--- VALI RÜHM ---
Abja G 5
Adavere PK 1-2
Alavere PK 1
Alavere PK 2
Albu PK 2-3
Alu LA-AK 2
Andu-Papi Seltsi loodusring
Antsla G 1a
Antsla G 4a
Antsla G 5a
Are PK
Are PK 1-2
Aruküla LA Rukkilill
Aseri Keskkool 2a
Audentese Erakool 5a
Audentese Erakool 6
Elva G
Elva G 1a
Elva G 1c
Elva G 2d
Elva G 4b
Elva G 4c
Elva G 5a
Elva G 5b
Elva G 5c
Elva G 6b
Elva LA Murumuna
Emmaste PK 14
Esku-Kamari Kool 3-4
F. von Wrangelli nim. Roela LA-PK 1-4
F. von Wrangelli nim. Roela LA-PK 5-6
Friedebert Tuglase nim. Ahja Kool 4-5
Gustav Adolfi G
Gustav Adolfi G 5a
Gustav Adolfi G 5a 2
Gustav Adolfi G 5a 3
Gustav Adolfi G 5a 4
Gustav Adolfi G 8a
Gustav Adolfi G 8a 2
Gustav Adolfi G 8b
Gustav Adolfi G 8c
Haanja Kool 1b3b
Hagudi PK 1-9
Haiba LA Riisikas
Haljala G 2a
Haljala G 5b
Halliste PK 1-3
Hargla Kool 1a
Hargla Kool 24
Hargla Kool 7
Hargla Kool 8
Hilariuse Kool 1-2
Holstre Kool 1-4
Holstre Kool 5-6
Hummuli PK 1
Hummuli PK 2
Häädemeeste Keskkool 7-9
Imavere PK 1-4
J.V.Veski nim. Maarja PK 1
J.V.Veski nim. Maarja PK 4
J.V.Veski nim. Maarja PK 4 2
Jakob Westholmi G 3a
Jõgeva PK 1a
Jõhvi G 7
Jõhvi G 7 2
Jõhvi Vene G 1c
Jõhvi Vene G 1c 2
Jõhvi Vene G 2b
Jõhvi Vene G 3a
Jõhvi Vene G 3b
Jõhvi Vene G 3c
Jõhvi Vene G 4b
Jõhvi Vene G 4b 2
Jõhvi Vene G 5a6a
Jäneda Kool 1
Järva-Jaani G
Kabala LA-PK 1-4
Kadrina Keskkool 1
Kadrina Keskkool 2a
Kadrina Keskkool 2c
Kadrina Keskkool 5a
Kadrina Keskkool 5b
Kadrioru Saksa G 1d
Kaelase Kool 2-9
Kajamaa Kool 1-9
Kambja LA Mesimumm
Kanepi G 2
Kanepi G 3
Kanepi LA Rõõmutare
Karksi-Nuia LA
Karksi-Nuia LA 2
Karksi-Nuia LA 3
Kasti LA Karikakar
Kehra G 2c
Kehtna PK 1-9
Keila Kool
Kiili G 2b
Kilingi-Nõmme G 5a
Kilingi-Nõmme G 5b
Kilingi-Nõmme G 8b
Kohila G 2a
Kohila G 2c
Kohila G 5b
Kohila G 6a
Kohtla-Järve Ahtme G 8a
Kohtla-Järve Järve G 3a
Kohtla-Järve Järve G 4b
Kohtla-Järve Järve G 7a
Kohtla-Järve LA Kakuke
Kohtla-Järve LA Kirju-Mirju
Kohtla-Järve Maleva PK 6a
Kohtla-Järve Tammiku PK 4b
Kohtla-Järve Tammiku PK 4c
Koigi Kool
Kolde LA
Kolga Keskkool 3
Konguta Kool 2
Konguta Kool 4
Konguta Kool 5-6
Koonga PK 5-6
Kose G 1b
Kose G 2b
Kose-Uuemõisa LA-Kool
Kose-Uuemõisa LA-Kool 3
Krootuse PK 4
Kuldre Kool 3
Kuldre Kool 4-6
Kuldre Kool 8-9
Kuremaa LA-AK
Kuremaa LA-AK 1-2
Kuremaa LA-AK 3-4
Kuressaare G 5b
Kuressaare G 6c
Kurtna Kool 5
Kurtna Kool 6-9
