"Tere, Kevad!" kutsub lapsi loodust vaatlema ning tähele panema saabuva kevade märke.

По русски
Summary in English
Vaata ka: "Kevad ärkab!"

Projekti korraldajad:
kevadorg@googlegroups.com

Tehnilised probleemid:
toni@punkt.ee

Projektis "Tere, Kevad! 2018" osaleb 6851 õpilast ja 399 rühma.

Ülevaade Osalejad Vaatlused Viktoriin Pildid Loomad Abiks Korraldajad
Ajakava Facebook Tulemused Haikud Fotod Taimed Ajalugu Toetajad

Registreeritud liikide nägemised/kuulmised

Tabelit saab järjestada tulpade pealkirjadele klõpsates

Kool Kevadekuulutaja Kuupäev Maakond
Ääsmäe Põhikool 5-6 Ülane 3. mai 2018 Harju
Alavere Põhikool 2 Ülane 20. aprill 2018 Harju
Alavere Põhikool 3 Ülane 2. mai 2018 Harju
Alavere Põhikool 5 Ülane 25. aprill 2018 Harju
Antsla Gümnaasium 6a Ülane 19. aprill 2018 Võru
Aruküla Lasteaed Rukkilill Ülane 24. aprill 2018 Harju
Aruküla Lasteaed Rukkilill 2 Ülane 27. aprill 2018 Harju
Aste Põhikool 1 Ülane 19. aprill 2018 Saare
Aste Põhikool 4 Ülane 15. aprill 2018 Saare
Audentese Erakool 1c Ülane 22. aprill 2018 Harju
Eerika lasteaed Laululind Ülane 17. aprill 2018 Tartu
Eerika lasteaed Laululind 2 Ülane 20. aprill 2018 Tartu
Elva Gümnaasium 1d Ülane 20. aprill 2018 Tartu
Elva Gümnaasium 3b Ülane 23. aprill 2018 Tartu
Emmaste Põhikool 1-4 Ülane 20. aprill 2018 Hiiu
Esku-Kamari Kool 12 Ülane 10. mai 2018 Jõgeva
Gustav Adolfi Gümnaasium Ülane 23. aprill 2018 Harju
Haanja Kool 1b2b Ülane 2. mai 2018 Võru
Haljala Kool 3 Ülane 28. aprill 2018 Lääne-Viru
Haljala Lasteaed Ülane 27. aprill 2018 Lääne-Viru
Hargla Kool 1-3 Ülane 22. aprill 2018 Valga
Iisaku Gümnaasium 1 Ülane 19. aprill 2018 Ida-Viru
Imavere Põhikool 2-4 Ülane 14. aprill 2018 Järva
J.V.Veski nim. Maarja Põhikool 3 Ülane 4. mai 2018 Jõgeva
Jakob Westholmi Gümnaasium 1a Ülane 29. aprill 2018 Harju
Jakob Westholmi Gümnaasium 2d Ülane 5. mai 2018 Harju
Jakob Westholmi Gümnaasium 3a Ülane 20. aprill 2018 Harju
Jõhvi Põhikool 6 Ülane 23. aprill 2018 Ida-Viru
Kabala Lasteaed-Põhikool Ülane 15. aprill 2018 Rapla
Kadrina Keskkool 1 Ülane 24. aprill 2018 Lääne-Viru
Kadrina Keskkool 6a Ülane 22. aprill 2018 Lääne-Viru
Kanepi Gümnaasium 1 Ülane 24. aprill 2018 Põlva
Keeni Põhikool 3 Ülane 17. aprill 2018 Valga
Kernu Põhikooli Haiba Lasteaed Riisikas Ülane 28. aprill 2018 Harju
Kilingi-Nõmme Gümnaasium 2b Ülane 15. aprill 2018 Pärnu
Kohila Gümnaasium 1 Ülane 27. aprill 2018 Rapla
Kohila Gümnaasium 4 Ülane 19. aprill 2018 Rapla
Kohila Gümnaasium 7c Ülane 25. aprill 2018 Rapla
Kohtla-Järve Järve Gümnaasium 1a Ülane 23. aprill 2018 Ida-Viru
Kohtla-Järve Maleva Põhikool 6b Ülane 24. aprill 2018 Ida-Viru
Koigi Kool Ülane 16. aprill 2018 Järva
Kõmsi Lasteaed-Algkool 1-4 Ülane 18. aprill 2018 Lääne
Konguta Kool 2 Ülane 3. mai 2018 Tartu
Kõo Lasteaed Ülane 18. aprill 2018 Viljandi
