"Tere, Kevad!" kutsub lapsi loodust vaatlema ning tähele panema saabuva kevade märke.

По русски
Summary in English
Vaata ka: "Kevad ärkab!"

Projekti korraldajad:
kevadorg@googlegroups.com

Tehnilised probleemid:
toni@punkt.ee

Projektis "Tere, Kevad! 2019" osaleb 6272 õpilast ja 360 rühma.

Ülevaade Osalejad Vaatlused Viktoriin Pildid Loomad Abiks Korraldajad
Ajakava Foorum Tulemused Haikud Fotod Taimed Ajalugu Toetajad

Registreeritud liikide nägemised/kuulmised

Tabelit saab järjestada tulpade pealkirjadele klõpsates

Kool Kevadekuulutaja Kuupäev Maakond
Tartu Hiie Kool 6b Sinilill 19. märts 2012 Tartu
Orissaare Gümnaasium 4 Sinilill 20. märts 2012 Saare
Taebla Gümnaasium 1-4 Sinilill 21. märts 2012 Lääne
Virtsu Kool 5-9 Sinilill 21. märts 2012 Lääne
Kohila Gümnaasium 3b Sinilill 21. märts 2012 Rapla
Kõmsi Lasteaed-Algkool 1-4 Sinilill 22. märts 2012 Lääne
Emmaste Põhikool Sinilill 22. märts 2012 Hiiu
Saduküla Lasteaed-Algkool 3 Sinilill 22. märts 2012 Jõgeva
Kääpa Põhikool 1 Sinilill 23. märts 2012 Võru
Rakke Gümnaasium 5 Sinilill 23. märts 2012 Lääne-Viru
Elva Gümnaasium 2c Sinilill 23. märts 2012 Tartu
Kuressaare Gümnaasium 4b Sinilill 23. märts 2012 Saare
Elva Gümnaasium 3c Sinilill 23. märts 2012 Tartu
Tartu Veeriku Kool 3b Sinilill 24. märts 2012 Tartu
Rõngu Keskkool 1-4 Sinilill 24. märts 2012 Tartu
Tartu Kroonuaia Kool 2 Sinilill 24. märts 2012 Tartu
Alavere Põhikool 6 Sinilill 24. märts 2012 Harju
Kuressaare Gümnaasium 6c Sinilill 25. märts 2012 Saare
Risti Põhikool 1a3 Sinilill 25. märts 2012 Lääne
Salme Põhikool 7-9 Sinilill 25. märts 2012 Saare
Ristiku Põhikool 6a Sinilill 25. märts 2012 Harju
Nõo Põhikool 5-9 2 Sinilill 25. märts 2012 Tartu
Risti Põhikool (Harju) 7-9 Sinilill 25. märts 2012 Harju
Kuressaare Gümnaasium 4c Sinilill 25. märts 2012 Saare
Viluste Põhikool 1 Sinilill 25. märts 2012 Põlva
Ramsi Lasteaed-Algkool 1-3 Sinilill 26. märts 2012 Viljandi
Tartu Kivilinna Gümnaasium 2a Sinilill 26. märts 2012 Tartu
Vormsi Lasteaed-Põhikool 1-9 Sinilill 26. märts 2012 Lääne
Himmaste Algkool 12 Sinilill 26. märts 2012 Põlva
Lümanda Põhikool 5-6 Sinilill 26. märts 2012 Saare
Orissaare Gümnaasium 3 Sinilill 26. märts 2012 Saare
Kõmsi Lasteaed-Algkool 5-6 Sinilill 26. märts 2012 Lääne
Tartu Katoliku Kool 4a Sinilill 26. märts 2012 Tartu
Ristiku Põhikool 5a Sinilill 27. märts 2012 Harju
Nõva Laste Päevakeskus Sinilill 27. märts 2012 Lääne
Muhu Põhikool 5 Sinilill 27. märts 2012 Saare
Kuuste Kool 1 Sinilill 28. märts 2012 Tartu
Pärnu-Jaagupi Gümnaasium 6 Sinilill 28. märts 2012 Pärnu
Tääksi Põhikool 5-9 Sinilill 28. märts 2012 Viljandi
