"Tere, Kevad!" kutsub lapsi loodust vaatlema ning tähele panema saabuva kevade märke.

По русски
Summary in English
Vaata ka: "Kevad ärkab!"

Projekti korraldajad:
kevadorg@googlegroups.com

Tehnilised probleemid:
toni@punkt.ee

Projektis "Tere, Kevad! 2019" osaleb 6272 õpilast ja 360 rühma.

Ülevaade Osalejad Vaatlused Viktoriin Pildid Loomad Abiks Korraldajad
Ajakava Foorum Tulemused Haikud Fotod Taimed Ajalugu Toetajad

Registreeritud liikide nägemised/kuulmised

Tabelit saab järjestada tulpade pealkirjadele klõpsates

Kool Kevadekuulutaja Kuupäev Maakond
Emmaste Põhikool 14 Räästapääsuke 24. aprill 2014 Hiiu
Türi Kesklinna Lasteaed Räästapääsuke 25. aprill 2014 Järva
Alavere Põhikool 1 Räästapääsuke 25. aprill 2014 Harju
Puiga Põhikool 2 Räästapääsuke 26. aprill 2014 Võru
Lehtse Kool 5-6 Räästapääsuke 26. aprill 2014 Lääne-Viru
Väike-Maarja Gümnaasium 7b Räästapääsuke 26. aprill 2014 Lääne-Viru
Peetri Kool 2 Räästapääsuke 27. aprill 2014 Järva
Kanepi Lasteaed Rõõmutare Räästapääsuke 27. aprill 2014 Põlva
Tudu Lasteaed-Põhikool 1-2 Räästapääsuke 27. aprill 2014 Lääne-Viru
Sadala Põhikool 3-4 Räästapääsuke 27. aprill 2014 Jõgeva
Kõo Lasteaed Räästapääsuke 28. aprill 2014 Viljandi
Suuremõisa Lasteaed-Põhikool 1-6 Räästapääsuke 28. aprill 2014 Hiiu
Tartu Hiie Kool 3b Räästapääsuke 29. aprill 2014 Tartu
Võnnu Lasteaed Värvuke Räästapääsuke 29. aprill 2014 Tartu
Türi Põhikool 2a Räästapääsuke 30. aprill 2014 Järva
Sipa-Laukna Lasteaed Räästapääsuke 30. aprill 2014 Rapla
Sürgavere Lasteaed-Põhikool Räästapääsuke 30. aprill 2014 Viljandi
Rakvere Põhikool 1 Räästapääsuke 1. mai 2014 Lääne-Viru
Kose-Uuemõisa Lasteaed-Kool 3 Räästapääsuke 1. mai 2014 Harju
Kuremaa Lasteaed-Algkool Räästapääsuke 1. mai 2014 Jõgeva
Kohila Gümnaasium 6a Räästapääsuke 1. mai 2014 Rapla
Andu-Papi Seltsi loodusring Räästapääsuke 1. mai 2014 Pärnu
Lehtse Kool 3-4 Räästapääsuke 1. mai 2014 Lääne-Viru
Türi Kesklinna Lasteaed 2 Räästapääsuke 2. mai 2014 Järva
Torma lasteaed Linnutaja Räästapääsuke 2. mai 2014 Jõgeva
Värska Gümnaasium 3 Räästapääsuke 2. mai 2014 Põlva
Kaelase Kool 2-9 Räästapääsuke 2. mai 2014 Pärnu
Imavere Põhikool 1-4 Räästapääsuke 3. mai 2014 Järva
Valguta Lasteaed-Algkool 2a Räästapääsuke 3. mai 2014 Tartu
Kohtla-Järve Maleva Põhikool 6a Räästapääsuke 3. mai 2014 Ida-Viru
Suure-Jaani Gümnaasium 2 Räästapääsuke 4. mai 2014 Viljandi
Jõhvi Gümnaasium 7 Räästapääsuke 5. mai 2014 Ida-Viru
