"Tere, Kevad!" kutsub lapsi loodust vaatlema ning tähele panema saabuva kevade märke.

По русски
Summary in English
Vaata ka: "Kevad ärkab!"

Projekti korraldajad:
kevadorg@googlegroups.com

Tehnilised probleemid:
toni@punkt.ee

Projektis "Tere, Kevad! 2006" osaleb 4293 õpilast ja 237 rühma.

Ülevaade Osalejad Vaatlused Viktoriin Pildid Loomad Abiks Korraldajad
Ajakava Foorum Tulemused Haikud Fotod Taimed Ajalugu Toetajad

Registreeritud liikide nägemised/kuulmised

Tabelit saab järjestada tulpade pealkirjadele klõpsates

Kool Kevadekuulutaja Kuupäev Maakond
Tõrva Gümnaasium Varsakabi 12. aprill 2006 Valga
Turba Gümnaasium Varsakabi 20. aprill 2006 Harju
Kärstna Põhikool Varsakabi 20. aprill 2006 Viljandi
Mustjala Põhikool Varsakabi 21. aprill 2006 Harju
Hargla Põhikool Varsakabi 22. aprill 2006 Valga
Kehtna Põhikool Varsakabi 24. aprill 2006 Rapla
Konguta Kool Varsakabi 24. aprill 2006 Tartu
Ahtme Gümnaasium Varsakabi 25. aprill 2006 Ida-Viru
Roosna-Alliku Põhikool 5 Varsakabi 25. aprill 2006 Järva
Vastseliina Gümnaasium Varsakabi 25. aprill 2006 Võru
Põlva Ühisgümnaasium Varsakabi 26. aprill 2006 Põlva
Sadala Põhikool Varsakabi 26. aprill 2006 Jõgeva
Elva Gümnaasium 2 Varsakabi 27. aprill 2006 Tartu
Helme Sanatoorne Internaatkool Varsakabi 27. aprill 2006 Valga
Kolga Keskkool Varsakabi 28. aprill 2006 Harju
Mäetaguse Põhikool Varsakabi 29. aprill 2006 Ida-Viru
Häädemeeste Keskkool Varsakabi 29. aprill 2006 Pärnu
Viljandi Valuoja Põhikool Varsakabi 29. aprill 2006 Viljandi
Elva Gümnaasium 2B Varsakabi 29. aprill 2006 Tartu
Ruusa Põhikool Varsakabi 30. aprill 2006 Pärnu
Krootuse Põhikool Varsakabi 30. aprill 2006 Põlva
Elva Gümnaasium Varsakabi 30. aprill 2006 Tartu
Adavere Põhikool Varsakabi 1. mai 2006 Jõgeva
Pärnu Loodusmaja 2 Varsakabi 1. mai 2006 Pärnu
Aruküla Põhikool Varsakabi 1. mai 2006 Harju
C.R.J. nim. Gümnaasium Varsakabi 1. mai 2006 Viljandi
Tallinna Ristiku Põhikool Varsakabi 2. mai 2006 Harju
Elva Gümnaasium 2A Varsakabi 2. mai 2006 Tartu
Taali Põhikool Varsakabi 2. mai 2006 Pärnu
Võhma Gümnaasium Varsakabi 2. mai 2006 Viljandi
Aruküla Lasteaed Rukkilill Varsakabi 2. mai 2006 Harju
Haanja-Ruusmäe Põhikool Varsakabi 3. mai 2006 Võru
Leie Põhikool Varsakabi 3. mai 2006 Viljandi
Mehikoorma Põhikool 1 Varsakabi 3. mai 2006 Tartu
Orava Põhikool Varsakabi 3. mai 2006 Põlva
Aravete Keskkool 8 Varsakabi 4. mai 2006 Järva
Saue Gümnaasium Varsakabi 4. mai 2006 Harju
Pärnu Ühisgümnaasium Varsakabi 4. mai 2006 Pärnu
Risti Põhikool Varsakabi 4. mai 2006 Harju
Kuusalu Keskkool Varsakabi 4. mai 2006 Harju
Kohtla-Järve Oru Põhikool Varsakabi 5. mai 2006 Ida-Viru
Kildu Põhikool Varsakabi 5. mai 2006 Viljandi
Suure-Jaani Gümnaasium 6 Varsakabi 5. mai 2006 Viljandi
Holstre Põhikool Varsakabi 5. mai 2006 Viljandi
Vasta Kool Varsakabi 5. mai 2006 Lääne-Viru
Valguta Lasteaed-Algkool 2 Varsakabi 5. mai 2006 Tartu
Peetri Põhikool Varsakabi 5. mai 2006 Järva
Risti Põhikool 2 Varsakabi 5. mai 2006 Harju
Tori Põhikool 1 Varsakabi 5. mai 2006 Pärnu
Väätsa Põhikool Varsakabi 5. mai 2006 Järva
Pärnjõe Põhikool Varsakabi 5. mai 2006 Pärnu
Virtsu põhikool Varsakabi 5. mai 2006 Lääne
Teenuse Varsakabi 5. mai 2006 Rapla
Tallinna Lilleküla Gümnaasium Varsakabi 5. mai 2006 Harju
Kuuste Põhikool Varsakabi 5. mai 2006 Tartu
Tallinna Lilleküla Gümnaasium 2 Varsakabi 6. mai 2006 Harju
Aravete Keskkool Varsakabi 6. mai 2006 Järva
