Ülevaade | Osalejad | Vaatlused | Viktoriin | Pildid | Loomad | Abiks | Korraldajad |
Ajakava | Foorum | Tulemused | Haikud | Fotod | Taimed | Ajalugu | Toetajad |
Tabelit saab järjestada tulpade pealkirjadele klõpsates
Kool | Kevadekuulutaja | Kuupäev | Maakond |
---|---|---|---|
Saaremaa Ühisgümnaasium 2d | Lumikelluke | 17. veebruar 2019 | Saare |
Pihtla Lasteaed | Lumikelluke | 17. veebruar 2019 | Saare |
Pärnu Kuninga Tänava Põhikool 1 | Lumikelluke | 18. veebruar 2019 | Pärnu |
Loo Lasteaed Pääsupesa | Lumikelluke | 18. veebruar 2019 | Harju |
Krootuse Põhikool 3 | Lumikelluke | 20. veebruar 2019 | Põlva |
Suuremõisa Lasteaed-Põhikool 2-6 | Lumikelluke | 20. veebruar 2019 | Hiiu |
Valguta Lasteaed-Algkool 23 | Lumikelluke | 20. veebruar 2019 | Tartu |
Suuremõisa Lasteaed-Põhikool 1-4 | Lumikelluke | 20. veebruar 2019 | Hiiu |
Jüri Gümnaasium 2e | Lumikelluke | 20. veebruar 2019 | Harju |
Varbola Lasteaed-Algkool 1-2 | Lumikelluke | 20. veebruar 2019 | Rapla |
Kääpa Põhikool 1 | Lumikelluke | 21. veebruar 2019 | Võru |
Emmaste Põhikool 1-4 | Lumikelluke | 21. veebruar 2019 | Hiiu |
Eerika lasteaed Laululind 2 | Lumikelluke | 22. veebruar 2019 | Tartu |
Tallinna Lasteaed Pallipõnn 3 | Lumikelluke | 22. veebruar 2019 | Harju |
Muhu Põhikool 5 | Lumikelluke | 22. veebruar 2019 | Saare |
Tartu Erakool 2a | Lumikelluke | 22. veebruar 2019 | Tartu |
Jakob Westholmi Gümnaasium 3d | Lumikelluke | 23. veebruar 2019 | Harju |
Pirita Majandusgümnaasium 3a | Lumikelluke | 23. veebruar 2019 | Harju |
Orissaare Gümnaasium 3 | Lumikelluke | 24. veebruar 2019 | Saare |
Valga Põhikool 1d | Lumikelluke | 24. veebruar 2019 | Valga |
Tarvastu Gümnaasium 3 2 | Lumikelluke | 25. veebruar 2019 | Viljandi |
Tallinna Lasteaed Pallipõnn | Lumikelluke | 25. veebruar 2019 | Harju |
Lümanda Põhikool 3 | Lumikelluke | 25. veebruar 2019 | Saare |
Võru Lasteaed Sõleke | Lumikelluke | 25. veebruar 2019 | Võru |
Tartu Hansa Kool 3b | Lumikelluke | 26. veebruar 2019 | Tartu |
Viluste Põhikool 4 | Lumikelluke | 26. veebruar 2019 | Põlva |
Tallinna Meelespea Lasteaed | Lumikelluke | 26. veebruar 2019 | Harju |
Konguta Kool 3 | Lumikelluke | 26. veebruar 2019 | Tartu |
Paikuse Lasteaed Mesimumm | Lumikelluke | 27. veebruar 2019 | Pärnu |
Hummuli Põhikool 1-2 | Lumikelluke | 27. veebruar 2019 | Valga |
Haapsalu Põhikool 2b | Lumikelluke | 27. veebruar 2019 | Lääne |
Haapsalu Linna Algkool 2b | Lumikelluke | 27. veebruar 2019 | Lääne |
Kuressaare Ida-Niidu Lasteaed | Lumikelluke | 28. veebruar 2019 | Saare |
Sipa-Laukna Lasteaed | Lumikelluke | 28. veebruar 2019 | Rapla |
Riia Eesti Põhikool 2 | Lumikelluke | 28. veebruar 2019 | Välismaa |
Haanja Kool 1-3b | Lumikelluke | 28. veebruar 2019 | Võru |