Ääsmäe Põhikool 5 Räästapääsuke 7. mai 2014 Harju
Tarvastu Gümnaasium Räästapääsuke 7. mai 2014 Viljandi
Kose Gümnaasium 1b Räästapääsuke 8. mai 2014 Harju
Lustivere Põhikool 9 Räästapääsuke 8. mai 2014 Jõgeva
Haiba Lasteaed Riisikas Räästapääsuke 8. mai 2014 Harju
Väike-Maarja Gümnaasium 6 Räästapääsuke 8. mai 2014 Lääne-Viru
Krootuse Põhikool 4 Räästapääsuke 9. mai 2014 Põlva
Osula Põhikool 1 Räästapääsuke 9. mai 2014 Võru
Haljala Gümnaasium 5b Räästapääsuke 9. mai 2014 Lääne-Viru
Mooste Põhikool 2 Räästapääsuke 9. mai 2014 Põlva
Ruhnu Põhikool 2-8 Räästapääsuke 10. mai 2014 Saare
Kanepi Gümnaasium 3 Räästapääsuke 10. mai 2014 Põlva
Tartu Kivilinna Gümnaasium 1a Räästapääsuke 10. mai 2014 Tartu
Saue Gümnaasium Räästapääsuke 10. mai 2014 Harju
Esku-Kamari Kool 3-4 Räästapääsuke 11. mai 2014 Jõgeva
Haljala Gümnaasium 2a Räästapääsuke 12. mai 2014 Lääne-Viru
Muhu Põhikool 5 Räästapääsuke 12. mai 2014 Saare
F. von Wrangelli nim. Roela Lasteaed-Põhikool 5-6 Räästapääsuke 12. mai 2014 Lääne-Viru
Risti Põhikool (Harju) Räästapääsuke 13. mai 2014 Harju
Haanja Kool 1b3b Räästapääsuke 13. mai 2014 Võru
Kadrioru Saksa Gümnaasium 1d Räästapääsuke 13. mai 2014 Harju
Lagedi Lasteaed-Põhikool Räästapääsuke 14. mai 2014 Harju
Kose-Uuemõisa Lasteaed-Kool Räästapääsuke 15. mai 2014 Harju
Kadrina Keskkool 5b Räästapääsuke 15. mai 2014 Lääne-Viru
Salme Põhikool 6-7 Räästapääsuke 15. mai 2014 Saare
Konguta Kool 5-6 Räästapääsuke 15. mai 2014 Tartu
Kõrgessaare Lasteaed Vigri Räästapääsuke 15. mai 2014 Hiiu
Rakvere Gümnaasium 6d Räästapääsuke 16. mai 2014 Lääne-Viru
Sonda Kool 1-4 Räästapääsuke 16. mai 2014 Ida-Viru
Karksi-Nuia Lasteaed Räästapääsuke 17. mai 2014 Viljandi
Seljametsa Lasteaed-Algkool Räästapääsuke 17. mai 2014 Pärnu
Vormsi Lasteaed-Põhikool 1-9 Räästapääsuke 17. mai 2014 Lääne
Tahkuranna Lasteaed-Algkool Räästapääsuke 18. mai 2014 Pärnu
Järva-Jaani Gümnaasium Räästapääsuke 18. mai 2014 Järva
Vara Põhikool 2 Räästapääsuke 19. mai 2014 Tartu
Põlula Kool 1-5 Räästapääsuke 19. mai 2014 Lääne-Viru
Taebla Gümnaasium 1-4 Räästapääsuke 19. mai 2014 Lääne
Konguta Kool 4 Räästapääsuke 20. mai 2014 Tartu
Vääna Mõisakool Räästapääsuke 21. mai 2014 Harju
Kadrina Keskkool 2a Räästapääsuke 21. mai 2014 Lääne-Viru
Elva Gümnaasium 2d Räästapääsuke 21. mai 2014 Tartu
Sõmerpalu Põhikool 2 Räästapääsuke 23. mai 2014 Võru
Kuusalu Keskkool 3b Räästapääsuke 23. mai 2014 Harju

Tagasi tulemuste juurde