"Tere, Kevad!" kutsub lapsi loodust vaatlema ning tähele panema saabuva kevade märke.

По русски
Summary in English
Vaata ka: "Kevad ärkab!"

Projekti korraldajad:
kevadorg@googlegroups.com

Tehnilised probleemid:
toni@punkt.ee

Projektis "Tere, Kevad! 2006" osaleb 4293 õpilast ja 237 rühma.

Ülevaade Osalejad Vaatlused Viktoriin Pildid Loomad Abiks Korraldajad
Ajakava Foorum Tulemused Haikud Fotod Taimed Ajalugu Toetajad

Registreeritud liikide nägemised/kuulmised

Tabelit saab järjestada tulpade pealkirjadele klõpsates

Kool Kevadekuulutaja Kuupäev Maakond
Taali Põhikool Lumikelluke 15. märts 2006 Pärnu
Elva Gümnaasium 2B Lumikelluke 17. märts 2006 Tartu
Laiuse Põhikool Lumikelluke 17. märts 2006 Jõgeva
Valga Vene Gümnaasium Lumikelluke 18. märts 2006 Valga
Oskar Lutsu Palamuse Gümnaasium Lumikelluke 20. märts 2006 Jõgeva
Käina Gümnaasium 2 Lumikelluke 20. märts 2006 Hiiu
Suure-Jaani Gümnaasium 3 Lumikelluke 21. märts 2006 Viljandi
Kildu Põhikool Lumikelluke 21. märts 2006 Viljandi
Mustjala Põhikool Lumikelluke 23. märts 2006 Harju
Helme Sanatoorne Internaatkool Lumikelluke 23. märts 2006 Valga
Pärnu Väike Vabakool Lumikelluke 24. märts 2006 Pärnu
Hargla Põhikool Lumikelluke 24. märts 2006 Valga
Valgu Põhikool Lumikelluke 25. märts 2006 Rapla
Risti Põhikool Lumikelluke 25. märts 2006 Harju
Krootuse Põhikool Lumikelluke 26. märts 2006 Põlva
Tõrva Gümnaasium Lumikelluke 26. märts 2006 Valga
Tartu Loodusmaja Lumikelluke 26. märts 2006 Tartu
Kuressaare Gümnaasium Lumikelluke 26. märts 2006 Saare
Ramsi Lasteaed-Algkool Lumikelluke 26. märts 2006 Viljandi
Tilsi Põhikool Lumikelluke 27. märts 2006 Põlva
Padise Põhikool Lumikelluke 27. märts 2006 Harju
Elva Gümnaasium 2A Lumikelluke 27. märts 2006 Tartu
Elva Gümnaasium 1D Lumikelluke 27. märts 2006 Tartu
Johannese Kool Rosmal Lumikelluke 27. märts 2006 Põlva
Tallinna Lilleküla Gümnaasium 3 Lumikelluke 27. märts 2006 Harju
Põlva Ühisgümnaasium Lumikelluke 27. märts 2006 Põlva
Oru Põhikool Lumikelluke 27. märts 2006 Harju
Vormsi Lumikelluke 27. märts 2006 Lääne
Tilsi Põhikool 2 Lumikelluke 28. märts 2006 Põlva
Otepää Gümnaasium Lumikelluke 28. märts 2006 Valga
Kärstna Põhikool Lumikelluke 28. märts 2006 Viljandi
Tallinna Arte Gümnaasium Lumikelluke 28. märts 2006 Harju
Kohtla-Järve Järve Gümnaasium 4 Lumikelluke 28. märts 2006 Ida-Viru
Kurtna Lasteaed-Algkool Lumikelluke 28. märts 2006 Harju
Aakre Lasteaed Algkool 2 Lumikelluke 28. märts 2006 Valga
Tartu Loodusmaja 2 Lumikelluke 29. märts 2006 Tartu
Aakre Lasteaed Algkool Lumikelluke 29. märts 2006 Valga
Halliste Põhikool Lumikelluke 29. märts 2006 Viljandi
Sõmerpalu Põhikool 1 Lumikelluke 29. märts 2006 Võru
Muhu Põhikool Lumikelluke 29. märts 2006 Saare
Ruusa Põhikool Lumikelluke 29. märts 2006 Pärnu
