"Tere, Kevad!" kutsub lapsi loodust vaatlema ning tähele panema saabuva kevade märke.

По русски
Summary in English
Vaata ka: "Kevad ärkab!"

Projekti korraldajad:
kevadorg@googlegroups.com

Tehnilised probleemid:
toni@punkt.ee

Projektis "Tere, Kevad! 2019" osaleb 6272 õpilast ja 360 rühma.

Ülevaade Osalejad Vaatlused Viktoriin Pildid Loomad Abiks Korraldajad
Ajakava Foorum Tulemused Haikud Fotod Taimed Ajalugu Toetajad

Registreeritud liikide nägemised/kuulmised

Tabelit saab järjestada tulpade pealkirjadele klõpsates

Kool Kevadekuulutaja Kuupäev Maakond
Tali Põhikool 5-9 Suitsupääsuke 21. aprill 2012 Pärnu
Värska Gümnaasium 3 Suitsupääsuke 22. aprill 2012 Põlva
Krootuse Põhikool 2 Suitsupääsuke 22. aprill 2012 Põlva
Tilsi Põhikool 7 Suitsupääsuke 22. aprill 2012 Põlva
Oskar Lutsu Palamuse Gümnaasium 5 Suitsupääsuke 22. aprill 2012 Jõgeva
Kadrina Keskkool 3a Suitsupääsuke 22. aprill 2012 Lääne-Viru
Kadrina Keskkool 3b Suitsupääsuke 23. aprill 2012 Lääne-Viru
Lohkva Lasteaed Suitsupääsuke 25. aprill 2012 Tartu
J.V.Veski nim. Maarja Põhikool 6 Suitsupääsuke 25. aprill 2012 Jõgeva
Vara Põhikool 1-4 Suitsupääsuke 26. aprill 2012 Tartu
Suure-Jaani Gümnaasium 4 Suitsupääsuke 26. aprill 2012 Viljandi
Kõpu Põhikool Suitsupääsuke 26. aprill 2012 Viljandi
Kanepi Gümnaasium 1 Suitsupääsuke 26. aprill 2012 Põlva
Anna Haava nim Pala Kool 4 Suitsupääsuke 26. aprill 2012 Jõgeva
Tallinna Reaalkool 5a Suitsupääsuke 27. aprill 2012 Harju
Kehtna Põhikool 1-9 Suitsupääsuke 27. aprill 2012 Rapla
Esku-Kamari Kool 1-2 Suitsupääsuke 27. aprill 2012 Jõgeva
Elva Gümnaasium 3c Suitsupääsuke 27. aprill 2012 Tartu
Risti Põhikool (Harju) 7-9 Suitsupääsuke 27. aprill 2012 Harju
Hargla Kool 1a Suitsupääsuke 27. aprill 2012 Valga
Kohila Gümnaasium 3b Suitsupääsuke 27. aprill 2012 Rapla
Muraste Looduskool Suitsupääsuke 27. aprill 2012 Harju
Suuremõisa Põhikool 1-4 Suitsupääsuke 28. aprill 2012 Hiiu
Hargla Kool 9 Suitsupääsuke 28. aprill 2012 Valga
Järva-Jaani Gümnaasium Suitsupääsuke 28. aprill 2012 Järva
Kõmsi Lasteaed-Algkool 5-6 Suitsupääsuke 28. aprill 2012 Lääne
Nõva Põhikool 5-9 Suitsupääsuke 28. aprill 2012 Lääne
Jakob Westholmi Gümnaasium 3b Suitsupääsuke 28. aprill 2012 Harju
Tudulinna Põhikool 4 Suitsupääsuke 28. aprill 2012 Ida-Viru
Tudulinna Põhikool 3 Suitsupääsuke 28. aprill 2012 Ida-Viru
Kääpa Põhikool 3 Suitsupääsuke 28. aprill 2012 Võru
Luua Algkool 1-4 Suitsupääsuke 29. aprill 2012 Jõgeva
Heimtali Põhikool 5a6 Suitsupääsuke 29. aprill 2012 Viljandi
Viluste Põhikool 1 Suitsupääsuke 29. aprill 2012 Põlva
Pärnu Vanalinna Põhikool 2b Suitsupääsuke 29. aprill 2012 Pärnu
Põlula Kool 1-4 Suitsupääsuke 29. aprill 2012 Lääne-Viru
Tartu Erakool 2a Suitsupääsuke 29. aprill 2012 Tartu
Viljandi Maagümnaasium 4a Suitsupääsuke 29. aprill 2012 Viljandi
Põlula Kool 5 Suitsupääsuke 29. aprill 2012 Lääne-Viru
