"Tere, Kevad!" kutsub lapsi loodust vaatlema ning tähele panema saabuva kevade märke.

По русски
Summary in English
Vaata ka: "Kevad ärkab!"

Projekti korraldajad:
kevadorg@googlegroups.com

Tehnilised probleemid:
toni@punkt.ee

Projektis "Tere, Kevad! 2019" osaleb 6272 õpilast ja 360 rühma.

Ülevaade Osalejad Vaatlused Viktoriin Pildid Loomad Abiks Korraldajad
Ajakava Foorum Tulemused Haikud Fotod Taimed Ajalugu Toetajad

Registreeritud liikide nägemised/kuulmised

Tabelit saab järjestada tulpade pealkirjadele klõpsates

Kool Kevadekuulutaja Kuupäev Maakond
Alatskivi Keskkool Pajud 2. aprill 2010 Tartu
Häädemeeste Keskkool Pajud 8. aprill 2010 Pärnu
Maardu Gümnaasium Pajud 9. aprill 2010 Harju
Hargla Kool Pajud 10. aprill 2010 Valga
Valgjärve Põhikool Pajud 10. aprill 2010 Põlva
Valgjärve Põhikool 2 Pajud 10. aprill 2010 Põlva
Pärnu Ühisgümnaasium Pajud 10. aprill 2010 Pärnu
Paldiski Gümnaasium Pajud 10. aprill 2010 Harju
Nõo Põhikool 2 Pajud 11. aprill 2010 Tartu
Kuuste Kool 1 Pajud 11. aprill 2010 Tartu
Elva Gümnaasium 3a Pajud 11. aprill 2010 Tartu
Kehtna Põhikool Pajud 12. aprill 2010 Rapla
Kadrina Keskkool 2 Pajud 12. aprill 2010 Lääne-Viru
Vara Põhikool Pajud 12. aprill 2010 Tartu
Vastse-Kuuste Kool 5 Pajud 12. aprill 2010 Põlva
Kääpa Põhikool Pajud 12. aprill 2010 Võru
Taebla Gümnaasium Pajud 12. aprill 2010 Lääne
Vara Põhikool 5 Pajud 12. aprill 2010 Tartu
Hargla Kool 2 Pajud 13. aprill 2010 Valga
Oru Põhikool Pajud 13. aprill 2010 Harju
Vastseliina Gümnaasium 3 Pajud 13. aprill 2010 Võru
Kirivere Põhikool Pajud 13. aprill 2010 Viljandi
Otepää Gümnaasium Pajud 13. aprill 2010 Valga
Kääpa Põhikool 3 Pajud 13. aprill 2010 Võru
Puhja Gümnaasium 3kl Pajud 13. aprill 2010 Tartu
Tilsi Põhikool 7 Pajud 13. aprill 2010 Põlva
Pärnu-Jaagupi Gümnaasium 3 Pajud 13. aprill 2010 Pärnu
Tartu Kivilinna Gümnaasium 3.e Pajud 13. aprill 2010 Tartu
Elva Gümnaasium 6C Pajud 13. aprill 2010 Tartu
Kanepi Gümnaasium Pajud 14. aprill 2010 Põlva
Nõo Põhikool Pajud 14. aprill 2010 Tartu
Rannu Keskkool Pajud 14. aprill 2010 Tartu
Palupera Põhikool 6 Pajud 14. aprill 2010 Valga
Risti Põhikool 1,3 Pajud 14. aprill 2010 Lääne
Põlva Keskkool 5b Pajud 14. aprill 2010 Põlva
Riidaja Põhikool 5-9 Pajud 14. aprill 2010 Valga
Vastse-Kuuste Kool 6 Pajud 14. aprill 2010 Põlva
Tartu Loodusmaja Pajud 14. aprill 2010 Tartu
Kuremaa Lasteaed- Algkool 1 Pajud 14. aprill 2010 Jõgeva
Tartu Erakool Pajud 14. aprill 2010 Tartu
Unipiha Algkool Pajud 14. aprill 2010 Tartu
Oskar Lutsu Palamuse Gümnaasium Pajud 15. aprill 2010 Jõgeva
Tartu Raatuse gümnaasium 7 Pajud 15. aprill 2010 Tartu
Rakvere Eragümnaasium Pajud 15. aprill 2010 Lääne-Viru
Värska Gümnaasium 1 Pajud 15. aprill 2010 Põlva
Aakre Lasteaed-Algkool Pajud 15. aprill 2010 Valga
Kanepi Gümnaasium 2 Pajud 15. aprill 2010 Põlva
Kääpa Põhikool 2 Pajud 15. aprill 2010 Võru
Fr Tuglase nim Ahja Keskkool 6.kl Pajud 15. aprill 2010 Põlva
