"Tere, Kevad!" kutsub lapsi loodust vaatlema ning tähele panema saabuva kevade märke.

По русски
Summary in English
Vaata ka: "Kevad ärkab!"

Projekti korraldajad:
kevadorg@googlegroups.com

Tehnilised probleemid:
toni@punkt.ee

Projektis "Tere, Kevad! 2018" osaleb 6777 õpilast ja 399 rühma.

Ülevaade Osalejad Vaatlused Viktoriin Pildid Loomad Abiks Korraldajad
Ajakava Foorum Tulemused Haikud Fotod Taimed Ajalugu Toetajad

Registreeritud liikide nägemised/kuulmised

Tabelit saab järjestada tulpade pealkirjadele klõpsates

Kool Kevadekuulutaja Kuupäev Maakond
Riia Eesti Põhikool 2 Ülane 14. aprill 2018 Välismaa
Imavere Põhikool 2-4 Ülane 14. aprill 2018 Järva
Kabala Lasteaed-Põhikool Ülane 15. aprill 2018 Rapla
Suure-Jaani Kool 2a Ülane 15. aprill 2018 Viljandi
Kilingi-Nõmme Gümnaasium 2b Ülane 15. aprill 2018 Pärnu
Aste Põhikool 4 Ülane 15. aprill 2018 Saare
Pihtla Lasteaed Ülane 15. aprill 2018 Saare
Tudu Lasteaed-Põhikool 1-3 Ülane 16. aprill 2018 Lääne-Viru
Valga Põhikool 4d Ülane 16. aprill 2018 Valga
Laupa Põhikool 2 Ülane 16. aprill 2018 Järva
Palupera Põhikool Ülane 16. aprill 2018 Valga
Koigi Kool Ülane 16. aprill 2018 Järva
Tarvastu Gümnaasium 2 Ülane 17. aprill 2018 Viljandi
Eerika lasteaed Laululind Ülane 17. aprill 2018 Tartu
Väike-Maarja Gümnaasium 2b Ülane 17. aprill 2018 Lääne-Viru
Suuremõisa Lasteaed-Põhikool 2-6 Ülane 17. aprill 2018 Hiiu
Virtsu Kool 24 Ülane 17. aprill 2018 Lääne
Keeni Põhikool 3 Ülane 17. aprill 2018 Valga
Luunja Lasteaed Midrimaa Ülane 17. aprill 2018 Tartu
Võnnu Lasteaed Värvuke 2 Ülane 17. aprill 2018 Tartu
Kõo Lasteaed Ülane 18. aprill 2018 Viljandi
Viljandi Paalalinna Kool 1a Ülane 18. aprill 2018 Viljandi
Riia Eesti Põhikool Ülane 18. aprill 2018 Välismaa
Kõrgessaare Lasteaed Vigri Ülane 18. aprill 2018 Hiiu
Kuuste Kool 3 Ülane 18. aprill 2018 Tartu
Kõmsi Lasteaed-Algkool 1-4 Ülane 18. aprill 2018 Lääne
Lahmuse Kool 1-9 Ülane 18. aprill 2018 Viljandi
Lümanda Põhikool 1-3 Ülane 18. aprill 2018 Saare
Kose Gümnaasium 1b Ülane 18. aprill 2018 Harju
Kõrveküla Põhikool 3c Ülane 19. aprill 2018 Tartu
Iisaku Gümnaasium 1 Ülane 19. aprill 2018 Ida-Viru
Risti Põhikool 3 Ülane 19. aprill 2018 Lääne
Kõrveküla Põhikool 2a Ülane 19. aprill 2018 Tartu
Põlula Kool 1-4 Ülane 19. aprill 2018 Lääne-Viru
Aste Põhikool 1 Ülane 19. aprill 2018 Saare
Antsla Gümnaasium 6a Ülane 19. aprill 2018 Võru
Kohila Gümnaasium 4 Ülane 19. aprill 2018 Rapla
Muraste Looduskool Ülane 19. aprill 2018 Harju
Rakvere Eragümnaasium 3 Ülane 20. aprill 2018 Lääne-Viru
Krootuse Põhikool 2 Ülane 20. aprill 2018 Põlva
Emmaste Põhikool 1-4 Ülane 20. aprill 2018 Hiiu
Sonda Kool 5 Ülane 20. aprill 2018 Ida-Viru
Kose-Uuemõisa Lasteaed-Kool 3 Ülane 20. aprill 2018 Harju
Elva Gümnaasium 1d Ülane 20. aprill 2018 Tartu
Tarvastu Gümnaasium 2 2 Ülane 20. aprill 2018 Viljandi
