"Tere, Kevad!" kutsub lapsi loodust vaatlema ning tähele panema saabuva kevade märke.

По русски
Summary in English
Vaata ka: "Kevad ärkab!"

Projekti korraldajad:
kevadorg@googlegroups.com

Tehnilised probleemid:
toni@punkt.ee

Projektis "Tere, Kevad! 2019" osaleb 6253 õpilast ja 359 rühma.

Ülevaade Osalejad Vaatlused Viktoriin Pildid Loomad Abiks Korraldajad
Ajakava Foorum Tulemused Haikud Fotod Taimed Ajalugu Toetajad

Registreeritud liikide nägemised/kuulmised

Tabelit saab järjestada tulpade pealkirjadele klõpsates

Kool Kevadekuulutaja Kuupäev Maakond
Saaremaa Ühisgümnaasium 2d Lumikelluke 17. veebruar 2019 Saare
Pihtla Lasteaed Lumikelluke 17. veebruar 2019 Saare
Pärnu Kuninga Tänava Põhikool 1 Lumikelluke 18. veebruar 2019 Pärnu
Loo Lasteaed Pääsupesa Lumikelluke 18. veebruar 2019 Harju
Krootuse Põhikool 3 Lumikelluke 20. veebruar 2019 Põlva
Suuremõisa Lasteaed-Põhikool 2-6 Lumikelluke 20. veebruar 2019 Hiiu
Valguta Lasteaed-Algkool 23 Lumikelluke 20. veebruar 2019 Tartu
Suuremõisa Lasteaed-Põhikool 1-4 Lumikelluke 20. veebruar 2019 Hiiu
Jüri Gümnaasium 2e Lumikelluke 20. veebruar 2019 Harju
Varbola Lasteaed-Algkool 1-2 Lumikelluke 20. veebruar 2019 Rapla
Kääpa Põhikool 1 Lumikelluke 21. veebruar 2019 Võru
Emmaste Põhikool 1-4 Lumikelluke 21. veebruar 2019 Hiiu
Eerika lasteaed Laululind 2 Lumikelluke 22. veebruar 2019 Tartu
Tallinna Lasteaed Pallipõnn 3 Lumikelluke 22. veebruar 2019 Harju
Muhu Põhikool 5 Lumikelluke 22. veebruar 2019 Saare
Tartu Erakool 2a Lumikelluke 22. veebruar 2019 Tartu
Jakob Westholmi Gümnaasium 3d Lumikelluke 23. veebruar 2019 Harju
Pirita Majandusgümnaasium 3a Lumikelluke 23. veebruar 2019 Harju
Orissaare Gümnaasium 3 Lumikelluke 24. veebruar 2019 Saare
Valga Põhikool 1d Lumikelluke 24. veebruar 2019 Valga
Tarvastu Gümnaasium 3 2 Lumikelluke 25. veebruar 2019 Viljandi
Tallinna Lasteaed Pallipõnn Lumikelluke 25. veebruar 2019 Harju
Lümanda Põhikool 3 Lumikelluke 25. veebruar 2019 Saare
Võru Lasteaed Sõleke Lumikelluke 25. veebruar 2019 Võru
Tartu Hansa Kool 3b Lumikelluke 26. veebruar 2019 Tartu
Viluste Põhikool 4 Lumikelluke 26. veebruar 2019 Põlva
Tallinna Meelespea Lasteaed Lumikelluke 26. veebruar 2019 Harju
Konguta Kool 3 Lumikelluke 26. veebruar 2019 Tartu
Paikuse Lasteaed Mesimumm Lumikelluke 27. veebruar 2019 Pärnu
Hummuli Põhikool 1-2 Lumikelluke 27. veebruar 2019 Valga
Haapsalu Põhikool 2b Lumikelluke 27. veebruar 2019 Lääne
