--- VALI RÜHM ---
Abja G 7a
Adavere PK 1-2
Alavere PK 1
Alavere PK 3
Alu LA-AK 3
Andu-Papi Seltsi loodusring
Antsla G 2
Antsla G 3a
Antsla G 4a
Antsla G 4b
Antsla G 6a
Aravete Keskkool 6
Are Kool
Are Kool 4
Aruküla LA Rukkilill
Aseri Kool 7a
Aste PK 2
Aste PK 3
Audentese Erakool 1a
Audentese Erakool 1b
Audentese Erakool 2c
Audru Kool 1b
Avinurme LA
Eerika LA Laululind
Eerika LA Laululind 2
Eesti Loodusmuuseum
Elva G 1b
Elva G 1d
Elva G 2b
Elva G 3c
Elva G 4a
Elva G 4b
Elva G 4b4
Elva G 4d
Elva G 5a
Elva G 5b
Elva G 5c
Elva G 6a
Elva G 6b
Elva G 6c
Elva LA Murumuna
Elva LA Õnneseen
Emmaste PK 1-4
Erakool Garant 3
Erakool Garant 4
Erakool Garant 5
EraLA Memme Musi
Esku-Kamari Kool 1-4
Esku-Kamari Kool 12
F. von Wrangelli nim. Roela LA-PK 2-4
Gustav Adolfi G
Gustav Adolfi G 1-4
Gustav Adolfi G 2a
Haabneeme Kool 1a
Haabneeme Kool 1b
Haanja Kool 14
Haanja Kool 1b-2b-
Haapsalu LA Tõruke
Haiba LA Riisikas
Haljala G 2b
Halliste PK
Hargla Kool 1-3
Hargla Kool 4-5
Harku LA
Harku LA 2
Heimtali PK
Hilariuse Kool 1-2
Hummuli PK 3
Häädemeeste Keskkool 7-9
Illuka Kool 2
Illuka Kool 5
Illuka Kool 6
Imavere PK 3-4
Imavere PK 4
J.V.Veski nim. Maarja PK 5
Jakob Westholmi G 1a
Jakob Westholmi G 6b
Jõgeva PK 1d
Jõgeva PK 3b
Jõhvi PK 4
Jõhvi Vene G 3d
Jõhvi Vene PK 3a3
Jõõpre Kool 1
Jõõpre Kool 1 2
Jõõpre Kool 2
Jõõpre Kool 4
Jäneda Kool 13
Kabala LA-PK
Kadrina Keskkool 2d
Kadrina Keskkool 3a
Kadrina Keskkool 3b
Kadrina Keskkool 6a
Kadrioru Saksa G 2b
Kadrioru Saksa G 3b
Kadrioru Saksa G 3d
Kambja PK 1a
Kanepi G 2
Karksi-Nuia LA
Karksi-Nuia LA 2
Karksi-Nuia LA 3
Kasti LA Karikakar
Keeni PK 1
Kehra G 1c
Kehra G 2b
Kehra G 3a
Kehra G 6b
Keila ÜhisG 4a
Keila ÜhisG 5a
Kiili G 4b
Kilingi-Nõmme G 5b
Kohila G
Kohila G 1c
Kohila G 4c
Kohila G 5b
Kohila G 6a
Kohtla-Järve Järve G 1a
Kohtla-Järve Järve G 2a
Kohtla-Järve Järve G 3c
Kohtla-Järve Järve G 4a
Kohtla-Järve Järve G 4b
Kohtla-Järve Järve G 6b
Kohtla-Järve Järve G 9a
Kohtla-Järve LA Kakuke
Kohtla-Järve Maleva PK 8a
Kohtla-Järve Tammiku PK 2c
Koigi Kool
Koigi Kool 3
Koigi Kool 6
Kolde LA
Kolga Kool 1
Kolga Kool 2
Konguta Kool 1
Konguta Kool 3
Konguta Kool 4
Konguta Kool 6
Koonga PK 5-6
Koonga PK 7-8
Kose G 3b
Kose G 4b
Kose-Uuemõisa LA-Kool
Kose-Uuemõisa LA-Kool 1
Kose-Uuemõisa LA-Kool 2
Kose-Uuemõisa LA-Kool 3
Krabi PK 3-7
Krootuse PK 24
Kuremaa LA-AK
Kuremaa LA-AK 1-2
Kuremaa LA-AK 3-4
Kuressaare G 1a
Kuressaare G 2a
Kurtna Kool 6
Kurtna Kool 8
Kuuste Kool 2-3
Kuuste Kool 4
Kuuste Kool 5
Kõmsi LA-AK 1-4
Kõmsi LA-AK 5-6
Kõo LA
Kõrveküla PK 1a
Kõrveküla PK 2a
Kärdla ÜhisG
Kärdla ÜhisGi Kõpu õppekoht 2-4
Kärdla ÜhisGi Kõpu õppekoht 8-9
Kääpa PK 2
Laeva PK 1
Laeva PK 23
Lagedi Kool
Laitse LA
Laiuse PK 2-3
Laiuse PK 5-6
Lasila PK 2
Lasila PK 5
Laulasmaa Kool 4b
Laupa PK
Laupa PK 4
Lehola Kool
Lehtse Kool 1-4
Lihula G 2
Lihula LA
Lindi LA-AK 3-4
Loksa G 4a
Loksa G 6a
Luunja LA Midrimaa
Luunja LA Midrimaa 2
Lüganuse Keskkool 1
Lüganuse Keskkool 2
Lüganuse Keskkool 4
Lüganuse Keskkool 5
Lüganuse Keskkool 6
Lüganuse Keskkool 7-9
Lüllemäe PK 1
Lüllemäe PK 2
Lümanda PK 2a
Lümanda PK 3
Lümanda PK 5-6
Mammaste LA ja Kool 3a
Mattiase PK 5
Metsküla AK 1-4
Metsküla AK 5-6
Mihkli Kool 56
Mooste PK 3
MTÜ LA Väike Pauline
Muhu PK 5
Muraste Looduskool
Mustjala LA-PK 5-6
Mäetaguse LA Tõruke
Mäetaguse PK 3
Mäetaguse PK 6
Märjamaa LA Pillerpall
Narva HumanitaarG 1a
Narva Keeltelütseum 1a
Narva Keeltelütseum 4a
Nurme Kool 8b
Nõva Kool
Nõva Kool 1-3
Nõva Kool 4-8
Orava PK 12
Orissaare G 1
Orissaare G 2
Orissaare G 3
Orissaare G 4
Oru Kool 1-9
Oru LA Mesimumm
Oru PK 4
Oskar Lutsu Palamuse G 6a
Oskar Lutsu Palamuse G 6b
Osula PK 1
Osula PK 2
Osula PK 3
Otepää G 6a
Otepää G 6b
Padise PK 1
Paide G 1a
Paide G 1b
Paide G 4c
Paide Valla LA-Kool 5-6
Paide ÜhisG 4a
Paldiski PK 2
Paldiski PK 4
Paldiski PK 5
Paldiski PK 6
Paldiski PK 7
Palupera PK
Parksepa Keskkool 7
Peetri Kool 1
Peetri Kool 4
Pihtla Kool 1-4
Pihtla LA
Pirita Kose LA
Pirita LA
Pirita MajandusG 4c
Pisisaare AK 1-2
Pisisaare AK 3-4
Pisisaare AK 5-6
Puhja G 5-9
Puhja LA Pääsusilm
Puhja LA Pääsusilm 2
Puhja LA Pääsusilm 3
Puiga PK 1
Põltsamaa ÜhisG
Põltsamaa ÜhisG 1a
Põltsamaa ÜhisG 1b
Põltsamaa ÜhisG 1c
Põlula Kool
Põlva PK 1
Põlva PK 4a
Pärnjõe PK 23
Pärnu Kuninga Tänava PK 1c
