"Tere, Kevad!" kutsub lapsi loodust vaatlema ning tähele panema saabuva kevade märke.

По русски
Summary in English
Vaata ka: "Kevad ärkab!"

Projekti korraldajad:
kevadorg@googlegroups.com

Tehnilised probleemid:
toni@punkt.ee

Projektis "Tere, Kevad! 2019" osaleb 6272 õpilast ja 360 rühma.

Ülevaade Osalejad Vaatlused Viktoriin Pildid Loomad Abiks Korraldajad
Ajakava Foorum Tulemused Haikud Fotod Taimed Ajalugu Toetajad

Registreeritud liikide nägemised/kuulmised

Tabelit saab järjestada tulpade pealkirjadele klõpsates

Kool Kevadekuulutaja Kuupäev Maakond
Sipa-Laukna Lasteaed Linavästrik 23. märts 2019 Rapla
Valtu Põhikool 1 Linavästrik 23. märts 2019 Rapla
Lümanda Põhikool 4 Linavästrik 24. märts 2019 Saare
Kõmsi Lasteaed-Algkool 3-6 Linavästrik 27. märts 2019 Lääne
Kohtla-Järve Lasteaed Tareke Linavästrik 29. märts 2019 Ida-Virumaa
Metsküla Algkool 1-3 Linavästrik 29. märts 2019 Lääne
Põltsamaa Lasteaed “Mari” Linavästrik 30. märts 2019 Jõgeva
Unipiha Algkool 1-4 Linavästrik 30. märts 2019 Tartu
Vormsi Lasteaed-Põhikool 1-9 Linavästrik 30. märts 2019 Lääne
Puhja Kool 6 Linavästrik 30. märts 2019 Tartu
Tartu Hiie Kool 4b 2 Linavästrik 31. märts 2019 Tartu
Räpina Ühisgümnaasium 2a Linavästrik 1. aprill 2019 Põlva
Eerika lasteaed Laululind 2 Linavästrik 1. aprill 2019 Tartu
Varbla Kool 13 Linavästrik 1. aprill 2019 Pärnu
Pärnu-Jaagupi Põhikool 6a Linavästrik 1. aprill 2019 Pärnu
Värska Gümnaasium 1 Linavästrik 2. aprill 2019 Võru
Suuremõisa Lasteaed-Põhikool 1-4 Linavästrik 2. aprill 2019 Hiiu
Värska Gümnaasium 3-4 Linavästrik 2. aprill 2019 Võru
Nõva Kool lasteaed Linavästrik 2. aprill 2019 Lääne
Kohtla-Järve Lasteaed Rukkilill 2 Linavästrik 2. aprill 2019 Ida-Viru
Paikuse Lasteaed, Seljametsa maja Linavästrik 2. aprill 2019 Pärnu
Tahkuranna Lasteaed-Algkool 4-7a Linavästrik 2. aprill 2019 Pärnu
Risti Kool 5-9 Linavästrik 2. aprill 2019 Harju
Häädemeeste Keskkool 6 Linavästrik 2. aprill 2019 Pärnu
Hummuli Põhikool 1-2 Linavästrik 2. aprill 2019 Valga
Uulu Lasteaed Linavästrik 2. aprill 2019 Pärnu
Krootuse Põhikool 3 Linavästrik 3. aprill 2019 Põlva
Rakke Kool 8 Linavästrik 3. aprill 2019 Lääne-Viru
Emmaste Põhikool 1-4 Linavästrik 3. aprill 2019 Hiiu
Rakke Kool 7 Linavästrik 3. aprill 2019 Lääne-Viru
Rakke Kool 1 Linavästrik 3. aprill 2019 Lääne-Viru
Haapsalu Põhikool 2b Linavästrik 3. aprill 2019 Lääne
Pihtla Lasteaed Linavästrik 3. aprill 2019 Saare
Mustjala Lasteaed-Põhikool 4-6 Linavästrik 3. aprill 2019 Saare
Kohila Gümnaasium 7b Linavästrik 3. aprill 2019 Rapla
Võsukese Lasteaed Linavästrik 3. aprill 2019 Harju
Tarvastu Gümnaasium 3 Linavästrik 4. aprill 2019 Viljandi
Lümanda Põhikool 3 Linavästrik 4. aprill 2019 Saare
Virtsu Kool 3-4 Linavästrik 4. aprill 2019 Lääne
Lagedi lasteaed Linavästrik 4. aprill 2019 Harju
Haapsalu Linna Algkool 3b Linavästrik 4. aprill 2019 Lääne
Varbola Lasteaed-Algkool 1-2 Linavästrik 4. aprill 2019 Rapla
Kõmsi Lasteaed-Algkool 1-2 Linavästrik 4. aprill 2019 Lääne
Pärnu Kuninga Tänava Põhikool 1 Linavästrik 4. aprill 2019 Pärnu
Sonda Kool 5-6 Linavästrik 4. aprill 2019 Ida-Viru
Sonda Kool 1-4 Linavästrik 4. aprill 2019 Ida-Viru
Voore Põhikool Linavästrik 4. aprill 2019 Jõgeva
