"Tere, Kevad!" kutsub lapsi loodust vaatlema ning tähele panema saabuva kevade märke.

По русски
Summary in English
Vaata ka: "Kevad ärkab!"

Projekti korraldajad:
kevadorg@googlegroups.com

Tehnilised probleemid:
toni@punkt.ee

Projektis "Tere, Kevad! 2011" osaleb 8105 õpilast ja 478 rühma.

Ülevaade Osalejad Vaatlused Viktoriin Pildid Loomad Abiks Korraldajad
Ajakava Facebook Tulemused Haikud Fotod Taimed Ajalugu Toetajad

Osalejate tutvustused

Lugemiseks klõpsa kooli nimel või pisipildil.


Krootuse Põhikool 1

Tõrva Gümnaasium 8a

Tõrva Gümnaasium

Paldiski Gümnaasium 5

Harku Lasteaed

Tartu Hiie Kool 2b

Osula Põhikool 3

Holstre Kool

Vääna Mõisakool

Narva Soldino Gümnaasium 5-7

Orava Põhikool 2

Tornimäe Põhikool 5-9

Vasta Kool 1-3

Salme Põhikool 7-9

Tornimäe Põhikool 1-4

Tartu Lasteaed Poku

Valga Vene Gümnaasium 6a7a

Tääksi Põhikool 5-8

Pärnu Vanalinna Põhikool 3b

Osula Põhikool 2

Risti Põhikool 2-4

Rocca al Mare Kool 1a

Jäneda Kool 2

Kohtla-Järve Ahtme Gümnaasium 5a

Jõhvi Lasteaed Sipsik 2

Valga Põhikool 3a

Lõpe Põhikool 5-6

Lüllemäe Põhikool 2-3

Tallinna Lilleküla Gümnaasium 3b

Tallinna I Internaatkool 1a

Elva Gümnaasium 2c

Torma lasteaed Linnutaja

Pärnu Kuninga Tänava Põhikool 3c

Kärla Põhikool 2

Loo Keskkool 3b

Kuusalu Keskkool

Oskar Lutsu Palamuse Gümnaasium 2

Lehtse Kool 1-2

Suure-Jaani Gümnaasium 6

Suuremõisa Põhikool 1-6

Pärnu Kuninga Tänava Põhikool 3s

Kose-Uuemõisa Lasteaed-Algkool 1

Kadrina Keskkool 4a

Kadrina Keskkool 2b

Parksepa Keskkool 3b

Puhja Gümnaasium 1

Luunja Keskkool 6

Kadrina Keskkool 5a

Jõõpre Põhikool 4

Tapa Gümnaasium 3b

Puhja Gümnaasium 4

Tartu Kivilinna Gümnaasium 2d

Viluste Põhikool 5

Kuremaa Lasteaed-Algkool

Tartu Raatuse Gümnaasium 5a

Kõmsi Lasteaed-Algkool 5-6

Sürgavere Lasteaed-Põhikool 1

Aste Põhikool 3

Anna Haava nim Pala Kool 3

Kose-Uuemõisa Lasteaed-Algkool

Rocca al Mare Kool 3b

Otepää looduskeskus

J.V.Veski nim. Maarja Põhikool 5

Kadrina Keskkool 3c

Surju Põhikool 1

Koonga Põhikool 7

Uuemõisa Lasteaed-Algkool 2

Tartu Lasteaed Sass

Lokuta Lasteaed

Põlula Kool 5

Põlula Kool 1-4

Oru Põhikool 6

Tartu Vene Lütseum 5a5b

Veskitammi Lasteaed 2

Veskitammi Lasteaed

Leie Põhikool 5-6

Tartu Veeriku Kool 3b

Sõmerpalu Põhikool 3

Kääpa Põhikool 2

Põltsamaa Ühisgümnaasium 3b

Narva Soldino Gümnaasium 3b

Narva Soldino Gümnaasium 2b

Narva Soldino Gümnaasium 2a

Tartu Raatuse Gümnaasium 7a

Tartu Kivilinna Gümnaasium 2b

Tartu Raatuse Gümnaasium 4a

Uuemõisa Lasteaed-Algkool 1

Pärnu Kuninga Tänava Põhikool 4s

Saarepeedi Kool 4

Palupera Põhikool 1a

Albu Põhikool 2-3

Tallinna Kadaka Lasteaed

Põltsamaa Ühisgümnaasium 2c

Carl Robert Jakobsoni nimeline Gümnaasium 5b

Tartu Veeriku Kool 5b

Tartu Veeriku Kool 4b

Tartu Veeriku Kool 6b

Koeru Keskkool 3

Tudu Põhikool 6

Metsküla Algkool 1-4

Kadrina Keskkool 3a

Kadrina Keskkool 1b

Kadrina Keskkool 3b