Vormsi Varsakabi 6. mai 2006 Lääne
Kohtla-Järve Ühisgümnaasium Varsakabi 6. mai 2006 Ida-Viru
Vastseliina Gümnaasium 2 Varsakabi 6. mai 2006 Võru
Pärnu-Jaagupi Gümnaasium Varsakabi 6. mai 2006 Pärnu
Laiuse Põhikool Varsakabi 6. mai 2006 Jõgeva
Suure-Jaani Gümnaasium 5 Varsakabi 6. mai 2006 Viljandi
Rakke Gümnaasium Varsakabi 7. mai 2006 Lääne-Viru
Oru Kool Varsakabi 7. mai 2006 Lääne
Kääpa Põhikool Varsakabi 7. mai 2006 Võru
Tamsalu Gümnaasium Varsakabi 7. mai 2006 Lääne-Viru
Tallinna Reaalkool Varsakabi 7. mai 2006 Harju
Tartu Hiie Kool Varsakabi 7. mai 2006 Tartu
Rakvere Reaalgümnaasium Varsakabi 7. mai 2006 Lääne-Viru
Koonga Põhikool Varsakabi 8. mai 2006 Pärnu
Jäneda Põhikool Varsakabi 8. mai 2006 Lääne-Viru
Kõmsi Lasteaed-Algkool Varsakabi 8. mai 2006 Lääne
Kabala Lasteaed-Põhikool Varsakabi 8. mai 2006 Rapla
Põltsamaa Ühisgümnaasium Varsakabi 8. mai 2006 Jõgeva
Kohila Gümnaasium Varsakabi 8. mai 2006 Rapla
Osula Põhikool Varsakabi 8. mai 2006 Võru
Valga Põhikool Varsakabi 8. mai 2006 Valga
Holstre Põhikool 2 Varsakabi 8. mai 2006 Viljandi
Ahula Lasteaed-Algkool Varsakabi 8. mai 2006 Järva
Muhu Põhikool Varsakabi 8. mai 2006 Saare
Põltsamaa Ühisgümnaasium 2 Varsakabi 8. mai 2006 Jõgeva
Valgjärve Põhikool II Varsakabi 8. mai 2006 Põlva
Koeru Keskkool Varsakabi 8. mai 2006 Järva
Aste Põhikool Varsakabi 8. mai 2006 Saare
Kuremaa Lasteaed-Algkool 2 Varsakabi 8. mai 2006 Jõgeva
Valgjärve Põhikool III Varsakabi 8. mai 2006 Põlva
Paikuse Põhikool 2 Varsakabi 9. mai 2006 Pärnu
Emmaste Põhikool Varsakabi 9. mai 2006 Hiiu
Türi Gümnaasium Varsakabi 9. mai 2006 Järva
Kaali Põhikool Varsakabi 9. mai 2006 Saare
Kadrioru Saksa Gümnaasium Varsakabi 9. mai 2006 Harju
Tori Põhikool Varsakabi 10. mai 2006 Pärnu
Tarbja Lasteaed-Algkool Varsakabi 10. mai 2006 Järva
Jõhvi gümnaasium Varsakabi 10. mai 2006 Ida-Viru
Otepää Gümnaasium Varsakabi 10. mai 2006 Valga
Unipiha Algkool Varsakabi 10. mai 2006 Tartu
Mikitamäe Põhikool 2 Varsakabi 10. mai 2006 Põlva
Valguta Lasteaed-Algkool Varsakabi 10. mai 2006 Tartu
Antsla Gümnaasium II Varsakabi 10. mai 2006 Võru
Väluste Lasteaed-Algkool Varsakabi 10. mai 2006 Viljandi
Pärnu Loodusmaja Varsakabi 10. mai 2006 Pärnu
Tallinna Lilleküla Gümnaasium 3 Varsakabi 10. mai 2006 Harju
Muraste Varsakabi 11. mai 2006 Harju
Kohtla-Järve Järve Gümnaasium 2 Varsakabi 11. mai 2006 Ida-Viru
Vara Põhikool Varsakabi 11. mai 2006 Tartu
Lepistu Põhikool Varsakabi 11. mai 2006 Harju
Sadala Põhikool 2 Varsakabi 11. mai 2006 Jõgeva
Rõngu Keskkool Varsakabi 11. mai 2006 Tartu
Lihula Gümnaasium 2 Varsakabi 11. mai 2006 Lääne
Antsla Gümnaasium Varsakabi 12. mai 2006 Võru
Kahtla Põhikool Varsakabi 12. mai 2006 Saare
Tartu Lasteaed Rukkilill Varsakabi 12. mai 2006 Tartu
Oru Põhikool 2 Varsakabi 12. mai 2006 Harju
Tallinna Reaalkool 2 Varsakabi 13. mai 2006 Harju
C.R.Jakobsoni nim.Torma Põhikool Varsakabi 13. mai 2006 Jõgeva
J.V.Veski nim. Maarja Põhikool Varsakabi 14. mai 2006 Jõgeva
Roosna-Alliku Põhikool Varsakabi 14. mai 2006 Järva
Kohtla-Järve Järve Gümnaasium 4 Varsakabi 14. mai 2006 Ida-Viru
Pärnu Ülejõe Gümnaasium Varsakabi 14. mai 2006 Pärnu
Kunda Ühisgümnaasium 1 Varsakabi 15. mai 2006 Lääne-Viru
Kavastu Algkool-Lasteaed Varsakabi 15. mai 2006 Tartu
Neeme Algkool Varsakabi 17. mai 2006 Harju
Padise Põhikool Varsakabi 18. mai 2006 Harju
Oru Põhikool Varsakabi 22. mai 2006 Harju

Tagasi tulemuste juurde