"Tere, Kevad!" kutsub lapsi loodust vaatlema ning tähele panema saabuva kevade märke.

По русски
Summary in English
Vaata ka: "Kevad ärkab!"

Projekti korraldajad:
kevadorg@googlegroups.com

Tehnilised probleemid:
toni@punkt.ee

Projektis "Tere, Kevad! 2019" osaleb 6474 õpilast ja 360 rühma.

Ülevaade Osalejad Vaatlused Viktoriin Pildid Loomad Abiks Korraldajad
Ajakava Facebook Tulemused Haikud Fotod Taimed Ajalugu Toetajad

Registreeritud liikide nägemised/kuulmised

Tabelit saab järjestada tulpade pealkirjadele klõpsates

Kool Kevadekuulutaja Kuupäev Maakond
Antsla Gümnaasium Linavästrik 10. märts 2008 Võru
Koonga Põhikool 1 Linavästrik 13. märts 2008 Pärnu
Toila Gümnaasium Linavästrik 14. märts 2008 Ida-Viru
Imavere Põhikool Linavästrik 16. märts 2008 Järva
Pärnu Loodusmaja Linavästrik 20. märts 2008 Pärnu
Otepää Gümnaasium 1 Linavästrik 21. märts 2008 Valga
Tallinna Reaalkool Linavästrik 24. märts 2008 Harju
Kehtna Põhikool Linavästrik 27. märts 2008 Rapla
Helme SIK Linavästrik 28. märts 2008 Valga
Viluste Põhikool Linavästrik 29. märts 2008 Põlva
Lihula Lasteaed Linavästrik 29. märts 2008 Lääne
Pärnu Noorte Loodusmaja 2 Linavästrik 29. märts 2008 Pärnu
Võru Kesklinna Gümnaasium Linavästrik 30. märts 2008 Võru
Laupa Põhikool 5 Linavästrik 31. märts 2008 Järva
Kärla Põhikool Linavästrik 31. märts 2008 Saare
Albu Põhikool Linavästrik 31. märts 2008 Järva
Rakvere Eragümnaasium Linavästrik 31. märts 2008 Lääne-Viru
Paistu Põhikool Linavästrik 31. märts 2008 Viljandi
Metsküla Algkool I Linavästrik 31. märts 2008 Lääne
Krootuse Põhikool 3 Linavästrik 31. märts 2008 Põlva
Aruküla Lasteaed Rukkilill Linavästrik 31. märts 2008 Harju
C.R.Jakobsoni nim. Gümnaasium 7 Linavästrik 31. märts 2008 Viljandi
Pärnu Ühisgümnaasium Linavästrik 31. märts 2008 Pärnu
Metsapoole Põhikool Linavästrik 31. märts 2008 Pärnu
Lihula Lasteaed II Linavästrik 31. märts 2008 Lääne
Kiltsi Põhikool 2 Linavästrik 31. märts 2008 Lääne-Viru
Otepää Gümnaasium Linavästrik 31. märts 2008 Valga
Antsla Gümnaasium 2 Linavästrik 31. märts 2008 Võru
C.R.Jakobsoni nim Gümnaasium 3 Linavästrik 31. märts 2008 Viljandi
Teenuse Linavästrik 31. märts 2008 Rapla
Metsküla Algkool Linavästrik 31. märts 2008 Lääne
Risti Põhikool, Risti Linavästrik 31. märts 2008 Lääne
Saduküla Põhikool Linavästrik 31. märts 2008 Jõgeva
Muraste Looduskool Linavästrik 31. märts 2008 Harju
Oru Põhikool Linavästrik 1. aprill 2008 Harju
Parksepa Keskkool Linavästrik 1. aprill 2008 Võru
Paide Ühisgümnaasium 2 Linavästrik 1. aprill 2008 Järva
Luunja Lasteaed Midrimaa Linavästrik 1. aprill 2008 Tartu
Mehikoorma Põhikool Linavästrik 1. aprill 2008 Tartu
Raudna Põhikool II Linavästrik 1. aprill 2008 Viljandi
