"Tere, Kevad!" kutsub lapsi loodust vaatlema ning tähele panema saabuva kevade märke.

По русски
Summary in English
Vaata ka: "Kevad ärkab!"

Projekti korraldajad:
kevadorg@googlegroups.com

Tehnilised probleemid:
toni@punkt.ee

Projektis "Tere, Kevad! 2018" osaleb 6777 õpilast ja 399 rühma.

Ülevaade Osalejad Vaatlused Viktoriin Pildid Loomad Abiks Korraldajad
Ajakava Foorum Tulemused Haikud Fotod Taimed Ajalugu Toetajad

Registreeritud liikide nägemised/kuulmised

Tabelit saab järjestada tulpade pealkirjadele klõpsates

Kool Kevadekuulutaja Kuupäev Maakond
Aakre - Lasteaed Algkool Räästapääsuke 26. aprill 2009 Valga
Abja Gümnaasium Räästapääsuke 2. mai 2009 Viljandi
Albu Põhikool Räästapääsuke 4. mai 2009 Järva
Are Põhikool Räästapääsuke 12. mai 2009 Pärnu
Aruküla Põhikool Räästapääsuke 3. mai 2009 Harju
C. R. Jakobsoni nim Gümnaasium Räästapääsuke 2. mai 2009 Viljandi
C. R. Jakobsoni nim. Gümnaasium 7A Räästapääsuke 26. aprill 2009 Viljandi
Elva Gümnaasium5B Räästapääsuke 29. aprill 2009 Tartu
Elva Gümnaasium5C Räästapääsuke 11. mai 2009 Tartu
Friedebert Tuglase nim Ahja Keskkool Räästapääsuke 8. mai 2009 Põlva
Halliste põhikool 6 Räästapääsuke 22. aprill 2009 Viljandi
Hargla Kool Räästapääsuke 28. aprill 2009 Valga
Helme SIK Räästapääsuke 27. aprill 2009 Valga
Imavere PK Räästapääsuke 27. aprill 2009 Järva
Jäneda Kool 2 Räästapääsuke 6. mai 2009 Lääne-Viru
Kadrina Keskkool Räästapääsuke 13. mai 2009 Lääne-Viru
Kärdla Ühisgümnaasium Räästapääsuke 4. mai 2009 Hiiu
Kärla Põhikool Räästapääsuke 3. mai 2009 Saare
Kärstna Põhikool Räästapääsuke 29. aprill 2009 Viljandi
Kehra Gümnaasium 2 Räästapääsuke 2. mai 2009 Harju
Kehtna Põhikool Räästapääsuke 22. aprill 2009 Rapla
Kiviõli I Keskkool Räästapääsuke 28. aprill 2009 Ida-Viru
Kohila Gümnaasium Räästapääsuke 17. mai 2009 Rapla
Kohtla - Järve Järve Gümnaasium 7B Räästapääsuke 6. mai 2009 Ida-Viru
Kohtla-Järve Ühisgümnaasium Räästapääsuke 17. mai 2009 Ida-Viru
Kohtla-Järve Ühisgümnaasium 1 Räästapääsuke 28. aprill 2009 Ida-Viru
Konguta Kool Räästapääsuke 5. mai 2009 Tartu
Konguta Kool II Räästapääsuke 5. mai 2009 Tartu
Kose Gümnaasium Räästapääsuke 7. mai 2009 Harju
Krabi Põhikool Räästapääsuke 27. aprill 2009 Võru
Krootuse Põhikool (3) Räästapääsuke 30. aprill 2009 Põlva
Krootuse Põhikool 4 Räästapääsuke 2. mai 2009 Põlva
Kuremaa Lasteaed Räästapääsuke 12. mai 2009 Jõgeva
Kuressaare Gümnaasium 4b Räästapääsuke 2. mai 2009 Saare
Lasteaed Vigri Räästapääsuke 6. mai 2009 Hiiu
Lõpe Põhikool 3 Räästapääsuke 2. mai 2009 Pärnu
Lüllemäe Põhikool Räästapääsuke 16. mai 2009 Valga
Luunja Lasteaed Midrimaa 2 Räästapääsuke 7. mai 2009 Tartu
Mäetaguse Põhikool Räästapääsuke 24. aprill 2009 Ida-Viru
Melliste Algkool- Lasteaed Räästapääsuke 11. mai 2009 Tartu
Metsapoole Põhikool Räästapääsuke 26. aprill 2009 Pärnu
Metsküla Algkool Räästapääsuke 4. mai 2009 Lääne
Mikitamäe Kool 1 Räästapääsuke 26. mai 2009 Põlva
Mõisaküla Kool Räästapääsuke 25. aprill 2009 Viljandi
Muraste Looduskool Räästapääsuke 12. mai 2009 Harju
Nõo Põhikool Räästapääsuke 13. mai 2009 Tartu
Õie Lasteaed Räästapääsuke 21. mai 2009 Harju
Orissaare Gümnaasium2 Räästapääsuke 9. mai 2009 Saare
Oru lasteaed Mesimumm Räästapääsuke 2. mai 2009 Harju
Osula Põhikool Räästapääsuke 19. mai 2009 Võru
