"Tere, Kevad!" kutsub lapsi loodust vaatlema ning tähele panema saabuva kevade märke.

По русски
Summary in English
Vaata ka: "Kevad ärkab!"

Projekti korraldajad:
kevadorg@googlegroups.com

Tehnilised probleemid:
toni@punkt.ee

Projektis "Tere, Kevad! 2019" osaleb 6272 õpilast ja 360 rühma.

Ülevaade Osalejad Vaatlused Viktoriin Pildid Loomad Abiks Korraldajad
Ajakava Foorum Tulemused Haikud Fotod Taimed Ajalugu Toetajad

Registreeritud liikide nägemised/kuulmised

Tabelit saab järjestada tulpade pealkirjadele klõpsates

Kool Kevadekuulutaja Kuupäev Maakond
Kohtla-Järve Lasteaed Rukkilill 2 Sinilill 17. märts 2019 Ida-Viru
Jõgeva Põhikool 3c Sinilill 20. märts 2019 Jõgeva
Nurme Kool 8-9a Sinilill 21. märts 2019 Järva
Valga Põhikool 2c Sinilill 21. märts 2019 Valga
Tartu Raatuse Kool 3a Sinilill 22. märts 2019 Tartu
Vormsi Lasteaed-Põhikool 1-9 Sinilill 22. märts 2019 Lääne
Valga Priimetsa Kool Sinilill 22. märts 2019 Valga
Pärnu-Jaagupi Põhikool 6a Sinilill 22. märts 2019 Pärnu
Kilingi-Nõmme Gümnaasium 1a Sinilill 23. märts 2019 Pärnu
Kõmsi Lasteaed-Algkool 3-6 Sinilill 23. märts 2019 Lääne
Haapsalu Põhikool 2b Sinilill 23. märts 2019 Lääne
Tartu Raatuse Kool 1a Sinilill 23. märts 2019 Tartu
Tartu Erakool 2a Sinilill 24. märts 2019 Tartu
Riidaja Põhikool 5-8 Sinilill 24. märts 2019 Valga
Orissaare Gümnaasium 3 Sinilill 24. märts 2019 Saare
Viluste Põhikool 4 Sinilill 24. märts 2019 Põlva
Kääpa Põhikool 1 Sinilill 24. märts 2019 Võru
Muhu Põhikool 5 Sinilill 24. märts 2019 Saare
Aste Põhikool 1 Sinilill 24. märts 2019 Saare
Emmaste Põhikool 1-4 Sinilill 24. märts 2019 Hiiu
Risti Kool 5-9 Sinilill 24. märts 2019 Harju
Värska Gümnaasium 1 Sinilill 24. märts 2019 Võru
Loksa Gümnaasium 4a Sinilill 24. märts 2019 Harju
Värska Gümnaasium 3-4 Sinilill 24. märts 2019 Võru
Eerika lasteaed Laululind 2 Sinilill 24. märts 2019 Tartu
Risti Põhikool 1 Sinilill 25. märts 2019 Lääne
Mõisaküla Kool 5 Sinilill 25. märts 2019 Viljandi
Kanepi Gümnaasium 2 Sinilill 25. märts 2019 Põlva
Tõrva Gümnaasium 3 Sinilill 25. märts 2019 Valga
Pelguranna Lasteaed 2 Sinilill 25. märts 2019 Harju
Valga Põhikool 1d Sinilill 26. märts 2019 Valga
Kõmsi Lasteaed-Algkool 1-2 Sinilill 26. märts 2019 Lääne
Pihtla Lasteaed Sinilill 26. märts 2019 Saare
Kohtla-Järve Lasteaed Tareke Sinilill 26. märts 2019 Ida-Virumaa
Lümanda Põhikool 2 Sinilill 26. märts 2019 Saare
Tarvastu Gümnaasium 3 2 Sinilill 26. märts 2019 Viljandi
Kohtla-Järve Lasteaed Kakuke Sinilill 26. märts 2019 Ida-Viru
Kadrina Keskkool 6a Sinilill 26. märts 2019 Lääne-Viru
Voore Põhikool Sinilill 27. märts 2019 Jõgeva
Türi Põhikool 1a Sinilill 27. märts 2019 Järva
Suuremõisa Lasteaed-Põhikool 2-6 Sinilill 27. märts 2019 Hiiu