Kose Gümnaasium 2 Linavästrik 1. aprill 2008 Harju
Raudna Põhikool Linavästrik 1. aprill 2008 Viljandi
Kõmsi Lasteaed-Algkool Linavästrik 1. aprill 2008 Lääne
Kärdla Ühisgümnaasium Linavästrik 1. aprill 2008 Hiiu
Vasta Kool Linavästrik 1. aprill 2008 Lääne-Viru
Tartu Hiie Kool 6B Linavästrik 1. aprill 2008 Tartu
Misso Keskkool Linavästrik 1. aprill 2008 Võru
Risti Põhikool, Harju-Risti Linavästrik 1. aprill 2008 Harju
Are Põhikool Linavästrik 1. aprill 2008 Pärnu
Türi Kesklinna Lasteaed Linavästrik 1. aprill 2008 Järva
Kõpu Põhikool Linavästrik 1. aprill 2008 Viljandi
Jäneda Põhikool 2 Linavästrik 1. aprill 2008 Lääne-Viru
Tallinna Saksa Gümnaasium Linavästrik 1. aprill 2008 Harju
Tääksi Põhikool Linavästrik 1. aprill 2008 Viljandi
Halliste Põhikool 4 Linavästrik 1. aprill 2008 Viljandi
Taebla Gümnaasium Linavästrik 1. aprill 2008 Lääne
Lüllemäe Põhikool Linavästrik 1. aprill 2008 Valga
Saaremaa Ühisgümnaasium 2 Linavästrik 2. aprill 2008 Saare
Vastseliina Gümnaasium 2 Linavästrik 2. aprill 2008 Võru
Olustvere Põhikool Linavästrik 2. aprill 2008 Viljandi
Saadjärve Looduskool Linavästrik 2. aprill 2008 Tartu
Eidapere Kool Linavästrik 2. aprill 2008 Rapla
Puiga Põhikool 4 Linavästrik 2. aprill 2008 Võru
Puiga Põhikool 6-9 Linavästrik 2. aprill 2008 Võru
Abja Gümnaasium Linavästrik 2. aprill 2008 Viljandi
Jäneda Põhikool 3 Linavästrik 2. aprill 2008 Lääne-Viru
Kildu Põhikool Linavästrik 2. aprill 2008 Viljandi
Jäneda Põhikool Linavästrik 2. aprill 2008 Lääne-Viru
Pärnu Vanalinna Põhikool Linavästrik 2. aprill 2008 Pärnu
Tallinna Reaalkool 2 Linavästrik 2. aprill 2008 Harju
Sadala Põhikool Linavästrik 2. aprill 2008 Jõgeva
Tartu Hiie Kool 5.B Linavästrik 2. aprill 2008 Tartu
Suure-Jaani Gümnaasium 1 Linavästrik 2. aprill 2008 Viljandi
Lauka Põhikool 2 Linavästrik 2. aprill 2008 Hiiu
Türi Majandusgümnaasium Linavästrik 2. aprill 2008 Järva
Hargla Kool 2 Linavästrik 2. aprill 2008 Valga
Kärstna Põhikool Linavästrik 2. aprill 2008 Viljandi
Koigi Lasteaed "Kalevipoeg" Linavästrik 3. aprill 2008 Järva
Kohtla-Järve Järve Gümnaasium 6 Linavästrik 3. aprill 2008 Ida-Viru
Tartu Descartes'i Lütseum 3 Linavästrik 3. aprill 2008 Tartu
Tartu Loodusmaja Linavästrik 3. aprill 2008 Tartu
Vastseliina Gümnaasium Linavästrik 3. aprill 2008 Võru
Pärnu Noorte Loodusmaja 1 Linavästrik 3. aprill 2008 Pärnu
Konguta Kool Linavästrik 3. aprill 2008 Tartu
Uulu Lasteaed Linavästrik 3. aprill 2008 Pärnu
Suigu Lasteaed-Algkool 2,4 Linavästrik 3. aprill 2008 Pärnu
Krootuse Põhikool 4 Linavästrik 3. aprill 2008 Põlva
Tori Põhikool 3 Linavästrik 3. aprill 2008 Pärnu
Aakre Lasteaed-Algkool Linavästrik 3. aprill 2008 Valga