Tallinna Jaan Poska Lasteaed | Lumikelluke | 28. veebruar 2019 | Harju |
Võsukese Lasteaed | Lumikelluke | 28. veebruar 2019 | Harju |
Kõrveküla Põhikool 3a | Lumikelluke | 28. veebruar 2019 | Tartu |
Kõmsi Lasteaed-Algkool 1-2 | Lumikelluke | 28. veebruar 2019 | Lääne |
Harkujärve Põhikool 2b | Lumikelluke | 28. veebruar 2019 | Harju |
Aruküla Lasteaed Rukkilill | Lumikelluke | 28. veebruar 2019 | Harju |
Antsla Gümnaasium 6b | Lumikelluke | 28. veebruar 2019 | Võru |
Riisipere Lasteaed 2 | Lumikelluke | 28. veebruar 2019 | Harju |
Kohtla-Järve Lasteaed Rukkilill | Lumikelluke | 28. veebruar 2019 | Ida-Viru |
Risti Kool 5-9 | Lumikelluke | 1. märts 2019 | Harju |
Kilingi-Nõmme Gümnaasium 1a | Lumikelluke | 1. märts 2019 | Pärnu |
Jõhvi Põhikool 6 | Lumikelluke | 1. märts 2019 | Ida-Viru |
Osula Põhikool 3 | Lumikelluke | 1. märts 2019 | Võru |
Jakob Westholmi Gümnaasium 2a | Lumikelluke | 1. märts 2019 | Harju |
Gustav Adolfi Gümnaasium | Lumikelluke | 1. märts 2019 | Harju |
Mustjala Lasteaed-Põhikool 4-6 | Lumikelluke | 1. märts 2019 | Saare |
Türi Põhikool 3b | Lumikelluke | 1. märts 2019 | Järva |
Osula Põhikool 2 | Lumikelluke | 1. märts 2019 | Võru |
Audentese Erakool 2c | Lumikelluke | 1. märts 2019 | Harju |
Risti Põhikool 3 | Lumikelluke | 1. märts 2019 | Lääne |
Pirita Majandusgümnaasium 3c | Lumikelluke | 1. märts 2019 | Harju |
Saku Valla Lasteaed Päikesekild | Lumikelluke | 1. märts 2019 | Harju |
Lindi Lasteaed-Algkool 2 | Lumikelluke | 1. märts 2019 | Pärnu |
Tahkuranna Lasteaed-Algkool 4-7a | Lumikelluke | 1. märts 2019 | Pärnu |
Koigi Kool 2 | Lumikelluke | 2. märts 2019 | Järva |
Lümanda Põhikool 4 | Lumikelluke | 2. märts 2019 | Saare |
Jakob Westholmi Gümnaasium 4a | Lumikelluke | 2. märts 2019 | Harju |
Tartu Hiie Kool 4b 2 | Lumikelluke | 2. märts 2019 | Tartu |
Suure-Jaani Kool 3b | Lumikelluke | 2. märts 2019 | Viljandi |
Lümanda Põhikool 2 | Lumikelluke | 2. märts 2019 | Saare |
Rakke Kool 1 | Lumikelluke | 2. märts 2019 | Lääne-Viru |
Tartu Hiie Kool 4b | Lumikelluke | 2. märts 2019 | Tartu |
Laitse lasteaed | Lumikelluke | 3. märts 2019 | Harju |
Aruküla Lasteaed Rukkilill 2 | Lumikelluke | 3. märts 2019 | Harju |
Elva Gümnaasium 2d | Lumikelluke | 3. märts 2019 | Tartu |
Türi Põhikool 1a | Lumikelluke | 3. märts 2019 | Järva |
Kõrveküla Põhikool 4c | Lumikelluke | 3. märts 2019 | Tartu |
Saue Gümnaasium 4e | Lumikelluke | 3. märts 2019 | Harju |
Loksa Gümnaasium 4a | Lumikelluke | 3. märts 2019 | Harju |
Mõisaküla Kool 5 | Lumikelluke | 4. märts 2019 | Viljandi |
Tallinna Liivaku Lasteaed | Lumikelluke | 4. märts 2019 | Harju |
Rakke Kool 7 | Lumikelluke | 4. märts 2019 | Lääne-Viru |