Tallinna Reaalkool 5b Sinilill 28. märts 2012 Harju
Heimtali Põhikool 5a6 Sinilill 28. märts 2012 Viljandi
Pärnu Ühisgümnaasium 6 Sinilill 28. märts 2012 Pärnu
Rakvere Linna Algkool 2 Sinilill 28. märts 2012 Lääne-Viru
Viljandi Paalalinna Gümnaasium 5b Sinilill 28. märts 2012 Viljandi
J.V.Veski nim. Maarja Põhikool 5 Sinilill 29. märts 2012 Jõgeva
Pärnu Vanalinna Põhikool 2b Sinilill 29. märts 2012 Pärnu
Pärnu Loodus- ja Tehnikamaja Sinilill 29. märts 2012 Pärnu
Jakob Westholmi Gümnaasium 3b Sinilill 29. märts 2012 Harju
Tallinna Lasteaed Kiikhobu 3 Sinilill 30. märts 2012 Harju
Virtsu Kool 2-3 Sinilill 30. märts 2012 Lääne
Krootuse Põhikool 2 Sinilill 30. märts 2012 Põlva
Tartu Raatuse Gümnaasium 8a Sinilill 30. märts 2012 Tartu
Kolga Keskkool 1 Sinilill 30. märts 2012 Harju
Lauka Põhikool 2-3 Sinilill 30. märts 2012 Hiiu
Unipiha Algkool 1-4 Sinilill 30. märts 2012 Tartu
Oru Põhikool 4 2 Sinilill 30. märts 2012 Harju
Elva Gümnaasium 4b Sinilill 30. märts 2012 Tartu
Tallinna Tehnikagümnaasium 1b Sinilill 31. märts 2012 Harju
Muraste Looduskool Sinilill 31. märts 2012 Harju
Kärstna Kool 5-6 Sinilill 31. märts 2012 Viljandi
Kadrina Keskkool 6a Sinilill 31. märts 2012 Lääne-Viru
Aruküla Lasteaed Rukkilill 2 Sinilill 31. märts 2012 Harju
Kuressaare Gümnaasium 5c Sinilill 1. aprill 2012 Saare
Mooste Põhikool 3 Sinilill 1. aprill 2012 Põlva
Kose-Uuemõisa Lasteaed-Algkool 1 Sinilill 1. aprill 2012 Harju
Tääksi Põhikool 1-4 Sinilill 1. aprill 2012 Viljandi
Viljandi Maagümnaasium 4a Sinilill 1. aprill 2012 Viljandi
Põltsamaa Ühisgümnaasium 7b Sinilill 1. aprill 2012 Jõgeva
Rapla Ühisgümnaasium 1a Sinilill 1. aprill 2012 Rapla
Tartu Kivilinna Gümnaasium 3a Sinilill 1. aprill 2012 Tartu
Virtsu Kool 14 Sinilill 1. aprill 2012 Lääne
Seljametsa Lasteaed-Algkool Sinilill 2. aprill 2012 Pärnu
Gustav Adolfi Gümnaasium 1-4 Sinilill 2. aprill 2012 Harju
Lihula Lasteaed 2 Sinilill 2. aprill 2012 Lääne
Pärnu Ülejõe Gümnaasium 3c Sinilill 2. aprill 2012 Pärnu
Suuremõisa Põhikool 5-7 Sinilill 2. aprill 2012 Hiiu
Suuremõisa Põhikool 1-4 Sinilill 2. aprill 2012 Hiiu
Sillamäe Vanalinna Kool 1a Sinilill 3. aprill 2012 Ida-Viru
Puhja Gümnaasium 2 Sinilill 3. aprill 2012 Tartu
Imavere Põhikool 4 Sinilill 3. aprill 2012 Järva
Tudulinna Põhikool 4 Sinilill 3. aprill 2012 Ida-Viru
Hargla Kool 1a Sinilill 4. aprill 2012 Valga
Tudulinna Põhikool 3 Sinilill 4. aprill 2012 Ida-Viru
Lohkva Lasteaed Sinilill 4. aprill 2012 Tartu
Osula Põhikool 1 Sinilill 4. aprill 2012 Võru
Tartu Descartes'i Lütseum 1c Sinilill 5. aprill 2012 Tartu