Sõmerpalu Põhikool Linavästrik 3. aprill 2008 Võru
Harmi Põhikool 3-4 Linavästrik 3. aprill 2008 Harju
Aakre Lasteaed-Algkool 2 Linavästrik 3. aprill 2008 Valga
Sürgavere Põhikool Linavästrik 4. aprill 2008 Viljandi
Vara Põhikool Linavästrik 4. aprill 2008 Tartu
Lihula Gümnaasium Linavästrik 4. aprill 2008 Lääne
Kohtla-Järve Järve Gümnaasium 2 Linavästrik 4. aprill 2008 Ida-Viru
Kohtla-Järve Ühisgümnaasium Linavästrik 4. aprill 2008 Ida-Viru
Haanja-Ruusmäe Põhikool Linavästrik 4. aprill 2008 Võru
Kuldre Kool 3 Linavästrik 4. aprill 2008 Võru
Antsla Gümnaasium 1 Linavästrik 4. aprill 2008 Võru
Haanja-Ruusmäe Põhikool 3-4 Linavästrik 4. aprill 2008 Võru
Rapla Ühisgümnaasium Linavästrik 4. aprill 2008 Rapla
Väike-Maarja Gümnaasium Linavästrik 4. aprill 2008 Lääne-Viru
Pärnu Vanalinna Põhikool 2 Linavästrik 4. aprill 2008 Pärnu
Fr. Tuglase nim. Ahja Keskkool Linavästrik 4. aprill 2008 Põlva
Ahtme Gümnaasium 4b Linavästrik 4. aprill 2008 Ida-Viru
Oskar Lutsu Palamuse Gümnaasium Linavästrik 5. aprill 2008 Jõgeva
Kadrina Keskkool 4 Linavästrik 5. aprill 2008 Lääne-Viru
Tartu Descartes'i Lütseum 4 Linavästrik 5. aprill 2008 Tartu
Võru Kreutzwaldi Gümnaasium Linavästrik 5. aprill 2008 Võru
Puiga Põhikool 2 Linavästrik 5. aprill 2008 Võru
Paikuse Põhikool Linavästrik 5. aprill 2008 Pärnu
Tartu Raatuse Gümnaasium 5 Linavästrik 5. aprill 2008 Tartu
Narva Eesti Gümnaasium Linavästrik 5. aprill 2008 Ida-Viru
Sillamäe Eesti Põhikool Linavästrik 5. aprill 2008 Ida-Viru
Suure-Jaani Gümnaasium 4 Linavästrik 5. aprill 2008 Viljandi
Melliste Algkool - Lasteaed Linavästrik 5. aprill 2008 Tartu
Põltsamaa Ühisgümnaasium Linavästrik 5. aprill 2008 Jõgeva
Rakke Gümnaasium 2 Linavästrik 5. aprill 2008 Lääne-Viru
Paide Gümnaasium Linavästrik 6. aprill 2008 Järva
Krabi Põhikool Linavästrik 6. aprill 2008 Võru
Vatla Põhikool Linavästrik 6. aprill 2008 Lääne
Orava Põhikool Linavästrik 6. aprill 2008 Põlva
Väätsa Põhikool Linavästrik 6. aprill 2008 Järva
Mikitamäe Kool 6 Linavästrik 6. aprill 2008 Põlva
C.R.Jakobsoni nim. Gümnaasium 5 Linavästrik 6. aprill 2008 Viljandi
Virtsu Põhikool Linavästrik 6. aprill 2008 Lääne
Emmaste Põhikool 4 Linavästrik 6. aprill 2008 Hiiu
Mehikoorma Põhikool 1 Linavästrik 6. aprill 2008 Tartu
Tartu Raatuse Gümnaasium Linavästrik 6. aprill 2008 Tartu
Tartu Lasteaed Ristikhein Linavästrik 6. aprill 2008 Tartu
Muhu Põhikool Linavästrik 6. aprill 2008 Saare
Jõhvi Gümnaasium Linavästrik 6. aprill 2008 Ida-Viru
Elva Gümnaasium 1 Linavästrik 7. aprill 2008 Tartu
Savikoja Linavästrik 7. aprill 2008 Tartu
Tõrva Gümnaasium Linavästrik 7. aprill 2008 Valga
Kostivere Põhikool Linavästrik 7. aprill 2008 Harju
Rõngu Keskkool Linavästrik 7. aprill 2008 Tartu