Kuusalu Keskkool 3b
Kuuste Kool 4-5
Kõmsi LA-AK 1-4
Kõmsi LA-AK 5-6
Kõo LA
Kõpu Internaatkool
Kõpu Internaatkool 6-9
Kõrgessaare LA Vigri
Käina G 2
Kärdla ÜhisG
Kärdla ÜhisG 2a
Kärdla ÜhisG 2a 2
Kääpa PK 4
Laagri LA
Lagedi LA-PK
Laiuse PK 1-4
Lasila PK 1-4
LA Väike Pauline
Laulasmaa Kool 1a
Lehola LA-AK
Lehtse Kool 3-4
Lehtse Kool 5-6
Leppneeme LA
Lihula G 3
Lihula G 6
Lihula LA
Lihula LA 2
Lustivere PK 7
Lustivere PK 9
Luua AK 1-4
Luunja LA Midrimaa
Luunja LA Midrimaa 2
Lähte ÜhisG 1a
Lüganuse Keskkool 1
Lüganuse Keskkool 2
Lüganuse Keskkool 3
Lüganuse Keskkool 4
Lüganuse Keskkool 4 2
Lüganuse Keskkool 5
Lüganuse Keskkool 6
Lümanda PK 3
Lümanda PK 4-5
Lümanda PK 6
Lümanda PK 7-8
Maidla PK 2-3
Mammaste LA-AK 1a
Melliste AK-LA
Melliste AK-LA 2-3
Metsküla AK 1-4
Metsküla AK 5-6
Miina Härma G 1a
Miina Härma G 6ab
Mooste PK 2
Muhu PK 5
Muraste Looduskool
Mustjala LA-PK 5-6
Mõisaküla Kool 6
Mõisaküla Kool 6 2
Narva HumanitaarG 2a
Nõmme LM
Nõmme LM 2
Nõmme LM 3
Nõo PK 1a
Nõo PK 1b
Nõva Kool
Nõva Kool 1-4
Nõva Kool 68
Orava PK 2
Orissaare G 2
Orissaare G 3
Orissaare G 4
Oru PK 4
Osula PK 1
Osula PK 2
Osula PK 3
Osula PK 4
Padise PK 3
Paide G 2b
Paide G 2c
Paikuse PK 2b
Paikuse PK 3b
Paistu Kool 2
Paldiski PK 2
Paldiski PK 3
Paldiski PK 4
Paldiski PK 6
Palupera PK 2
Peetri Kool 2
Peetri LA-PK 2b
Pihtla Kool 1-4
Pikavere LA-AK
Pikavere LA-AK 1
Pikavere LA-AK 2-3
Pikavere LA-AK 4-5
Pirita Kose LA
Pirita Kose LA 2
Pirita Kose LA 3
Pirita MajandusG 1b
Pirita MajandusG 2c
Pirita MajandusG 3a
Pirita MajandusG 3c
Puhja G 1
Puhja LA Pääsusilm
Puiga PK 2
Puiga PK 3
Puiga PK 5
Puka Keskkool 3
Puka Keskkool 5
Põltsamaa LA “Mari”
Põltsamaa ÜhisG 5c
Põlula Kool 1-5
Põlva Keskkool 3
Pärnu Koidula G 2b
Pärnu Kuninga Tänava PK 2c
Pärnu Kuninga Tänava PK 3
Pärnu Kuninga Tänava PK 3c
Pärnu ÜhisG 5ab
Pärnu Ülejõe G 1b
Pärnu-Jaagupi G 4
Pärnu-Jaagupi G 5
Püünsi Kool 1a
Raikküla Kool 2
Raikküla Kool 3-4
Raikküla Kool 3a
Rakke G 6
Rakke G 7
Rakvere G 1b
Rakvere G 2a
Rakvere G 3a
Rakvere G 4e
Rakvere G 6a
Rakvere G 6d
Rakvere PK
Rakvere PK 1
Rakvere ReaalG 2b
Rakvere ReaalG 2c
Rakvere ReaalG 4a
Ramsi LA-Kool 1-3
Rapla ÜhisG 3a
Riia Eesti PK
Riidaja PK 4
Riidaja PK 5-9
Risti PK (Harju)
Risti PK (Harju) 3-4
Risti PK 13
Ristiku PK 2
Ristiku PK 5a
Ristiku PK 6b
Ristiku PK 7a
