"Tere, Kevad!" kutsub lapsi loodust vaatlema ning tähele panema saabuva kevade märke.

По русски
Summary in English
Vaata ka: "Kevad ärkab!"

Projekti korraldajad:
kevadorg@googlegroups.com

Tehnilised probleemid:
toni@punkt.ee

Projektis "Tere, Kevad! 2019" osaleb 6253 õpilast ja 359 rühma.

Ülevaade Osalejad Vaatlused Viktoriin Pildid Loomad Abiks Korraldajad
Ajakava Foorum Tulemused Haikud Fotod Taimed Ajalugu Toetajad

Registreeritud liikide nägemised/kuulmised

Tabelit saab järjestada tulpade pealkirjadele klõpsates

Kool Kevadekuulutaja Kuupäev Maakond
Keeni Põhikool 4 Kägu 24. aprill 2019 Valga
Sipa-Laukna Lasteaed Kägu 25. aprill 2019 Rapla
Valguta Lasteaed-Algkool 23 Kägu 25. aprill 2019 Tartu
Antsla Gümnaasium 4b Kägu 26. aprill 2019 Võru
Tallinna Kesklinna Põhikool 1 4 Kägu 26. aprill 2019 Harju
Tarvastu Gümnaasium 3 2 Kägu 26. aprill 2019 Viljandi
Tartu Hansa Kool 3a Kägu 26. aprill 2019 Tartu
Viluste Põhikool 4 Kägu 26. aprill 2019 Põlva
Riia Eesti Põhikool Kägu 26. aprill 2019 Välismaa
Luunja Lasteaed Midrimaa Kägu 26. aprill 2019 Tartu
Riidaja Põhikool 5-8 Kägu 27. aprill 2019 Valga
Kose-Uuemõisa Lasteaed-Kool 4 Kägu 27. aprill 2019 Harju
Põlva Kool 2a Kägu 27. aprill 2019 Põlva
Tarvastu Gümnaasium 3 Kägu 27. aprill 2019 Viljandi
Palupera Põhikool Kägu 27. aprill 2019 Valga
Värska Gümnaasium 3-4 Kägu 28. aprill 2019 Võru
Unipiha Algkool 1-4 Kägu 28. aprill 2019 Tartu
Haanja Kool 1-3b Kägu 28. aprill 2019 Võru
Pärnu Kuninga Tänava Põhikool 1 Kägu 28. aprill 2019 Pärnu
Hummuli Põhikool 1-2 Kägu 28. aprill 2019 Valga
Värska Gümnaasium 2 Kägu 28. aprill 2019 Võru
Pihtla Lasteaed Kägu 28. aprill 2019 Saare
Hargla Kool 2-4 Kägu 28. aprill 2019 Valga
Tudulinna Põhikool 34 Kägu 28. aprill 2019 Ida-Viru
Värska Gümnaasium 1 Kägu 29. aprill 2019 Võru
Kõmsi Lasteaed-Algkool 1-2 Kägu 29. aprill 2019 Lääne
Loksa Gümnaasium 4a Kägu 29. aprill 2019 Harju
Kõrveküla Põhikool 3a Kägu 29. aprill 2019 Tartu
Kuuste Kool 1 Kägu 30. aprill 2019 Tartu
Võnnu Lasteaed Värvuke 2 Kägu 30. aprill 2019 Tartu
Halliste Põhikool 1-4 Kägu 30. aprill 2019 Viljandi
Osula Põhikool 2 Kägu 30. aprill 2019 Võru
Aravete Keskkool 1 Kägu 30. aprill 2019 Järva
Mõisaküla Kool 5 Kägu 30. aprill 2019 Viljandi
Pärnu-Jaagupi Põhikool 6a Kägu 1. mai 2019 Pärnu
Osula Põhikool 3 Kägu 1. mai 2019 Võru
Eerika lasteaed Laululind 2 Kägu 1. mai 2019 Tartu
Sonda Kool 5-6 Kägu 1. mai 2019 Ida-Viru
Tudu Lasteaed-Põhikool 1-4 Kägu 1. mai 2019 Lääne-Viru
Viiratsi Lasteaed Rüblik Kägu 1. mai 2019 Viljandi
Kernu Põhikooli Haiba Lasteaed Riisikas Kägu 1. mai 2019 Harju
Lehtse Kool 1-4 Kägu 2. mai 2019 Lääne-Viru
J.V.Veski nim. Maarja Põhikool 4 Kägu 2. mai 2019 Jõgeva
Türi Põhikool 3b Kägu 2. mai 2019 Järva
Valga Põhikool 2c Kägu 2. mai 2019 Valga
Haapsalu Linna Algkool 3b Kägu 3. mai 2019 Lääne
Sadala Põhikool 2-3 Kägu 3. mai 2019 Jõgeva
