"Tere, Kevad!" kutsub lapsi loodust vaatlema ning tähele panema saabuva kevade märke.

По русски
Summary in English
Vaata ka: "Kevad ärkab!"

Projekti korraldajad:
kevadorg@googlegroups.com

Tehnilised probleemid:
toni@punkt.ee

Projektis "Tere, Kevad! 2016" osaleb 8353 õpilast ja 503 rühma.

Ülevaade Osalejad Vaatlused Viktoriin Pildid Loomad Abiks Korraldajad
Ajakava Foorum Tulemused Haikud Fotod Taimed Ajalugu Toetajad

Registreeritud liikide nägemised/kuulmised

Tabelit saab järjestada tulpade pealkirjadele klõpsates

Kool Kevadekuulutaja Kuupäev Maakond
Anna Haava nim Pala Kool 4 Suitsupääsuke 26. aprill 2012 Jõgeva
Aruküla Lasteaed Rukkilill 2 Suitsupääsuke 13. mai 2012 Harju
Audentese Erakool 6b Suitsupääsuke 5. mai 2012 Harju
Carl Robert Jakobsoni nimeline Gümnaasium 5a Suitsupääsuke 6. mai 2012 Viljandi
Elva Gümnaasium 3c Suitsupääsuke 27. aprill 2012 Tartu
Elva Gümnaasium 5c Suitsupääsuke 5. mai 2012 Tartu
Elva Lasteaed Murumuna Suitsupääsuke 22. mai 2012 Tartu
Emmaste Põhikool Suitsupääsuke 30. aprill 2012 Hiiu
Esku-Kamari Kool 1-2 Suitsupääsuke 27. aprill 2012 Jõgeva
F.von Wrangelli nim Roela Põhikool Suitsupääsuke 31. mai 2012 Lääne-Viru
Gustav Adolfi Gümnaasium 9c 3 Suitsupääsuke 30. aprill 2012 Harju
Haanja Kool 1a Suitsupääsuke 5. mai 2012 Võru
Haanja Kool 6 Suitsupääsuke 17. mai 2012 Võru
Hargla Kool 1a Suitsupääsuke 27. aprill 2012 Valga
Hargla Kool 9 Suitsupääsuke 28. aprill 2012 Valga
Heimtali Põhikool 5a6 Suitsupääsuke 29. aprill 2012 Viljandi
Himmaste Algkool 12 Suitsupääsuke 2. mai 2012 Põlva
Hummuli Põhikool 4 Suitsupääsuke 1. mai 2012 Valga
J.V.Veski nim. Maarja Põhikool 6 Suitsupääsuke 25. aprill 2012 Jõgeva
Jakob Westholmi Gümnaasium 3b Suitsupääsuke 28. aprill 2012 Harju
Järva-Jaani Gümnaasium Suitsupääsuke 28. aprill 2012 Järva
Jõhvi Gümnaasium 6b Suitsupääsuke 6. mai 2012 Ida-Viru
Jõhvi Lasteaed Sipsik 2 Suitsupääsuke 30. aprill 2012 Ida-Viru
Kääpa Põhikool 1 Suitsupääsuke 8. mai 2012 Võru
Kääpa Põhikool 3 Suitsupääsuke 28. aprill 2012 Võru
Kääpa Põhikool 5 Suitsupääsuke 1. mai 2012 Võru
Kadrina Keskkool 2b Suitsupääsuke 10. mai 2012 Lääne-Viru
Kadrina Keskkool 3a Suitsupääsuke 22. aprill 2012 Lääne-Viru
Kadrina Keskkool 3b Suitsupääsuke 23. aprill 2012 Lääne-Viru
Kadrina Keskkool 6a Suitsupääsuke 18. mai 2012 Lääne-Viru
Kammeri Kool Suitsupääsuke 2. mai 2012 Tartu
Kanepi Gümnaasium 1 Suitsupääsuke 26. aprill 2012 Põlva
Kärstna Kool 5-6 Suitsupääsuke 5. mai 2012 Viljandi
Kehtna Põhikool 1-9 Suitsupääsuke 27. aprill 2012 Rapla
Kohila Gümnaasium 3b Suitsupääsuke 27. aprill 2012 Rapla
Kohtla-Järve Järve Gümnaasium 5b Suitsupääsuke 9. mai 2012 Ida-Viru
Kohtla-Järve Järve Gümnaasium 7b Suitsupääsuke 5. mai 2012 Ida-Viru
Kohtla-Järve Ühisgümnaasium 6ab Suitsupääsuke 6. mai 2012 Ida-Viru
Kolga Keskkool 1 Suitsupääsuke 1. mai 2012 Harju
