"Tere, Kevad!" kutsub lapsi loodust vaatlema ning tähele panema saabuva kevade märke.

По русски
Summary in English
Vaata ka: "Kevad ärkab!"

Projekti korraldajad:
kevadorg@googlegroups.com

Tehnilised probleemid:
toni@punkt.ee

Projektis "Tere, Kevad! 2019" osaleb 6474 õpilast ja 360 rühma.

Ülevaade Osalejad Vaatlused Viktoriin Pildid Loomad Abiks Korraldajad
Ajakava Facebook Tulemused Haikud Fotod Taimed Ajalugu Toetajad

Registreeritud liikide nägemised/kuulmised

Tabelit saab järjestada tulpade pealkirjadele klõpsates

Kool Kevadekuulutaja Kuupäev Maakond
Vasta Kool Linavästrik 22. märts 2010 Lääne-Viru
Vatla Põhikool Linavästrik 24. märts 2010 Lääne
Pärnu Loodusmaja 4 Linavästrik 25. märts 2010 Pärnu
Roosna-Alliku Põhikool 2 Linavästrik 25. märts 2010 Järva
Tsirguliina Keskkool Linavästrik 25. märts 2010 Valga
Meremäe-Obinitsa Põhikool Linavästrik 25. märts 2010 Võru
Roosna-Alliku Põhikool 6 Linavästrik 26. märts 2010 Järva
Risti Põhikool 5-9 Linavästrik 26. märts 2010 Harju
Kohila Gümnaasium Linavästrik 26. märts 2010 Rapla
Kadrina Keskkool 3 Linavästrik 26. märts 2010 Lääne-Viru
Ferdinand von Wrangelli nim. Roela Põhikool Linavästrik 27. märts 2010 Lääne-Viru
Tartu Kivilinna Gümnaasium 1.a Linavästrik 27. märts 2010 Tartu
Pärnu-Jaagupi Gümnaasium Linavästrik 27. märts 2010 Pärnu
Tudulinna põhikool Linavästrik 27. märts 2010 Ida-Viru
Palupera Põhikool 6 Linavästrik 27. märts 2010 Valga
Uuemõisa Algkool3 Linavästrik 27. märts 2010 Lääne
Orava Põhikool Linavästrik 27. märts 2010 Põlva
Pärnu Ühisgümnaasium Linavästrik 27. märts 2010 Pärnu
Kodila Põhikool Linavästrik 27. märts 2010 Rapla
Koonga Põhikool Linavästrik 27. märts 2010 Pärnu
Puhja Gümnaasium 3kl Linavästrik 27. märts 2010 Tartu
Tilsi Põhikool Linavästrik 27. märts 2010 Põlva
Salme Põhikool Linavästrik 27. märts 2010 Saare
Kõmsi Lasteaed-Algkool 2 Linavästrik 27. märts 2010 Lääne
Kõpu Põhikool II Linavästrik 28. märts 2010 Viljandi
Saduküla Põhikool Linavästrik 28. märts 2010 Jõgeva
Helme Sanatoorne Internaatkool Linavästrik 28. märts 2010 Valga
Kanepi Gümnaasium Linavästrik 28. märts 2010 Põlva
Kärstna Kool Linavästrik 28. märts 2010 Viljandi
Orissaare Gümnaasium 2 Linavästrik 28. märts 2010 Saare
Häädemeeste Keskkool Linavästrik 29. märts 2010 Pärnu
Lauka Põhikool Linavästrik 29. märts 2010 Hiiu
Rakvere Linna Algkool Linavästrik 29. märts 2010 Lääne-Viru
Põlva Ühisgümnaasium Linavästrik 29. märts 2010 Põlva
Vastseliina Gümnaasium 3 Linavästrik 29. märts 2010 Võru
Tääksi Pk Linavästrik 29. märts 2010 Viljandi
Metsapoole Põhikool Linavästrik 29. märts 2010 Pärnu
Metsküla Algkool Linavästrik 29. märts 2010 Lääne
Kõpu Põhikool III Linavästrik 29. märts 2010 Viljandi
Haanja-Ruusmäe Põhikool Linavästrik 29. märts 2010 Võru