Suuremõisa Lasteaed-Põhikool 1-5 Ülane 20. aprill 2018 Hiiu
Alavere Põhikool 2 Ülane 20. aprill 2018 Harju
Riidaja Põhikool 5-9 Ülane 20. aprill 2018 Valga
Põlva Lasteaed Mesimumm Ülane 20. aprill 2018 Põlva
Kose-Uuemõisa Lasteaed-Kool Ülane 20. aprill 2018 Harju
Parksepa Keskkool 1 Ülane 20. aprill 2018 Võru
Valga Põhikool 5d Ülane 20. aprill 2018 Valga
Jakob Westholmi Gümnaasium 3a Ülane 20. aprill 2018 Harju
Eerika lasteaed Laululind 2 Ülane 20. aprill 2018 Tartu
Risti Põhikool (Harju) 5-9 Ülane 20. aprill 2018 Harju
Viiratsi Lasteaed Rüblik Ülane 21. aprill 2018 Viljandi
Tarvastu Lasteaed Ülane 21. aprill 2018 Viljandi
Muhu Põhikool 5 Ülane 21. aprill 2018 Saare
Viluste Põhikool 3 Ülane 21. aprill 2018 Põlva
Pärnu Ülejõe Lasteaed Ülane 21. aprill 2018 Pärnu
Tallinna Lasteaed Pallipõnn 2 Ülane 22. aprill 2018 Harju
Tartu Forseliuse Kool 1a Ülane 22. aprill 2018 Tartu
Türi Kesklinna Lasteaed Ülane 22. aprill 2018 Järva
Kõrveküla Põhikool 3a Ülane 22. aprill 2018 Tartu
Värska Gümnaasium 2-3 Ülane 22. aprill 2018 Võru
Audentese Erakool 1c Ülane 22. aprill 2018 Harju
Hargla Kool 1-3 Ülane 22. aprill 2018 Valga
Kadrina Keskkool 6a Ülane 22. aprill 2018 Lääne-Viru
Jõhvi Põhikool 6 Ülane 23. aprill 2018 Ida-Viru
Võru Kreutzwaldi Kool 3c Ülane 23. aprill 2018 Võru
Varbla Kool 13 Ülane 23. aprill 2018 Pärnu
Tamsalu Gümnaasium 4b Ülane 23. aprill 2018 Lääne-Viru
Elva Gümnaasium 3b Ülane 23. aprill 2018 Tartu
Tallinna Lasteaed Kiikhobu Ülane 23. aprill 2018 Harju
Paikuse Põhikool 3b Ülane 23. aprill 2018 Pärnu
Gustav Adolfi Gümnaasium Ülane 23. aprill 2018 Harju
Tilsi Põhikool 1 Ülane 23. aprill 2018 Põlva
Kohtla-Järve Järve Gümnaasium 1a Ülane 23. aprill 2018 Ida-Viru
Türi Lokuta lasteaed Ülane 23. aprill 2018 Järva
Nõva Kool 1-2 Ülane 23. aprill 2018 Lääne
Voore Põhikool Ülane 23. aprill 2018 Jõgeva
Lüganuse Keskkool 1 Ülane 23. aprill 2018 Ida-Viru
Suure-Jaani Kooli Sürgavere õppekoht Ülane 24. aprill 2018 Viljandi
Kohtla-Järve Maleva Põhikool 6b Ülane 24. aprill 2018 Ida-Viru
Oru lasteaed Mesimumm Ülane 24. aprill 2018 Harju
Rocca al Mare Kool 1a Ülane 24. aprill 2018 Harju
Nõva Kool lasteaed Ülane 24. aprill 2018 Lääne
Lehtse Kool 1-4 Ülane 24. aprill 2018 Lääne-Viru
Kanepi Gümnaasium 1 Ülane 24. aprill 2018 Põlva
Sipa-Laukna Lasteaed Ülane 24. aprill 2018 Rapla
Aruküla Lasteaed Rukkilill Ülane 24. aprill 2018 Harju
Kadrina Keskkool 1 Ülane 24. aprill 2018 Lääne-Viru
Loksa Gümnaasium 4a Ülane 24. aprill 2018 Harju
Tallinna Liivaku Lasteaed Ülane 24. aprill 2018 Harju
Tartu Loodusmaja Ülane 24. aprill 2018 Tartu
Tartu Maarjamõisa Lasteaed 2 Ülane 24. aprill 2018 Tartu
Ravila Lasteaed Ülane 25. aprill 2018 Harju
Võsukese Lasteaed Ülane 25. aprill 2018 Harju
Võsukese Lasteaed 2 Ülane 25. aprill 2018 Harju
Savikoja Ülane 25. aprill 2018 Tartu
