"Tere, Kevad!" kutsub lapsi loodust vaatlema ning tähele panema saabuva kevade märke.

По русски
Summary in English
Vaata ka: "Kevad ärkab!"

Projekti korraldajad:
kevadorg@googlegroups.com

Tehnilised probleemid:
toni@punkt.ee

Projektis "Tere, Kevad! 2019" osaleb 6474 õpilast ja 360 rühma.

Ülevaade Osalejad Vaatlused Viktoriin Pildid Loomad Abiks Korraldajad
Ajakava Facebook Tulemused Haikud Fotod Taimed Ajalugu Toetajad

Registreeritud liikide nägemised/kuulmised

Tabelit saab järjestada tulpade pealkirjadele klõpsates

Kool Kevadekuulutaja Kuupäev Maakond
Põlula Kool 1-5 Valge-toonekurg 4. märts 2014 Lääne-Viru
Suure-Jaani Gümnaasium 1 Valge-toonekurg 10. märts 2014 Viljandi
Puhja Gümnaasium 1 Valge-toonekurg 12. märts 2014 Tartu
Paide Gümnaasium 2c Valge-toonekurg 12. märts 2014 Järva
Lustivere Põhikool 9 Valge-toonekurg 12. märts 2014 Jõgeva
Kõo Lasteaed Valge-toonekurg 12. märts 2014 Viljandi
Paikuse Põhikool 2b Valge-toonekurg 13. märts 2014 Pärnu
Sõmeru Põhikool 4 Valge-toonekurg 13. märts 2014 Lääne-Viru
Tartu Raatuse Kool 2b Valge-toonekurg 13. märts 2014 Tartu
Kasti Lasteaed Karikakar Valge-toonekurg 13. märts 2014 Rapla
Kääpa Põhikool 4 Valge-toonekurg 15. märts 2014 Võru
Puiga Põhikool 2 Valge-toonekurg 17. märts 2014 Võru
Lüganuse Keskkool 3 Valge-toonekurg 17. märts 2014 Ida-Viru
Tilsi Põhikool 5-8 Valge-toonekurg 17. märts 2014 Põlva
Pärnu Ülejõe Gümnaasium 1b Valge-toonekurg 20. märts 2014 Pärnu
Hargla Kool 24 Valge-toonekurg 20. märts 2014 Valga
Seljametsa Lasteaed-Algkool Valge-toonekurg 21. märts 2014 Pärnu
Taebla Gümnaasium 1-4 Valge-toonekurg 21. märts 2014 Lääne
Alavere Põhikool 2 Valge-toonekurg 22. märts 2014 Harju
Uulu Põhikool 2 Valge-toonekurg 22. märts 2014 Pärnu
Risti Põhikool 13 Valge-toonekurg 22. märts 2014 Lääne
Kilingi-Nõmme Gümnaasium 5b Valge-toonekurg 22. märts 2014 Pärnu
Kuremaa Lasteaed-Algkool 3-4 Valge-toonekurg 22. märts 2014 Jõgeva
Krootuse Põhikool 4 Valge-toonekurg 22. märts 2014 Põlva
Vaeküla Kool 8b Valge-toonekurg 22. märts 2014 Lääne-Viru
Saku Gümnaasium 2d Valge-toonekurg 23. märts 2014 Harju
Ääsmäe Põhikool 6 Valge-toonekurg 23. märts 2014 Harju
Viljandi Jakobsoni Kool 5 Valge-toonekurg 23. märts 2014 Viljandi
Friedebert Tuglase nim. Ahja Kool 4-5 Valge-toonekurg 23. märts 2014 Põlva
Kuremaa Lasteaed-Algkool Valge-toonekurg 23. märts 2014 Jõgeva
Tallinna Rahumäe Põhikool 2b Valge-toonekurg 23. märts 2014 Harju