Valga Priimetsa Kool 5b | Lumikelluke | 4. märts 2019 | Valga |
Vormsi Lasteaed-Põhikool 1-9 | Lumikelluke | 4. märts 2019 | Lääne |
Tamsalu Gümnaasium 1a6a | Lumikelluke | 4. märts 2019 | Lääne-Viru |
Osula Põhikool 1 | Lumikelluke | 4. märts 2019 | Võru |
Nõva Kool lasteaed | Lumikelluke | 4. märts 2019 | Lääne |
Kõmsi Lasteaed-Algkool 3-6 | Lumikelluke | 4. märts 2019 | Lääne |
Paide Hammerbecki Põhikool 2d | Lumikelluke | 4. märts 2019 | Järva |
Lehtse Kool 1-4 | Lumikelluke | 4. märts 2019 | Lääne-Viru |
Halliste Põhikool 1-4 | Lumikelluke | 5. märts 2019 | Viljandi |
Keeni Põhikool 2 | Lumikelluke | 5. märts 2019 | Valga |
Räpina Ühisgümnaasium 2a | Lumikelluke | 5. märts 2019 | Põlva |
Türi Põhikool 2c | Lumikelluke | 5. märts 2019 | Järva |
Rakke Kool 8 | Lumikelluke | 5. märts 2019 | Lääne-Viru |
Tartu Raatuse Kool 1a | Lumikelluke | 5. märts 2019 | Tartu |
Antsla Gümnaasium 4b | Lumikelluke | 5. märts 2019 | Võru |
Pärnu Kuninga Tänava Põhikool 1c | Lumikelluke | 5. märts 2019 | Pärnu |
Veskitammi Lasteaed | Lumikelluke | 5. märts 2019 | Harju |
Tõrva Gümnaasium 4 | Lumikelluke | 6. märts 2019 | Valga |
Tarvastu Gümnaasium 3 | Lumikelluke | 6. märts 2019 | Viljandi |
Laitse lasteaed 2 | Lumikelluke | 6. märts 2019 | Harju |
Virtsu Kool 3-4 | Lumikelluke | 6. märts 2019 | Lääne |
Lagedi lasteaed | Lumikelluke | 6. märts 2019 | Harju |
Põlva Lasteaed Mesimumm | Lumikelluke | 6. märts 2019 | Põlva |
Tõrva Gümnaasium 5 | Lumikelluke | 7. märts 2019 | Valga |
Kõrveküla lasteaed Päikeseratas | Lumikelluke | 7. märts 2019 | Tartu |
Kanepi Gümnaasium 2 | Lumikelluke | 7. märts 2019 | Põlva |
Riidaja Põhikool 5-8 | Lumikelluke | 7. märts 2019 | Valga |
Kohtla-Järve Lasteaed Kirju-Mirju | Lumikelluke | 7. märts 2019 | Ida-Viru |
Tartu Hansa Kool 3a | Lumikelluke | 8. märts 2019 | Tartu |
Põlva Kool 2a | Lumikelluke | 8. märts 2019 | Põlva |
Tarvastu Gümnaasium 4 | Lumikelluke | 8. märts 2019 | Viljandi |
Kose-Uuemõisa Lasteaed-Kool | Lumikelluke | 8. märts 2019 | Harju |
Haapsalu Linna Algkool 2a | Lumikelluke | 8. märts 2019 | Lääne |
Tartu Raatuse Kool 3a | Lumikelluke | 8. märts 2019 | Tartu |
Tõrva Gümnaasium 2 | Lumikelluke | 8. märts 2019 | Valga |
Tartu Lasteaed Sass | Lumikelluke | 8. märts 2019 | Tartu |
Võnnu Lasteaed Värvuke 2 | Lumikelluke | 8. märts 2019 | Tartu |
Jõgeva Põhikool 3c | Lumikelluke | 9. märts 2019 | Jõgeva |
Kose-Uuemõisa Lasteaed-Kool 4 | Lumikelluke | 9. märts 2019 | Harju |
Elva Gümnaasium 3c | Lumikelluke | 9. märts 2019 | Tartu |
Valga Priimetsa Kool | Lumikelluke | 9. märts 2019 | Valga |
Kohtla-Järve Lasteaed Rukkilill 2 | Lumikelluke | 9. märts 2019 | Ida-Viru |
Kilingi-Nõmme Gümnaasium 3b | Lumikelluke | 9. märts 2019 | Pärnu |