Kohila Gümnaasium 7c Ülane 25. aprill 2018 Rapla
Räpina Ühisgümnaasium 1a Ülane 25. aprill 2018 Põlva
Alavere Põhikool 5 Ülane 25. aprill 2018 Harju
Põlva Kool 2a Ülane 26. aprill 2018 Põlva
Värska Gümnaasium 4 Ülane 26. aprill 2018 Võru
Tallinna Lasteaed Kraavikrõll Ülane 26. aprill 2018 Harju
Pirita Majandusgümnaasium 2a Ülane 26. aprill 2018 Harju
Tudulinna Põhikool 34 Ülane 27. aprill 2018 Ida-Viru
Aruküla Lasteaed Rukkilill 2 Ülane 27. aprill 2018 Harju
Kohila Gümnaasium 1 Ülane 27. aprill 2018 Rapla
Haljala Lasteaed Ülane 27. aprill 2018 Lääne-Viru
Peetri Kool Ülane 27. aprill 2018 Järva
Haljala Kool 3 Ülane 28. aprill 2018 Lääne-Viru
Tudulinna Põhikool 89 Ülane 28. aprill 2018 Ida-Viru
Metsküla Algkool 46 Ülane 28. aprill 2018 Lääne
Kernu Põhikooli Haiba Lasteaed Riisikas Ülane 28. aprill 2018 Harju
Rakvere Gümnaasium 4c Ülane 28. aprill 2018 Lääne-Viru
Laitse lasteaed 2 Ülane 28. aprill 2018 Harju
Kose-Uuemõisa Lasteaed-Kool 4 Ülane 28. aprill 2018 Harju
Orissaare Gümnaasium 1 Ülane 29. aprill 2018 Saare
Pärnu Kuninga Tänava Põhikool 3 Ülane 29. aprill 2018 Pärnu
Viiratsi Kool 2 Ülane 29. aprill 2018 Viljandi
Jakob Westholmi Gümnaasium 1a Ülane 29. aprill 2018 Harju
Tartu Hansa Kool 1b Ülane 29. aprill 2018 Tartu
Tartu Lasteaed Sass Ülane 30. aprill 2018 Tartu
Virtsu Kool 5-8 Ülane 30. aprill 2018 Lääne
Tartu Hansa Kool 2a Ülane 30. aprill 2018 Tartu
Kuremaa Lasteaed-Algkool Ülane 30. aprill 2018 Jõgeva
Tarvastu Gümnaasium 3 Ülane 30. aprill 2018 Viljandi
Valguta Lasteaed-Algkool 1-2 Ülane 1. mai 2018 Tartu
Unipiha Algkool 1-4 Ülane 1. mai 2018 Tartu
Pärnu-Jaagupi Põhikool 6 Ülane 1. mai 2018 Pärnu
Orissaare Gümnaasium 4 Ülane 2. mai 2018 Saare
Puhja Kool 1 Ülane 2. mai 2018 Tartu
Haanja Kool 1b2b Ülane 2. mai 2018 Võru
Nurme Kool Ülane 2. mai 2018 Järva
Alavere Põhikool 3 Ülane 2. mai 2018 Harju
Rakvere Gümnaasium 3b Ülane 2. mai 2018 Lääne-Viru
Tahkuranna Lasteaed-Algkool Ülane 2. mai 2018 Pärnu
Metsküla Algkool 1-3 Ülane 3. mai 2018 Lääne
Tamsalu Gümnaasium 5a Ülane 3. mai 2018 Lääne-Viru
Konguta Kool 2 Ülane 3. mai 2018 Tartu
Tabivere Põhikool 6-9 Ülane 3. mai 2018 Jõgeva
Ääsmäe Põhikool 5-6 Ülane 3. mai 2018 Harju
Laitse lasteaed Ülane 3. mai 2018 Harju
Uulu Lasteaed Ülane 3. mai 2018 Pärnu
J.V.Veski nim. Maarja Põhikool 3 Ülane 4. mai 2018 Jõgeva
Puhja Lasteaed Pääsusilm Ülane 4. mai 2018 Tartu
Pärnu Rääma Põhikool 3c Ülane 4. mai 2018 Pärnu
Jakob Westholmi Gümnaasium 2d Ülane 5. mai 2018 Harju
Laeva Põhikool 1-3 Ülane 5. mai 2018 Tartu
Põlva Kool 1a Ülane 5. mai 2018 Põlva
Pisisaare Algkool 2 Ülane 7. mai 2018 Jõgeva
Peetri Kool 4 Ülane 7. mai 2018 Järva
Paide Gümnaasium 6c Ülane 8. mai 2018 Järva
Esku-Kamari Kool 12 Ülane 10. mai 2018 Jõgeva
Tartu Hiie Kool 2bb Ülane 17. mai 2018 Tartu

Tagasi tulemuste juurde