Rocca al Mare Kool
Roosna-Alliku PK 3
Ruhnu PK 2-8
Ruusa PK 2a3
Rõngu Keskkool 1-3
Rõuge PK 1-4
Sadala PK 3-4
Saku G 2d
Salme PK 6-7
Saue G
Savikoja
Seljametsa LA-AK
Sillamäe Kannuka Kool 1a
Sillamäe Vanalinna Kool 1a
Sillamäe Vanalinna Kool 1b
Sillamäe Vanalinna Kool 2b
Sillamäe Vanalinna Kool 3a
Sillamäe Vanalinna Kool 3b
Sillamäe Vanalinna Kool 3c
Sillamäe Vanalinna Kool 5a
Sillamäe Vanalinna Kool 6
Sillaotsa Kool 3
Sipa-Laukna LA
Sonda Kool 1-4
Suigu LA-AK
Suislepa LA-AK 5-6
Suure-Jaani G 1
Suure-Jaani G 2
Suure-Jaani G 4
Suure-Jaani G 7a
Suuremõisa LA-PK 1-6
Sõmerpalu PK 2
Sõmerpalu PK 4-5
Sõmeru PK 4
Sürgavere LA-PK
Sürgavere LA-PK 3-4
Tabasalu ÜhisG 2b
Tabasalu ÜhisG 2b 2
Tabasalu ÜhisG 2e
Taebla G 1-4
Tahkuranna LA-AK
Tallinna Euroopa Kool
Tallinna Euroopa Kool 2
Tallinna HumanitaarG 3a
Tallinna Inglise Kolledž 2
Tallinna Järveotsa G 3a
Tallinna Kristiine G 3c
Tallinna Kristiine G 4a
Tallinna Kristiine G 4b
Tallinna Kristiine LA
Tallinna Kristiine LA 2
Tallinna KunstiG 2a-4
Tallinna Kuristiku G 2b
Tallinna LA Kiikhobu
Tallinna Lilleküla G 2b
Tallinna Meelespea LA
Tallinna Mustamäe G 1c
Tallinna Muusikakeskkool 6
Tallinna Rahumäe PK 2b
Tallinna Rahumäe PK 5b
Tallinna Ranniku G 8
Tallinna Saksa G 2b
Tallinna Saksa G 3b
Tallinna Saksa G 9c
Tallinna TehnikaG 3b
Tallinna TehnikaG 3c
Tallinna TehnikaG 4a
Tallinna TehnikaG 4b
Tallinna TehnikaG 5a
Tallinna TehnikaG 5b
Tallinna Tondi PK
Tapa G 7-9
Tapa G 7-9 2
Tartu Descartes'i Lütseum 2a
Tartu Forseliuse Kool 2a
Tartu Forseliuse Kool 2b
Tartu Hiie Kool 3b
Tartu Katoliku Hariduskeskus 1a
Tartu Katoliku Hariduskeskus 1b
Tartu Katoliku Hariduskeskus 2b
Tartu Katoliku Kool 2a
Tartu Katoliku Kool 3a
Tartu Kivilinna G 1-4
Tartu Kivilinna G 1a
Tartu Kivilinna G 1d
Tartu Kivilinna G 2c
Tartu Kivilinna G 4a
Tartu KunstiG 2a
Tartu KunstiG 2c
Tartu KunstiG 4a
Tartu LA Annike
Tartu LA Annike 2
Tartu LA Lotte
Tartu LA Poku
Tartu LM
Tartu Mart Reiniku Kool 2b
Tartu Raatuse Kool 1a
Tartu Raatuse Kool 2b
Tartu Raatuse Kool 3b
Tartu Raatuse Kool 8a
Tartu Veeriku Kool 2b
Tartu Veeriku Kool 4
Tartu Veeriku Kool 5b
Tartu Veeriku Kool 6b
Tartu Veeriku Kool 7a
Tarvastu G
Tarvastu G 2
Tilsi PK 5-8
Torma LA Linnutaja
Tornimäe PK 1-5
Tudu LA-PK 1-2
Tudulinna PK 3-4
Tudulinna PK 56
Tõrva G 5a
Tõrva G 5b
Tääksi PK 1-4
Tääksi PK 5-9
