Projektis "Tere, Kevad! 2015" osaleb 7372 õpilast ja 443 rühma.


"Tere, Kevad!" kutsub lapsi loodust vaatlema ning tähele panema saabuva kevade märke.

По русски
Summary in English
Vaata ka: "Kevad ärkab!"

Projekti korraldajad:
kevadorg@googlegroups.com

Tehnilised probleemid:
toni@punkt.ee

Kevadfoto:

"Kaunitarid"
Ülevaade Osalejad Vaatlused Viktoriin Pildid Loomad Abiks Korraldajad
Ajakava Foorum Tulemused Haikud Fotod Taimed Ajalugu Toetajad

Registreeritud liikide nägemised/kuulmised

Tabelit saab järjestada tulpade pealkirjadele klõpsates

Kool Kevadekuulutaja Kuupäev Maakond
Võru Kesklinna Gümnaasium Kuldnokk 21. märts 2005 Võru
Lihula Gümnaasium Kuldnokk 21. märts 2005 Lääne
Tallinna Reaalkool Kuldnokk 21. märts 2005 Harju
Kärstna Põhikool Kuldnokk 21. märts 2005 Viljandi
Kabala Põhikool Kuldnokk 22. märts 2005 Rapla
Tallinna Saksa Gümnaasium 1 Kuldnokk 22. märts 2005 Harju
Taali Põhikool Kuldnokk 22. märts 2005 Pärnu
Saaremaa Ühisgümnaasium Kuldnokk 22. märts 2005 Saare
Meremäe-Obinitsa Põhikool Kuldnokk 22. märts 2005 Võru
Pärnjõe Põhikool Kuldnokk 22. märts 2005 Pärnu
Kääpa Põhikool Kuldnokk 23. märts 2005 Võru
Aste Põhikool Kuldnokk 23. märts 2005 Saare
Mooste Põhikool Kuldnokk 23. märts 2005 Põlva
Suure-Jaani Gümnaasium 3 Kuldnokk 23. märts 2005 Viljandi
Tornimäe Põhikool Kuldnokk 23. märts 2005 Saare
Oru Põhikool 1 Kuldnokk 23. märts 2005 Harju
C.R. Jakobsoni nimeline Gümnaasium Kuldnokk 23. märts 2005 Viljandi
Abja Gümnaasium Kuldnokk 23. märts 2005 Viljandi
Helme Sanatoorne Internaatkool Kuldnokk 23. märts 2005 Valga
Kärdla Ühisgümnaasium Kuldnokk 23. märts 2005 Hiiu
Saue Gümnaasium Kuldnokk 23. märts 2005 Harju
Vormsi Kuldnokk 23. märts 2005 Lääne
Tallinna Lilleküla Gümnaasium Kuldnokk 23. märts 2005 Harju
Häädemeeste Keskkool 1 Kuldnokk 23. märts 2005 Pärnu
Leevi Algkool Kuldnokk 23. märts 2005 Põlva
Ruhnu Põhikool Kuldnokk 23. märts 2005 Saare
Hargla Põhikool Kuldnokk 24. märts 2005 Valga
Paikuse Põhikool 2 Kuldnokk 24. märts 2005 Pärnu
Muhu Põhikool Kuldnokk 24. märts 2005 Saare
Pärnu-Jaagupi Gümnaasium 1 Kuldnokk 24. märts 2005 Pärnu
Valgjärve Põhikool 3 Kuldnokk 24. märts 2005 Põlva
Mustjala Põhikool Kuldnokk 24. märts 2005 Harju
Valgjärve Põhikool 2 Kuldnokk 24. märts 2005 Põlva
Paikuse Põhikool Kuldnokk 24. märts 2005 Pärnu
Kaali Põhikool Kuldnokk 24. märts 2005 Saare
C.R. Jakobsoni nimeline Torma Põhikool Kuldnokk 24. märts 2005 Jõgeva
Koikküla Lasteaed-Algkool Kuldnokk 24. märts 2005 Valga
Jäneda Põhikool Kuldnokk 24. märts 2005 Järva
Kuldre Põhikool Kuldnokk 24. märts 2005 Võru
Oru Kool Kuldnokk 25. märts 2005 Lääne
Valgjärve Põhikool Kuldnokk 25. märts 2005 Põlva
Väätsa Põhikool Kuldnokk 25. märts 2005 Järva
Maarja Põhikool Kuldnokk 25. märts 2005 Jõgeva
Tallinna Inglise Kolled? Kuldnokk 25. märts 2005 Harju
Lihula Gümnaasium 2 Kuldnokk 25. märts 2005 Lääne
Raudna Põhikool Kuldnokk 25. märts 2005 Viljandi
Kuusalu Keskkool Kuldnokk 25. märts 2005 Harju
