Saabunud joonistused:


Ääsmäe LA 2 (5)
Adavere PK 1-2 (24)
Antsla G 4a (29)
Antsla G 4b (7)
Aruküla LA Rukkilill (6)
Audentese Erakool 1a (6)
Audentese Erakool 1b (5)
Audentese Erakool 2c (15)
Elva G 4a (11)
Elva G 4b (32)
Elva G 4d (14)
Elva G 5a (8)
Elva G 5b (4)
Elva G 5c (12)
Elva G 6a (21)
Elva G 6b (4)
Elva G 6c (20)
Elva LA Õnneseen (1)
Erakool Garant 3 (12)
Erakool Garant 4 (3)
Erakool Garant 5 (4)
Haanja Kool 14 (7)
Haanja Kool 1b-2b- (9)
Haiba LA Riisikas (4)
Heimtali PK (8)
Imavere PK 3-4 (3)
Jäneda Kool 13 (7)
Kadrina Keskkool 3b (19)
Kadrina Keskkool 6a (1)
Kadrioru Saksa G 3d (19)
Kanepi G 2 (6)
Kasti LA Karikakar (13)
Kehra G 3a (34)
Kiili G 4b (15)
Kilingi-Nõmme G 5b (11)
Kohila G (10)
Kohtla-Järve Järve G 1a (3)
Kohtla-Järve Järve G 4a (3)
Kohtla-Järve Järve G 9a (1)
Kohtla-Järve LA Kakuke (3)
Kohtla-Järve Maleva PK 8a (2)
Kolga Kool 2 (14)
Kõmsi LA-AK 5-6 (6)
Konguta Kool 1 (7)
Konguta Kool 6 (6)
Kõo LA (8)
Kose-Uuemõisa LA-Kool (5)
Kose-Uuemõisa LA-Kool 1 (5)
Kose-Uuemõisa LA-Kool 2 (3)
Kose-Uuemõisa LA-Kool 3 (24)
Krootuse PK 24 (18)
Kuremaa LA-AK (2)
Kuuste Kool 2-3 (11)
Kuuste Kool 4 (4)
Kuuste Kool 5 (7)
Lehtse Kool 1-4 (2)
Lüllemäe PK 2 (1)
Mäetaguse PK 3 (18)
Mäetaguse PK 6 (11)
Metsküla AK 1-4 (9)
Metsküla AK 5-6 (12)
Narva Keeltelütseum 1a (5)
Nõva Kool 4-8 (11)
Orava PK 12 (3)
Oskar Lutsu Palamuse G 6a (12)
Oskar Lutsu Palamuse G 6b (8)
Osula PK 1 (2)
Osula PK 3 (5)
Otepää G 6a (17)
Otepää G 6b (16)
Paide G 1a (2)
Pärnjõe PK 23 (9)
Pärnu Kuninga Tänava PK 1c (14)
Pärnu Kuninga Tänava PK 2 (4)
Pärnu-Jaagupi G 5 (10)
Pihtla LA (8)
Põltsamaa ÜhisG 1b (4)
Põltsamaa ÜhisG 1c (15)
Põlva PK 4a (3)
Rakvere G 2c (1)
Rakvere PK (5)
Rakvere ReaalG 2b (20)
Rapla Vesiroosi G 4b (6)
Ravila LA (1)
Ridala PK 3 (6)
Riia Eesti PK 2 (10)
Riisipere LA (4)
Risti PK (Harju) 5-9 (22)
Rocca al Mare Kool 1a (11)
Rõngu Keskkool 2 (8)
Ruusa PK 1-4 (1)
Ruusa PK 5-9 (5)
Saare valla LA Siilike (6)
Saue G 1e (13)
Sillamäe Vanalinna Kool 3b (28)
Sipa-Laukna LA (7)
Sitsi LA (1)
Sitsi LA 2 (11)
Suuremõisa LA-PK 2-6 (4)
Tallinna Kullatera LA (3)
Tallinna LA Kiikhobu 2 (3)
Tallinna Mustamäe HumanitaarG 4e (13)
Tartu Kristlik PK 1 (7)
Tartu LA Annike (7)
Tartu LA Annike 3 (5)
Tartu LA Meelespea (10)
Tartu Mart Reiniku Kool 2d (8)
Tartu Raatuse Kool 1c (8)
Tartu Raatuse Kool 4b (18)
Tartu Veeriku Kool 7a (19)
TERA Peedu kool 1 (7)
TERA Peedu kool 2-3 (6)
Tilsi PK 3 (8)
Tilsi PK 5 (9)
Toila G 4 (8)
Tõrva G 2a (39)
Tõrva G 4a (13)
Tõrva G 4b (11)
Tõrva G 5a (13)
Tõrva G 5b (6)
Türi LA Lokuta (5)
Türi PK (1)
Valga PK 2d (20)
Valga Priimetsa Kool 3b (9)
Vana-Vigala PK 13 (2)
Varbola LA-AK 1-4 (1)
Viljandi Kesklinna Kool 2c (22)
Viluste PK 1 (7)
Võru Kreutzwaldi Kool 3a (16)
Võru Kreutzwaldi Kool 3c (7)

Kevadjoonistus:

"Sinililled"
Laura Kaldoja
Tõrva Gümnaasium 4a
Ülevaade Osalejad Vaatlused Viktoriin Pildid Loomad Abiks Korraldajad
Ajakava Foorum Tulemused Haikud Fotod Taimed Ajalugu Toetajad

Joonistused - Kolga Kool 2

Saabunud joonistuste suuremalt vaatamiseks klõpsa pisipildil.

Koolid

Kätlin Aasmets
Kiivitaja
Laura Maria Rohi
Punarind
Kertu Eepold
Käblik
Pille-Riin Plakk
Sookured
Robin Laurend
Kuldnokk
Emma Viilma
Valge-toonekurg
Robin Laurend
Rasvatihane ootab kevadet
2. klass
Tulbid
Kädi Ülle
Liblikas õiel
Kädi Ülle
Tulbid
Grethel Grünthal
Tulbid
Kert Gebruk
Ma armastan laulda.
Emily Laurend
Linnuke oksal
Birgit Moks
Liblikas