Emmaste Põhikool 1-4 Kägu 3. mai 2019 Hiiu
Valga Priimetsa Kool Kägu 3. mai 2019 Valga
Riia Eesti Põhikool 2 Kägu 4. mai 2019 Välismaa
Tallinna Kesklinna Põhikool 1 5 Kägu 4. mai 2019 Harju
Kõmsi Lasteaed-Algkool 3-6 Kägu 4. mai 2019 Lääne
Hargla Kool 1-3 Kägu 4. mai 2019 Valga
Tallinna Inglise Kolledž 5-8 Kägu 4. mai 2019 Harju
Kanepi Gümnaasium 2 Kägu 5. mai 2019 Põlva
Kilingi-Nõmme Gümnaasium 1a Kägu 5. mai 2019 Pärnu
Krootuse Põhikool 3 Kägu 5. mai 2019 Põlva
Uulu Lasteaed Kägu 5. mai 2019 Pärnu
Peetri Kool 4-5 Kägu 5. mai 2019 Järva
Paikuse Lasteaed, Seljametsa maja Kägu 5. mai 2019 Pärnu
Jõgeva Põhikool 3c Kägu 5. mai 2019 Jõgeva
Risti Kool 5-9 Kägu 5. mai 2019 Harju
Kohtla-Järve Maleva Põhikool 6ad Kägu 5. mai 2019 Ida-Viru
Tartu Raatuse Kool 1a Kägu 5. mai 2019 Tartu
Muraste Looduskool Kägu 5. mai 2019 Harju
Kõo Lasteaed Kägu 6. mai 2019 Viljandi
Jõhvi Põhikool 6 Kägu 6. mai 2019 Ida-Viru
Kohila Gümnaasium 7b Kägu 6. mai 2019 Rapla
Muhu Põhikool 5 Kägu 6. mai 2019 Saare
Väike-Maarja Gümnaasium 2b Kägu 6. mai 2019 Lääne-Viru
Põlva Lasteaed Mesimumm Kägu 6. mai 2019 Põlva
Vana-Vigala Põhikool 2-3 Kägu 6. mai 2019 Rapla
Türi Põhikool 1a Kägu 6. mai 2019 Järva
Nõva Kool lasteaed Kägu 6. mai 2019 Lääne
Laitse lasteaed Kägu 7. mai 2019 Harju
Rakke Kool 1 Kägu 8. mai 2019 Lääne-Viru
Torma Lasteaed "Linnutaja" Kägu 9. mai 2019 Jõgeva
Elva Gümnaasium 2d Kägu 9. mai 2019 Tartu
Kose-Uuemõisa Lasteaed-Kool 1 Kägu 9. mai 2019 Harju
Rakvere Gümnaasium 5c Kägu 9. mai 2019 Lääne-Viru
Nõva Kool 1-2 Kägu 9. mai 2019 Lääne
Koigi Kool Kägu 9. mai 2019 Järva
Voore Põhikool Kägu 9. mai 2019 Jõgeva
Kohtla-Järve Lasteaed Kakuke Kägu 9. mai 2019 Ida-Viru
Nurme Kool 8-9a Kägu 9. mai 2019 Järva
Rakvere Põhikool Kägu 9. mai 2019 Lääne-Viru
Suuremõisa Lasteaed-Põhikool 1-4 Kägu 10. mai 2019 Hiiu
Suuremõisa Lasteaed-Põhikool 2-6 Kägu 10. mai 2019 Hiiu
Laiuse Jaan Poska Põhikool 3-6 Kägu 10. mai 2019 Jõgeva
Imavere Põhikool 3-4 Kägu 10. mai 2019 Järva
Oru lasteaed Mesimumm Kägu 11. mai 2019 Harju
Haapsalu Linna Algkool 2b Kägu 11. mai 2019 Lääne
Tartu Hiie Kool 4b 2 Kägu 11. mai 2019 Tartu
Saku Valla Lasteaed Päikesekild Kägu 11. mai 2019 Harju
Kose-Uuemõisa Lasteaed-Kool Kägu 12. mai 2019 Harju
Kohtla-Järve Lasteaed Rukkilill Kägu 13. mai 2019 Ida-Viru
Varbla Kool 13 Kägu 13. mai 2019 Pärnu
Aruküla Lasteaed Rukkilill Kägu 14. mai 2019 Harju
Tõrva Gümnaasium 4 Kägu 14. mai 2019 Valga
Tõrva Gümnaasium 5 Kägu 14. mai 2019 Valga
Jüri Gümnaasium 2d Kägu 14. mai 2019 Harju
Aruküla Lasteaed Rukkilill 2 Kägu 15. mai 2019 Harju
Vääna Mõisakool Kägu 15. mai 2019 Harju
Kuremaa Lasteaed-Algkool Kägu 16. mai 2019 Jõgeva
Kilingi-Nõmme Gümnaasium 3b Kägu 17. mai 2019 Pärnu
Paide Hammerbecki Põhikool 2d Kägu 17. mai 2019 Järva
Valga Põhikool 1d Kägu 18. mai 2019 Valga
Risti Põhikool 1 Kägu 18. mai 2019 Lääne

Tagasi tulemuste juurde