"Tere, Kevad!" kutsub lapsi loodust vaatlema ning tähele panema saabuva kevade märke.

По русски
Summary in English
Vaata ka: "Kevad ärkab!"

Projekti korraldajad:
kevadorg@googlegroups.com

Tehnilised probleemid:
toni@punkt.ee

Projektis "Tere, Kevad! 2019" osaleb 5544 õpilast ja 342 rühma.

Liitu projektiga!

Ülevaade Osalejad Vaatlused Viktoriin Pildid Loomad Abiks Korraldajad
Ajakava Foorum Tulemused Haikud Fotod Taimed Ajalugu Toetajad

Registreeritud liikide nägemised/kuulmised

Tabelit saab järjestada tulpade pealkirjadele klõpsates

Kool Kevadekuulutaja Kuupäev Maakond
Saaremaa Ühisgümnaasium 2d Lumikelluke 17. veebruar 2019 Saare
Pihtla Lasteaed Lumikelluke 17. veebruar 2019 Saare
Pärnu Kuninga Tänava Põhikool 1 Lumikelluke 18. veebruar 2019 Pärnu
Loo Lasteaed Pääsupesa Lumikelluke 18. veebruar 2019 Harju
Krootuse Põhikool 3 Lumikelluke 20. veebruar 2019 Põlva
Suuremõisa Lasteaed-Põhikool 1-4 Lumikelluke 20. veebruar 2019 Hiiu
Valguta Lasteaed-Algkool 23 Lumikelluke 20. veebruar 2019 Tartu
Suuremõisa Lasteaed-Põhikool 2-6 Lumikelluke 20. veebruar 2019 Hiiu
Varbola Lasteaed-Algkool 1-2 Lumikelluke 20. veebruar 2019 Rapla
Jüri Gümnaasium 2e Lumikelluke 20. veebruar 2019 Harju
Kääpa Põhikool 1 Lumikelluke 21. veebruar 2019 Võru
Emmaste Põhikool 1-4 Lumikelluke 21. veebruar 2019 Hiiu
Eerika lasteaed Laululind 2 Lumikelluke 22. veebruar 2019 Tartu
Pirita Majandusgümnaasium 3a Lumikelluke 23. veebruar 2019 Harju
Jakob Westholmi Gümnaasium 3d Lumikelluke 23. veebruar 2019 Harju
Valga Põhikool 1d Lumikelluke 24. veebruar 2019 Valga
Tallinna Lasteaed Pallipõnn Lumikelluke 25. veebruar 2019 Harju
Lümanda Põhikool 3 Lumikelluke 25. veebruar 2019 Saare
Võru Lasteaed Sõleke Lumikelluke 25. veebruar 2019 Võru
Konguta Kool 3 Lumikelluke 26. veebruar 2019 Tartu
Tallinna Meelespea Lasteaed Lumikelluke 26. veebruar 2019 Harju
Tartu Hansa Kool 3b Lumikelluke 26. veebruar 2019 Tartu
Viluste Põhikool 4 Lumikelluke 26. veebruar 2019 Põlva
Hummuli Põhikool 1-2 Lumikelluke 27. veebruar 2019 Valga
Paikuse Lasteaed Mesimumm Lumikelluke 27. veebruar 2019 Pärnu
Haapsalu Linna Algkool 2b Lumikelluke 27. veebruar 2019 Lääne
Kõrveküla Põhikool 3a Lumikelluke 28. veebruar 2019 Tartu
Tallinna Jaan Poska Lasteaed Lumikelluke 28. veebruar 2019 Harju
Võsukese Lasteaed Lumikelluke 28. veebruar 2019 Harju
Riisipere Lasteaed 2 Lumikelluke 28. veebruar 2019 Harju
Antsla Gümnaasium 6b Lumikelluke 28. veebruar 2019 Võru
Harkujärve Põhikool 2b Lumikelluke 28. veebruar 2019 Harju
Riia Eesti Põhikool 2 Lumikelluke 28. veebruar 2019 Välismaa
Sipa-Laukna Lasteaed Lumikelluke 28. veebruar 2019 Rapla
