Projektis "Tere, Kevad! 2015" osaleb 7372 õpilast ja 443 rühma.


"Tere, Kevad!" kutsub lapsi loodust vaatlema ning tähele panema saabuva kevade märke.

По русски
Summary in English
Vaata ka: "Kevad ärkab!"

Projekti korraldajad:
kevadorg@googlegroups.com

Tehnilised probleemid:
toni@punkt.ee

Kevadjoonistus:

"Kevad käes"
Anna jõeleht 5a.
Lehola Kool
Ülevaade Osalejad Vaatlused Viktoriin Pildid Loomad Abiks Korraldajad
Ajakava Foorum Tulemused Haikud Fotod Taimed Ajalugu Toetajad

Registreeritud liikide nägemised/kuulmised

Tabelit saab järjestada tulpade pealkirjadele klõpsates

Kool Kevadekuulutaja Kuupäev Maakond
Põlula Kool 5-6 Kiivitaja 1. aprill 2013 Lääne-Viru
Põlula Kool 1-4 Kiivitaja 1. aprill 2013 Lääne-Viru
Orissaare Gümnaasium 4 Kiivitaja 3. aprill 2013 Saare
Elva Gümnaasium 1d Kiivitaja 4. aprill 2013 Tartu
Kõmsi Lasteaed-Algkool 1-4 Kiivitaja 5. aprill 2013 Lääne
Halliste Põhikool 12 Kiivitaja 5. aprill 2013 Viljandi
Põltsamaa Ühisgümnaasium 4c Kiivitaja 6. aprill 2013 Jõgeva
Konguta Kool 1-4 Kiivitaja 6. aprill 2013 Tartu
Kuuste Kool 4 Kiivitaja 6. aprill 2013 Tartu
Oskar Lutsu Palamuse Gümnaasium 6 Kiivitaja 6. aprill 2013 Jõgeva
Häädemeeste Keskkool 7-9 Kiivitaja 6. aprill 2013 Pärnu
Oskar Lutsu Palamuse Gümnaasium 7a Kiivitaja 7. aprill 2013 Jõgeva
Tarvastu Gümnaasium 5 Kiivitaja 7. aprill 2013 Viljandi
Kilingi-Nõmme Gümnaasium 5b Kiivitaja 7. aprill 2013 Pärnu
Are Põhikool Kiivitaja 7. aprill 2013 Pärnu
Mustjala Lasteaed-Põhikool 5-6 Kiivitaja 7. aprill 2013 Saare
Tarvastu Gümnaasium Kiivitaja 7. aprill 2013 Viljandi
Taebla Gümnaasium 1-3 Kiivitaja 7. aprill 2013 Lääne
Kuressaare Gümnaasium 4c Kiivitaja 7. aprill 2013 Saare
Lümanda Põhikool 1-5 Kiivitaja 7. aprill 2013 Saare
Risti Põhikool 2a4 Kiivitaja 7. aprill 2013 Lääne
Pärnu Rääma Põhikool 6a Kiivitaja 8. aprill 2013 Pärnu
Suuremõisa Lasteaed-Põhikool 2-6 Kiivitaja 8. aprill 2013 Hiiu
Salme Põhikool 6-9 Kiivitaja 8. aprill 2013 Saare
Metsapoole Põhikool 7-8 Kiivitaja 8. aprill 2013 Pärnu
Võru Kesklinna Gümnaasium 5b Kiivitaja 8. aprill 2013 Võru
Heimtali Põhikool 5a6 Kiivitaja 8. aprill 2013 Viljandi
Oru Põhikool 7 Kiivitaja 8. aprill 2013 Harju
Lustivere Põhikool 8 Kiivitaja 8. aprill 2013 Jõgeva
Rõngu Keskkool 1-3 Kiivitaja 8. aprill 2013 Tartu
Tsirguliina Keskkool 1 Kiivitaja 8. aprill 2013 Valga
Aruvälja Lasteaed-Algkool Kiivitaja 8. aprill 2013 Pärnu
Emmaste Põhikool Kiivitaja 8. aprill 2013 Hiiu
Kuressaare Gümnaasium 4b Kiivitaja 8. aprill 2013 Saare
Põltsamaa Ühisgümnaasium 6a Kiivitaja 8. aprill 2013 Jõgeva
Pihtla Lasteaed-Algkool 1-4 Kiivitaja 8. aprill 2013 Saare
Tali Põhikool 2-3 Kiivitaja 8. aprill 2013 Pärnu
