"Tere, Kevad!" kutsub lapsi loodust vaatlema ning tähele panema saabuva kevade märke.

По русски
Summary in English
Vaata ka: "Kevad ärkab!"

Projekti korraldajad:
kevadorg@googlegroups.com

Tehnilised probleemid:
toni@punkt.ee

Projektis "Tere, Kevad! 2019" osaleb 6253 õpilast ja 359 rühma.

Ülevaade Osalejad Vaatlused Viktoriin Pildid Loomad Abiks Korraldajad
Ajakava Foorum Tulemused Haikud Fotod Taimed Ajalugu Toetajad

Registreeritud liikide nägemised/kuulmised

Tabelit saab järjestada tulpade pealkirjadele klõpsates

Kool Kevadekuulutaja Kuupäev Maakond
Tahkuranna Lasteaed-Algkool 4-7a Kullerkupp 28. aprill 2019 Pärnu
Lehtse Kool 1-4 Kullerkupp 29. aprill 2019 Lääne-Viru
Jõgeva Põhikool 3c Kullerkupp 2. mai 2019 Jõgeva
Kääpa Põhikool 1 Kullerkupp 4. mai 2019 Võru
Viiratsi Lasteaed Rüblik Kullerkupp 4. mai 2019 Viljandi
Tartu Raatuse Kool 3a Kullerkupp 5. mai 2019 Tartu
Lasila Põhikool 5 Kullerkupp 5. mai 2019 Lääne-Viru
Tartu Hiie Kool 4b 2 Kullerkupp 5. mai 2019 Tartu
Kilingi-Nõmme Gümnaasium 1a Kullerkupp 5. mai 2019 Pärnu
Kõrveküla Põhikool 3a Kullerkupp 7. mai 2019 Tartu
Tarvastu Gümnaasium 3 2 Kullerkupp 8. mai 2019 Viljandi
Sadala Põhikool 2-3 Kullerkupp 10. mai 2019 Jõgeva
Väike-Maarja Gümnaasium 2b Kullerkupp 10. mai 2019 Lääne-Viru
Koigi Kool Kullerkupp 10. mai 2019 Järva
Muhu Põhikool 5 Kullerkupp 11. mai 2019 Saare
Türi Põhikool 3b Kullerkupp 11. mai 2019 Järva
Suure-Jaani Kool 3a Kullerkupp 11. mai 2019 Viljandi
Rakvere Põhikool Kullerkupp 12. mai 2019 Lääne-Viru
Loksa Gümnaasium 4a Kullerkupp 12. mai 2019 Harju
Pihtla Lasteaed Kullerkupp 12. mai 2019 Saare
Sipa-Laukna Lasteaed Kullerkupp 12. mai 2019 Rapla
Rakke Kool 1 Kullerkupp 13. mai 2019 Lääne-Viru
Kõmsi Lasteaed-Algkool 3-6 Kullerkupp 13. mai 2019 Lääne
Kose-Uuemõisa Lasteaed-Kool Kullerkupp 15. mai 2019 Harju
Rakvere Gümnaasium 5c Kullerkupp 15. mai 2019 Lääne-Viru
Tarvastu Gümnaasium 3 Kullerkupp 16. mai 2019 Viljandi
Elva Gümnaasium 2d Kullerkupp 16. mai 2019 Tartu
Oru lasteaed Mesimumm Kullerkupp 16. mai 2019 Harju
Tudu Lasteaed-Põhikool 1-4 Kullerkupp 17. mai 2019 Lääne-Viru
Türi Põhikool 1a Kullerkupp 17. mai 2019 Järva
Varbla Kool 13 Kullerkupp 18. mai 2019 Pärnu
Valga Põhikool 1d Kullerkupp 18. mai 2019 Valga
Kernu Põhikooli Haiba Lasteaed Riisikas Kullerkupp 19. mai 2019 Harju
Varbla Kool 24 Kullerkupp 19. mai 2019 Pärnu
Pärnu Kuninga Tänava Põhikool 1 Kullerkupp 19. mai 2019 Pärnu
Jõhvi Põhikool 6 Kullerkupp 19. mai 2019 Ida-Viru
Nurme Kool 8-9a Kullerkupp 20. mai 2019 Järva
Nõva Kool lasteaed Kullerkupp 20. mai 2019 Lääne
Kuremaa Lasteaed-Algkool Kullerkupp 22. mai 2019 Jõgeva
Tartu Hansa Kool 3a Kullerkupp 22. mai 2019 Tartu
Kohtla-Järve Lasteaed Rukkilill 2 Kullerkupp 23. mai 2019 Ida-Viru

Tagasi tulemuste juurde