Kuressaare Ida-Niidu Lasteaed Lumikelluke 28. veebruar 2019 Saare
Aruküla Lasteaed Rukkilill Lumikelluke 28. veebruar 2019 Harju
Kohtla-Järve Lasteaed Rukkilill Lumikelluke 28. veebruar 2019 Ida-Viru
Jõhvi Põhikool 6 Lumikelluke 1. märts 2019 Ida-Viru
Risti Põhikool 3 Lumikelluke 1. märts 2019 Lääne
Türi Põhikool 3b Lumikelluke 1. märts 2019 Järva
Gustav Adolfi Gümnaasium Lumikelluke 1. märts 2019 Harju
Pirita Majandusgümnaasium 3c Lumikelluke 1. märts 2019 Harju
Tahkuranna Lasteaed-Algkool 4-7a Lumikelluke 1. märts 2019 Pärnu
Osula Põhikool 2 Lumikelluke 1. märts 2019 Võru
Jakob Westholmi Gümnaasium 2a Lumikelluke 1. märts 2019 Harju
Kilingi-Nõmme Gümnaasium 1a Lumikelluke 1. märts 2019 Pärnu
Audentese Erakool 2c Lumikelluke 1. märts 2019 Harju
Osula Põhikool 3 Lumikelluke 1. märts 2019 Võru
Risti Kool 5-9 Lumikelluke 1. märts 2019 Harju
Rakke Kool 1 Lumikelluke 2. märts 2019 Lääne-Viru
Jakob Westholmi Gümnaasium 4a Lumikelluke 2. märts 2019 Harju
Lümanda Põhikool 2 Lumikelluke 2. märts 2019 Saare
Koigi Kool 2 Lumikelluke 2. märts 2019 Järva
Tartu Hiie Kool 4b 2 Lumikelluke 2. märts 2019 Tartu
Tartu Hiie Kool 4b Lumikelluke 2. märts 2019 Tartu
Suure-Jaani Kool 3b Lumikelluke 2. märts 2019 Viljandi
Lümanda Põhikool 4 Lumikelluke 2. märts 2019 Saare
Saue Gümnaasium 4e Lumikelluke 3. märts 2019 Harju
Elva Gümnaasium 2d Lumikelluke 3. märts 2019 Tartu
Aruküla Lasteaed Rukkilill 2 Lumikelluke 3. märts 2019 Harju
Türi Põhikool 1a Lumikelluke 3. märts 2019 Järva
Laitse lasteaed Lumikelluke 3. märts 2019 Harju
Rakke Kool 7 Lumikelluke 4. märts 2019 Lääne-Viru
Tamsalu Gümnaasium 1a6a Lumikelluke 4. märts 2019 Lääne-Viru
Mõisaküla Kool 5 Lumikelluke 4. märts 2019 Viljandi
Vormsi Lasteaed-Põhikool 1-9 Lumikelluke 4. märts 2019 Lääne
Nõva Kool lasteaed Lumikelluke 4. märts 2019 Lääne
Paide Hammerbecki Põhikool 2d Lumikelluke 4. märts 2019 Järva
Valga Priimetsa Kool 5b Lumikelluke 4. märts 2019 Valga
Lehtse Kool 1-4 Lumikelluke 4. märts 2019 Lääne-Viru
Kõmsi Lasteaed-Algkool 3-6 Lumikelluke 4. märts 2019 Lääne
Halliste Põhikool 1-4 Lumikelluke 5. märts 2019 Viljandi
Antsla Gümnaasium 4b Lumikelluke 5. märts 2019 Võru
Pärnu Kuninga Tänava Põhikool 1c Lumikelluke 5. märts 2019 Pärnu
Tartu Raatuse Kool 1a Lumikelluke 5. märts 2019 Tartu
Räpina Ühisgümnaasium 2a Lumikelluke 5. märts 2019 Põlva
Türi Põhikool 2c Lumikelluke 5. märts 2019 Järva
Rakke Kool 8 Lumikelluke 5. märts 2019 Lääne-Viru
Põlva Lasteaed Mesimumm Lumikelluke 6. märts 2019 Põlva
Virtsu Kool 3-4 Lumikelluke 6. märts 2019 Lääne
Tõrva Gümnaasium 4 Lumikelluke 6. märts 2019 Valga
