"Tere, Kevad!" kutsub lapsi loodust vaatlema ning tähele panema saabuva kevade märke.

По русски
Summary in English
Vaata ka: "Kevad ärkab!"

Projekti korraldajad:
kevadorg@googlegroups.com

Tehnilised probleemid:
toni@punkt.ee

Projektis "Tere, Kevad! 2019" osaleb 6272 õpilast ja 360 rühma.

Ülevaade Osalejad Vaatlused Viktoriin Pildid Loomad Abiks Korraldajad
Ajakava Foorum Tulemused Haikud Fotod Taimed Ajalugu Toetajad

Registreeritud liikide nägemised/kuulmised

Tabelit saab järjestada tulpade pealkirjadele klõpsates

Kool Kevadekuulutaja Kuupäev Maakond
Kuressaare Gümnaasium 4b Kuldnokk 11. märts 2012 Saare
Kuressaare Gümnaasium 6c Kuldnokk 11. märts 2012 Saare
Tali Põhikool 5-9 Kuldnokk 12. märts 2012 Pärnu
Oskar Lutsu Palamuse Gümnaasium 5 Kuldnokk 12. märts 2012 Jõgeva
Oskar Lutsu Palamuse Gümnaasium 6a Kuldnokk 13. märts 2012 Jõgeva
Tartu Veeriku Kool 3b Kuldnokk 13. märts 2012 Tartu
Suislepa Lasteaed-Algkool 5-6 Kuldnokk 13. märts 2012 Viljandi
Kasti Lasteaed Karikakar Kuldnokk 13. märts 2012 Rapla
Kärstna Kool 5-6 Kuldnokk 14. märts 2012 Viljandi
Kose-Uuemõisa Lasteaed-Algkool Kuldnokk 14. märts 2012 Harju
Palupera Põhikool Kuldnokk 14. märts 2012 Valga
Kõmsi Lasteaed-Algkool 1-4 Kuldnokk 14. märts 2012 Lääne
Tahkuranna Lasteaed-Algkool Kuldnokk 14. märts 2012 Pärnu
Kuldre Kool 5 Kuldnokk 14. märts 2012 Võru
Pärnu Kuninga Tänava Põhikool 1c Kuldnokk 14. märts 2012 Pärnu
Saaremaa Ühisgümnaasium 5aa Kuldnokk 14. märts 2012 Saare
Oskar Lutsu Palamuse Gümnaasium 3 Kuldnokk 15. märts 2012 Jõgeva
Kääpa Põhikool 2 Kuldnokk 15. märts 2012 Võru
Kajamaa Kool 1-9 Kuldnokk 15. märts 2012 Harju
Oskar Lutsu Palamuse Gümnaasium 6b Kuldnokk 15. märts 2012 Jõgeva
Heimtali Põhikool 5a6 Kuldnokk 15. märts 2012 Viljandi
Kildu Põhikool 3 Kuldnokk 15. märts 2012 Viljandi
Paldiski Gümnaasium 2 Kuldnokk 16. märts 2012 Harju
Puhja Gümnaasium 2 Kuldnokk 16. märts 2012 Tartu
Kääpa Põhikool 1 Kuldnokk 16. märts 2012 Võru
Suure-Jaani Gümnaasium 5a Kuldnokk 16. märts 2012 Viljandi
Himmaste Algkool 12 Kuldnokk 16. märts 2012 Põlva
Valga Põhikool 5a Kuldnokk 16. märts 2012 Valga
Elva Gümnaasium 3c Kuldnokk 17. märts 2012 Tartu
Pärnu-Jaagupi Gümnaasium 6 Kuldnokk 17. märts 2012 Pärnu
Haanja Kool 5 Kuldnokk 17. märts 2012 Võru
Konguta Kool 5-6 Kuldnokk 17. märts 2012 Tartu