C. R. Jakobsoni nim. Gümnaasium 6B Linavästrik 29. märts 2010 Viljandi
Alavere Põhikool Linavästrik 29. märts 2010 Harju
Nõo Põhikool Linavästrik 29. märts 2010 Tartu
Lihula Gümnaasium Linavästrik 30. märts 2010 Lääne
Elva Gümnaasium 1c Linavästrik 30. märts 2010 Tartu
Otepää Gümnaasium Linavästrik 30. märts 2010 Valga
Ääsmäe Põhikool 4 Linavästrik 30. märts 2010 Harju
Melliste Algkool-Lasteaed Linavästrik 30. märts 2010 Tartu
Suure-Jaani Gümnaasium 2.b Linavästrik 30. märts 2010 Viljandi
Eidapere Kool Linavästrik 30. märts 2010 Rapla
Hargla Kool Linavästrik 30. märts 2010 Valga
Hargla Kool 5 Linavästrik 30. märts 2010 Valga
Sõmerpalu Põhikool Linavästrik 30. märts 2010 Võru
Are Põhikool Linavästrik 30. märts 2010 Pärnu
Ääsmäe Põhikool 2 Linavästrik 30. märts 2010 Harju
Vastseliina Gümnaasium 4 Linavästrik 31. märts 2010 Võru
Kuusalu Keskkool 4kl Linavästrik 31. märts 2010 Harju
Sürgavere Põhikool 4 Linavästrik 31. märts 2010 Viljandi
C. R. Jakobsoni nim. Gümnaasium 6C Linavästrik 31. märts 2010 Viljandi
Illuka Põhikool Linavästrik 31. märts 2010 Ida-Viru
Uuemõisa Algkool6 Linavästrik 31. märts 2010 Lääne
Ääsmäe Põhikool 5 Linavästrik 31. märts 2010 Harju
Kiviõli 1.Keskkool 2 Linavästrik 31. märts 2010 Ida-Viru
Puiga Põhikool Linavästrik 31. märts 2010 Võru
Krootuse Põhikool Linavästrik 31. märts 2010 Põlva
Risti Põhikool 1,3 Linavästrik 31. märts 2010 Lääne
Kääpa Põhikool 2 Linavästrik 31. märts 2010 Võru
Misso Keskkool Linavästrik 31. märts 2010 Võru
Vara Põhikool Linavästrik 31. märts 2010 Tartu
Kõmsi Lasteaed-Algkool Linavästrik 1. aprill 2010 Lääne
Kilingi-Nõmme Gümnaasium 5a Linavästrik 1. aprill 2010 Pärnu
Kostivere Põhikool Linavästrik 1. aprill 2010 Harju
Valgjärve Põhikool 2 Linavästrik 1. aprill 2010 Põlva
Fr Tuglase nim Ahja Keskkool Linavästrik 1. aprill 2010 Põlva
Suuremõisa Põhikool 1 Linavästrik 1. aprill 2010 Hiiu
Valga Jaanikese Kool Linavästrik 1. aprill 2010 Valga
Tilsi Põhikool 7 Linavästrik 1. aprill 2010 Põlva
Tartu Katoliku Kool 1 Linavästrik 1. aprill 2010 Tartu
Valgjärve Põhikool Linavästrik 1. aprill 2010 Põlva
Tallinna Reaalkool Linavästrik 1. aprill 2010 Harju
Osula Põhikool Linavästrik 1. aprill 2010 Võru
Audru Keskkool2 Linavästrik 1. aprill 2010 Pärnu
Illuka Põhikool 2 Linavästrik 1. aprill 2010 Ida-Viru
Suuremõisa Põhikool 2 Linavästrik 1. aprill 2010 Hiiu
Muraste Looduskool Linavästrik 1. aprill 2010 Harju
Kildu põhikool Linavästrik 1. aprill 2010 Viljandi
Rapla Ühisgümnaasium Linavästrik 2. aprill 2010 Rapla
Roosna-Alliku Põhikool 3 Linavästrik 2. aprill 2010 Järva
Oskar Lutsu Palamuse Gümnaasium Linavästrik 2. aprill 2010 Jõgeva
Vormsi Lasteaed-Põhikool Linavästrik 2. aprill 2010 Lääne
Kärla Põhikool Linavästrik 2. aprill 2010 Saare