Haapsalu Linna Algkool 2b Lumikelluke 27. veebruar 2019 Lääne
Kuressaare Ida-Niidu Lasteaed Lumikelluke 28. veebruar 2019 Saare
Sipa-Laukna Lasteaed Lumikelluke 28. veebruar 2019 Rapla
Riia Eesti Põhikool 2 Lumikelluke 28. veebruar 2019 Välismaa
Haanja Kool 1-3b Lumikelluke 28. veebruar 2019 Võru
Tallinna Jaan Poska Lasteaed Lumikelluke 28. veebruar 2019 Harju
Võsukese Lasteaed Lumikelluke 28. veebruar 2019 Harju
Kõrveküla Põhikool 3a Lumikelluke 28. veebruar 2019 Tartu
Kõmsi Lasteaed-Algkool 1-2 Lumikelluke 28. veebruar 2019 Lääne
Harkujärve Põhikool 2b Lumikelluke 28. veebruar 2019 Harju
Aruküla Lasteaed Rukkilill Lumikelluke 28. veebruar 2019 Harju
Antsla Gümnaasium 6b Lumikelluke 28. veebruar 2019 Võru
Riisipere Lasteaed 2 Lumikelluke 28. veebruar 2019 Harju
Kohtla-Järve Lasteaed Rukkilill Lumikelluke 28. veebruar 2019 Ida-Viru
Risti Kool 5-9 Lumikelluke 1. märts 2019 Harju
Kilingi-Nõmme Gümnaasium 1a Lumikelluke 1. märts 2019 Pärnu
Jõhvi Põhikool 6 Lumikelluke 1. märts 2019 Ida-Viru
Osula Põhikool 3 Lumikelluke 1. märts 2019 Võru
Jakob Westholmi Gümnaasium 2a Lumikelluke 1. märts 2019 Harju
Gustav Adolfi Gümnaasium Lumikelluke 1. märts 2019 Harju
Mustjala Lasteaed-Põhikool 4-6 Lumikelluke 1. märts 2019 Saare
Türi Põhikool 3b Lumikelluke 1. märts 2019 Järva
Osula Põhikool 2 Lumikelluke 1. märts 2019 Võru
Audentese Erakool 2c Lumikelluke 1. märts 2019 Harju
Risti Põhikool 3 Lumikelluke 1. märts 2019 Lääne
Pirita Majandusgümnaasium 3c Lumikelluke 1. märts 2019 Harju
Saku Valla Lasteaed Päikesekild Lumikelluke 1. märts 2019 Harju
Lindi Lasteaed-Algkool 2 Lumikelluke 1. märts 2019 Pärnu
Tahkuranna Lasteaed-Algkool 4-7a Lumikelluke 1. märts 2019 Pärnu
Koigi Kool 2 Lumikelluke 2. märts 2019 Järva
Lümanda Põhikool 4 Lumikelluke 2. märts 2019 Saare
Jakob Westholmi Gümnaasium 4a Lumikelluke 2. märts 2019 Harju
Tartu Hiie Kool 4b 2 Lumikelluke 2. märts 2019 Tartu
Suure-Jaani Kool 3b Lumikelluke 2. märts 2019 Viljandi
Lümanda Põhikool 2 Lumikelluke 2. märts 2019 Saare
Rakke Kool 1 Lumikelluke 2. märts 2019 Lääne-Viru
Tartu Hiie Kool 4b Lumikelluke 2. märts 2019 Tartu
Laitse lasteaed Lumikelluke 3. märts 2019 Harju
Aruküla Lasteaed Rukkilill 2 Lumikelluke 3. märts 2019 Harju
Elva Gümnaasium 2d Lumikelluke 3. märts 2019 Tartu
Türi Põhikool 1a Lumikelluke 3. märts 2019 Järva
Kõrveküla Põhikool 4c Lumikelluke 3. märts 2019 Tartu
Saue Gümnaasium 4e Lumikelluke 3. märts 2019 Harju