Torma lasteaed Linnutaja 2 Kuldnokk 17. märts 2012 Jõgeva
Riidaja Põhikool 5-9 Kuldnokk 17. märts 2012 Valga
Orava Põhikool 5 Kuldnokk 17. märts 2012 Põlva
Lihula Lasteaed 2 Kuldnokk 17. märts 2012 Lääne
Are Põhikool Kuldnokk 18. märts 2012 Pärnu
Valga Vene Gümnaasium 6a Kuldnokk 18. märts 2012 Valga
Kuuste Kool 4 Kuldnokk 18. märts 2012 Tartu
Kuressaare Gümnaasium 4c Kuldnokk 18. märts 2012 Saare
Sürgavere Lasteaed-Põhikool Kuldnokk 18. märts 2012 Viljandi
Valga Vene Gümnaasium 6b Kuldnokk 18. märts 2012 Valga
MTÜ Lasteaed Väike Pauline Kuldnokk 18. märts 2012 Tartu
Valga Vene Gümnaasium 7b Kuldnokk 18. märts 2012 Valga
Anna Haava nim Pala Kool 4 Kuldnokk 18. märts 2012 Jõgeva
Hargla Kool 9 Kuldnokk 18. märts 2012 Valga
Rõngu Keskkool 1-4 Kuldnokk 18. märts 2012 Tartu
Rakvere Linna Algkool 2 Kuldnokk 18. märts 2012 Lääne-Viru
Kärla Põhikool 3 Kuldnokk 18. märts 2012 Saare
Oru Põhikool 4 2 Kuldnokk 18. märts 2012 Harju
Põlula Kool 1-4 Kuldnokk 18. märts 2012 Lääne-Viru
Tartu Hiie Kool 6b Kuldnokk 18. märts 2012 Tartu
Kanepi Gümnaasium 3 Kuldnokk 18. märts 2012 Põlva
Halliste Põhikool 1-3 Kuldnokk 18. märts 2012 Viljandi
Põlula Kool 5 Kuldnokk 18. märts 2012 Lääne-Viru
Hummuli Põhikool 4 Kuldnokk 18. märts 2012 Valga
Kõpu Põhikool Kuldnokk 19. märts 2012 Viljandi
Häädemeeste Keskkool 6a7 Kuldnokk 19. märts 2012 Pärnu
Kuldre Kool 5-6 Kuldnokk 19. märts 2012 Võru
Koonga Põhikool 3 Kuldnokk 19. märts 2012 Pärnu
Muhu Põhikool 5 Kuldnokk 19. märts 2012 Saare
Muraste Looduskool Kuldnokk 19. märts 2012 Harju
Saarepeedi Kool 6 Kuldnokk 19. märts 2012 Viljandi
Mustjala Lasteaed-Põhikool 5-6 Kuldnokk 19. märts 2012 Saare
Koigi Lasteaed Kalevipoeg Kuldnokk 19. märts 2012 Järva
Rakke Gümnaasium 2 Kuldnokk 19. märts 2012 Lääne-Viru
Hargla Kool 1a Kuldnokk 19. märts 2012 Valga
Sõmerpalu Põhikool 3 Kuldnokk 19. märts 2012 Võru
Tartu Raatuse Gümnaasium 8a Kuldnokk 19. märts 2012 Tartu
Saduküla Lasteaed-Algkool 3 Kuldnokk 19. märts 2012 Jõgeva
Tartu Raatuse Gümnaasium 3a Kuldnokk 20. märts 2012 Tartu
Pärnu Ühisgümnaasium 6 Kuldnokk 20. märts 2012 Pärnu
Risti Põhikool 1a3 Kuldnokk 20. märts 2012 Lääne
Tarvastu Gümnaasium 2a Kuldnokk 20. märts 2012 Viljandi
Carl Robert Jakobsoni nimeline Gümnaasium 5a Kuldnokk 20. märts 2012 Viljandi
Torma lasteaed Linnutaja Kuldnokk 20. märts 2012 Jõgeva
Kolga Keskkool 1 Kuldnokk 20. märts 2012 Harju