Türi Kesklinna LA
Türi Kesklinna LA 2
Türi PK 1b
Türi PK 2a
Türi PK 3c
Uhtna PK 4c
Unipiha AK 1-4
Uuemõisa LA-AK 2
Uuemõisa LA-AK 3
Uuemõisa LA-AK 4
Uuemõisa LA-AK 5
Uulu LA
Uulu PK 2
Uulu PK 3
Vaeküla Kool 8b
Valga Jaanikese Kool 2-4
Valga LA Walko
Valga PK 1c
Valga PK 2a
Valga PK 2b
Valga Vene G 7b-8
Valga Vene G 8a
Valguta LA-AK 1-3
Valguta LA-AK 2a
Vanalinna Hariduskolleegium 1
Vara PK 2
Vara PK 6
Vastseliina G
Vastseliina G 1a
Vastseliina G 2a
Vastseliina G 3
Vatla PK 1-4
Vatla PK 5-6
Viimsi Keskkool 3e
Viimsi Keskkool 6c
Viljandi Jakobsoni Kool 5
Viljandi Paalalinna Kool 6a
Viluste PK 3
Virtsu Kool 1a
Virtsu Kool 5-9
Vormsi LA-PK 1-9
Võhma LA Mänguveski
Võnnu LA Värvuke
Võru I PK 2
Võru Kesklinna G 1-2
Võru Kesklinna Kool 2c
Võru Kesklinna Kool 5a
Võru Kesklinna Kool 5b
Võru LA Sõleke
Väike-Maarja G 3
Väike-Maarja G 4b
Väike-Maarja G 6
Väike-Maarja G 7b
Värska G 1
Värska G 2
Värska G 3
Vääna Mõisakool
Vääna-Jõesuu Kool 1b
Ääsmäe PK 5
Ääsmäe PK 6
Projektis "
Tere, Kevad! 2014
" osaleb
7853
õpilast ja
461
rühma
.
"Tere, Kevad!"
kutsub lapsi loodust vaatlema ning tähele panema saabuva kevade märke.
По русски
Summary in English
Vaata ka:
"Kevad ärkab!"
Projekti korraldajad:
kevadorg@googlegroups.com
Tehnilised probleemid:
toni@punkt.ee
Ülevaade
Osalejad
Vaatlused
Viktoriin
Pildid
Loomad
Abiks
Korraldajad
Ajakava
Foorum
Tulemused
Haikud
Fotod
Taimed
Ajalugu
Toetajad
Osalevad rühmad
Projektis osaleb 7853 õpilast.
Nr.
Rühm
Maakond
Asukoht
Tutvustus
Haikud
Pildid
1.
Adavere Põhikool 1-2
Jõgeva
Näita
Loe
Loe
2.
Alavere Põhikool 1
Harju
Näita
Loe
Loe
Vaata
3.
Alu Lasteaed-Algkool 2
Rapla
Näita
Loe
Loe
4.
Antsla Gümnaasium 5a
Võru
Näita
Loe
Loe
Vaata
5.
Are Põhikool 1-2
Pärnu
Näita
Loe
6.
Aseri Keskkool 2a
Ida-Viru
Näita
Loe
Loe
Vaata
7.
Audentese Erakool 5a
Harju
Näita
Loe
Loe
Vaata
8.
Audentese Erakool 6
Harju
Näita
Loe
Vaata
9.
Emmaste Põhikool 14
Hiiu
Näita
Loe
10.
Esku-Kamari Kool 3-4
Jõgeva
Näita
Loe
Loe
11.
F. von Wrangelli nim. Roela Lasteaed-Põhikool 5-6
Lääne-Viru
Näita
Loe
Loe
Vaata
12.
Friedebert Tuglase nim. Ahja Kool 4-5
Põlva
Näita
Loe
13.
Gustav Adolfi Gümnaasium 8a
Harju
Näita
Loe
Loe
14.
Gustav Adolfi Gümnaasium 8c
Harju
Näita
Loe
Loe
15.
Haiba Lasteaed Riisikas
Harju
Näita
Loe
Vaata
16.
Haljala Gümnaasium 2a
Lääne-Viru
Näita
Loe
Loe
17.