Viljandi Maagümnaasium Linavästrik 7. aprill 2008 Viljandi
Roela Põhikool Linavästrik 7. aprill 2008 Lääne-Viru
Emmaste Põhikool 2 Linavästrik 7. aprill 2008 Hiiu
Tori Põhikool Linavästrik 7. aprill 2008 Pärnu
Emmaste Põhikool Linavästrik 7. aprill 2008 Hiiu
Kilingi-Nõmme Gümnaasium Linavästrik 7. aprill 2008 Pärnu
Haanja-Ruusmäe Põhikool 5 Linavästrik 8. aprill 2008 Võru
Kolga Keskkool Linavästrik 8. aprill 2008 Harju
Sürgavere Põhikool 3 Linavästrik 8. aprill 2008 Viljandi
Tallinna Ristiku Põhikool Linavästrik 8. aprill 2008 Harju
Mäetaguse Põhikool Linavästrik 8. aprill 2008 Ida-Viru
Oskar Lutsu Palamuse Gümnaasium 2 Linavästrik 9. aprill 2008 Jõgeva
Valga Jaanikese Kool Linavästrik 9. aprill 2008 Valga
Tallinna Rahumäe Põhikool 2 Linavästrik 9. aprill 2008 Harju
Kohla-Järve Järve Gümnaasium Linavästrik 9. aprill 2008 Ida-Viru
Ahtme Gümnaasium 5b Linavästrik 9. aprill 2008 Ida-Viru
Tartu Hiie Kool Linavästrik 9. aprill 2008 Tartu
Risti Põhikool 1, Harju-Risti Linavästrik 9. aprill 2008 Harju
Holstre Kool Linavästrik 10. aprill 2008 Viljandi
Taali Põhikool Linavästrik 10. aprill 2008 Pärnu
Aste Põhikool 3 Linavästrik 10. aprill 2008 Saare
Tartu POKU lasteaed Linavästrik 10. aprill 2008 Tartu
Puiga Põhikool 1 Linavästrik 10. aprill 2008 Võru
Pirita Lasteaed Linavästrik 10. aprill 2008 Harju
Roosna-Alliku PK Linavästrik 11. aprill 2008 Järva
Tallinna 21. Kool Linavästrik 11. aprill 2008 Harju
Elva Gümnaasium Linavästrik 11. aprill 2008 Tartu
Krootuse Põhikool Linavästrik 11. aprill 2008 Põlva
Kuressaare Gümnaasium 5b Linavästrik 11. aprill 2008 Saare
Viljandi Lasteaed Mesimumm Linavästrik 11. aprill 2008 Viljandi
Mustjala Lasteaed-Põhikool Linavästrik 12. aprill 2008 Saare
Taali Põhikool 2 Linavästrik 12. aprill 2008 Pärnu
Tallinna Saksa Gümnaasium (TSG) Linavästrik 12. aprill 2008 Harju
Surju Põhikool Linavästrik 12. aprill 2008 Pärnu
Paide Ühisgümnaasium Linavästrik 12. aprill 2008 Järva
Kadrina Keskkool 3 Linavästrik 12. aprill 2008 Lääne-Viru
Ahtme Gümnaasium 2a Linavästrik 12. aprill 2008 Ida-Viru
Kiltsi Põhikool Linavästrik 13. aprill 2008 Lääne-Viru
Lauka Põhikool Linavästrik 13. aprill 2008 Hiiu
Tallinna Ranniku Gümnaasium Linavästrik 13. aprill 2008 Harju
Haanja-Ruusmäe Põhikool 6 Linavästrik 13. aprill 2008 Võru
Tallinna Rahumäe Põhikool Linavästrik 13. aprill 2008 Harju
Suure-Jaani Gümnaasium 2 Linavästrik 13. aprill 2008 Viljandi
Tallinna 1 Internaatkool Linavästrik 13. aprill 2008 Harju
Kilingi-Nõmme Gümnaasium I Linavästrik 13. aprill 2008 Pärnu
Saue Gümnaasium Linavästrik 14. aprill 2008 Harju
Tallinna Ristiku põhikool 2 Linavästrik 14. aprill 2008 Harju
Oru Kool Linavästrik 14. aprill 2008 Lääne