Seljametsa Lasteaed-Algkool Kuldnokk 20. märts 2012 Pärnu
Lohkva Lasteaed Kuldnokk 20. märts 2012 Tartu
Jõõpre Põhikool 1 Kuldnokk 20. märts 2012 Pärnu
Vasta Kool 5-9 Kuldnokk 20. märts 2012 Lääne-Viru
Tääksi Põhikool 1-4 Kuldnokk 20. märts 2012 Viljandi
F.von Wrangelli nim Roela Põhikool Kuldnokk 20. märts 2012 Lääne-Viru
Pärnu Vanalinna Põhikool 2b Kuldnokk 20. märts 2012 Pärnu
Pärnu Kuninga Tänava Põhikool 2cs Kuldnokk 20. märts 2012 Pärnu
Tudulinna Põhikool 4 Kuldnokk 20. märts 2012 Ida-Viru
Kääpa Põhikool 4 Kuldnokk 20. märts 2012 Võru
Tudulinna Põhikool 3 Kuldnokk 20. märts 2012 Ida-Viru
Rakke Gümnaasium 5 Kuldnokk 20. märts 2012 Lääne-Viru
Pärnu Ülejõe Gümnaasium 3c Kuldnokk 21. märts 2012 Pärnu
Elva Gümnaasium 6c Kuldnokk 21. märts 2012 Tartu
Peetri Põhikool 6 Kuldnokk 21. märts 2012 Järva
Virtsu Kool 2-3 Kuldnokk 21. märts 2012 Lääne
Nõva Põhikool 5-9 Kuldnokk 21. märts 2012 Lääne
Kuuste Kool 5 Kuldnokk 21. märts 2012 Tartu
Lasila Põhikool 1-4 Kuldnokk 21. märts 2012 Lääne-Viru
Kohila Gümnaasium 3b Kuldnokk 21. märts 2012 Rapla
Kose-Uuemõisa Lasteaed-Algkool 1 Kuldnokk 21. märts 2012 Harju
Nõo Põhikool 5-9 2 Kuldnokk 21. märts 2012 Tartu
Krootuse Põhikool 2 Kuldnokk 21. märts 2012 Põlva
Vääna Mõisakool Kuldnokk 21. märts 2012 Harju
Sürgavere Lasteaed-Põhikool 2 Kuldnokk 21. märts 2012 Viljandi
Rakvere Linna Algkool Kuldnokk 21. märts 2012 Lääne-Viru
Põlva Keskkool 1 Kuldnokk 21. märts 2012 Põlva
Suuremõisa Põhikool 1-4 Kuldnokk 21. märts 2012 Hiiu
Kilingi-Nõmme Gümnaasium 5 Kuldnokk 21. märts 2012 Pärnu
Tallinna Lilleküla Gümnaasium 3b Kuldnokk 21. märts 2012 Harju
Mooste Põhikool 3 Kuldnokk 21. märts 2012 Põlva
Vara Põhikool 1-4 Kuldnokk 21. märts 2012 Tartu
Lohkva Lasteaed 2 Kuldnokk 21. märts 2012 Tartu
Puhja Lasteaed Pääsusilm Kuldnokk 21. märts 2012 Tartu
Vaida Põhikool 4 Kuldnokk 21. märts 2012 Harju
Unipiha Algkool 1-4 Kuldnokk 21. märts 2012 Tartu
Orissaare Gümnaasium 2 Kuldnokk 21. märts 2012 Saare
Kohila Gümnaasium 7c Kuldnokk 21. märts 2012 Rapla
Tääksi Põhikool 5-9 Kuldnokk 22. märts 2012 Viljandi
Rakke Gümnaasium 3 Kuldnokk 22. märts 2012 Lääne-Viru
Orissaare Gümnaasium 4 Kuldnokk 22. märts 2012 Saare
Salme Põhikool 7-9 Kuldnokk 22. märts 2012 Saare
Rakvere Reaalgümnaasium 4 Kuldnokk 22. märts 2012 Lääne-Viru
Audentese Erakool 6b Kuldnokk 22. märts 2012 Harju