Alavere Põhikool 5 Sinilill 5. aprill 2012 Harju
Riidaja Põhikool 5-9 Sinilill 5. aprill 2012 Valga
Tahkuranna Lasteaed-Algkool Sinilill 5. aprill 2012 Pärnu
Rannu Keskkool 5 Sinilill 5. aprill 2012 Tartu
Vambola Lasteaed Sinilill 5. aprill 2012 Viljandi
Valga Jaanikese Kool 5-6b Sinilill 5. aprill 2012 Valga
Rakke Gümnaasium 2 Sinilill 5. aprill 2012 Lääne-Viru
Luua Algkool 1-4 Sinilill 5. aprill 2012 Jõgeva
Halliste Põhikool 1-3 Sinilill 6. aprill 2012 Viljandi
Tartu Raatuse Gümnaasium 3a Sinilill 6. aprill 2012 Tartu
Tallinna Reaalkool 5a Sinilill 6. aprill 2012 Harju
Värska Gümnaasium 3 Sinilill 6. aprill 2012 Põlva
Tartu Veeriku Kool 7a Sinilill 6. aprill 2012 Tartu
Tallinna 21. Kool 5aa Sinilill 6. aprill 2012 Harju
Tali Põhikool 5-9 Sinilill 6. aprill 2012 Pärnu
Oskar Lutsu Palamuse Gümnaasium 6b Sinilill 6. aprill 2012 Jõgeva
Tiigitaguse Sinilill 6. aprill 2012 Tartu
Hummuli Põhikool 4 Sinilill 7. aprill 2012 Valga
Anna Haava nim Pala Kool 4 Sinilill 7. aprill 2012 Jõgeva
Puiga Põhikool 6 Sinilill 7. aprill 2012 Võru
Hargla Kool 9 Sinilill 7. aprill 2012 Valga
Kilingi-Nõmme Gümnaasium 5 Sinilill 7. aprill 2012 Pärnu
Audentese Erakool 6b Sinilill 7. aprill 2012 Harju
Kuusalu Keskkool 2b Sinilill 7. aprill 2012 Harju
Haanja Kool 1a Sinilill 7. aprill 2012 Võru
Carl Robert Jakobsoni nimeline Gümnaasium 3a Sinilill 7. aprill 2012 Viljandi
Elva Gümnaasium 2b Sinilill 7. aprill 2012 Tartu
Tartu Erakool 2a Sinilill 8. aprill 2012 Tartu
Saaremaa Ühisgümnaasium 5aa Sinilill 8. aprill 2012 Saare
Elva Gümnaasium 6c Sinilill 8. aprill 2012 Tartu
Nõva Põhikool 5-9 Sinilill 8. aprill 2012 Lääne
Sõmerpalu Põhikool 3 Sinilill 8. aprill 2012 Võru
Konguta Kool 5-6 Sinilill 8. aprill 2012 Tartu
Pikavere Lasteaed-Algkool 12 Sinilill 8. aprill 2012 Harju
Imavere Põhikool 2a Sinilill 9. aprill 2012 Järva
Kääpa Põhikool 3 Sinilill 9. aprill 2012 Võru
Järva-Jaani Gümnaasium Sinilill 9. aprill 2012 Järva
Kohila Gümnaasium 7c Sinilill 9. aprill 2012 Rapla
Kääpa Põhikool 2 Sinilill 9. aprill 2012 Võru
Kõpu Põhikool Sinilill 9. aprill 2012 Viljandi
Tartu Lasteaed Krõll Sinilill 9. aprill 2012 Tartu
Sürgavere Lasteaed-Põhikool Sinilill 9. aprill 2012 Viljandi
Metsküla Algkool 1-3 Sinilill 9. aprill 2012 Lääne
Kadrina Keskkool 3a Sinilill 9. aprill 2012 Lääne-Viru
Kuuste Kool 4 Sinilill 9. aprill 2012 Tartu
Melliste Algkool-Lasteaed 2-3 Sinilill 9. aprill 2012 Tartu
Orissaare Gümnaasium 1 Sinilill 9. aprill 2012 Saare
Suure-Jaani Gümnaasium 4 Sinilill 10. aprill 2012 Viljandi
Carl Robert Jakobsoni nimeline Gümnaasium 6b Sinilill 10. aprill 2012 Viljandi