Viluste Põhikool 4 Linavästrik 4. aprill 2019 Põlva
Väike-Maarja Gümnaasium 3b Linavästrik 5. aprill 2019 Lääne-Viru
Riidaja Põhikool 5-8 Linavästrik 5. aprill 2019 Valga
Värska Gümnaasium 2 Linavästrik 5. aprill 2019 Võru
Kääpa Põhikool 1 Linavästrik 5. aprill 2019 Võru
Jakob Westholmi Gümnaasium 4a Linavästrik 5. aprill 2019 Harju
Muraste Looduskool Linavästrik 5. aprill 2019 Harju
Tallinna Lasteaed Pallipõnn 3 Linavästrik 5. aprill 2019 Harju
Suuremõisa Lasteaed-Põhikool 2-6 Linavästrik 5. aprill 2019 Hiiu
Kadrina Keskkool 3b Linavästrik 5. aprill 2019 Lääne-Viru
Kilingi-Nõmme Gümnaasium 1a Linavästrik 5. aprill 2019 Pärnu
Jakob Westholmi Gümnaasium 3d Linavästrik 5. aprill 2019 Harju
Kanepi Gümnaasium 2 Linavästrik 5. aprill 2019 Põlva
Haapsalu Linna Algkool 2a Linavästrik 5. aprill 2019 Lääne
Oru lasteaed Mesimumm Linavästrik 6. aprill 2019 Harju
Suure-Jaani Kool 3a Linavästrik 6. aprill 2019 Viljandi
Riia Eesti Põhikool 2 Linavästrik 6. aprill 2019 Välismaa
Alavere Põhikool 1 Linavästrik 6. aprill 2019 Harju
Osula Põhikool 3 Linavästrik 6. aprill 2019 Võru
Elva Gümnaasium 3c Linavästrik 6. aprill 2019 Tartu
Elva Gümnaasium 1b Linavästrik 6. aprill 2019 Tartu
Keeni Põhikool 4 Linavästrik 6. aprill 2019 Valga
Kõrveküla Põhikool 4c Linavästrik 6. aprill 2019 Tartu
Väike-Maarja Gümnaasium 2b Linavästrik 6. aprill 2019 Lääne-Viru
Loksa Gümnaasium 4a Linavästrik 6. aprill 2019 Harju
Kose-Uuemõisa Lasteaed-Kool 1 Linavästrik 7. aprill 2019 Harju
Tartu Hansa Kool 3b Linavästrik 7. aprill 2019 Tartu
Kilingi-Nõmme Gümnaasium 3b Linavästrik 7. aprill 2019 Pärnu
Osula Põhikool 2 Linavästrik 7. aprill 2019 Võru
Jõhvi Põhikool 6 Linavästrik 7. aprill 2019 Ida-Viru
Kose-Uuemõisa Lasteaed-Kool 4 Linavästrik 7. aprill 2019 Harju
Lindi Lasteaed-Algkool 2 Linavästrik 7. aprill 2019 Pärnu
Kose-Uuemõisa Lasteaed-Kool Linavästrik 7. aprill 2019 Harju
Tarvastu Gümnaasium 3 2 Linavästrik 7. aprill 2019 Viljandi
Valga Põhikool 1d Linavästrik 7. aprill 2019 Valga
Kernu Põhikooli Haiba Lasteaed Riisikas Linavästrik 7. aprill 2019 Harju
Kohila Gümnaasium 5c5d Linavästrik 8. aprill 2019 Rapla
Paide Hammerbecki Põhikool 2d Linavästrik 8. aprill 2019 Järva
Sadala Põhikool 2-3 Linavästrik 8. aprill 2019 Jõgeva
Tamsalu Gümnaasium 1a6a Linavästrik 8. aprill 2019 Lääne-Viru
Torma Lasteaed "Linnutaja" Linavästrik 8. aprill 2019 Jõgeva
Haanja Kool 1-3b Linavästrik 8. aprill 2019 Võru
Tudu Lasteaed-Põhikool 1-4 Linavästrik 8. aprill 2019 Lääne-Viru
Kõrveküla Põhikool 3a Linavästrik 8. aprill 2019 Tartu
Põlva Kool 2a Linavästrik 9. aprill 2019 Põlva
Tallinna Meelespea Lasteaed Linavästrik 9. aprill 2019 Harju
Hargla Kool 2-4 Linavästrik 9. aprill 2019 Valga
Rakvere Põhikool Linavästrik 9. aprill 2019 Lääne-Viru
Aravete Keskkool 1 Linavästrik 9. aprill 2019 Järva
Tartu Lasteaed Annike 2 Linavästrik 9. aprill 2019 Tartu
Kõrveküla Põhikool 4a Linavästrik 9. aprill 2019 Tartu
Kõo Lasteaed Linavästrik 9. aprill 2019 Viljandi
Pirita Majandusgümnaasium 3a Linavästrik 10. aprill 2019 Harju
Valga Priimetsa Kool Linavästrik 10. aprill 2019 Valga
Lasila Põhikool 5 Linavästrik 10. aprill 2019 Lääne-Viru
