"Tere, Kevad!" kutsub lapsi loodust vaatlema ning tähele panema saabuva kevade märke.

По русски
Summary in English
Vaata ka: "Kevad ärkab!"

Projekti korraldajad:
kevadorg@googlegroups.com

Tehnilised probleemid:
toni@punkt.ee

Projektis "Tere, Kevad! 2019" osaleb 6253 õpilast ja 359 rühma.

Ülevaade Osalejad Vaatlused Viktoriin Pildid Loomad Abiks Korraldajad
Ajakava Foorum Tulemused Haikud Fotod Taimed Ajalugu Toetajad

Registreeritud liikide nägemised/kuulmised

Tabelit saab järjestada tulpade pealkirjadele klõpsates

Kool Kevadekuulutaja Kuupäev Maakond
Tahkuranna Lasteaed-Algkool 4-7a Kullerkupp 28. aprill 2019 Pärnu
Lehtse Kool 1-4 Kullerkupp 29. aprill 2019 Lääne-Viru
Jõgeva Põhikool 3c Kullerkupp 2. mai 2019 Jõgeva
Kääpa Põhikool 1 Kullerkupp 4. mai 2019 Võru
Viiratsi Lasteaed Rüblik Kullerkupp 4. mai 2019 Viljandi
Tartu Hiie Kool 4b 2 Kullerkupp 5. mai 2019 Tartu
Kilingi-Nõmme Gümnaasium 1a Kullerkupp 5. mai 2019 Pärnu
Tartu Raatuse Kool 3a Kullerkupp 5. mai 2019 Tartu
Lasila Põhikool 5 Kullerkupp 5. mai 2019 Lääne-Viru
Kõrveküla Põhikool 3a Kullerkupp 7. mai 2019 Tartu
Peetri Kool 4-5 Kullerkupp 7. mai 2019 Järva
Tarvastu Gümnaasium 3 2 Kullerkupp 8. mai 2019 Viljandi
Väike-Maarja Gümnaasium 2b Kullerkupp 10. mai 2019 Lääne-Viru
Sadala Põhikool 2-3 Kullerkupp 10. mai 2019 Jõgeva
Koigi Kool Kullerkupp 10. mai 2019 Järva
Suure-Jaani Kool 3a Kullerkupp 11. mai 2019 Viljandi
Türi Põhikool 3b Kullerkupp 11. mai 2019 Järva
Muhu Põhikool 5 Kullerkupp 11. mai 2019 Saare
Pihtla Lasteaed Kullerkupp 12. mai 2019 Saare
Loksa Gümnaasium 4a Kullerkupp 12. mai 2019 Harju
Rakvere Põhikool Kullerkupp 12. mai 2019 Lääne-Viru
Sipa-Laukna Lasteaed Kullerkupp 12. mai 2019 Rapla
Kõmsi Lasteaed-Algkool 3-6 Kullerkupp 13. mai 2019 Lääne
Rakke Kool 1 Kullerkupp 13. mai 2019 Lääne-Viru
Rakvere Gümnaasium 5c Kullerkupp 15. mai 2019 Lääne-Viru
Kose-Uuemõisa Lasteaed-Kool Kullerkupp 15. mai 2019 Harju
Elva Gümnaasium 2d Kullerkupp 16. mai 2019 Tartu
Oru lasteaed Mesimumm Kullerkupp 16. mai 2019 Harju
Tarvastu Gümnaasium 3 Kullerkupp 16. mai 2019 Viljandi
Tudu Lasteaed-Põhikool 1-4 Kullerkupp 17. mai 2019 Lääne-Viru
Türi Põhikool 1a Kullerkupp 17. mai 2019 Järva
Valga Põhikool 1d Kullerkupp 18. mai 2019 Valga
Rakke Kool 7 Kullerkupp 18. mai 2019 Lääne-Viru
Sonda Kool 5-6 Kullerkupp 18. mai 2019 Ida-Viru
Varbla Kool 13 Kullerkupp 18. mai 2019 Pärnu
Kernu Põhikooli Haiba Lasteaed Riisikas Kullerkupp 19. mai 2019 Harju
Jõhvi Põhikool 6 Kullerkupp 19. mai 2019 Ida-Viru
Varbla Kool 24 Kullerkupp 19. mai 2019 Pärnu
Pärnu Kuninga Tänava Põhikool 1 Kullerkupp 19. mai 2019 Pärnu
Nurme Kool 8-9a Kullerkupp 20. mai 2019 Järva
Nõva Kool lasteaed Kullerkupp 20. mai 2019 Lääne
Risti Kool 5-9 Kullerkupp 20. mai 2019 Harju
Kose-Uuemõisa Lasteaed-Kool 4 Kullerkupp 21. mai 2019 Harju
Tartu Hansa Kool 3a Kullerkupp 22. mai 2019 Tartu
Kuremaa Lasteaed-Algkool Kullerkupp 22. mai 2019 Jõgeva
Kohtla-Järve Lasteaed Rukkilill 2 Kullerkupp 23. mai 2019 Ida-Viru
Kohtla-Järve Maleva Põhikool 6ad Kullerkupp 23. mai 2019 Ida-Viru
Kõo Lasteaed Kullerkupp 24. mai 2019 Viljandi
Tamsalu Gümnaasium 1a6a Kullerkupp 24. mai 2019 Lääne-Viru
Palupera Põhikool Kullerkupp 28. mai 2019 Valga

Tagasi tulemuste juurde