"Tere, Kevad!" kutsub lapsi loodust vaatlema ning tähele panema saabuva kevade märke.

По русски
Summary in English
Vaata ka: "Kevad ärkab!"

Projekti korraldajad:
kevadorg@googlegroups.com

Tehnilised probleemid:
toni@punkt.ee

Projektis "Tere, Kevad! 2019" osaleb 6474 õpilast ja 360 rühma.

Ülevaade Osalejad Vaatlused Viktoriin Pildid Loomad Abiks Korraldajad
Ajakava Facebook Tulemused Haikud Fotod Taimed Ajalugu Toetajad

Registreeritud liikide nägemised/kuulmised

Tabelit saab järjestada tulpade pealkirjadele klõpsates

Kool Kevadekuulutaja Kuupäev Maakond
Mustjala Lasteaed-Põhikool Ülane 30. märts 2008 Saare
Aste Põhikool 3 Ülane 31. märts 2008 Saare
Mikitamäe Kool 6 Ülane 31. märts 2008 Põlva
Raudna Põhikool II Ülane 2. aprill 2008 Viljandi
Raudna Põhikool Ülane 2. aprill 2008 Viljandi
Kuuste Kool 2 Ülane 3. aprill 2008 Tartu
Emmaste Põhikool Ülane 3. aprill 2008 Hiiu
Suure-Jaani Gümnaasium Ülane 4. aprill 2008 Viljandi
Pärnu Vanalinna Põhikool 2 Ülane 4. aprill 2008 Pärnu
Väätsa Põhikool Ülane 4. aprill 2008 Järva
Saduküla Põhikool Ülane 5. aprill 2008 Jõgeva
Paistu Põhikool Ülane 6. aprill 2008 Viljandi
Abja Gümnaasium Ülane 6. aprill 2008 Viljandi
Taebla Gümnaasium Ülane 6. aprill 2008 Lääne
C.R.Jakobsoni nim. Gümnaasium 7 Ülane 6. aprill 2008 Viljandi
Kärla Põhikool Ülane 6. aprill 2008 Saare
Metsküla Algkool I Ülane 6. aprill 2008 Lääne
Vatla Põhikool Ülane 6. aprill 2008 Lääne
Emmaste Põhikool 2 Ülane 6. aprill 2008 Hiiu
Olustvere Põhikool Ülane 6. aprill 2008 Viljandi
Puiga Põhikool 6-9 Ülane 6. aprill 2008 Võru
Antsla Gümnaasium 2 Ülane 6. aprill 2008 Võru
Tilsi Põhikool Ülane 7. aprill 2008 Põlva
Kilingi-Nõmme Gümnaasium I Ülane 7. aprill 2008 Pärnu
Tornimäe Põhikool II Ülane 7. aprill 2008 Saare
Saadjärve Looduskool Ülane 7. aprill 2008 Tartu
Kuremaa Lasteaed-Algkool 1 Ülane 7. aprill 2008 Jõgeva
Kõmsi Lasteaed-Algkool Ülane 8. aprill 2008 Lääne
Rõngu Keskkool Ülane 8. aprill 2008 Tartu
Antsla Gümnaasium 1 Ülane 8. aprill 2008 Võru
Kuuste Kool Ülane 8. aprill 2008 Tartu
Lihula Lasteaed Ülane 9. aprill 2008 Lääne
Tornimäe Põhikool I Ülane 9. aprill 2008 Saare
Suure-Jaani Gümnaasium 4 Ülane 9. aprill 2008 Viljandi
Kuldre Kool Ülane 9. aprill 2008 Võru
Oru lasteaed Mesimumm Ülane 9. aprill 2008 Harju
Viljandi Maagümnaasium Ülane 10. aprill 2008 Viljandi
