"Tere, Kevad!" kutsub lapsi loodust vaatlema ning tähele panema saabuva kevade märke.

По русски
Summary in English
Vaata ka: "Kevad ärkab!"

Projekti korraldajad:
kevadorg@googlegroups.com

Tehnilised probleemid:
toni@punkt.ee

Projektis "Tere, Kevad! 2006" osaleb 4293 õpilast ja 237 rühma.

Ülevaade Osalejad Vaatlused Viktoriin Pildid Loomad Abiks Korraldajad
Ajakava Foorum Tulemused Haikud Fotod Taimed Ajalugu Toetajad

Registreeritud liikide nägemised/kuulmised

Tabelit saab järjestada tulpade pealkirjadele klõpsates

Kool Kevadekuulutaja Kuupäev Maakond
Turba Gümnaasium Räästapääsuke 20. aprill 2006 Harju
Tartu Hiie Kool Räästapääsuke 25. aprill 2006 Tartu
Elva Gümnaasium 2A Räästapääsuke 25. aprill 2006 Tartu
Viluste Põhikool Räästapääsuke 25. aprill 2006 Põlva
Ahula Lasteaed-Algkool Räästapääsuke 26. aprill 2006 Järva
Sipa Lasteaed-Algkool Räästapääsuke 26. aprill 2006 Rapla
Elva Gümnaasium 2 Räästapääsuke 27. aprill 2006 Tartu
Tapa Gümnaasium Räästapääsuke 28. aprill 2006 Lääne-Viru
Elva Gümnaasium 2B Räästapääsuke 30. aprill 2006 Tartu
Aravete Keskkool Räästapääsuke 1. mai 2006 Järva
Suure-Jaani Gümnaasium 6 Räästapääsuke 1. mai 2006 Viljandi
Rakvere Reaalgümnaasium Räästapääsuke 1. mai 2006 Lääne-Viru
Tääksi Põhikool Räästapääsuke 1. mai 2006 Viljandi
Kildu Põhikool Räästapääsuke 1. mai 2006 Viljandi
Osula Põhikool Räästapääsuke 2. mai 2006 Võru
Konguta Kool Räästapääsuke 3. mai 2006 Tartu
Vasta Kool Räästapääsuke 5. mai 2006 Lääne-Viru
Muhu Põhikool Räästapääsuke 5. mai 2006 Saare
Metsküla Algkool Räästapääsuke 6. mai 2006 Lääne
Lüllemäe Põhikool 2 Räästapääsuke 6. mai 2006 Valga
Võhma Gümnaasium Räästapääsuke 6. mai 2006 Viljandi
Helme Sanatoorne Internaatkool Räästapääsuke 6. mai 2006 Valga
Koonga Põhikool Räästapääsuke 6. mai 2006 Pärnu
Saue Gümnaasium Räästapääsuke 7. mai 2006 Harju
Pärnu-Jaagupi Gümnaasium Räästapääsuke 7. mai 2006 Pärnu
Krootuse Põhikool Räästapääsuke 8. mai 2006 Põlva
Aruküla Põhikool Räästapääsuke 8. mai 2006 Harju
Kohtla-Järve Ühisgümnaasium Räästapääsuke 8. mai 2006 Ida-Viru
Tornimäe Põhikool 2 Räästapääsuke 8. mai 2006 Saare
Tallinna Lilleküla Gümnaasium Räästapääsuke 8. mai 2006 Harju
Kohtla-Järve Järve Gümnaasium 2 Räästapääsuke 8. mai 2006 Ida-Viru
Vastseliina Gümnaasium Räästapääsuke 8. mai 2006 Võru
Kuremaa Lasteaed-Algkool 2 Räästapääsuke 8. mai 2006 Jõgeva
Muraste Räästapääsuke 9. mai 2006 Harju
Haanja-Ruusmäe Põhikool Räästapääsuke 9. mai 2006 Võru
Peetri Põhikool Räästapääsuke 9. mai 2006 Järva
Suure-Jaani Gümnaasium 5 Räästapääsuke 9. mai 2006 Viljandi
Sadala Põhikool Räästapääsuke 9. mai 2006 Jõgeva
Jäneda Põhikool Räästapääsuke 10. mai 2006 Lääne-Viru
Valguta Lasteaed-Algkool Räästapääsuke 10. mai 2006 Tartu
Mikitamäe Põhikool Räästapääsuke 10. mai 2006 Põlva
Kääpa Põhikool Räästapääsuke 10. mai 2006 Võru
Pärnu Loodusmaja 2 Räästapääsuke 10. mai 2006 Pärnu
Aravete Keskkool 8 Räästapääsuke 11. mai 2006 Järva
Põltsamaa Ühisgümnaasium Räästapääsuke 11. mai 2006 Jõgeva
Johannese Kool Rosmal Räästapääsuke 11. mai 2006 Põlva
Koeru Keskkool Räästapääsuke 11. mai 2006 Järva
Risti Põhikool Räästapääsuke 11. mai 2006 Harju
Hargla Põhikool Räästapääsuke 12. mai 2006 Valga
Rakke Gümnaasium Räästapääsuke 12. mai 2006 Lääne-Viru
Holstre Põhikool Räästapääsuke 12. mai 2006 Viljandi
Käina Gümnaasium 2 Räästapääsuke 13. mai 2006 Hiiu
Valguta Lasteaed-Algkool 2 Räästapääsuke 13. mai 2006 Tartu
Pärnu Loodusmaja Räästapääsuke 13. mai 2006 Pärnu
Kõmsi Lasteaed-Algkool Räästapääsuke 13. mai 2006 Lääne
Paikuse Põhikool 2 Räästapääsuke 14. mai 2006 Pärnu
Emmaste Põhikool Räästapääsuke 14. mai 2006 Hiiu
C.R.J. nim. Gümnaasium Räästapääsuke 15. mai 2006 Viljandi
Mikitamäe Põhikool 2 Räästapääsuke 15. mai 2006 Põlva
Väluste Lasteaed-Algkool Räästapääsuke 15. mai 2006 Viljandi
Misso Keskkool Räästapääsuke 16. mai 2006 Võru
J.V.Veski nim. Maarja Põhikool Räästapääsuke 16. mai 2006 Jõgeva
Kabala Lasteaed-Põhikool Räästapääsuke 16. mai 2006 Rapla
Tõrva Gümnaasium Räästapääsuke 16. mai 2006 Valga
Türi Gümnaasium Räästapääsuke 17. mai 2006 Järva
Ramsi Lasteaed-Algkool Räästapääsuke 17. mai 2006 Viljandi
Kunda Ühisgümnaasium 1 Räästapääsuke 17. mai 2006 Lääne-Viru
Riidaja Põhikool Räästapääsuke 17. mai 2006 Valga
Aruküla Lasteaed Rukkilill Räästapääsuke 17. mai 2006 Harju
Neeme Algkool Räästapääsuke 18. mai 2006 Harju
Lüllemäe Põhikool Räästapääsuke 18. mai 2006 Valga
Mehikoorma Põhikool Räästapääsuke 18. mai 2006 Tartu
Lepistu Põhikool Räästapääsuke 19. mai 2006 Harju
Otepää Gümnaasium Räästapääsuke 19. mai 2006 Valga
Oru Põhikool Räästapääsuke 22. mai 2006 Harju
Kadrioru Saksa Gümnaasium Räästapääsuke 27. mai 2006 Harju
Pärnu Ühisgümnaasium Räästapääsuke 29. mai 2006 Pärnu

Tagasi tulemuste juurde