Pärnu Kuninga Tänava PK 2
Pärnu Kuninga Tänava PK 2c
Pärnu Rääma PK 1c
Pärnu Rääma PK 5a
Pärnu Vanalinna PK 2a
Pärnu Ülejõe PK 2d
Pärnu-Jaagupi G 4
Pärnu-Jaagupi G 5
Püünsi Kool 3b
Rakke G 4-6
Rakvere EraG 1
Rakvere EraG 3
Rakvere G 1b
Rakvere G 2c
Rakvere PK
Rakvere ReaalG 2b
Rannu Kool 6
Rapla LA Kelluke
Rapla Vesiroosi G 3a
Rapla Vesiroosi G 4b
Ravila LA
Ridala PK 3
Riia Eesti PK
Riia Eesti PK 2
Riidaja PK 3-4
Riidaja PK 6-9
Riisipere LA
Risti PK (Harju) 2
Risti PK (Harju) 4
Risti PK (Harju) 5-9
Risti PK 13
Ristiku PK 6a
Ristiku PK 6b
Rocca al Mare Kool 1a
Rocca al Mare Kool 1b
Rocca al Mare Kool 1c
Rocca al Mare Kool 2a
Ruhnu PK 1-9
Ruusa PK 1-4
Ruusa PK 5-9
Rõngu Keskkool 1
Rõngu Keskkool 2
Rõngu Keskkool 6
Saare valla LA Siilike
Sadala PK 1-2
Sadala PK 3-4
Sadala PK 5-6
Saku G 1a
Saku G 4d
Salme PK 6-9
Saue G 1-2
Saue G 1e
Saue G 3
Saue G 4
Saverna PK 6-8
Savikoja
Seljametsa LA-AK
Sillamäe Vanalinna Kool 1a
Sillamäe Vanalinna Kool 2a
Sillamäe Vanalinna Kool 3b
Sillamäe Vanalinna Kool 4b
Sillamäe Vanalinna Kool 6a
Sillamäe Vanalinna Kool 6b
Sillamäe Vanalinna Kool 7a
Sillamäe Vanalinna Kool 7b
Sillamäe Vanalinna Kool 7c
Sinimäe PK 8
Sipa-Laukna LA
Sitsi LA
Sitsi LA 2
Sonda Kool 1-4
Sutlema LA Linnupesa
Suure-Jaani Kool 1b
Suure-Jaani Kool 2a
Suure-Jaani Kool 2b
Suure-Jaani Kooli Sürgavere õppekoht
Suure-Jaani Kooli Sürgavere õppekoht 1-3
Suure-Jaani Kooli Sürgavere õppekoht 1-3 2
Suuremõisa LA-PK 14
Suuremõisa LA-PK 2-6
Sõmerpalu PK 1-2
Sõmerpalu PK 3
Sõmerpalu PK 4
Sõmerpalu PK 5-6
Sõmeru PK 2b
Taebla G 2-3
Tallinna 21. Kool
Tallinna Kesklinna PK 2a
Tallinna Kristiine G 2b
Tallinna Kullatera LA
Tallinna LA Kiikhobu
Tallinna LA Kiikhobu 2
Tallinna LA Pallipõnn
Tallinna LA Pallipõnn 2
Tallinna Lauliku LA
Tallinna Lauliku LA 2
Tallinna Lauliku LA 3
Tallinna Lauliku LA 4
Tallinna Lilleküla G 3d
Tallinna Meelespea LA
Tallinna Meelespea LA 2
Tallinna Merekalda Kool
Tallinna Mustamäe G 2a
Tallinna Mustamäe HumanitaarG 4e
Tallinna Mustjõe G 4
Tallinna Muusikakeskkool 7
Tallinna Reaalkool 5a5b
Tallinna Reaalkool 9c
Tallinna Tondi PK
Tallinna Toomkool 1
Tamsalu G 3a
Tartu Descartes'i Kool 1a
Tartu Descartes'i Kool 2a
Tartu Descartes'i Lütseum 1a
Tartu Erakool 2
Tartu Hiie Kool 1b
Tartu Hiie Kool 2b
Tartu Hiie Kool 3b
Tartu Hiie Kool 5b
Tartu Katoliku Hariduskeskus 4a
Tartu Kivilinna Kool 2d
Tartu Kivilinna Kool 4b
Tartu Kivilinna Kool 4c
Tartu Kristlik PK 1
Tartu Kristlik PK 2-4
Tartu LA Annike
Tartu LA Annike 2
Tartu LA Annike 3
Tartu LA Kannike
Tartu LA Meelespea
Tartu LA Meelespea 2
Tartu LA Naerumaa
Tartu LA Ristikhein
Tartu LM
Tartu LM 2
Tartu LM 3
Tartu Mart Reiniku Kool 2d
Tartu Raatuse Kool 1c
Tartu Raatuse Kool 4b
Tartu Veeriku Kool 7a
TERA Peedu kool 1
TERA Peedu kool 2-3
Tilsi PK 1
Tilsi PK 3
Tilsi PK 4
Tilsi PK 5
Toila G 1-4
Toila G 4
Tornimäe PK 1-4
Tudu LA-PK 4
Tudu LA-PK 5-6
Tudulinna PK 1
Tudulinna PK 34
Tudulinna PK 5-8
Tõrva G 2a
Tõrva G 4a
Tõrva G 4b
Tõrva G 5a
Tõrva G 5b
Tõrva G 7a
Tõrva G 7b
Türi LA
Türi LA 2
Türi LA Lokuta
Türi PK
Türi PK 1a
Türi PK 2c
Türi PK 3b
Unipiha AK 1-4
Uulu LA
Uulu LA 2
Uulu PK 2
Vaeküla Kool 8
Vaeküla Kool 9
Vaida PK 1-4
Valga Jaanikese Kool 12b
Valga Priimetsa Kool 1b
Valga Priimetsa Kool 3b
Valga Priimetsa Kool 5b
Valga Priimetsa Kool 6b
Valga Priimetsa Kool 7b
Valga PK 2d
Valga PK 3c
Valga PK 3e
Valga PK 4a
Valga PK 5a
Valga PK 5b
Valga PK 5c
Valga PK 5d
Valgu PK
Valguta LA-AK 24
Valguta LA-AK 5-6
Valtu PK 1
Valtu PK 2
Valtu PK 2 2
Vana-Vigala PK 13
Vanalinna Hariduskolleegium 3
Vara PK 6
Varbla PK 13
Varbla PK 24
Varbla PK 5
Varbola LA-AK 1-4
Vasta Kool 2
Vastse-Kuuste Kool 5
Vastse-Kuuste Kool 6
Veskitammi LA
Viiratsi Kool 2
Viljandi Jakobsoni Kool 3c
Viljandi Kesklinna Kool 2c
Viluste PK 1
Virtsu Kool 2-3
Vodja kool
Võnnu LA Värvuke
Võru Kreutzwaldi Kool
Võru Kreutzwaldi Kool 3a
Võru Kreutzwaldi Kool 3c
Väike-Maarja G 2b
Väike-Maarja G 3b
Väike-Maarja G 4b
Väike-Maarja G 6a
Väike-Maarja G 7
Värska G 1
Värska G 2
Värska G 3
Värska G 4
Värska LA
Vääna Mõisakool
Vääna-Jõesuu Kool 3
Vääna-Jõesuu Kool 3a
Vääna-Jõesuu Kool 3b
Vääna-Jõesuu Kool 4-5
Vääna-Jõesuu Kool 5
Ääsmäe LA
Ääsmäe LA 2
Ääsmäe PK 5-7
Projektis "
Tere, Kevad! 2016
" osaleb
8353
õpilast ja
503
rühma
.