Kohtla-Järve Lasteaed Kirju-Mirju Sinilill 28. märts 2019 Ida-Viru
Nõva Kool 1-2 Sinilill 28. märts 2019 Lääne
Türi Lokuta lasteaed Sinilill 28. märts 2019 Järva
Põlva Lasteaed Mesimumm Sinilill 28. märts 2019 Põlva
Suuremõisa Lasteaed-Põhikool 1-4 Sinilill 28. märts 2019 Hiiu
Hummuli Põhikool 1-2 Sinilill 28. märts 2019 Valga
Puhja Lasteaed Pääsusilm 2 Sinilill 28. märts 2019 Tartu
Nõva Kool lasteaed Sinilill 28. märts 2019 Lääne
Laitse lasteaed Sinilill 28. märts 2019 Harju
Hargla Kool 1-3 Sinilill 28. märts 2019 Valga
Virtsu Kool 3-4 Sinilill 28. märts 2019 Lääne
Krootuse Põhikool 3 Sinilill 28. märts 2019 Põlva
Oru lasteaed Mesimumm Sinilill 28. märts 2019 Harju
Audentese Erakool 2c Sinilill 28. märts 2019 Harju
Tartu Hiie Kool 4b 2 Sinilill 28. märts 2019 Tartu
Riisipere Lasteaed Sinilill 29. märts 2019 Harju
Pärnu-Jaagupi Põhikool 5 Sinilill 29. märts 2019 Pärnu
Kose-Uuemõisa Lasteaed-Kool 1 Sinilill 29. märts 2019 Harju
Lümanda Põhikool 3 Sinilill 29. märts 2019 Saare
Rakvere Põhikool Sinilill 29. märts 2019 Lääne-Viru
Rapla Vesiroosi Kool 3a Sinilill 29. märts 2019 Rapla
Kohila Gümnaasium 2 Sinilill 29. märts 2019 Rapla
Kohtla-Järve Maleva Põhikool 6ad Sinilill 29. märts 2019 Ida-Viru
Rakke Kool 1 Sinilill 29. märts 2019 Lääne-Viru
Hargla Kool 2-4 Sinilill 29. märts 2019 Valga
Elva Gümnaasium 2d Sinilill 29. märts 2019 Tartu
Unipiha Algkool 1-4 Sinilill 29. märts 2019 Tartu
Laiuse Jaan Poska Põhikool 3-6 Sinilill 30. märts 2019 Jõgeva
Kõrveküla Põhikool 4a Sinilill 30. märts 2019 Tartu
Varbola Lasteaed-Algkool 1-2 Sinilill 30. märts 2019 Rapla
Kõo Lasteaed Sinilill 30. märts 2019 Viljandi
Põlva Kool 3d Sinilill 30. märts 2019 Põlva
Rakke Kool 7 Sinilill 30. märts 2019 Lääne-Viru
Osula Põhikool 3 Sinilill 30. märts 2019 Võru
Varbla Kool 24 Sinilill 30. märts 2019 Pärnu
Kohila Gümnaasium 1c Sinilill 30. märts 2019 Rapla
Haapsalu Linna Algkool 2b Sinilill 30. märts 2019 Lääne
Keeni Põhikool 4 Sinilill 30. märts 2019 Valga
Paikuse Lasteaed, Seljametsa maja Sinilill 30. märts 2019 Pärnu
Muraste Looduskool Sinilill 30. märts 2019 Harju
Haapsalu Põhikool 2a Sinilill 30. märts 2019 Lääne
Suure-Jaani Kool 3a Sinilill 30. märts 2019 Viljandi
Palupera Põhikool Sinilill 30. märts 2019 Valga
Kernu Põhikooli Haiba Lasteaed Riisikas Sinilill 30. märts 2019 Harju
Alavere Põhikool 1 Sinilill 30. märts 2019 Harju
Tallinna Lasteaed Pallipõnn 3 Sinilill 30. märts 2019 Harju
Kõrveküla Põhikool 3a Sinilill 31. märts 2019 Tartu
Rakke Kool 8 Sinilill 31. märts 2019 Lääne-Viru
Kadrina Lasteaed Sipsik Sinilill 31. märts 2019 Lääne-Viru
Tartu Hansa Kool 3a Sinilill 31. märts 2019 Tartu
Harkujärve Põhikool 2b Sinilill 31. märts 2019 Harju
Sipa-Laukna Lasteaed Sinilill 31. märts 2019 Rapla
Lümanda Põhikool 1 Sinilill 31. märts 2019 Saare
