"Tere, Kevad!" kutsub lapsi loodust vaatlema ning tähele panema saabuva kevade märke.

По русски
Summary in English
Vaata ka: "Kevad ärkab!"

Projekti korraldajad:
kevadorg@googlegroups.com

Tehnilised probleemid:
toni@punkt.ee

Projektis "Tere, Kevad! 2010" osaleb 7097 õpilast ja 440 rühma.

Ülevaade Osalejad Vaatlused Viktoriin Pildid Loomad Abiks Korraldajad
Ajakava Facebook Tulemused Haikud Fotod Taimed Ajalugu Toetajad

Kilingi-Nõmme Gümnaasium

Me oleme Kilingi-Nõmme Gümnaasiumi 5.B klass. Meie klassis käib 17 õpilast: kuus tüdrukut ja üksteist on poissi. Me oleme nagu suur sumisev mesilaspere, kellel on kogu aeg midagi teha, lobiseda, toimetada. Tähendab, oleme aktiivsed!
Loodusvaatleja pilguga võib näha, et meie klassis on kuuel õpilasel ja ka meie klassijuhatajal tumedad männikoorevärvi juuksed. Loodusliku kartulikoorevärvi kiharad on üheksal õpilasel ja päikesekarva juukseid on kahel õpilasel.
Meie klassis on nii sõstra- kui vesihalle silmi, nii mererohelisi kui rukkilillesiniseid silmi, aga nende kõigiga vaatama uudishimulikult maailma ringi ja õpime märkama ka pisiasju.
Iseloomult on meie hulgas nii kriipivaid kasse kui uniseid karusid, nii tormakaid hobuseid kui tähelepanelikke hiirekesi, aga terviku moodustame siiski kõik koos.
Me armastame õueskäimist ja looduses ajaveetmist. Kolm meist armastab ka muusikakoolis linnulaulu jäljendada: üks klaveril, teine akordionil, kolmas kitarril. Viis laululindu siristab lastekooris. Jalgpalli- ja korvpallitrennis õpib lendama ja kukkuma viis poissi, iluvõimlemises end ringutama ja sirutama kaks tüdrukut. Tüdrukud õpivad pesa kaunistamise kunsti käsitööringis ja poisid pesitsevad tihti päevakeskuses. No oleme ikka tegus seltskond!
Oleme agarad ja võtame osa looduses toimuvast. Uurime loodusega seotud asju ja käime loodusõpetuse tunnis mõnikord väljas uusi asju õppimas. Õpetajad ütlevad tihti, et meiega on raske, sest oleme liiga elavad, aga tegelikult oleme väga lahedad ja armastame palju teada saada ning kõik (ka pahandused) ise praktiliselt läbi teha).