C. R. Jakobsoni nim. Gümnaasium 7b Pajud 15. aprill 2010 Viljandi
Tsirguliina Keskkool Pajud 15. aprill 2010 Valga
Tali Põhikool Pajud 15. aprill 2010 Pärnu
Antsla Gümnaasium Pajud 15. aprill 2010 Võru
Pärnu Vanalinna Põhikool 4b Pajud 15. aprill 2010 Pärnu
Saaremaa Ühisgümnaasium 2 Pajud 15. aprill 2010 Saare
Krabi Põhikool Pajud 15. aprill 2010 Võru
Pärnu Väike Vabakool 6 Pajud 15. aprill 2010 Pärnu
Vastseliina Internaatkool Pajud 15. aprill 2010 Võru
Värska Gümnaasium 3 Pajud 15. aprill 2010 Põlva
Tartu Raatuse Gümnaasium 6a Pajud 15. aprill 2010 Tartu
Tääksi Pk Pajud 16. aprill 2010 Viljandi
Konguta Kool 2 Pajud 16. aprill 2010 Tartu
Osula Põhikool Pajud 16. aprill 2010 Võru
Mikitamäe Kool Pajud 16. aprill 2010 Põlva
Sõmerpalu Põhikool Pajud 16. aprill 2010 Võru
Konguta Kool Pajud 16. aprill 2010 Tartu
Tõrva gümnaasium Pajud 16. aprill 2010 Valga
Rõngu Keskkool Pajud 16. aprill 2010 Tartu
Luunja Lasteaed Midrimaa Pajud 16. aprill 2010 Tartu
Antsla Gümnaasium 1 Pajud 16. aprill 2010 Võru
Puka Keskkool Pajud 16. aprill 2010 Valga
Tilsi Põhikool Pajud 16. aprill 2010 Põlva
Kaelase Kool Pajud 16. aprill 2010 Pärnu
Kilingi-Nõmme Gümnaasium Pajud 16. aprill 2010 Pärnu
Are Põhikool Pajud 16. aprill 2010 Pärnu
Konguta Kool/lasteaed Pajud 16. aprill 2010 Tartu
Kärstna Kool Pajud 16. aprill 2010 Viljandi
C. R. Jakobsoni nim. Gümnaasium 6B Pajud 16. aprill 2010 Viljandi
Põlva Ühisgümnaasium Pajud 16. aprill 2010 Põlva
Krootuse Põhikool Pajud 16. aprill 2010 Põlva
Kõpu Põhikool II Pajud 16. aprill 2010 Viljandi
Vastseliina Gümnaasium 1 Pajud 16. aprill 2010 Võru
C. R. Jakobsoni nim. Gümnaasium 5B Pajud 16. aprill 2010 Viljandi
Kanepi Gümnaasium 6 Pajud 17. aprill 2010 Põlva
Tartu Kunstigümnaasium 2 Pajud 17. aprill 2010 Tartu
Audru Keskkool2 Pajud 17. aprill 2010 Pärnu
Tartu Kunstigümnaasium 1 Pajud 17. aprill 2010 Tartu
Tallinna Reaalkool Pajud 17. aprill 2010 Harju
Sürgavere Põhikool 4 Pajud 17. aprill 2010 Viljandi
Kilingi-Nõmme Gümnaasium 5a Pajud 17. aprill 2010 Pärnu
C. R. Jakobsoni nim. Torma Põhikool 2 Pajud 17. aprill 2010 Jõgeva
Saduküla Põhikool Pajud 17. aprill 2010 Jõgeva
Palade Põhikool Pajud 17. aprill 2010 Hiiu
Audru Keskkool Pajud 17. aprill 2010 Pärnu
Suure-Jaani Gümnaasium 2.b Pajud 17. aprill 2010 Viljandi
Hargla Kool 5 Pajud 17. aprill 2010 Valga
Paistu Kool 2 Pajud 18. aprill 2010 Viljandi
Kanepi Gümnaasium 3 Pajud 18. aprill 2010 Põlva
Paistu Kool Pajud 18. aprill 2010 Viljandi
Põltsamaa Ühisgümnaasium Pajud 18. aprill 2010 Jõgeva
Pärnu-Jaagupi Gümnaasium Pajud 18. aprill 2010 Pärnu
Misso Keskkool Pajud 18. aprill 2010 Võru
Roosna-Alliku Põhikool 3 Pajud 18. aprill 2010 Järva
Muraste Looduskool Pajud 18. aprill 2010 Harju
Kärdla Ühisgümnaasium Pajud 18. aprill 2010 Hiiu
Orissaare Gümnaasium 5 Pajud 18. aprill 2010 Saare
Tallinna Lasteaed Kiikhobu Pajud 18. aprill 2010 Harju
C. R. Jakobsoni nim. Gümnaasium 1a Pajud 18. aprill 2010 Viljandi
