Ülevaade | Osalejad | Vaatlused | Viktoriin | Pildid | Loomad | Abiks | Korraldajad |
Ajakava | Foorum | Tulemused | Haikud | Fotod | Taimed | Ajalugu | Toetajad |
Tabelit saab järjestada tulpade pealkirjadele klõpsates
Kool | Kevadekuulutaja | Kuupäev | Maakond |
---|---|---|---|
Pärnu-Jaagupi Gümnaasium | Rohukonn | 8. aprill 2010 | Pärnu |
Sõmerpalu Põhikool | Rohukonn | 8. aprill 2010 | Võru |
Kõpu Põhikool II | Rohukonn | 8. aprill 2010 | Viljandi |
Eidapere Kool | Rohukonn | 9. aprill 2010 | Rapla |
Tartu Descartes'i Lütseum 2 | Rohukonn | 9. aprill 2010 | Tartu |
Surju Põhikool | Rohukonn | 9. aprill 2010 | Pärnu |
Rapla Ühisgümnaasium | Rohukonn | 10. aprill 2010 | Rapla |
Valgjärve Põhikool 2 | Rohukonn | 10. aprill 2010 | Põlva |
Virtsu Põhikool | Rohukonn | 10. aprill 2010 | Lääne |
Kurtna Kool | Rohukonn | 10. aprill 2010 | Harju |
Kirivere Põhikool | Rohukonn | 10. aprill 2010 | Viljandi |
Viljandi Maagümnaasium 7b | Rohukonn | 10. aprill 2010 | Viljandi |
Elva Gümnaasium 1c | Rohukonn | 10. aprill 2010 | Tartu |
Tartu Katoliku Kool 2.b | Rohukonn | 11. aprill 2010 | Tartu |
Tartu Hiie Kool | Rohukonn | 11. aprill 2010 | Tartu |
Otepää Gümnaasium | Rohukonn | 11. aprill 2010 | Valga |
Oskar Lutsu Palamuse Gümnaasium | Rohukonn | 11. aprill 2010 | Jõgeva |
Kanepi Gümnaasium 6 | Rohukonn | 11. aprill 2010 | Põlva |
Kanepi Gümnaasium 3 | Rohukonn | 11. aprill 2010 | Põlva |
Kanepi Gümnaasium | Rohukonn | 11. aprill 2010 | Põlva |
Kanepi Gümnaasium 2 | Rohukonn | 11. aprill 2010 | Põlva |
Pärnu Vanalinna Põhikool 4b | Rohukonn | 11. aprill 2010 | Pärnu |
Tali Põhikool | Rohukonn | 11. aprill 2010 | Pärnu |
Pärnjõe Põhikool | Rohukonn | 11. aprill 2010 | Pärnu |
Põlva Keskkool 2 | Rohukonn | 11. aprill 2010 | Põlva |
Koonga Põhikool 8 | Rohukonn | 12. aprill 2010 | Pärnu |
Põlva Ühisgümnaasium | Rohukonn | 12. aprill 2010 | Põlva |
Tabivere Gümnaasium | Rohukonn | 12. aprill 2010 | Jõgeva |
Valgjärve Põhikool | Rohukonn | 12. aprill 2010 | Põlva |
Paistu kool 3 | Rohukonn | 12. aprill 2010 | Viljandi |
Are Põhikool | Rohukonn | 12. aprill 2010 | Pärnu |
Vastseliina Internaatkool | Rohukonn | 12. aprill 2010 | Võru |
Tarvastu Gümnaasium | Rohukonn | 12. aprill 2010 | Viljandi |
Oru Põhikool | Rohukonn | 12. aprill 2010 | Harju |
Paide Ühisgümnaasium | Rohukonn | 12. aprill 2010 | Järva |
Kadrina Keskkool 2 | Rohukonn | 13. aprill 2010 | Lääne-Viru |
Vara Põhikool 5 | Rohukonn | 13. aprill 2010 | Tartu |
Hargla Kool | Rohukonn | 13. aprill 2010 | Valga |