Uuemõisa Lasteaed-Algkool 3 Kuldnokk 22. märts 2012 Lääne
Tartu Lasteaed Sass Kuldnokk 22. märts 2012 Tartu
Ristiku Põhikool 5a Kuldnokk 22. märts 2012 Harju
Kohtla-Järve Ühisgümnaasium 6ab Kuldnokk 22. märts 2012 Ida-Viru
Kadrina Keskkool 2b Kuldnokk 22. märts 2012 Lääne-Viru
Suuremõisa Põhikool 5-7 Kuldnokk 22. märts 2012 Hiiu
Carl Robert Jakobsoni nimeline Gümnaasium 3a Kuldnokk 22. märts 2012 Viljandi
Aruküla Lasteaed Rukkilill 2 Kuldnokk 22. märts 2012 Harju
Ruhnu Põhikool 1-9 Kuldnokk 22. märts 2012 Saare
Saverna Põhikool Kuldnokk 22. märts 2012 Põlva
Kohtla-Järve Järve Gümnaasium 7b Kuldnokk 22. märts 2012 Ida-Viru
Peetri Põhikool 3-4 Kuldnokk 22. märts 2012 Järva
Puiga Põhikool 6 Kuldnokk 22. märts 2012 Võru
Jäneda Kool 3 Kuldnokk 22. märts 2012 Lääne-Viru
Tiigitaguse Kuldnokk 22. märts 2012 Tartu
Lehtse Kool 2-3 Kuldnokk 22. märts 2012 Lääne-Viru
Kõmsi Lasteaed-Algkool 5-6 Kuldnokk 22. märts 2012 Lääne
Luua Algkool 1-4 Kuldnokk 22. märts 2012 Jõgeva
Lokuta Lasteaed Kuldnokk 22. märts 2012 Järva
Lüllemäe Põhikool Kuldnokk 23. märts 2012 Valga
Esku-Kamari Kool 1-2 Kuldnokk 23. märts 2012 Jõgeva
Nõo Põhikool 4b Kuldnokk 23. märts 2012 Tartu
Parksepa Keskkool 7 Kuldnokk 23. märts 2012 Võru
Tallinna 21. Kool 5aa Kuldnokk 23. märts 2012 Harju
Kiili Gümnaasium Kuldnokk 23. märts 2012 Harju
Lümanda Põhikool 5-6 Kuldnokk 23. märts 2012 Saare
Kuuste Kool 2-3 Kuldnokk 23. märts 2012 Tartu
Kääpa Põhikool 5 Kuldnokk 23. märts 2012 Võru
Tartu Kroonuaia Kool 2 Kuldnokk 23. märts 2012 Tartu
Toila Gümnaasium 1-3 Kuldnokk 23. märts 2012 Ida-Viru
Imavere Põhikool 2a Kuldnokk 23. märts 2012 Järva
Viljandi Maagümnaasium 1b Kuldnokk 23. märts 2012 Viljandi
Tartu Veeriku Kool 7a Kuldnokk 24. märts 2012 Tartu
Toila Gümnaasium 6-8 Kuldnokk 24. märts 2012 Ida-Viru
Hargla Kool 7 Kuldnokk 24. märts 2012 Valga
Hargla Kool 4 Kuldnokk 24. märts 2012 Valga
Tilsi Põhikool 6 Kuldnokk 24. märts 2012 Põlva
Värska Gümnaasium 3 Kuldnokk 24. märts 2012 Põlva
Paikuse Põhikool 1b Kuldnokk 24. märts 2012 Pärnu
Tallinna Reaalkool 5a Kuldnokk 24. märts 2012 Harju
Orissaare Gümnaasium 3 Kuldnokk 24. märts 2012 Saare
Kääpa Põhikool 3 Kuldnokk 25. märts 2012 Võru
Rakvere Reaalgümnaasium 3 Kuldnokk 25. märts 2012 Lääne-Viru
Raasiku Põhikool 4 Kuldnokk 25. märts 2012 Harju