Kohtla-Järve Lasteaed Kirju-Mirju Lumikelluke 7. märts 2019 Ida-Viru
Tõrva Gümnaasium 5 Lumikelluke 7. märts 2019 Valga
Riidaja Põhikool 5-8 Lumikelluke 7. märts 2019 Valga
Kanepi Gümnaasium 2 Lumikelluke 7. märts 2019 Põlva
Kõrveküla lasteaed Päikeseratas Lumikelluke 7. märts 2019 Tartu
Tartu Hansa Kool 3a Lumikelluke 8. märts 2019 Tartu
Tõrva Gümnaasium 2 Lumikelluke 8. märts 2019 Valga
Tartu Raatuse Kool 3a Lumikelluke 8. märts 2019 Tartu
Tartu Lasteaed Sass Lumikelluke 8. märts 2019 Tartu
Põlva Kool 2a Lumikelluke 8. märts 2019 Põlva
Haapsalu Linna Algkool 2a Lumikelluke 8. märts 2019 Lääne
Võnnu Lasteaed Värvuke 2 Lumikelluke 8. märts 2019 Tartu
Kose-Uuemõisa Lasteaed-Kool Lumikelluke 8. märts 2019 Harju
Elva Gümnaasium 3c Lumikelluke 9. märts 2019 Tartu
Värska Gümnaasium 3-4 Lumikelluke 9. märts 2019 Võru
Tallinna Kesklinna Põhikool 1 4 Lumikelluke 9. märts 2019 Harju
Jõgeva Põhikool 3c Lumikelluke 9. märts 2019 Jõgeva
Kohtla-Järve Lasteaed Rukkilill 2 Lumikelluke 9. märts 2019 Ida-Viru
Keeni Põhikool 4 Lumikelluke 9. märts 2019 Valga
Kose-Uuemõisa Lasteaed-Kool 4 Lumikelluke 9. märts 2019 Harju
Kilingi-Nõmme Gümnaasium 3b Lumikelluke 9. märts 2019 Pärnu
Voore Põhikool Lumikelluke 10. märts 2019 Jõgeva
Kõo Lasteaed Lumikelluke 10. märts 2019 Viljandi
Värska Gümnaasium 1 Lumikelluke 10. märts 2019 Võru
Tallinna Lasteaed Südameke Lumikelluke 10. märts 2019 Harju
Kose-Uuemõisa Lasteaed-Kool 1 Lumikelluke 10. märts 2019 Harju
Kohtla-Järve Järve Gümnaasium 1a Lumikelluke 10. märts 2019 Ida-Viru
Pelguranna Lasteaed 2 Lumikelluke 10. märts 2019 Harju
Kose Gümnaasium 2b Lumikelluke 10. märts 2019 Harju
Hargla Kool 2-4 Lumikelluke 10. märts 2019 Valga
Türi Põhikool 1b Lumikelluke 10. märts 2019 Järva
Kohila Gümnaasium 1 Lumikelluke 10. märts 2019 Rapla
Eerika lasteaed Laululind Lumikelluke 10. märts 2019 Tartu
Tartu Raatuse Kool 2ad Lumikelluke 10. märts 2019 Tartu
Luunja Lasteaed Midrimaa Lumikelluke 10. märts 2019 Tartu
Tarvastu Lasteaed Lumikelluke 10. märts 2019 Viljandi
Ääsmäe Lasteaed Lumikelluke 11. märts 2019 Harju
Uulu Lasteaed Lumikelluke 11. märts 2019 Pärnu
Nurme Kool 8-9a Lumikelluke 11. märts 2019 Järva
Kohtla-Järve Maleva Põhikool 6ad Lumikelluke 11. märts 2019 Ida-Viru
Paikuse Lasteaed, Seljametsa maja Lumikelluke 11. märts 2019 Pärnu
Kuremaa Lasteaed-Algkool Lumikelluke 11. märts 2019 Jõgeva
Tartu Maarjamõisa Lasteaed 2 Lumikelluke 11. märts 2019 Tartu
Rakvere Gümnaasium 5c Lumikelluke 11. märts 2019 Lääne-Viru
Tudulinna Põhikool 34 Lumikelluke 12. märts 2019 Ida-Viru
Valga Jaanikese Kool 3-5 Lumikelluke 13. märts 2019 Valga
Alavere Põhikool 1 Lumikelluke 13. märts 2019 Harju