Valga Gümnaasium Pajud 18. aprill 2010 Valga
Haanja-Ruusmäe Põhikool Pajud 18. aprill 2010 Võru
Kohtla-Järve Ühisgümnaasium Pajud 19. aprill 2010 Ida-Viru
Suure-Jaani Gümnaasium 2.a Pajud 19. aprill 2010 Viljandi
Gustav Adolfi Gümnaasium 6b Pajud 19. aprill 2010 Harju
Jõhvi Gümnaasium Pajud 19. aprill 2010 Ida-Viru
Viljandi Maagümnaasium 7b Pajud 19. aprill 2010 Viljandi
Võnnu Lasteaed "Värvuke" Pajud 19. aprill 2010 Tartu
Ruusa Põhikool Pajud 19. aprill 2010 Põlva
Uulu lasteaed Pajud 19. aprill 2010 Pärnu
Viljandi Maagümnaasium 3b Pajud 19. aprill 2010 Viljandi
Sonda Põhikool 3 Pajud 19. aprill 2010 Ida-Viru
Kohtla-Järve Ühisgümnaasium 8a Pajud 19. aprill 2010 Ida-Viru
Oskar Lutsu Palamuse Gümnaasium II Pajud 19. aprill 2010 Jõgeva
Viljandi Maagümnaasium2.a Pajud 19. aprill 2010 Viljandi
Kõmsi Lasteaed-Algkool Pajud 19. aprill 2010 Lääne
Kõpu Põhikool III Pajud 19. aprill 2010 Viljandi
Tartu Descartes'i Lütseum 2 Pajud 20. aprill 2010 Tartu
Palupera Põhikool Pajud 20. aprill 2010 Valga
Tallinna Ranniku Gümnaasium Pajud 20. aprill 2010 Harju
Viimsi Kool 6b Pajud 20. aprill 2010 Harju
Rakke Gümnaasium Pajud 20. aprill 2010 Lääne-Viru
Lauka Põhikool Pajud 20. aprill 2010 Hiiu
Metsapoole Põhikool Pajud 20. aprill 2010 Pärnu
Haljala Gümnaasium Pajud 20. aprill 2010 Lääne-Viru
Rocca al Mare Kool, Vodja 6-8 Pajud 20. aprill 2010 Järva
Kuusalu Keskkool 4kl Pajud 20. aprill 2010 Harju
Tartu Katoliku Kool 3.b Pajud 20. aprill 2010 Tartu
C. R. Jakobsoni nim. Gümnaasium 6A Pajud 20. aprill 2010 Viljandi
Vambola Lasteaed Pajud 20. aprill 2010 Viljandi
Helme Sanatoorne Internaatkool Pajud 20. aprill 2010 Valga
Tori Põhikool Pajud 20. aprill 2010 Pärnu
Õie Lasteaed Pajud 20. aprill 2010 Harju
Tudulinna põhikool Pajud 20. aprill 2010 Ida-Viru
Elva Gümnaasium 1c Pajud 20. aprill 2010 Tartu
Melliste Algkool-Lasteaed Pajud 20. aprill 2010 Tartu
Illuka Põhikool 2 Pajud 20. aprill 2010 Ida-Viru
Orissaare Gümnaasium 4 Pajud 20. aprill 2010 Saare
Elva Gümnaasium loodussõprade ring Pajud 20. aprill 2010 Tartu
Sonda Põhikool 2 Pajud 21. aprill 2010 Ida-Viru
Ääsmäe Põhikool 3 Pajud 21. aprill 2010 Harju
Risti Põhikool 5-9 Pajud 21. aprill 2010 Harju
Aruküla lasteaed Rukkilill Pajud 21. aprill 2010 Harju
Sonda Põhikool Pajud 21. aprill 2010 Ida-Viru
Pärnu Koidula Gümnaasium1 Pajud 21. aprill 2010 Pärnu
Kuressaare Gümnaasium 4b Pajud 21. aprill 2010 Saare
Tartu Descartes'i Lütseum Pajud 21. aprill 2010 Tartu
Pärnu loodusmaja Pajud 21. aprill 2010 Pärnu
Raasiku Põhikool 5 Pajud 22. aprill 2010 Harju
Paikuse Põhikool 1 Pajud 22. aprill 2010 Pärnu
Salutaguse Pajud 22. aprill 2010 Järva
Kiviõli 1.Keskkool 2 Pajud 22. aprill 2010 Ida-Viru
Vambola Lasteaed 1 Pajud 22. aprill 2010 Viljandi
Kadrina Keskkool 3 Pajud 22. aprill 2010 Lääne-Viru
Elva lasteaed Õnneseen Pajud 22. aprill 2010 Tartu
Puiga Põhikool Pajud 22. aprill 2010 Võru
Kõmsi Lasteaed-Algkool 2 Pajud 22. aprill 2010 Lääne