Kehtna Põhikool 1-9 Sinilill 10. aprill 2012 Rapla
Uuemõisa Lasteaed-Algkool 5 Sinilill 10. aprill 2012 Lääne
Kostivere Põhikool 1 Sinilill 10. aprill 2012 Harju
Metsküla Algkool 5-6 Sinilill 10. aprill 2012 Lääne
Oskar Lutsu Palamuse Gümnaasium 5 Sinilill 10. aprill 2012 Jõgeva
Pärnu-Jaagupi Gümnaasium 5 Sinilill 10. aprill 2012 Pärnu
Oskar Lutsu Palamuse Gümnaasium 3 Sinilill 10. aprill 2012 Jõgeva
Kiili Gümnaasium Sinilill 10. aprill 2012 Harju
Tallinna Lasteaed Kiikhobu 2 Sinilill 10. aprill 2012 Harju
F.von Wrangelli nim Roela Põhikool Sinilill 10. aprill 2012 Lääne-Viru
Oskar Lutsu Palamuse Gümnaasium 6a Sinilill 10. aprill 2012 Jõgeva
Kose-Uuemõisa Lasteaed-Algkool Sinilill 11. aprill 2012 Harju
Tartu Raatuse Gümnaasium 6 Sinilill 11. aprill 2012 Tartu
Vääna Mõisakool Sinilill 11. aprill 2012 Harju
Tallinna Lilleküla Gümnaasium 4c Sinilill 11. aprill 2012 Harju
Pärnu Kuninga Tänava Põhikool 1c Sinilill 11. aprill 2012 Pärnu
Saverna Põhikool Sinilill 11. aprill 2012 Põlva
Vara Põhikool 1-4 Sinilill 11. aprill 2012 Tartu
Harkujärve Lasteaed - Algkool 5-6 Sinilill 11. aprill 2012 Harju
Viljandi Maagümnaasium 1b Sinilill 11. aprill 2012 Viljandi
Koonga Põhikool 3 Sinilill 11. aprill 2012 Pärnu
Saarepeedi Kool 6 Sinilill 11. aprill 2012 Viljandi
Saverna Põhikool 5 Sinilill 11. aprill 2012 Põlva
Kohtla-Järve Järve Gümnaasium 5b Sinilill 11. aprill 2012 Ida-Viru
Lehtse Kool 2-3 Sinilill 11. aprill 2012 Lääne-Viru
Tartu Kivilinna Gümnaasium 2d Sinilill 11. aprill 2012 Tartu
Paide Ühisgümnaasium 6b Sinilill 11. aprill 2012 Järva
Kammeri Kool Sinilill 12. aprill 2012 Tartu
Are Põhikool Sinilill 12. aprill 2012 Pärnu
Parksepa Keskkool 7 Sinilill 12. aprill 2012 Võru
Tornimäe Põhikool 1-5 Sinilill 12. aprill 2012 Saare
Rakvere Linna Algkool 4 Sinilill 12. aprill 2012 Lääne-Viru
Kasti Lasteaed Karikakar Sinilill 12. aprill 2012 Rapla
Kääpa Põhikool 5 Sinilill 12. aprill 2012 Võru
Osula Põhikool 3 Sinilill 12. aprill 2012 Võru
Imavere Põhikool 13 Sinilill 12. aprill 2012 Järva
Puhja Lasteaed Pääsusilm Sinilill 12. aprill 2012 Tartu
Tallinna Lasteaed Kraavikrõll 2 Sinilill 12. aprill 2012 Harju
Rakke Gümnaasium 3 Sinilill 12. aprill 2012 Lääne-Viru
Alu Lasteaed-Algkool 3 Sinilill 12. aprill 2012 Rapla
Konguta Kool 1-4 Sinilill 12. aprill 2012 Tartu
Valga Põhikool 4a Sinilill 12. aprill 2012 Valga
Jäneda Kool 3 Sinilill 12. aprill 2012 Lääne-Viru
Sonda Põhikool 1-4 Sinilill 12. aprill 2012 Ida-Viru
Orava Põhikool 5 Sinilill 12. aprill 2012 Põlva
Carl Robert Jakobsoni nimeline Gümnaasium 5b Sinilill 12. aprill 2012 Viljandi
