"Tere, Kevad!" kutsub lapsi loodust vaatlema ning tähele panema saabuva kevade märke.

По русски
Summary in English
Vaata ka: "Kevad ärkab!"

Projekti korraldajad:
kevadorg@googlegroups.com

Tehnilised probleemid:
toni@punkt.ee

Projektis "Tere, Kevad! 2019" osaleb 6272 õpilast ja 360 rühma.

Ülevaade Osalejad Vaatlused Viktoriin Pildid Loomad Abiks Korraldajad
Ajakava Foorum Tulemused Haikud Fotod Taimed Ajalugu Toetajad

Registreeritud liikide nägemised/kuulmised

Tabelit saab järjestada tulpade pealkirjadele klõpsates

Kool Kevadekuulutaja Kuupäev Maakond
Tallinna Reaalkool 5a Lumikelluke 1. märts 2012 Harju
Pikavere Lasteaed-Algkool 12 Lumikelluke 1. märts 2012 Harju
Kadrioru Saksa Gümnaasium 5a Lumikelluke 1. märts 2012 Harju
Orava Põhikool 5 Lumikelluke 1. märts 2012 Põlva
Kõpu Põhikool Lumikelluke 2. märts 2012 Viljandi
Kuressaare Gümnaasium 6c Lumikelluke 3. märts 2012 Saare
Salme Põhikool 7-9 Lumikelluke 3. märts 2012 Saare
Imavere Põhikool 4 Lumikelluke 3. märts 2012 Järva
Osula Põhikool 4 Lumikelluke 3. märts 2012 Võru
Pärnu Ühisgümnaasium 6 Lumikelluke 3. märts 2012 Pärnu
Kuressaare Gümnaasium 4c Lumikelluke 4. märts 2012 Saare
Harkujärve Lasteaed - Algkool 5-6 Lumikelluke 4. märts 2012 Harju
Kuressaare Gümnaasium 4b Lumikelluke 4. märts 2012 Saare
Audentese Erakool 6b Lumikelluke 4. märts 2012 Harju
Pärnu Kuninga Tänava Põhikool 1c Lumikelluke 4. märts 2012 Pärnu
Tahkuranna Lasteaed-Algkool Lumikelluke 5. märts 2012 Pärnu
Kärla Põhikool 3 Lumikelluke 5. märts 2012 Saare
Pärnu Ülejõe Gümnaasium 3a Lumikelluke 5. märts 2012 Pärnu
Kolga Keskkool 1 Lumikelluke 5. märts 2012 Harju
Rannu Keskkool 5 Lumikelluke 5. märts 2012 Tartu
Tallinna Lilleküla Gümnaasium 4a Lumikelluke 5. märts 2012 Harju
Kuressaare Gümnaasium 6b Lumikelluke 6. märts 2012 Saare
Vambola Lasteaed Lumikelluke 6. märts 2012 Viljandi
Valga Põhikool 5a Lumikelluke 6. märts 2012 Valga
Oskar Lutsu Palamuse Gümnaasium 6b Lumikelluke 6. märts 2012 Jõgeva
Pärnu Ülejõe Gümnaasium 3c Lumikelluke 6. märts 2012 Pärnu
Ruhnu Põhikool 1-9 Lumikelluke 7. märts 2012 Saare
Valga Vene Gümnaasium 6a Lumikelluke 7. märts 2012 Valga
Halliste Põhikool 1-3 Lumikelluke 7. märts 2012 Viljandi
Paldiski Gümnaasium 2 Lumikelluke 8. märts 2012 Harju
Lohkva Lasteaed 2 Lumikelluke 8. märts 2012 Tartu
Viljandi Maagümnaasium 1c Lumikelluke 8. märts 2012 Viljandi
Tartu Kivilinna Gümnaasium 3d Lumikelluke 8. märts 2012 Tartu
Tiigitaguse Lumikelluke 8. märts 2012 Tartu
