"Tere, Kevad!" kutsub lapsi loodust vaatlema ning tähele panema saabuva kevade märke.

По русски
Summary in English
Vaata ka: "Kevad ärkab!"

Projekti korraldajad:
kevadorg@googlegroups.com

Tehnilised probleemid:
toni@punkt.ee

Projektis "Tere, Kevad! 2016" osaleb 8353 õpilast ja 503 rühma.

Ülevaade Osalejad Vaatlused Viktoriin Pildid Loomad Abiks Korraldajad
Ajakava Facebook Tulemused Haikud Fotod Taimed Ajalugu Toetajad

Registreeritud liikide nägemised/kuulmised

Tabelit saab järjestada tulpade pealkirjadele klõpsates

Kool Kevadekuulutaja Kuupäev Maakond
Ääsmäe Põhikool 5-7 Kiivitaja 28. märts 2016 Harju
Adavere Põhikool 1-2 Kiivitaja 9. aprill 2016 Jõgeva
Alavere Põhikool 1 Kiivitaja 25. märts 2016 Harju
Alavere Põhikool 3 Kiivitaja 27. märts 2016 Harju
Andu-Papi Seltsi loodusring Kiivitaja 20. märts 2016 Pärnu
Antsla Gümnaasium 4a Kiivitaja 20. märts 2016 Võru
Antsla Gümnaasium 6a Kiivitaja 21. märts 2016 Võru
Aravete Keskkool 6 Kiivitaja 29. märts 2016 Järva
Are Kool Kiivitaja 16. märts 2016 Pärnu
Aruküla Lasteaed Rukkilill Kiivitaja 31. märts 2016 Harju
Aseri Kool 7a Kiivitaja 25. märts 2016 Ida-Viru
Audentese Erakool 1a Kiivitaja 19. märts 2016 Harju
Eerika lasteaed Laululind Kiivitaja 27. märts 2016 Tartu
Eerika lasteaed Laululind 2 Kiivitaja 27. märts 2016 Tartu
Elva Gümnaasium 1b Kiivitaja 12. aprill 2016 Tartu
Emmaste Põhikool 1-4 Kiivitaja 11. märts 2016 Hiiu
Esku-Kamari Kool 12 Kiivitaja 3. aprill 2016 Jõgeva
Häädemeeste Keskkool 7-9 Kiivitaja 11. märts 2016 Pärnu
Haanja Kool 14 Kiivitaja 9. aprill 2016 Võru
Haanja Kool 1b-2b- Kiivitaja 11. aprill 2016 Võru
Haapsalu Lasteaed Tõruke Kiivitaja 18. märts 2016 Lääne
Haiba Lasteaed Riisikas Kiivitaja 25. märts 2016 Harju
Hargla Kool 1-3 Kiivitaja 20. aprill 2016 Valga
Hargla Kool 4-5 Kiivitaja 8. aprill 2016 Valga
Hummuli Põhikool 3 Kiivitaja 18. märts 2016 Valga
Illuka Kool 5 Kiivitaja 29. märts 2016 Ida-Viru
Illuka Kool 6 Kiivitaja 16. märts 2016 Ida-Viru
Imavere Põhikool 3-4 Kiivitaja 25. märts 2016 Järva
Jäneda Kool 13 Kiivitaja 11. aprill 2016 Lääne-Viru
Jõhvi Põhikool 4 Kiivitaja 23. märts 2016 Ida-Viru
Jõõpre Kool 1 Kiivitaja 12. märts 2016 Pärnu
Jõõpre Kool 2 Kiivitaja 30. märts 2016 Pärnu
Kääpa Põhikool 2 Kiivitaja 31. märts 2016 Võru
Kadrina Keskkool 3a Kiivitaja 23. märts 2016 Lääne-Viru
Kadrina Keskkool 6a Kiivitaja 27. märts 2016 Lääne-Viru
Kadrioru Saksa Gümnaasium 3d Kiivitaja 27. märts 2016 Harju
Kärdla Ühisgümnaasium Kiivitaja 7. aprill 2016 Hiiu
Kasti Lasteaed Karikakar Kiivitaja 24. märts 2016 Rapla
Keeni Põhikool 1 Kiivitaja 23. märts 2016 Valga
Kehra Gümnaasium 3a Kiivitaja 27. märts 2016 Harju
Kilingi-Nõmme Gümnaasium 5b Kiivitaja 1. aprill 2016 Pärnu
Kohila Gümnaasium Kiivitaja 8. aprill 2016 Rapla
