Projektis "Tere, Kevad! 2015" osaleb 7372 õpilast ja 443 rühma.


"Tere, Kevad!" kutsub lapsi loodust vaatlema ning tähele panema saabuva kevade märke.

По русски
Summary in English
Vaata ka: "Kevad ärkab!"

Projekti korraldajad:
kevadorg@googlegroups.com

Tehnilised probleemid:
toni@punkt.ee

Kevadfoto:

"Minu koolitee"
Ülevaade Osalejad Vaatlused Viktoriin Pildid Loomad Abiks Korraldajad
Ajakava Foorum Tulemused Haikud Fotod Taimed Ajalugu Toetajad

vt eelmine osa Vaatluste läbiviimine

Infovahetus

Projekti infovahetus toimub juhendajate meililisti, foorumi ja Facebooki grupi kaudu.

1) Meililist osalevaid gruppe juhendavatele õpetajatele. Selle listi kirjad ei ilmu foorumisse ja sinna on automaatselt lisatud kõik registreerumisel lahtrisse "Juhendaja meiliaadress" sisestatud aadressid. Sellesse listi saavad kirjutada vaid korraldajad ja see on mõeldud korraldajatepoolse info edastamiseks.

2) kevadorg@googlegroups.com - on korraldajate ühine aadress, kuhu võib saata kõik mure- ja rõõmukirjad, mis teisi osalejaid ei puuduta. Kui mured nõuavad vastust, siis vastame neile personaalselt. Kuna kõik projekti korraldavad inimesed on hõivatud ka muude tegemistega, siis kiiret vastust nõudvatele küsimustele saab kõige kiiremini kevadorg kaudu vastuse - siis saab vastata see, kel parajasti aega.

3) Muidugi võib alati meie poole pöörduda ka personaalsetel meiliaadressidel, mis on koos meie piltidega nähtavad lehel KORRALDAJAD.

4) Foorum. Suhtlemise ja teadete edastamise mugavuse tagamiseks oleme avanud foorumi, kuhu saab postitada nii korralduslikke teateid korraldajatelt kui ka muid kevadvaatlusi, mis ei mahu projekti ametlike kevadekuulutajate nimekirja - jääminek, esimene kärbes, nastik, mesilane, sipelgas, lume sulamine, aga ka taimed kes ei ole meie nimekirja mahtunud - märtsikelluke jms. Kõik, mis hingel.

5) Oma muljeid saate jagada ka kevadprojekti Facebookis: https://www.facebook.com/TereKevad

6) Vaatlusi, kevadekuulutajaid ja lisategevusi puudutav täielik info on nähtav ka projekti vastavatel veebilehtedel.

Kuidas kõik projektis osalejad vajaliku info kätte ja vajadusel andmeid vm. edastada saavad?
Kuna kogu info on nähtav projekti veebilehel, siis tuleks tagada kas kõigile osalevatele õpilastele või selleks määratud grupile võimalikult pidev juurdepääs arvutile ja internetile. Juhendmaterjalid ja liigikirjeldused võib ka välja trükkida ja kõigile tutvumiseks seinalehte vm. välja panna.

vt järgmine osa Töökorraldus