Kadrina Keskkool 3b Sinilill 12. aprill 2012 Lääne-Viru
Vaida Põhikool 4 Sinilill 12. aprill 2012 Harju
Tilsi Põhikool 6 Sinilill 12. aprill 2012 Põlva
Lasila Põhikool 1-4 Sinilill 13. aprill 2012 Lääne-Viru
Carl Robert Jakobsoni nimeline Gümnaasium 5a Sinilill 13. aprill 2012 Viljandi
Uuemõisa Lasteaed-Algkool 2 Sinilill 13. aprill 2012 Lääne
Tartu Lasteaed Sass Sinilill 13. aprill 2012 Tartu
Leie Lasteaed Sipelgapesa Sinilill 13. aprill 2012 Viljandi
Uulu Lasteaed Sinilill 13. aprill 2012 Pärnu
Viluste Põhikool 7 Sinilill 13. aprill 2012 Põlva
Pikavere Lasteaed-Algkool 34 Sinilill 13. aprill 2012 Harju
Palupera Põhikool Sinilill 13. aprill 2012 Valga
Tõrva Gümnaasium 5b Sinilill 13. aprill 2012 Valga
Tallinna Lilleküla Gümnaasium 3b Sinilill 13. aprill 2012 Harju
Valga Vene Gümnaasium 7b Sinilill 14. aprill 2012 Valga
Põlula Kool 1-4 Sinilill 14. aprill 2012 Lääne-Viru
Savikoja Sinilill 14. aprill 2012 Tartu
Lohkva Lasteaed 2 Sinilill 14. aprill 2012 Tartu
Friedebert Tuglase nim. Ahja Keskkool 2-3 Sinilill 14. aprill 2012 Põlva
Paikuse Põhikool 1b Sinilill 14. aprill 2012 Pärnu
Elva Gümnaasium Sinilill 14. aprill 2012 Tartu
Koigi Lasteaed Kalevipoeg Sinilill 14. aprill 2012 Järva
Kohtla-Järve Ühisgümnaasium 6ab Sinilill 14. aprill 2012 Ida-Viru
Valga Vene Gümnaasium 6a Sinilill 14. aprill 2012 Valga
Põlula Kool 5 Sinilill 14. aprill 2012 Lääne-Viru
Esku-Kamari Kool 1-2 Sinilill 14. aprill 2012 Jõgeva
Sadala Põhikool 1-4 Sinilill 14. aprill 2012 Jõgeva
Toila Gümnaasium 6-8 Sinilill 15. aprill 2012 Ida-Viru
Kääpa Põhikool 4 Sinilill 15. aprill 2012 Võru
Kadrioru Saksa Gümnaasium 5a Sinilill 15. aprill 2012 Harju
Vasta Kool 5-9 Sinilill 15. aprill 2012 Lääne-Viru
Uuemõisa Lasteaed-Algkool 3 Sinilill 15. aprill 2012 Lääne
Põlva Keskkool 1 Sinilill 15. aprill 2012 Põlva
Veskitammi Lasteaed Sinilill 16. aprill 2012 Harju
Kiviõli 1. Keskkool 1a Sinilill 16. aprill 2012 Ida-Viru
Kuusalu Keskkool 1b Sinilill 16. aprill 2012 Harju
Sõmeru Põhikool 2 Sinilill 16. aprill 2012 Lääne-Viru
Kadrina Keskkool 2b Sinilill 16. aprill 2012 Lääne-Viru
Mikitamäe Kool 5-6 Sinilill 16. aprill 2012 Põlva
Kanepi Gümnaasium 1 Sinilill 16. aprill 2012 Põlva
Sillamäe Vanalinna Kool 1c Sinilill 16. aprill 2012 Ida-Viru
Harku Lasteaed 2 Sinilill 16. aprill 2012 Harju
Värska Gümnaasium 2 Sinilill 16. aprill 2012 Põlva
Suislepa Lasteaed-Algkool 5-6 Sinilill 16. aprill 2012 Viljandi
Torma lasteaed Linnutaja 2 Sinilill 16. aprill 2012 Jõgeva
Tudu Lasteaed-Põhikool 4-5 Sinilill 16. aprill 2012 Lääne-Viru
Tallinna 37. Keskkool 3a Sinilill 16. aprill 2012 Harju