Kõmsi Lasteaed-Algkool 5-6 Suitsupääsuke 28. aprill 2012 Lääne
Konguta Kool 5-6 Suitsupääsuke 2. mai 2012 Tartu
Kõpu Põhikool Suitsupääsuke 26. aprill 2012 Viljandi
Kose Gümnaasium 3b Suitsupääsuke 18. mai 2012 Harju
Kose-Uuemõisa Lasteaed-Algkool Suitsupääsuke 6. mai 2012 Harju
Krootuse Põhikool 2 Suitsupääsuke 22. aprill 2012 Põlva
Kuressaare Gümnaasium 4c Suitsupääsuke 2. mai 2012 Saare
Kuuste Kool 4 Suitsupääsuke 7. mai 2012 Tartu
Kuuste Kool 5 Suitsupääsuke 7. mai 2012 Tartu
Lehtse Kool 2-3 Suitsupääsuke 6. mai 2012 Lääne-Viru
Lihula Gümnaasium 1 Suitsupääsuke 13. mai 2012 Lääne
Lohkva Lasteaed Suitsupääsuke 25. aprill 2012 Tartu
Luua Algkool 1-4 Suitsupääsuke 29. aprill 2012 Jõgeva
Metsapoole Põhikool 4-6 Suitsupääsuke 30. aprill 2012 Pärnu
Metsküla Algkool 1-3 Suitsupääsuke 2. mai 2012 Lääne
Metsküla Algkool 5-6 Suitsupääsuke 2. mai 2012 Lääne
Mikitamäe Kool 5-6 Suitsupääsuke 2. mai 2012 Põlva
Mooste Põhikool 3 Suitsupääsuke 5. mai 2012 Põlva
Muhu Põhikool 5 Suitsupääsuke 6. mai 2012 Saare
Muraste Looduskool Suitsupääsuke 27. aprill 2012 Harju
Nõva Põhikool 5-9 Suitsupääsuke 28. aprill 2012 Lääne
Orava Põhikool 5 Suitsupääsuke 4. mai 2012 Põlva
Orissaare Gümnaasium 2 Suitsupääsuke 10. mai 2012 Saare
Orissaare Gümnaasium 3 Suitsupääsuke 1. mai 2012 Saare
Orissaare Gümnaasium 4 Suitsupääsuke 1. mai 2012 Saare
Oru Põhikool 4 2 Suitsupääsuke 1. mai 2012 Harju
Oskar Lutsu Palamuse Gümnaasium 5 Suitsupääsuke 22. aprill 2012 Jõgeva
Osula Põhikool 2 Suitsupääsuke 10. mai 2012 Võru
Osula Põhikool 3 Suitsupääsuke 8. mai 2012 Võru
Osula Põhikool 4 Suitsupääsuke 8. mai 2012 Võru
Palupera Põhikool Suitsupääsuke 8. mai 2012 Valga
Pärnu Kuninga Tänava Põhikool 1c Suitsupääsuke 4. mai 2012 Pärnu
Pärnu Kuninga Tänava Põhikool 2cs Suitsupääsuke 30. aprill 2012 Pärnu
Pärnu Ühisgümnaasium 6 Suitsupääsuke 1. mai 2012 Pärnu
Pärnu Ülejõe Gümnaasium 3c Suitsupääsuke 19. mai 2012 Pärnu
Pärnu Vanalinna Põhikool 2b Suitsupääsuke 29. aprill 2012 Pärnu
Pärnu-Jaagupi Gümnaasium 5 Suitsupääsuke 4. mai 2012 Pärnu
Pärnu-Jaagupi Gümnaasium 6 Suitsupääsuke 4. mai 2012 Pärnu
Peetri Lasteaed Suitsupääsuke 6. mai 2012 Järva
Peetri Põhikool 3-4 Suitsupääsuke 16. mai 2012 Järva
Peetri Põhikool 6 Suitsupääsuke 1. mai 2012 Järva
Põltsamaa Ühisgümnaasium 7b Suitsupääsuke 30. aprill 2012 Jõgeva
Põlula Kool 1-4 Suitsupääsuke 29. aprill 2012 Lääne-Viru
Põlula Kool 5 Suitsupääsuke 29. aprill 2012 Lääne-Viru
Puhja Gümnaasium 2 Suitsupääsuke 8. mai 2012 Tartu
Puurmani Lasteaed Siilipesa Suitsupääsuke 2. mai 2012 Jõgeva
Raasiku Põhikool 4 Suitsupääsuke 9. mai 2012 Harju
Rakke Gümnaasium 2 Suitsupääsuke 2. mai 2012 Lääne-Viru
Rakvere Linna Algkool 2 Suitsupääsuke 7. mai 2012 Lääne-Viru
Rakvere Linna Algkool 4 Suitsupääsuke 9. mai 2012 Lääne-Viru
Risti Põhikool (Harju) 7-9 Suitsupääsuke 27. aprill 2012 Harju
Risti Põhikool 1a3 Suitsupääsuke 30. aprill 2012 Lääne