Lihula Lasteaed 2 Lumikelluke 8. märts 2012 Lääne
Viljandi Paalalinna Gümnaasium 5b Lumikelluke 9. märts 2012 Viljandi
Kiili Gümnaasium Lumikelluke 9. märts 2012 Harju
Pärnu Kuninga Tänava Põhikool 2cs Lumikelluke 9. märts 2012 Pärnu
Orissaare Gümnaasium 2 Lumikelluke 9. märts 2012 Saare
Värska Gümnaasium 3 Lumikelluke 9. märts 2012 Põlva
Oskar Lutsu Palamuse Gümnaasium 6a Lumikelluke 9. märts 2012 Jõgeva
Seljametsa Lasteaed-Algkool Lumikelluke 10. märts 2012 Pärnu
Kuldre Kool 5-6 Lumikelluke 10. märts 2012 Võru
Tallinna Reaalkool 5b Lumikelluke 10. märts 2012 Harju
Tartu Katoliku Kool 3a Lumikelluke 10. märts 2012 Tartu
Metsapoole Põhikool 4-6 Lumikelluke 10. märts 2012 Pärnu
Tartu Lasteaed Sass Lumikelluke 10. märts 2012 Tartu
Orissaare Gümnaasium 1 Lumikelluke 10. märts 2012 Saare
Elva Gümnaasium 3c Lumikelluke 10. märts 2012 Tartu
Lauka Põhikool 2-3 Lumikelluke 10. märts 2012 Hiiu
Valga Vene Gümnaasium 6b Lumikelluke 10. märts 2012 Valga
Tarvastu Gümnaasium 2a Lumikelluke 11. märts 2012 Viljandi
Koonga Põhikool 3 Lumikelluke 11. märts 2012 Pärnu
Kuressaare Gümnaasium 5c Lumikelluke 11. märts 2012 Saare
Kuldre Kool 5 Lumikelluke 11. märts 2012 Võru
Pärnu-Jaagupi Gümnaasium 6 Lumikelluke 11. märts 2012 Pärnu
Toila Gümnaasium 1-3 Lumikelluke 11. märts 2012 Ida-Viru
Tartu Descartes'i Lütseum 1c Lumikelluke 11. märts 2012 Tartu
Torma lasteaed Linnutaja 2 Lumikelluke 11. märts 2012 Jõgeva
Pärnu Vanalinna Põhikool 2b Lumikelluke 12. märts 2012 Pärnu
Tartu Raatuse Gümnaasium 3a Lumikelluke 12. märts 2012 Tartu
Valga Põhikool 4a Lumikelluke 12. märts 2012 Valga
Sürgavere Lasteaed-Põhikool Lumikelluke 12. märts 2012 Viljandi
Tartu Kivilinna Gümnaasium 2a Lumikelluke 12. märts 2012 Tartu
Lümanda Põhikool 5-6 Lumikelluke 12. märts 2012 Saare
Kääpa Põhikool 3 Lumikelluke 12. märts 2012 Võru
Vormsi Lasteaed-Põhikool 1-9 Lumikelluke 12. märts 2012 Lääne
Paikuse Põhikool 1b Lumikelluke 12. märts 2012 Pärnu
Kasti Lasteaed Karikakar Lumikelluke 12. märts 2012 Rapla
Parksepa Keskkool 1b Lumikelluke 12. märts 2012 Võru
Tallinna Tehnikagümnaasium 1b Lumikelluke 12. märts 2012 Harju
Uuemõisa Lasteaed-Algkool 5 Lumikelluke 12. märts 2012 Lääne
Viluste Põhikool 1 Lumikelluke 12. märts 2012 Põlva
Peetri Põhikool 6 Lumikelluke 12. märts 2012 Järva
Risti Põhikool (Harju) 7-9 Lumikelluke 13. märts 2012 Harju
Uuemõisa Lasteaed-Algkool 3 Lumikelluke 13. märts 2012 Lääne
Valga Vene Gümnaasium 7b Lumikelluke 13. märts 2012 Valga
