Projektis "Tere, Kevad! 2015" osaleb 7372 õpilast ja 443 rühma.


"Tere, Kevad!" kutsub lapsi loodust vaatlema ning tähele panema saabuva kevade märke.

По русски
Summary in English
Vaata ka: "Kevad ärkab!"

Projekti korraldajad:
kevadorg@googlegroups.com

Tehnilised probleemid:
toni@punkt.ee

Kevadfoto:

"Olen ärganud"
Ülevaade Osalejad Vaatlused Viktoriin Pildid Loomad Abiks Korraldajad
Ajakava Foorum Tulemused Haikud Fotod Taimed Ajalugu Toetajad

Registreeritud liikide nägemised/kuulmised

Tabelit saab järjestada tulpade pealkirjadele klõpsates

Kool Kevadekuulutaja Kuupäev Maakond
Tartu Hiie Kool 5.B Kuldnokk 1. märts 2008 Tartu
Viluste Põhikool Kuldnokk 1. märts 2008 Põlva
Pärnu Loodusmaja Kuldnokk 1. märts 2008 Pärnu
Tartu Raatuse Gümnaasium 5 Kuldnokk 1. märts 2008 Tartu
Koonga Põhikool 2 Kuldnokk 3. märts 2008 Pärnu
Tartu Katoliku Kool 2 Kuldnokk 6. märts 2008 Tartu
Helme SIK Kuldnokk 7. märts 2008 Valga
Halliste Põhikool Kuldnokk 7. märts 2008 Viljandi
C.R.Jakobsoni nim. Gümnaasium 5 Kuldnokk 8. märts 2008 Viljandi
C.R.Jakobsoni nim Gümnaasium 3 Kuldnokk 8. märts 2008 Viljandi
Elva Gümnaasium 1C Kuldnokk 8. märts 2008 Tartu
Konguta Kool Kuldnokk 9. märts 2008 Tartu
Mikitamäe Kool 3-4 Kuldnokk 9. märts 2008 Põlva
Mikitamäe Kool 6 Kuldnokk 9. märts 2008 Põlva
Püünsi Põhikool Kuldnokk 9. märts 2008 Harju
Krootuse Põhikool 3 Kuldnokk 9. märts 2008 Põlva
Vambola Lasteaed Kuldnokk 9. märts 2008 Viljandi
Ahula Lasteaed-Algkool Kuldnokk 9. märts 2008 Järva
Väätsa Põhikool Kuldnokk 10. märts 2008 Järva
Roela Põhikool Kuldnokk 10. märts 2008 Lääne-Viru
Hargla Kool 2 Kuldnokk 10. märts 2008 Valga
Lauka Põhikool Kuldnokk 10. märts 2008 Hiiu
Tääksi Põhikool Kuldnokk 10. märts 2008 Viljandi
Taebla Gümnaasium Kuldnokk 10. märts 2008 Lääne
Koeru Keskkool Kuldnokk 10. märts 2008 Järva
Viimsi Kool Kuldnokk 11. märts 2008 Harju
Paistu Põhikool Kuldnokk 11. märts 2008 Viljandi
C.R.Jakobsoni nim. Gümnaasium 6 Kuldnokk 11. märts 2008 Viljandi
Are Põhikool Kuldnokk 11. märts 2008 Pärnu
Oru Kool Kuldnokk 11. märts 2008 Lääne
Suure-Jaani Gümnaasium 4 Kuldnokk 11. märts 2008 Viljandi
Tallinna Laagna Lasteaed-Põhikool Kuldnokk 11. märts 2008 Harju
Valguta Lasteaed-Algkool Kuldnokk 11. märts 2008 Tartu
Koonga Põhikool Kuldnokk 11. märts 2008 Pärnu
Vara Põhikool Kuldnokk 11. märts 2008 Tartu