Luua Algkool 1-4 Valge-toonekurg 24. märts 2014 Jõgeva
Valga Jaanikese Kool 2-4 Valge-toonekurg 24. märts 2014 Valga
Võru Kesklinna Kool 5b Valge-toonekurg 24. märts 2014 Võru
Võnnu Lasteaed Värvuke Valge-toonekurg 24. märts 2014 Tartu
Elva Gümnaasium 1a Valge-toonekurg 24. märts 2014 Tartu
Valga Põhikool 1c Valge-toonekurg 24. märts 2014 Valga
Kolga Keskkool 3 Valge-toonekurg 24. märts 2014 Harju
Kuressaare Gümnaasium 6c Valge-toonekurg 24. märts 2014 Saare
Ramsi Lasteaed-Kool 1-3 Valge-toonekurg 25. märts 2014 Viljandi
Rakke Gümnaasium 6 Valge-toonekurg 25. märts 2014 Lääne-Viru
Türi Kesklinna Lasteaed Valge-toonekurg 25. märts 2014 Järva
Mooste Põhikool 2 Valge-toonekurg 25. märts 2014 Põlva
Suigu Lasteaed-Algkool Valge-toonekurg 25. märts 2014 Pärnu
Paistu Kool 2 Valge-toonekurg 25. märts 2014 Viljandi
Hargla Kool 7 Valge-toonekurg 25. märts 2014 Valga
Mammaste Lasteaed-Algkool 1a Valge-toonekurg 25. märts 2014 Põlva
Rakke Gümnaasium 7 Valge-toonekurg 25. märts 2014 Lääne-Viru
Hummuli Põhikool 1 Valge-toonekurg 26. märts 2014 Valga
Ääsmäe Põhikool 5 Valge-toonekurg 26. märts 2014 Harju
Pärnu-Jaagupi Gümnaasium 4 Valge-toonekurg 26. märts 2014 Pärnu
Konguta Kool 5-6 Valge-toonekurg 26. märts 2014 Tartu
Puka Keskkool 5 Valge-toonekurg 26. märts 2014 Valga
Hummuli Põhikool 2 Valge-toonekurg 26. märts 2014 Valga
Jõgeva Põhikool 1a Valge-toonekurg 26. märts 2014 Jõgeva
Vara Põhikool 6 Valge-toonekurg 26. märts 2014 Tartu
Puiga Põhikool 5 Valge-toonekurg 26. märts 2014 Võru
Esku-Kamari Kool 3-4 Valge-toonekurg 26. märts 2014 Jõgeva
Tudulinna Põhikool 56 Valge-toonekurg 26. märts 2014 Ida-Viru
Osula Põhikool 2 Valge-toonekurg 26. märts 2014 Võru
Alavere Põhikool 1 Valge-toonekurg 26. märts 2014 Harju
Värska Gümnaasium 2 Valge-toonekurg 26. märts 2014 Põlva
Lagedi Lasteaed-Põhikool Valge-toonekurg 26. märts 2014 Harju
Kanepi Gümnaasium 2 Valge-toonekurg 26. märts 2014 Põlva
Põltsamaa Ühisgümnaasium 5c Valge-toonekurg 26. märts 2014 Jõgeva
Põlva Keskkool 3 Valge-toonekurg 26. märts 2014 Põlva
Uulu Lasteaed Valge-toonekurg 26. märts 2014 Pärnu
Hargla Kool 8 Valge-toonekurg 26. märts 2014 Valga
Hargla Kool 1a Valge-toonekurg 26. märts 2014 Valga
Rapla Ühisgümnaasium 3a Valge-toonekurg 27. märts 2014 Rapla
Osula Põhikool 1 Valge-toonekurg 27. märts 2014 Võru
Lihula Lasteaed 2 Valge-toonekurg 27. märts 2014 Lääne
Puka Keskkool 3 Valge-toonekurg 27. märts 2014 Valga
Türi Kesklinna Lasteaed 2 Valge-toonekurg 27. märts 2014 Järva