Anna Haava nim. Pala Kool Pajud 22. aprill 2010 Jõgeva
Tudu Põhikool Pajud 22. aprill 2010 Lääne-Viru
Sadala Põhikool Pajud 22. aprill 2010 Jõgeva
Oru Kool Pajud 22. aprill 2010 Lääne
Suure-Jaani Gümnaasium Pajud 23. aprill 2010 Viljandi
Tallinna Ühisgümnaasium Pajud 23. aprill 2010 Harju
Tartu Hiie Kool 3 Pajud 23. aprill 2010 Tartu
Rakvere Eragümnaasium 2 Pajud 23. aprill 2010 Lääne-Viru
Metsküla Algkool Pajud 23. aprill 2010 Lääne
Kernu Põhikool 2 Pajud 23. aprill 2010 Harju
Haljala Gümnaasium 2 Pajud 23. aprill 2010 Lääne-Viru
Aegviidu Põhikool Pajud 23. aprill 2010 Harju
Peetri Põhikool Pajud 23. aprill 2010 Järva
Rakvere Linna Algkool Pajud 23. aprill 2010 Lääne-Viru
Raasiku Põhikool Pajud 23. aprill 2010 Harju
Lokuta Lasteaed Pajud 23. aprill 2010 Järva
Saaremaa Ühisgümnaasium Pajud 23. aprill 2010 Saare
Tallinna Kristiine Gümnaasium Pajud 23. aprill 2010 Harju
Kohtla-Järve Järve Gümnaasium 7b Pajud 23. aprill 2010 Ida-Viru
Tallinna Reaalkool 2 Pajud 23. aprill 2010 Harju
Albu Põhikool Pajud 23. aprill 2010 Järva
Kodila Põhikool Pajud 24. aprill 2010 Rapla
Uuemõisa Algkool Pajud 24. aprill 2010 Lääne
Jäneda Kool Pajud 24. aprill 2010 Lääne-Viru
Muhu Põhikool Pajud 24. aprill 2010 Saare
Paide Ühisgümnaasium Pajud 24. aprill 2010 Järva
Ääsmäe Põhikool 5 Pajud 25. aprill 2010 Harju
Rapla Ühisgümnaasium Pajud 25. aprill 2010 Rapla
Imavere Põhikool Pajud 25. aprill 2010 Järva
Ferdinand von Wrangelli nim. Roela Põhikool Pajud 25. aprill 2010 Lääne-Viru
Paikuse Põhikool 2 Pajud 25. aprill 2010 Pärnu
Anna Haava nim. Pala Kool 2 Pajud 25. aprill 2010 Jõgeva
Kohtla-Järve Järve Gümnaasium 5 Pajud 25. aprill 2010 Ida-Viru
Kohila Gümnaasium Pajud 25. aprill 2010 Rapla
Tallinna Muusikakeskkool Pajud 25. aprill 2010 Harju
Suuremõisa Põhikool 2 Pajud 26. aprill 2010 Hiiu
Vaida Põhikool Pajud 26. aprill 2010 Harju
Metsküla Algkool 2 Pajud 26. aprill 2010 Lääne
Tallinna Lilleküla Gümnaasium 2 Pajud 26. aprill 2010 Harju
Lihula Gümnaasium Pajud 26. aprill 2010 Lääne
Pärnu Loodusmaja 6 Pajud 26. aprill 2010 Pärnu
Suuremõisa Põhikool 1 Pajud 26. aprill 2010 Hiiu
Väike-Maarja Gümnaasium Pajud 26. aprill 2010 Lääne-Viru
Palupera Põhikool 1 Pajud 27. aprill 2010 Valga
Rakvere Gümnaasium Pajud 27. aprill 2010 Lääne-Viru
Väike-Maarja Gümnaasium 2 Pajud 27. aprill 2010 Lääne-Viru
Paide Gümnaasium Pajud 27. aprill 2010 Järva
Sõmeru Põhikool Pajud 27. aprill 2010 Lääne-Viru
Viimsi Kool 4c Pajud 27. aprill 2010 Harju
Kohtla-Järve Järve Gümnaasium 3a Pajud 28. aprill 2010 Ida-Viru
Koonga Põhikool 3 Pajud 29. aprill 2010 Pärnu
Käina Gümnaasium2 Pajud 30. aprill 2010 Hiiu
Kuusalu Keskkool Pajud 30. aprill 2010 Harju
Koonga Põhikool Pajud 1. mai 2010 Pärnu
Kärla Põhikool Pajud 1. mai 2010 Saare
Lõpe Põhikool 3 Pajud 2. mai 2010 Pärnu
Tartu Veeriku Kool 5b Pajud 5. mai 2010 Tartu
Tallinna I Internaatkool 2A Pajud 12. mai 2010 Harju

Tagasi tulemuste juurde