"Tere, Kevad!" kutsub lapsi loodust vaatlema ning tähele panema saabuva kevade märke.

По русски
Summary in English
Vaata ka: "Kevad ärkab!"

Projekti korraldajad:
kevadorg@googlegroups.com

Tehnilised probleemid:
toni@punkt.ee

Projektis "Tere, Kevad! 2010" osaleb 7097 õpilast ja 440 rühma.

Ülevaade Osalejad Vaatlused Viktoriin Pildid Loomad Abiks Korraldajad
Ajakava Facebook Tulemused Haikud Fotod Taimed Ajalugu Toetajad

C. R. Jakobsoni nim. Gümnaasium 6A

Oleme 6A klass, Viljandi linna eliitkoolist, milleks on Carl Robert Jakobsoni nim.Gümnaasium. Meie kool on maakonna suurim ja moodsaim õppeasutus, kus valmis eelmine aasta põhjalik euroremont. Meil on ujula, suur raamatukogu, spordisaalid, auditooriumid, igas klassis internet ja kõik õpetajad ning õpilased on e-kooli usinad kasutajad.
Meil on väga toredad õpetajad, kes suhtuvad õpilastesse väga sõbralikult ja heatahtlikult ning aitavad igal võimalusel kui vaja.
Viljandi on väike armas linnake, kus mõnus elada, siin on lossimäed, ilus järv ja liivarand- suvel on siin hansapäevad ja muidugi suve FOLK!! ning veel palju vahvaid üritusi ja noortele on mõeldud palju huvitegevust. On kunstikool, spordikool, huvikool ja ka mõnus ning lahe noortekeskus kus vahva extreeemspordihall, piljardi ja arvutinurk.

Meie klassis on 24 õplast-
poisse 14
tüdrukuid 10.
Klassijuhatajaga on meil väga vedanud- ta on väga vaikne, mõistev ja heasüdamlik. Tema nimi on Katrin Siil
Oleme vist natuke rahutud ja pisut lärmakad ka, kuna iga on ka kõigil selline rahutu:)) ja mõni õpetaja peab ka vahel natuke kõvemat häält tegema:)))kuid üldiselt on kõik täitsa OK:))

Tegeleme kõik millegiga- kes spordib, kes laulab, kes tantsib ning kes tegeleb kunstiga ja kes käib moekoolis. Meie klass on väga sõbralik ja üksmeelne ning meile meeldib pildistamine, matkamine, joonistamine, võistlemine ning kõik uus põnev ja huvitav:))))