Tõrva Gümnaasium Kuldnokk 12. märts 2008 Valga
Puiga Põhikool 5 Kuldnokk 12. märts 2008 Võru
Antsla Gümnaasium Kuldnokk 12. märts 2008 Võru
C.R.Jakobsoni nim. Gümnaasium 7 Kuldnokk 13. märts 2008 Viljandi
Tartu Raatuse Gümnaasium 2 Kuldnokk 13. märts 2008 Tartu
Kildu Põhikool Kuldnokk 13. märts 2008 Viljandi
Kõmsi Lasteaed-Algkool Kuldnokk 13. märts 2008 Lääne
Puhja Lasteaed Pääsusilm Kuldnokk 13. märts 2008 Tartu
Misso Keskkool Kuldnokk 13. märts 2008 Võru
Saadjärve Looduskool Kuldnokk 13. märts 2008 Tartu
Kostivere Põhikool 6 Kuldnokk 13. märts 2008 Harju
Antsla Gümnaasium 1 Kuldnokk 14. märts 2008 Võru
Kasari Põhikool Kuldnokk 14. märts 2008 Lääne
Koonga Põhikool 1 Kuldnokk 14. märts 2008 Pärnu
Elva Gümnaasium Kuldnokk 14. märts 2008 Tartu
Lihula Lasteaed II Kuldnokk 15. märts 2008 Lääne
Kiltsi Põhikool Kuldnokk 15. märts 2008 Lääne-Viru
Laupa Põhikool 5 Kuldnokk 15. märts 2008 Järva
Kärla Põhikool Kuldnokk 16. märts 2008 Saare
Kärstna Põhikool Kuldnokk 17. märts 2008 Viljandi
Tilsi Põhikool 2 Kuldnokk 17. märts 2008 Põlva
Aakre Lasteaed-Algkool 1 Kuldnokk 17. märts 2008 Valga
Taali Põhikool Kuldnokk 17. märts 2008 Pärnu
Eidapere Kool Kuldnokk 17. märts 2008 Rapla
Kiltsi Põhikool 3 Kuldnokk 17. märts 2008 Lääne-Viru
Kõpu Põhikool Kuldnokk 18. märts 2008 Viljandi
Krootuse Põhikool Kuldnokk 18. märts 2008 Põlva
Suigu Lasteaed-Algkool 2,4 Kuldnokk 18. märts 2008 Pärnu
Tartu Katoliku Kool 1 Kuldnokk 18. märts 2008 Tartu
Tallinna Rahumäe Põhikool Kuldnokk 18. märts 2008 Harju
Viljandi Lasteaed Mesimumm Kuldnokk 18. märts 2008 Viljandi
Vormsi Lasteaed-Põhikool Kuldnokk 18. märts 2008 Lääne
Haanja-Ruusmäe Põhikool Kuldnokk 19. märts 2008 Võru
Haanja-Ruusmäe Põhikool 3-4 Kuldnokk 19. märts 2008 Võru
Kurtna Lasteaed Kuldnokk 19. märts 2008 Harju
Virtsu Põhikool Kuldnokk 19. märts 2008 Lääne
Rakvere Põhikool 2 Kuldnokk 19. märts 2008 Lääne-Viru
Suure-Jaani Gümnaasium 2 Kuldnokk 19. märts 2008 Viljandi
Kuldre Kool Kuldnokk 19. märts 2008 Võru
Kehtna Põhikool Kuldnokk 20. märts 2008 Rapla
Raudna Põhikool II Kuldnokk 20. märts 2008 Viljandi
Rapla Ühisgümnaasium Kuldnokk 20. märts 2008 Rapla
Põlva keskkool 3b Kuldnokk 20. märts 2008 Põlva
Nõo Põhikool Kuldnokk 20. märts 2008 Tartu
Tartu Hiie Kool Kuldnokk 20. märts 2008 Tartu
Emmaste Põhikool 4 Kuldnokk 20. märts 2008 Hiiu
Koigi Lasteaed "Kalevipoeg" Kuldnokk 20. märts 2008 Järva