Uuemõisa Lasteaed-Algkool 5 Kuldnokk 25. märts 2012 Lääne
Taebla Gümnaasium 1-4 Kuldnokk 25. märts 2012 Lääne
Kadrina Keskkool 6a Kuldnokk 25. märts 2012 Lääne-Viru
Virtsu Kool 5-9 Kuldnokk 26. märts 2012 Lääne
Osula Põhikool 4 Kuldnokk 26. märts 2012 Võru
Koonga Põhikool 5 Kuldnokk 26. märts 2012 Pärnu
Viljandi Paalalinna Gümnaasium 5b Kuldnokk 26. märts 2012 Viljandi
Järva-Jaani Gümnaasium Kuldnokk 26. märts 2012 Järva
Jakob Westholmi Gümnaasium 3b Kuldnokk 26. märts 2012 Harju
Carl Robert Jakobsoni nimeline Gümnaasium 6b Kuldnokk 26. märts 2012 Viljandi
Elva Gümnaasium 2c Kuldnokk 26. märts 2012 Tartu
Tallinna Järveotsa Gümnaasium 1a Kuldnokk 26. märts 2012 Harju
Tartu Katoliku Kool 4a Kuldnokk 26. märts 2012 Tartu
Kuuste Kool 1 Kuldnokk 26. märts 2012 Tartu
Sõmeru Põhikool 2 Kuldnokk 26. märts 2012 Lääne-Viru
Parksepa Keskkool 1b Kuldnokk 26. märts 2012 Võru
Lümanda Põhikool 7-8 Kuldnokk 26. märts 2012 Saare
Veskitammi Lasteaed Kuldnokk 26. märts 2012 Harju
Esku-Kamari Kool 3 Kuldnokk 26. märts 2012 Jõgeva
Orissaare Gümnaasium 1 Kuldnokk 26. märts 2012 Saare
Suure-Jaani Gümnaasium 4 Kuldnokk 26. märts 2012 Viljandi
Saverna Põhikool 5 Kuldnokk 26. märts 2012 Põlva
Rakvere Linna Algkool 4 Kuldnokk 26. märts 2012 Lääne-Viru
Peetri Lasteaed Kuldnokk 26. märts 2012 Järva
Rannamõisa Lasteaed 2 Kuldnokk 26. märts 2012 Harju
Tartu Erakool 2a Kuldnokk 26. märts 2012 Tartu
Tallinna Lilleküla Gümnaasium 4a Kuldnokk 26. märts 2012 Harju
Rapla Ühisgümnaasium 1a Kuldnokk 26. märts 2012 Rapla
Tallinna Lilleküla Gümnaasium 2c Kuldnokk 26. märts 2012 Harju
Pärnu-Jaagupi Gümnaasium 5 Kuldnokk 26. märts 2012 Pärnu
Tallinna Reaalkool 5b Kuldnokk 26. märts 2012 Harju
Kanepi Gümnaasium 1 Kuldnokk 26. märts 2012 Põlva
Osula Põhikool 3 Kuldnokk 26. märts 2012 Võru
Haanja Kool 6 Kuldnokk 26. märts 2012 Võru
Tartu Raatuse Gümnaasium 6 Kuldnokk 26. märts 2012 Tartu
Kose Gümnaasium 3b Kuldnokk 26. märts 2012 Harju
Kohtla-Järve Järve Gümnaasium 1a Kuldnokk 27. märts 2012 Ida-Viru
Tallinna Lasteaed Kiikhobu 2 Kuldnokk 27. märts 2012 Harju
Koonga Põhikool 6 Kuldnokk 27. märts 2012 Pärnu
Valga Jaanikese Kool 5-6b Kuldnokk 27. märts 2012 Valga
Saverna Põhikool 4 Kuldnokk 27. märts 2012 Põlva
Mikitamäe Kool 5-6 Kuldnokk 27. märts 2012 Põlva
Valga Põhikool 3a Kuldnokk 27. märts 2012 Valga
Tallinna Lasteaed Kraavikrõll Kuldnokk 27. märts 2012 Harju