Haljala Gümnaasium 5b
Lääne-Viru
Näita
Loe
18.
Hargla Kool 1a
Valga
Näita
Loe
19.
Hilariuse Kool 1-2
Harju
Näita
Loe
Loe
Vaata
20.
Hummuli Põhikool 2
Valga
Näita
Loe
Vaata
21.
Imavere Põhikool 1-4
Järva
Näita
Loe
Loe
Vaata
22.
J.V.Veski nim. Maarja Põhikool 1
Jõgeva
Näita
Loe
Loe
23.
J.V.Veski nim. Maarja Põhikool 4
Jõgeva
Näita
Loe
Loe
Vaata
24.
Jakob Westholmi Gümnaasium 3a
Harju
Näita
Loe
Vaata
25.
Jõgeva Põhikool 1a
Jõgeva
Näita
Loe
Vaata
26.
Jõhvi Vene Gümnaasium 1c
Ida-Viru
Näita
Loe
Loe
Vaata
27.
Jõhvi Vene Gümnaasium 2b
Ida-Viru
Näita
Loe
Loe
Vaata
28.
Jõhvi Vene Gümnaasium 3a
Ida-Viru
Näita
Loe
Loe
Vaata
29.
Jõhvi Vene Gümnaasium 3c
Ida-Viru
Näita
Loe
Vaata
30.
Jõhvi Vene Gümnaasium 4b
Ida-Viru
Näita
Loe
Loe
Vaata
31.
Jäneda Kool 1
Lääne-Viru
Näita
Loe
Vaata
32.
Kadrina Keskkool 1
Lääne-Viru
Näita
Loe
Loe
Vaata
33.
Kadrina Keskkool 2a
Lääne-Viru
Näita
Loe
Loe
34.
Kadrina Keskkool 5b
Lääne-Viru
Näita
Loe
Loe
35.
Kadrioru Saksa Gümnaasium 1d
Harju
Näita
Loe
Loe
Vaata
36.
Kajamaa Kool 1-9
Harju
Näita
Loe
Loe
Vaata
37.
Kanepi Gümnaasium 2
Põlva
Näita
Loe
Vaata
38.
Kanepi Gümnaasium 3
Põlva
Näita
Loe
Loe
39.
Karksi-Nuia Lasteaed 2
Viljandi
Näita
Loe
40.
Keila Kool
Harju
Näita
Loe
41.
Kiili Gümnaasium 2b
Harju
Näita
Loe
Loe
Vaata
42.
Kilingi-Nõmme Gümnaasium 5a
Pärnu
Näita
Loe
Loe
Vaata
43.
Kilingi-Nõmme Gümnaasium 5b
Pärnu
Näita
Loe
Loe
Vaata
44.
Kilingi-Nõmme Gümnaasium 8b
Pärnu
Näita
Loe
45.
Kohtla-Järve Maleva Põhikool 6a
Ida-Viru
Näita
Loe
Loe
Vaata
46.
Kohtla-Järve Tammiku Põhikool 4c
Ida-Viru
Näita
Loe
47.
Kolga Keskkool 3
Harju
Näita
Loe
Loe
Vaata
48.
Kose-Uuemõisa Lasteaed-Kool
Harju
Näita
Loe
Loe
Vaata
49.
Krootuse Põhikool 4
Põlva
Näita
Loe
Vaata
50.
Kuldre Kool 8-9
Võru
Näita
Loe
51.
Kuremaa Lasteaed-Algkool
Jõgeva
Näita
Loe
Vaata
52.
Kuremaa Lasteaed-Algkool 3-4
Jõgeva
Näita
Loe
Loe
Vaata
53.
Kuressaare Gümnaasium 5b
Saare
Näita
Loe
54.
Kuressaare Gümnaasium 6c
Saare
Näita
Loe
Loe
55.
Kuusalu Keskkool 3b
Harju
Näita
Loe
Loe
Vaata
56.
Kuuste Kool 4-5
Tartu
Näita
Loe
Vaata
57.
Kõmsi Lasteaed-Algkool 1-4
Lääne
Näita
Loe
Loe
58.
Kõmsi Lasteaed-Algkool 5-6
Lääne
Näita
Loe
Loe
Vaata
59.
Kõo Lasteaed
Viljandi
Näita
Loe
60.