Pärnu Loodusmaja 3 Linavästrik 2. aprill 2010 Pärnu
Pärnu Vanalinna Põhikool 4b Linavästrik 2. aprill 2010 Pärnu
Käina Gümnaasium Linavästrik 2. aprill 2010 Hiiu
Tallinna Tehnikagümnaasium Linavästrik 2. aprill 2010 Harju
Sonda Põhikool 2 Linavästrik 2. aprill 2010 Ida-Viru
Kilingi-Nõmme Gümnaasium Linavästrik 2. aprill 2010 Pärnu
Viljandi Maagümnaasium2.a Linavästrik 2. aprill 2010 Viljandi
Haljala Gümnaasium Linavästrik 2. aprill 2010 Lääne-Viru
Sürgavere põhikool Linavästrik 2. aprill 2010 Viljandi
Tudu Põhikool Linavästrik 2. aprill 2010 Lääne-Viru
Luunja Lasteaed Midrimaa Linavästrik 2. aprill 2010 Tartu
Ääsmäe Põhikool 3 Linavästrik 2. aprill 2010 Harju
Nõo Põhikool 2.b Linavästrik 3. aprill 2010 Tartu
Tartu Veeriku Kool 2b Linavästrik 3. aprill 2010 Tartu
Pärnu-Jaagupi Gümnaasium 2 Linavästrik 3. aprill 2010 Pärnu
Värska Gümnaasium 3 Linavästrik 3. aprill 2010 Põlva
Rakvere Eragümnaasium Linavästrik 3. aprill 2010 Lääne-Viru
Illuka Põhikool 5 Linavästrik 3. aprill 2010 Ida-Viru
Kohtla-Järve Ühisgümnaasium 8a Linavästrik 3. aprill 2010 Ida-Viru
Kohtla-Järve Järve Gümnaasium 5 Linavästrik 3. aprill 2010 Ida-Viru
Oru lasteaed Mesimumm Linavästrik 3. aprill 2010 Harju
Saaremaa Ühisgümnaasium 2 Linavästrik 3. aprill 2010 Saare
Kohtla-Järve Ühisgümnaasium Linavästrik 3. aprill 2010 Ida-Viru
Kääpa Põhikool Linavästrik 3. aprill 2010 Võru
Torma lasteaed Linnutaja Linavästrik 3. aprill 2010 Jõgeva
Rakvere Gümnaasium Linavästrik 4. aprill 2010 Lääne-Viru
Lõpe Põhikool 2 Linavästrik 4. aprill 2010 Pärnu
Värska Gümnaasium 1 Linavästrik 4. aprill 2010 Põlva
Väike-Maarja Gümnaasium 2 Linavästrik 4. aprill 2010 Lääne-Viru
Paistu kool 3 Linavästrik 4. aprill 2010 Viljandi
Unipiha Algkool Linavästrik 4. aprill 2010 Tartu
Kehtna Põhikool Linavästrik 4. aprill 2010 Rapla
Emmaste Põhikool Linavästrik 4. aprill 2010 Hiiu
Suure-Jaani Gümnaasium 2.a Linavästrik 4. aprill 2010 Viljandi
Elva Gümnaasium 3a Linavästrik 4. aprill 2010 Tartu
Koonga Põhikool 3 Linavästrik 4. aprill 2010 Pärnu
Konguta Kool 2 Linavästrik 4. aprill 2010 Tartu
C. R. Jakobsoni nim. Torma Põhikool 2 Linavästrik 4. aprill 2010 Jõgeva
Viljandi Valuoja Põhikool Linavästrik 4. aprill 2010 Viljandi
Orissaare Gümnaasium 5 Linavästrik 4. aprill 2010 Saare
Rakke Gümnaasium Linavästrik 4. aprill 2010 Lääne-Viru
Fr Tuglase nim Ahja Keskkool 6.kl Linavästrik 4. aprill 2010 Põlva
Vara Põhikool 5 Linavästrik 4. aprill 2010 Tartu
Kiili Gümnaasium Linavästrik 4. aprill 2010 Harju
Pärnjõe Põhikool Linavästrik 4. aprill 2010 Pärnu
Põltsamaa Ühisgümnaasium Linavästrik 4. aprill 2010 Jõgeva
C. R. Jakobsoni nim. Gümnaasium 6A Linavästrik 4. aprill 2010 Viljandi
Kohtla-Järve Järve Gümnaasium 8b Linavästrik 4. aprill 2010 Ida-Viru