Adavere Põhikool Kuldnokk 20. märts 2008 Jõgeva
Põltsamaa Ühisgümnaasium Kuldnokk 20. märts 2008 Jõgeva
Raudna Põhikool Kuldnokk 20. märts 2008 Viljandi
Kärdla Ühisgümnaasium Kuldnokk 21. märts 2008 Hiiu
Emmaste Põhikool 2 Kuldnokk 21. märts 2008 Hiiu
Kohtla-Järve Järve Gümnaasium 2 Kuldnokk 21. märts 2008 Ida-Viru
Kiili Gümnaasium Kuldnokk 21. märts 2008 Harju
Kose Gümnaasium 2 Kuldnokk 21. märts 2008 Harju
Kuressaare Gümnaasium 5b Kuldnokk 21. märts 2008 Saare
Lüganuse Keskkool Kuldnokk 22. märts 2008 Ida-Viru
Aste Põhikool Kuldnokk 22. märts 2008 Saare
Lihula Lasteaed Kuldnokk 23. märts 2008 Lääne
Lüllemäe Põhikool Kuldnokk 23. märts 2008 Valga
Parksepa Keskkool 2 Kuldnokk 23. märts 2008 Võru
Kose Gümnaasium Kuldnokk 23. märts 2008 Harju
Jäneda Põhikool 2 Kuldnokk 23. märts 2008 Lääne-Viru
Otepää Gümnaasium 1 Kuldnokk 23. märts 2008 Valga
Jõhvi Gümnaasium Kuldnokk 23. märts 2008 Ida-Viru
Rõngu Keskkool Kuldnokk 24. märts 2008 Tartu
Risti Põhikool, Risti Kuldnokk 24. märts 2008 Lääne
Tartu Loodusmaja Kuldnokk 24. märts 2008 Tartu
Hargla Kool 3 Kuldnokk 24. märts 2008 Valga
Kostivere Põhikool Kuldnokk 24. märts 2008 Harju
Savikoja Kuldnokk 24. märts 2008 Tartu
Antsla Gümnaasium 2 Kuldnokk 24. märts 2008 Võru
Saue Gümnaasium Kuldnokk 24. märts 2008 Harju
Narva Pähklimäe Gümnaasium Kuldnokk 24. märts 2008 Ida-Viru
Tõrva Gümnaasium 2 Kuldnokk 24. märts 2008 Valga
Tallinna Rahumäe Põhikool 2 Kuldnokk 24. märts 2008 Harju
Kiltsi Põhikool 2 Kuldnokk 24. märts 2008 Lääne-Viru
Metsapoole Põhikool Kuldnokk 25. märts 2008 Pärnu
Metsküla Algkool I Kuldnokk 25. märts 2008 Lääne
Tallinna 1 Internaatkool Kuldnokk 25. märts 2008 Harju
Oskar Lutsu Palamuse Gümnaasium 2 Kuldnokk 25. märts 2008 Jõgeva
Kuldre Kool 3 Kuldnokk 26. märts 2008 Võru
Risti Põhikool, Harju-Risti Kuldnokk 26. märts 2008 Harju
Mehikoorma Põhikool Kuldnokk 27. märts 2008 Tartu
Olustvere Põhikool Kuldnokk 28. märts 2008 Viljandi
Puiga Põhikool 6-9 Kuldnokk 28. märts 2008 Võru
Oru lasteaed Mesimumm Kuldnokk 28. märts 2008 Harju
Rakke Gümnaasium 2 Kuldnokk 28. märts 2008 Lääne-Viru
Olustvere Põhikool 1 Kuldnokk 28. märts 2008 Viljandi
Riidaja Põhikool Kuldnokk 28. märts 2008 Valga
Jäneda Põhikool Kuldnokk 28. märts 2008 Lääne-Viru
Tallinna Reaalkool 2 Kuldnokk 28. märts 2008 Harju
Vastseliina Gümnaasium Kuldnokk 28. märts 2008 Võru