Salme Põhikool 7-9 Suitsupääsuke 29. aprill 2012 Saare
Uuemõisa Lasteaed-Algkool 2 Suitsupääsuke 29. aprill 2012 Lääne
Taebla Gümnaasium 1-4 Suitsupääsuke 29. aprill 2012 Lääne
Seljametsa Lasteaed-Algkool Suitsupääsuke 29. aprill 2012 Pärnu
Suuremõisa Põhikool 5-7 Suitsupääsuke 30. aprill 2012 Hiiu
Risti Põhikool 1a3 Suitsupääsuke 30. aprill 2012 Lääne
Metsapoole Põhikool 4-6 Suitsupääsuke 30. aprill 2012 Pärnu
Pärnu Kuninga Tänava Põhikool 2cs Suitsupääsuke 30. aprill 2012 Pärnu
Põltsamaa Ühisgümnaasium 7b Suitsupääsuke 30. aprill 2012 Jõgeva
Emmaste Põhikool Suitsupääsuke 30. aprill 2012 Hiiu
Jõhvi Lasteaed Sipsik 2 Suitsupääsuke 30. aprill 2012 Ida-Viru
Saverna Põhikool 5 Suitsupääsuke 30. aprill 2012 Põlva
Gustav Adolfi Gümnaasium 9c 3 Suitsupääsuke 30. aprill 2012 Harju
Saverna Põhikool Suitsupääsuke 30. aprill 2012 Põlva
Oru Põhikool 4 2 Suitsupääsuke 1. mai 2012 Harju
Kääpa Põhikool 5 Suitsupääsuke 1. mai 2012 Võru
Viluste Põhikool 7 Suitsupääsuke 1. mai 2012 Põlva
Savikoja Suitsupääsuke 1. mai 2012 Tartu
Orissaare Gümnaasium 4 Suitsupääsuke 1. mai 2012 Saare
Orissaare Gümnaasium 3 Suitsupääsuke 1. mai 2012 Saare
Saaremaa Ühisgümnaasium 5aa Suitsupääsuke 1. mai 2012 Saare
Peetri Põhikool 6 Suitsupääsuke 1. mai 2012 Järva
Kolga Keskkool 1 Suitsupääsuke 1. mai 2012 Harju
Unipiha Algkool 1-4 Suitsupääsuke 1. mai 2012 Tartu
Tahkuranna Lasteaed-Algkool Suitsupääsuke 1. mai 2012 Pärnu
Pärnu Ühisgümnaasium 6 Suitsupääsuke 1. mai 2012 Pärnu
Tartu Hiie Kool 6b Suitsupääsuke 1. mai 2012 Tartu
Hummuli Põhikool 4 Suitsupääsuke 1. mai 2012 Valga
Himmaste Algkool 12 Suitsupääsuke 2. mai 2012 Põlva
Mikitamäe Kool 5-6 Suitsupääsuke 2. mai 2012 Põlva
Metsküla Algkool 1-3 Suitsupääsuke 2. mai 2012 Lääne
Kuressaare Gümnaasium 4c Suitsupääsuke 2. mai 2012 Saare
Kammeri Kool Suitsupääsuke 2. mai 2012 Tartu
Rakke Gümnaasium 2 Suitsupääsuke 2. mai 2012 Lääne-Viru
Tartu Raatuse Gümnaasium 6 Suitsupääsuke 2. mai 2012 Tartu
Metsküla Algkool 5-6 Suitsupääsuke 2. mai 2012 Lääne
Konguta Kool 5-6 Suitsupääsuke 2. mai 2012 Tartu
Valga Jaanikese Kool 5-6b Suitsupääsuke 2. mai 2012 Valga
Puurmani Lasteaed Siilipesa Suitsupääsuke 2. mai 2012 Jõgeva
Tartu Raatuse Gümnaasium 1b Suitsupääsuke 2. mai 2012 Tartu
Vormsi Lasteaed-Põhikool 1-9 Suitsupääsuke 2. mai 2012 Lääne
Pärnu-Jaagupi Gümnaasium 5 Suitsupääsuke 4. mai 2012 Pärnu
Pärnu Kuninga Tänava Põhikool 1c Suitsupääsuke 4. mai 2012 Pärnu
Pärnu-Jaagupi Gümnaasium 6 Suitsupääsuke 4. mai 2012 Pärnu
Virtsu Kool 2-3 Suitsupääsuke 4. mai 2012 Lääne
Orava Põhikool 5 Suitsupääsuke 4. mai 2012 Põlva
Kohtla-Järve Järve Gümnaasium 7b Suitsupääsuke 5. mai 2012 Ida-Viru
Elva Gümnaasium 5c Suitsupääsuke 5. mai 2012 Tartu
Audentese Erakool 6b Suitsupääsuke 5. mai 2012 Harju
Mooste Põhikool 3 Suitsupääsuke 5. mai 2012 Põlva
Kärstna Kool 5-6 Suitsupääsuke 5. mai 2012 Viljandi
