 Harju
Valtu Põhikool 1 Sookurg 2. aprill 2019 Rapla
Kehra Gümnaasium 4c Sookurg 2. aprill 2019 Harju
Kohila Gümnaasium 1 Sookurg 2. aprill 2019 Rapla
Pirita Majandusgümnaasium 3a Sookurg 2. aprill 2019 Harju
Haapsalu Linna Algkool 2a Sookurg 3. aprill 2019 Lääne
Rakvere Põhikool Sookurg 3. aprill 2019 Lääne-Viru
Kohila Gümnaasium 1c Sookurg 3. aprill 2019 Rapla
Jõgeva Põhikool 3c Sookurg 3. aprill 2019 Jõgeva
Väike-Maarja Gümnaasium 2a Sookurg 4. aprill 2019 Lääne-Viru
Kuremaa Lasteaed-Algkool Sookurg 4. aprill 2019 Jõgeva
Lagedi lasteaed Sookurg 5. aprill 2019 Harju
Haanja Kool 1-3b Sookurg 7. aprill 2019 Võru
Tartu Raatuse Kool 3a Sookurg 7. aprill 2019 Tartu
Kohtla-Järve Lasteaed Rukkilill 2 Sookurg 8. aprill 2019 Ida-Viru
Paide Hammerbecki Põhikool 2d Sookurg 8. aprill 2019 Järva
Saue Gümnaasium 4e Sookurg 8. aprill 2019 Harju
Kõrveküla Põhikool 4c Sookurg 9. aprill 2019 Tartu
Vääna Mõisakool Sookurg 10. aprill 2019 Harju
Tartu Lasteaed Annike 2 Sookurg 11. aprill 2019 Tartu
Tallinna Liivaku Lasteaed Sookurg 12. aprill 2019 Harju
Haapsalu Linna Algkool 3b Sookurg 13. aprill 2019 Lääne
Kuuste Kool 1 Sookurg 13. aprill 2019 Tartu
Rakvere Gümnaasium 5c Sookurg 14. aprill 2019 Lääne-Viru
Valga Põhikool 2c Sookurg 15. aprill 2019 Valga
Pirita Majandusgümnaasium 3c Sookurg 19. aprill 2019 Harju
Kadrina Keskkool 34 Sookurg 19. aprill 2019 Lääne-Viru
Kohtla-Järve Järve Gümnaasium 1a Sookurg 20. aprill 2019 Ida-Viru
Rakvere Gümnaasium 4b Sookurg 21. aprill 2019 Lääne-Viru
Valga Jaanikese Kool 3-5 Sookurg 29. aprill 2019 Valga
Tahkuranna Lasteaed-Algkool 4-7a Sookurg 30. aprill 2019 Pärnu
Harku Lasteaed Sookurg 6. mai 2019 Harju

Tagasi tulemuste juurde