"Tere, Kevad!" kutsub lapsi loodust vaatlema ning tähele panema saabuva kevade märke.

По русски
Summary in English
Vaata ka: "Kevad ärkab!"

Projekti korraldajad:
kevadorg@googlegroups.com

Tehnilised probleemid:
toni@punkt.ee

Projektis "Tere, Kevad! 2019" osaleb 6474 õpilast ja 360 rühma.

Ülevaade Osalejad Vaatlused Viktoriin Pildid Loomad Abiks Korraldajad
Ajakava Facebook Tulemused Haikud Fotod Taimed Ajalugu Toetajad

Registreeritud liikide nägemised/kuulmised

Tabelit saab järjestada tulpade pealkirjadele klõpsates

Kool Kevadekuulutaja Kuupäev Maakond
J.V.Veski nim. Maarja Põhikool 4 Kägu 19. aprill 2014 Jõgeva
J.V.Veski nim. Maarja Põhikool 1 Kägu 19. aprill 2014 Jõgeva
Krootuse Põhikool 4 Kägu 20. aprill 2014 Põlva
Elva Gümnaasium 1a Kägu 20. aprill 2014 Tartu
Kääpa Põhikool 4 Kägu 21. aprill 2014 Võru
Seljametsa Lasteaed-Algkool Kägu 22. aprill 2014 Pärnu
Puiga Põhikool 5 Kägu 22. aprill 2014 Võru
Orissaare Gümnaasium 4 Kägu 22. aprill 2014 Saare
Antsla Gümnaasium 4a Kägu 22. aprill 2014 Võru
Valguta Lasteaed-Algkool 2a Kägu 23. aprill 2014 Tartu
Nõo Põhikool 1a Kägu 23. aprill 2014 Tartu
Sipa-Laukna Lasteaed Kägu 24. aprill 2014 Rapla
Tääksi Põhikool 1-4 Kägu 24. aprill 2014 Viljandi
Laiuse Põhikool 1-4 Kägu 24. aprill 2014 Jõgeva
Holstre Kool 1-4 Kägu 24. aprill 2014 Viljandi
Sadala Põhikool 3-4 Kägu 25. aprill 2014 Jõgeva
Elva Gümnaasium 2d Kägu 25. aprill 2014 Tartu
Alavere Põhikool 2 Kägu 25. aprill 2014 Harju
Sonda Kool 1-4 Kägu 25. aprill 2014 Ida-Viru
Värska Gümnaasium 3 Kägu 25. aprill 2014 Põlva
Sõmerpalu Põhikool 2 Kägu 25. aprill 2014 Võru
Kabala Lasteaed-Põhikool 1-4 Kägu 25. aprill 2014 Rapla
Haanja Kool 1b3b Kägu 26. aprill 2014 Võru
Jõhvi Vene Gümnaasium 3a Kägu 26. aprill 2014 Ida-Viru
Tudu Lasteaed-Põhikool 1-2 Kägu 26. aprill 2014 Lääne-Viru
Kanepi Lasteaed Rõõmutare Kägu 26. aprill 2014 Põlva
Kanepi Gümnaasium 3 Kägu 26. aprill 2014 Põlva
Värska Gümnaasium 2 Kägu 26. aprill 2014 Põlva
Kuremaa Lasteaed-Algkool Kägu 26. aprill 2014 Jõgeva
Hargla Kool 1a Kägu 26. aprill 2014 Valga
Adavere Põhikool 1-2 Kägu 26. aprill 2014 Jõgeva
Aseri Keskkool 2a Kägu 26. aprill 2014 Ida-Viru
Puiga Põhikool 2 Kägu 26. aprill 2014 Võru
Suure-Jaani Gümnaasium 2 Kägu 27. aprill 2014 Viljandi
Suure-Jaani Gümnaasium 4 Kägu 27. aprill 2014 Viljandi
Antsla Gümnaasium 5a Kägu 27. aprill 2014 Võru
Tudulinna Põhikool 56 Kägu 27. aprill 2014 Ida-Viru
Sürgavere Lasteaed-Põhikool Kägu 27. aprill 2014 Viljandi