Valgjärve Põhikool III Lumikelluke 29. märts 2006 Põlva
Tornimäe Põhikool 2 Lumikelluke 29. märts 2006 Saare
Antsla Gümnaasium II Lumikelluke 29. märts 2006 Võru
Lihula Lasteaed Lumikelluke 29. märts 2006 Lääne
Häädemeeste Keskkool Lumikelluke 29. märts 2006 Pärnu
Valgjärve Põhikool II Lumikelluke 30. märts 2006 Põlva
Tallinna Reaalkool Lumikelluke 30. märts 2006 Harju
Turba Gümnaasium Lumikelluke 30. märts 2006 Harju
Vastseliina Gümnaasium Lumikelluke 30. märts 2006 Võru
Kohtla-Järve Järve Gümnaasium 2 Lumikelluke 30. märts 2006 Ida-Viru
Raudna Põhikool Lumikelluke 30. märts 2006 Viljandi
Imavere Põhikool Lumikelluke 30. märts 2006 Järva
Kahtla Põhikool Lumikelluke 30. märts 2006 Saare
Lihula Gümnaasium 2 Lumikelluke 30. märts 2006 Lääne
Kõmsi Lasteaed-Algkool Lumikelluke 30. märts 2006 Lääne
Tartu Lasteaed Rukkilill Lumikelluke 30. märts 2006 Tartu
Lüllemäe Põhikool 2 Lumikelluke 31. märts 2006 Valga
Pärnu Ühisgümnaasium Lumikelluke 31. märts 2006 Pärnu
Suure-Jaani Gümnaasium 6 Lumikelluke 31. märts 2006 Viljandi
Kohtla-Järve Ühisgümnaasium Lumikelluke 31. märts 2006 Ida-Viru
Emmaste Põhikool Lumikelluke 31. märts 2006 Hiiu
Kehtna Põhikool Lumikelluke 31. märts 2006 Rapla
Osula Põhikool Lumikelluke 31. märts 2006 Võru
Elva Gümnaasium Lumikelluke 31. märts 2006 Tartu
J.V.Veski nim. Maarja Põhikool Lumikelluke 31. märts 2006 Jõgeva
Kuuste Põhikool Lumikelluke 31. märts 2006 Tartu
Koikküla Lasteaed-Algkool Lumikelluke 31. märts 2006 Valga
Viluste Põhikool Lumikelluke 31. märts 2006 Põlva
Aste Põhikool Lumikelluke 1. aprill 2006 Saare
Tori Põhikool 3 Lumikelluke 1. aprill 2006 Pärnu
Kuusalu Keskkool 2 Lumikelluke 1. aprill 2006 Harju
Pärnu Loodusmaja Lumikelluke 1. aprill 2006 Pärnu
Rõngu Keskkool Lumikelluke 1. aprill 2006 Tartu
C.R.J. nim. Gümnaasium Lumikelluke 1. aprill 2006 Viljandi
Sadala Põhikool 2 Lumikelluke 1. aprill 2006 Jõgeva
Tallinna Lilleküla Gümnaasium 2 Lumikelluke 1. aprill 2006 Harju
Tallinna Reaalkool 2 Lumikelluke 1. aprill 2006 Harju
Unipiha Algkool Lumikelluke 1. aprill 2006 Tartu
Teenuse Lumikelluke 1. aprill 2006 Rapla
Roosna-Alliku Põhikool Lumikelluke 1. aprill 2006 Järva
Kavastu Algkool-Lasteaed Lumikelluke 1. aprill 2006 Tartu
Kaali Põhikool Lumikelluke 2. aprill 2006 Saare
Suure-Jaani Gümnaasium 5 Lumikelluke 2. aprill 2006 Viljandi
Pärnu Vanalinna Põhikool Lumikelluke 2. aprill 2006 Pärnu
Tääksi Põhikool Lumikelluke 2. aprill 2006 Viljandi
Holstre Põhikool Lumikelluke 2. aprill 2006 Viljandi
Haanja-Ruusmäe Põhikool Lumikelluke 2. aprill 2006 Võru
Risti Põhikool 2 Lumikelluke 2. aprill 2006 Harju
Tallinna Kristiine Lasteaed-Algkool Lumikelluke 2. aprill 2006 Harju
Võhma Gümnaasium Lumikelluke 3. aprill 2006 Viljandi
Vara Põhikool Lumikelluke 3. aprill 2006 Tartu
Tori Põhikool 1 Lumikelluke 3. aprill 2006 Pärnu