Rõngu Keskkool 1-4 Suitsupääsuke 18. mai 2012 Tartu
Ruhnu Põhikool 1-9 Suitsupääsuke 15. mai 2012 Saare
Saaremaa Ühisgümnaasium 5aa Suitsupääsuke 1. mai 2012 Saare
Saarepeedi Kool 6 Suitsupääsuke 9. mai 2012 Viljandi
Sadala Põhikool 1-4 Suitsupääsuke 6. mai 2012 Jõgeva
Salme Põhikool 7-9 Suitsupääsuke 29. aprill 2012 Saare
Saverna Põhikool Suitsupääsuke 30. aprill 2012 Põlva
Saverna Põhikool 5 Suitsupääsuke 30. aprill 2012 Põlva
Savikoja Suitsupääsuke 1. mai 2012 Tartu
Seljametsa Lasteaed-Algkool Suitsupääsuke 29. aprill 2012 Pärnu
Sillamäe Vanalinna Kool 1c Suitsupääsuke 7. mai 2012 Ida-Viru
Sõmerpalu Põhikool 3 Suitsupääsuke 6. mai 2012 Võru
Sõmeru Põhikool 2 Suitsupääsuke 7. mai 2012 Lääne-Viru
Sonda Põhikool 1-4 Suitsupääsuke 7. mai 2012 Ida-Viru
Suure-Jaani Gümnaasium 4 Suitsupääsuke 26. aprill 2012 Viljandi
Suuremõisa Põhikool 1-4 Suitsupääsuke 28. aprill 2012 Hiiu
Suuremõisa Põhikool 5-7 Suitsupääsuke 30. aprill 2012 Hiiu
Tääksi Põhikool 1-4 Suitsupääsuke 10. mai 2012 Viljandi
Taebla Gümnaasium 1-4 Suitsupääsuke 29. aprill 2012 Lääne
Tahkuranna Lasteaed-Algkool Suitsupääsuke 1. mai 2012 Pärnu
Tali Põhikool 5-9 Suitsupääsuke 21. aprill 2012 Pärnu
Tallinna Lasteaed Kiikhobu 2 Suitsupääsuke 13. mai 2012 Harju
Tallinna Lauliku Lasteaed Suitsupääsuke 25. mai 2012 Harju
Tallinna Lilleküla Gümnaasium 3b Suitsupääsuke 6. mai 2012 Harju
Tallinna Lilleküla Gümnaasium 4a Suitsupääsuke 14. mai 2012 Harju
Tallinna Reaalkool 5a Suitsupääsuke 27. aprill 2012 Harju
Tartu Erakool 2a Suitsupääsuke 29. aprill 2012 Tartu
Tartu Hiie Kool 6b Suitsupääsuke 1. mai 2012 Tartu
Tartu Raatuse Gümnaasium 1b Suitsupääsuke 2. mai 2012 Tartu
Tartu Raatuse Gümnaasium 6 Suitsupääsuke 2. mai 2012 Tartu
Tilsi Põhikool 6 Suitsupääsuke 18. mai 2012 Põlva
Tilsi Põhikool 7 Suitsupääsuke 22. aprill 2012 Põlva
Tudulinna Põhikool 3 Suitsupääsuke 28. aprill 2012 Ida-Viru
Tudulinna Põhikool 4 Suitsupääsuke 28. aprill 2012 Ida-Viru
Unipiha Algkool 1-4 Suitsupääsuke 1. mai 2012 Tartu
Uuemõisa Lasteaed-Algkool 2 Suitsupääsuke 29. aprill 2012 Lääne
Uuemõisa Lasteaed-Algkool 5 Suitsupääsuke 14. mai 2012 Lääne
Uulu Lasteaed Suitsupääsuke 11. mai 2012 Pärnu
Vääna Mõisakool Suitsupääsuke 8. mai 2012 Harju
Valga Jaanikese Kool 5-6b Suitsupääsuke 2. mai 2012 Valga
Vara Põhikool 1-4 Suitsupääsuke 26. aprill 2012 Tartu
Värska Gümnaasium 3 Suitsupääsuke 22. aprill 2012 Põlva
Veskitammi Lasteaed Suitsupääsuke 13. mai 2012 Harju
Viljandi Maagümnaasium 4a Suitsupääsuke 29. aprill 2012 Viljandi
Viluste Põhikool 1 Suitsupääsuke 29. aprill 2012 Põlva
Viluste Põhikool 7 Suitsupääsuke 1. mai 2012 Põlva
Virtsu Kool 14 Suitsupääsuke 8. mai 2012 Lääne
Virtsu Kool 2-3 Suitsupääsuke 4. mai 2012 Lääne
Virtsu Kool 5-9 Suitsupääsuke 10. mai 2012 Lääne
Vormsi Lasteaed-Põhikool 1-9 Suitsupääsuke 2. mai 2012 Lääne

Tagasi tulemuste juurde