Gustav Adolfi Gümnaasium 2b Linavästrik 4. aprill 2010 Harju
Tallinna Kristiine Gümnaasium Linavästrik 4. aprill 2010 Harju
Kuressaare Gümnaasium 4b Linavästrik 4. aprill 2010 Saare
Oskar Lutsu Palamuse Gümnaasium II Linavästrik 4. aprill 2010 Jõgeva
Palupera Põhikool Linavästrik 4. aprill 2010 Valga
Antsla Gümnaasium 1 Linavästrik 4. aprill 2010 Võru
Roosna-Alliku Põhikool 4 Linavästrik 5. aprill 2010 Järva
Savikoja Linavästrik 5. aprill 2010 Tartu
Tartu Loodusmaja Linavästrik 5. aprill 2010 Tartu
Anna Haava nim. Pala Kool 2 Linavästrik 5. aprill 2010 Jõgeva
Kanepi Gümnaasium 2 Linavästrik 5. aprill 2010 Põlva
Kanepi Gümnaasium 3 Linavästrik 5. aprill 2010 Põlva
Alatskivi Keskkool Linavästrik 5. aprill 2010 Tartu
Vaida Põhikool Linavästrik 5. aprill 2010 Harju
C. R. Jakobsoni nim. Gümnaasium 5B Linavästrik 5. aprill 2010 Viljandi
Krabi Põhikool Linavästrik 5. aprill 2010 Võru
Juhan Liivi nim.Alatskivi Keskkool Linavästrik 5. aprill 2010 Tartu
Kääpa Põhikool 3 Linavästrik 5. aprill 2010 Võru
Lõpe Põhikool Linavästrik 5. aprill 2010 Pärnu
Kernu Põhikool 2 Linavästrik 5. aprill 2010 Harju
Tartu Kivilinna Gümnaasium 3.e Linavästrik 6. aprill 2010 Tartu
Rocca al Mare Kool, Vodja 6-8 Linavästrik 6. aprill 2010 Järva
Mustjala Lasteaed-Põhikool Linavästrik 6. aprill 2010 Saare
Rocca al Mare Kool, Vodja 4 Linavästrik 6. aprill 2010 Järva
Kurtna Kool Linavästrik 6. aprill 2010 Harju
Kaelase Kool Linavästrik 6. aprill 2010 Pärnu
Tartu Hiie Kool Linavästrik 6. aprill 2010 Tartu
Sonda Põhikool 3 Linavästrik 6. aprill 2010 Ida-Viru
Kuremaa Lasteaed- Algkool 1 Linavästrik 6. aprill 2010 Jõgeva
Tallinna Lilleküla Gümnaasium 2 Linavästrik 6. aprill 2010 Harju
Tartu Raatuse gümnaasium 7 Linavästrik 6. aprill 2010 Tartu
Jäneda Kool Linavästrik 6. aprill 2010 Lääne-Viru
Konguta Kool/lasteaed Linavästrik 6. aprill 2010 Tartu
Sadala Põhikool Linavästrik 6. aprill 2010 Jõgeva
Sonda Põhikool Linavästrik 6. aprill 2010 Ida-Viru
Taebla Gümnaasium Linavästrik 7. aprill 2010 Lääne
Orissaare Gümnaasium 4 Linavästrik 7. aprill 2010 Saare
Mikitamäe Kool Linavästrik 7. aprill 2010 Põlva
Ääsmäe Põhikool 6 Linavästrik 7. aprill 2010 Harju
Peetri Põhikool Linavästrik 7. aprill 2010 Järva
Kadrina Keskkool 2 Linavästrik 7. aprill 2010 Lääne-Viru
Orissaare Gümnaasium Linavästrik 7. aprill 2010 Saare
Salutaguse Linavästrik 7. aprill 2010 Järva
Ruusa Põhikool Linavästrik 7. aprill 2010 Põlva
Are Põhikool 2-3 Linavästrik 8. aprill 2010 Pärnu
Jõhvi Gümnaasium Linavästrik 8. aprill 2010 Ida-Viru
Aruküla lasteaed Rukkilill Linavästrik 8. aprill 2010 Harju
Kärdla Ühisgümnaasium Linavästrik 8. aprill 2010 Hiiu
Paikuse Lasteaed Mesimumm Linavästrik 8. aprill 2010 Pärnu
Imavere Põhikool Linavästrik 8. aprill 2010 Järva
Gustav Adolfi Gümnaasium 6b Linavästrik 8. aprill 2010 Harju