Kohtla-Järve Ühisgümnaasium 2 Lumikelluke 3. aprill 2006 Ida-Viru
Lüllemäe Põhikool Lumikelluke 3. aprill 2006 Valga
Koigi Lasteaed Lumikelluke 3. aprill 2006 Järva
Vastse-Kuuste Kool 2 Lumikelluke 3. aprill 2006 Põlva
Riidaja Põhikool Lumikelluke 3. aprill 2006 Valga
Tartu Hiie Kool Lumikelluke 3. aprill 2006 Tartu
Orava Põhikool Lumikelluke 3. aprill 2006 Põlva
Peetri Põhikool Lumikelluke 3. aprill 2006 Järva
Tallinna Lilleküla Gümnaasium Lumikelluke 3. aprill 2006 Harju
Savikoja Lumikelluke 3. aprill 2006 Tartu
Konguta Kool Lumikelluke 3. aprill 2006 Tartu
Adavere Põhikool Lumikelluke 3. aprill 2006 Jõgeva
Valgjärve Põhikool Lumikelluke 4. aprill 2006 Põlva
Paide Gümnaasium Lumikelluke 4. aprill 2006 Järva
Tori Põhikool Lumikelluke 4. aprill 2006 Pärnu
Pärnjõe Põhikool Lumikelluke 4. aprill 2006 Pärnu
Sadala Põhikool Lumikelluke 4. aprill 2006 Jõgeva
Pärnu Loodusmaja 2 Lumikelluke 4. aprill 2006 Pärnu
Tartu Kunstigümnaasium Lumikelluke 4. aprill 2006 Tartu
Mehikoorma Põhikool Lumikelluke 4. aprill 2006 Tartu
Melliste Algkool-Lasteaed Lumikelluke 4. aprill 2006 Tartu
Leie Põhikool Lumikelluke 4. aprill 2006 Viljandi
Põltsamaa Ühisgümnaasium 2 Lumikelluke 4. aprill 2006 Jõgeva
Mäetaguse Põhikool Lumikelluke 4. aprill 2006 Ida-Viru
Kuusalu Keskkool Lumikelluke 4. aprill 2006 Harju
Kuremaa Lasteaed-Algkool 2 Lumikelluke 4. aprill 2006 Jõgeva
Aruküla Põhikool Lumikelluke 4. aprill 2006 Harju
Järva-Jaani Gümnaasium Lumikelluke 4. aprill 2006 Järva
Jäneda Põhikool Lumikelluke 4. aprill 2006 Lääne-Viru
Virtsu põhikool Lumikelluke 5. aprill 2006 Lääne
Paide Ühisgümnaasium Lumikelluke 5. aprill 2006 Järva
Tornimäe Põhikool Lumikelluke 5. aprill 2006 Saare
Mooste Põhikool Lumikelluke 5. aprill 2006 Põlva
Vasta Kool Lumikelluke 5. aprill 2006 Lääne-Viru
Aravete Keskkool 8 Lumikelluke 5. aprill 2006 Järva
Elva Gümnaasium 2 Lumikelluke 5. aprill 2006 Tartu
Kohila Gümnaasium Lumikelluke 5. aprill 2006 Rapla
Tartu Descartes'i Lütseum Lumikelluke 5. aprill 2006 Tartu
Põltsamaa Ühisgümnaasium Lumikelluke 5. aprill 2006 Jõgeva
Ahtme Gümnaasium Lumikelluke 5. aprill 2006 Ida-Viru
Türi Gümnaasium Lumikelluke 5. aprill 2006 Järva
Rakke Gümnaasium Lumikelluke 5. aprill 2006 Lääne-Viru
Valguta Lasteaed-Algkool 2 Lumikelluke 5. aprill 2006 Tartu
Otepää Gümnaasium 2 Lumikelluke 5. aprill 2006 Valga
Lepistu Põhikool Lumikelluke 5. aprill 2006 Harju
Valga Põhikool Lumikelluke 5. aprill 2006 Valga
Paikuse Põhikool 2 Lumikelluke 5. aprill 2006 Pärnu
Pärnu-Jaagupi Gümnaasium Lumikelluke 6. aprill 2006 Pärnu
Mikitamäe Põhikool 2 Lumikelluke 6. aprill 2006 Põlva
Kuremaa Lasteaed-Algkool Lumikelluke 6. aprill 2006 Jõgeva
A. Haava nim Pala Kool Lumikelluke 6. aprill 2006 Jõgeva
Rakvere Reaalgümnaasium Lumikelluke 6. aprill 2006 Lääne-Viru