Rakvere Gümnaasium 3a Valge-toonekurg 27. märts 2014 Lääne-Viru
Tartu Kivilinna Gümnaasium 2c Valge-toonekurg 27. märts 2014 Tartu
Kabala Lasteaed-Põhikool 1-4 Valge-toonekurg 27. märts 2014 Rapla
Valga Põhikool 2a Valge-toonekurg 27. märts 2014 Rapla
Imavere Põhikool 1-4 Valge-toonekurg 27. märts 2014 Järva
Melliste Algkool-Lasteaed 2-3 Valge-toonekurg 27. märts 2014 Tartu
Muraste Looduskool Valge-toonekurg 27. märts 2014 Harju
Pärnu-Jaagupi Gümnaasium 5 Valge-toonekurg 27. märts 2014 Pärnu
Saue Gümnaasium Valge-toonekurg 27. märts 2014 Harju
Kose-Uuemõisa Lasteaed-Kool 3 Valge-toonekurg 27. märts 2014 Harju
Tartu Veeriku Kool 5b Valge-toonekurg 27. märts 2014 Tartu
Haiba Lasteaed Riisikas Valge-toonekurg 27. märts 2014 Harju
Rõngu Keskkool 1-3 Valge-toonekurg 27. märts 2014 Tartu
Türi Põhikool 2a Valge-toonekurg 27. märts 2014 Järva
Lähte Ühisgümnaasium 1a Valge-toonekurg 27. märts 2014 Tartu
Holstre Kool 1-4 Valge-toonekurg 27. märts 2014 Viljandi
Kanepi Gümnaasium 3 Valge-toonekurg 27. märts 2014 Põlva
Haljala Gümnaasium 2a Valge-toonekurg 27. märts 2014 Lääne-Viru
F. von Wrangelli nim. Roela Lasteaed-Põhikool 1-4 Valge-toonekurg 28. märts 2014 Lääne-Viru
Tudulinna Põhikool 3-4 Valge-toonekurg 28. märts 2014 Ida-Viru
Pärnu Ühisgümnaasium 5ab Valge-toonekurg 28. märts 2014 Pärnu
Miina Härma Gümnaasium 1a Valge-toonekurg 28. märts 2014 Tartu
Unipiha Algkool 1-4 Valge-toonekurg 28. märts 2014 Tartu
Aruküla Lasteaed Rukkilill Valge-toonekurg 28. märts 2014 Harju
Abja Gümnaasium 5 Valge-toonekurg 28. märts 2014 Viljandi
Valguta Lasteaed-Algkool 1-3 Valge-toonekurg 28. märts 2014 Tartu
Tarvastu Gümnaasium Valge-toonekurg 28. märts 2014 Viljandi
Vara Põhikool 2 Valge-toonekurg 28. märts 2014 Tartu
Nõo Põhikool 1a Valge-toonekurg 28. märts 2014 Tartu
Tõrva Gümnaasium 5a Valge-toonekurg 28. märts 2014 Valga
Aseri Keskkool 2a Valge-toonekurg 28. märts 2014 Ida-Viru
Luunja Lasteaed Midrimaa Valge-toonekurg 28. märts 2014 Tartu
Kadrina Keskkool 2a Valge-toonekurg 28. märts 2014 Lääne-Viru
Hagudi Põhikool 1-9 Valge-toonekurg 28. märts 2014 Rapla
Tartu Kunstigümnaasium 2a Valge-toonekurg 28. märts 2014 Tartu
Rakvere Gümnaasium 4e Valge-toonekurg 28. märts 2014 Lääne-Viru
F. von Wrangelli nim. Roela Lasteaed-Põhikool 5-6 Valge-toonekurg 28. märts 2014 Lääne-Viru
Jäneda Kool 1 Valge-toonekurg 28. märts 2014 Lääne-Viru
Lehtse Kool 5-6 Valge-toonekurg 29. märts 2014 Lääne-Viru