Valga Jaanikese Kool Kuldnokk 28. märts 2008 Valga
Mustjala Lasteaed-Põhikool Kuldnokk 28. märts 2008 Saare
Pirita Lasteaed Kuldnokk 28. märts 2008 Harju
Sürgavere Põhikool 3 Kuldnokk 28. märts 2008 Viljandi
Muraste Looduskool Kuldnokk 29. märts 2008 Harju
Tartu Descartes'i Lütseum 2 Kuldnokk 29. märts 2008 Tartu
Oru Põhikool Kuldnokk 29. märts 2008 Harju
Lihula Gümnaasium II Kuldnokk 29. märts 2008 Lääne
Väike-Maarja Gümnaasium Kuldnokk 29. märts 2008 Lääne-Viru
Lihula Gümnaasium III Kuldnokk 29. märts 2008 Lääne
Kuldre Kool 2 Kuldnokk 29. märts 2008 Võru
Puurmani Gümnaasium Kuldnokk 29. märts 2008 Jõgeva
Otepää Gümnaasium Kuldnokk 29. märts 2008 Valga
Pärnu Noorte Loodusmaja 1 Kuldnokk 30. märts 2008 Pärnu
Suislepa Lasteaed-Algkool Kuldnokk 30. märts 2008 Viljandi
Mehikoorma Põhikool 1 Kuldnokk 30. märts 2008 Tartu
Paikuse Põhikool Kuldnokk 30. märts 2008 Pärnu
Saaremaa Ühisgümnaasium 2 Kuldnokk 30. märts 2008 Saare
Võru Kreutzwaldi Gümnaasium Kuldnokk 30. märts 2008 Võru
Türi Majandusgümnaasium Kuldnokk 30. märts 2008 Järva
Tilsi Põhikool Kuldnokk 30. märts 2008 Põlva
Aste Põhikool 3 Kuldnokk 30. märts 2008 Saare
Tallinna Reaalkool Kuldnokk 30. märts 2008 Harju
Pärnu Vanalinna Põhikool Kuldnokk 30. märts 2008 Pärnu
Luunja lasteaed MIDRIMAA 2 Kuldnokk 31. märts 2008 Tartu
Kohila Gümnaasium Kuldnokk 31. märts 2008 Rapla
Sürgavere Põhikool Kuldnokk 31. märts 2008 Viljandi
Tartu Descartes'i Lütseum 3 Kuldnokk 31. märts 2008 Tartu
Tartu Descartes'i Lütseum 4 Kuldnokk 31. märts 2008 Tartu
Unipiha Algkool Kuldnokk 31. märts 2008 Tartu
Kilingi-Nõmme Gümnaasium I Kuldnokk 31. märts 2008 Pärnu
Toila Gümnaasium Kuldnokk 31. märts 2008 Ida-Viru
Koeru Keskkool 2a Kuldnokk 31. märts 2008 Järva
Teenuse Kuldnokk 31. märts 2008 Rapla
Pärnu Vanalinna Põhikool 2 Kuldnokk 31. märts 2008 Pärnu
Kilingi-Nõmme Gümnaasium Kuldnokk 31. märts 2008 Pärnu
Vasta Kool Kuldnokk 31. märts 2008 Lääne-Viru
Albu Põhikool Kuldnokk 31. märts 2008 Järva
Salutaguse Kuldnokk 31. märts 2008 Järva
Lüllemäe Põhikool 2 Kuldnokk 31. märts 2008 Valga
Krootuse Põhikool 4 Kuldnokk 31. märts 2008 Põlva
Jäneda Põhikool 3 Kuldnokk 31. märts 2008 Lääne-Viru
Holstre Kool Kuldnokk 31. märts 2008 Viljandi
Aruküla Lasteaed Rukkilill Kuldnokk 1. aprill 2008 Harju
Kolga Keskkool Kuldnokk 1. aprill 2008 Harju
Kääpa Põhikool Kuldnokk 1. aprill 2008 Võru