Tartu Loodusmaja Kiivitaja 8. aprill 2013 Tartu
F.von Wrangelli nim Roela Põhikool 5 Kiivitaja 8. aprill 2013 Lääne-Viru
Aruvälja Lasteaed-Algkool 1-4 Kiivitaja 8. aprill 2013 Pärnu
Sipa Lasteaed Kurepesa Kiivitaja 9. aprill 2013 Rapla
Koigi Lasteaed Kalevipoeg Kiivitaja 9. aprill 2013 Järva
Kadrina Keskkool 1a Kiivitaja 9. aprill 2013 Lääne-Viru
Uulu Lasteaed Kiivitaja 9. aprill 2013 Pärnu
Kuressaare Gümnaasium 5b Kiivitaja 9. aprill 2013 Saare
Kasti Lasteaed Karikakar Kiivitaja 9. aprill 2013 Rapla
Kuusalu Keskkool 2b Kiivitaja 9. aprill 2013 Harju
Kehtna Põhikool 1-9 Kiivitaja 9. aprill 2013 Rapla
Suuremõisa Lasteaed-Põhikool 1-5 Kiivitaja 9. aprill 2013 Hiiu
Tori Põhikool 5 Kiivitaja 9. aprill 2013 Pärnu
Pärnu Vanalinna Põhikool 3b Kiivitaja 9. aprill 2013 Pärnu
Valguta Algkool-Lasteaed 1-4 Kiivitaja 9. aprill 2013 Tartu
Kaelase Kool 4-9 Kiivitaja 9. aprill 2013 Pärnu
Põltsamaa Lasteaed “Mari” Kiivitaja 9. aprill 2013 Jõgeva
Antsla Gümnaasium 4a Kiivitaja 10. aprill 2013 Võru
Risti Põhikool (Harju) 2-3 Kiivitaja 10. aprill 2013 Harju
Muhu Põhikool 5 Kiivitaja 10. aprill 2013 Saare
Virtsu Kool 3a Kiivitaja 10. aprill 2013 Lääne
Vormsi Lasteaed-Põhikool 1-9 Kiivitaja 10. aprill 2013 Lääne
Vatla Põhikool 1-6 Kiivitaja 10. aprill 2013 Lääne
Nõva Kool Kiivitaja 10. aprill 2013 Lääne
Märjamaa Gümnaasium 6b Kiivitaja 10. aprill 2013 Rapla
Kostivere Põhikool 2 Kiivitaja 10. aprill 2013 Harju
Unipiha Algkool 1-4 Kiivitaja 10. aprill 2013 Tartu
Sonda Põhikool 1-4 Kiivitaja 10. aprill 2013 Ida-Viru
Risti Põhikool (Harju) 6-9 Kiivitaja 10. aprill 2013 Harju
Kohtla-Järve Järve Gümnaasium 8b Kiivitaja 10. aprill 2013 Ida-Viru
Tartu Hiie Kool 2b Kiivitaja 10. aprill 2013 Tartu
Lihula Lasteaed Kiivitaja 10. aprill 2013 Lääne
Kesklinna Lasteaed Türil 2 Kiivitaja 10. aprill 2013 Järva
Rakvere Linna Algkool 5 Kiivitaja 10. aprill 2013 Lääne-Viru
Pärnu Kuninga Tänava Põhikool 3c Kiivitaja 10. aprill 2013 Pärnu
Kääpa Põhikool 3 Kiivitaja 10. aprill 2013 Võru
Orissaare Gümnaasium 2 Kiivitaja 10. aprill 2013 Saare
Uulu Lasteaed 2 Kiivitaja 10. aprill 2013 Pärnu
Tartu Raatuse Gümnaasium 1c Kiivitaja 10. aprill 2013 Tartu
Jakob Westholmi Gümnaasium 4b Kiivitaja 10. aprill 2013 Harju
Tartu Lasteaed Karoliine Kiivitaja 10. aprill 2013 Tartu
Kõo Lasteaed Kiivitaja 11. aprill 2013 Viljandi
Kildu Põhikool 4 Kiivitaja 11. aprill 2013 Viljandi
Otepää Gümnaasium 5b Kiivitaja 11. aprill 2013 Valga
Kilingi-Nõmme Gümnaasium 5a Kiivitaja 11. aprill 2013 Pärnu
Tallinna Tehnikagümnaasium 2b Kiivitaja 11. aprill 2013 Harju
Rakvere Gümnaasium 1a Kiivitaja 11. aprill 2013 Lääne-Viru