"Tere, Kevad!"
kutsub lapsi loodust vaatlema ning tähele panema saabuva kevade märke.
По русски
Summary in English
Vaata ka:
"Kevad ärkab!"
Projekti korraldajad:
kevadorg@googlegroups.com
Tehnilised probleemid:
toni@punkt.ee
Ülevaade
Osalejad
Vaatlused
Viktoriin
Pildid
Loomad
Abiks
Korraldajad
Ajakava
Foorum
Tulemused
Haikud
Fotod
Taimed
Ajalugu
Toetajad
Osalevad rühmad
Projektis osaleb 8353 õpilast.
Nr.
Rühm
Maakond
Asukoht
Tutvustus
Haikud
Pildid
1.
Adavere Põhikool 1-2
Jõgeva
Näita
Loe
Loe
Vaata
2.
Alavere Põhikool 3
Harju
Näita
Loe
3.
Andu-Papi Seltsi loodusring
Pärnu
Näita
Loe
Loe
4.
Antsla Gümnaasium 4a
Võru
Näita
Loe
Loe
Vaata
5.
Antsla Gümnaasium 4b
Võru
Näita
Loe
Loe
Vaata
6.
Antsla Gümnaasium 6a
Võru
Näita
Loe
7.
Aruküla Lasteaed Rukkilill
Harju
Näita
Loe
Vaata
8.
Audentese Erakool 1a
Harju
Näita
Loe
Loe
Vaata
9.
Audentese Erakool 1b
Harju
Näita
Loe
Loe
Vaata
10.
Audentese Erakool 2c
Harju
Näita
Loe
Loe
Vaata
11.
Elva Gümnaasium 2b
Tartu
Näita
Loe
12.
Elva Lasteaed Õnneseen
Tartu
Näita
Loe
Vaata
13.
Emmaste Põhikool 1-4
Hiiu
Näita
Loe
14.
Erakool Garant 3
Harju
Näita
Loe
Loe
Vaata
15.
Erakool Garant 4
Harju
Näita
Loe
Loe
Vaata
16.
Erakool Garant 5
Harju
Näita
Loe
Loe
Vaata
17.
Eralasteaed Memme Musi
Harju
Näita
Loe
Loe
18.
Esku-Kamari Kool 1-4
Jõgeva
Näita
Loe
19.
Gustav Adolfi Gümnaasium 1-4
Harju
Näita
Loe
Loe
20.
Haabneeme Kool 1a
Harju
Näita
Loe
21.
Haabneeme Kool 1b
Harju
Näita
Loe
22.
Haanja Kool 14
Võru
Näita
Loe
Vaata
23.
Haanja Kool 1b-2b-
Võru
Näita
Loe
Loe
Vaata
24.
Haiba Lasteaed Riisikas
Harju
Näita
Loe
Loe
Vaata
25.
Illuka Kool 6
Ida-Viru
Näita
Loe
Loe
26.
Imavere Põhikool 3-4
Järva
Näita
Loe
Loe
Vaata
27.
J.V.Veski nim. Maarja Põhikool 5
Jõgeva
Näita
Loe
Loe
28.
Jõõpre Kool 1
Pärnu
Näita
Loe
Loe
29.
Kadrina Keskkool 3a
Lääne-Viru
Näita
Loe
30.
Kadrina Keskkool 3b
Lääne-Viru
Näita
Loe
Vaata
31.
Kadrina Keskkool 6a
Lääne-Viru
Näita
Loe
Loe
Vaata
32.
Kadrioru Saksa Gümnaasium 3b
Harju
Näita
Loe
33.
Kadrioru Saksa Gümnaasium 3d
Harju
Näita
Loe
Vaata
34.
Kanepi Gümnaasium 2
Põlva
Näita
Loe
Vaata
35.
Kasti Lasteaed Karikakar
Rapla
Näita
Loe
Loe
Vaata
36.
Keeni Põhikool 1
Valga
Näita
Loe
Loe
37.
Kehra Gümnaasium 1c
Harju
Näita
Loe
38.
Kehra Gümnaasium 3a
Harju
Näita
Loe
Loe
Vaata
39.
Kiili Gümnaasium 4b
Harju
Näita
Loe
Vaata
40.
Kilingi-Nõmme Gümnaasium 5b
Pärnu
Näita
Loe
Loe
Vaata
41.
Kohila Gümnaasium
Rapla
Näita
Loe
Loe
Vaata
42.
Kohila Gümnaasium 1c
Rapla
Näita
Loe
43.
Kohila Gümnaasium 6a
Rapla
Näita
Loe
44.
Kohtla-Järve Järve Gümnaasium 1a
Ida-Viru
Näita
Loe
Loe
Vaata
45.
Kohtla-Järve Järve Gümnaasium 2a
Ida-Viru
Näita
Loe
Loe
46.
Kohtla-Järve Järve Gümnaasium 4a
Ida-Viru
Näita
Loe
Loe
Vaata
47.
Kohtla-Järve Tammiku Põhikool 2c
Ida-Viru
Näita
Loe
48.
Kolga Kool 2
Harju
Näita
Loe
Loe
Vaata
49.
Kose-Uuemõisa Lasteaed-Kool
Harju
Näita
Loe
Vaata
50.