Tallinna Kesklinna Põhikool 1 4 | Lumikelluke | 9. märts 2019 | Harju |
Keeni Põhikool 4 | Lumikelluke | 9. märts 2019 | Valga |
Sadala Põhikool 2-3 | Lumikelluke | 10. märts 2019 | Jõgeva |
Kohila Gümnaasium 1 | Lumikelluke | 10. märts 2019 | Rapla |
Ruhnu Põhikool 4-8 | Lumikelluke | 10. märts 2019 | Saare |
Väike-Maarja Gümnaasium 3b | Lumikelluke | 10. märts 2019 | Lääne-Viru |
Palupera Põhikool | Lumikelluke | 10. märts 2019 | Valga |
Eerika lasteaed Laululind | Lumikelluke | 10. märts 2019 | Tartu |
Kõo Lasteaed | Lumikelluke | 10. märts 2019 | Viljandi |
Kohtla-Järve Järve Gümnaasium 1a | Lumikelluke | 10. märts 2019 | Ida-Viru |
Kose Gümnaasium 2b | Lumikelluke | 10. märts 2019 | Harju |
Kose-Uuemõisa Lasteaed-Kool 1 | Lumikelluke | 10. märts 2019 | Harju |
Luunja Lasteaed Midrimaa | Lumikelluke | 10. märts 2019 | Tartu |
Tartu Raatuse Kool 2ad | Lumikelluke | 10. märts 2019 | Tartu |
Tarvastu Lasteaed | Lumikelluke | 10. märts 2019 | Viljandi |
Hargla Kool 2-4 | Lumikelluke | 10. märts 2019 | Valga |
Türi Põhikool 1b | Lumikelluke | 10. märts 2019 | Järva |
Pelguranna Lasteaed 2 | Lumikelluke | 10. märts 2019 | Harju |
Tallinna Lasteaed Südameke | Lumikelluke | 10. märts 2019 | Harju |
Voore Põhikool | Lumikelluke | 10. märts 2019 | Jõgeva |
Värska Gümnaasium 1 | Lumikelluke | 10. märts 2019 | Võru |
Ääsmäe Lasteaed | Lumikelluke | 11. märts 2019 | Harju |
Kohtla-Järve Maleva Põhikool 6ad | Lumikelluke | 11. märts 2019 | Ida-Viru |
Nurme Kool 8-9a | Lumikelluke | 11. märts 2019 | Järva |
Rakvere Gümnaasium 5c | Lumikelluke | 11. märts 2019 | Lääne-Viru |
Uulu Lasteaed | Lumikelluke | 11. märts 2019 | Pärnu |
Kose Gümnaasium 2a | Lumikelluke | 11. märts 2019 | Harju |
Paikuse Lasteaed, Seljametsa maja | Lumikelluke | 11. märts 2019 | Pärnu |
Kuremaa Lasteaed-Algkool | Lumikelluke | 11. märts 2019 | Jõgeva |
Tartu Maarjamõisa Lasteaed 2 | Lumikelluke | 11. märts 2019 | Tartu |
Varbla Kool 24 | Lumikelluke | 12. märts 2019 | Pärnu |
Tudulinna Põhikool 34 | Lumikelluke | 12. märts 2019 | Ida-Viru |
Põltsamaa Lasteaed “Mari” | Lumikelluke | 13. märts 2019 | Jõgeva |
Risti Põhikool 1 | Lumikelluke | 13. märts 2019 | Lääne |
Valga Jaanikese Kool 3-5 | Lumikelluke | 13. märts 2019 | Valga |
Tallinna Inglise Kolledž 5-8 | Lumikelluke | 13. märts 2019 | Harju |
Alavere Põhikool 1 | Lumikelluke | 13. märts 2019 | Harju |
Gustav Adolfi Gümnaasium 3c | Lumikelluke | 13. märts 2019 | Harju |
Aravete Keskkool 1 | Lumikelluke | 14. märts 2019 | Järva |
Kernu Põhikooli Haiba Lasteaed Riisikas | Lumikelluke | 14. märts 2019 | Harju |
Vääna Mõisakool | Lumikelluke | 14. märts 2019 | Harju |
Oru lasteaed Mesimumm | Lumikelluke | 14. märts 2019 | Harju |