Kõmsi Lasteaed-Algkool 2 | Rohukonn | 13. aprill 2010 | Lääne |
Jäneda Kool | Rohukonn | 13. aprill 2010 | Lääne-Viru |
Audru Keskkool2 | Rohukonn | 14. aprill 2010 | Pärnu |
Tilsi Põhikool 7 | Rohukonn | 14. aprill 2010 | Põlva |
Muraste Looduskool | Rohukonn | 14. aprill 2010 | Harju |
Kaelase Kool | Rohukonn | 14. aprill 2010 | Pärnu |
Torma lasteaed Linnutaja | Rohukonn | 14. aprill 2010 | Jõgeva |
Riidaja Põhikool 5-9 | Rohukonn | 14. aprill 2010 | Valga |
Värska Gümnaasium 1 | Rohukonn | 14. aprill 2010 | Põlva |
Kuuste Kool 1 | Rohukonn | 14. aprill 2010 | Tartu |
Roosna-Alliku Põhikool 4 | Rohukonn | 14. aprill 2010 | Järva |
Kõmsi Lasteaed-Algkool | Rohukonn | 15. aprill 2010 | Lääne |
Nõo Põhikool 2 | Rohukonn | 15. aprill 2010 | Tartu |
Tsirguliina Keskkool | Rohukonn | 15. aprill 2010 | Valga |
Konguta Kool | Rohukonn | 15. aprill 2010 | Tartu |
Antsla Gümnaasium | Rohukonn | 15. aprill 2010 | Võru |
Risti Põhikool 5-9 | Rohukonn | 16. aprill 2010 | Harju |
Antsla Gümnaasium 1 | Rohukonn | 16. aprill 2010 | Võru |
Audru Keskkool | Rohukonn | 17. aprill 2010 | Pärnu |
Tilsi Põhikool | Rohukonn | 17. aprill 2010 | Põlva |
Tallinna Reaalkool 2 | Rohukonn | 17. aprill 2010 | Harju |
Anna Haava nim. Pala Kool | Rohukonn | 17. aprill 2010 | Jõgeva |
Suure-Jaani Gümnaasium 2.b | Rohukonn | 17. aprill 2010 | Viljandi |
Pärnu-Jaagupi Gümnaasium 3 | Rohukonn | 17. aprill 2010 | Pärnu |
Kärstna Kool | Rohukonn | 17. aprill 2010 | Viljandi |
Saduküla Põhikool | Rohukonn | 18. aprill 2010 | Jõgeva |
Paistu Kool | Rohukonn | 18. aprill 2010 | Viljandi |
C. R. Jakobsoni nim. Gümnaasium 6A | Rohukonn | 19. aprill 2010 | Viljandi |
Sonda Põhikool 3 | Rohukonn | 20. aprill 2010 | Ida-Viru |
C. R. Jakobsoni nim. Torma Põhikool 1 | Rohukonn | 20. aprill 2010 | Jõgeva |
Häädemeeste Keskkool | Rohukonn | 20. aprill 2010 | Pärnu |
Tääksi Pk | Rohukonn | 20. aprill 2010 | Viljandi |
Vastseliina Gümnaasium | Rohukonn | 21. aprill 2010 | Võru |
Osula Põhikool | Rohukonn | 21. aprill 2010 | Võru |
Risti Põhikool 1,3 | Rohukonn | 21. aprill 2010 | Lääne |
Värska Gümnaasium 3 | Rohukonn | 22. aprill 2010 | Põlva |
Tudu Põhikool | Rohukonn | 22. aprill 2010 | Lääne-Viru |
Puiga Põhikool | Rohukonn | 22. aprill 2010 | Võru |
Elva Gümnaasium 6C | Rohukonn | 22. aprill 2010 | Tartu |
Kuusalu Keskkool 4kl | Rohukonn | 23. aprill 2010 | Harju |
Konguta Kool/lasteaed | Rohukonn | 23. aprill 2010 | Tartu |
Ääsmäe Põhikool 6 | Rohukonn | 24. aprill 2010 | Harju |