Kose-Uuemõisa Lasteaed-Kool 3
Harju
Näita
Loe
Loe
Vaata
51.
Krootuse Põhikool 24
Põlva
Näita
Loe
Vaata
52.
Kuremaa Lasteaed-Algkool
Jõgeva
Näita
Loe
Vaata
53.
Kuressaare Gümnaasium 2a
Saare
Näita
Loe
54.
Kuuste Kool 2-3
Tartu
Näita
Loe
Vaata
55.
Kuuste Kool 4
Tartu
Näita
Loe
Loe
Vaata
56.
Kuuste Kool 5
Tartu
Näita
Loe
Loe
Vaata
57.
Kõmsi Lasteaed-Algkool 1-4
Lääne
Näita
Loe
Loe
58.
Kõmsi Lasteaed-Algkool 5-6
Lääne
Näita
Loe
Loe
Vaata
59.
Kõrveküla Põhikool 1a
Tartu
Näita
Loe
60.
Kärdla Ühisgümnaasium
Hiiu
Näita
Loe
Loe
61.
Laeva Põhikool 1
Tartu
Näita
Loe
62.
Laitse lasteaed
Harju
Näita
Loe
63.
Loksa Gümnaasium 4a
Harju
Näita
Loe
Loe
64.
Loksa Gümnaasium 6a
Harju
Näita
Loe
65.
Luunja Lasteaed Midrimaa 2
Tartu
Näita
Loe
66.
Lüllemäe Põhikool 2
Valga
Näita
Loe
Loe
Vaata
67.
Metsküla Algkool 1-4
Lääne
Näita
Loe
Loe
Vaata
68.
Metsküla Algkool 5-6
Lääne
Näita
Loe
Loe
Vaata
69.
Mihkli Kool 56
Lääne-Viru
Näita
Loe
70.
Mooste Põhikool 3
Põlva
Näita
Loe
71.
Muhu Põhikool 5
Saare
Näita
Loe
72.
Muraste Looduskool
Harju
Näita
Loe
73.
Narva Keeltelütseum 1a
Ida-Viru
Näita
Loe
Loe
Vaata
74.
Oskar Lutsu Palamuse Gümnaasium 6a
Jõgeva
Näita
Loe
Vaata
75.
Oskar Lutsu Palamuse Gümnaasium 6b
Jõgeva
Näita
Loe
Vaata
76.
Osula Põhikool 3
Võru
Näita
Loe
Loe
Vaata
77.
Otepää Gümnaasium 6a
Valga
Näita
Loe
Loe
Vaata
78.
Otepää Gümnaasium 6b
Valga
Näita
Loe
Loe
Vaata
79.
Palupera Põhikool
Valga
Näita
Loe
Loe
80.
Parksepa Keskkool 7
Võru
Näita
Loe
81.
Pihtla Lasteaed
Saare
Näita
Loe
Vaata
82.
Pirita Kose Lasteaed
Harju
Näita
Loe
83.
Puhja Lasteaed Pääsusilm
Tartu
Näita
Loe
84.
Põltsamaa Ühisgümnaasium 1a
Jõgeva
Näita
Loe
85.
Põltsamaa Ühisgümnaasium 1b
Jõgeva
Näita
Loe
Vaata
86.
Põltsamaa Ühisgümnaasium 1c
Jõgeva
Näita
Loe
Loe
Vaata
87.
Põlva Põhikool 4a
Põlva
Näita
Loe
Loe
Vaata
88.
Pärnjõe Põhikool 23
Pärnu
Näita
Loe
Loe
Vaata
89.
Pärnu Kuninga Tänava Põhikool 1c
Pärnu
Näita
Loe
Vaata
90.
Pärnu Kuninga Tänava Põhikool 2
Pärnu
Näita
Loe
Loe
Vaata
91.
Pärnu Kuninga Tänava Põhikool 2c
Pärnu
Näita
Loe
92.
Pärnu Rääma Põhikool 1c
Pärnu
Näita
Loe
93.
Pärnu Ülejõe Põhikool 2d
Pärnu
Näita
Loe
94.
Pärnu-Jaagupi Gümnaasium 4
Pärnu
Näita
Loe
95.
Pärnu-Jaagupi Gümnaasium 5
Pärnu
Näita
Loe
Loe
Vaata
96.
Rakvere Reaalgümnaasium 2b
Lääne-Viru
Näita
Loe
Loe
Vaata
97.
Rannu Kool 6
Tartu
Näita
Loe
98.
Rapla Vesiroosi Gümnaasium 3a
Rapla
Näita
Loe
99.
Rapla Vesiroosi Gümnaasium 4b
Rapla
Näita
Loe
Loe
Vaata
100.
Ridala Põhikool 3
Lääne
Näita
Loe
Loe
Vaata
101.
Riia Eesti Põhikool
Välismaa
Näita
Loe
Loe
102.
Riia Eesti Põhikool 2
Välismaa
Näita
Loe
Vaata
103.
Riidaja Põhikool 6-9
Valga
Näita
Loe
104.
Ristiku Põhikool 6a
Harju
Näita
Loe
Loe
105.
Ristiku Põhikool 6b
Harju
Näita
Loe
Loe
106.
Ruusa Põhikool 5-9
Põlva
Näita
Loe
Vaata
107.
Saare valla lasteaed Siilike
Jõgeva
Näita
Loe
Vaata
108.
Sadala Põhikool 1-2
Jõgeva
Näita
Loe
109.
Saku Gümnaasium 1a
Harju
Näita
Loe
110.
Saku Gümnaasium 4d
Harju
Näita
Loe
111.
Saue Gümnaasium 1e
Harju
Näita
Loe
Loe
Vaata
112.
Sillamäe Vanalinna Kool 1a
Ida-Viru
Näita
Loe
113.
Sillamäe Vanalinna Kool 2a
Ida-Viru
Näita
Loe
114.
Sillamäe Vanalinna Kool 3b
Ida-Viru
Näita
Loe
Vaata
115.
Sipa-Laukna Lasteaed
Rapla
Näita
Loe
Loe
Vaata
116.
Sitsi Lasteaed
Harju
Näita
Loe
Vaata
117.
Sitsi Lasteaed 2
Harju
Näita
Loe
Loe
Vaata
118.
Suure-Jaani Kooli Sürgavere õppekoht
Viljandi
Näita
Loe
119.
Suuremõisa Lasteaed-Põhikool 2-6
Hiiu
Näita
Loe
Vaata
120.
Sõmerpalu Põhikool 3
Võru
Näita
Loe
121.
Sõmerpalu Põhikool 4
Võru
Näita
Loe
122.
Tallinna Kesklinna Põhikool 2a
Harju
Näita
Loe
123.
Tallinna Lasteaed Kiikhobu 2
Harju
Näita
Loe
Vaata
124.
Tallinna Lauliku Lasteaed
Harju
Näita
Loe
125.
Tallinna Lauliku Lasteaed 3
Harju
Näita
Loe
126.
