"Tere, Kevad!" kutsub lapsi loodust vaatlema ning tähele panema saabuva kevade märke.

По русски
Summary in English
Vaata ka: "Kevad ärkab!"

Projekti korraldajad:
kevadorg@googlegroups.com

Tehnilised probleemid:
toni@punkt.ee

Projektis "Tere, Kevad! 2019" osaleb 6253 õpilast ja 359 rühma.

Ülevaade Osalejad Vaatlused Viktoriin Pildid Loomad Abiks Korraldajad
Ajakava Foorum Tulemused Haikud Fotod Taimed Ajalugu Toetajad

Registreeritud liikide nägemised/kuulmised

Tabelit saab järjestada tulpade pealkirjadele klõpsates

Kool Kevadekuulutaja Kuupäev Maakond
Lümanda Põhikool 2 Kiivitaja 6. märts 2019 Saare
Tarvastu Gümnaasium 3 2 Kiivitaja 8. märts 2019 Viljandi
Tarvastu Gümnaasium 3 Kiivitaja 8. märts 2019 Viljandi
Valga Priimetsa Kool Kiivitaja 9. märts 2019 Valga
Kõmsi Lasteaed-Algkool 3-6 Kiivitaja 9. märts 2019 Lääne
Lindi Lasteaed-Algkool 2 Kiivitaja 9. märts 2019 Pärnu
Häädemeeste Keskkool 6 Kiivitaja 9. märts 2019 Pärnu
Osula Põhikool 3 Kiivitaja 10. märts 2019 Võru
Tarvastu Gümnaasium 4 Kiivitaja 10. märts 2019 Viljandi
Türi Põhikool 3b Kiivitaja 11. märts 2019 Järva
Konguta Kool 3 Kiivitaja 11. märts 2019 Tartu
Virtsu Kool 3-4 Kiivitaja 11. märts 2019 Lääne
Valguta Lasteaed-Algkool 23 Kiivitaja 11. märts 2019 Tartu
Emmaste Põhikool 1-4 Kiivitaja 12. märts 2019 Hiiu
Antsla Gümnaasium 6b Kiivitaja 12. märts 2019 Võru
Pihtla Lasteaed Kiivitaja 13. märts 2019 Saare
Risti Kool 5-9 Kiivitaja 14. märts 2019 Harju
Kilingi-Nõmme Gümnaasium 1a Kiivitaja 14. märts 2019 Pärnu
Varbla Kool 13 Kiivitaja 14. märts 2019 Pärnu
Kuremaa Lasteaed-Algkool Kiivitaja 15. märts 2019 Jõgeva
Koigi Kool Kiivitaja 15. märts 2019 Järva
Hummuli Põhikool 1-2 Kiivitaja 15. märts 2019 Valga
Otepää looduskeskus Kiivitaja 15. märts 2019 Valga
Kõo Lasteaed Kiivitaja 15. märts 2019 Viljandi
Halliste Põhikool 1-4 Kiivitaja 15. märts 2019 Viljandi
Kohtla-Järve Järve Gümnaasium 1a Kiivitaja 15. märts 2019 Ida-Viru
Kohila Gümnaasium 7b Kiivitaja 16. märts 2019 Rapla
Tallinna Lasteaed Pallipõnn 3 Kiivitaja 16. märts 2019 Harju
Keeni Põhikool 4 Kiivitaja 16. märts 2019 Valga
Kõrveküla Põhikool 3a Kiivitaja 16. märts 2019 Tartu
Oru lasteaed Mesimumm Kiivitaja 16. märts 2019 Harju
Väike-Maarja Gümnaasium 3b Kiivitaja 17. märts 2019 Lääne-Viru
Suure-Jaani Kool 3a Kiivitaja 17. märts 2019 Viljandi
Puhja Kool 2 Kiivitaja 17. märts 2019 Tartu
Valga Priimetsa Kool 5b Kiivitaja 17. märts 2019 Valga
Varbla Kool 24 Kiivitaja 17. märts 2019 Pärnu
Viluste Põhikool 4 Kiivitaja 17. märts 2019 Põlva
Muraste Looduskool Kiivitaja 17. märts 2019 Harju
Lehtse Kool 1-4 Kiivitaja 18. märts 2019 Lääne-Viru
Võsukese Lasteaed Kiivitaja 18. märts 2019 Harju
Sipa-Laukna Lasteaed Kiivitaja 18. märts 2019 Rapla
Kääpa Põhikool 1 Kiivitaja 18. märts 2019 Võru
Imavere Põhikool 3-4 Kiivitaja 18. märts 2019 Järva