Loksa Gümnaasium 4a Lumikelluke 3. märts 2019 Harju
Mõisaküla Kool 5 Lumikelluke 4. märts 2019 Viljandi
Tallinna Liivaku Lasteaed Lumikelluke 4. märts 2019 Harju
Rakke Kool 7 Lumikelluke 4. märts 2019 Lääne-Viru
Valga Priimetsa Kool 5b Lumikelluke 4. märts 2019 Valga
Vormsi Lasteaed-Põhikool 1-9 Lumikelluke 4. märts 2019 Lääne
Tamsalu Gümnaasium 1a6a Lumikelluke 4. märts 2019 Lääne-Viru
Osula Põhikool 1 Lumikelluke 4. märts 2019 Võru
Nõva Kool lasteaed Lumikelluke 4. märts 2019 Lääne
Kõmsi Lasteaed-Algkool 3-6 Lumikelluke 4. märts 2019 Lääne
Paide Hammerbecki Põhikool 2d Lumikelluke 4. märts 2019 Järva
Lehtse Kool 1-4 Lumikelluke 4. märts 2019 Lääne-Viru
Halliste Põhikool 1-4 Lumikelluke 5. märts 2019 Viljandi
Keeni Põhikool 2 Lumikelluke 5. märts 2019 Valga
Räpina Ühisgümnaasium 2a Lumikelluke 5. märts 2019 Põlva
Türi Põhikool 2c Lumikelluke 5. märts 2019 Järva
Rakke Kool 8 Lumikelluke 5. märts 2019 Lääne-Viru
Tartu Raatuse Kool 1a Lumikelluke 5. märts 2019 Tartu
Antsla Gümnaasium 4b Lumikelluke 5. märts 2019 Võru
Pärnu Kuninga Tänava Põhikool 1c Lumikelluke 5. märts 2019 Pärnu
Veskitammi Lasteaed Lumikelluke 5. märts 2019 Harju
Tõrva Gümnaasium 4 Lumikelluke 6. märts 2019 Valga
Tarvastu Gümnaasium 3 Lumikelluke 6. märts 2019 Viljandi
Laitse lasteaed 2 Lumikelluke 6. märts 2019 Harju
Virtsu Kool 3-4 Lumikelluke 6. märts 2019 Lääne
Lagedi lasteaed Lumikelluke 6. märts 2019 Harju
Põlva Lasteaed Mesimumm Lumikelluke 6. märts 2019 Põlva
Tõrva Gümnaasium 5 Lumikelluke 7. märts 2019 Valga
Kõrveküla lasteaed Päikeseratas Lumikelluke 7. märts 2019 Tartu
Kanepi Gümnaasium 2 Lumikelluke 7. märts 2019 Põlva
Riidaja Põhikool 5-8 Lumikelluke 7. märts 2019 Valga
Kohtla-Järve Lasteaed Kirju-Mirju Lumikelluke 7. märts 2019 Ida-Viru
Tartu Hansa Kool 3a Lumikelluke 8. märts 2019 Tartu
Põlva Kool 2a Lumikelluke 8. märts 2019 Põlva
Tarvastu Gümnaasium 4 Lumikelluke 8. märts 2019 Viljandi
Kose-Uuemõisa Lasteaed-Kool Lumikelluke 8. märts 2019 Harju
Haapsalu Linna Algkool 2a Lumikelluke 8. märts 2019 Lääne
Tartu Raatuse Kool 3a Lumikelluke 8. märts 2019 Tartu
Tõrva Gümnaasium 2 Lumikelluke 8. märts 2019 Valga
Tartu Lasteaed Sass Lumikelluke 8. märts 2019 Tartu
Võnnu Lasteaed Värvuke 2 Lumikelluke 8. märts 2019 Tartu
Jõgeva Põhikool 3c Lumikelluke 9. märts 2019 Jõgeva
Kose-Uuemõisa Lasteaed-Kool 4 Lumikelluke 9. märts 2019 Harju
Elva Gümnaasium 3c Lumikelluke 9. märts 2019 Tartu
