"Tere, Kevad!" kutsub lapsi loodust vaatlema ning tähele panema saabuva kevade märke.

По русски
Summary in English
Vaata ka: "Kevad ärkab!"

Projekti korraldajad:
kevadorg@googlegroups.com

Tehnilised probleemid:
toni@punkt.ee

Projektis "Tere, Kevad! 2018" osaleb 6777 õpilast ja 399 rühma.

Ülevaade Osalejad Vaatlused Viktoriin Pildid Loomad Abiks Korraldajad
Ajakava Foorum Tulemused Haikud Fotod Taimed Ajalugu Toetajad

Registreeritud liikide nägemised/kuulmised

Tabelit saab järjestada tulpade pealkirjadele klõpsates

Kool Kevadekuulutaja Kuupäev Maakond
Roosna-Alliku Põhikool 3 Räästapääsuke 19. aprill 2009 Järva
Kehtna Põhikool Räästapääsuke 22. aprill 2009 Rapla
Taali Põhikool 3 Räästapääsuke 22. aprill 2009 Pärnu
Halliste põhikool 6 Räästapääsuke 22. aprill 2009 Viljandi
Pärnu Vanalinna Põhikool Räästapääsuke 22. aprill 2009 Pärnu
Roosna-Alliku Põhikool 2 Räästapääsuke 23. aprill 2009 Järva
Rakvere Eragümnaasium II Räästapääsuke 24. aprill 2009 Lääne-Viru
Salutaguse Räästapääsuke 24. aprill 2009 Järva
Mäetaguse Põhikool Räästapääsuke 24. aprill 2009 Ida-Viru
Tartu Hiie Kool 2 Räästapääsuke 25. aprill 2009 Tartu
Vara Põhikool Räästapääsuke 25. aprill 2009 Tartu
Mõisaküla Kool Räästapääsuke 25. aprill 2009 Viljandi
Viljandi Maagümnaasium 2b Räästapääsuke 25. aprill 2009 Viljandi
Taali Põhikool 4 Räästapääsuke 25. aprill 2009 Pärnu
Tali Põhikool Räästapääsuke 25. aprill 2009 Pärnu
Puiga Põhikool 2 Räästapääsuke 25. aprill 2009 Võru
Raudna Põhikool Räästapääsuke 26. aprill 2009 Viljandi
Pärnjõe Põhikool Räästapääsuke 26. aprill 2009 Pärnu
C. R. Jakobsoni nim. Gümnaasium 7A Räästapääsuke 26. aprill 2009 Viljandi
Sürgavere Põhikool Räästapääsuke 26. aprill 2009 Viljandi
Metsapoole Põhikool Räästapääsuke 26. aprill 2009 Pärnu
Aakre - Lasteaed Algkool Räästapääsuke 26. aprill 2009 Valga
Rannu Keskkool Räästapääsuke 26. aprill 2009 Tartu
Krabi Põhikool Räästapääsuke 27. aprill 2009 Võru
Helme SIK Räästapääsuke 27. aprill 2009 Valga
Imavere PK Räästapääsuke 27. aprill 2009 Järva
Paistu Kool Räästapääsuke 27. aprill 2009 Viljandi
Tallinna Lilleküla Gümnaasium Räästapääsuke 27. aprill 2009 Harju
Väike-Maarja Gümnaasium Räästapääsuke 27. aprill 2009 Lääne-Viru
Hargla Kool Räästapääsuke 28. aprill 2009 Valga
Kohtla-Järve Ühisgümnaasium 1 Räästapääsuke 28. aprill 2009 Ida-Viru
Kiviõli I Keskkool Räästapääsuke 28. aprill 2009 Ida-Viru
Elva Gümnaasium5B Räästapääsuke 29. aprill 2009 Tartu
Rakvere Linna Algkool Räästapääsuke 29. aprill 2009 Lääne-Viru
Kärstna Põhikool Räästapääsuke 29. aprill 2009 Viljandi
Krootuse Põhikool (3) Räästapääsuke 30. aprill 2009 Põlva
Rakke Gümnaasium Räästapääsuke 30. aprill 2009 Lääne-Viru
Tartu Hiie Kool Räästapääsuke 30. aprill 2009 Tartu
Suure-Jaani Gümnaasium Räästapääsuke 1. mai 2009 Viljandi
Risti Põhikool Räästapääsuke 1. mai 2009 Lääne
Vodja kool Räästapääsuke 2. mai 2009 Järva
C. R. Jakobsoni nim Gümnaasium Räästapääsuke 2. mai 2009 Viljandi
Kehra Gümnaasium 2 Räästapääsuke 2. mai 2009 Harju
Kuressaare Gümnaasium 4b Räästapääsuke 2. mai 2009 Saare
Lõpe Põhikool 3 Räästapääsuke 2. mai 2009 Pärnu
Põltsamaa Ühisgümnaasium Räästapääsuke 2. mai 2009 Jõgeva
Krootuse Põhikool 4 Räästapääsuke 2. mai 2009 Põlva
Abja Gümnaasium Räästapääsuke 2. mai 2009 Viljandi