Väike-Maarja Gümnaasium 4b Valge-toonekurg 29. märts 2014 Lääne-Viru
Tartu Veeriku Kool 4 Valge-toonekurg 29. märts 2014 Tartu
Lehtse Kool 3-4 Valge-toonekurg 29. märts 2014 Lääne-Viru
Kuldre Kool 8-9 Valge-toonekurg 29. märts 2014 Võru
Kuuste Kool 4-5 Valge-toonekurg 29. märts 2014 Tartu
Rakvere Põhikool 1 Valge-toonekurg 29. märts 2014 Lääne-Viru
Kadrioru Saksa Gümnaasium 1d Valge-toonekurg 29. märts 2014 Harju
Salme Põhikool 6-7 Valge-toonekurg 29. märts 2014 Saare
Kadrina Keskkool 5a Valge-toonekurg 29. märts 2014 Lääne-Viru
Pärnu Kuninga Tänava Põhikool 3 Valge-toonekurg 29. märts 2014 Pärnu
Kuldre Kool 4-6 Valge-toonekurg 29. märts 2014 Võru
Kõmsi Lasteaed-Algkool 5-6 Valge-toonekurg 29. märts 2014 Lääne
Riidaja Põhikool 5-9 Valge-toonekurg 29. märts 2014 Valga
Tallinna Inglise Kolledž 2 Valge-toonekurg 29. märts 2014 Harju
Võru Kesklinna Kool 2c Valge-toonekurg 29. märts 2014 Võru
Rakvere Gümnaasium 6a Valge-toonekurg 29. märts 2014 Lääne-Viru
Kose Gümnaasium 1b Valge-toonekurg 29. märts 2014 Harju
Elva Gümnaasium 1c Valge-toonekurg 29. märts 2014 Tartu
Uulu Põhikool 3 Valge-toonekurg 29. märts 2014 Pärnu
Väike-Maarja Gümnaasium 3 Valge-toonekurg 29. märts 2014 Lääne-Viru
Viljandi Paalalinna Kool 6a Valge-toonekurg 29. märts 2014 Viljandi
Kambja Lasteaed Mesimumm Valge-toonekurg 29. märts 2014 Tartu
Tartu Kivilinna Gümnaasium 1a Valge-toonekurg 29. märts 2014 Tartu
Vastseliina Gümnaasium 2a Valge-toonekurg 29. märts 2014 Võru
Suure-Jaani Gümnaasium 2 Valge-toonekurg 29. märts 2014 Viljandi
Audentese Erakool 6 Valge-toonekurg 30. märts 2014 Harju
Häädemeeste Keskkool 7-9 Valge-toonekurg 30. märts 2014 Pärnu
Holstre Kool 5-6 Valge-toonekurg 30. märts 2014 Viljandi
Jõhvi Gümnaasium 7 Valge-toonekurg 30. märts 2014 Ida-Viru
Elva Gümnaasium 2d Valge-toonekurg 30. märts 2014 Tartu
Värska Gümnaasium 3 Valge-toonekurg 30. märts 2014 Põlva
Tartu Hiie Kool 3b Valge-toonekurg 30. märts 2014 Tartu
Kohtla-Järve Maleva Põhikool 6a Valge-toonekurg 30. märts 2014 Ida-Viru
Tõrva Gümnaasium 5b Valge-toonekurg 30. märts 2014 Valga
Kadrina Keskkool 1 Valge-toonekurg 30. märts 2014 Lääne-Viru
Sipa-Laukna Lasteaed Valge-toonekurg 30. märts 2014 Rapla
Metsküla Algkool 1-4 Valge-toonekurg 30. märts 2014 Lääne
Kiili Gümnaasium 2b Valge-toonekurg 30. märts 2014 Harju
Tapa Gümnaasium 7-9 Valge-toonekurg 30. märts 2014 Lääne-Viru
Kose-Uuemõisa Lasteaed-Kool Valge-toonekurg 30. märts 2014 Harju