Põltsamaa Lasteaed “Mari” Lumikelluke 13. märts 2019 Jõgeva
Risti Põhikool 1 Lumikelluke 13. märts 2019 Lääne
Riisipere Lasteaed Lumikelluke 14. märts 2019 Harju
Vääna Mõisakool Lumikelluke 14. märts 2019 Harju
Aravete Keskkool 1 Lumikelluke 14. märts 2019 Järva
Oru lasteaed Mesimumm Lumikelluke 14. märts 2019 Harju
Kohila Gümnaasium 7b Lumikelluke 15. märts 2019 Rapla
Haapsalu Põhikool 2a Lumikelluke 15. märts 2019 Lääne
Rakvere Gümnaasium 4b Lumikelluke 15. märts 2019 Lääne-Viru
Alavere Põhikool 3 Lumikelluke 15. märts 2019 Harju
Elva Lasteaed Murumuna Lumikelluke 15. märts 2019 Tartu
Kohtla-Järve Lasteaed Tareke Lumikelluke 16. märts 2019 Ida-Virumaa
Värska Gümnaasium 2 Lumikelluke 16. märts 2019 Võru
Valga Põhikool 2c Lumikelluke 16. märts 2019 Valga
Kadrina Keskkool 3b Lumikelluke 16. märts 2019 Lääne-Viru
Võsukese Lasteaed 2 Lumikelluke 16. märts 2019 Harju
Kadrina Keskkool 34 Lumikelluke 17. märts 2019 Lääne-Viru
Põlva Kool 3d Lumikelluke 17. märts 2019 Põlva
Puhja Kool 5 Lumikelluke 17. märts 2019 Tartu
Väike-Maarja Gümnaasium 2b Lumikelluke 17. märts 2019 Lääne-Viru
Unipiha Algkool 1-4 Lumikelluke 17. märts 2019 Tartu
Puhja Kool 2 Lumikelluke 17. märts 2019 Tartu
Otepää looduskeskus Lumikelluke 17. märts 2019 Valga
Pärnu-Jaagupi Põhikool 6a Lumikelluke 18. märts 2019 Pärnu
Ääsmäe Põhikool 5-6 Lumikelluke 18. märts 2019 Harju
Suure-Jaani Kool 3a Lumikelluke 18. märts 2019 Viljandi
Kadrina Lasteaed Sipsik Lumikelluke 18. märts 2019 Lääne-Viru
Rakvere Põhikool Lumikelluke 18. märts 2019 Lääne-Viru
Tallinna Kesklinna Põhikool 1 5 Lumikelluke 18. märts 2019 Harju
Metsküla Algkool 1-3 Lumikelluke 18. märts 2019 Lääne
Puhja Lasteaed Pääsusilm 2 Lumikelluke 18. märts 2019 Tartu
Sillamäe Vanalinna Kool 1a Lumikelluke 18. märts 2019 Ida-Viru
Puhja Lasteaed Pääsusilm Lumikelluke 18. märts 2019 Tartu
Peetri Kool 4-5 Lumikelluke 19. märts 2019 Järva
Hilariuse Kool 4-5 Lumikelluke 19. märts 2019 Harju
Türi Lokuta lasteaed Lumikelluke 19. märts 2019 Järva
Väike-Maarja Gümnaasium 2a Lumikelluke 19. märts 2019 Lääne-Viru
Sillamäe Lasteaed Pääsupesa Lumikelluke 20. märts 2019 Ida-Viru
Kohila Gümnaasium 2 Lumikelluke 20. märts 2019 Rapla
Harku Lasteaed Lumikelluke 20. märts 2019 Harju
Torma Lasteaed "Linnutaja" Lumikelluke 20. märts 2019 Jõgeva
Nõva Kool 1-2 Lumikelluke 21. märts 2019 Lääne
Esku-Kamari Kool 3-4 Lumikelluke 21. märts 2019 Jõgeva
Laiuse Jaan Poska Põhikool 1 Lumikelluke 21. märts 2019 Jõgeva
Metsküla Algkool 4-5 Lumikelluke 21. märts 2019 Lääne
Kohtla-Järve Järve Gümnaasium 2a Lumikelluke 21. märts 2019 Ida-Viru

Tagasi tulemuste juurde