Tallinna Lauliku Lasteaed 4
Harju
Näita
Loe
127.
Tallinna Meelespea Lasteaed
Harju
Näita
Loe
128.
Tallinna Mustamäe Gümnaasium 2a
Harju
Näita
Loe
129.
Tallinna Mustamäe Humanitaargümnaasium 4e
Harju
Näita
Loe
Loe
Vaata
130.
Tallinna Reaalkool 5a5b
Harju
Näita
Loe
Loe
131.
Tartu Lasteaed Annike
Tartu
Näita
Loe
Vaata
132.
Tartu Loodusmaja
Tartu
Näita
Loe
133.
Tartu Loodusmaja 3
Tartu
Näita
Loe
134.
Tartu Mart Reiniku Kool 2d
Tartu
Näita
Loe
Loe
Vaata
135.
Tartu Raatuse Kool 1c
Tartu
Näita
Loe
Vaata
136.
Tartu Raatuse Kool 4b
Tartu
Näita
Loe
Loe
Vaata
137.
TERA Peedu kool 1
Tartumaa
Näita
Loe
Loe
Vaata
138.
TERA Peedu kool 2-3
Tartumaa
Näita
Loe
Loe
Vaata
139.
Tilsi Põhikool 3
Põlva
Näita
Loe
Loe
Vaata
140.
Tilsi Põhikool 4
Põlva
Näita
Loe
Loe
141.
Tilsi Põhikool 5
Põlva
Näita
Loe
Loe
Vaata
142.
Tudu Lasteaed-Põhikool 4
Lääne-Viru
Näita
Loe
Loe
143.
Tudu Lasteaed-Põhikool 5-6
Lääne-Viru
Näita
Loe
144.
Tõrva Gümnaasium 2a
Valga
Näita
Loe
Vaata
145.
Tõrva Gümnaasium 4a
Valga
Näita
Loe
Loe
Vaata
146.
Tõrva Gümnaasium 4b
Valga
Näita
Loe
Loe
Vaata
147.
Tõrva Gümnaasium 5a
Valga
Näita
Loe
Vaata
148.
Tõrva Gümnaasium 5b
Valga
Näita
Loe
Loe
Vaata
149.
Tõrva Gümnaasium 7a
Valga
Näita
Loe
150.
Tõrva Gümnaasium 7b
Valga
Näita
Loe
151.
Türi Lasteaed Lokuta
Järva
Näita
Loe
Vaata
152.
Türi Põhikool
Järva
Näita
Loe
Vaata
153.
Türi Põhikool 3b
Järva
Näita
Loe
Loe
154.
Vaeküla Kool 9
Lääne-Viru
Näita
Loe
Loe
155.
Valga Priimetsa Kool 5b
Valga
Näita
Loe
Loe
156.
Valga Priimetsa Kool 6b
Valga
Näita
Loe
Loe
157.
Valga Priimetsa Kool 7b
Valga
Näita
Loe
Loe
158.
Valga Põhikool 2d
Valga
Näita
Loe
Loe
Vaata
159.
Valgu Põhikool
Rapla
Näita
Loe
160.
Varbola Lasteaed-Algkool 1-4
Rapla
Näita
Loe
Loe
Vaata
161.
Vastse-Kuuste Kool 5
Põlva
Näita
Loe
162.
Vastse-Kuuste Kool 6
Põlva
Näita
Loe
163.
Viluste Põhikool 1
Põlva
Näita
Loe
Loe
Vaata
164.
Vodja kool
Järva
Näita
Loe
Loe
165.
Võru Kreutzwaldi Kool
Võru
Näita
Loe
166.
Võru Kreutzwaldi Kool 3a
Võru
Näita
Loe
Loe
Vaata
167.
Väike-Maarja Gümnaasium 2b
Lääne-Viru
Näita
Loe
168.
Väike-Maarja Gümnaasium 3b
Lääne-Viru
Näita
Loe
Loe
169.
Väike-Maarja Gümnaasium 4b
Lääne-Viru
Näita
Loe
170.
Vääna Mõisakool
Harju
Näita
Loe
171.
Ääsmäe Põhikool 5-7
Harju
Näita
Loe
172.
Abja Gümnaasium 7a
Viljandi
Näita
173.
Alavere Põhikool 1
Harju
Näita
174.
Alu Lasteaed-Algkool 3
Rapla
Näita
175.
Antsla Gümnaasium 2
Võru
Näita
176.
Antsla Gümnaasium 3a
Võru
Näita
Loe
177.
Aravete Keskkool 6
Järva
Näita
178.
Are Kool
Pärnu
Näita
179.
Are Kool 4
Pärnu
Näita
180.
Aseri Kool 7a
Ida-Viru
Näita
181.
Aste Põhikool 2
Saare
Näita
Loe
182.
Aste Põhikool 3
Saare
Näita
183.
Audru Kool 1b
Pärnu
Näita
184.
Avinurme Lasteaed
Ida-Viru
Näita
185.
Eerika lasteaed Laululind
Tartu
Näita
186.
Eerika lasteaed Laululind 2
Tartu
Näita
187.
Eesti Loodusmuuseum
Harju
Näita
188.
Elva Gümnaasium 1b
Tartu
Näita
189.
Elva Gümnaasium 1d
Tartu
Näita
190.
Elva Gümnaasium 3c
Tartu
Näita
Loe
191.
Elva Gümnaasium 4a
Tartu
Näita
Vaata
192.
Elva Gümnaasium 4b
Tartu
Näita
Vaata
193.
Elva Gümnaasium 4b4
Tartu
Näita
194.
Elva Gümnaasium 4d
Tartu
Näita
Vaata
195.
Elva Gümnaasium 5a
Tartu
Näita
Vaata
196.
Elva Gümnaasium 5b
Tartu
Näita
Vaata
197.
Elva Gümnaasium 5c
Tartu
Näita
Vaata
198.
Elva Gümnaasium 6a
Tartu
Näita
Vaata
199.
Elva Gümnaasium 6b
Tartu
Näita
Vaata
200.
Elva Gümnaasium 6c
Tartu
Näita
Vaata
201.
Elva Lasteaed Murumuna
Tartu
Näita
202.
Esku-Kamari Kool 12
Jõgeva
Näita
Loe
203.
F. von Wrangelli nim. Roela Lasteaed-Põhikool 2-4
Lääne-Viru
Näita
204.
Gustav Adolfi Gümnaasium
Harju
Näita
Loe
205.
Gustav Adolfi Gümnaasium 2a
Harju
Näita
206.
Haapsalu Lasteaed Tõruke
Lääne
Näita
207.
Haljala Gümnaasium 2b
Lääne-Viru
Näita
208.
Halliste Põhikool
Viljandi
Näita
209.
Hargla Kool 1-3
Valga
Näita
210.
Hargla Kool 4-5
Valga
Näita
211.
Harku Lasteaed
Harju
Näita
212.
Harku Lasteaed 2
Harju
Näita
213.