Kuremaa Lasteaed-Algkool 1-2 Sinilill 16. aprill 2012 Jõgeva
Tartu Raatuse Gümnaasium 1b Sinilill 16. aprill 2012 Tartu
Raasiku Põhikool 4 Sinilill 17. aprill 2012 Harju
Lehtse Kool 4-5 Sinilill 17. aprill 2012 Lääne-Viru
Tapa Gümnaasium 6-7 Sinilill 18. aprill 2012 Lääne-Viru
Sillamäe Vanalinna Kool 3b Sinilill 18. aprill 2012 Ida-Viru
Haanja Kool 5 Sinilill 18. aprill 2012 Võru
Valga Vene Gümnaasium 6b Sinilill 18. aprill 2012 Valga
Koonga Põhikool 6 Sinilill 18. aprill 2012 Pärnu
Orissaare Gümnaasium 2 Sinilill 18. aprill 2012 Saare
Rakvere Reaalgümnaasium 4 Sinilill 18. aprill 2012 Lääne-Viru
Rakvere Linna Algkool Sinilill 18. aprill 2012 Lääne-Viru
Loo Keskkool 4b Sinilill 19. aprill 2012 Harju
Parksepa Keskkool 1b Sinilill 19. aprill 2012 Võru
Tartu Descartes'i Lütseum 3a Sinilill 19. aprill 2012 Tartu
Osula Põhikool 2 Sinilill 19. aprill 2012 Võru
Lüllemäe Põhikool Sinilill 20. aprill 2012 Valga
Jõõpre Põhikool 1 Sinilill 20. aprill 2012 Pärnu
Peetri Põhikool 6 Sinilill 20. aprill 2012 Järva
Puurmani Lasteaed Siilipesa Sinilill 20. aprill 2012 Jõgeva
Tallinna Lauliku Lasteaed Sinilill 20. aprill 2012 Harju
Laagri Lasteaed Sinilill 21. aprill 2012 Harju
Elva Gümnaasium 5c Sinilill 21. aprill 2012 Tartu
Häädemeeste Keskkool 6a7 Sinilill 22. aprill 2012 Pärnu
Valga Põhikool 3a Sinilill 22. aprill 2012 Valga
Ruhnu Põhikool 1-9 Sinilill 22. aprill 2012 Saare
Hargla Kool 7 Sinilill 22. aprill 2012 Valga
Kose Gümnaasium 3b Sinilill 23. aprill 2012 Harju
Jõhvi Lasteaed Sipsik 2 Sinilill 23. aprill 2012 Ida-Viru
Peetri Põhikool 3-4 Sinilill 24. aprill 2012 Järva
Karksi-Nuia Lasteaed 2 Sinilill 25. aprill 2012 Viljandi
Tallinna Järveotsa Gümnaasium 1a Sinilill 25. aprill 2012 Harju
Harku Lasteaed Sinilill 25. aprill 2012 Harju
Väike-Maarja Gümnaasium 6b Sinilill 25. aprill 2012 Lääne-Viru
Jõhvi Lasteaed Sipsik Sinilill 26. aprill 2012 Ida-Viru
Gustav Adolfi Gümnaasium 9c 3 Sinilill 26. aprill 2012 Harju
Risti Põhikool (Harju) 1 Sinilill 26. aprill 2012 Harju
Kohtla-Järve Järve Gümnaasium 2b Sinilill 27. aprill 2012 Ida-Viru
Gustav Adolfi Gümnaasium 9c Sinilill 29. aprill 2012 Harju
Tallinna Jaan Poska Lasteaed Sinilill 30. aprill 2012 Harju
Viimsi Keskkool 1e Sinilill 1. mai 2012 Harju
J.V.Veski nim. Maarja Põhikool 6 Sinilill 1. mai 2012 Jõgeva
Rocca al Mare Kool 1-2 Sinilill 2. mai 2012 Harju
Tallinna Saksa Gümnaasium 1b Sinilill 4. mai 2012 Harju
Rocca al Mare Kool 2a Sinilill 4. mai 2012 Harju
Sillamäe Vanalinna Kool 2b Sinilill 6. mai 2012 Ida-Viru
Antsla Gümnaasium 2a Sinilill 7. mai 2012 Võru

Tagasi tulemuste juurde