Haanja-Ruusmäe Põhikool 5 Kuldnokk 1. aprill 2008 Võru
Viljandi Valuoja Põhikool Kuldnokk 1. aprill 2008 Viljandi
Narva Eesti Gümnaasium Kuldnokk 1. aprill 2008 Ida-Viru
Taali Põhikool 2 Kuldnokk 1. aprill 2008 Pärnu
Suure-Jaani Gümnaasium 1 Kuldnokk 1. aprill 2008 Viljandi
Sõmeru Põhikool Kuldnokk 1. aprill 2008 Lääne-Viru
Tartu Lasteaed Ristikhein Kuldnokk 1. aprill 2008 Tartu
Konguta Kool - Lasteaed Kuldnokk 1. aprill 2008 Tartu
Kuremaa Lasteaed-Algkool Kuldnokk 1. aprill 2008 Jõgeva
Emmaste Põhikool Kuldnokk 1. aprill 2008 Hiiu
Rakvere Eragümnaasium Kuldnokk 1. aprill 2008 Lääne-Viru
Türi Kesklinna Lasteaed Kuldnokk 1. aprill 2008 Järva
Kuremaa Lasteaed-Algkool 3 Kuldnokk 1. aprill 2008 Jõgeva
Kohla-Järve Järve Gümnaasium Kuldnokk 1. aprill 2008 Ida-Viru
Melliste Algkool - Lasteaed Kuldnokk 1. aprill 2008 Tartu
Tornimäe Põhikool I Kuldnokk 1. aprill 2008 Saare
Ahtme Gümnaasium 4a Kuldnokk 2. aprill 2008 Ida-Viru
Vatla Põhikool 2 Kuldnokk 2. aprill 2008 Lääne
Roosna-Alliku Põhikool Kuldnokk 2. aprill 2008 Järva
Uulu Lasteaed Kuldnokk 2. aprill 2008 Pärnu
Rakvere Põhikool Kuldnokk 2. aprill 2008 Lääne-Viru
Võru Lasteaed Päkapikk Kuldnokk 2. aprill 2008 Võru
Puiga Põhikool 3 Kuldnokk 2. aprill 2008 Võru
Imavere Põhikool Kuldnokk 2. aprill 2008 Järva
Kuuste Kool 2 Kuldnokk 2. aprill 2008 Tartu
Puiga Põhikool 4 Kuldnokk 2. aprill 2008 Võru
Mäetaguse Põhikool Kuldnokk 3. aprill 2008 Ida-Viru
Valga Gümnaasium Kuldnokk 3. aprill 2008 Valga
Tartu Hiie Kool 6B Kuldnokk 3. aprill 2008 Tartu
Vastseliina Gümnaasium 4 Kuldnokk 3. aprill 2008 Võru
Luunja Lasteaed Midrimaa Kuldnokk 3. aprill 2008 Tartu
Muhu Põhikool Kuldnokk 3. aprill 2008 Saare
Saduküla Põhikool Kuldnokk 3. aprill 2008 Jõgeva
Fr. Tuglase nim. Ahja Keskkool Kuldnokk 3. aprill 2008 Põlva
Tartu Raatuse Gümnaasium 1 Kuldnokk 3. aprill 2008 Tartu
Tartu Veeriku Kool Kuldnokk 3. aprill 2008 Tartu
Kohtla-Järve Järve Gümnaasium 3b Kuldnokk 3. aprill 2008 Ida-Viru
Kuressaare Gümnaasium Kuldnokk 3. aprill 2008 Saare
Sillamäe Eesti Põhikool Kuldnokk 3. aprill 2008 Ida-Viru
Tallinna Lilleküla Gümnaasium 1 Kuldnokk 4. aprill 2008 Harju
Elva Gümnaasium 1 Kuldnokk 4. aprill 2008 Tartu
Kohtla-Järve Ühisgümnaasium Kuldnokk 4. aprill 2008 Ida-Viru
Roosna-Alliku PK Kuldnokk 4. aprill 2008 Järva
Harmi Põhikool 3-4 Kuldnokk 4. aprill 2008 Harju