C.R.Jakobsoni nim Gümnaasium 3 Ülane 10. aprill 2008 Viljandi
Lüllemäe Põhikool Ülane 10. aprill 2008 Valga
Krabi Põhikool 1 Ülane 10. aprill 2008 Võru
Kärdla Ühisgümnaasium Ülane 10. aprill 2008 Hiiu
Suigu Lasteaed-Algkool 2,4 Ülane 10. aprill 2008 Pärnu
Vastseliina Gümnaasium Ülane 10. aprill 2008 Võru
Püünsi Põhikool Ülane 10. aprill 2008 Harju
Lihula Lasteaed II Ülane 10. aprill 2008 Lääne
Saaremaa Ühisgümnaasium 2 Ülane 10. aprill 2008 Saare
Imavere Põhikool Ülane 10. aprill 2008 Järva
Kuldre Kool 3 Ülane 11. aprill 2008 Võru
Kildu Põhikool Ülane 11. aprill 2008 Viljandi
Puiga Põhikool 1 Ülane 11. aprill 2008 Võru
Oru Kool Ülane 11. aprill 2008 Lääne
Kehtna Põhikool Ülane 11. aprill 2008 Rapla
Virtsu Põhikool Ülane 11. aprill 2008 Lääne
Suure-Jaani Gümnaasium 1 Ülane 11. aprill 2008 Viljandi
Krootuse Põhikool Ülane 11. aprill 2008 Põlva
Uulu Lasteaed Ülane 11. aprill 2008 Pärnu
Luunja Lasteaed Midrimaa Ülane 11. aprill 2008 Tartu
Tilsi Põhikool 2 Ülane 11. aprill 2008 Põlva
Pirita Lasteaed Ülane 12. aprill 2008 Harju
Salutaguse Ülane 12. aprill 2008 Järva
Osula Põhikool 4 Ülane 12. aprill 2008 Võru
Muhu Põhikool Ülane 12. aprill 2008 Saare
Aakre Lasteaed-Algkool 1 Ülane 12. aprill 2008 Valga
Rapla Ühisgümnaasium Ülane 12. aprill 2008 Rapla
Risti Põhikool, Harju-Risti Ülane 13. aprill 2008 Harju
Halliste Põhikool Ülane 13. aprill 2008 Viljandi
Põltsamaa Ühisgümnaasium Ülane 13. aprill 2008 Jõgeva
Kuldre Kool 2 Ülane 13. aprill 2008 Võru
Otepää Gümnaasium Ülane 13. aprill 2008 Valga
Tallinna Ristiku põhikool 2 Ülane 13. aprill 2008 Harju
Vara Põhikool Ülane 13. aprill 2008 Tartu
Puiga Põhikool 2 Ülane 13. aprill 2008 Võru
Kohla-Järve Järve Gümnaasium Ülane 13. aprill 2008 Ida-Viru
Koigi Lasteaed "Kalevipoeg" Ülane 13. aprill 2008 Järva
Sõmerpalu Põhikool Ülane 13. aprill 2008 Võru
Tallinna Ranniku Gümnaasium Ülane 13. aprill 2008 Harju
Kurtna Lasteaed Ülane 13. aprill 2008 Harju
Koonga Põhikool Ülane 13. aprill 2008 Pärnu
Surju Põhikool Ülane 14. aprill 2008 Pärnu
Kõpu Põhikool Ülane 14. aprill 2008 Viljandi
Viljandi Valuoja Põhikool Ülane 14. aprill 2008 Viljandi
Kärstna Põhikool Ülane 14. aprill 2008 Viljandi
C.R.Jakobsoni nim. Gümnaasium 6 Ülane 14. aprill 2008 Viljandi
Elva Gümnaasium Ülane 14. aprill 2008 Tartu
Riidaja Põhikool Ülane 14. aprill 2008 Valga
Puiga Põhikool 5 Ülane 14. aprill 2008 Võru