Kääpa Põhikool 2 Kiivitaja 11. aprill 2013 Võru
Viluste Põhikool 2 Kiivitaja 11. aprill 2013 Põlva
Sillamäe Vanalinna Kool 2b Kiivitaja 11. aprill 2013 Ida-Viru
Uuemõisa Lasteaed-Algkool 4 Kiivitaja 11. aprill 2013 Lääne
Kadrina Keskkool 4b Kiivitaja 11. aprill 2013 Lääne-Viru
Jõõpre Põhikool 2 Kiivitaja 11. aprill 2013 Pärnu
Võru I Põhikool 1 Kiivitaja 11. aprill 2013 Võru
Vambola Lasteaed Kiivitaja 11. aprill 2013 Viljandi
Peetri Kool 6-7 Kiivitaja 11. aprill 2013 Järva
Suure-Jaani Gümnaasium 4 Kiivitaja 12. aprill 2013 Viljandi
Rakvere Põhikool 2 Kiivitaja 12. aprill 2013 Lääne-Viru
Kiili Gümnaasium 3c Kiivitaja 12. aprill 2013 Harju
Kadrina Keskkool 5a Kiivitaja 12. aprill 2013 Lääne-Viru
J.V.Veski nim. Maarja Põhikool 5 Kiivitaja 12. aprill 2013 Jõgeva
Rapla Ühisgümnaasium 2a Kiivitaja 12. aprill 2013 Rapla
Väike-Maarja Gümnaasium 6b Kiivitaja 12. aprill 2013 Lääne-Viru
Tudulinna Põhikool 3 Kiivitaja 12. aprill 2013 Ida-Viru
Kesklinna Lasteaed Türil Kiivitaja 12. aprill 2013 Järva
Viljandi Jakobsoni Kool 8b Kiivitaja 12. aprill 2013 Viljandi
Tapa Gümnaasium 6-8 Kiivitaja 12. aprill 2013 Lääne-Viru
Rakvere Gümnaasium 5a Kiivitaja 12. aprill 2013 Lääne-Viru
Hargla Kool 7 Kiivitaja 12. aprill 2013 Valga
Türi-Alliku Lasteaed Kiivitaja 12. aprill 2013 Järva
Hargla Kool 8 Kiivitaja 12. aprill 2013 Valga
Saue Gümnaasium Kiivitaja 12. aprill 2013 Harju
Abja Gümnaasium 7 Kiivitaja 12. aprill 2013 Viljandi
Sillaotsa Kool 2 Kiivitaja 12. aprill 2013 Tartu
Kuressaare Gümnaasium 5c Kiivitaja 12. aprill 2013 Saare
Peetri Lasteaed Kiivitaja 12. aprill 2013 Järva
Kõpu Põhikool Kiivitaja 12. aprill 2013 Viljandi
Osula Põhikool 4 Kiivitaja 13. aprill 2013 Võru
Tartu Forseliuse Gümnaasium 1a Kiivitaja 13. aprill 2013 Tartu
Adavere Põhikool 1-2 Kiivitaja 13. aprill 2013 Jõgeva
Elva Gümnaasium 3b Kiivitaja 13. aprill 2013 Tartu
Saare valla lasteaed Siilike Kiivitaja 13. aprill 2013 Jõgeva
Konguta Kool 5-6 Kiivitaja 13. aprill 2013 Tartu
Raasiku Põhikool 1 Kiivitaja 13. aprill 2013 Harju
Kanepi Gümnaasium 2 Kiivitaja 13. aprill 2013 Põlva
Miina Härma Gümnaasium 6 Kiivitaja 13. aprill 2013 Tartu
Riidaja Põhikool 6-9 Kiivitaja 13. aprill 2013 Valga
Rakke Gümnaasium 4 Kiivitaja 13. aprill 2013 Lääne-Viru
Türi Põhikool 1a Kiivitaja 13. aprill 2013 Järva
Peetri Kool 1 Kiivitaja 13. aprill 2013 Järva
Põlva Keskkool 2 Kiivitaja 13. aprill 2013 Põlva
Torma lasteaed Linnutaja Kiivitaja 13. aprill 2013 Jõgeva
Savikoja Kiivitaja 13. aprill 2013 Tartu
Mooste Põhikool 1 Kiivitaja 13. aprill 2013 Põlva
Luua Algkool 1-4 Kiivitaja 13. aprill 2013 Jõgeva
Valga Põhikool 6a Kiivitaja 13. aprill 2013 Valga
Vara Põhikool 1-4 Kiivitaja 13. aprill 2013 Tartu
