"Tere, Kevad!" kutsub lapsi loodust vaatlema ning tähele panema saabuva kevade märke.

По русски
Summary in English
Vaata ka: "Kevad ärkab!"

Projekti korraldajad:
kevadorg@googlegroups.com

Tehnilised probleemid:
toni@punkt.ee

Projektis "Tere, Kevad! 2019" osaleb 6253 õpilast ja 359 rühma.

Ülevaade Osalejad Vaatlused Viktoriin Pildid Loomad Abiks Korraldajad
Ajakava Foorum Tulemused Haikud Fotod Taimed Ajalugu Toetajad

Registreeritud liikide nägemised/kuulmised

Tabelit saab järjestada tulpade pealkirjadele klõpsates

Kool Kevadekuulutaja Kuupäev Maakond
Valguta Lasteaed-Algkool 23 Metsvint 16. märts 2019 Tartu
Haanja Kool 1-3b Metsvint 18. märts 2019 Võru
Alavere Põhikool 3 Metsvint 18. märts 2019 Harju
Muraste Looduskool Metsvint 19. märts 2019 Harju
Vääna Mõisakool Metsvint 19. märts 2019 Harju
Kõmsi Lasteaed-Algkool 1-2 Metsvint 19. märts 2019 Lääne
Kõrveküla Põhikool 3a Metsvint 21. märts 2019 Tartu
Oru Põhikool 4 Metsvint 21. märts 2019 Harju
Pihtla Lasteaed Metsvint 21. märts 2019 Saare
Elva Gümnaasium 2d Metsvint 22. märts 2019 Tartu
Unipiha Algkool 1-4 Metsvint 22. märts 2019 Tartu
Kõmsi Lasteaed-Algkool 3-6 Metsvint 22. märts 2019 Lääne
Elva Gümnaasium 1b Metsvint 23. märts 2019 Tartu
Kose-Uuemõisa Lasteaed-Kool 4 Metsvint 23. märts 2019 Harju
Kose-Uuemõisa Lasteaed-Kool 1 Metsvint 24. märts 2019 Harju
Varbla Kool 13 Metsvint 24. märts 2019 Pärnu
Otepää looduskeskus Metsvint 24. märts 2019 Valga
Lehtse Kool 1-4 Metsvint 24. märts 2019 Lääne-Viru
Väike-Maarja Gümnaasium 3b Metsvint 25. märts 2019 Lääne-Viru
Jakob Westholmi Gümnaasium 3d Metsvint 25. märts 2019 Harju
Alavere Põhikool 1 Metsvint 25. märts 2019 Harju
Türi Põhikool 3b Metsvint 26. märts 2019 Järva
Riidaja Põhikool 5-8 Metsvint 26. märts 2019 Valga
Viluste Põhikool 4 Metsvint 26. märts 2019 Põlva
Tarvastu Gümnaasium 4 Metsvint 26. märts 2019 Viljandi
Sipa-Laukna Lasteaed Metsvint 26. märts 2019 Rapla
Tõrva Gümnaasium 4 Metsvint 26. märts 2019 Valga
Kose-Uuemõisa Lasteaed-Kool Metsvint 26. märts 2019 Harju
Alavere Põhikool 2 Metsvint 26. märts 2019 Harju
Tallinna Lasteaed Pallipõnn 3 Metsvint 27. märts 2019 Harju
Kernu Põhikooli Haiba Lasteaed Riisikas Metsvint 27. märts 2019 Harju
Lümanda Põhikool 4 Metsvint 27. märts 2019 Saare
Türi Põhikool 2c Metsvint 27. märts 2019 Järva
Mooste Mõisakool 4 Metsvint 27. märts 2019 Põlva
Halliste Põhikool 1-4 Metsvint 27. märts 2019 Viljandi
Elva Gümnaasium 3c Metsvint 27. märts 2019 Tartu
Mõisaküla Kool 5 Metsvint 27. märts 2019 Viljandi
Audentese Erakool 2c Metsvint 28. märts 2019 Harju
Varbla Kool 24 Metsvint 28. märts 2019 Pärnu
Kohtla-Järve Lasteaed Kirju-Mirju Metsvint 28. märts 2019 Ida-Viru
Orissaare Gümnaasium 3 Metsvint 28. märts 2019 Saare
Ääsmäe Põhikool 5-6 Metsvint 28. märts 2019 Harju
Oru lasteaed Mesimumm Metsvint 28. märts 2019 Harju
Virtsu Kool 3-4 Metsvint 28. märts 2019 Lääne