Kohila Gümnaasium 5b Kiivitaja 4. aprill 2016 Rapla
Kohila Gümnaasium 6a Kiivitaja 15. märts 2016 Rapla
Kohtla-Järve Järve Gümnaasium 1a Kiivitaja 29. märts 2016 Ida-Viru
Kohtla-Järve Järve Gümnaasium 2a Kiivitaja 9. aprill 2016 Ida-Viru
Kohtla-Järve Järve Gümnaasium 6b Kiivitaja 10. aprill 2016 Ida-Viru
Kohtla-Järve Lasteaed Kakuke Kiivitaja 19. märts 2016 Ida-Viru
Kohtla-Järve Maleva Põhikool 8a Kiivitaja 24. märts 2016 Ida-Viru
Koigi Kool Kiivitaja 24. märts 2016 Järva
Kolga Kool 2 Kiivitaja 25. aprill 2016 Harju
Kõmsi Lasteaed-Algkool 1-4 Kiivitaja 13. märts 2016 Lääne
Kõmsi Lasteaed-Algkool 5-6 Kiivitaja 11. märts 2016 Lääne
Konguta Kool 1 Kiivitaja 4. aprill 2016 Tartu
Konguta Kool 3 Kiivitaja 4. aprill 2016 Tartu
Konguta Kool 6 Kiivitaja 21. märts 2016 Tartu
Kõo Lasteaed Kiivitaja 17. märts 2016 Viljandi
Kõrveküla Põhikool 1a Kiivitaja 26. märts 2016 Tartu
Kose-Uuemõisa Lasteaed-Kool Kiivitaja 8. aprill 2016 Harju
Kose-Uuemõisa Lasteaed-Kool 1 Kiivitaja 18. märts 2016 Harju
Kose-Uuemõisa Lasteaed-Kool 2 Kiivitaja 18. märts 2016 Harju
Kose-Uuemõisa Lasteaed-Kool 3 Kiivitaja 29. märts 2016 Harju
Krootuse Põhikool 24 Kiivitaja 29. märts 2016 Põlva
Kuremaa Lasteaed-Algkool Kiivitaja 29. märts 2016 Jõgeva
Kuremaa Lasteaed-Algkool 1-2 Kiivitaja 16. märts 2016 Jõgeva
Kuremaa Lasteaed-Algkool 3-4 Kiivitaja 29. märts 2016 Jõgeva
Kuuste Kool 2-3 Kiivitaja 27. märts 2016 Tartu
Kuuste Kool 5 Kiivitaja 27. märts 2016 Tartu
Laeva Põhikool 1 Kiivitaja 11. aprill 2016 Tartu
Lagedi Kool Kiivitaja 23. märts 2016 Harju
Laiuse Põhikool 2-3 Kiivitaja 15. aprill 2016 Jõgeva
Lasila Põhikool 2 Kiivitaja 2. aprill 2016 Lääne-Viru
Lasila Põhikool 5 Kiivitaja 17. märts 2016 Lääne-Viru
Lehola Kool Kiivitaja 26. märts 2016 Harju
Lehtse Kool 1-4 Kiivitaja 27. märts 2016 Lääne-Viru
Lihula Gümnaasium 2 Kiivitaja 7. märts 2016 Lääne
Lüganuse Keskkool 7-9 Kiivitaja 23. märts 2016 Ida-Viru
Lüllemäe Põhikool 2 Kiivitaja 22. märts 2016 Valga
Luunja Lasteaed Midrimaa 2 Kiivitaja 21. märts 2016 Tartu
Mäetaguse Lasteaed Tõruke Kiivitaja 23. märts 2016 Ida-Viru
Mäetaguse Põhikool 3 Kiivitaja 11. aprill 2016 Ida-Viru
Metsküla Algkool 1-4 Kiivitaja 11. märts 2016 Lääne
Metsküla Algkool 5-6 Kiivitaja 13. aprill 2016 Lääne
Mihkli Kool 56 Kiivitaja 31. märts 2016 Lääne-Viru
Mooste Põhikool 3 Kiivitaja 27. märts 2016 Põlva
MTÜ Lasteaed Väike Pauline Kiivitaja 10. mai 2016 Tartu
Muhu Põhikool 5 Kiivitaja 26. märts 2016 Saare
Muraste Looduskool Kiivitaja 28. märts 2016 Harju
Nõva Kool 1-3 Kiivitaja 29. märts 2016 Lääne
Nõva Kool 4-8 Kiivitaja 21. märts 2016 Lääne
Nurme Kool 8b Kiivitaja 30. märts 2016 Järva
Orava Põhikool 12 Kiivitaja 27. märts 2016 Põlva
Orissaare Gümnaasium 2 Kiivitaja 24. märts 2016 Saare
Oru Põhikool 4 Kiivitaja 22. märts 2016 Harju
