Projektis "Tere, Kevad! 2015" osaleb 7372 õpilast ja 443 rühma.


Kevadfoto:

"Sinitaeva maailm"

Kevadfoto:

""
Ülevaade Osalejad Vaatlused Viktoriin Pildid Loomad Abiks Korraldajad
Ajakava Foorum Tulemused Haikud Fotod Taimed Ajalugu Toetajad

Nädal 19: saabunud fotod

Fotode suuremalt vaatamiseks klõpsa pisipildil.

"Põltsamaa jõgi aprillis"
Angelika Gergalo Nurme Kool
Nurme Kool
"Sinililled"
Angelika Gergalo Nurme Kool 9.klass
Nurme Kool
"Sookurg"
Ella Miina Koger
Audentese Erakool 6a
"Linavästrik"
Ella Miina Koger
Audentese Erakool 6a
"Kevadkogrits"
Robin Markus Kalf
Audentese Erakool 6a
"Kimalane kirsiõiel"
Jaako Lauri Puudist
Tallinna Ühisgümnaasium 4a
"Sakura"
Jaako Lauri Puudist
Tallinna Ühisgümnaasium 4a
"Looduskaitsealune aas-karukell"
Jaako Lauri Puudist
Tallinna Ühisgümnaasium 4a
"Kahekesi kiigel"
Hanna Rästa
Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 6a
"Mina otsin ja sina otsid ja igaüks leiab oma ... s"
Mihkel Kuklane
Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 6a
"Naerev naerukajakas"
Mihkel Kuklane
Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 6a
"Kollased ülased"
Leili Eek
Tartu Hiie Kool 6b
"Lepiklilled"
Leili Eek
Tartu Hiie Kool 6b
"Kevad aias"
Kaspar, Tallinna Kesklinna PK 1.a
Tallinna Kesklinna Põhikool 1a
"Paju õitseb"
Anna Brita, Tallinna Kesklinna PK 1.a
Tallinna Kesklinna Põhikool 1a
"Pilvetiib ja linnutiivad"
Trevor, Tallinna Kesklinna PK 1.a
Tallinna Kesklinna Põhikool 1a
"Varsakabjad"
Paula Linde
Vinni-Pajusti Gümnaasium 4
"Lepiklill"
Kristin Aart
Vinni-Pajusti Gümnaasium 4
"Nurmenukk"
Paula Linde
Vinni-Pajusti Gümnaasium 4
"Iludus"
Ketlin Naarits
Tartu Veeriku Kool 5
"Püvililled"
Ketlin Naarist
Tartu Veeriku Kool 5
"Sinised õienupud"
Ketlin Naarits
Tartu Veeriku Kool 5
"Metsvint"
Kerli Kruustamm, Päikesejänku rühm.
Kose-Uuemõisa Lasteaed-Kool
"Nurmenukk."
Martti Rüütel, Päikesejänku rühm.
Kose-Uuemõisa Lasteaed-Kool
"Päikest võtmas"
Tõnis Lepp
Metsküla Algkool 4-6
"Kes siin on?"
Alvar Nikkel
Metsküla Algkool 1-3
"Sinine väli"
Keity-Liina Kallas
Nõva Kool 4-9
"Tähed langevad"
Keity-Liina Kallas
Nõva Kool 4-9
"Kolm sõpra"
Keity-Liina Kallas
Nõva Kool 4-9
"Puurime nokaga!"
Kaja Jõgeva
Antsla Gümnaasium 5b
"Ülased"
Agnes Tuule Nöps
Miina Härma Gümnaasium 6
"Külaline õiel"
Martin Hirv
Tääksi Põhikool 5-9
"Kukkus vette"
Rasmus Leppik
Tääksi Põhikool 5-9
"Vahtrate õitseaeg"
Dorisanna Šohirev
Tääksi Põhikool 5-9
"Kahekesi "
Anett Ruven
Antsla Gümnaasium 5a
"Lasteaed"
Anett Ruven
Antsla Gümnaasium 5a
"Kevadhommik"
Anett Ruven
Antsla Gümnaasium 5a
"Müürililled"
Kirke Rannas
Tallinna Järveotsa Gümnaasium 4a
"Härmas karukell"
Kirke Rannas
Tallinna Järveotsa Gümnaasium 4a
"Võrdleme (priimula sõrmede vahel)"
Grupp
Sonda Kool 1-4
"Kes on suurem?"
Grupp
Sonda Kool 1-4
"Kobraste kodu"
Karl Suurvarik 6a
Tallinna Lasteaed Kiikhobu
"Isa läks vennale appi"
Karl Suurvarik 6a
Tallinna Lasteaed Kiikhobu
"Ise kasvatasin puukese"
Laara Niilikse 6a
Tallinna Lasteaed Kiikhobu
"Varsti varsti õitsen"
Kaspar Katsan koos õpetajaga
Koosa Lasteaed
"Sinililled"
Kaspar Katsan koos õpetajaga
Koosa Lasteaed
"Armas ussike"
Annika Dudkin koos õpetajaga
Koosa Lasteaed
"Värvilised õied"
Helis Kallaste
Rakvere Reaalgümnaasium 5b
"Päikeseloojang Stroomi rannas"
Kristjan Rettel
Audentese Erakool 5a
"Minu aia kuldnokk"
Alex Laats
Pärnu Vanalinna Põhikool 3b
"Majavalvur=)"
Alex Laats
Pärnu Vanalinna Põhikool 3b
"Katkujuur"
Angelika Gergalo Nurme Kool 9.klass
Nurme Kool
"Mul on ilus kuub"
Katriin Sirol
Krootuse Põhikool 1-3
"Nartsissid"
Kadi.Mai Urb
Paldiski Põhikool 6
"Tulp"
Kadi-Mai Urb
Paldiski Põhikool 6
"Kus on maa ja kus on taevas?"
Kaisa Tamm
Kuuste Kool 1-2
"Kuldne õis (kanakoole)"
Anete-Marleen Arujõe
Kuuste Kool 1-2
"Kirikakrad"
Grethe Guhse
Kuuste Kool 1-2
"Konn-kuningas sametvaibal"
Alvar Nikkel
Metsküla Algkool 1-3
"Salapärased jäljed kivil"
Alvar Nikkel
Metsküla Algkool 1-3
"Jänesekapsas"
Rain Toompuu
Kehtna Põhikool 1-9
"vulisevad veed"
Rain Toompuu
Kehtna Põhikool 1-9
"Kannikesed emale."
Adeele Kivistik, Päikesejänku rühm.
Kose-Uuemõisa Lasteaed-Kool
"Hoia tasakaalu!"
Silver Nikkel
Metsküla Algkool 4-6
"Võilill"
Edvard Zvirgzdiņš
Riia Eesti Põhikool
"Kevadine kuld"
Edvard Zvirgzdiņš
Riia Eesti Põhikool
"Siin on vaatamist küllaga"
Bert Omann
Suuremõisa Lasteaed-Põhikool 1-5
"Sinine ilu"
Gudrun Martin
Suuremõisa Lasteaed-Põhikool 1-5
"Oih, kuhu ma sattusin?"
Jakob Hiiemets
Suuremõisa Lasteaed-Põhikool 1-5
"Kummardus kevadele (ojamõõl)"
Kirke Rannas
Tallinna Järveotsa Gümnaasium 4a
"Sõnajala sünd"
3. + 4. klass
Tudulinna Põhikool 3-4
"kevad"
Edvard Zvirgzdiņš
Riia Eesti Põhikool
"Õnnetooja"
Kadri Valter
Tudulinna Põhikool 5-7