Sürgavere Lasteaed-Põhikool Kiivitaja 13. aprill 2013 Viljandi
Valga Lasteaed Walko 2 Kiivitaja 13. aprill 2013 Valga
Jõhvi Gümnaasium 7 Kiivitaja 13. aprill 2013 Ida-Viru
Lauka Põhikool 3-4 Kiivitaja 13. aprill 2013 Hiiu
Abja Gümnaasium 5 Kiivitaja 13. aprill 2013 Viljandi
Tallinna 21. Kool 6c Kiivitaja 13. aprill 2013 Harju
Puiga Põhikool 2 Kiivitaja 13. aprill 2013 Võru
Kose-Uuemõisa Lasteaed-Algkool 2 Kiivitaja 13. aprill 2013 Harju
Kirivere Põhikool 6 2 Kiivitaja 14. aprill 2013 Viljandi
Pirita Majandusgümnaasium 5b Kiivitaja 14. aprill 2013 Harju
Imavere Põhikool 3-4 Kiivitaja 14. aprill 2013 Järva
Sõmeru Põhikool 3 Kiivitaja 14. aprill 2013 Lääne-Viru
Suure-Jaani Gümnaasium 6a Kiivitaja 14. aprill 2013 Viljandi
Muraste Looduskool Kiivitaja 14. aprill 2013 Harju
Tallinna Kristiine Gümnaasium 2c Kiivitaja 14. aprill 2013 Harju
Nõva Kool 2 Kiivitaja 14. aprill 2013 Lääne
Oskar Lutsu Palamuse Gümnaasium 4 Kiivitaja 14. aprill 2013 Jõgeva
Värska Lasteaed Kiivitaja 14. aprill 2013 Põlva
Jäneda Kool 4 Kiivitaja 14. aprill 2013 Lääne-Viru
Kadrina Keskkool 3b Kiivitaja 14. aprill 2013 Lääne-Viru
Sürgavere Lasteaed-Põhikool 3 Kiivitaja 14. aprill 2013 Viljandi
Sõmerpalu Põhikool 4 Kiivitaja 14. aprill 2013 Võru
Kääpa Põhikool 4 Kiivitaja 14. aprill 2013 Võru
Suure-Jaani Gümnaasium 6b Kiivitaja 14. aprill 2013 Viljandi
Konguta Kool 3 Kiivitaja 14. aprill 2013 Tartu
Krootuse Põhikool 3 Kiivitaja 14. aprill 2013 Põlva
Tartu Raatuse Gümnaasium 1b Kiivitaja 14. aprill 2013 Tartu
Kirivere Põhikool 5 Kiivitaja 14. aprill 2013 Viljandi
Ääsmäe Põhikool 1 Kiivitaja 14. aprill 2013 Harju
Tartu Raatuse Gümnaasium 2b Kiivitaja 14. aprill 2013 Tartu
Sõmerpalu Põhikool 1 Kiivitaja 14. aprill 2013 Võru
Tallinna Lasteaed Kiikhobu Kiivitaja 14. aprill 2013 Harju
Seljametsa Lasteaed-Algkool Kiivitaja 15. aprill 2013 Pärnu
Metsküla Algkool 4-6 Kiivitaja 15. aprill 2013 Lääne
Metsküla Algkool 1-3 Kiivitaja 15. aprill 2013 Lääne
Kohtla-Järve Ühisgümnaasium 7ab Kiivitaja 15. aprill 2013 Ida-Viru
Lehtse Kool 1-2 Kiivitaja 15. aprill 2013 Lääne-Viru
Valga Jaanikese Kool 3-4 Kiivitaja 15. aprill 2013 Valga
Hummuli Põhikool 1 Kiivitaja 15. aprill 2013 Valga
Hagudi Põhikool 5 Kiivitaja 15. aprill 2013 Rapla
Pärnu Kuninga Tänava Põhikool 2c Kiivitaja 15. aprill 2013 Pärnu
Tartu Veeriku Kool 6b Kiivitaja 15. aprill 2013 Tartu
Kehra Gümnaasium 3b Kiivitaja 15. aprill 2013 Harju
Kuuste Kool 5 Kiivitaja 15. aprill 2013 Tartu
Tudulinna Põhikool 4 Kiivitaja 15. aprill 2013 Ida-Viru
Hummuli Põhikool 4 Kiivitaja 15. aprill 2013 Valga
Tudu Lasteaed-Põhikool 1a Kiivitaja 15. aprill 2013 Lääne-Viru