Tamsalu Gümnaasium Lumikelluke 6. aprill 2006 Lääne-Viru
Luunja Keskkool Lumikelluke 6. aprill 2006 Tartu
Saue Gümnaasium Lumikelluke 6. aprill 2006 Harju
Kohtla-Järve Oru Põhikool Lumikelluke 7. aprill 2006 Ida-Viru
Mikitamäe Põhikool Lumikelluke 7. aprill 2006 Põlva
Kabala Lasteaed-Põhikool Lumikelluke 7. aprill 2006 Rapla
Kääpa Põhikool Lumikelluke 7. aprill 2006 Võru
Väätsa Põhikool Lumikelluke 7. aprill 2006 Järva
Väluste Lasteaed-Algkool Lumikelluke 7. aprill 2006 Viljandi
Koonga Põhikool Lumikelluke 7. aprill 2006 Pärnu
Saadjärve Looduskool Lumikelluke 7. aprill 2006 Tartu
Kunda Ühisgümnaasium 1 Lumikelluke 7. aprill 2006 Lääne-Viru
Koeru Keskkool Lumikelluke 8. aprill 2006 Järva
Antsla Gümnaasium Lumikelluke 8. aprill 2006 Võru
Oru Kool Lumikelluke 8. aprill 2006 Lääne
Sonda Põhikool Lumikelluke 8. aprill 2006 Ida-Viru
C.R.Jakobsoni nim.Torma Põhikool Lumikelluke 8. aprill 2006 Jõgeva
Misso Keskkool Lumikelluke 8. aprill 2006 Võru
Pärnu Koidula Gümnaasium Lumikelluke 9. aprill 2006 Pärnu
Muraste Lumikelluke 9. aprill 2006 Harju
Aravete Keskkool Lumikelluke 9. aprill 2006 Järva
Valguta Lasteaed-Algkool Lumikelluke 9. aprill 2006 Tartu
Metsküla Algkool Lumikelluke 10. aprill 2006 Lääne
Tarbja Lasteaed-Algkool Lumikelluke 10. aprill 2006 Järva
Aseri Keskkool Lumikelluke 10. aprill 2006 Ida-Viru
Viljandi Valuoja Põhikool Lumikelluke 10. aprill 2006 Viljandi
Vatla Põhikool Lumikelluke 10. aprill 2006 Lääne
Roosna-Alliku Põhikool 4 Lumikelluke 10. aprill 2006 Järva
Kunda Ühisgümnaasium Lumikelluke 10. aprill 2006 Lääne-Viru
Jõhvi gümnaasium Lumikelluke 10. aprill 2006 Ida-Viru
Vodja kool Lumikelluke 10. aprill 2006 Järva
Vastseliina Gümnaasium 2 Lumikelluke 11. aprill 2006 Võru
Ahula Lasteaed-Algkool Lumikelluke 11. aprill 2006 Järva
Aruküla Lasteaed Rukkilill Lumikelluke 11. aprill 2006 Harju
Holstre Põhikool 2 Lumikelluke 11. aprill 2006 Viljandi
Kadrina Keskkool Lumikelluke 12. aprill 2006 Lääne-Viru
Albu Põhikool Lumikelluke 12. aprill 2006 Järva
Vastse-Kuuste Kool Lumikelluke 12. aprill 2006 Põlva
Kolga Keskkool Lumikelluke 12. aprill 2006 Harju
Tallinna Ristiku Põhikool Lumikelluke 13. aprill 2006 Harju
Tapa Gümnaasium Lumikelluke 14. aprill 2006 Lääne-Viru
Kadrioru Saksa Gümnaasium Lumikelluke 14. aprill 2006 Harju
Narva Kesklinna Gümnasium Lumikelluke 14. aprill 2006 Ida-Viru
Oru Põhikool 2 Lumikelluke 14. aprill 2006 Harju
Pärnu Koidula Gümnaasium 3 Lumikelluke 16. aprill 2006 Pärnu
Pärnu Ülejõe Gümnaasium Lumikelluke 17. aprill 2006 Pärnu
Lohusuu Põhikool Lumikelluke 19. aprill 2006 Ida-Viru
Neeme Algkool Lumikelluke 19. aprill 2006 Harju
Mehikoorma Põhikool 1 Lumikelluke 20. aprill 2006 Tartu
Roosna-Alliku Põhikool 5 Lumikelluke 21. aprill 2006 Järva

Tagasi tulemuste juurde