Tartu Ülikool Kuldnokk 25. märts 2005 Tartu
Konguta Kool Kuldnokk 25. märts 2005 Tartu
Tääksi Põhikool Kuldnokk 25. märts 2005 Viljandi
Rõngu Keskkool Kuldnokk 25. märts 2005 Tartu
Valga Põhikool 1 Kuldnokk 26. märts 2005 Valga
Tori Põhikool Kuldnokk 26. märts 2005 Pärnu
Metsküla Algkool Kuldnokk 26. märts 2005 Lääne
Palupera Põhikool Kuldnokk 26. märts 2005 Valga
Mikitamäe Põhikool 2 Kuldnokk 26. märts 2005 Põlva
Pärnu-Jaagupi Gümnaasium 2 Kuldnokk 26. märts 2005 Pärnu
Tallinna Tehnikagümnaasium Kuldnokk 26. märts 2005 Harju
Halliste Põhikool Kuldnokk 26. märts 2005 Viljandi
Roosna-Alliku Põhikool 3 Kuldnokk 26. märts 2005 Järva
Kohila Gümnaasium Kuldnokk 26. märts 2005 Rapla
Emmaste Põhikool Kuldnokk 26. märts 2005 Hiiu
Unipiha Algkool Kuldnokk 26. märts 2005 Tartu
Tõrva Gümnaasium Kuldnokk 26. märts 2005 Valga
Riidaja Põhikool Kuldnokk 26. märts 2005 Valga
Pärnu Ühisgümnaasium Kuldnokk 26. märts 2005 Pärnu
Koeru Keskkool Kuldnokk 26. märts 2005 Järva
Kahtla Põhikool Kuldnokk 26. märts 2005 Saare
Aravete Keskkool Kuldnokk 26. märts 2005 Järva
Turba Gümnaasium 1 Kuldnokk 27. märts 2005 Harju
Mikitamäe Põhikool Kuldnokk 27. märts 2005 Põlva
Adavere Põhikool Kuldnokk 27. märts 2005 Jõgeva
Valguta Lasteaed-Algkool Kuldnokk 27. märts 2005 Tartu
Pärnu Ülejõe Gümnaasium Kuldnokk 27. märts 2005 Pärnu
Tartu Kunstigümnaasium Kuldnokk 27. märts 2005 Tartu
Roosna-Alliku Põhikool 2 Kuldnokk 27. märts 2005 Järva
Paide Ühisgümnaasium Kuldnokk 27. märts 2005 Järva
Tartu Forseliuse Gümnaasium Kuldnokk 27. märts 2005 Tartu
Teenuse Kuldnokk 27. märts 2005 Rapla
Koonga Põhikool Kuldnokk 27. märts 2005 Pärnu
Saduküla Põhikool Kuldnokk 27. märts 2005 Jõgeva
Luunja Keskkool Kuldnokk 27. märts 2005 Tartu
Suure-Jaani Gümnaasium Kuldnokk 27. märts 2005 Viljandi
Viluste Põhikool Kuldnokk 28. märts 2005 Põlva
Tartu Hiie Kool Kuldnokk 28. märts 2005 Tartu
Valguta Lasteaed-Algkool 2 Kuldnokk 28. märts 2005 Tartu
Otepää Gümnaasium 1 Kuldnokk 28. märts 2005 Valga
Lüllemäe Põhikool Kuldnokk 28. märts 2005 Valga
Tartu Emajõe Kool Kuldnokk 28. märts 2005 Tartu
Osula Põhikool Kuldnokk 28. märts 2005 Võru
Turba Gümnaasium Kuldnokk 28. märts 2005 Harju
Sonda Põhikool Kuldnokk 28. märts 2005 Ida-Viru
Aruküla Lasteaed Rukkilill Kuldnokk 28. märts 2005 Harju
Orava Põhikool Kuldnokk 28. märts 2005 Põlva
Imavere Põhikool Kuldnokk 28. märts 2005 Järva
Sipa Lasteaed-Algkool Kuldnokk 28. märts 2005 Rapla
Tamsalu Gümnaasium Kuldnokk 28. märts 2005 Lääne-Viru
Viljandi Maagümnaasium Kuldnokk 28. märts 2005 Viljandi
Luunja Keskkool 1 Kuldnokk 28. märts 2005 Tartu
Tallinna Reaalkool 2 Kuldnokk 28. märts 2005 Harju
Koigi Lasteaed Kuldnokk 28. märts 2005 Järva
Kehtna Põhikool Kuldnokk 29. märts 2005 Rapla
Tallinna Ristiku Põhikool Kuldnokk 29. märts 2005 Harju
Kolga Keskkool Kuldnokk 29. märts 2005 Harju
Vastseliina Gümnaasium Kuldnokk 29. märts 2005 Võru
Misso Keskkool Kuldnokk 29. märts 2005 Võru
Peetri Põhikool Kuldnokk 29. märts 2005 Järva