Heimtali Põhikool
Viljandi
Näita
Vaata
214.
Hilariuse Kool 1-2
Harju
Näita
215.
Hummuli Põhikool 3
Valga
Näita
216.
Häädemeeste Keskkool 7-9
Pärnu
Näita
217.
Illuka Kool 2
Ida-Viru
Näita
218.
Illuka Kool 5
Ida-Viru
Näita
219.
Imavere Põhikool 4
Järva
Näita
220.
Jakob Westholmi Gümnaasium 1a
Harju
Näita
221.
Jakob Westholmi Gümnaasium 6b
Harju
Näita
222.
Jõgeva Põhikool 1d
Jõgeva
Näita
223.
Jõgeva Põhikool 3b
Jõgeva
Näita
224.
Jõhvi Põhikool 4
Ida-Viru
Näita
225.
Jõhvi Vene Gümnaasium 3d
Ida-Viru
Näita
226.
Jõhvi Vene Põhikool 3a3
Ida-Viru
Näita
227.
Jõõpre Kool 1 2
Pärnu
Näita
228.
Jõõpre Kool 2
Pärnu
Näita
229.
Jõõpre Kool 4
Pärnu
Näita
230.
Jäneda Kool 13
Lääne-Viru
Näita
Loe
Vaata
231.
Kabala Lasteaed-Põhikool
Rapla
Näita
232.
Kadrina Keskkool 2d
Lääne-Viru
Näita
233.
Kadrioru Saksa Gümnaasium 2b
Harju
Näita
234.
Kambja Põhikool 1a
Tartu
Näita
235.
Karksi-Nuia Lasteaed
Viljandi
Näita
236.
Karksi-Nuia Lasteaed 2
Viljandi
Näita
237.
Karksi-Nuia Lasteaed 3
Viljandi
Näita
238.
Kehra Gümnaasium 2b
Harju
Näita
239.
Kehra Gümnaasium 6b
Harju
Näita
240.
Keila Ühisgümnaasium 4a
Harju
Näita
241.
Keila Ühisgümnaasium 5a
Harju
Näita
242.
Kohila Gümnaasium 4c
Rapla
Näita
243.
Kohila Gümnaasium 5b
Rapla
Näita
244.
Kohtla-Järve Järve Gümnaasium 3c
Ida-Viru
Näita
245.
Kohtla-Järve Järve Gümnaasium 4b
Ida-Viru
Näita
246.
Kohtla-Järve Järve Gümnaasium 6b
Ida-Viru
Näita
Loe
247.
Kohtla-Järve Järve Gümnaasium 9a
Ida-Viru
Näita
Vaata
248.
Kohtla-Järve Lasteaed Kakuke
Ida-Viru
Näita
Vaata
249.
Kohtla-Järve Maleva Põhikool 8a
Ida-Viru
Näita
Vaata
250.
Koigi Kool
Järva
Näita
251.
Koigi Kool 3
Järva
Näita
252.
Koigi Kool 6
Järva
Näita
253.
Kolde Lasteaed
Harju
Näita
254.
Kolga Kool 1
Harju
Näita
255.
Konguta Kool 1
Tartu
Näita
Vaata
256.
Konguta Kool 3
Tartu
Näita
Loe
257.
Konguta Kool 4
Tartu
Näita
258.
Konguta Kool 6
Tartu
Näita
Vaata
259.
Koonga Põhikool 5-6
Pärnu
Näita
260.
Koonga Põhikool 7-8
Pärnu
Näita
261.
Kose Gümnaasium 3b
Harju
Näita
Loe
262.
Kose Gümnaasium 4b
Harju
Näita
263.
Kose-Uuemõisa Lasteaed-Kool 1
Harju
Näita
Vaata
264.
Kose-Uuemõisa Lasteaed-Kool 2
Harju
Näita
Loe
Vaata
265.
Krabi Põhikool 3-7
Võru
Näita
266.
Kuremaa Lasteaed-Algkool 1-2
Jõgeva
Näita
267.
Kuremaa Lasteaed-Algkool 3-4
Jõgeva
Näita
268.
Kuressaare Gümnaasium 1a
Saare
Näita
269.
Kurtna Kool 6
Harju
Näita
Loe
270.
Kurtna Kool 8
Harju
Näita
271.
Kõo Lasteaed
Viljandi
Näita
Vaata
272.
Kõrveküla Põhikool 2a
Tartu
Näita
273.
Kärdla Ühisgümnaasiumi Kõpu õppekoht 2-4
Hiiu
Näita
274.
Kärdla Ühisgümnaasiumi Kõpu õppekoht 8-9
Hiiu
Näita
275.
Kääpa Põhikool 2
Võru
Näita
Loe
276.
Laeva Põhikool 23
Tartu
Näita
277.
Lagedi Kool
Harju
Näita
278.
Laiuse Põhikool 2-3
Jõgeva
Näita
279.
Laiuse Põhikool 5-6
Jõgeva
Näita
280.
Lasila Põhikool 2
Lääne-Viru
Näita
281.
Lasila Põhikool 5
Lääne-Viru
Näita
Loe
282.
Laulasmaa Kool 4b
Harju
Näita
283.
Laupa Põhikool
Järva
Näita
284.
Laupa Põhikool 4
Järva
Näita
285.
Lehola Kool
Harju
Näita
Loe
286.
Lehtse Kool 1-4
Lääne-Viru
Näita
Vaata
287.
Lihula Gümnaasium 2
Lääne
Näita
288.
Lihula Lasteaed
Lääne
Näita
289.
Lindi Lasteaed-Algkool 3-4
Pärnu
Näita
290.
Luunja Lasteaed Midrimaa
Tartu
Näita
291.
Lüganuse Keskkool 1
Ida-Viru
Näita
292.
Lüganuse Keskkool 2
Ida-Viru
Näita
293.
Lüganuse Keskkool 4
Ida-Viru
Näita
294.
Lüganuse Keskkool 5
Ida-Viru
Näita
295.
Lüganuse Keskkool 6
Ida-Viru
Näita
296.
Lüganuse Keskkool 7-9
Ida-Viru
Näita
Loe
297.
Lüllemäe Põhikool 1
Valga
Näita
298.
Lümanda Põhikool 2a
Saare
Näita
299.
Lümanda Põhikool 3
Saare
Näita
300.
Lümanda Põhikool 5-6
Saare
Näita
301.
Mammaste Lasteaed ja Kool 3a
Põlva
Näita
302.
Mattiase Põhikool 5
Harju
Näita
303.
MTÜ Lasteaed Väike Pauline
Tartu
Näita
304.
Mustjala Lasteaed-Põhikool 5-6
Saare
Näita
305.
Mäetaguse Lasteaed Tõruke
Ida-Viru
Näita
306.
Mäetaguse Põhikool 3
Ida-Viru
Näita
Loe
Vaata
307.
Mäetaguse Põhikool 6
Ida-Viru
Näita
Loe
Vaata
308.