Kohila Gümnaasium 5c5d | Lumikelluke | 14. märts 2019 | Rapla |
Riisipere Lasteaed | Lumikelluke | 14. märts 2019 | Harju |
Hargla Kool 1-3 | Lumikelluke | 15. märts 2019 | Valga |
Kohtla-Järve Lasteaed Kakuke | Lumikelluke | 15. märts 2019 | Ida-Viru |
Tallinna Kunstigümnaasium 2a | Lumikelluke | 15. märts 2019 | Harju |
Kehra Gümnaasium 4c | Lumikelluke | 15. märts 2019 | Harju |
Kärdla Põhikooli Kõpu õppekoht 6 | Lumikelluke | 15. märts 2019 | Hiiu |
Kohila Gümnaasium 7b | Lumikelluke | 15. märts 2019 | Rapla |
Elva Lasteaed Murumuna | Lumikelluke | 15. märts 2019 | Tartu |
Rakvere Gümnaasium 4b | Lumikelluke | 15. märts 2019 | Lääne-Viru |
Valtu Põhikool 1 | Lumikelluke | 15. märts 2019 | Rapla |
Kasti-Orgita Lasteaed | Lumikelluke | 15. märts 2019 | Rapla |
Haapsalu Põhikool 2a | Lumikelluke | 15. märts 2019 | Lääne |
Alavere Põhikool 3 | Lumikelluke | 15. märts 2019 | Harju |
Värska Gümnaasium 2 | Lumikelluke | 16. märts 2019 | Võru |
Valga Põhikool 2c | Lumikelluke | 16. märts 2019 | Valga |
Võsukese Lasteaed 2 | Lumikelluke | 16. märts 2019 | Harju |
Kadrina Keskkool 3b | Lumikelluke | 16. märts 2019 | Lääne-Viru |
Kadrina Keskkool 6a | Lumikelluke | 16. märts 2019 | Lääne-Viru |
Kohtla-Järve Lasteaed Tareke | Lumikelluke | 16. märts 2019 | Ida-Viru |
Elva Gümnaasium 1b | Lumikelluke | 16. märts 2019 | Tartu |
Otepää looduskeskus | Lumikelluke | 17. märts 2019 | Valga |
Kadrina Keskkool 34 | Lumikelluke | 17. märts 2019 | Lääne-Viru |
Unipiha Algkool 1-4 | Lumikelluke | 17. märts 2019 | Tartu |
Puhja Kool 2 | Lumikelluke | 17. märts 2019 | Tartu |
Väike-Maarja Gümnaasium 2b | Lumikelluke | 17. märts 2019 | Lääne-Viru |
Puhja Kool 5 | Lumikelluke | 17. märts 2019 | Tartu |
Põlva Kool 3d | Lumikelluke | 17. märts 2019 | Põlva |
Laiuse Jaan Poska Põhikool 3-6 | Lumikelluke | 18. märts 2019 | Jõgeva |
Tartu Lasteaed Kelluke | Lumikelluke | 18. märts 2019 | Tartu |
Metsküla Algkool 1-3 | Lumikelluke | 18. märts 2019 | Lääne |
Ääsmäe Põhikool 5-6 | Lumikelluke | 18. märts 2019 | Harju |
Suure-Jaani Kool 3a | Lumikelluke | 18. märts 2019 | Viljandi |
Puhja Lasteaed Pääsusilm | Lumikelluke | 18. märts 2019 | Tartu |
Sillamäe Vanalinna Kool 1a | Lumikelluke | 18. märts 2019 | Ida-Viru |
Puhja Lasteaed Pääsusilm 2 | Lumikelluke | 18. märts 2019 | Tartu |
Pärnu-Jaagupi Põhikool 6a | Lumikelluke | 18. märts 2019 | Pärnu |
Rakvere Põhikool | Lumikelluke | 18. märts 2019 | Lääne-Viru |
Kadrina Lasteaed Sipsik | Lumikelluke | 18. märts 2019 | Lääne-Viru |
Tallinna Kesklinna Põhikool 1 5 | Lumikelluke | 18. märts 2019 | Harju |
Türi Lokuta lasteaed | Lumikelluke | 19. märts 2019 | Järva |