Kuusalu Keskkool Linavästrik 8. aprill 2010 Harju
Tartu Kroonuaia Kool Linavästrik 9. aprill 2010 Tartu
Kernu Põhikool Linavästrik 9. aprill 2010 Harju
Surju Põhikool Linavästrik 9. aprill 2010 Pärnu
Lõpe Põhikool 3 Linavästrik 9. aprill 2010 Pärnu
Käina Gümnaasium2 Linavästrik 9. aprill 2010 Hiiu
Hargla Kool 1 Linavästrik 9. aprill 2010 Valga
Koigi Lasteaed "Kalevipoeg" Linavästrik 9. aprill 2010 Järva
Vambola Lasteaed Linavästrik 9. aprill 2010 Viljandi
Raasiku Põhikool Linavästrik 9. aprill 2010 Harju
Tarvastu Gümnaasium Linavästrik 9. aprill 2010 Viljandi
Viimsi Kool 4c Linavästrik 9. aprill 2010 Harju
Puurmani Gümnaasium Linavästrik 10. aprill 2010 Jõgeva
Pärnu Kuninga Tänava Põhikool Linavästrik 10. aprill 2010 Pärnu
Lokuta Lasteaed Linavästrik 10. aprill 2010 Järva
Pärnu-Jaagupi Gümnaasium 3 Linavästrik 10. aprill 2010 Pärnu
Kaagvere Erikool 2 Linavästrik 10. aprill 2010 Tartu
Haljala Gümnaasium 2 Linavästrik 10. aprill 2010 Lääne-Viru
Anna Haava nim. Pala Kool Linavästrik 10. aprill 2010 Jõgeva
Vastse-Kuuste Kool 6 Linavästrik 10. aprill 2010 Põlva
Tallinna Lasteaed Kiikhobu Linavästrik 10. aprill 2010 Harju
Krabi Põhikool 5 Linavästrik 10. aprill 2010 Võru
Rõngu Keskkool Linavästrik 10. aprill 2010 Tartu
Tallinna Ranniku Gümnaasium Linavästrik 10. aprill 2010 Harju
Tabivere Gümnaasium Linavästrik 10. aprill 2010 Jõgeva
Viljandi Maagümnaasium 7b Linavästrik 10. aprill 2010 Viljandi
Albu Põhikool Linavästrik 10. aprill 2010 Järva
Võnnu Lasteaed "Värvuke" Linavästrik 10. aprill 2010 Tartu
Aegviidu Põhikool Linavästrik 10. aprill 2010 Harju
Õie Lasteaed Linavästrik 10. aprill 2010 Harju
Elva Gümnaasium 5C Linavästrik 11. aprill 2010 Tartu
Kirivere Põhikool Linavästrik 11. aprill 2010 Viljandi
Paide Ühisgümnaasium Linavästrik 11. aprill 2010 Järva
Muhu Põhikool Linavästrik 11. aprill 2010 Saare
Põlva Keskkool 5b Linavästrik 11. aprill 2010 Põlva
Tallinna Lilleküla Gümnaasium 2c Linavästrik 11. aprill 2010 Harju
Tartu Raatuse Gümnaasium 6a Linavästrik 11. aprill 2010 Tartu
Tallinna 21. Kool Linavästrik 11. aprill 2010 Harju
Tartu Kunstigümnaasium 2 Linavästrik 11. aprill 2010 Tartu
Ruila Põhikool 3 Linavästrik 11. aprill 2010 Harju
Türi Majandusgümnaasium 6.b Linavästrik 11. aprill 2010 Järva
Tartu Katoliku Kool 2.b Linavästrik 11. aprill 2010 Tartu
Paistu Kool 2 Linavästrik 11. aprill 2010 Viljandi
Paistu Kool Linavästrik 11. aprill 2010 Viljandi
Väike-Maarja Gümnaasium Linavästrik 11. aprill 2010 Lääne-Viru
Kuremaa Lasteaed-Algkool Linavästrik 12. aprill 2010 Jõgeva
Orissaare Gümnaasium 3 Linavästrik 12. aprill 2010 Saare
Elva Gümnaasium 6C Linavästrik 12. aprill 2010 Tartu
Pärnu Loodusmaja 2 Linavästrik 12. aprill 2010 Pärnu