Oskar Lutsu Palamuse Gümnaasium 6a Kiivitaja 26. märts 2016 Jõgeva
Oskar Lutsu Palamuse Gümnaasium 6b Kiivitaja 26. märts 2016 Jõgeva
Osula Põhikool 3 Kiivitaja 1. aprill 2016 Võru
Otepää Gümnaasium 6a Kiivitaja 28. aprill 2016 Valga
Paide Gümnaasium 1b Kiivitaja 10. märts 2016 Järva
Palupera Põhikool Kiivitaja 12. aprill 2016 Valga
Pärnjõe Põhikool 23 Kiivitaja 25. märts 2016 Pärnu
Pärnu Kuninga Tänava Põhikool 1c Kiivitaja 19. märts 2016 Pärnu
Pärnu Kuninga Tänava Põhikool 2 Kiivitaja 23. märts 2016 Pärnu
Pärnu Kuninga Tänava Põhikool 2c Kiivitaja 12. aprill 2016 Pärnu
Pärnu Rääma Põhikool 5a Kiivitaja 26. märts 2016 Pärnu
Pärnu Ülejõe Põhikool 2d Kiivitaja 8. märts 2016 Pärnu
Pärnu-Jaagupi Gümnaasium 5 Kiivitaja 19. märts 2016 Pärnu
Peetri Kool 1 Kiivitaja 1. aprill 2016 Järva
Peetri Kool 4 Kiivitaja 30. märts 2016 Järva
Pihtla Lasteaed Kiivitaja 6. märts 2016 Saare
Põltsamaa Ühisgümnaasium 1c Kiivitaja 28. märts 2016 Jõgeva
Põlula Kool Kiivitaja 15. märts 2016 Lääne-Viru
Põlva Põhikool 4a Kiivitaja 28. märts 2016 Põlva
Puhja Lasteaed Pääsusilm Kiivitaja 4. aprill 2016 Tartu
Rakke Gümnaasium 4-6 Kiivitaja 28. märts 2016 Lääne-Viru
Rakvere Gümnaasium 2c Kiivitaja 18. aprill 2016 Lääne-Viru
Rakvere Põhikool Kiivitaja 26. märts 2016 Lääne-Viru
Rakvere Reaalgümnaasium 2b Kiivitaja 30. aprill 2016 Lääne-Viru
Rannu Kool 6 Kiivitaja 22. märts 2016 Tartu
Rapla Vesiroosi Gümnaasium 4b Kiivitaja 23. märts 2016 Rapla
Ravila Lasteaed Kiivitaja 24. märts 2016 Harju
Ridala Põhikool 3 Kiivitaja 11. märts 2016 Lääne
Riia Eesti Põhikool Kiivitaja 27. märts 2016 Välismaa
Riia Eesti Põhikool 2 Kiivitaja 13. märts 2016 Välismaa
Riidaja Põhikool 6-9 Kiivitaja 25. märts 2016 Valga
Risti Põhikool (Harju) 5-9 Kiivitaja 18. märts 2016 Harju
Risti Põhikool 13 Kiivitaja 18. märts 2016 Lääne
Rõngu Keskkool 1 Kiivitaja 21. märts 2016 Tartu
Rõngu Keskkool 2 Kiivitaja 19. märts 2016 Tartu
Rõngu Keskkool 6 Kiivitaja 24. märts 2016 Tartu
Ruusa Põhikool 1-4 Kiivitaja 5. aprill 2016 Põlva
Ruusa Põhikool 5-9 Kiivitaja 26. märts 2016 Põlva
Saare valla lasteaed Siilike Kiivitaja 28. märts 2016 Jõgeva
Sadala Põhikool 1-2 Kiivitaja 28. märts 2016 Jõgeva
Sadala Põhikool 5-6 Kiivitaja 25. märts 2016 Jõgeva
Saku Gümnaasium 4d Kiivitaja 11. aprill 2016 Harju
Saue Gümnaasium 3 Kiivitaja 28. märts 2016 Harju
Saverna Põhikool 6-8 Kiivitaja 28. märts 2016 Põlva
Savikoja Kiivitaja 3. aprill 2016 Tartu
Sinimäe Põhikool 8 Kiivitaja 14. märts 2016 Ida-Viru
Sipa-Laukna Lasteaed Kiivitaja 15. märts 2016 Rapla
Sõmerpalu Põhikool 3 Kiivitaja 25. märts 2016 Võru
Sõmerpalu Põhikool 4 Kiivitaja 23. märts 2016 Võru
Sõmeru Põhikool 2b Kiivitaja 5. aprill 2016 Lääne-Viru
Sonda Kool 1-4 Kiivitaja 27. märts 2016 Ida-Viru