Kilingi-Nõmme Gümnaasium 5a Kägu 27. aprill 2014 Pärnu
Lehtse Kool 3-4 Kägu 27. aprill 2014 Lääne-Viru
Rõngu Keskkool 1-3 Kägu 28. aprill 2014 Tartu
Salme Põhikool 6-7 Kägu 28. aprill 2014 Saare
Kadrina Keskkool 2a Kägu 28. aprill 2014 Lääne-Viru
Tartu Forseliuse Kool 2a Kägu 28. aprill 2014 Tartu
Konguta Kool 5-6 Kägu 28. aprill 2014 Tartu
Kõmsi Lasteaed-Algkool 5-6 Kägu 28. aprill 2014 Lääne
Ruhnu Põhikool 2-8 Kägu 29. aprill 2014 Saare
Mammaste Lasteaed-Algkool 1a Kägu 29. aprill 2014 Põlva
Nõva Kool 68 Kägu 29. aprill 2014 Lääne
Osula Põhikool 1 Kägu 29. aprill 2014 Võru
Valga Jaanikese Kool 2-4 Kägu 29. aprill 2014 Valga
Viljandi Jakobsoni Kool 5 Kägu 29. aprill 2014 Viljandi
Vara Põhikool 2 Kägu 29. aprill 2014 Tartu
Suislepa Lasteaed-Algkool 5-6 Kägu 29. aprill 2014 Viljandi
F. von Wrangelli nim. Roela Lasteaed-Põhikool 1-4 Kägu 30. aprill 2014 Lääne-Viru
Jõgeva Põhikool 1a Kägu 30. aprill 2014 Jõgeva
Kõo Lasteaed Kägu 30. aprill 2014 Viljandi
Paistu Kool 2 Kägu 30. aprill 2014 Viljandi
Mooste Põhikool 2 Kägu 30. aprill 2014 Põlva
Türi Kesklinna Lasteaed Kägu 30. aprill 2014 Järva
Riidaja Põhikool 5-9 Kägu 30. aprill 2014 Valga
F. von Wrangelli nim. Roela Lasteaed-Põhikool 5-6 Kägu 30. aprill 2014 Lääne-Viru
Võnnu Lasteaed Värvuke Kägu 30. aprill 2014 Tartu
Puka Keskkool 3 Kägu 1. mai 2014 Valga
Haiba Lasteaed Riisikas Kägu 1. mai 2014 Harju
Kuremaa Lasteaed-Algkool 3-4 Kägu 1. mai 2014 Jõgeva
Peetri Kool 2 Kägu 1. mai 2014 Järva
Tartu Raatuse Kool 8a Kägu 1. mai 2014 Tartu
Torma lasteaed Linnutaja Kägu 1. mai 2014 Jõgeva
Lähte Ühisgümnaasium 1a Kägu 1. mai 2014 Tartu
Uulu Lasteaed Kägu 2. mai 2014 Pärnu
Ruusa Põhikool 2a3 Kägu 2. mai 2014 Põlva
Ristiku Põhikool 5a Kägu 2. mai 2014 Harju
Uulu Põhikool 2 Kägu 2. mai 2014 Pärnu
Friedebert Tuglase nim. Ahja Kool 4-5 Kägu 3. mai 2014 Põlva
Tahkuranna Lasteaed-Algkool Kägu 3. mai 2014 Pärnu
Haljala Gümnaasium 5b Kägu 4. mai 2014 Lääne-Viru
Põltsamaa Ühisgümnaasium 5c Kägu 4. mai 2014 Jõgeva
Jõhvi Gümnaasium 7 Kägu 5. mai 2014 Ida-Viru
Laulasmaa Kool 1a Kägu 5. mai 2014 Harju
Andu-Papi Seltsi loodusring Kägu 5. mai 2014 Pärnu
Kuuste Kool 4-5 Kägu 5. mai 2014 Tartu
Emmaste Põhikool 14 Kägu 6. mai 2014 Hiiu
Kohila Gümnaasium 6a Kägu 6. mai 2014 Rapla
Kose-Uuemõisa Lasteaed-Kool 3 Kägu 6. mai 2014 Harju
Saue Gümnaasium Kägu 6. mai 2014 Harju
Nõva Kool 1-4 Kägu 6. mai 2014 Lääne
Imavere Põhikool 1-4 Kägu 6. mai 2014 Järva
Taebla Gümnaasium 1-4 Kägu 7. mai 2014 Lääne
Kaelase Kool 2-9 Kägu 7. mai 2014 Pärnu