Oru lasteaed Mesimumm Räästapääsuke 2. mai 2009 Harju
Kärla Põhikool Räästapääsuke 3. mai 2009 Saare
Aruküla Põhikool Räästapääsuke 3. mai 2009 Harju
Tartu Raatuse gümnaasium 1 Räästapääsuke 3. mai 2009 Tartu
Türi Majandusgümnaasium 5.b Räästapääsuke 3. mai 2009 Järva
Kärdla Ühisgümnaasium Räästapääsuke 4. mai 2009 Hiiu
Ruusmäe kool Räästapääsuke 4. mai 2009 Võru
Sadala põhikool Räästapääsuke 4. mai 2009 Jõgeva
Tudu Põhikool Räästapääsuke 4. mai 2009 Lääne-Viru
Albu Põhikool Räästapääsuke 4. mai 2009 Järva
Metsküla Algkool Räästapääsuke 4. mai 2009 Lääne
Uuemõisa Algkool 2 Räästapääsuke 4. mai 2009 Lääne
Saduküla Põhikool Räästapääsuke 5. mai 2009 Jõgeva
Seljametsa Lasteaed-Algkool Räästapääsuke 5. mai 2009 Pärnu
Raasiku Põhikool Räästapääsuke 5. mai 2009 Harju
Tallinna Ristiku Põhikool Räästapääsuke 5. mai 2009 Harju
Konguta Kool II Räästapääsuke 5. mai 2009 Tartu
Konguta Kool Räästapääsuke 5. mai 2009 Tartu
Saaremaa Ühisgümnaasium 2 Räästapääsuke 5. mai 2009 Saare
Lasteaed Vigri Räästapääsuke 6. mai 2009 Hiiu
Jäneda Kool 2 Räästapääsuke 6. mai 2009 Lääne-Viru
Viluste põhikool Räästapääsuke 6. mai 2009 Põlva
Kohtla - Järve Järve Gümnaasium 7B Räästapääsuke 6. mai 2009 Ida-Viru
Kose Gümnaasium Räästapääsuke 7. mai 2009 Harju
Luunja Lasteaed Midrimaa 2 Räästapääsuke 7. mai 2009 Tartu
Tallinna Reaalkool B Räästapääsuke 7. mai 2009 Harju
Sõmeru Põhikool Räästapääsuke 8. mai 2009 Lääne-Viru
Ruhnu Põhikool Räästapääsuke 8. mai 2009 Saare
Tallinna Reaalkool Räästapääsuke 8. mai 2009 Harju
Unipiha Algkool Räästapääsuke 8. mai 2009 Tartu
Friedebert Tuglase nim Ahja Keskkool Räästapääsuke 8. mai 2009 Põlva
Tsirguliina Keskkool Räästapääsuke 9. mai 2009 Valga
Riidaja Põhikool Räästapääsuke 9. mai 2009 Valga
Orissaare Gümnaasium2 Räästapääsuke 9. mai 2009 Saare
Viljandi Valuoja PK Räästapääsuke 10. mai 2009 Viljandi
Peetri Põhikool Räästapääsuke 10. mai 2009 Järva
Risti Põhikool II Räästapääsuke 10. mai 2009 Harju
Elva Gümnaasium5C Räästapääsuke 11. mai 2009 Tartu
Melliste Algkool- Lasteaed Räästapääsuke 11. mai 2009 Tartu
Valga Jaanikese kool Räästapääsuke 11. mai 2009 Valga
Tallinna Muusikakeskkool Räästapääsuke 11. mai 2009 Harju
Valga Gümnaasium Räästapääsuke 11. mai 2009 Valga
Are Põhikool Räästapääsuke 12. mai 2009 Pärnu
Kuremaa Lasteaed Räästapääsuke 12. mai 2009 Jõgeva
Muraste Looduskool Räästapääsuke 12. mai 2009 Harju
Valguta Lasteaed-Algkool Räästapääsuke 12. mai 2009 Tartu
Vastseliina Gümnaasium Räästapääsuke 12. mai 2009 Võru
Kadrina Keskkool Räästapääsuke 13. mai 2009 Lääne-Viru
Võru Lasteaed Päkapikk Räästapääsuke 13. mai 2009 Võru
Nõo Põhikool Räästapääsuke 13. mai 2009 Tartu
Lüllemäe Põhikool Räästapääsuke 16. mai 2009 Valga
Kohtla-Järve Ühisgümnaasium Räästapääsuke 17. mai 2009 Ida-Viru
Kohila Gümnaasium Räästapääsuke 17. mai 2009 Rapla
Virtsu Põhikool Räästapääsuke 19. mai 2009 Lääne
Tartu Katoliku Kool 1a Räästapääsuke 19. mai 2009 Tartu
Osula Põhikool Räästapääsuke 19. mai 2009 Võru
Veskitammi Lasteaed Räästapääsuke 21. mai 2009 Harju
Õie Lasteaed Räästapääsuke 21. mai 2009 Harju
Viimsi Kool Räästapääsuke 24. mai 2009 Harju
Mikitamäe Kool 1 Räästapääsuke 26. mai 2009 Põlva
Otepää Gümnaasium 1 Räästapääsuke 27. mai 2009 Valga

Tagasi tulemuste juurde