Kõmsi Lasteaed-Algkool 1-4 Lumikelluke 13. märts 2012 Lääne
Tallinna Lauliku Lasteaed Lumikelluke 13. märts 2012 Harju
Nõo Põhikool 5-9 2 Lumikelluke 13. märts 2012 Tartu
Pärnu-Jaagupi Gümnaasium 5 Lumikelluke 13. märts 2012 Pärnu
Jakob Westholmi Gümnaasium 3b Lumikelluke 13. märts 2012 Harju
Anna Haava nim Pala Kool 4 Lumikelluke 13. märts 2012 Jõgeva
Kohtla-Järve Ühisgümnaasium 6ab Lumikelluke 13. märts 2012 Ida-Viru
Are Põhikool Lumikelluke 13. märts 2012 Pärnu
Viimsi Keskkool 1e Lumikelluke 13. märts 2012 Harju
Mustjala Lasteaed-Põhikool 5-6 Lumikelluke 13. märts 2012 Saare
Kadrina Keskkool 2b Lumikelluke 13. märts 2012 Lääne-Viru
Tilsi Põhikool 7 Lumikelluke 13. märts 2012 Põlva
Kuuste Kool 5 Lumikelluke 13. märts 2012 Tartu
Rakvere Põhikool 2-4 Lumikelluke 13. märts 2012 Lääne-Viru
Ristiku Põhikool 6a Lumikelluke 13. märts 2012 Harju
Rõngu Keskkool 1-4 Lumikelluke 13. märts 2012 Tartu
Kose Gümnaasium 4b Lumikelluke 13. märts 2012 Harju
Tallinna Lilleküla Gümnaasium 3b Lumikelluke 13. märts 2012 Harju
Rakke Gümnaasium 5 Lumikelluke 14. märts 2012 Lääne-Viru
Kanepi Gümnaasium 3 Lumikelluke 14. märts 2012 Põlva
Alu Lasteaed-Algkool 4 Lumikelluke 14. märts 2012 Rapla
Põltsamaa Ühisgümnaasium 7b Lumikelluke 14. märts 2012 Jõgeva
Väimela Lasteaed Rukkilill Lumikelluke 14. märts 2012 Võru
Sadala Põhikool 1-4 Lumikelluke 14. märts 2012 Jõgeva
Sõmerpalu Põhikool 3 Lumikelluke 14. märts 2012 Võru
Suure-Jaani Gümnaasium 4 Lumikelluke 14. märts 2012 Viljandi
Saarepeedi Kool 6 Lumikelluke 14. märts 2012 Viljandi
Nõva Põhikool 5-9 Lumikelluke 14. märts 2012 Lääne
Carl Robert Jakobsoni nimeline Gümnaasium 5a Lumikelluke 14. märts 2012 Viljandi
Suure-Jaani Gümnaasium 5a Lumikelluke 14. märts 2012 Viljandi
Kose-Uuemõisa Lasteaed-Algkool 1 Lumikelluke 14. märts 2012 Harju
Kose Gümnaasium 3b Lumikelluke 14. märts 2012 Harju
Tali Põhikool 5-9 Lumikelluke 14. märts 2012 Pärnu
Jõõpre Põhikool 1 Lumikelluke 14. märts 2012 Pärnu
Alu Lasteaed-Algkool 3 Lumikelluke 14. märts 2012 Rapla
Tartu Raatuse Gümnaasium 8a Lumikelluke 14. märts 2012 Tartu
Oskar Lutsu Palamuse Gümnaasium 5 Lumikelluke 15. märts 2012 Jõgeva
Koonga Põhikool 6 Lumikelluke 15. märts 2012 Pärnu
Taebla Gümnaasium 1-4 Lumikelluke 15. märts 2012 Lääne
Palupera Põhikool Lumikelluke 15. märts 2012 Valga
Hargla Kool 1a Lumikelluke 15. märts 2012 Valga
Kose-Uuemõisa Lasteaed-Algkool Lumikelluke 15. märts 2012 Harju
Tallinna Järveotsa Gümnaasium 1a Lumikelluke 15. märts 2012 Harju