Pärnu Kuninga Tänava Põhikool 1c Sinilill 31. märts 2019 Pärnu
Kadrina Keskkool 34 Sinilill 31. märts 2019 Lääne-Viru
Luunja Lasteaed Midrimaa Sinilill 31. märts 2019 Tartu
Puhja Kool 6 Sinilill 31. märts 2019 Tartu
Lümanda Põhikool 4 Sinilill 31. märts 2019 Saare
Oru Põhikool 4 Sinilill 31. märts 2019 Harju
Valga Jaanikese Kool 3-5 Sinilill 1. aprill 2019 Valga
Risti Põhikool 3 Sinilill 1. aprill 2019 Lääne
Türi Põhikool 1b Sinilill 1. aprill 2019 Järva
Tartu Hansa Kool 3b Sinilill 1. aprill 2019 Tartu
Pärnu Kuninga Tänava Põhikool 1 Sinilill 1. aprill 2019 Pärnu
Kose Gümnaasium 2b Sinilill 1. aprill 2019 Harju
Alavere Põhikool 2 Sinilill 1. aprill 2019 Harju
Halliste Põhikool 1-4 Sinilill 1. aprill 2019 Viljandi
Koigi Kool 2 Sinilill 1. aprill 2019 Järva
Tartu Lasteaed Annike 2 Sinilill 1. aprill 2019 Tartu
Väike-Maarja Gümnaasium 3b Sinilill 1. aprill 2019 Lääne-Viru
Türi Põhikool 2c Sinilill 1. aprill 2019 Järva
Kehra Gümnaasium 4c Sinilill 2. aprill 2019 Harju
Konguta Kool 3 Sinilill 2. aprill 2019 Tartu
Antsla Gümnaasium 4b Sinilill 2. aprill 2019 Võru
Kohila Gümnaasium 7b Sinilill 2. aprill 2019 Rapla
Sonda Kool 1-4 Sinilill 2. aprill 2019 Ida-Viru
Keeni Põhikool 2 Sinilill 2. aprill 2019 Valga
Mustjala Lasteaed-Põhikool 4-6 Sinilill 2. aprill 2019 Saare
Põltsamaa Lasteaed “Mari” Sinilill 3. aprill 2019 Jõgeva
Rakvere Gümnaasium 4d Sinilill 3. aprill 2019 Lääne-Viru
Peetri Kool 4-5 Sinilill 3. aprill 2019 Järva
Rakvere Gümnaasium 4b Sinilill 3. aprill 2019 Lääne-Viru
Tamsalu Gümnaasium 1a6a Sinilill 3. aprill 2019 Lääne-Viru
Elva Gümnaasium 1b Sinilill 3. aprill 2019 Tartu
Tõrva Gümnaasium 4 Sinilill 3. aprill 2019 Valga
Osula Põhikool 2 Sinilill 3. aprill 2019 Võru
Imavere Põhikool 3-4 Sinilill 3. aprill 2019 Järva
Kuuste Kool 1 Sinilill 3. aprill 2019 Tartu
Tudu Lasteaed-Põhikool 1-4 Sinilill 3. aprill 2019 Lääne-Viru
Elva Lasteaed Murumuna Sinilill 4. aprill 2019 Tartu
Haanja Kool 1-3b Sinilill 4. aprill 2019 Võru
Sonda Kool 5-6 Sinilill 4. aprill 2019 Ida-Viru
Kilingi-Nõmme Gümnaasium 3b Sinilill 4. aprill 2019 Pärnu
Kärdla Põhikooli Kõpu õppekoht 6 Sinilill 4. aprill 2019 Hiiu
Kose-Uuemõisa Lasteaed-Kool Sinilill 4. aprill 2019 Harju
Ääsmäe Põhikool 5-6 Sinilill 4. aprill 2019 Harju
Lehtse Kool 1-4 Sinilill 4. aprill 2019 Lääne-Viru
Väike-Maarja Gümnaasium 2a Sinilill 4. aprill 2019 Lääne-Viru
Haapsalu Linna Algkool 3b Sinilill 4. aprill 2019 Lääne
Riia Eesti Põhikool 2 Sinilill 4. aprill 2019 Välismaa
Kose Gümnaasium 2a Sinilill 4. aprill 2019 Harju
Tudulinna Põhikool 34 Sinilill 5. aprill 2019 Ida-Viru
Tõrva Gümnaasium 2 Sinilill 5. aprill 2019 Valga
Lasila Põhikool 5 Sinilill 5. aprill 2019 Lääne-Viru
Jüri Gümnaasium 2e Sinilill 5. aprill 2019 Harju