Pärnu-Jaagupi Põhikool 6a Kiivitaja 18. märts 2019 Pärnu
Tudulinna Põhikool 34 Kiivitaja 18. märts 2019 Ida-Viru
Kohtla-Järve Lasteaed Kakuke Kiivitaja 19. märts 2019 Ida-Viru
Laiuse Jaan Poska Põhikool 3-6 Kiivitaja 19. märts 2019 Jõgeva
Muhu Põhikool 5 Kiivitaja 19. märts 2019 Saare
Võru Lasteaed Sõleke Kiivitaja 19. märts 2019 Võru
Risti Põhikool 3 Kiivitaja 19. märts 2019 Lääne
Sonda Kool 1-4 Kiivitaja 19. märts 2019 Ida-Viru
Tamsalu Gümnaasium 1a6a Kiivitaja 19. märts 2019 Lääne-Viru
Riidaja Põhikool 5-8 Kiivitaja 19. märts 2019 Valga
Orissaare Gümnaasium 3 Kiivitaja 20. märts 2019 Saare
Tartu Hiie Kool 4b Kiivitaja 20. märts 2019 Tartu
Elva Gümnaasium 1b Kiivitaja 20. märts 2019 Tartu
Oru Põhikool 4 Kiivitaja 20. märts 2019 Harju
Tudu Lasteaed-Põhikool 1-4 Kiivitaja 20. märts 2019 Lääne-Viru
Kose Gümnaasium 2a Kiivitaja 21. märts 2019 Harju
Türi Põhikool 2c Kiivitaja 21. märts 2019 Järva
Kose-Uuemõisa Lasteaed-Kool 1 Kiivitaja 21. märts 2019 Harju
Sonda Kool 5-6 Kiivitaja 21. märts 2019 Ida-Viru
Mõisaküla Kool 5 Kiivitaja 21. märts 2019 Viljandi
Kose-Uuemõisa Lasteaed-Kool Kiivitaja 21. märts 2019 Harju
Sadala Põhikool 2-3 Kiivitaja 22. märts 2019 Jõgeva
Alavere Põhikool 1 Kiivitaja 22. märts 2019 Harju
Rapla Vesiroosi Kool 3c Kiivitaja 23. märts 2019 Rapla
Väike-Maarja Gümnaasium 2a Kiivitaja 23. märts 2019 Lääne-Viru
Unipiha Algkool 1-4 Kiivitaja 23. märts 2019 Tartu
Jõgeva Põhikool 3c Kiivitaja 23. märts 2019 Jõgeva
Saku Valla Lasteaed Päikesekild Kiivitaja 23. märts 2019 Harju
Audentese Erakool 2c Kiivitaja 24. märts 2019 Harju
Kohtla-Järve Maleva Põhikool 6ad Kiivitaja 24. märts 2019 Ida-Viru
Kanepi Gümnaasium 2 Kiivitaja 24. märts 2019 Põlva
Jõhvi Põhikool 6 Kiivitaja 24. märts 2019 Ida-Viru
Tartu Hiie Kool 4b 2 Kiivitaja 24. märts 2019 Tartu
Väike-Maarja Gümnaasium 2b Kiivitaja 24. märts 2019 Lääne-Viru
Kose-Uuemõisa Lasteaed-Kool 4 Kiivitaja 24. märts 2019 Harju
Valga Põhikool 1d Kiivitaja 24. märts 2019 Valga
Jüri Gümnaasium 2e Kiivitaja 24. märts 2019 Harju
Vormsi Lasteaed-Põhikool 1-9 Kiivitaja 25. märts 2019 Lääne
Värska Gümnaasium 1 Kiivitaja 25. märts 2019 Võru
Rakke Kool 1 Kiivitaja 25. märts 2019 Lääne-Viru
Kõrveküla Põhikool 4a Kiivitaja 25. märts 2019 Tartu
Tõrva Gümnaasium 5 Kiivitaja 25. märts 2019 Valga
Lasila Põhikool 5 Kiivitaja 25. märts 2019 Lääne-Viru
Torma Lasteaed "Linnutaja" Kiivitaja 25. märts 2019 Jõgeva
Lagedi lasteaed Kiivitaja 25. märts 2019 Harju
Melliste Algkool-Lasteaed 1 Kiivitaja 25. märts 2019 Tartu
Viiratsi Lasteaed Rüblik Kiivitaja 25. märts 2019 Viljandi
Värska Gümnaasium 3-4 Kiivitaja 26. märts 2019 Võru
Rakke Kool 8 Kiivitaja 26. märts 2019 Lääne-Viru
Rakvere Gümnaasium 4d Kiivitaja 26. märts 2019 Lääne-Viru
Antsla Gümnaasium 4b Kiivitaja 26. märts 2019 Võru