Saue Gümnaasium Ülane 14. aprill 2008 Harju
Pärnu Vanalinna Põhikool Ülane 14. aprill 2008 Pärnu
Konguta Kool - Lasteaed Ülane 14. aprill 2008 Tartu
Türi Kesklinna Lasteaed Ülane 14. aprill 2008 Järva
Tori Põhikool Ülane 14. aprill 2008 Pärnu
Kolga Keskkool Ülane 14. aprill 2008 Harju
Taali Põhikool 2 Ülane 14. aprill 2008 Pärnu
Konguta Kool Ülane 14. aprill 2008 Tartu
Haanja-Ruusmäe Põhikool Ülane 14. aprill 2008 Võru
Vastseliina Gümnaasium (5) Ülane 14. aprill 2008 Võru
Kilingi-Nõmme Gümnaasium Ülane 14. aprill 2008 Pärnu
C.R.Jakobsoni nim. Gümnaasium 5 Ülane 14. aprill 2008 Viljandi
Häädemeeste Keskkool Ülane 14. aprill 2008 Pärnu
Savikoja Ülane 14. aprill 2008 Tartu
Risti Põhikool, Risti Ülane 15. aprill 2008 Lääne
Pärnu Ühisgümnaasium Ülane 15. aprill 2008 Pärnu
Tõrva Gümnaasium 2 Ülane 15. aprill 2008 Valga
Võru Kesklinna Gümnaasium Ülane 15. aprill 2008 Võru
Paikuse Põhikool Ülane 15. aprill 2008 Pärnu
Pärnu Loodusmaja Ülane 15. aprill 2008 Pärnu
Parksepa Keskkool 2 Ülane 15. aprill 2008 Võru
Võru Lasteaed Päkapikk Ülane 15. aprill 2008 Võru
Põlva keskkool 3b Ülane 15. aprill 2008 Põlva
Haanja-Ruusmäe Põhikool 5 Ülane 15. aprill 2008 Võru
Aegviidu Põhikool Ülane 15. aprill 2008 Harju
Unipiha Algkool Ülane 15. aprill 2008 Tartu
Puurmani Gümnaasium Ülane 15. aprill 2008 Jõgeva
Suure-Jaani Gümnaasium 2 Ülane 15. aprill 2008 Viljandi
Haanja-Ruusmäe Põhikool 3-4 Ülane 15. aprill 2008 Võru
Are Põhikool Ülane 15. aprill 2008 Pärnu
Valguta Lasteaed-Algkool Ülane 15. aprill 2008 Tartu
Hargla Kool 2 Ülane 15. aprill 2008 Valga
Osula Põhikool 3 Ülane 15. aprill 2008 Võru
Pärnu Noorte Loodusmaja 1 Ülane 15. aprill 2008 Pärnu
Sürgavere Põhikool Ülane 16. aprill 2008 Viljandi
Tääksi Põhikool Ülane 16. aprill 2008 Viljandi
Suislepa Lasteaed-Algkool Ülane 16. aprill 2008 Viljandi
Tallinna Reaalkool Ülane 16. aprill 2008 Harju
Hargla Kool Ülane 16. aprill 2008 Valga
Saaremaa Ühisgümnaasium Ülane 16. aprill 2008 Saare
Antsla Gümnaasium Ülane 16. aprill 2008 Võru
Vormsi Lasteaed-Põhikool Ülane 16. aprill 2008 Lääne
Lauka Põhikool 2 Ülane 16. aprill 2008 Hiiu
Tallinna Lilleküla Gümnaasium 1 Ülane 16. aprill 2008 Harju
Taali Põhikool Ülane 16. aprill 2008 Pärnu
Tõrva Gümnaasium Ülane 16. aprill 2008 Valga
Eidapere Kool Ülane 16. aprill 2008 Rapla
Sõmeru Põhikool Ülane 16. aprill 2008 Lääne-Viru
Vambola Lasteaed Ülane 16. aprill 2008 Viljandi