Lüganuse Keskkool 5 Kägu 7. mai 2014 Ida-Viru
Rakvere Gümnaasium 6d Kägu 7. mai 2014 Lääne-Viru
Lüganuse Keskkool 1 Kägu 7. mai 2014 Ida-Viru
Lüganuse Keskkool 6 Kägu 7. mai 2014 Ida-Viru
Türi Kesklinna Lasteaed 2 Kägu 8. mai 2014 Järva
Jäneda Kool 1 Kägu 8. mai 2014 Lääne-Viru
Kohtla-Järve Maleva Põhikool 6a Kägu 8. mai 2014 Ida-Viru
Vääna Mõisakool Kägu 8. mai 2014 Harju
Võru Lasteaed Sõleke Kägu 9. mai 2014 Võru
Rakvere Gümnaasium 4e Kägu 9. mai 2014 Lääne-Viru
Rakvere Reaalgümnaasium 2b Kägu 9. mai 2014 Lääne-Viru
Ääsmäe Põhikool 5 Kägu 9. mai 2014 Harju
Kadrina Keskkool 5b Kägu 9. mai 2014 Lääne-Viru
Kolga Keskkool 3 Kägu 9. mai 2014 Harju
Muraste Looduskool Kägu 9. mai 2014 Harju
Väike-Maarja Gümnaasium 7b Kägu 9. mai 2014 Lääne-Viru
Lüganuse Keskkool 3 Kägu 10. mai 2014 Ida-Viru
Tartu Raatuse Kool 3b Kägu 10. mai 2014 Tartu
Rakvere Reaalgümnaasium 4a Kägu 10. mai 2014 Lääne-Viru
Viljandi Paalalinna Kool 6a Kägu 10. mai 2014 Viljandi
Tartu Kunstigümnaasium 4a Kägu 10. mai 2014 Tartu
Pirita Majandusgümnaasium 3c Kägu 10. mai 2014 Harju
Väike-Maarja Gümnaasium 6 Kägu 10. mai 2014 Lääne-Viru
Risti Põhikool 13 Kägu 10. mai 2014 Lääne
Muhu Põhikool 5 Kägu 10. mai 2014 Saare
Kiili Gümnaasium 2b Kägu 10. mai 2014 Harju
Osula Põhikool 4 Kägu 10. mai 2014 Võru
Järva-Jaani Gümnaasium Kägu 11. mai 2014 Järva
Paikuse Põhikool 2b Kägu 11. mai 2014 Pärnu
Sõmeru Põhikool 4 Kägu 11. mai 2014 Lääne-Viru
Tallinna Lilleküla Gümnaasium 2b Kägu 11. mai 2014 Harju
Suuremõisa Lasteaed-Põhikool 1-6 Kägu 11. mai 2014 Hiiu
Tallinna Kristiine Gümnaasium 4a Kägu 11. mai 2014 Harju
Lümanda Põhikool 3 Kägu 11. mai 2014 Saare
Kuusalu Keskkool 3b Kägu 11. mai 2014 Harju
Tallinna Rahumäe Põhikool 2b Kägu 11. mai 2014 Harju
Lagedi Lasteaed-Põhikool Kägu 12. mai 2014 Harju
Kõrgessaare Lasteaed Vigri Kägu 12. mai 2014 Hiiu
Leppneeme Lasteaed Kägu 12. mai 2014 Harju
Kose Gümnaasium 1b Kägu 12. mai 2014 Harju
Koigi Kool Kägu 13. mai 2014 Järva
Kose-Uuemõisa Lasteaed-Kool Kägu 13. mai 2014 Harju
Tarvastu Gümnaasium Kägu 13. mai 2014 Viljandi
Uulu Põhikool 3 Kägu 13. mai 2014 Pärnu
Põlula Kool 1-5 Kägu 14. mai 2014 Lääne-Viru
Hargla Kool 24 Kägu 14. mai 2014 Valga
Kuressaare Gümnaasium 6c Kägu 16. mai 2014 Saare
Tallinna Kristiine Gümnaasium 3c Kägu 16. mai 2014 Harju
Valga Vene Gümnaasium 8a Kägu 18. mai 2014 Valga
Vormsi Lasteaed-Põhikool 1-9 Kägu 19. mai 2014 Lääne
Türi Põhikool 2a Kägu 19. mai 2014 Järva
Kõpu Internaatkool 6-9 Kägu 20. mai 2014 Hiiu

Tagasi tulemuste juurde