"Tere, Kevad!" kutsub lapsi loodust vaatlema ning tähele panema saabuva kevade märke.

По русски
Summary in English
Vaata ka: "Kevad ärkab!"

Projekti korraldajad:
kevadorg@googlegroups.com

Tehnilised probleemid:
toni@punkt.ee

Projektis "Tere, Kevad! 2011" osaleb 8105 õpilast ja 478 rühma.

Ülevaade Osalejad Vaatlused Viktoriin Pildid Loomad Abiks Korraldajad
Ajakava Facebook Tulemused Haikud Fotod Taimed Ajalugu Toetajad

Rocca al Mare Kool 3b

TERE KEVADET KÕIGILE,
soovib Rocca al Mare kooli 3.b klass. Meie kolmas põhh on niiiiii tore, änksa, naljakas, iseloomuga, õpialdis, sõbralik, sportlik, omamoodi imelik, muusikaalne, kokkuvõttes - parim! 3.b klassis tegutseb 24 last last ja 2 klassijuhatajat. Tüdrukuid on meil pisut rohkem – 13 ja poisse on 11.
Otsustasime sellel aastal koos kevadet otsida, sest Rocca al Mare kooli imekaunis ja huvitav kooliümbrus ootab avastamist. Metsaelanikud on meie igapäevased head naabrid. Metskitsekarjad parkmetsas, Kopli lahe jääl nägelust pidavad hakid ja rebased, oravad suurtel tammedel toimetamas, puukoristaja keksimas puutüvel ja paljud teisedki loomad askeldamas meie silme all. Me oleme siin õnnelikud!
Meie klass ja õpetaja ei ole selles projektis varem kaasa löönud ning seetõttu oleme eriliselt põnevil. Kui nüüd ausalt ära rääkida, siis õpetaja on meiega olnud ainult poolteist kuud ja on rohkem tuttav Lõuna-Eesti kevadega ning ei tea Rocca al Mare kandist suurt veel midagi. Kooskasvamine, avastamine ja üksteiselt õppimine, need on olulised märksõnad meie klassis ning koolis üldiselt.

Kolmas b,
üks vägev klass on see,
õpime rohkesti,
spordime uhkesti,
varsti kõigist ees
nagu üks mees!
HURRRAAA!!!

(Hanna-Kristella)

Armsad „Tere kevade“ teelised! KEVAD MEIS ENDIS ON SÄRAMAS, OTSIME SELLE KA LOODUSEST ÜLES!

Jutukese meie - Hendriku, Alice’i, Rio Rando, Lisanna, Kevini, Markuse, Eriku, Johanna, Hanna-Kristella, Sandra Melani, Mia Roshni, Ann Marii, Mirelli, Rayani, Oti, Keitlini, Selene Margareti, Anett Ingeli, Renate, Villemi, Eisa, Markuse, Marteni, Christopheri ja Oliveri mõtetest sidus tervikuks õpetaja Merle