"Tere, Kevad!" kutsub lapsi loodust vaatlema ning tähele panema saabuva kevade märke.

По русски
Summary in English
Vaata ka: "Kevad ärkab!"

Projekti korraldajad:
kevadorg@googlegroups.com

Tehnilised probleemid:
toni@punkt.ee

Projektis "Tere, Kevad! 2019" osaleb 6253 õpilast ja 359 rühma.

Ülevaade Osalejad Vaatlused Viktoriin Pildid Loomad Abiks Korraldajad
Ajakava Foorum Tulemused Haikud Fotod Taimed Ajalugu Toetajad

Registreeritud liikide nägemised/kuulmised

Tabelit saab järjestada tulpade pealkirjadele klõpsates

Kool Kevadekuulutaja Kuupäev Maakond
Türi Põhikool 3b Näsiniin 18. märts 2019 Järva
Puhja Lasteaed Pääsusilm 2 Näsiniin 18. märts 2019 Tartu
Puhja Lasteaed Pääsusilm Näsiniin 20. märts 2019 Tartu
Puhja Kool 2 Näsiniin 22. märts 2019 Tartu
Muhu Põhikool 5 Näsiniin 22. märts 2019 Saare
Krootuse Põhikool 3 Näsiniin 26. märts 2019 Põlva
Kõmsi Lasteaed-Algkool 3-6 Näsiniin 27. märts 2019 Lääne
Tõrva Gümnaasium 3 Näsiniin 27. märts 2019 Valga
Virtsu Kool 3-4 Näsiniin 29. märts 2019 Lääne
Suure-Jaani Kool 3a Näsiniin 29. märts 2019 Viljandi
Antsla Gümnaasium 4b Näsiniin 30. märts 2019 Võru
Eerika lasteaed Laululind 2 Näsiniin 30. märts 2019 Tartu
Suuremõisa Lasteaed-Põhikool 1-4 Näsiniin 30. märts 2019 Hiiu
Palupera Põhikool Näsiniin 30. märts 2019 Valga
Elva Gümnaasium 2d Näsiniin 30. märts 2019 Tartu
Lümanda Põhikool 1 Näsiniin 30. märts 2019 Saare
Oru Põhikool 4 Näsiniin 1. aprill 2019 Harju
Konguta Kool 3 Näsiniin 2. aprill 2019 Tartu
Emmaste Põhikool 1-4 Näsiniin 2. aprill 2019 Hiiu
Tarvastu Gümnaasium 3 2 Näsiniin 3. aprill 2019 Viljandi
Kilingi-Nõmme Gümnaasium 1a Näsiniin 3. aprill 2019 Pärnu
Alavere Põhikool 1 Näsiniin 3. aprill 2019 Harju
Tõrva Gümnaasium 4 Näsiniin 3. aprill 2019 Valga
Kose Gümnaasium 2a Näsiniin 3. aprill 2019 Harju
Tarvastu Gümnaasium 3 Näsiniin 4. aprill 2019 Viljandi
Lümanda Põhikool 2 Näsiniin 4. aprill 2019 Saare
Kääpa Põhikool 1 Näsiniin 4. aprill 2019 Võru
Risti Kool 5-9 Näsiniin 4. aprill 2019 Harju
Kose-Uuemõisa Lasteaed-Kool Näsiniin 5. aprill 2019 Harju
Hummuli Põhikool 1-2 Näsiniin 5. aprill 2019 Valga
Tõrva Gümnaasium 2 Näsiniin 5. aprill 2019 Valga
Unipiha Algkool 1-4 Näsiniin 5. aprill 2019 Tartu
Kose Gümnaasium 2b Näsiniin 5. aprill 2019 Harju
Aste Põhikool 1 Näsiniin 5. aprill 2019 Saare
Kilingi-Nõmme Gümnaasium 3b Näsiniin 6. aprill 2019 Pärnu