Tallinna Lasteaed Kraavikrõll 2 Kuldnokk 27. märts 2012 Harju
Puurmani Lasteaed Siilipesa Kuldnokk 28. märts 2012 Jõgeva
Jõhvi Lasteaed Sipsik 2 Kuldnokk 28. märts 2012 Ida-Viru
Friedebert Tuglase nim. Ahja Keskkool 2-3 Kuldnokk 28. märts 2012 Põlva
Ahula Lasteaed - Algkool 1-4 Kuldnokk 28. märts 2012 Järva
Tartu Kivilinna Gümnaasium 3a Kuldnokk 28. märts 2012 Tartu
Elva Gümnaasium 4b Kuldnokk 28. märts 2012 Tartu
Kose Gümnaasium 4b Kuldnokk 28. märts 2012 Harju
Vambola Lasteaed Kuldnokk 28. märts 2012 Viljandi
Kuremaa Lasteaed-Algkool 1-2 Kuldnokk 28. märts 2012 Jõgeva
Alu Lasteaed-Algkool 3 Kuldnokk 28. märts 2012 Rapla
Viljandi Maagümnaasium 1c Kuldnokk 28. märts 2012 Viljandi
Kuusalu Keskkool 1b Kuldnokk 28. märts 2012 Harju
Harkujärve Lasteaed - Algkool 5-6 Kuldnokk 28. märts 2012 Harju
Lauka Põhikool 2-3 Kuldnokk 28. märts 2012 Hiiu
Kuusalu Keskkool 2b Kuldnokk 28. märts 2012 Harju
Pärnu Loodus- ja Tehnikamaja Kuldnokk 29. märts 2012 Pärnu
Uulu Lasteaed Kuldnokk 29. märts 2012 Pärnu
Viluste Põhikool 7 Kuldnokk 29. märts 2012 Põlva
Tilsi Põhikool 7 Kuldnokk 30. märts 2012 Põlva
Sonda Põhikool 1-4 Kuldnokk 30. märts 2012 Ida-Viru
Loo Keskkool 4b Kuldnokk 30. märts 2012 Harju
Karksi-Nuia Lasteaed 2 Kuldnokk 30. märts 2012 Viljandi
Nõva Põhikool 1-3 Kuldnokk 30. märts 2012 Lääne
Tõrva Gümnaasium 5b Kuldnokk 30. märts 2012 Valga
Carl Robert Jakobsoni nimeline Gümnaasium 5b Kuldnokk 31. märts 2012 Viljandi
Kohtla-Järve Järve Gümnaasium 5b Kuldnokk 31. märts 2012 Ida-Viru
Elva Gümnaasium 5c Kuldnokk 31. märts 2012 Tartu
Tudu Lasteaed-Põhikool 4-5 Kuldnokk 31. märts 2012 Lääne-Viru
Metsküla Algkool 5-6 Kuldnokk 1. aprill 2012 Lääne
Sillamäe Vanalinna Kool 1c Kuldnokk 1. aprill 2012 Ida-Viru
Jõhvi Gümnaasium 6b Kuldnokk 1. aprill 2012 Ida-Viru
Konguta Kool 1-4 Kuldnokk 2. aprill 2012 Tartu
Melliste Algkool-Lasteaed 2-3 Kuldnokk 2. aprill 2012 Tartu
Imavere Põhikool 4 Kuldnokk 2. aprill 2012 Järva
Värska Gümnaasium 2 Kuldnokk 2. aprill 2012 Põlva
Sadala Põhikool 1-4 Kuldnokk 3. aprill 2012 Jõgeva
Sillamäe Vanalinna Kool 1a Kuldnokk 3. aprill 2012 Ida-Viru
Kammeri Kool Kuldnokk 4. aprill 2012 Tartu
Kohtla-Järve Järve Gümnaasium 2b Kuldnokk 4. aprill 2012 Ida-Viru
J.V.Veski nim. Maarja Põhikool 5 Kuldnokk 5. aprill 2012 Jõgeva
Rannu Keskkool 5 Kuldnokk 5. aprill 2012 Tartu