Elva Gümnaasium 1C Ülane 16. aprill 2008 Tartu
Kiili Gümnaasium Ülane 16. aprill 2008 Harju
Kose Gümnaasium Ülane 16. aprill 2008 Harju
Kose Gümnaasium 2 Ülane 16. aprill 2008 Harju
Tartu POKU lasteaed Ülane 16. aprill 2008 Tartu
Muraste Looduskool Ülane 16. aprill 2008 Harju
Tallinna Rahumäe Põhikool 2 Ülane 17. aprill 2008 Harju
Tartu Raatuse Gümnaasium 1 Ülane 17. aprill 2008 Tartu
Nõo Põhikool Ülane 17. aprill 2008 Tartu
Viljandi Lasteaed Mesimumm Ülane 17. aprill 2008 Viljandi
Kuremaa Lasteaed-Algkool Ülane 17. aprill 2008 Jõgeva
Kostivere Põhikool Ülane 17. aprill 2008 Harju
Krootuse Põhikool 3 Ülane 17. aprill 2008 Põlva
Fr. Tuglase nim. Ahja Keskkool Ülane 17. aprill 2008 Põlva
Puiga Põhikool 4 Ülane 17. aprill 2008 Võru
Tallinna Reaalkool 2 Ülane 17. aprill 2008 Harju
Otepää Gümnaasium 1 Ülane 17. aprill 2008 Valga
Väike-Maarja Gümnaasium Ülane 18. aprill 2008 Lääne-Viru
Kadrina Keskkool 4 Ülane 18. aprill 2008 Lääne-Viru
Türi Majandusgümnaasium Ülane 18. aprill 2008 Järva
Metsküla Algkool Ülane 18. aprill 2008 Lääne
Kohila Gümnaasium Ülane 18. aprill 2008 Rapla
Tallinna Ristiku Põhikool Ülane 18. aprill 2008 Harju
Haanja-Ruusmäe Põhikool 6 Ülane 18. aprill 2008 Võru
Melliste Algkool - Lasteaed Ülane 18. aprill 2008 Tartu
Tallinna 5. Lasteaed Ülane 18. aprill 2008 Harju
Krabi Põhikool Ülane 18. aprill 2008 Võru
Paide Ühisgümnaasium Ülane 19. aprill 2008 Järva
Kadrina Keskkool 3 Ülane 19. aprill 2008 Lääne-Viru
Roosna-Alliku PK Ülane 19. aprill 2008 Järva
Harmi Põhikool 3-4 Ülane 19. aprill 2008 Harju
Paide Ühisgümnaasium 2 Ülane 19. aprill 2008 Järva
Aruküla Lasteaed Rukkilill Ülane 19. aprill 2008 Harju
Halliste Põhikool 4 Ülane 19. aprill 2008 Viljandi
Oskar Lutsu Palamuse Gümnaasium Ülane 19. aprill 2008 Jõgeva
Mäetaguse Põhikool Ülane 19. aprill 2008 Ida-Viru
Tartu Descartes'i Lütseum 4 Ülane 20. aprill 2008 Tartu
Tartu Hiie Kool 5.B Ülane 20. aprill 2008 Tartu
Tartu Loodusmaja Ülane 20. aprill 2008 Tartu
Sürgavere Põhikool 3 Ülane 20. aprill 2008 Viljandi
Kohtla-Järve Ühisgümnaasium Ülane 20. aprill 2008 Ida-Viru
Viimsi Kool Ülane 20. aprill 2008 Harju
Elva Gümnaasium 1 Ülane 20. aprill 2008 Tartu
Rakvere Eragümnaasium Ülane 20. aprill 2008 Lääne-Viru
Viluste Põhikool Ülane 20. aprill 2008 Põlva
Tallinna 21. Kool Ülane 20. aprill 2008 Harju