Pikavere Lasteaed-Algkool 2-3 Valge-toonekurg 31. märts 2014 Harju
Kohila Gümnaasium 6a Valge-toonekurg 31. märts 2014 Rapla
Tallinna Lasteaed Kiikhobu Valge-toonekurg 31. märts 2014 Harju
Värska Gümnaasium 1 Valge-toonekurg 31. märts 2014 Põlva
Peetri Kool 2 Valge-toonekurg 31. märts 2014 Järva
Albu Põhikool 2-3 Valge-toonekurg 31. märts 2014 Järva
Tartu Forseliuse Kool 2a Valge-toonekurg 31. märts 2014 Tartu
Tudu Lasteaed-Põhikool 1-2 Valge-toonekurg 31. märts 2014 Lääne-Viru
Valguta Lasteaed-Algkool 2a Valge-toonekurg 31. märts 2014 Tartu
Rakvere Reaalgümnaasium 2b Valge-toonekurg 31. märts 2014 Lääne-Viru
Laiuse Põhikool 1-4 Valge-toonekurg 1. aprill 2014 Jõgeva
Tartu Katoliku Kool 2a Valge-toonekurg 1. aprill 2014 Tartu
Puiga Põhikool 3 Valge-toonekurg 1. aprill 2014 Võru
Järva-Jaani Gümnaasium Valge-toonekurg 1. aprill 2014 Järva
Vääna Mõisakool Valge-toonekurg 1. aprill 2014 Harju
Ruhnu Põhikool 2-8 Valge-toonekurg 1. aprill 2014 Saare
Väike-Maarja Gümnaasium 7b Valge-toonekurg 2. aprill 2014 Lääne-Viru
Valga Vene Gümnaasium 8a Valge-toonekurg 2. aprill 2014 Valga
Kaelase Kool 2-9 Valge-toonekurg 2. aprill 2014 Pärnu
Antsla Gümnaasium 5a Valge-toonekurg 2. aprill 2014 Võru
Puhja Lasteaed Pääsusilm Valge-toonekurg 2. aprill 2014 Tartu
Väike-Maarja Gümnaasium 6 Valge-toonekurg 3. aprill 2014 Lääne-Viru
Kuremaa Lasteaed-Algkool 1-2 Valge-toonekurg 3. aprill 2014 Jõgeva
Orissaare Gümnaasium 4 Valge-toonekurg 3. aprill 2014 Saare
Pärnu Kuninga Tänava Põhikool 3c Valge-toonekurg 3. aprill 2014 Pärnu
Sadala Põhikool 3-4 Valge-toonekurg 4. aprill 2014 Jõgeva
Lasila Põhikool 1-4 Valge-toonekurg 4. aprill 2014 Lääne-Viru
Haanja Kool 1b3b Valge-toonekurg 4. aprill 2014 Võru
Rakvere Gümnaasium 6d Valge-toonekurg 4. aprill 2014 Lääne-Viru
Rakvere Reaalgümnaasium 4a Valge-toonekurg 4. aprill 2014 Lääne-Viru
Paldiski Põhikool 6 Valge-toonekurg 4. aprill 2014 Harju
Valga Põhikool 2b Valge-toonekurg 4. aprill 2014 Valga
Tartu Forseliuse Kool 2b Valge-toonekurg 5. aprill 2014 Tartu
Põltsamaa Lasteaed “Mari” Valge-toonekurg 5. aprill 2014 Jõgeva
Audentese Erakool 5a Valge-toonekurg 5. aprill 2014 Harju
Pärnu Koidula Gümnaasium 2b Valge-toonekurg 5. aprill 2014 Pärnu
Konguta Kool 2 Valge-toonekurg 5. aprill 2014 Tartu
Kehra Gümnaasium 2c Valge-toonekurg 5. aprill 2014 Harju
Nõva Kool 1-4 Valge-toonekurg 5. aprill 2014 Lääne
Paide Gümnaasium 2b Valge-toonekurg 5. aprill 2014 Järva
Ristiku Põhikool 7a Valge-toonekurg 5. aprill 2014 Harju