Valga Jaanikese Kool 5-6b Lumikelluke 15. märts 2012 Valga
Tartu Katoliku Kool 2a Lumikelluke 15. märts 2012 Tartu
Kajamaa Kool 1-9 Lumikelluke 15. märts 2012 Harju
Risti Põhikool 1a3 Lumikelluke 15. märts 2012 Lääne
Kuuste Kool 2-3 Lumikelluke 15. märts 2012 Tartu
Aruküla Lasteaed Rukkilill 2 Lumikelluke 15. märts 2012 Harju
Lihula Gümnaasium 1 Lumikelluke 15. märts 2012 Lääne
Tartu Erakool 2a Lumikelluke 15. märts 2012 Tartu
Virtsu Kool 5-9 Lumikelluke 15. märts 2012 Lääne
Suislepa Lasteaed-Algkool 5-6 Lumikelluke 15. märts 2012 Viljandi
Kurtna Kool 3 Lumikelluke 15. märts 2012 Harju
Sürgavere Lasteaed-Põhikool 2 Lumikelluke 15. märts 2012 Viljandi
Tallinna Tehnikagümnaasium 1a Lumikelluke 15. märts 2012 Harju
Oru Põhikool 4 2 Lumikelluke 15. märts 2012 Harju
Tääksi Põhikool 1-4 Lumikelluke 15. märts 2012 Viljandi
Elva Gümnaasium 6c Lumikelluke 15. märts 2012 Tartu
Riidaja Põhikool 5-9 Lumikelluke 15. märts 2012 Valga
Hummuli Põhikool 4 Lumikelluke 15. märts 2012 Valga
Torma lasteaed Linnutaja Lumikelluke 15. märts 2012 Jõgeva
Tallinna Lilleküla Gümnaasium 4c Lumikelluke 15. märts 2012 Harju
Orissaare Gümnaasium 3 Lumikelluke 16. märts 2012 Saare
Paide Ühisgümnaasium 6a Lumikelluke 16. märts 2012 Järva
Virtsu Kool 2-3 Lumikelluke 16. märts 2012 Lääne
Imavere Põhikool 2a Lumikelluke 16. märts 2012 Järva
Vaida Põhikool 4 Lumikelluke 16. märts 2012 Harju
Kääpa Põhikool 4 Lumikelluke 16. märts 2012 Võru
Lehtse Kool 4-5 Lumikelluke 16. märts 2012 Lääne-Viru
Elva Gümnaasium 2c Lumikelluke 16. märts 2012 Tartu
Tõrva Gümnaasium 5b Lumikelluke 16. märts 2012 Valga
Hargla Kool 9 Lumikelluke 16. märts 2012 Valga
Puhja Gümnaasium 2 Lumikelluke 16. märts 2012 Tartu
Osula Põhikool 3 Lumikelluke 16. märts 2012 Võru
Kääpa Põhikool 1 Lumikelluke 16. märts 2012 Võru
Hargla Kool 7 Lumikelluke 16. märts 2012 Valga
Nõva Laste Päevakeskus Lumikelluke 16. märts 2012 Lääne
Kurtna Kool 4 Lumikelluke 16. märts 2012 Harju
Muraste Looduskool Lumikelluke 16. märts 2012 Harju
Hargla Kool 4 Lumikelluke 16. märts 2012 Valga
Kammeri Kool Lumikelluke 16. märts 2012 Tartu
Tallinna Lasteaed Kiikhobu 2 Lumikelluke 16. märts 2012 Harju
Vara Põhikool 1-4 Lumikelluke 16. märts 2012 Tartu
Jõhvi Lasteaed Sipsik 2 Lumikelluke 16. märts 2012 Ida-Viru
Unipiha Algkool 1-4 Lumikelluke 17. märts 2012 Tartu
Põlula Kool 1-4 Lumikelluke 17. märts 2012 Lääne-Viru
Saaremaa Ühisgümnaasium 5aa Lumikelluke 17. märts 2012 Saare
Kuusalu Keskkool 2b Lumikelluke 17. märts 2012 Harju
