"Tere, Kevad!" kutsub lapsi loodust vaatlema ning tähele panema saabuva kevade märke.

По русски
Summary in English
Vaata ka: "Kevad ärkab!"

Projekti korraldajad:
kevadorg@googlegroups.com

Tehnilised probleemid:
toni@punkt.ee

Projektis "Tere, Kevad! 2019" osaleb 6253 õpilast ja 359 rühma.

Ülevaade Osalejad Vaatlused Viktoriin Pildid Loomad Abiks Korraldajad
Ajakava Foorum Tulemused Haikud Fotod Taimed Ajalugu Toetajad

Registreeritud liikide nägemised/kuulmised

Tabelit saab järjestada tulpade pealkirjadele klõpsates

Kool Kevadekuulutaja Kuupäev Maakond
Tamsalu Gümnaasium 1a6a Kevadkaruslane 12. veebruar 2019 Lääne-Viru
Virtsu Kool 3-4 Kevadkaruslane 16. veebruar 2019 Lääne
Osula Põhikool 2 Kevadkaruslane 16. veebruar 2019 Võru
Sipa-Laukna Lasteaed Kevadkaruslane 16. veebruar 2019 Rapla
Kõmsi Lasteaed-Algkool 1-2 Kevadkaruslane 22. veebruar 2019 Lääne
Kernu Põhikooli Haiba Lasteaed Riisikas Kevadkaruslane 24. veebruar 2019 Harju
Kõmsi Lasteaed-Algkool 3-6 Kevadkaruslane 24. veebruar 2019 Lääne
Krootuse Põhikool 3 Kevadkaruslane 24. veebruar 2019 Põlva
Valga Priimetsa Kool Kevadkaruslane 24. veebruar 2019 Valga
Tarvastu Lasteaed Kevadkaruslane 25. veebruar 2019 Viljandi
Pihtla Lasteaed Kevadkaruslane 25. veebruar 2019 Saare
Antsla Gümnaasium 6b Kevadkaruslane 25. veebruar 2019 Võru
Voore Põhikool Kevadkaruslane 26. veebruar 2019 Jõgeva
Võsukese Lasteaed Kevadkaruslane 27. veebruar 2019 Harju
Võsukese Lasteaed 2 Kevadkaruslane 28. veebruar 2019 Harju
Antsla Gümnaasium 4b Kevadkaruslane 1. märts 2019 Võru
Kõo Lasteaed Kevadkaruslane 1. märts 2019 Viljandi
Osula Põhikool 3 Kevadkaruslane 1. märts 2019 Võru
Valga Priimetsa Kool 5b Kevadkaruslane 2. märts 2019 Valga
Mõisaküla Kool 5 Kevadkaruslane 3. märts 2019 Viljandi
Eerika lasteaed Laululind 2 Kevadkaruslane 3. märts 2019 Tartu
Kilingi-Nõmme Gümnaasium 3b Kevadkaruslane 3. märts 2019 Pärnu
Halliste Põhikool 1-4 Kevadkaruslane 6. märts 2019 Viljandi
Haanja Kool 1-3b Kevadkaruslane 7. märts 2019 Võru
Puhja Kool 2 Kevadkaruslane 10. märts 2019 Tartu
Kose-Uuemõisa Lasteaed-Kool Kevadkaruslane 11. märts 2019 Harju
Kadrina Keskkool 3b Kevadkaruslane 13. märts 2019 Lääne-Viru
Valguta Lasteaed-Algkool 23 Kevadkaruslane 14. märts 2019 Tartu
Harkujärve Põhikool 2b Kevadkaruslane 14. märts 2019 Harju
Põlva Kool 2a Kevadkaruslane 14. märts 2019 Põlva
Kuremaa Lasteaed-Algkool Kevadkaruslane 15. märts 2019 Jõgeva
Torma Lasteaed "Linnutaja" Kevadkaruslane 15. märts 2019 Jõgeva
Tõrva Gümnaasium 5 Kevadkaruslane 16. märts 2019 Valga
Tudulinna Põhikool 34 Kevadkaruslane 16. märts 2019 Ida-Viru
Kõrveküla Põhikool 3a Kevadkaruslane 16. märts 2019 Tartu
Metsküla Algkool 1-3 Kevadkaruslane 17. märts 2019 Lääne
Rapla Vesiroosi Kool 3a Kevadkaruslane 18. märts 2019 Rapla
Kõrveküla Põhikool 4c Kevadkaruslane 18. märts 2019 Tartu
Kõrveküla lasteaed Päikeseratas Kevadkaruslane 18. märts 2019 Tartu
Unipiha Algkool 1-4 Kevadkaruslane 18. märts 2019 Tartu
Koigi Kool 2 Kevadkaruslane 18. märts 2019 Järva
Oru Põhikool 4 Kevadkaruslane 20. märts 2019 Harju
Haapsalu Linna Algkool 2b Kevadkaruslane 20. märts 2019 Lääne
Jõgeva Põhikool 3c Kevadkaruslane 21. märts 2019 Jõgeva
Türi Põhikool 3b Kevadkaruslane 22. märts 2019 Järva
Võru Lasteaed Sõleke Kevadkaruslane 22. märts 2019 Võru
Värska Gümnaasium 3-4 Kevadkaruslane 23. märts 2019 Võru
Värska Gümnaasium 1 Kevadkaruslane 23. märts 2019 Võru
Kohila Gümnaasium 1c Kevadkaruslane 24. märts 2019 Rapla
Alavere Põhikool 3 Kevadkaruslane 24. märts 2019 Harju
Palupera Põhikool Kevadkaruslane 24. märts 2019 Valga
Türi Põhikool 1a Kevadkaruslane 26. märts 2019 Järva
Tarvastu Gümnaasium 3 2 Kevadkaruslane 26. märts 2019 Viljandi
Lasila Põhikool 5 Kevadkaruslane 26. märts 2019 Lääne-Viru
Jüri Gümnaasium 2e Kevadkaruslane 27. märts 2019 Harju
Lehtse Kool 1-4 Kevadkaruslane 28. märts 2019 Lääne-Viru
Aravete Keskkool 1 Kevadkaruslane 28. märts 2019 Järva
Tallinna Lasteaed Pallipõnn 3 Kevadkaruslane 30. märts 2019 Harju
Haapsalu Linna Algkool 3b Kevadkaruslane 30. märts 2019 Lääne
Tartu Maarjamõisa Lasteaed 2 Kevadkaruslane 1. aprill 2019 Tartu
Pirita Majandusgümnaasium 3c Kevadkaruslane 3. aprill 2019 Harju
Sonda Kool 1-4 Kevadkaruslane 5. aprill 2019 Ida-Viru
Tartu Hansa Kool 3a Kevadkaruslane 7. aprill 2019 Tartu
Tõrva Gümnaasium 3 Kevadkaruslane 9. aprill 2019 Valga
Tudu Lasteaed-Põhikool 1-4 Kevadkaruslane 13. aprill 2019 Lääne-Viru
Kohtla-Järve Lasteaed Kakuke Kevadkaruslane 14. aprill 2019 Ida-Viru
Põlva Lasteaed Mesimumm Kevadkaruslane 22. aprill 2019 Põlva
Saku Valla Lasteaed Päikesekild Kevadkaruslane 27. aprill 2019 Harju
Kuuste Kool 1 Kevadkaruslane 7. mai 2019 Tartu

Tagasi tulemuste juurde