Kõrgessaare Lasteaed Vigri
Hiiu
Näita
Loe
61.
Kärdla Ühisgümnaasium
Hiiu
Näita
Loe
Loe
Vaata
62.
Kärdla Ühisgümnaasium 2a
Hiiu
Näita
Loe
Loe
Vaata
63.
Leppneeme Lasteaed
Harju
Näita
Loe
Vaata
64.
Luua Algkool 1-4
Jõgeva
Näita
Loe
Vaata
65.
Luunja Lasteaed Midrimaa
Tartu
Näita
Loe
66.
Lümanda Põhikool 6
Saare
Näita
Loe
67.
Lümanda Põhikool 7-8
Saare
Näita
Loe
68.
Mammaste Lasteaed-Algkool 1a
Põlva
Näita
Loe
69.
Melliste Algkool-Lasteaed
Tartu
Näita
Loe
Vaata
70.
Melliste Algkool-Lasteaed 2-3
Tartu
Näita
Loe
71.
Metsküla Algkool 1-4
Lääne
Näita
Loe
Loe
Vaata
72.
Metsküla Algkool 5-6
Lääne
Näita
Loe
Loe
Vaata
73.
Miina Härma Gümnaasium 1a
Tartu
Näita
Loe
74.
Mooste Põhikool 2
Põlva
Näita
Loe
Loe
Vaata
75.
Muhu Põhikool 5
Saare
Näita
Loe
76.
Mõisaküla Kool 6
Viljandi
Näita
Loe
77.
Orissaare Gümnaasium 2
Saare
Näita
Loe
78.
Osula Põhikool 1
Võru
Näita
Loe
Loe
Vaata
79.
Paide Gümnaasium 2b
Järva
Näita
Loe
Loe
80.
Paikuse Põhikool 2b
Pärnu
Näita
Loe
Loe
Vaata
81.
Paikuse Põhikool 3b
Pärnu
Näita
Loe
Loe
82.
Paistu Kool 2
Viljandi
Näita
Loe
Loe
Vaata
83.
Paldiski Põhikool 4
Harju
Näita
Loe
Loe
84.
Paldiski Põhikool 6
Harju
Näita
Loe
85.
Pirita Majandusgümnaasium 2c
Harju
Näita
Loe
Loe
86.
Pirita Majandusgümnaasium 3c
Harju
Näita
Loe
87.
Puhja Gümnaasium 1
Tartu
Näita
Loe
Vaata
88.
Puhja Lasteaed Pääsusilm
Tartu
Näita
Loe
Vaata
89.
Puka Keskkool 5
Valga
Näita
Loe
90.
Põltsamaa Lasteaed “Mari”
Jõgeva
Näita
Loe
91.
Põltsamaa Ühisgümnaasium 5c
Jõgeva
Näita
Loe
Loe
92.
Põlva Keskkool 3
Põlva
Näita
Loe
93.
Pärnu Kuninga Tänava Põhikool 2c
Pärnu
Näita
Loe
94.
Pärnu Kuninga Tänava Põhikool 3
Pärnu
Näita
Loe
95.
Pärnu Kuninga Tänava Põhikool 3c
Pärnu
Näita
Loe
Vaata
96.
Pärnu Ühisgümnaasium 5ab
Pärnu
Näita
Loe
97.
Pärnu-Jaagupi Gümnaasium 4
Pärnu
Näita
Loe
Loe
98.
Pärnu-Jaagupi Gümnaasium 5
Pärnu
Näita
Loe
99.
Rakke Gümnaasium 6
Lääne-Viru
Näita
Loe
100.
Rakke Gümnaasium 7
Lääne-Viru
Näita
Loe
101.
Rakvere Gümnaasium 2a
Lääne-Viru
Näita
Loe
Loe
Vaata
102.
Rakvere Gümnaasium 3a
Lääne-Viru
Näita
Loe
Loe
Vaata
103.
Rakvere Gümnaasium 4e
Lääne-Viru
Näita
Loe
Loe
104.
Rakvere Gümnaasium 6a
Lääne-Viru
Näita
Loe
105.
Rakvere Põhikool 1
Lääne-Viru
Näita
Loe
Loe
Vaata
106.
Rakvere Reaalgümnaasium 2c
Lääne-Viru
Näita
Loe
Vaata
107.