Kuldre Kool 4

Meremäe Kool 5

Kääpa Põhikool 1

Haljala Gümnaasium 1a

Kohila Gümnaasium 3b

Vara Põhikool

Kadrina Keskkool 2a

Metsküla Algkool 5-6

Valguta Algkool-Lasteaed 5-6

Kildu Põhikool 2

Kose Gümnaasium 2b

Tartu Kivilinna Gümnaasium 2a

Esku-Kamari Kool 3

Raudna Põhikool 8

Orissaare Gümnaasium 1

Tudulinna Põhikool 3

Viljandi Maagümnaasium 4c

Kääpa Põhikool 4

Kambja Lasteaed Mesimumm

Tallinna Tuule Lasteaed

Rakvere Linna Algkool 3

Tallinna Lasteaed Kiikhobu

Rakvere Linna Algkool

C.R.Jakobsoni nim.Torma Põhikool 3

Tallinna Tuule Lasteaed 2

Põlva Keskkool 3

Kärstna Kool 7

Alavere Põhikool 4

Melliste Algkool-Lasteaed 2-3

Palivere Põhikool 3-4

Tartu Kroonuaia Kool

Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 3b

Paikuse Põhikool 3b

Pärnu Loodus- ja Tehnikamaja

Laagri Lasteaed

Kuuste Kool 4-5

Kõrgessaare Lasteaed Vigri

Tallinna I Internaatkool 2b

Tilsi Põhikool 6

Tilsi Põhikool 5

Tartu Descartes'i Lütseum 3c

Viljandi Valuoja Põhikool 4a

Rakvere Linna Algkool 1

Aruküla Lasteaed Rukkilill

Vambola Lasteaed 2

Lohkva Lasteaed

Koonga Põhikool 4

Orissaare Gümnaasium 2

Kernu Põhikool

Põlva Keskkool 6b

Aruküla Lasteaed Rukkilill 2

Kasti Lasteaed Karikakar

Sõmeru Põhikool 1

Kiili Gümnaasium

Lokuta Lasteaed 2

Orissaare Gümnaasium 3

Vastseliina Gümnaasium 2

Imavere Põhikool 1-4

Põlva Lasteaed Mesimumm

Vastseliina Gümnaasium 4

Rakvere Lasteaed Kungla

Jüri Gümnaasium 1c

Surju Põhikool 5

Nõva Laste Päevakeskus

Rannu Keskkool 6-7

Kuuste Kool 1-2

Põlva Ühisgümnaasium 7b
Vara Põhikool 6
Jakob Westholmi Gümnaasium 2b Oskar Lutsu Palamuse Gümnaasium 6 2 Krabi Põhikool 5
Valga Põhikool 5b Pärnu Ühisgümnaasium 6a-b Tallinna Saksa Gümnaasium 6b
Tallinna Saksa Gümnaasium 4a Oskar Lutsu Palamuse Gümnaasium 3 Mooste Põhikool 1-3
Tallinna Lasteaed Kraavikrõll Tallinna Saksa Gümnaasium 3b Väimela Lasteaed Rukkilill
Tallinna Muusikakeskkool 7a Hargla Kool 2-4 Sadala Põhikool 1-3
Kurtna Kool 2 Krabi Põhikool 1-3 Kose Gümnaasium 3b
Rapla Ühisgümnaasium 2b Valga Põhikool 5a Juhan Liivi nim. Alatskivi Keskkool 7
Kõmsi Lasteaed-Algkool 1-4 Varstu Keskkool 7 Peetri Põhikool 3-4
Tallinna I Internaatkool 2-3 Tallinna Saksa Gümnaasium 4b Tartu Hiie Kool 2b 2
Carl Robert Jakobsoni nimeline Gümnaasium 6b Sillamäe Astangu Kool 4a Krabi Põhikool 6
Tallinna Lasteaed Kiikhobu 2 Riidaja Põhikool 5-9 Illuka Kool 3
Kaagvere Erikool 7-9b Kaagvere Erikool 7-9c Rakke Gümnaasium 8
Puiatu Lasteaed-Algkool 1-6 Viljandi Maagümnaasium 3a Tallinna Sikupilli Keskkool 7b
Kohila Gümnaasium 8c Tartu Descartes'i Lütseum 2a Illuka Kool 2
Viluste Põhikool 4 Tudu Põhikool 1-2 Paistu Kool 2-3
Tartu Forseliuse Gümnaasium 2a Raasiku Põhikool 3 Tallinna Lasteaed Vikerkaar
Tartu Erakool 1a Carl Robert Jakobsoni nimeline Gümnaasium 7b Kaagvere Erikool 5-9
Kohtla-Järve Järve Gümnaasium 4a Sürgavere Lasteaed-Põhikool Taebla Gümnaasium
Elva Gümnaasium 4c