Sillamäe Eesti Põhikool Ülane 20. aprill 2008 Ida-Viru
Tartu Descartes'i Lütseum 3 Ülane 20. aprill 2008 Tartu
Oskar Lutsu Palamuse Gümnaasium 2 Ülane 20. aprill 2008 Jõgeva
Jõhvi Gümnaasium Ülane 20. aprill 2008 Ida-Viru
Helme SIK Ülane 20. aprill 2008 Valga
Valga Põhikool Ülane 21. aprill 2008 Valga
Ahula Lasteaed-Algkool Ülane 21. aprill 2008 Järva
Sadala Põhikool Ülane 21. aprill 2008 Jõgeva
Valga Jaanikese Kool Ülane 21. aprill 2008 Valga
Lüllemäe Põhikool 2 Ülane 21. aprill 2008 Valga
Kiltsi Põhikool 3 Ülane 21. aprill 2008 Lääne-Viru
Valga Gümnaasium Ülane 21. aprill 2008 Valga
Koeru Keskkool Ülane 21. aprill 2008 Järva
Rakvere Linna Algkool Ülane 21. aprill 2008 Lääne-Viru
Rakvere Põhikool 2 Ülane 21. aprill 2008 Lääne-Viru
Jäneda Põhikool 3 Ülane 22. aprill 2008 Lääne-Viru
Tartu Lasteaed Ristikhein Ülane 22. aprill 2008 Tartu
Tartu Hiie Kool Ülane 22. aprill 2008 Tartu
Tartu Raatuse Gümnaasium Ülane 22. aprill 2008 Tartu
Aakre Lasteaed-Algkool Ülane 22. aprill 2008 Valga
Tartu Hiie Kool 6B Ülane 23. aprill 2008 Tartu
Hargla Kool 3 Ülane 23. aprill 2008 Valga
Jäneda Põhikool Ülane 23. aprill 2008 Lääne-Viru
Peetri Põhikool Ülane 23. aprill 2008 Järva
Krootuse Põhikool 4 Ülane 23. aprill 2008 Põlva
Tartu Katoliku Kool 1 Ülane 23. aprill 2008 Tartu
Parksepa Keskkool Ülane 24. aprill 2008 Võru
Misso Keskkool Ülane 24. aprill 2008 Võru
Vastseliina Gümnaasium 4 Ülane 24. aprill 2008 Võru
Lihula Gümnaasium Ülane 25. aprill 2008 Lääne
Aakre Lasteaed-Algkool 2 Ülane 25. aprill 2008 Valga
Jäneda Põhikool 2 Ülane 25. aprill 2008 Lääne-Viru
Rakke Gümnaasium 2 Ülane 25. aprill 2008 Lääne-Viru
Tartu Raatuse Gümnaasium 5 Ülane 25. aprill 2008 Tartu
Kohtla-Järve Järve Gümnaasium 3 Ülane 26. aprill 2008 Ida-Viru
Kohtla-Järve Järve Gümnaasium 1 Ülane 26. aprill 2008 Ida-Viru
Kohtla-Järve Järve Gümnaasium 6 Ülane 26. aprill 2008 Ida-Viru
Mehikoorma Põhikool 1 Ülane 28. aprill 2008 Tartu
Mikitamäe Kool 3-4 Ülane 29. aprill 2008 Põlva
Tartu Veeriku Kool Ülane 29. aprill 2008 Tartu
Narva Eesti Gümnaasium Ülane 1. mai 2008 Ida-Viru
Tallinna Lauliku Lasteaed Ülane 2. mai 2008 Harju
Tallinna Lilleküla Gümnaasium Ülane 3. mai 2008 Harju
Neeme Algkool Ülane 3. mai 2008 Harju
Oru Põhikool Ülane 5. mai 2008 Harju
Roela Põhikool Ülane 15. mai 2008 Lääne-Viru
Kohtla-Järve Järve Gümnaasium 2 Ülane 19. mai 2008 Ida-Viru

Tagasi tulemuste juurde