Otepää Gümnaasium 1 Räästapääsuke 27. mai 2009 Valga
Paistu Kool Räästapääsuke 27. aprill 2009 Viljandi
Pärnjõe Põhikool Räästapääsuke 26. aprill 2009 Pärnu
Pärnu Vanalinna Põhikool Räästapääsuke 22. aprill 2009 Pärnu
Peetri Põhikool Räästapääsuke 10. mai 2009 Järva
Põltsamaa Ühisgümnaasium Räästapääsuke 2. mai 2009 Jõgeva
Puiga Põhikool 2 Räästapääsuke 25. aprill 2009 Võru
Raasiku Põhikool Räästapääsuke 5. mai 2009 Harju
Rakke Gümnaasium Räästapääsuke 30. aprill 2009 Lääne-Viru
Rakvere Eragümnaasium II Räästapääsuke 24. aprill 2009 Lääne-Viru
Rakvere Linna Algkool Räästapääsuke 29. aprill 2009 Lääne-Viru
Rannu Keskkool Räästapääsuke 26. aprill 2009 Tartu
Raudna Põhikool Räästapääsuke 26. aprill 2009 Viljandi
Riidaja Põhikool Räästapääsuke 9. mai 2009 Valga
Risti Põhikool Räästapääsuke 1. mai 2009 Lääne
Risti Põhikool II Räästapääsuke 10. mai 2009 Harju
Roosna-Alliku Põhikool 2 Räästapääsuke 23. aprill 2009 Järva
Roosna-Alliku Põhikool 3 Räästapääsuke 19. aprill 2009 Järva
Ruhnu Põhikool Räästapääsuke 8. mai 2009 Saare
Ruusmäe kool Räästapääsuke 4. mai 2009 Võru
Saaremaa Ühisgümnaasium 2 Räästapääsuke 5. mai 2009 Saare
Sadala põhikool Räästapääsuke 4. mai 2009 Jõgeva
Saduküla Põhikool Räästapääsuke 5. mai 2009 Jõgeva
Salutaguse Räästapääsuke 24. aprill 2009 Järva
Seljametsa Lasteaed-Algkool Räästapääsuke 5. mai 2009 Pärnu
Sõmeru Põhikool Räästapääsuke 8. mai 2009 Lääne-Viru
Sürgavere Põhikool Räästapääsuke 26. aprill 2009 Viljandi
Suure-Jaani Gümnaasium Räästapääsuke 1. mai 2009 Viljandi
Taali Põhikool 3 Räästapääsuke 22. aprill 2009 Pärnu
Taali Põhikool 4 Räästapääsuke 25. aprill 2009 Pärnu
Tali Põhikool Räästapääsuke 25. aprill 2009 Pärnu
Tallinna Lilleküla Gümnaasium Räästapääsuke 27. aprill 2009 Harju
Tallinna Muusikakeskkool Räästapääsuke 11. mai 2009 Harju
Tallinna Reaalkool Räästapääsuke 8. mai 2009 Harju
Tallinna Reaalkool B Räästapääsuke 7. mai 2009 Harju
Tallinna Ristiku Põhikool Räästapääsuke 5. mai 2009 Harju
Tartu Hiie Kool Räästapääsuke 30. aprill 2009 Tartu
Tartu Hiie Kool 2 Räästapääsuke 25. aprill 2009 Tartu
Tartu Katoliku Kool 1a Räästapääsuke 19. mai 2009 Tartu
Tartu Raatuse gümnaasium 1 Räästapääsuke 3. mai 2009 Tartu
Tsirguliina Keskkool Räästapääsuke 9. mai 2009 Valga
Tudu Põhikool Räästapääsuke 4. mai 2009 Lääne-Viru
Türi Majandusgümnaasium 5.b Räästapääsuke 3. mai 2009 Järva
Unipiha Algkool Räästapääsuke 8. mai 2009 Tartu
Uuemõisa Algkool 2 Räästapääsuke 4. mai 2009 Lääne
Väike-Maarja Gümnaasium Räästapääsuke 27. aprill 2009 Lääne-Viru
Valga Gümnaasium Räästapääsuke 11. mai 2009 Valga
Valga Jaanikese kool Räästapääsuke 11. mai 2009 Valga
Valguta Lasteaed-Algkool Räästapääsuke 12. mai 2009 Tartu
Vara Põhikool Räästapääsuke 25. aprill 2009 Tartu
Vastseliina Gümnaasium Räästapääsuke 12. mai 2009 Võru
Veskitammi Lasteaed Räästapääsuke 21. mai 2009 Harju
Viimsi Kool Räästapääsuke 24. mai 2009 Harju
Viljandi Maagümnaasium 2b Räästapääsuke 25. aprill 2009 Viljandi
Viljandi Valuoja PK Räästapääsuke 10. mai 2009 Viljandi
Viluste põhikool Räästapääsuke 6. mai 2009 Põlva
Virtsu Põhikool Räästapääsuke 19. mai 2009 Lääne
Vodja kool Räästapääsuke 2. mai 2009 Järva
Võru Lasteaed Päkapikk Räästapääsuke 13. mai 2009 Võru

Tagasi tulemuste juurde