Pikavere Lasteaed-Algkool Sinilill 5. aprill 2019 Harju
Tahkuranna Lasteaed-Algkool 4-7a Sinilill 5. aprill 2019 Pärnu
Uulu Lasteaed Sinilill 5. aprill 2019 Pärnu
Valtu Põhikool 1 Sinilill 5. aprill 2019 Rapla
Koigi Kool Sinilill 5. aprill 2019 Järva
Tarvastu Gümnaasium 3 Sinilill 5. aprill 2019 Viljandi
Sadala Põhikool 2-3 Sinilill 5. aprill 2019 Jõgeva
Saku Valla Lasteaed Päikesekild Sinilill 6. aprill 2019 Harju
Tallinna Liivaku Lasteaed Sinilill 6. aprill 2019 Harju
Tallinna Inglise Kolledž 5-8 Sinilill 6. aprill 2019 Harju
Gustav Adolfi Gümnaasium 3c Sinilill 6. aprill 2019 Harju
Jüri Gümnaasium 2d Sinilill 6. aprill 2019 Harju
Lagedi lasteaed Sinilill 6. aprill 2019 Harju
Kose-Uuemõisa Lasteaed-Kool 4 Sinilill 6. aprill 2019 Harju
Jõhvi Põhikool 6 Sinilill 6. aprill 2019 Ida-Viru
Aruküla Lasteaed Rukkilill Sinilill 6. aprill 2019 Harju
Jakob Westholmi Gümnaasium 2a Sinilill 6. aprill 2019 Harju
Tarvastu Lasteaed Sinilill 7. aprill 2019 Viljandi
Valguta Lasteaed-Algkool 23 Sinilill 7. aprill 2019 Tartu
Aruküla Lasteaed Rukkilill 2 Sinilill 7. aprill 2019 Harju
Jakob Westholmi Gümnaasium 3d Sinilill 7. aprill 2019 Harju
Türi Põhikool 3b Sinilill 7. aprill 2019 Järva
Kõrveküla Põhikool 4c Sinilill 8. aprill 2019 Tartu
Kuremaa Lasteaed-Algkool Sinilill 8. aprill 2019 Jõgeva
Saue Gümnaasium 4e Sinilill 8. aprill 2019 Harju
J.V.Veski nim. Maarja Põhikool 4 Sinilill 8. aprill 2019 Jõgeva
Paide Hammerbecki Põhikool 2d Sinilill 8. aprill 2019 Järva
Veskitammi Lasteaed Sinilill 9. aprill 2019 Harju
Kohtla-Järve Järve Gümnaasium 2a Sinilill 9. aprill 2019 Ida-Viru
Tartu Hiie Kool 4b Sinilill 9. aprill 2019 Tartu
Haapsalu Linna Algkool 2a Sinilill 10. aprill 2019 Lääne
Kohtla-Järve Järve Gümnaasium 5a Sinilill 10. aprill 2019 Ida-Viru
Kohtla-Järve Järve Gümnaasium 1a Sinilill 10. aprill 2019 Ida-Viru
Paikuse Lasteaed Mesimumm Sinilill 11. aprill 2019 Pärnu
Vääna Mõisakool Sinilill 12. aprill 2019 Harju
Pirita Majandusgümnaasium 3a Sinilill 12. aprill 2019 Harju
Viiratsi Lasteaed Rüblik Sinilill 13. aprill 2019 Viljandi
Rakvere Gümnaasium 5c Sinilill 14. aprill 2019 Lääne-Viru
Tallinna Jaan Poska Lasteaed Sinilill 15. aprill 2019 Harju
Saue Gümnaasium 1a Sinilill 15. aprill 2019 Harju
Harku Lasteaed Sinilill 16. aprill 2019 Harju
Kohtla-Järve Lasteaed Rukkilill Sinilill 17. aprill 2019 Ida-Viru
Pelguranna Lasteaed Sinilill 17. aprill 2019 Harju
Lindi Lasteaed-Algkool 2 Sinilill 17. aprill 2019 Pärnu
Ääsmäe Lasteaed Sinilill 18. aprill 2019 Harju
Kõrveküla lasteaed Päikeseratas Sinilill 21. aprill 2019 Tartu
Tartu Maarjamõisa Lasteaed 2 Sinilill 22. aprill 2019 Tartu
Puhja Lasteaed Pääsusilm Sinilill 23. aprill 2019 Tartu
Esku-Kamari Kool 3-4 Sinilill 13. mai 2019 Jõgeva

Tagasi tulemuste juurde