Suure-Jaani Kooli Sürgavere õppekoht Kiivitaja 29. märts 2016 Viljandi
Suure-Jaani Kooli Sürgavere õppekoht 1-3 2 Kiivitaja 1. aprill 2016 Viljandi
Suuremõisa Lasteaed-Põhikool 14 Kiivitaja 20. märts 2016 Hiiu
Suuremõisa Lasteaed-Põhikool 2-6 Kiivitaja 19. märts 2016 Hiiu
Taebla Gümnaasium 2-3 Kiivitaja 16. märts 2016 Lääne
Tallinna Kullatera Lasteaed Kiivitaja 28. märts 2016 Harju
Tallinna Lasteaed Kiikhobu Kiivitaja 9. aprill 2016 Harju
Tallinna Lasteaed Kiikhobu 2 Kiivitaja 17. aprill 2016 Harju
Tallinna Lasteaed Pallipõnn Kiivitaja 26. märts 2016 Harju
Tallinna Lauliku Lasteaed Kiivitaja 20. märts 2016 Harju
Tallinna Mustamäe Gümnaasium 2a Kiivitaja 17. aprill 2016 Harju
Tallinna Muusikakeskkool 7 Kiivitaja 14. märts 2016 Harju
Tamsalu Gümnaasium 3a Kiivitaja 24. märts 2016 Lääne-Viru
Tartu Descartes'i Kool 2a Kiivitaja 26. märts 2016 Tartu
Tartu Hiie Kool 1b Kiivitaja 27. märts 2016 Tartu
Tartu Lasteaed Meelespea Kiivitaja 27. märts 2016 Tartu
Tartu Mart Reiniku Kool 2d Kiivitaja 10. aprill 2016 Tartu
TERA Peedu kool 2-3 Kiivitaja 6. aprill 2016 Tartumaa
Tilsi Põhikool 4 Kiivitaja 22. aprill 2016 Põlva
Tilsi Põhikool 5 Kiivitaja 20. märts 2016 Põlva
Toila Gümnaasium 1-4 Kiivitaja 31. märts 2016 Ida-Viru
Tõrva Gümnaasium 4a Kiivitaja 4. aprill 2016 Valga
Tudu Lasteaed-Põhikool 5-6 Kiivitaja 30. märts 2016 Lääne-Viru
Tudulinna Põhikool 34 Kiivitaja 25. märts 2016 Ida-Viru
Tudulinna Põhikool 5-8 Kiivitaja 24. märts 2016 Ida-Viru
Türi Põhikool 1a Kiivitaja 21. märts 2016 Järva
Türi Põhikool 2c Kiivitaja 25. märts 2016 Järva
Türi Põhikool 3b Kiivitaja 26. märts 2016 Järva
Uulu Lasteaed 2 Kiivitaja 27. märts 2016 Pärnu
Vaeküla Kool 9 Kiivitaja 29. märts 2016 Lääne-Viru
Väike-Maarja Gümnaasium 4b Kiivitaja 2. aprill 2016 Lääne-Viru
Väike-Maarja Gümnaasium 6a Kiivitaja 29. märts 2016 Lääne-Viru
Valga Jaanikese Kool 12b Kiivitaja 13. aprill 2016 Valga
Valga Põhikool 2d Kiivitaja 5. aprill 2016 Valga
Valga Põhikool 5b Kiivitaja 27. märts 2016 Valga
Valga Põhikool 5c Kiivitaja 22. märts 2016 Valga
Valga Priimetsa Kool 3b Kiivitaja 28. märts 2016 Valga
Valguta Lasteaed-Algkool 24 Kiivitaja 24. märts 2016 Tartu
Vara Põhikool 6 Kiivitaja 28. märts 2016 Tartu
Varbla Põhikool 13 Kiivitaja 10. märts 2016 Pärnu
Varbla Põhikool 24 Kiivitaja 12. märts 2016 Pärnu
Varbla Põhikool 5 Kiivitaja 28. märts 2016 Pärnu
Värska Gümnaasium 2 Kiivitaja 23. märts 2016 Põlva
Värska Gümnaasium 3 Kiivitaja 10. aprill 2016 Põlva
Värska Lasteaed Kiivitaja 14. märts 2016 Põlva
Vastse-Kuuste Kool 5 Kiivitaja 29. märts 2016 Põlva
Vastse-Kuuste Kool 6 Kiivitaja 27. märts 2016 Põlva
Viljandi Kesklinna Kool 2c Kiivitaja 20. märts 2016 Viljandi
Viluste Põhikool 1 Kiivitaja 12. aprill 2016 Põlva
Virtsu Kool 2-3 Kiivitaja 30. märts 2016 Lääne

Tagasi tulemuste juurde