Sonda Põhikool 2 | Rohukonn | 24. aprill 2010 | Ida-Viru |
Kadrina Keskkool 3 | Rohukonn | 25. aprill 2010 | Lääne-Viru |
Tartu Raatuse Gümnaasium 1a | Rohukonn | 25. aprill 2010 | Tartu |
Sonda Põhikool | Rohukonn | 25. aprill 2010 | Ida-Viru |
Tartu Loodusmaja | Rohukonn | 25. aprill 2010 | Tartu |
Haljala Gümnaasium | Rohukonn | 25. aprill 2010 | Lääne-Viru |
Haanja-Ruusmäe Põhikool | Rohukonn | 26. aprill 2010 | Võru |
Vastseliina Gümnaasium 3 | Rohukonn | 26. aprill 2010 | Võru |
Jõhvi Gümnaasium | Rohukonn | 26. aprill 2010 | Ida-Viru |
C. R. Jakobsoni nim. Gümnaasium 5B | Rohukonn | 27. aprill 2010 | Viljandi |
Kernu Põhikool 2 | Rohukonn | 27. aprill 2010 | Harju |
Põltsamaa Ühisgümnaasium | Rohukonn | 27. aprill 2010 | Jõgeva |
Krootuse Põhikool | Rohukonn | 27. aprill 2010 | Põlva |
Aegviidu Põhikool | Rohukonn | 27. aprill 2010 | Harju |
Puhja Gümnaasium 3kl | Rohukonn | 28. aprill 2010 | Tartu |
Elva Gümnaasium 5A | Rohukonn | 28. aprill 2010 | Tartu |
Õie Lasteaed | Rohukonn | 29. aprill 2010 | Harju |
Rakvere Gümnaasium | Rohukonn | 29. aprill 2010 | Lääne-Viru |
Mikitamäe Kool | Rohukonn | 29. aprill 2010 | Põlva |
Tartu Kivilinna Gümnaasium 3.e | Rohukonn | 30. aprill 2010 | Tartu |
Aakre Lasteaed-Algkool | Rohukonn | 1. mai 2010 | Valga |
Lihula Gümnaasium | Rohukonn | 2. mai 2010 | Lääne |
Orissaare Gümnaasium 3 | Rohukonn | 2. mai 2010 | Saare |
Illuka Põhikool 2 | Rohukonn | 2. mai 2010 | Ida-Viru |
Kuremaa Lasteaed-Algkool | Rohukonn | 3. mai 2010 | Jõgeva |
Viimsi Kool 4c | Rohukonn | 4. mai 2010 | Harju |
Helme Sanatoorne Internaatkool | Rohukonn | 4. mai 2010 | Valga |
Tallinna Lilleküla Gümnaasium 2 | Rohukonn | 4. mai 2010 | Harju |
Rakvere Linna Algkool | Rohukonn | 5. mai 2010 | Lääne-Viru |
Pärnu Ühisgümnaasium | Rohukonn | 7. mai 2010 | Pärnu |
Palade Põhikool | Rohukonn | 7. mai 2010 | Hiiu |
Vormsi Lasteaed-Põhikool | Rohukonn | 8. mai 2010 | Lääne |
Sadala Põhikool | Rohukonn | 10. mai 2010 | Jõgeva |
Orissaare Gümnaasium 2 | Rohukonn | 11. mai 2010 | Saare |
Tudulinna põhikool | Rohukonn | 11. mai 2010 | Ida-Viru |
Tõrva gümnaasium | Rohukonn | 11. mai 2010 | Valga |
Misso Keskkool | Rohukonn | 12. mai 2010 | Võru |
Kärdla Ühisgümnaasium | Rohukonn | 12. mai 2010 | Hiiu |
Kilingi-Nõmme Gümnaasium | Rohukonn | 14. mai 2010 | Pärnu |
C. R. Jakobsoni nim. Torma Põhikool 2 | Rohukonn | 15. mai 2010 | Jõgeva |
C. R. Jakobsoni nim. Gümnaasium 1a | Rohukonn | 15. mai 2010 | Viljandi |
Lauka Põhikool | Rohukonn | 19. mai 2010 | Hiiu |