Värska Gümnaasium 3-4 Metsvint 29. märts 2019 Võru
Harku Lasteaed Metsvint 29. märts 2019 Harju
Pärnu Kuninga Tänava Põhikool 1c Metsvint 29. märts 2019 Pärnu
Suuremõisa Lasteaed-Põhikool 2-6 Metsvint 29. märts 2019 Hiiu
Tartu Erakool 2a Metsvint 30. märts 2019 Tartu
Osula Põhikool 3 Metsvint 30. märts 2019 Võru
Rapla Vesiroosi Kool 3a Metsvint 30. märts 2019 Rapla
Kilingi-Nõmme Gümnaasium 1a Metsvint 30. märts 2019 Pärnu
Krootuse Põhikool 3 Metsvint 30. märts 2019 Põlva
Emmaste Põhikool 1-4 Metsvint 30. märts 2019 Hiiu
Tahkuranna Lasteaed-Algkool 4-7a Metsvint 30. märts 2019 Pärnu
Aruküla Lasteaed Rukkilill 2 Metsvint 31. märts 2019 Harju
Kuremaa Lasteaed-Algkool Metsvint 1. aprill 2019 Jõgeva
Puhja Lasteaed Pääsusilm Metsvint 1. aprill 2019 Tartu
Peetri Kool 4-5 Metsvint 1. aprill 2019 Järva
Jüri Gümnaasium 2e Metsvint 1. aprill 2019 Harju
Kanepi Gümnaasium 2 Metsvint 1. aprill 2019 Põlva
Puhja Kool 6 Metsvint 1. aprill 2019 Tartu
Riia Eesti Põhikool 2 Metsvint 1. aprill 2019 Välismaa
Antsla Gümnaasium 6b Metsvint 1. aprill 2019 Võru
Põlva Kool 2a Metsvint 2. aprill 2019 Põlva
Kohtla-Järve Maleva Põhikool 6ad Metsvint 2. aprill 2019 Ida-Viru
Suure-Jaani Kool 3b Metsvint 2. aprill 2019 Viljandi
Kilingi-Nõmme Gümnaasium 3b Metsvint 2. aprill 2019 Pärnu
Pirita Majandusgümnaasium 3a Metsvint 2. aprill 2019 Harju
Suuremõisa Lasteaed-Põhikool 1-4 Metsvint 2. aprill 2019 Hiiu
Laitse lasteaed Metsvint 2. aprill 2019 Harju
Lasila Põhikool 5 Metsvint 2. aprill 2019 Lääne-Viru
Hummuli Põhikool 1-2 Metsvint 2. aprill 2019 Valga
Rakvere Põhikool Metsvint 2. aprill 2019 Lääne-Viru
Tarvastu Gümnaasium 3 Metsvint 2. aprill 2019 Viljandi
Paikuse Lasteaed, Seljametsa maja Metsvint 2. aprill 2019 Pärnu
Muhu Põhikool 5 Metsvint 2. aprill 2019 Saare
Kasti-Orgita Lasteaed Metsvint 2. aprill 2019 Rapla
Voore Põhikool Metsvint 2. aprill 2019 Jõgeva
Veskitammi Lasteaed Metsvint 2. aprill 2019 Harju
Türi Põhikool 1a Metsvint 2. aprill 2019 Järva
Loksa Gümnaasium 4a Metsvint 3. aprill 2019 Harju
Laiuse Jaan Poska Põhikool 3-6 Metsvint 3. aprill 2019 Jõgeva
Varbola Lasteaed-Algkool 1-2 Metsvint 3. aprill 2019 Rapla
Kohila Gümnaasium 1c Metsvint 3. aprill 2019 Rapla
Jõhvi Põhikool 6 Metsvint 3. aprill 2019 Ida-Viru
Metsküla Algkool 1-3 Metsvint 3. aprill 2019 Lääne
Kuuste Kool 1 Metsvint 3. aprill 2019 Tartu
Sonda Kool 5-6 Metsvint 4. aprill 2019 Ida-Viru
Tartu Hiie Kool 4b 2 Metsvint 4. aprill 2019 Tartu
Kohila Gümnaasium 5c5d Metsvint 4. aprill 2019 Rapla
Risti Kool 5-9 Metsvint 4. aprill 2019 Harju
Tarvastu Gümnaasium 3 2 Metsvint 4. aprill 2019 Viljandi
Kõo Lasteaed Metsvint 4. aprill 2019 Viljandi
Aste Põhikool 1 Metsvint 4. aprill 2019 Saare
Risti Põhikool 1 Metsvint 4. aprill 2019 Lääne
Kadrina Keskkool 6a Metsvint 5. aprill 2019 Lääne-Viru
Tõrva Gümnaasium 2 Metsvint 5. aprill 2019 Valga
Kadrina Lasteaed Sipsik Metsvint 5. aprill 2019 Lääne-Viru