Aravete Keskkool 1 Kiivitaja 26. märts 2019 Järva
Paikuse Lasteaed, Seljametsa maja Kiivitaja 26. märts 2019 Pärnu
Tartu Raatuse Kool 1a Kiivitaja 27. märts 2019 Tartu
Elva Gümnaasium 2d Kiivitaja 27. märts 2019 Tartu
Rakke Kool 7 Kiivitaja 27. märts 2019 Lääne-Viru
Alavere Põhikool 3 Kiivitaja 27. märts 2019 Harju
Alavere Põhikool 2 Kiivitaja 27. märts 2019 Harju
Kadrina Keskkool 3b Kiivitaja 27. märts 2019 Lääne-Viru
Eerika lasteaed Laululind 2 Kiivitaja 28. märts 2019 Tartu
Metsküla Algkool 1-3 Kiivitaja 28. märts 2019 Lääne
Kohtla-Järve Lasteaed Kirju-Mirju Kiivitaja 28. märts 2019 Ida-Viru
Kadrina Keskkool 6a Kiivitaja 29. märts 2019 Lääne-Viru
Ääsmäe Põhikool 5-6 Kiivitaja 29. märts 2019 Harju
Jakob Westholmi Gümnaasium 3d Kiivitaja 29. märts 2019 Harju
Kernu Põhikooli Haiba Lasteaed Riisikas Kiivitaja 29. märts 2019 Harju
Laitse lasteaed Kiivitaja 29. märts 2019 Harju
Suuremõisa Lasteaed-Põhikool 2-6 Kiivitaja 30. märts 2019 Hiiu
Kadrina Keskkool 34 Kiivitaja 30. märts 2019 Lääne-Viru
Põlva Kool 2a Kiivitaja 30. märts 2019 Põlva
Valtu Põhikool 1 Kiivitaja 30. märts 2019 Rapla
Krootuse Põhikool 3 Kiivitaja 30. märts 2019 Põlva
Puhja Kool 6 Kiivitaja 1. aprill 2019 Tartu
Suuremõisa Lasteaed-Põhikool 1-4 Kiivitaja 1. aprill 2019 Hiiu
Nõva Kool lasteaed Kiivitaja 1. aprill 2019 Lääne
Nurme Kool 8-9a Kiivitaja 2. aprill 2019 Järva
J.V.Veski nim. Maarja Põhikool 4 Kiivitaja 3. aprill 2019 Jõgeva
Põltsamaa Ühisgümnaasium 5b Kiivitaja 5. aprill 2019 Jõgeva
Elva Gümnaasium 3c Kiivitaja 5. aprill 2019 Tartu
Kõmsi Lasteaed-Algkool 1-2 Kiivitaja 6. aprill 2019 Lääne
Palupera Põhikool Kiivitaja 6. aprill 2019 Valga
Rakvere Gümnaasium 4b Kiivitaja 7. aprill 2019 Lääne-Viru
Rakvere Põhikool Kiivitaja 8. aprill 2019 Lääne-Viru
Kilingi-Nõmme Gümnaasium 3b Kiivitaja 11. aprill 2019 Pärnu
Kohtla-Järve Lasteaed Rukkilill Kiivitaja 12. aprill 2019 Ida-Viru
Jakob Westholmi Gümnaasium 2a Kiivitaja 13. aprill 2019 Harju
Voore Põhikool Kiivitaja 15. aprill 2019 Jõgeva
Peetri Kool 4-5 Kiivitaja 15. aprill 2019 Järva
Tarvastu Lasteaed Kiivitaja 17. aprill 2019 Viljandi
Haanja Kool 1-3b Kiivitaja 17. aprill 2019 Võru
Osula Põhikool 2 Kiivitaja 17. aprill 2019 Võru
Kohtla-Järve Järve Gümnaasium 5a Kiivitaja 18. aprill 2019 Ida-Viru
Türi Põhikool 1b Kiivitaja 19. aprill 2019 Järva
Haapsalu Linna Algkool 2b Kiivitaja 19. aprill 2019 Lääne
Tartu Hansa Kool 3a Kiivitaja 20. aprill 2019 Tartu
Kohtla-Järve Lasteaed Tareke Kiivitaja 23. aprill 2019 Ida-Virumaa
Rakvere Gümnaasium 5c Kiivitaja 25. aprill 2019 Lääne-Viru
Aruküla Lasteaed Rukkilill Kiivitaja 27. aprill 2019 Harju
Tahkuranna Lasteaed-Algkool 4-7a Kiivitaja 29. aprill 2019 Pärnu
Nõva Kool 1-2 Kiivitaja 29. aprill 2019 Lääne
Tartu Maarjamõisa Lasteaed 2 Kiivitaja 2. mai 2019 Tartu

Tagasi tulemuste juurde