Risti Põhikool (Harju) Valge-toonekurg 6. aprill 2014 Harju
Antsla Gümnaasium 4a Valge-toonekurg 6. aprill 2014 Võru
Sõmerpalu Põhikool 2 Valge-toonekurg 6. aprill 2014 Võru
J.V.Veski nim. Maarja Põhikool 4 Valge-toonekurg 7. aprill 2014 Jõgeva
Karksi-Nuia Lasteaed 2 Valge-toonekurg 7. aprill 2014 Viljandi
Kilingi-Nõmme Gümnaasium 8b Valge-toonekurg 7. aprill 2014 Pärnu
J.V.Veski nim. Maarja Põhikool 1 Valge-toonekurg 7. aprill 2014 Jõgeva
Are Põhikool 1-2 Valge-toonekurg 8. aprill 2014 Pärnu
Pirita Majandusgümnaasium 2c Valge-toonekurg 8. aprill 2014 Harju
Laulasmaa Kool 1a Valge-toonekurg 8. aprill 2014 Harju
Tallinna Kristiine Gümnaasium 3c Valge-toonekurg 8. aprill 2014 Harju
Türi Põhikool 1b Valge-toonekurg 8. aprill 2014 Järva
Kuusalu Keskkool 3b Valge-toonekurg 8. aprill 2014 Harju
Tartu Mart Reiniku Kool 2b Valge-toonekurg 9. aprill 2014 Tartu
Kõpu Internaatkool Valge-toonekurg 10. aprill 2014 Hiiu
Tääksi Põhikool 5-9 Valge-toonekurg 10. aprill 2014 Viljandi
Kuressaare Gümnaasium 5b Valge-toonekurg 12. aprill 2014 Saare
Jõhvi Vene Gümnaasium 3a Valge-toonekurg 12. aprill 2014 Ida-Viru
Raikküla Kool 2 Valge-toonekurg 14. aprill 2014 Rapla
Ruusa Põhikool 2a3 Valge-toonekurg 16. aprill 2014 Põlva
Virtsu Kool 1a Valge-toonekurg 16. aprill 2014 Lääne
Kilingi-Nõmme Gümnaasium 5a Valge-toonekurg 17. aprill 2014 Pärnu
Tahkuranna Lasteaed-Algkool Valge-toonekurg 17. aprill 2014 Pärnu
Kose Gümnaasium 2b Valge-toonekurg 17. aprill 2014 Harju
Kohtla-Järve Ahtme Gümnaasium 8a Valge-toonekurg 18. aprill 2014 Ida-Viru
Võru Lasteaed Sõleke Valge-toonekurg 18. aprill 2014 Võru
Tartu Veeriku Kool 6b Valge-toonekurg 19. aprill 2014 Tartu
Tartu Lasteaed Poku Valge-toonekurg 19. aprill 2014 Tartu
Tallinna Muusikakeskkool 6 Valge-toonekurg 19. aprill 2014 Harju
Tartu Kunstigümnaasium 4a Valge-toonekurg 20. aprill 2014 Tartu
Ristiku Põhikool 2 Valge-toonekurg 23. aprill 2014 Harju
Karksi-Nuia Lasteaed Valge-toonekurg 24. aprill 2014 Viljandi
Sürgavere Lasteaed-Põhikool Valge-toonekurg 25. aprill 2014 Viljandi
Melliste Algkool-Lasteaed Valge-toonekurg 29. aprill 2014 Tartu
Rakvere Põhikool Valge-toonekurg 4. mai 2014 Lääne-Viru
Kõrgessaare Lasteaed Vigri Valge-toonekurg 8. mai 2014 Hiiu
Pirita Kose Lasteaed Valge-toonekurg 8. mai 2014 Harju
Kõpu Internaatkool 6-9 Valge-toonekurg 10. mai 2014 Hiiu
Lümanda Põhikool 3 Valge-toonekurg 11. mai 2014 Saare

Tagasi tulemuste juurde