Valga Priimetsa Kool Lumikelluke 9. märts 2019 Valga
Kohtla-Järve Lasteaed Rukkilill 2 Lumikelluke 9. märts 2019 Ida-Viru
Kilingi-Nõmme Gümnaasium 3b Lumikelluke 9. märts 2019 Pärnu
Tallinna Kesklinna Põhikool 1 4 Lumikelluke 9. märts 2019 Harju
Keeni Põhikool 4 Lumikelluke 9. märts 2019 Valga
Sadala Põhikool 2-3 Lumikelluke 10. märts 2019 Jõgeva
Kohila Gümnaasium 1 Lumikelluke 10. märts 2019 Rapla
Ruhnu Põhikool 4-8 Lumikelluke 10. märts 2019 Saare
Väike-Maarja Gümnaasium 3b Lumikelluke 10. märts 2019 Lääne-Viru
Palupera Põhikool Lumikelluke 10. märts 2019 Valga
Eerika lasteaed Laululind Lumikelluke 10. märts 2019 Tartu
Kõo Lasteaed Lumikelluke 10. märts 2019 Viljandi
Kohtla-Järve Järve Gümnaasium 1a Lumikelluke 10. märts 2019 Ida-Viru
Kose Gümnaasium 2b Lumikelluke 10. märts 2019 Harju
Kose-Uuemõisa Lasteaed-Kool 1 Lumikelluke 10. märts 2019 Harju
Luunja Lasteaed Midrimaa Lumikelluke 10. märts 2019 Tartu
Tartu Raatuse Kool 2ad Lumikelluke 10. märts 2019 Tartu
Tarvastu Lasteaed Lumikelluke 10. märts 2019 Viljandi
Hargla Kool 2-4 Lumikelluke 10. märts 2019 Valga
Türi Põhikool 1b Lumikelluke 10. märts 2019 Järva
Pelguranna Lasteaed 2 Lumikelluke 10. märts 2019 Harju
Tallinna Lasteaed Südameke Lumikelluke 10. märts 2019 Harju
Voore Põhikool Lumikelluke 10. märts 2019 Jõgeva
Värska Gümnaasium 1 Lumikelluke 10. märts 2019 Võru
Ääsmäe Lasteaed Lumikelluke 11. märts 2019 Harju
Kohtla-Järve Maleva Põhikool 6ad Lumikelluke 11. märts 2019 Ida-Viru
Nurme Kool 8-9a Lumikelluke 11. märts 2019 Järva
Rakvere Gümnaasium 5c Lumikelluke 11. märts 2019 Lääne-Viru
Uulu Lasteaed Lumikelluke 11. märts 2019 Pärnu
Kose Gümnaasium 2a Lumikelluke 11. märts 2019 Harju
Paikuse Lasteaed, Seljametsa maja Lumikelluke 11. märts 2019 Pärnu
Kuremaa Lasteaed-Algkool Lumikelluke 11. märts 2019 Jõgeva
Tartu Maarjamõisa Lasteaed 2 Lumikelluke 11. märts 2019 Tartu
Varbla Kool 24 Lumikelluke 12. märts 2019 Pärnu
Tudulinna Põhikool 34 Lumikelluke 12. märts 2019 Ida-Viru
Põltsamaa Lasteaed “Mari” Lumikelluke 13. märts 2019 Jõgeva
Risti Põhikool 1 Lumikelluke 13. märts 2019 Lääne
Valga Jaanikese Kool 3-5 Lumikelluke 13. märts 2019 Valga
Tallinna Inglise Kolledž 5-8 Lumikelluke 13. märts 2019 Harju
Alavere Põhikool 1 Lumikelluke 13. märts 2019 Harju
Gustav Adolfi Gümnaasium 3c Lumikelluke 13. märts 2019 Harju
Aravete Keskkool 1 Lumikelluke 14. märts 2019 Järva
Kernu Põhikooli Haiba Lasteaed Riisikas Lumikelluke 14. märts 2019 Harju