Rapla Vesiroosi Kool 3a Linavästrik 11. aprill 2019 Rapla
Laitse lasteaed Linavästrik 11. aprill 2019 Harju
Tallinna Liivaku Lasteaed Linavästrik 11. aprill 2019 Harju
Jõgeva Põhikool 3c Linavästrik 12. aprill 2019 Jõgeva
Türi Põhikool 3b Linavästrik 12. aprill 2019 Järva
Luunja Lasteaed Midrimaa Linavästrik 12. aprill 2019 Tartu
Muhu Põhikool 5 Linavästrik 13. aprill 2019 Saare
Kadrina Keskkool 6a Linavästrik 13. aprill 2019 Lääne-Viru
Valguta Lasteaed-Algkool 23 Linavästrik 14. aprill 2019 Tartu
Palupera Põhikool Linavästrik 14. aprill 2019 Valga
Kohtla-Järve Lasteaed Rukkilill Linavästrik 14. aprill 2019 Ida-Viru
Antsla Gümnaasium 4b Linavästrik 14. aprill 2019 Võru
Saku Valla Lasteaed Päikesekild Linavästrik 14. aprill 2019 Harju
Türi Põhikool 2c Linavästrik 14. aprill 2019 Järva
Koigi Kool Linavästrik 15. aprill 2019 Järva
Tartu Hansa Kool 3a Linavästrik 15. aprill 2019 Tartu
Tallinna Lasteaed Südameke Linavästrik 15. aprill 2019 Harju
Peetri Kool 4-5 Linavästrik 15. aprill 2019 Järva
Türi Põhikool 1a Linavästrik 15. aprill 2019 Järva
Rakvere Gümnaasium 4d Linavästrik 15. aprill 2019 Lääne-Viru
Nurme Kool 8-9a Linavästrik 15. aprill 2019 Järva
Vääna Mõisakool Linavästrik 16. aprill 2019 Harju
Kohtla-Järve Lasteaed Kakuke Linavästrik 16. aprill 2019 Ida-Viru
Kohtla-Järve Maleva Põhikool 6ad Linavästrik 16. aprill 2019 Ida-Viru
Lümanda Põhikool 2 Linavästrik 16. aprill 2019 Saare
Harku Lasteaed Linavästrik 16. aprill 2019 Harju
Türi Lokuta lasteaed Linavästrik 17. aprill 2019 Järva
Türi Põhikool 1b Linavästrik 17. aprill 2019 Järva
Rakvere Gümnaasium 5c Linavästrik 17. aprill 2019 Lääne-Viru
Väike-Maarja Gümnaasium 2a Linavästrik 19. aprill 2019 Lääne-Viru
Jakob Westholmi Gümnaasium 2a Linavästrik 19. aprill 2019 Harju
Aruküla Lasteaed Rukkilill 2 Linavästrik 19. aprill 2019 Harju
Veskitammi Lasteaed Linavästrik 19. aprill 2019 Harju
Tartu Raatuse Kool 1a Linavästrik 20. aprill 2019 Tartu
Rakvere Gümnaasium 4b Linavästrik 20. aprill 2019 Lääne-Viru
Elva Gümnaasium 2d Linavästrik 20. aprill 2019 Tartu
Tõrva Gümnaasium 4 Linavästrik 22. aprill 2019 Valga
Kuremaa Lasteaed-Algkool Linavästrik 22. aprill 2019 Jõgeva
Aruküla Lasteaed Rukkilill Linavästrik 24. aprill 2019 Harju
Konguta Kool 3 Linavästrik 24. aprill 2019 Tartu
Laiuse Jaan Poska Põhikool 3-6 Linavästrik 24. aprill 2019 Jõgeva
Tallinna Inglise Kolledž 5-8 Linavästrik 27. aprill 2019 Harju
Haapsalu Linna Algkool 2b Linavästrik 27. aprill 2019 Lääne
Nõva Kool 1-2 Linavästrik 27. aprill 2019 Lääne
Audentese Erakool 2c Linavästrik 28. aprill 2019 Harju
Pirita Majandusgümnaasium 3c Linavästrik 29. aprill 2019 Harju
Jüri Gümnaasium 2e Linavästrik 1. mai 2019 Harju
Kadrina Keskkool 34 Linavästrik 1. mai 2019 Lääne-Viru
Kohila Gümnaasium 1 Linavästrik 2. mai 2019 Rapla
Kohila Gümnaasium 2 Linavästrik 3. mai 2019 Rapla
Kuuste Kool 1 Linavästrik 3. mai 2019 Tartu
Hilariuse Kool 4-5 Linavästrik 7. mai 2019 Harju
Saue Gümnaasium 1a Linavästrik 9. mai 2019 Harju
Kohtla-Järve Järve Gümnaasium 5a Linavästrik 16. mai 2019 Ida-Viru
Tallinna Kesklinna Põhikool 1 4 Linavästrik 16. mai 2019 Harju
Risti Põhikool 1 Linavästrik 18. mai 2019 Lääne

Tagasi tulemuste juurde