Kuremaa Lasteaed-Algkool 1 Kuldnokk 4. aprill 2008 Jõgeva
Osula Põhikool 3 Kuldnokk 4. aprill 2008 Võru
Mikitamäe Kool 5 Kuldnokk 4. aprill 2008 Põlva
Vastseliina Internaatkool Kuldnokk 4. aprill 2008 Võru
Võru Kesklinna Gümnaasium Kuldnokk 5. aprill 2008 Võru
Ahtme Gümnaasium 2a Kuldnokk 5. aprill 2008 Ida-Viru
Osula Põhikool 4 Kuldnokk 5. aprill 2008 Võru
Puiga Põhikool 1 Kuldnokk 6. aprill 2008 Võru
Kohtla-Järve Järve Gümnaasium 6 Kuldnokk 6. aprill 2008 Ida-Viru
Parksepa Keskkool Kuldnokk 6. aprill 2008 Võru
Orava Põhikool Kuldnokk 6. aprill 2008 Põlva
Sõmerpalu Põhikool Kuldnokk 6. aprill 2008 Võru
Oskar Lutsu Palamuse Gümnaasium Kuldnokk 7. aprill 2008 Jõgeva
Sadala Põhikool Kuldnokk 7. aprill 2008 Jõgeva
Ahtme Gümnaasium 4b Kuldnokk 7. aprill 2008 Ida-Viru
Haanja-Ruusmäe Põhikool 6 Kuldnokk 7. aprill 2008 Võru
Tori Põhikool Kuldnokk 7. aprill 2008 Pärnu
Valga Põhikool Kuldnokk 7. aprill 2008 Valga
Hargla Kool Kuldnokk 8. aprill 2008 Valga
Lihula Gümnaasium Kuldnokk 8. aprill 2008 Lääne
Pärnu Noorte Loodusmaja 2 Kuldnokk 9. aprill 2008 Pärnu
Kadrina Keskkool Kuldnokk 9. aprill 2008 Lääne-Viru
Peetri Põhikool Kuldnokk 9. aprill 2008 Järva
Vastseliina Gümnaasium (5) Kuldnokk 9. aprill 2008 Võru
Ahtme Gümnaasium 5b Kuldnokk 10. aprill 2008 Ida-Viru
Tallinna Ristiku Põhikool Kuldnokk 10. aprill 2008 Harju
Vastseliina Gümnaasium 2 Kuldnokk 10. aprill 2008 Võru
Ahtme Gümnaasium 5a Kuldnokk 11. aprill 2008 Ida-Viru
Tallinna Lilleküla Gümnaasium Kuldnokk 11. aprill 2008 Harju
Tallinna Ühisgümnaasium Kuldnokk 11. aprill 2008 Harju
Aegviidu Põhikool Kuldnokk 13. aprill 2008 Harju
Tallinna Ristiku põhikool 2 Kuldnokk 14. aprill 2008 Harju
Tallinna Ranniku Gümnaasium Kuldnokk 14. aprill 2008 Harju
Tartu Descartes'i Lütseum 1 Kuldnokk 16. aprill 2008 Tartu
Paide Ühisgümnaasium Kuldnokk 17. aprill 2008 Järva
Lauka Põhikool 2 Kuldnokk 17. aprill 2008 Hiiu
Tartu Raatuse Gümnaasium Kuldnokk 19. aprill 2008 Tartu
Kadrina Keskkool 3 Kuldnokk 19. aprill 2008 Lääne-Viru
Krabi Põhikool Kuldnokk 20. aprill 2008 Võru
Tallinna Saksa Gümnaasium (TSG) Kuldnokk 22. aprill 2008 Harju
Tartu POKU lasteaed Kuldnokk 23. aprill 2008 Tartu
Tornimäe Põhikool II Kuldnokk 23. aprill 2008 Saare
Tallinna Lilleküla Gümnaasium 4 Kuldnokk 24. aprill 2008 Harju
Neeme Algkool Kuldnokk 2. mai 2008 Harju

Tagasi tulemuste juurde