Vääna Mõisakool Lumikelluke 14. märts 2019 Harju
Oru lasteaed Mesimumm Lumikelluke 14. märts 2019 Harju
Kohila Gümnaasium 5c5d Lumikelluke 14. märts 2019 Rapla
Riisipere Lasteaed Lumikelluke 14. märts 2019 Harju
Hargla Kool 1-3 Lumikelluke 15. märts 2019 Valga
Kohtla-Järve Lasteaed Kakuke Lumikelluke 15. märts 2019 Ida-Viru
Tallinna Kunstigümnaasium 2a Lumikelluke 15. märts 2019 Harju
Kehra Gümnaasium 4c Lumikelluke 15. märts 2019 Harju
Kärdla Põhikooli Kõpu õppekoht 6 Lumikelluke 15. märts 2019 Hiiu
Kohila Gümnaasium 7b Lumikelluke 15. märts 2019 Rapla
Elva Lasteaed Murumuna Lumikelluke 15. märts 2019 Tartu
Rakvere Gümnaasium 4b Lumikelluke 15. märts 2019 Lääne-Viru
Valtu Põhikool 1 Lumikelluke 15. märts 2019 Rapla
Kasti-Orgita Lasteaed Lumikelluke 15. märts 2019 Rapla
Haapsalu Põhikool 2a Lumikelluke 15. märts 2019 Lääne
Alavere Põhikool 3 Lumikelluke 15. märts 2019 Harju
Värska Gümnaasium 2 Lumikelluke 16. märts 2019 Võru
Valga Põhikool 2c Lumikelluke 16. märts 2019 Valga
Võsukese Lasteaed 2 Lumikelluke 16. märts 2019 Harju
Kadrina Keskkool 3b Lumikelluke 16. märts 2019 Lääne-Viru
Kadrina Keskkool 6a Lumikelluke 16. märts 2019 Lääne-Viru
Kohtla-Järve Lasteaed Tareke Lumikelluke 16. märts 2019 Ida-Virumaa
Elva Gümnaasium 1b Lumikelluke 16. märts 2019 Tartu
Otepää looduskeskus Lumikelluke 17. märts 2019 Valga
Kadrina Keskkool 34 Lumikelluke 17. märts 2019 Lääne-Viru
Unipiha Algkool 1-4 Lumikelluke 17. märts 2019 Tartu
Puhja Kool 2 Lumikelluke 17. märts 2019 Tartu
Väike-Maarja Gümnaasium 2b Lumikelluke 17. märts 2019 Lääne-Viru
Puhja Kool 5 Lumikelluke 17. märts 2019 Tartu
Põlva Kool 3d Lumikelluke 17. märts 2019 Põlva
Laiuse Jaan Poska Põhikool 3-6 Lumikelluke 18. märts 2019 Jõgeva
Tartu Lasteaed Kelluke Lumikelluke 18. märts 2019 Tartu
Metsküla Algkool 1-3 Lumikelluke 18. märts 2019 Lääne
Ääsmäe Põhikool 5-6 Lumikelluke 18. märts 2019 Harju
Suure-Jaani Kool 3a Lumikelluke 18. märts 2019 Viljandi
Puhja Lasteaed Pääsusilm Lumikelluke 18. märts 2019 Tartu
Sillamäe Vanalinna Kool 1a Lumikelluke 18. märts 2019 Ida-Viru
Puhja Lasteaed Pääsusilm 2 Lumikelluke 18. märts 2019 Tartu
Pärnu-Jaagupi Põhikool 6a Lumikelluke 18. märts 2019 Pärnu
Rakvere Põhikool Lumikelluke 18. märts 2019 Lääne-Viru
Kadrina Lasteaed Sipsik Lumikelluke 18. märts 2019 Lääne-Viru
Tallinna Kesklinna Põhikool 1 5 Lumikelluke 18. märts 2019 Harju
Türi Lokuta lasteaed Lumikelluke 19. märts 2019 Järva