Märjamaa Lasteaed Pillerpall
Rapla
Näita
309.
Narva Humanitaargümnaasium 1a
Ida-Viru
Näita
310.
Narva Keeltelütseum 4a
Ida-Viru
Näita
311.
Nurme Kool 8b
Järva
Näita
312.
Nõva Kool
Lääne
Näita
313.
Nõva Kool 1-3
Lääne
Näita
Loe
314.
Nõva Kool 4-8
Lääne
Näita
Vaata
315.
Orava Põhikool 12
Põlva
Näita
Loe
Vaata
316.
Orissaare Gümnaasium 1
Saare
Näita
317.
Orissaare Gümnaasium 2
Saare
Näita
318.
Orissaare Gümnaasium 3
Saare
Näita
319.
Orissaare Gümnaasium 4
Saare
Näita
320.
Oru Kool 1-9
Lääne
Näita
321.
Oru lasteaed Mesimumm
Harju
Näita
322.
Oru Põhikool 4
Harju
Näita
323.
Osula Põhikool 1
Võru
Näita
Loe
Vaata
324.
Osula Põhikool 2
Võru
Näita
Loe
325.
Padise Põhikool 1
Harju
Näita
326.
Paide Gümnaasium 1a
Järva
Näita
Vaata
327.
Paide Gümnaasium 1b
Järva
Näita
328.
Paide Gümnaasium 4c
Järva
Näita
329.
Paide Valla Lasteaed-Kool 5-6
Järva
Näita
330.
Paide Ühisgümnaasium 4a
Järva
Näita
331.
Paldiski Põhikool 2
Harju
Näita
Loe
332.
Paldiski Põhikool 4
Harju
Näita
Loe
333.
Paldiski Põhikool 5
Harju
Näita
Loe
334.
Paldiski Põhikool 6
Harju
Näita
335.
Paldiski Põhikool 7
Harju
Näita
336.
Peetri Kool 1
Järva
Näita
Loe
337.
Peetri Kool 4
Järva
Näita
Loe
338.
Pihtla Kool 1-4
Saare
Näita
339.
Pirita Lasteaed
Harju
Näita
340.
Pirita Majandusgümnaasium 4c
Harju
Näita
341.
Pisisaare Algkool 1-2
Jõgeva
Näita
342.
Pisisaare Algkool 3-4
Jõgeva
Näita
343.
Pisisaare Algkool 5-6
Jõgeva
Näita
344.
Puhja Gümnaasium 5-9
Tartu
Näita
345.
Puhja Lasteaed Pääsusilm 2
Tartu
Näita
346.
Puhja Lasteaed Pääsusilm 3
Tartu
Näita
347.
Puiga Põhikool 1
Võru
Näita
348.
Põltsamaa Ühisgümnaasium
Jõgeva
Näita
Loe
349.
Põlula Kool
Lääne-Viru
Näita
350.
Põlva Põhikool 1
Põlva
Näita
351.
Pärnu Rääma Põhikool 5a
Pärnu
Näita
352.
Pärnu Vanalinna Põhikool 2a
Pärnu
Näita
353.
Püünsi Kool 3b
Harju
Näita
354.
Rakke Gümnaasium 4-6
Lääne-Viru
Näita
355.
Rakvere Eragümnaasium 1
Lääne-Viru
Näita
356.
Rakvere Eragümnaasium 3
Lääne-Viru
Näita
357.
Rakvere Gümnaasium 1b
Lääne-Viru
Näita
358.
Rakvere Gümnaasium 2c
Lääne-Viru
Näita
Vaata
359.
Rakvere Põhikool
Lääne-Viru
Näita
Vaata
360.
Rapla lasteaed Kelluke
Rapla
Näita
361.
Ravila Lasteaed
Harju
Näita
Vaata
362.
Riidaja Põhikool 3-4
Valga
Näita
363.
Riisipere Lasteaed
Harju
Näita
Vaata
364.
Risti Põhikool (Harju) 2
Harju
Näita
365.
Risti Põhikool (Harju) 4
Harju
Näita
366.
Risti Põhikool (Harju) 5-9
Harju
Näita
Vaata
367.
Risti Põhikool 13
Lääne
Näita
368.
Rocca al Mare Kool 1a
Harju
Näita
Vaata
369.
Rocca al Mare Kool 1b
Harju
Näita
370.
Rocca al Mare Kool 1c
Harju
Näita
371.
Rocca al Mare Kool 2a
Harju
Näita
372.
Ruhnu Põhikool 1-9
Saare
Näita
373.
Ruusa Põhikool 1-4
Põlva
Näita
Loe
Vaata
374.
Rõngu Keskkool 1
Tartu
Näita
375.
Rõngu Keskkool 2
Tartu
Näita
Loe
Vaata
376.
Rõngu Keskkool 6
Tartu
Näita
Loe
377.
Sadala Põhikool 3-4
Jõgeva
Näita
378.
Sadala Põhikool 5-6
Jõgeva
Näita
379.
Salme Põhikool 6-9
Saare
Näita
380.
Saue Gümnaasium 1-2
Harju
Näita
381.
Saue Gümnaasium 3
Harju
Näita
382.
Saue Gümnaasium 4
Harju
Näita
383.
Saverna Põhikool 6-8
Põlva
Näita
384.
Savikoja
Tartu
Näita
385.
Seljametsa Lasteaed-Algkool
Pärnu
Näita
386.
Sillamäe Vanalinna Kool 4b
Ida-Viru
Näita
387.
Sillamäe Vanalinna Kool 6a
Ida-Viru
Näita
388.
Sillamäe Vanalinna Kool 6b
Ida-Viru
Näita
389.
Sillamäe Vanalinna Kool 7a
Ida-Viru
Näita
390.
Sillamäe Vanalinna Kool 7b
Ida-Viru
Näita
391.
Sillamäe Vanalinna Kool 7c
Ida-Viru
Näita
392.
Sinimäe Põhikool 8
Ida-Viru
Näita
393.
Sonda Kool 1-4
Ida-Viru
Näita
394.
Sutlema Lasteaed Linnupesa
Rapla
Näita
395.
Suure-Jaani Kool 1b
Viljandi
Näita
396.
Suure-Jaani Kool 2a
Viljandi
Näita
397.
Suure-Jaani Kool 2b
Viljandi
Näita
398.
Suure-Jaani Kooli Sürgavere õppekoht 1-3
Viljandi
Näita
399.
Suure-Jaani Kooli Sürgavere õppekoht 1-3 2
Viljandi
Näita
400.
Suuremõisa Lasteaed-Põhikool 14
Hiiu
Näita
401.
Sõmerpalu Põhikool 1-2
Võru
Näita
402.
Sõmerpalu Põhikool 5-6
Võru
Näita
403.
Sõmeru Põhikool 2b
Lääne-Viru
Näita
404.
Taebla Gümnaasium 2-3
Lääne
Näita
405.