Põlva Ühisgümnaasium Kuldnokk 29. märts 2005 Põlva
Järve Gümnaasium Kuldnokk 29. märts 2005 Ida-Viru
Ruusa Põhikool Kuldnokk 29. märts 2005 Põlva
Puka Keskkool Kuldnokk 29. märts 2005 Valga
Kärla Põhikool Kuldnokk 29. märts 2005 Saare
Kilingi-Nõmme Gümnaasium Kuldnokk 30. märts 2005 Pärnu
Vastse-Kuuste Kool Kuldnokk 30. märts 2005 Põlva
Lüllemäe Põhikool 2 Kuldnokk 30. märts 2005 Valga
Antsla Gümnaasium 2 Kuldnokk 30. märts 2005 Võru
Antsla Gümnaasium Kuldnokk 30. märts 2005 Võru
Aruküla Põhikool Kuldnokk 30. märts 2005 Harju
Kuremaa Lasteaed-Algkool Kuldnokk 30. märts 2005 Jõgeva
Tallinna Rahumäe Põhikool 3 Kuldnokk 30. märts 2005 Harju
Pärnu Noorte Loodusmaja Kuldnokk 30. märts 2005 Pärnu
Johannese Kool Rosmal Kuldnokk 30. märts 2005 Põlva
Melliste algkool Kuldnokk 30. märts 2005 Tartu
Fr. Tuglase nim. Ahja Keskkool Kuldnokk 30. märts 2005 Põlva
Sadala Põhikool Kuldnokk 30. märts 2005 Jõgeva
Tallinna Saksa Gümnaasium Kuldnokk 30. märts 2005 Harju
Pärnu Noorte Loodusmaja 1 Kuldnokk 30. märts 2005 Pärnu
Kadrina Keskkool Kuldnokk 31. märts 2005 Lääne-Viru
Pärnu Rääma Põhikool Kuldnokk 31. märts 2005 Pärnu
Laguja loodusring (Nõo Põhikool) Kuldnokk 31. märts 2005 Tartu
Kunda Ühisgümnaasium 2 Kuldnokk 31. märts 2005 Lääne-Viru
Kabala Põhikool 4 Kuldnokk 31. märts 2005 Rapla
Võhma Gümnaasium Kuldnokk 1. aprill 2005 Viljandi
Kohtla-Järve Ühisgümnaasium Kuldnokk 1. aprill 2005 Ida-Viru
Jäneda Põhikool 2 Kuldnokk 1. aprill 2005 Järva
Kunda Ühisgümnaasium Kuldnokk 1. aprill 2005 Lääne-Viru
Tartu Loodusmaja Kuldnokk 1. aprill 2005 Tartu
Rakke Gümnaasium Kuldnokk 2. aprill 2005 Lääne-Viru
Puka Keskkool 2 Kuldnokk 2. aprill 2005 Valga
Valgu Põhikool Kuldnokk 2. aprill 2005 Rapla
Türi Gümnaasium Kuldnokk 2. aprill 2005 Järva
Puka Keskkool 3 Kuldnokk 2. aprill 2005 Valga
Vana-Koiola Kool Kuldnokk 2. aprill 2005 Põlva
Ahtme Gümnaasium Kuldnokk 3. aprill 2005 Ida-Viru
Kunda Ühisgümnaasium 3 Kuldnokk 3. aprill 2005 Lääne-Viru
Neeme Algkool Kuldnokk 3. aprill 2005 Harju
Otepää Gümnaasium Kuldnokk 3. aprill 2005 Valga
Otepää Gümnaasium 2 Kuldnokk 3. aprill 2005 Valga
Albu Põhikool Kuldnokk 3. aprill 2005 Järva
Vatla Põhikool Kuldnokk 3. aprill 2005 Lääne
Saarepeedi Põhikool Kuldnokk 3. aprill 2005 Viljandi
Tallinna Arte Gümnaasium Kuldnokk 4. aprill 2005 Harju
Maarja Põhikool 1 Kuldnokk 4. aprill 2005 Jõgeva
Muraste Kuldnokk 5. aprill 2005 Harju
Oru Põhikool 2 Kuldnokk 5. aprill 2005 Harju
Roosna-Alliku Põhikool Kuldnokk 6. aprill 2005 Järva
Eidapere Põhikool Kuldnokk 7. aprill 2005 Rapla
Narva Eesti Gümnaasium Kuldnokk 7. aprill 2005 Ida-Viru
Valga Põhikool Kuldnokk 11. aprill 2005 Valga
Võru Kesklinna Gümnaasium 2 Kuldnokk 16. aprill 2005 Võru
Sõle Gümnaasium Kuldnokk 18. aprill 2005 Harju
Savikoja Kuldnokk 19. aprill 2005 Tartu
Tartu Ülikool 1 Kuldnokk 23. aprill 2005 Tartu
Virtsu Põhikool Kuldnokk 23. aprill 2005 Lääne
Melliste algkool 2 Kuldnokk 25. aprill 2005 Tartu

Tagasi tulemuste juurde