Pikavere Lasteaed-Algkool Lumikelluke 19. märts 2019 Harju
Väike-Maarja Gümnaasium 2a Lumikelluke 19. märts 2019 Lääne-Viru
Imavere Põhikool 3-4 Lumikelluke 19. märts 2019 Järva
Sillamäe Vanalinna Kool 3b Lumikelluke 19. märts 2019 Ida-Viru
Hilariuse Kool 4-5 Lumikelluke 19. märts 2019 Harju
Peetri Kool 4-5 Lumikelluke 19. märts 2019 Järva
Harku Lasteaed Lumikelluke 20. märts 2019 Harju
Rakvere Gümnaasium 4d Lumikelluke 20. märts 2019 Lääne-Viru
Torma Lasteaed "Linnutaja" Lumikelluke 20. märts 2019 Jõgeva
Sillamäe Lasteaed Pääsupesa Lumikelluke 20. märts 2019 Ida-Viru
Haapsalu Linna Algkool 3b Lumikelluke 20. märts 2019 Lääne
Pärnu Vene Gümnaasium 1 Lumikelluke 20. märts 2019 Pärnu
Sonda Kool 1-4 Lumikelluke 20. märts 2019 Ida-Viru
Koigi Kool Lumikelluke 20. märts 2019 Järva
Sonda Kool 5-6 Lumikelluke 20. märts 2019 Ida-Viru
Lümanda Põhikool 1 Lumikelluke 20. märts 2019 Saare
Kohila Gümnaasium 2 Lumikelluke 20. märts 2019 Rapla
Metsküla Algkool 4-5 Lumikelluke 21. märts 2019 Lääne
Esku-Kamari Kool 3-4 Lumikelluke 21. märts 2019 Jõgeva
Nõva Kool 1-2 Lumikelluke 21. märts 2019 Lääne
Kohtla-Järve Järve Gümnaasium 2a Lumikelluke 21. märts 2019 Ida-Viru
Laulasmaa Kool Klooga koolimaja 1-2 Lumikelluke 21. märts 2019 Harju
Rapla Vesiroosi Kool 3a Lumikelluke 21. märts 2019 Rapla
Laiuse Jaan Poska Põhikool 1 Lumikelluke 21. märts 2019 Jõgeva
Põlva Kool 6b Lumikelluke 22. märts 2019 Põlva
Tallinna Kesklinna Põhikool 1 Lumikelluke 22. märts 2019 Harju
Põlva Kool 6c Lumikelluke 22. märts 2019 Põlva
Tudu Lasteaed-Põhikool 1-4 Lumikelluke 22. märts 2019 Lääne-Viru
Alavere Põhikool 2 Lumikelluke 24. märts 2019 Harju
Tallinna Kesklinna Põhikool 1 6 Lumikelluke 24. märts 2019 Harju
Lasila Põhikool 5 Lumikelluke 25. märts 2019 Lääne-Viru
J.V.Veski nim. Maarja Põhikool 4 Lumikelluke 25. märts 2019 Jõgeva
Tabasalu Ühisgümnaasium 7b Lumikelluke 25. märts 2019 Harju
Tartu Lasteaed Annike 2 Lumikelluke 25. märts 2019 Tartu
Kohtla-Järve Järve Gümnaasium 5a Lumikelluke 25. märts 2019 Ida-Viru
Pelguranna Lasteaed Lumikelluke 26. märts 2019 Harju
Kohila Gümnaasium 1c Lumikelluke 26. märts 2019 Rapla
Kuuste Kool 1 Lumikelluke 27. märts 2019 Tartu
Mooste Mõisakool 4 Lumikelluke 27. märts 2019 Põlva
Põltsamaa Ühisgümnaasium 5b Lumikelluke 30. märts 2019 Jõgeva
Tallinna Kesklinna Põhikool 1 3 Lumikelluke 9. mai 2019 Harju
Värska Gümnaasium 3-4 Lumikelluke 14. mai 2019 Võru

Tagasi tulemuste juurde