Suuremõisa Põhikool 5-7 Lumikelluke 17. märts 2012 Hiiu
Saaremaa Ühisgümnaasium 3a Lumikelluke 17. märts 2012 Saare
Carl Robert Jakobsoni nimeline Gümnaasium 6b Lumikelluke 17. märts 2012 Viljandi
MTÜ Lasteaed Väike Pauline Lumikelluke 17. märts 2012 Tartu
Friedebert Tuglase nim. Ahja Keskkool 2-3 Lumikelluke 17. märts 2012 Põlva
Valga Põhikool 3a Lumikelluke 17. märts 2012 Valga
Elva Gümnaasium 5b Lumikelluke 17. märts 2012 Tartu
Esku-Kamari Kool 4 Lumikelluke 17. märts 2012 Jõgeva
Koonga Põhikool 5 Lumikelluke 17. märts 2012 Pärnu
Uuemõisa Lasteaed-Algkool 2 Lumikelluke 17. märts 2012 Lääne
Sonda Põhikool 1-4 Lumikelluke 17. märts 2012 Ida-Viru
Konguta Kool 1-4 Lumikelluke 17. märts 2012 Tartu
Suuremõisa Põhikool 1-4 Lumikelluke 17. märts 2012 Hiiu
Oskar Lutsu Palamuse Gümnaasium 3 Lumikelluke 17. märts 2012 Jõgeva
Kääpa Põhikool 2 Lumikelluke 17. märts 2012 Võru
Krootuse Põhikool 2 Lumikelluke 17. märts 2012 Põlva
Tilsi Põhikool 6 Lumikelluke 17. märts 2012 Põlva
Tartu Veeriku Kool 4b Lumikelluke 18. märts 2012 Tartu
Põlula Kool 5 Lumikelluke 18. märts 2012 Lääne-Viru
Luua Algkool 1-4 Lumikelluke 18. märts 2012 Jõgeva
Haanja Kool 5 Lumikelluke 18. märts 2012 Võru
Kuuste Kool 4 Lumikelluke 18. märts 2012 Tartu
Loo Keskkool 4b Lumikelluke 18. märts 2012 Harju
Konguta Kool 5-6 Lumikelluke 18. märts 2012 Tartu
Elva Gümnaasium 2b Lumikelluke 18. märts 2012 Tartu
Tartu Hiie Kool 6b Lumikelluke 18. märts 2012 Tartu
Põlva Keskkool 1 Lumikelluke 18. märts 2012 Põlva
Kohila Gümnaasium 7c Lumikelluke 18. märts 2012 Rapla
Uulu Lasteaed Lumikelluke 19. märts 2012 Pärnu
Kääpa Põhikool 5 Lumikelluke 19. märts 2012 Võru
Carl Robert Jakobsoni nimeline Gümnaasium Lumikelluke 19. märts 2012 Viljandi
Kadrina Keskkool 3b Lumikelluke 19. märts 2012 Lääne-Viru
Lokuta Lasteaed Lumikelluke 19. märts 2012 Järva
Sõmeru Põhikool 2 Lumikelluke 19. märts 2012 Lääne-Viru
Tartu Kivilinna Gümnaasium 3a Lumikelluke 19. märts 2012 Tartu
Ramsi Lasteaed-Algkool 1-3 Lumikelluke 19. märts 2012 Viljandi
Tartu Katoliku Kool 2b Lumikelluke 19. märts 2012 Tartu
Tõrva Gümnaasium 9a Lumikelluke 19. märts 2012 Valga
Raasiku Põhikool 4 Lumikelluke 19. märts 2012 Harju
Carl Robert Jakobsoni nimeline Gümnaasium 5b Lumikelluke 19. märts 2012 Viljandi
Lohkva Lasteaed Lumikelluke 19. märts 2012 Tartu
Lehtse Kool 2-3 Lumikelluke 19. märts 2012 Lääne-Viru
Rakke Gümnaasium 2 Lumikelluke 19. märts 2012 Lääne-Viru
Ristiku Põhikool 5a Lumikelluke 19. märts 2012 Harju