Puurmani Gümnaasium Linavästrik 14. aprill 2008 Jõgeva
Tõrva Gümnaasium 2 Linavästrik 14. aprill 2008 Valga
Salutaguse Linavästrik 14. aprill 2008 Järva
Lüganuse Keskkool Linavästrik 14. aprill 2008 Ida-Viru
Vastseliina Internaatkool Linavästrik 14. aprill 2008 Võru
Osula Põhikool 3 Linavästrik 15. aprill 2008 Võru
Sõmeru Põhikool Linavästrik 15. aprill 2008 Lääne-Viru
Koonga Põhikool Linavästrik 15. aprill 2008 Pärnu
Osula Põhikool 4 Linavästrik 15. aprill 2008 Võru
Tallinna Lilleküla Gümnaasium 1 Linavästrik 15. aprill 2008 Harju
Valguta Lasteaed-Algkool Linavästrik 15. aprill 2008 Tartu
Mikitamäe Kool 5 Linavästrik 16. aprill 2008 Põlva
Tilsi Põhikool 2 Linavästrik 16. aprill 2008 Põlva
Kose Gümnaasium Linavästrik 16. aprill 2008 Harju
Kuremaa Lasteaed-Algkool 1 Linavästrik 16. aprill 2008 Jõgeva
Elva Gümnaasium 1C Linavästrik 16. aprill 2008 Tartu
Kurtna Lasteaed Linavästrik 16. aprill 2008 Harju
Tallinna Lauliku Lasteaed Linavästrik 17. aprill 2008 Harju
Lüllemäe Põhikool 2 Linavästrik 17. aprill 2008 Valga
Nõo Põhikool Linavästrik 17. aprill 2008 Tartu
Kuremaa Lasteaed-Algkool Linavästrik 17. aprill 2008 Jõgeva
Kadrina Keskkool Linavästrik 17. aprill 2008 Lääne-Viru
C.R.Jakobsoni nim. Gümnaasium 6 Linavästrik 17. aprill 2008 Viljandi
Aste Põhikool 2 Linavästrik 19. aprill 2008 Saare
Koeru Keskkool Linavästrik 19. aprill 2008 Järva
Peetri Põhikool Linavästrik 19. aprill 2008 Järva
Aakre Lasteaed-Algkool 1 Linavästrik 20. aprill 2008 Valga
Konguta Kool - Lasteaed Linavästrik 20. aprill 2008 Tartu
Tilsi Põhikool Linavästrik 21. aprill 2008 Põlva
Viljandi Valuoja Põhikool Linavästrik 21. aprill 2008 Viljandi
Valga Gümnaasium Linavästrik 22. aprill 2008 Valga
Rakvere Põhikool 2 Linavästrik 22. aprill 2008 Lääne-Viru
Oru lasteaed Mesimumm Linavästrik 22. aprill 2008 Harju
Tartu Katoliku Kool 1 Linavästrik 23. aprill 2008 Tartu
Tallinna Lilleküla Gümnaasium 4 Linavästrik 24. aprill 2008 Harju
Rakvere Linna Algkool Linavästrik 25. aprill 2008 Lääne-Viru
Aegviidu Põhikool Linavästrik 25. aprill 2008 Harju
Mikitamäe Kool 3-4 Linavästrik 26. aprill 2008 Põlva
Ahtme Gümnaasium 5a Linavästrik 27. aprill 2008 Ida-Viru
Neeme Algkool Linavästrik 28. aprill 2008 Harju
Tartu Veeriku Kool Linavästrik 29. aprill 2008 Tartu
Tartu Descartes'i Lütseum 1 Linavästrik 30. aprill 2008 Tartu
Kuuste Kool 2 Linavästrik 30. aprill 2008 Tartu
Tartu Raatuse Gümnaasium 1 Linavästrik 2. mai 2008 Tartu
Võru Lasteaed Päkapikk Linavästrik 2. mai 2008 Võru
Tallinna Lilleküla Gümnaasium Linavästrik 4. mai 2008 Harju
Krabi Põhikool 1 Linavästrik 5. mai 2008 Võru
Puiga Põhikool 5 Linavästrik 21. mai 2008 Võru

Tagasi tulemuste juurde