Haanja Kool 1a Suitsupääsuke 5. mai 2012 Võru
Sadala Põhikool 1-4 Suitsupääsuke 6. mai 2012 Jõgeva
Carl Robert Jakobsoni nimeline Gümnaasium 5a Suitsupääsuke 6. mai 2012 Viljandi
Muhu Põhikool 5 Suitsupääsuke 6. mai 2012 Saare
Tallinna Lilleküla Gümnaasium 3b Suitsupääsuke 6. mai 2012 Harju
Peetri Lasteaed Suitsupääsuke 6. mai 2012 Järva
Kohtla-Järve Ühisgümnaasium 6ab Suitsupääsuke 6. mai 2012 Ida-Viru
Kose-Uuemõisa Lasteaed-Algkool Suitsupääsuke 6. mai 2012 Harju
Jõhvi Gümnaasium 6b Suitsupääsuke 6. mai 2012 Ida-Viru
Lehtse Kool 2-3 Suitsupääsuke 6. mai 2012 Lääne-Viru
Sõmerpalu Põhikool 3 Suitsupääsuke 6. mai 2012 Võru
Kuuste Kool 5 Suitsupääsuke 7. mai 2012 Tartu
Sõmeru Põhikool 2 Suitsupääsuke 7. mai 2012 Lääne-Viru
Sillamäe Vanalinna Kool 1c Suitsupääsuke 7. mai 2012 Ida-Viru
Rakvere Linna Algkool 2 Suitsupääsuke 7. mai 2012 Lääne-Viru
Sonda Põhikool 1-4 Suitsupääsuke 7. mai 2012 Ida-Viru
Kuuste Kool 4 Suitsupääsuke 7. mai 2012 Tartu
Kääpa Põhikool 1 Suitsupääsuke 8. mai 2012 Võru
Palupera Põhikool Suitsupääsuke 8. mai 2012 Valga
Vääna Mõisakool Suitsupääsuke 8. mai 2012 Harju
Puhja Gümnaasium 2 Suitsupääsuke 8. mai 2012 Tartu
Osula Põhikool 4 Suitsupääsuke 8. mai 2012 Võru
Osula Põhikool 3 Suitsupääsuke 8. mai 2012 Võru
Virtsu Kool 14 Suitsupääsuke 8. mai 2012 Lääne
Saarepeedi Kool 6 Suitsupääsuke 9. mai 2012 Viljandi
Rakvere Linna Algkool 4 Suitsupääsuke 9. mai 2012 Lääne-Viru
Raasiku Põhikool 4 Suitsupääsuke 9. mai 2012 Harju
Kohtla-Järve Järve Gümnaasium 5b Suitsupääsuke 9. mai 2012 Ida-Viru
Orissaare Gümnaasium 2 Suitsupääsuke 10. mai 2012 Saare
Virtsu Kool 5-9 Suitsupääsuke 10. mai 2012 Lääne
Tääksi Põhikool 1-4 Suitsupääsuke 10. mai 2012 Viljandi
Osula Põhikool 2 Suitsupääsuke 10. mai 2012 Võru
Kadrina Keskkool 2b Suitsupääsuke 10. mai 2012 Lääne-Viru
Uulu Lasteaed Suitsupääsuke 11. mai 2012 Pärnu
Lihula Gümnaasium 1 Suitsupääsuke 13. mai 2012 Lääne
Veskitammi Lasteaed Suitsupääsuke 13. mai 2012 Harju
Aruküla Lasteaed Rukkilill 2 Suitsupääsuke 13. mai 2012 Harju
Tallinna Lasteaed Kiikhobu 2 Suitsupääsuke 13. mai 2012 Harju
Uuemõisa Lasteaed-Algkool 5 Suitsupääsuke 14. mai 2012 Lääne
Tallinna Lilleküla Gümnaasium 4a Suitsupääsuke 14. mai 2012 Harju
Ruhnu Põhikool 1-9 Suitsupääsuke 15. mai 2012 Saare
Peetri Põhikool 3-4 Suitsupääsuke 16. mai 2012 Järva
Haanja Kool 6 Suitsupääsuke 17. mai 2012 Võru
Kose Gümnaasium 3b Suitsupääsuke 18. mai 2012 Harju
Rõngu Keskkool 1-4 Suitsupääsuke 18. mai 2012 Tartu
Tilsi Põhikool 6 Suitsupääsuke 18. mai 2012 Põlva
Kadrina Keskkool 6a Suitsupääsuke 18. mai 2012 Lääne-Viru
Pärnu Ülejõe Gümnaasium 3c Suitsupääsuke 19. mai 2012 Pärnu
Elva Lasteaed Murumuna Suitsupääsuke 22. mai 2012 Tartu
Tallinna Lauliku Lasteaed Suitsupääsuke 25. mai 2012 Harju
F.von Wrangelli nim Roela Põhikool Suitsupääsuke 31. mai 2012 Lääne-Viru

Tagasi tulemuste juurde