Mooste Põhikool 3 Lumikelluke 19. märts 2012 Põlva
Võnnu Lasteaed Värvuke Lumikelluke 19. märts 2012 Tartu
Orissaare Gümnaasium 4 Lumikelluke 20. märts 2012 Saare
Saduküla Lasteaed-Algkool 3 Lumikelluke 20. märts 2012 Jõgeva
Paide Ühisgümnaasium 6b Lumikelluke 20. märts 2012 Järva
Tallinna Lasteaed Vikerkaar Lumikelluke 20. märts 2012 Harju
Puiga Põhikool 1 Lumikelluke 20. märts 2012 Võru
Ahula Lasteaed - Algkool 1-4 Lumikelluke 20. märts 2012 Järva
Tartu Raatuse Gümnaasium 1b Lumikelluke 20. märts 2012 Tartu
Kärstna Kool 5-6 Lumikelluke 20. märts 2012 Viljandi
Viljandi Maagümnaasium 1b Lumikelluke 20. märts 2012 Viljandi
Lasila Põhikool 1-4 Lumikelluke 20. märts 2012 Lääne-Viru
Koigi Lasteaed Kalevipoeg Lumikelluke 20. märts 2012 Järva
Puiga Põhikool 6 Lumikelluke 20. märts 2012 Võru
Peetri Põhikool 3-4 Lumikelluke 20. märts 2012 Järva
Kõmsi Lasteaed-Algkool 5-6 Lumikelluke 20. märts 2012 Lääne
Lüllemäe Põhikool Lumikelluke 20. märts 2012 Valga
Tallinna Jaan Poska Lasteaed Lumikelluke 20. märts 2012 Harju
Peetri Lasteaed Lumikelluke 20. märts 2012 Järva
Carl Robert Jakobsoni nimeline Gümnaasium 3a Lumikelluke 20. märts 2012 Viljandi
Himmaste Algkool 12 Lumikelluke 20. märts 2012 Põlva
Harku Lasteaed Lumikelluke 20. märts 2012 Harju
Rannamõisa Lasteaed Lumikelluke 20. märts 2012 Harju
Väike-Maarja Gümnaasium 6b Lumikelluke 20. märts 2012 Lääne-Viru
Vääna Mõisakool Lumikelluke 20. märts 2012 Harju
Harku Lasteaed 2 Lumikelluke 20. märts 2012 Harju
Muhu Põhikool 5 Lumikelluke 21. märts 2012 Saare
Parksepa Keskkool 7 Lumikelluke 21. märts 2012 Võru
Kostivere Põhikool 1 Lumikelluke 21. märts 2012 Harju
Tallinna Lasteaed Vesiroos Lumikelluke 21. märts 2012 Harju
Saverna Põhikool Lumikelluke 21. märts 2012 Põlva
Rakvere Linna Algkool Lumikelluke 21. märts 2012 Lääne-Viru
Tartu Lasteaed Krõll Lumikelluke 21. märts 2012 Tartu
Kilingi-Nõmme Gümnaasium 5 Lumikelluke 21. märts 2012 Pärnu
Alavere Põhikool 6 Lumikelluke 21. märts 2012 Harju
Saverna Põhikool 4 Lumikelluke 21. märts 2012 Põlva
Kohtla-Järve Ahtme Gümnaasium 6a Lumikelluke 21. märts 2012 Ida-Viru
Kadrina Keskkool 6a Lumikelluke 22. märts 2012 Lääne-Viru
Pirita Lasteaed Lumikelluke 22. märts 2012 Harju
Tartu Raatuse Gümnaasium 6 Lumikelluke 22. märts 2012 Tartu
Kohila Gümnaasium 3b Lumikelluke 22. märts 2012 Rapla
F.von Wrangelli nim Roela Põhikool Lumikelluke 22. märts 2012 Lääne-Viru
Kehtna Põhikool 1-9 Lumikelluke 22. märts 2012 Rapla