Pikavere Lasteaed-Algkool | Lumikelluke | 19. märts 2019 | Harju |
Väike-Maarja Gümnaasium 2a | Lumikelluke | 19. märts 2019 | Lääne-Viru |
Imavere Põhikool 3-4 | Lumikelluke | 19. märts 2019 | Järva |
Sillamäe Vanalinna Kool 3b | Lumikelluke | 19. märts 2019 | Ida-Viru |
Hilariuse Kool 4-5 | Lumikelluke | 19. märts 2019 | Harju |
Peetri Kool 4-5 | Lumikelluke | 19. märts 2019 | Järva |
Harku Lasteaed | Lumikelluke | 20. märts 2019 | Harju |
Rakvere Gümnaasium 4d | Lumikelluke | 20. märts 2019 | Lääne-Viru |
Torma Lasteaed "Linnutaja" | Lumikelluke | 20. märts 2019 | Jõgeva |
Sillamäe Lasteaed Pääsupesa | Lumikelluke | 20. märts 2019 | Ida-Viru |
Haapsalu Linna Algkool 3b | Lumikelluke | 20. märts 2019 | Lääne |
Pärnu Vene Gümnaasium 1 | Lumikelluke | 20. märts 2019 | Pärnu |
Sonda Kool 1-4 | Lumikelluke | 20. märts 2019 | Ida-Viru |
Koigi Kool | Lumikelluke | 20. märts 2019 | Järva |
Sonda Kool 5-6 | Lumikelluke | 20. märts 2019 | Ida-Viru |
Lümanda Põhikool 1 | Lumikelluke | 20. märts 2019 | Saare |
Kohila Gümnaasium 2 | Lumikelluke | 20. märts 2019 | Rapla |
Metsküla Algkool 4-5 | Lumikelluke | 21. märts 2019 | Lääne |
Esku-Kamari Kool 3-4 | Lumikelluke | 21. märts 2019 | Jõgeva |
Nõva Kool 1-2 | Lumikelluke | 21. märts 2019 | Lääne |
Kohtla-Järve Järve Gümnaasium 2a | Lumikelluke | 21. märts 2019 | Ida-Viru |
Laulasmaa Kool Klooga koolimaja 1-2 | Lumikelluke | 21. märts 2019 | Harju |
Rapla Vesiroosi Kool 3a | Lumikelluke | 21. märts 2019 | Rapla |
Laiuse Jaan Poska Põhikool 1 | Lumikelluke | 21. märts 2019 | Jõgeva |
Põlva Kool 6b | Lumikelluke | 22. märts 2019 | Põlva |
Tallinna Kesklinna Põhikool 1 | Lumikelluke | 22. märts 2019 | Harju |
Põlva Kool 6c | Lumikelluke | 22. märts 2019 | Põlva |
Tudu Lasteaed-Põhikool 1-4 | Lumikelluke | 22. märts 2019 | Lääne-Viru |
Alavere Põhikool 2 | Lumikelluke | 24. märts 2019 | Harju |
Tallinna Kesklinna Põhikool 1 6 | Lumikelluke | 24. märts 2019 | Harju |
Lasila Põhikool 5 | Lumikelluke | 25. märts 2019 | Lääne-Viru |
J.V.Veski nim. Maarja Põhikool 4 | Lumikelluke | 25. märts 2019 | Jõgeva |
Tabasalu Ühisgümnaasium 7b | Lumikelluke | 25. märts 2019 | Harju |
Tartu Lasteaed Annike 2 | Lumikelluke | 25. märts 2019 | Tartu |
Kohtla-Järve Järve Gümnaasium 5a | Lumikelluke | 25. märts 2019 | Ida-Viru |
Pelguranna Lasteaed | Lumikelluke | 26. märts 2019 | Harju |
Kohila Gümnaasium 1c | Lumikelluke | 26. märts 2019 | Rapla |
Kuuste Kool 1 | Lumikelluke | 27. märts 2019 | Tartu |
Mooste Mõisakool 4 | Lumikelluke | 27. märts 2019 | Põlva |
Põltsamaa Ühisgümnaasium 5b | Lumikelluke | 30. märts 2019 | Jõgeva |
Tallinna Kesklinna Põhikool 1 3 | Lumikelluke | 9. mai 2019 | Harju |
Värska Gümnaasium 3-4 | Lumikelluke | 14. mai 2019 | Võru |