Tallinna Kesklinna Põhikool 1 4 Metsvint 5. aprill 2019 Harju
Kohtla-Järve Lasteaed Kakuke Metsvint 5. aprill 2019 Ida-Viru
Tallinna Kesklinna Põhikool 1 5 Metsvint 5. aprill 2019 Harju
Tallinna Kesklinna Põhikool 1 6 Metsvint 5. aprill 2019 Harju
Torma Lasteaed "Linnutaja" Metsvint 5. aprill 2019 Jõgeva
Viiratsi Lasteaed Rüblik Metsvint 5. aprill 2019 Viljandi
Koigi Kool Metsvint 5. aprill 2019 Järva
Lümanda Põhikool 2 Metsvint 5. aprill 2019 Saare
Põlva Kool 6c Metsvint 5. aprill 2019 Põlva
Aruküla Lasteaed Rukkilill Metsvint 5. aprill 2019 Harju
Väike-Maarja Gümnaasium 2a Metsvint 5. aprill 2019 Lääne-Viru
Tallinna Liivaku Lasteaed Metsvint 6. aprill 2019 Harju
Pärnu-Jaagupi Põhikool 6a Metsvint 6. aprill 2019 Pärnu
Koigi Kool 2 Metsvint 6. aprill 2019 Järva
Eerika lasteaed Laululind 2 Metsvint 6. aprill 2019 Tartu
Kõrveküla Põhikool 4c Metsvint 7. aprill 2019 Tartu
Kose Gümnaasium 2a Metsvint 7. aprill 2019 Harju
Põltsamaa Lasteaed “Mari” Metsvint 8. aprill 2019 Jõgeva
Antsla Gümnaasium 4b Metsvint 8. aprill 2019 Võru
Rakvere Gümnaasium 5c Metsvint 8. aprill 2019 Lääne-Viru
Tallinna Jaan Poska Lasteaed Metsvint 8. aprill 2019 Harju
Türi Lokuta lasteaed Metsvint 8. aprill 2019 Järva
Pärnu Kuninga Tänava Põhikool 1 Metsvint 10. aprill 2019 Pärnu
Sadala Põhikool 2-3 Metsvint 10. aprill 2019 Jõgeva
Haapsalu Linna Algkool 2a Metsvint 10. aprill 2019 Lääne
Tallinna Meelespea Lasteaed Metsvint 11. aprill 2019 Harju
Valtu Põhikool 1 Metsvint 12. aprill 2019 Rapla
Kohila Gümnaasium 1 Metsvint 13. aprill 2019 Rapla
Suure-Jaani Kool 3a Metsvint 14. aprill 2019 Viljandi
Jõgeva Põhikool 3c Metsvint 14. aprill 2019 Jõgeva
Tartu Raatuse Kool 1a Metsvint 14. aprill 2019 Tartu
Kadrina Keskkool 34 Metsvint 15. aprill 2019 Lääne-Viru
Puhja Lasteaed Pääsusilm 2 Metsvint 15. aprill 2019 Tartu
Konguta Kool 3 Metsvint 16. aprill 2019 Tartu
Luunja Lasteaed Midrimaa Metsvint 16. aprill 2019 Tartu
Tamsalu Gümnaasium 1a6a Metsvint 17. aprill 2019 Lääne-Viru
Türi Põhikool 1b Metsvint 18. aprill 2019 Järva
Tudulinna Põhikool 34 Metsvint 18. aprill 2019 Ida-Viru
Kõrveküla Põhikool 4a Metsvint 20. aprill 2019 Tartu
Saku Valla Lasteaed Päikesekild Metsvint 20. aprill 2019 Harju
Tudu Lasteaed-Põhikool 1-4 Metsvint 20. aprill 2019 Lääne-Viru
Rakke Kool 7 Metsvint 20. aprill 2019 Lääne-Viru
Palupera Põhikool Metsvint 21. aprill 2019 Valga
Rakke Kool 8 Metsvint 21. aprill 2019 Lääne-Viru
Pirita Majandusgümnaasium 3c Metsvint 21. aprill 2019 Harju
Osula Põhikool 2 Metsvint 22. aprill 2019 Võru
Rakvere Gümnaasium 4b Metsvint 23. aprill 2019 Lääne-Viru
Võsukese Lasteaed Metsvint 25. aprill 2019 Harju
Kohila Gümnaasium 7b Metsvint 25. aprill 2019 Rapla
Haapsalu Linna Algkool 3b Metsvint 25. aprill 2019 Lääne
Kohtla-Järve Lasteaed Rukkilill Metsvint 26. aprill 2019 Ida-Viru
Imavere Põhikool 3-4 Metsvint 4. mai 2019 Järva
Hilariuse Kool 4-5 Metsvint 7. mai 2019 Harju

Tagasi tulemuste juurde