Palupera Põhikool 1 Linavästrik 12. aprill 2010 Valga
Virtsu Põhikool Linavästrik 12. aprill 2010 Lääne
C. R. Jakobsoni nim. Gümnaasium 1a Linavästrik 12. aprill 2010 Viljandi
Vastseliina Internaatkool Linavästrik 12. aprill 2010 Võru
Vastseliina Gümnaasium 1 Linavästrik 12. aprill 2010 Võru
Tartu Katoliku Kool 2.a Linavästrik 12. aprill 2010 Tartu
Antsla Gümnaasium Linavästrik 12. aprill 2010 Võru
Suislepa Lasteaed-Algkool Linavästrik 12. aprill 2010 Viljandi
Paikuse Põhikool 2 Linavästrik 12. aprill 2010 Pärnu
Sürgavare Põhikool 2 Linavästrik 12. aprill 2010 Viljandi
Paide Gümnaasium Linavästrik 12. aprill 2010 Järva
Audru Keskkool Linavästrik 13. aprill 2010 Pärnu
Tori Põhikool Linavästrik 13. aprill 2010 Pärnu
Roosna-Alliku Põhikool 1 Linavästrik 13. aprill 2010 Järva
Kuuste kool Linavästrik 13. aprill 2010 Tartu
Oru Põhikool Linavästrik 13. aprill 2010 Harju
Viimsi Kool 6b Linavästrik 13. aprill 2010 Harju
Uulu lasteaed Linavästrik 13. aprill 2010 Pärnu
Pärnu Rääma Põhikool Linavästrik 14. aprill 2010 Pärnu
Tallinna Reaalkool 2 Linavästrik 14. aprill 2010 Harju
Viimsi Kool 6c Linavästrik 14. aprill 2010 Harju
Oru Kool Linavästrik 15. aprill 2010 Lääne
Aakre Lasteaed-Algkool Linavästrik 15. aprill 2010 Valga
Tallinna I Internaatkool Linavästrik 15. aprill 2010 Harju
Nõo Põhikool 2 Linavästrik 15. aprill 2010 Tartu
Karksi-Nuia Lasteaed Linavästrik 15. aprill 2010 Viljandi
Vambola Lasteaed 1 Linavästrik 16. aprill 2010 Viljandi
Uuemõisa Algkool Linavästrik 16. aprill 2010 Lääne
Tõrva gümnaasium Linavästrik 16. aprill 2010 Valga
Tallinna Saksa Gümnaasium Linavästrik 17. aprill 2010 Harju
Tallinna Lilleküla Gümnaasium Linavästrik 17. aprill 2010 Harju
Rakvere reaalgümnaasium 2 Linavästrik 17. aprill 2010 Lääne-Viru
Haljala Gümnaasium 4 Linavästrik 19. aprill 2010 Lääne-Viru
Valga Gümnaasium Linavästrik 19. aprill 2010 Valga
Tartu Descartes'i Lütseum Linavästrik 21. aprill 2010 Tartu
Viljandi maagümnaasium 3c Linavästrik 21. aprill 2010 Viljandi
Vastseliina Gümnaasium Linavästrik 21. aprill 2010 Võru
Tartu Erakool Linavästrik 24. aprill 2010 Tartu
Tallinna Muusikakeskkool Linavästrik 24. aprill 2010 Harju
Maardu Gümnaasium Linavästrik 25. aprill 2010 Harju
Pärnu Väike Vabakool 4 Linavästrik 26. aprill 2010 Pärnu
Rakvere Eragümnaasium 2 Linavästrik 26. aprill 2010 Lääne-Viru
Haljala Gümnaasium 3 Linavästrik 27. aprill 2010 Lääne-Viru
Tallinna Kristiine Gümnaasium 2 Linavästrik 3. mai 2010 Harju
C. R. Jakobsoni nim. Gümnaasium 7b Linavästrik 3. mai 2010 Viljandi
Elva lasteaed Õnneseen Linavästrik 4. mai 2010 Tartu
Paldiski Gümnaasium Linavästrik 10. mai 2010 Harju
Suure - Jaani Gümnaasium Linavästrik 10. mai 2010 Viljandi
Tallinna I Internaatkool 2A Linavästrik 12. mai 2010 Harju

Tagasi tulemuste juurde