Tudu Lasteaed-Põhikool 5-6 Kiivitaja 15. aprill 2013 Lääne-Viru
Tilsi Põhikool 5-6 Kiivitaja 16. aprill 2013 Põlva
Kose-Uuemõisa Lasteaed-Algkool Kiivitaja 16. aprill 2013 Harju
Kuremaa Lasteaed-Algkool Kiivitaja 16. aprill 2013 Jõgeva
Kiviõli 1. Keskkool 9b Kiivitaja 16. aprill 2013 Ida-Viru
Kuldre Kool 6 Kiivitaja 16. aprill 2013 Võru
Haljala Gümnaasium 4b Kiivitaja 16. aprill 2013 Lääne-Viru
Himmaste Algkool 12 Kiivitaja 16. aprill 2013 Põlva
Kuusalu Keskkool Kiivitaja 16. aprill 2013 Harju
Värska Gümnaasium 1 Kiivitaja 17. aprill 2013 Põlva
Tartu Veeriku Kool 7a Kiivitaja 17. aprill 2013 Tartu
Türi Põhikool 2c Kiivitaja 17. aprill 2013 Järva
Paide Gümnaasium 1c Kiivitaja 17. aprill 2013 Järva
Nõva Kool 1-3 Kiivitaja 17. aprill 2013 Lääne
Tääksi Põhikool 2-4 Kiivitaja 17. aprill 2013 Viljandi
Lilli loodusmaja Kiivitaja 18. aprill 2013 Viljandi
Laiuse Põhikool 3-4 Kiivitaja 18. aprill 2013 Jõgeva
Kohtla-Järve Tammiku Gümnaasium 3c Kiivitaja 18. aprill 2013 Ida-Viru
Tornimäe Põhikool 1-3 Kiivitaja 18. aprill 2013 Saare
Kadrina Keskkool 6a Kiivitaja 18. aprill 2013 Lääne-Viru
Kose Gümnaasium 1b Kiivitaja 18. aprill 2013 Harju
Paikuse Põhikool 2b Kiivitaja 19. aprill 2013 Pärnu
Tääksi Põhikool 5-7 Kiivitaja 19. aprill 2013 Viljandi
Orissaare Gümnaasium 3 Kiivitaja 19. aprill 2013 Saare
Väike-Maarja Gümnaasium 3b Kiivitaja 20. aprill 2013 Lääne-Viru
Vara Põhikool 6 Kiivitaja 20. aprill 2013 Tartu
Rannamõisa Lasteaed Kiivitaja 20. aprill 2013 Harju
Virtsu Kool 5-9 Kiivitaja 20. aprill 2013 Lääne
Võru I Põhikool 2 Kiivitaja 21. aprill 2013 Võru
Parksepa Keskkool 7 Kiivitaja 21. aprill 2013 Võru
Melliste Algkool-Lasteaed 4 Kiivitaja 21. aprill 2013 Tartu
Narva Lasteaed Kuldkalake Kiivitaja 21. aprill 2013 Ida-Viru
Ruhnu Põhikool 1-9 Kiivitaja 21. aprill 2013 Saare
Narva Lasteaed Muinasjutt Kiivitaja 22. aprill 2013 Ida-Viru
Vastseliina Gümnaasium 2 Kiivitaja 22. aprill 2013 Võru
Rakvere Linna Algkool 3 Kiivitaja 22. aprill 2013 Lääne-Viru
Suure-Jaani Gümnaasium 1 Kiivitaja 23. aprill 2013 Viljandi
Tartu Maarjamõisa Lasteaed Kiivitaja 24. aprill 2013 Tartu
Esku-Kamari Kool 2-3 Kiivitaja 25. aprill 2013 Jõgeva
Osula Põhikool 1 Kiivitaja 26. aprill 2013 Võru
Andu-Papi Seltsi loodusring Kiivitaja 1. mai 2013 Pärnu
Pärnu Ühisgümnaasium 5a Kiivitaja 1. mai 2013 Pärnu
Haanja Kool 1a2a Kiivitaja 4. mai 2013 Võru
Tallinna Lilleküla Gümnaasium 1b Kiivitaja 6. mai 2013 Harju
Tartu Veeriku Kool 5b Kiivitaja 10. mai 2013 Tartu
Tartu Veeriku Kool 4b Kiivitaja 10. mai 2013 Tartu
Tartu Katoliku Kool 1a Kiivitaja 13. mai 2013 Tartu
Vastseliina Gümnaasium 1a Kiivitaja 14. mai 2013 Võru

Tagasi tulemuste juurde