Tapa Gümnaasium 6-7 Kuldnokk 5. aprill 2012 Lääne-Viru
Paide Ühisgümnaasium 6a Kuldnokk 5. aprill 2012 Järva
Kohtla-Järve Ahtme Gümnaasium 6a Kuldnokk 5. aprill 2012 Ida-Viru
Kuressaare Gümnaasium 5c Kuldnokk 5. aprill 2012 Saare
Pikavere Lasteaed-Algkool 12 Kuldnokk 6. aprill 2012 Harju
Haanja Kool 1a Kuldnokk 6. aprill 2012 Võru
Sillamäe Vanalinna Kool 1b Kuldnokk 7. aprill 2012 Ida-Viru
Tõrva Gümnaasium 9a Kuldnokk 7. aprill 2012 Valga
Antsla Gümnaasium 2a Kuldnokk 7. aprill 2012 Võru
Võnnu Lasteaed Värvuke Kuldnokk 7. aprill 2012 Tartu
Tartu Kivilinna Gümnaasium 2a Kuldnokk 8. aprill 2012 Tartu
Paide Ühisgümnaasium 6b Kuldnokk 8. aprill 2012 Järva
Valga Põhikool 4a Kuldnokk 9. aprill 2012 Valga
Carl Robert Jakobsoni nimeline Gümnaasium Kuldnokk 9. aprill 2012 Viljandi
Kadrina Keskkool 3a Kuldnokk 9. aprill 2012 Lääne-Viru
Kadrina Keskkool 3b Kuldnokk 9. aprill 2012 Lääne-Viru
Tornimäe Põhikool 1-5 Kuldnokk 10. aprill 2012 Saare
Viimsi Keskkool 1e Kuldnokk 10. aprill 2012 Harju
Uuemõisa Lasteaed-Algkool 2 Kuldnokk 10. aprill 2012 Lääne
Tartu Kivilinna Gümnaasium 3d Kuldnokk 10. aprill 2012 Tartu
Emmaste Põhikool Kuldnokk 11. aprill 2012 Hiiu
Karksi-Nuia Lasteaed Kuldnokk 11. aprill 2012 Viljandi
Pikavere Lasteaed-Algkool 34 Kuldnokk 12. aprill 2012 Harju
Osula Põhikool 1 Kuldnokk 13. aprill 2012 Võru
Väike-Maarja Gümnaasium 6b Kuldnokk 13. aprill 2012 Lääne-Viru
Savikoja Kuldnokk 13. aprill 2012 Tartu
Metsküla Algkool 1-3 Kuldnokk 16. aprill 2012 Lääne
Sillamäe Vanalinna Kool 3b Kuldnokk 18. aprill 2012 Ida-Viru
Tartu Lasteaed Krõll Kuldnokk 18. aprill 2012 Tartu
Nõva Laste Päevakeskus Kuldnokk 19. aprill 2012 Lääne
Tartu Descartes'i Lütseum 3a Kuldnokk 19. aprill 2012 Tartu
Alavere Põhikool 5 Kuldnokk 20. aprill 2012 Harju
Tartu Veeriku Kool 4b Kuldnokk 22. aprill 2012 Tartu
Albu Põhikool 3-4 Kuldnokk 23. aprill 2012 Järva
Jõhvi Lasteaed Sipsik Kuldnokk 24. aprill 2012 Ida-Viru
Harku Lasteaed Kuldnokk 25. aprill 2012 Harju
Harku Lasteaed 2 Kuldnokk 26. aprill 2012 Harju
Elva Lasteaed Murumuna Kuldnokk 30. aprill 2012 Tartu
Rakvere Gümnaasium 1a Kuldnokk 1. mai 2012 Lääne-Viru
Gustav Adolfi Gümnaasium 9c 3 Kuldnokk 2. mai 2012 Harju
Pärnu Ülejõe Gümnaasium 3a Kuldnokk 2. mai 2012 Pärnu
Tallinna Saksa Gümnaasium 1b Kuldnokk 16. mai 2012 Harju

Tagasi tulemuste juurde