Kõrgessaare Lasteaed Vigri Ülane 18. aprill 2018 Hiiu
Kõrveküla Põhikool 2a Ülane 19. aprill 2018 Tartu
Kõrveküla Põhikool 3a Ülane 22. aprill 2018 Tartu
Kõrveküla Põhikool 3c Ülane 19. aprill 2018 Tartu
Kose Gümnaasium 1b Ülane 18. aprill 2018 Harju
Kose-Uuemõisa Lasteaed-Kool Ülane 20. aprill 2018 Harju
Kose-Uuemõisa Lasteaed-Kool 3 Ülane 20. aprill 2018 Harju
Kose-Uuemõisa Lasteaed-Kool 4 Ülane 28. aprill 2018 Harju
Krootuse Põhikool 2 Ülane 20. aprill 2018 Põlva
Kuremaa Lasteaed-Algkool Ülane 30. aprill 2018 Jõgeva
Kuuste Kool 3 Ülane 18. aprill 2018 Tartu
Laeva Põhikool 1-3 Ülane 5. mai 2018 Tartu
Lahmuse Kool 1-9 Ülane 18. aprill 2018 Viljandi
Laitse lasteaed Ülane 3. mai 2018 Harju
Laitse lasteaed 2 Ülane 28. aprill 2018 Harju
Laupa Põhikool 2 Ülane 16. aprill 2018 Järva
Lehtse Kool 1-4 Ülane 24. aprill 2018 Lääne-Viru
Loksa Gümnaasium 4a Ülane 24. aprill 2018 Harju
Lüganuse Keskkool 1 Ülane 23. aprill 2018 Ida-Viru
Lümanda Põhikool 1-3 Ülane 18. aprill 2018 Saare
Luunja Lasteaed Midrimaa Ülane 17. aprill 2018 Tartu
Metsküla Algkool 1-3 Ülane 3. mai 2018 Lääne
Metsküla Algkool 46 Ülane 28. aprill 2018 Lääne
Muhu Põhikool 5 Ülane 21. aprill 2018 Saare
Muraste Looduskool Ülane 19. aprill 2018 Harju
Nõva Kool 1-2 Ülane 23. aprill 2018 Lääne
Nõva Kool lasteaed Ülane 24. aprill 2018 Lääne
Nurme Kool Ülane 2. mai 2018 Järva
Orissaare Gümnaasium 1 Ülane 29. aprill 2018 Saare
Orissaare Gümnaasium 4 Ülane 2. mai 2018 Saare
Oru lasteaed Mesimumm Ülane 24. aprill 2018 Harju
Paide Gümnaasium 6c Ülane 8. mai 2018 Järva
Paikuse Põhikool 3b Ülane 23. aprill 2018 Pärnu
Palupera Põhikool Ülane 16. aprill 2018 Valga
Parksepa Keskkool 1 Ülane 20. aprill 2018 Võru
Pärnu Kuninga Tänava Põhikool 3 Ülane 29. aprill 2018 Pärnu
Pärnu Rääma Põhikool 3c Ülane 4. mai 2018 Pärnu
Pärnu Ülejõe Lasteaed Ülane 21. aprill 2018 Pärnu
Pärnu-Jaagupi Põhikool 6 Ülane 1. mai 2018 Pärnu
Peetri Kool Ülane 27. aprill 2018 Järva
Peetri Kool 4 Ülane 7. mai 2018 Järva
Pihtla Lasteaed Ülane 15. aprill 2018 Saare
Pirita Majandusgümnaasium 2a Ülane 26. aprill 2018 Harju
Pisisaare Algkool 2 Ülane 7. mai 2018 Jõgeva
Põlula Kool 1-4 Ülane 19. aprill 2018 Lääne-Viru
Põlva Kool 1a Ülane 5. mai 2018 Põlva
Põlva Kool 2a Ülane 26. aprill 2018 Põlva
Põlva Lasteaed Mesimumm Ülane 20. aprill 2018 Põlva
Puhja Kool 1 Ülane 2. mai 2018 Tartu
Puhja Lasteaed Pääsusilm Ülane 4. mai 2018 Tartu
Rakvere Eragümnaasium 3 Ülane 20. aprill 2018 Lääne-Viru
Rakvere Gümnaasium 3b Ülane 2. mai 2018 Lääne-Viru
Rakvere Gümnaasium 4c Ülane 28. aprill 2018 Lääne-Viru
Räpina Ühisgümnaasium 1a Ülane 25. aprill 2018 Põlva
Ravila Lasteaed Ülane 25. aprill 2018 Harju
Riia Eesti Põhikool Ülane 18. aprill 2018 Välismaa
Riia Eesti Põhikool 2 Ülane 14. aprill 2018 Välismaa
Riidaja Põhikool 5-9 Ülane 20. aprill 2018 Valga