Tallinna 21. Kool
Harju
Näita
406.
Tallinna Kristiine Gümnaasium 2b
Harju
Näita
407.
Tallinna Kullatera Lasteaed
Harju
Näita
Vaata
408.
Tallinna Lasteaed Kiikhobu
Harju
Näita
409.
Tallinna Lasteaed Pallipõnn
Harju
Näita
410.
Tallinna Lasteaed Pallipõnn 2
Harju
Näita
411.
Tallinna Lauliku Lasteaed 2
Harju
Näita
412.
Tallinna Lilleküla Gümnaasium 3d
Harju
Näita
413.
Tallinna Meelespea Lasteaed 2
Harju
Näita
414.
Tallinna Merekalda Kool
Harju
Näita
415.
Tallinna Mustjõe Gümnaasium 4
Harju
Näita
416.
Tallinna Muusikakeskkool 7
Harju
Näita
417.
Tallinna Reaalkool 9c
Harju
Näita
418.
Tallinna Tondi Põhikool
Harju
Näita
419.
Tallinna Toomkool 1
Harju
Näita
420.
Tamsalu Gümnaasium 3a
Lääne-Viru
Näita
421.
Tartu Descartes'i Kool 1a
Tartu
Näita
422.
Tartu Descartes'i Kool 2a
Tartu
Näita
423.
Tartu Descartes'i Lütseum 1a
Tartu
Näita
424.
Tartu Erakool 2
Tartu
Näita
425.
Tartu Hiie Kool 1b
Tartu
Näita
426.
Tartu Hiie Kool 2b
Tartu
Näita
427.
Tartu Hiie Kool 3b
Tartu
Näita
428.
Tartu Hiie Kool 5b
Tartu
Näita
429.
Tartu Katoliku Hariduskeskus 4a
Tartu
Näita
430.
Tartu Kivilinna Kool 2d
Tartu
Näita
431.
Tartu Kivilinna Kool 4b
Tartu
Näita
432.
Tartu Kivilinna Kool 4c
Tartu
Näita
433.
Tartu Kristlik Põhikool 1
Tartu
Näita
Vaata
434.
Tartu Kristlik Põhikool 2-4
Tartu
Näita
435.
Tartu Lasteaed Annike 2
Tartu
Näita
436.
Tartu Lasteaed Annike 3
Tartu
Näita
Vaata
437.
Tartu Lasteaed Kannike
Tartu
Näita
438.
Tartu Lasteaed Meelespea
Tartu
Näita
Loe
Vaata
439.
Tartu Lasteaed Meelespea 2
Tartu
Näita
440.
Tartu Lasteaed Naerumaa
Tartu
Näita
441.
Tartu Lasteaed Ristikhein
Tartu
Näita
442.
Tartu Loodusmaja 2
Tartu
Näita
443.
Tartu Veeriku Kool 7a
Tartu
Näita
Vaata
444.
Tilsi Põhikool 1
Põlva
Näita
445.
Toila Gümnaasium 1-4
Ida-Viru
Näita
446.
Toila Gümnaasium 4
Ida-Viru
Näita
Vaata
447.
Tornimäe Põhikool 1-4
Saare
Näita
Loe
448.
Tudulinna Põhikool 1
Ida-Viru
Näita
449.
Tudulinna Põhikool 34
Ida-Viru
Näita
450.
Tudulinna Põhikool 5-8
Ida-Viru
Näita
451.
Türi Lasteaed
Järva
Näita
452.
Türi Lasteaed 2
Järva
Näita
453.
Türi Põhikool 1a
Järva
Näita
454.
Türi Põhikool 2c
Järva
Näita
455.
Unipiha Algkool 1-4
Tartu
Näita
456.
Uulu Lasteaed
Pärnu
Näita
457.
Uulu Lasteaed 2
Pärnu
Näita
458.
Uulu Põhikool 2
Pärnu
Näita
459.
Vaeküla Kool 8
Lääne-Viru
Näita
460.
Vaida Põhikool 1-4
Harju
Näita
461.
Valga Jaanikese Kool 12b
Valga
Näita
462.
Valga Priimetsa Kool 1b
Valga
Näita
463.
Valga Priimetsa Kool 3b
Valga
Näita
Vaata
464.
Valga Põhikool 3c
Valga
Näita
465.
Valga Põhikool 3e
Valga
Näita
466.
Valga Põhikool 4a
Valga
Näita
467.
Valga Põhikool 5a
Valga
Näita
Loe
468.
Valga Põhikool 5b
Valga
Näita
Loe
469.
Valga Põhikool 5c
Valga
Näita
470.
Valga Põhikool 5d
Valga
Näita
471.
Valguta Lasteaed-Algkool 24
Tartu
Näita
472.
Valguta Lasteaed-Algkool 5-6
Tartu
Näita
473.
Valtu Põhikool 1
Rapla
Näita
474.
Valtu Põhikool 2
Rapla
Näita
475.
Valtu Põhikool 2 2
Rapla
Näita
476.
Vana-Vigala Põhikool 13
Rapla
Näita
Vaata
477.
Vanalinna Hariduskolleegium 3
Harju
Näita
478.
Vara Põhikool 6
Tartu
Näita
479.
Varbla Põhikool 13
Pärnu
Näita
480.
Varbla Põhikool 24
Pärnu
Näita
481.
Varbla Põhikool 5
Pärnu
Näita
482.
Vasta Kool 2
Lääne-Viru
Näita
483.
Veskitammi Lasteaed
Harju
Näita
484.
Viiratsi Kool 2
Viljandi
Näita
485.
Viljandi Jakobsoni Kool 3c
Viljandi
Näita
486.
Viljandi Kesklinna Kool 2c
Viljandi
Näita
Loe
Vaata
487.
Virtsu Kool 2-3
Lääne
Näita
488.
Võnnu Lasteaed Värvuke
Tartu
Näita
489.
Võru Kreutzwaldi Kool 3c
Võru
Näita
Loe
Vaata
490.
Väike-Maarja Gümnaasium 6a
Lääne-Viru
Näita
491.
Väike-Maarja Gümnaasium 7
Lääne-Viru
Näita
492.
Värska Gümnaasium 1
Põlva
Näita
493.
Värska Gümnaasium 2
Põlva
Näita
494.
Värska Gümnaasium 3
Põlva
Näita
495.
Värska Gümnaasium 4
Põlva
Näita
496.
Värska Lasteaed
Põlva
Näita
497.
Vääna-Jõesuu Kool 3
Harju
Näita
498.
Vääna-Jõesuu Kool 3a
Harju
Näita
499.
Vääna-Jõesuu Kool 3b
Harju
Näita
500.
Vääna-Jõesuu Kool 4-5
Harju
Näita
Loe
501.
Vääna-Jõesuu Kool 5
Harju
Näita
502.
Ääsmäe Lasteaed
Harju
Näita
503.
Ääsmäe Lasteaed 2
Harju
Näita
Vaata