Kohtla-Järve Järve Gümnaasium 5b Lumikelluke 22. märts 2012 Ida-Viru
Savikoja Lumikelluke 22. märts 2012 Tartu
Emmaste Põhikool Lumikelluke 22. märts 2012 Hiiu
Jäneda Kool 3 Lumikelluke 22. märts 2012 Lääne-Viru
Tudulinna Põhikool 4 Lumikelluke 23. märts 2012 Ida-Viru
Nõva Põhikool 1-3 Lumikelluke 23. märts 2012 Lääne
Tääksi Põhikool 5-9 Lumikelluke 23. märts 2012 Viljandi
Tallinna Kadaka Lasteaed Lumikelluke 23. märts 2012 Harju
Tartu Veeriku Kool 3b Lumikelluke 23. märts 2012 Tartu
Kiviõli 1. Keskkool 1a Lumikelluke 23. märts 2012 Ida-Viru
Haanja Kool 6 Lumikelluke 23. märts 2012 Võru
Puhja Lasteaed Pääsusilm Lumikelluke 23. märts 2012 Tartu
Tudulinna Põhikool 3 Lumikelluke 23. märts 2012 Ida-Viru
Rapla Ühisgümnaasium 1a Lumikelluke 23. märts 2012 Rapla
Rakvere Reaalgümnaasium 3 Lumikelluke 23. märts 2012 Lääne-Viru
Rakvere Linna Algkool 2 Lumikelluke 23. märts 2012 Lääne-Viru
Pärnu Loodus- ja Tehnikamaja Lumikelluke 23. märts 2012 Pärnu
Rakke Gümnaasium 3 Lumikelluke 23. märts 2012 Lääne-Viru
Tallinna Ühisgümnaasium 2a Lumikelluke 24. märts 2012 Harju
Tartu Veeriku Kool 7a Lumikelluke 24. märts 2012 Tartu
Viljandi Maagümnaasium 4a Lumikelluke 24. märts 2012 Viljandi
Melliste Algkool-Lasteaed 2-3 Lumikelluke 24. märts 2012 Tartu
Kaelase Kool 4-9 Lumikelluke 24. märts 2012 Pärnu
Tartu Katoliku Kool 4a Lumikelluke 24. märts 2012 Tartu
Tartu Kroonuaia Kool 2 Lumikelluke 24. märts 2012 Tartu
Jõhvi Lasteaed Sipsik Lumikelluke 25. märts 2012 Ida-Viru
Antsla Gümnaasium 2a Lumikelluke 25. märts 2012 Võru
Esku-Kamari Kool 1-2 Lumikelluke 25. märts 2012 Jõgeva
Tudu Lasteaed-Põhikool 4-5 Lumikelluke 25. märts 2012 Lääne-Viru
Elva Gümnaasium 4b Lumikelluke 25. märts 2012 Tartu
Kuusalu Keskkool 1b Lumikelluke 25. märts 2012 Harju
Toila Gümnaasium 6-8 Lumikelluke 26. märts 2012 Ida-Viru
Risti Põhikool (Harju) 1 Lumikelluke 26. märts 2012 Harju
Osula Põhikool 1 Lumikelluke 26. märts 2012 Võru
Veskitammi Lasteaed Lumikelluke 26. märts 2012 Harju
Saverna Põhikool 5 Lumikelluke 26. märts 2012 Põlva
Kanepi Gümnaasium 1 Lumikelluke 26. märts 2012 Põlva
Tornimäe Põhikool 1-5 Lumikelluke 26. märts 2012 Saare
Metsküla Algkool 1-3 Lumikelluke 26. märts 2012 Lääne
Jõhvi Gümnaasium 6b Lumikelluke 26. märts 2012 Ida-Viru
Värska Gümnaasium 2 Lumikelluke 26. märts 2012 Põlva
Vasta Kool 5-9 Lumikelluke 26. märts 2012 Lääne-Viru
Puurmani Lasteaed Siilipesa Lumikelluke 26. märts 2012 Jõgeva
Järva-Jaani Gümnaasium Lumikelluke 26. märts 2012 Järva
