"Tere, Kevad!" kutsub lapsi loodust vaatlema ning tähele panema saabuva kevade märke.

По русски
Summary in English
Vaata ka: "Kevad ärkab!"

Projekti korraldajad:
kevadorg@googlegroups.com

Tehnilised probleemid:
toni@punkt.ee

Projektis "Tere, Kevad! 2010" osaleb 7097 õpilast ja 440 rühma.

Ülevaade Osalejad Vaatlused Viktoriin Pildid Loomad Abiks Korraldajad
Ajakava Foorum Tulemused Haikud Fotod Taimed Ajalugu Toetajad

Metsküla Algkool

Meie oleme Metsküla Algkooli III ja I klassi õpilased. Kolmandas klassis õpib 3 tüdrukut ja 2 poissi ning esimeses klassis õpib 1 poiss ja 2 tüdrukut. Meie kool asub Lihula vallas Matsalu lahe ääres. Koolimaja on väike, punane maja, mille ümber pole suuri maju,vaid puud, põõsad ja karjamaad. Siin on väga rahulik. Meile meeldib meie kool väga!

Minu lemmiktund koolis on kehaline kasvatus. Meil on lahe mänguväljak ja köis, mida mööda saame üles ronida. Talvel me suusatame staadionil ja uisutame liuväljal. Jää saime oma staadionile tuletõrjujate abiga, kes lasid sinna vett. Söögivahetunnil saame ka palju õues mängida, sest see on pikk vahetund. Me reisime koos kogu kooliga palju. Kõige parem reis minu jaaoks oli see,kui me käisime Lõuna-Eestis. Seal oli väga tore.
( Martin Teppan III klass )

Meie koolis ollakse palju õues. Siin suusatatakse, uisutatakse ja joostakse. Käisime Kolmenasva saarel heina kokku riisumas. Meie kooli all talvituvad nastikud. Igal kevadel saame neid jälgida. Mõnikord tulevad nad ka kooli saali ning üks oli eelmisel kevadel isegi treppi mööda teisele korrusele roomanud. Oleme reisinud koos kooliga Kiviõlis ja Saaremaal. Oleme näinud tuhamägesid, käinud kaevanduses ja Taevaskojas.
( Svea Stahlman III klass )

Me käime söögivahetunnil õues uisutamas või kindluseid meisterdamas. Me ei pidanud ise endale kindlust tegema, vaid lumesahk tegi meile kindluse. Sel aastal on lund väga palju. Mõnel hommikul olid teed nii lund täis tuisanud ning kooli jõudmine võttis palju aega. Meie kool käib palju reisimas. Oleme käinud Taevaskojas ja Kukerannas. Mulle meeldib Jõulumäe reis väga, sest seal me suusatsme, kelgutame ja teeme igasuguseid muid asju. Me oleme Jõlumäel kaks päeva.
( Eliise Laev III klass )

Mulle meeldib meie koolis väga see, et me käime iga suve algul Kukeranna laagris. Me telgime seal kolm päeva. Igal päeval toimub palju võistlusi. Eelmisel aastal käisime Peipsi järve ääres. Ma ujusin, kuigi vesi oli jahe.
( Eliise Lepp III klass )

Mulle meeldib kõige rohkem see, et meie koolis on nii vähe õpilasi. Meeldib ka suusatamine Jõulumäel ning reisimine teistes kohtades. Sel aastal oli palju lund ning mulle meeldis lumest kindluseid teha. Ja uisutada ka.
( Hergo-Herich Vald III klass )

Koolis meeldib mul väga palju õppida. Söögivahetunnil saab ka väga palju õues olla. Kallapa mäel saab ka väga hästi liugu lasta, suusatada ja kelgutada. Koolis saab lumesõda hästi mängida, sest siis on palju inimesi ja sõpru, kellega mängida.
( Ryan-Kennet Nõmmik I klass )

Mulle meeldib siin koolis sellepärast, et siin saab palju mängida. Mulle meeldib see kool väga, sest siin on head õpetajad. Mulle meeldivad kõige rohkem matemaatikatund, emakeel ja kunst. Mulle meeldib emakeeles väga kirjutada. Kunstis meeldib mulle joonistada ja matemaatikas arvutada. Meie koolis saab palju meisterdada ja see mulle meeldib. Meie kooli alla on nastikud.
( Liset Laev I klass )

Mulle meeldib siin koolis sellepärast, et me käime hästi palju reisimas. Näiteks käisime Pokumaal ja suure Tamme- Lauri tamme juures. Mulle meeldib, et siin koolis saab vahetundidel õues käia.
( Käde Vald I klass ).