Risti Põhikool (Harju) 5-9 Ülane 20. aprill 2018 Harju
Risti Põhikool 3 Ülane 19. aprill 2018 Lääne
Rocca al Mare Kool 1a Ülane 24. aprill 2018 Harju
Savikoja Ülane 25. aprill 2018 Tartu
Sipa-Laukna Lasteaed Ülane 24. aprill 2018 Rapla
Sonda Kool 5 Ülane 20. aprill 2018 Ida-Viru
Suure-Jaani Kool 2a Ülane 15. aprill 2018 Viljandi
Suure-Jaani Kooli Sürgavere õppekoht Ülane 24. aprill 2018 Viljandi
Suuremõisa Lasteaed-Põhikool 1-5 Ülane 20. aprill 2018 Hiiu
Suuremõisa Lasteaed-Põhikool 2-6 Ülane 17. aprill 2018 Hiiu
Tabivere Põhikool 6-9 Ülane 3. mai 2018 Jõgeva
Tahkuranna Lasteaed-Algkool Ülane 2. mai 2018 Pärnu
Tallinna Lasteaed Kiikhobu Ülane 23. aprill 2018 Harju
Tallinna Lasteaed Kraavikrõll Ülane 26. aprill 2018 Harju
Tallinna Lasteaed Pallipõnn 2 Ülane 22. aprill 2018 Harju
Tallinna Liivaku Lasteaed Ülane 24. aprill 2018 Harju
Tamsalu Gümnaasium 4b Ülane 23. aprill 2018 Lääne-Viru
Tamsalu Gümnaasium 5a Ülane 3. mai 2018 Lääne-Viru
Tartu Forseliuse Kool 1a Ülane 22. aprill 2018 Tartu
Tartu Hansa Kool 1b Ülane 29. aprill 2018 Tartu
Tartu Hansa Kool 2a Ülane 30. aprill 2018 Tartu
Tartu Hiie Kool 2bb Ülane 17. mai 2018 Tartu
Tartu Lasteaed Sass Ülane 30. aprill 2018 Tartu
Tartu Loodusmaja Ülane 24. aprill 2018 Tartu
Tartu Maarjamõisa Lasteaed 2 Ülane 24. aprill 2018 Tartu
Tarvastu Gümnaasium 2 Ülane 17. aprill 2018 Viljandi
Tarvastu Gümnaasium 2 2 Ülane 20. aprill 2018 Viljandi
Tarvastu Gümnaasium 3 Ülane 30. aprill 2018 Viljandi
Tarvastu Lasteaed Ülane 21. aprill 2018 Viljandi
Tilsi Põhikool 1 Ülane 23. aprill 2018 Põlva
Tudu Lasteaed-Põhikool 1-3 Ülane 16. aprill 2018 Lääne-Viru
Tudulinna Põhikool 34 Ülane 27. aprill 2018 Ida-Viru
Tudulinna Põhikool 89 Ülane 28. aprill 2018 Ida-Viru
Türi Kesklinna Lasteaed Ülane 22. aprill 2018 Järva
Türi Lokuta lasteaed Ülane 23. aprill 2018 Järva
Unipiha Algkool 1-4 Ülane 1. mai 2018 Tartu
Uulu Lasteaed Ülane 3. mai 2018 Pärnu
Väike-Maarja Gümnaasium 2b Ülane 17. aprill 2018 Lääne-Viru
Valga Põhikool 4d Ülane 16. aprill 2018 Valga
Valga Põhikool 5d Ülane 20. aprill 2018 Valga
Valguta Lasteaed-Algkool 1-2 Ülane 1. mai 2018 Tartu
Varbla Kool 13 Ülane 23. aprill 2018 Pärnu
Värska Gümnaasium 2-3 Ülane 22. aprill 2018 Võru
Värska Gümnaasium 4 Ülane 26. aprill 2018 Võru
Viiratsi Kool 2 Ülane 29. aprill 2018 Viljandi
Viiratsi Lasteaed Rüblik Ülane 21. aprill 2018 Viljandi
Viljandi Paalalinna Kool 1a Ülane 18. aprill 2018 Viljandi
Viluste Põhikool 3 Ülane 21. aprill 2018 Põlva
Virtsu Kool 24 Ülane 17. aprill 2018 Lääne
Virtsu Kool 5-8 Ülane 30. aprill 2018 Lääne
Võnnu Lasteaed Värvuke 2 Ülane 17. aprill 2018 Tartu
Voore Põhikool Ülane 23. aprill 2018 Jõgeva
Võru Kreutzwaldi Kool 3c Ülane 23. aprill 2018 Võru
Võsukese Lasteaed Ülane 25. aprill 2018 Harju
Võsukese Lasteaed 2 Ülane 25. aprill 2018 Harju

Tagasi tulemuste juurde