Esku-Kamari Kool 3 Lumikelluke 26. märts 2012 Jõgeva
Kuuste Kool 1 Lumikelluke 26. märts 2012 Tartu
Karksi-Nuia Lasteaed Lumikelluke 26. märts 2012 Viljandi
Tartu Descartes'i Lütseum 3a Lumikelluke 26. märts 2012 Tartu
Elva Gümnaasium Lumikelluke 26. märts 2012 Tartu
Rakvere Linna Algkool 4 Lumikelluke 26. märts 2012 Lääne-Viru
Alavere Põhikool 5 Lumikelluke 26. märts 2012 Harju
Leie Lasteaed Sipelgapesa Lumikelluke 26. märts 2012 Viljandi
Tallinna Lasteaed Kraavikrõll 2 Lumikelluke 27. märts 2012 Harju
Tallinna Lasteaed Kraavikrõll Lumikelluke 27. märts 2012 Harju
Sillamäe Vanalinna Kool 3b Lumikelluke 27. märts 2012 Ida-Viru
Mikitamäe Kool 5-6 Lumikelluke 27. märts 2012 Põlva
Elva Lasteaed Murumuna Lumikelluke 27. märts 2012 Tartu
Kohtla-Järve Järve Gümnaasium 1a Lumikelluke 27. märts 2012 Ida-Viru
Metsküla Algkool 5-6 Lumikelluke 27. märts 2012 Lääne
Kuremaa Lasteaed-Algkool 1-2 Lumikelluke 28. märts 2012 Jõgeva
Karksi-Nuia Lasteaed 2 Lumikelluke 28. märts 2012 Viljandi
Haanja Kool 1a Lumikelluke 28. märts 2012 Võru
Rakvere Reaalgümnaasium 4 Lumikelluke 28. märts 2012 Lääne-Viru
Rakvere Gümnaasium 1a Lumikelluke 29. märts 2012 Lääne-Viru
Viluste Põhikool 7 Lumikelluke 29. märts 2012 Põlva
Sillamäe Vanalinna Kool 1a Lumikelluke 29. märts 2012 Ida-Viru
J.V.Veski nim. Maarja Põhikool 5 Lumikelluke 29. märts 2012 Jõgeva
Elva Gümnaasium 5c Lumikelluke 30. märts 2012 Tartu
Tallinna Lasteaed Kiikhobu Lumikelluke 31. märts 2012 Harju
Gustav Adolfi Gümnaasium 1-4 Lumikelluke 2. aprill 2012 Harju
Tapa Gümnaasium 6-7 Lumikelluke 2. aprill 2012 Lääne-Viru
Tartu Kivilinna Gümnaasium 2d Lumikelluke 2. aprill 2012 Tartu
Kohtla-Järve Järve Gümnaasium 7b Lumikelluke 3. aprill 2012 Ida-Viru
Sillamäe Vanalinna Kool 2a Lumikelluke 4. aprill 2012 Ida-Viru
Kohtla-Järve Järve Gümnaasium 2b Lumikelluke 4. aprill 2012 Ida-Viru
Sillamäe Vanalinna Kool 1b Lumikelluke 7. aprill 2012 Ida-Viru
Kadrina Keskkool 3a Lumikelluke 8. aprill 2012 Lääne-Viru
Pikavere Lasteaed-Algkool 34 Lumikelluke 10. aprill 2012 Harju
Sürgavere Lasteaed-Põhikool 13 Lumikelluke 13. aprill 2012 Viljandi
Tallinna 37. Keskkool 3a Lumikelluke 16. aprill 2012 Harju
Gustav Adolfi Gümnaasium 9c Lumikelluke 17. aprill 2012 Harju
Tallinna Saksa Gümnaasium 1b Lumikelluke 18. aprill 2012 Harju
Albu Põhikool 3-4 Lumikelluke 23. aprill 2012 Järva
Rocca al Mare Kool 1-2 Lumikelluke 2. mai 2012 Harju
Rocca al Mare Kool 2a Lumikelluke 4. mai 2012 Harju

Tagasi tulemuste juurde