Tarvastu Lasteaed Näsiniin 6. aprill 2019 Viljandi
Gustav Adolfi Gümnaasium 3c Näsiniin 6. aprill 2019 Harju
Muraste Looduskool Näsiniin 6. aprill 2019 Harju
Värska Gümnaasium 3-4 Näsiniin 7. aprill 2019 Võru
Kohila Gümnaasium 2 Näsiniin 7. aprill 2019 Rapla
Tudu Lasteaed-Põhikool 1-4 Näsiniin 7. aprill 2019 Lääne-Viru
Kõo Lasteaed Näsiniin 7. aprill 2019 Viljandi
Suuremõisa Lasteaed-Põhikool 2-6 Näsiniin 8. aprill 2019 Hiiu
Riisipere Lasteaed Näsiniin 9. aprill 2019 Harju
Sipa-Laukna Lasteaed Näsiniin 9. aprill 2019 Rapla
Laitse lasteaed Näsiniin 10. aprill 2019 Harju
Tartu Lasteaed Sass Näsiniin 11. aprill 2019 Tartu
Tudulinna Põhikool 34 Näsiniin 11. aprill 2019 Ida-Viru
Elva Gümnaasium 1b Näsiniin 11. aprill 2019 Tartu
Väike-Maarja Gümnaasium 3b Näsiniin 12. aprill 2019 Lääne-Viru
Keeni Põhikool 4 Näsiniin 12. aprill 2019 Valga
Pihtla Lasteaed Näsiniin 12. aprill 2019 Saare
Pärnu Kuninga Tänava Põhikool 1 Näsiniin 13. aprill 2019 Pärnu
Sonda Kool 5-6 Näsiniin 13. aprill 2019 Ida-Viru
Rakke Kool 8 Näsiniin 14. aprill 2019 Lääne-Viru
Türi Põhikool 1a Näsiniin 14. aprill 2019 Järva
Rakke Kool 7 Näsiniin 14. aprill 2019 Lääne-Viru
Aravete Keskkool 1 Näsiniin 14. aprill 2019 Järva
Nõva Kool lasteaed Näsiniin 15. aprill 2019 Lääne
Harku Lasteaed Näsiniin 16. aprill 2019 Harju
Valguta Lasteaed-Algkool 23 Näsiniin 16. aprill 2019 Tartu
Osula Põhikool 2 Näsiniin 16. aprill 2019 Võru
Risti Põhikool 1 Näsiniin 16. aprill 2019 Lääne
Kohtla-Järve Maleva Põhikool 6ad Näsiniin 17. aprill 2019 Ida-Viru
Rakvere Gümnaasium 5c Näsiniin 18. aprill 2019 Lääne-Viru
Kuuste Kool 1 Näsiniin 20. aprill 2019 Tartu
Riia Eesti Põhikool Näsiniin 20. aprill 2019 Välismaa
Valga Põhikool 2c Näsiniin 21. aprill 2019 Valga
Kohila Gümnaasium 1c Näsiniin 21. aprill 2019 Rapla
Aruküla Lasteaed Rukkilill 2 Näsiniin 21. aprill 2019 Harju
Haapsalu Põhikool 2b Näsiniin 25. aprill 2019 Lääne
Võsukese Lasteaed Näsiniin 26. aprill 2019 Harju
Alavere Põhikool 2 Näsiniin 27. aprill 2019 Harju
Tartu Raatuse Kool 3a Näsiniin 1. mai 2019 Tartu
Kernu Põhikooli Haiba Lasteaed Riisikas Näsiniin 3. mai 2019 Harju
Tartu Maarjamõisa Lasteaed 2 Näsiniin 7. mai 2019 Tartu
Valga Põhikool 1d Näsiniin 8. mai 2019 Valga
J.V.Veski nim. Maarja Põhikool 4 Näsiniin 15. mai 2019 Jõgeva

Tagasi tulemuste juurde