Rakvere Reaalgümnaasium 4a
Lääne-Viru
Näita
Loe
Loe
Vaata
108.
Rapla Ühisgümnaasium 3a
Rapla
Näita
Loe
109.
Riia Eesti Põhikool
Välismaa
Näita
Loe
Loe
Vaata
110.
Risti Põhikool 13
Lääne
Näita
Loe
111.
Ristiku Põhikool 2
Harju
Näita
Loe
Vaata
112.
Ristiku Põhikool 5a
Harju
Näita
Loe
113.
Ristiku Põhikool 6b
Harju
Näita
Loe
Loe
114.
Ristiku Põhikool 7a
Harju
Näita
Loe
115.
Rocca al Mare Kool
Harju
Näita
Loe
Loe
116.
Rõuge Põhikool 1-4
Võru
Näita
Loe
Vaata
117.
Saue Gümnaasium
Harju
Näita
Loe
118.
Savikoja
Tartu
Näita
Loe
119.
Sillamäe Vanalinna Kool 1b
Ida-Viru
Näita
Loe
Vaata
120.
Sillamäe Vanalinna Kool 3a
Ida-Viru
Näita
Loe
Vaata
121.
Sillamäe Vanalinna Kool 3c
Ida-Viru
Näita
Loe
Vaata
122.
Sillamäe Vanalinna Kool 5a
Ida-Viru
Näita
Loe
123.
Suuremõisa Lasteaed-Põhikool 1-6
Hiiu
Näita
Loe
Loe
Vaata
124.
Sõmerpalu Põhikool 2
Võru
Näita
Loe
Loe
125.
Sõmerpalu Põhikool 4-5
Võru
Näita
Loe
126.
Tabasalu Ühisgümnaasium 2e
Harju
Näita
Loe
Loe
Vaata
127.
Tallinna Inglise Kolledž 2
Harju
Näita
Loe
Loe
Vaata
128.
Tallinna Kristiine Gümnaasium 4a
Harju
Näita
Loe
129.
Tallinna Meelespea Lasteaed
Harju
Näita
Loe
Vaata
130.
Tallinna Rahumäe Põhikool 2b
Harju
Näita
Loe
Loe
131.
Tallinna Saksa Gümnaasium 2b
Harju
Näita
Loe
Loe
132.
Tartu Descartes'i Lütseum 2a
Tartu
Näita
Loe
Vaata
133.
Tartu Forseliuse Kool 2a
Tartu
Näita
Loe
134.
Tartu Hiie Kool 3b
Tartu
Näita
Loe
Vaata
135.
Tartu Kivilinna Gümnaasium 1-4
Tartu
Näita
Loe
Loe
136.
Tartu Kivilinna Gümnaasium 1a
Tartu
Näita
Loe
Vaata
137.
Tartu Kivilinna Gümnaasium 1d
Tartu
Näita
Loe
Loe
Vaata
138.
Tartu Kunstigümnaasium 4a
Tartu
Näita
Loe
Loe
139.
Tartu Lasteaed Annike 2
Tartu
Näita
Loe
Loe
Vaata
140.
Tartu Lasteaed Poku
Tartu
Näita
Loe
141.
Tartu Mart Reiniku Kool 2b
Tartu
Näita
Loe
Loe
Vaata
142.
Tartu Raatuse Kool 1a
Tartu
Näita
Loe
143.
Tartu Raatuse Kool 2b
Tartu
Näita
Loe
144.
Tartu Raatuse Kool 3b
Tartu
Näita
Loe
145.
Tartu Raatuse Kool 8a
Tartu
Näita
Loe
146.
Tartu Veeriku Kool 2b
Tartu
Näita
Loe
147.
Tarvastu Gümnaasium
Viljandi
Näita
Loe
148.
Tilsi Põhikool 5-8
Põlva
Näita
Loe
Loe
149.
Torma lasteaed Linnutaja
Jõgeva
Näita
Loe
Vaata
150.
Tornimäe Põhikool 1-5
Saare
Näita
Loe
Loe
Vaata
151.
Tudulinna Põhikool 3-4
Ida-Viru
Näita
Loe
152.
Tõrva Gümnaasium 5a
Valga
Näita
Loe
Loe
Vaata
153.
Tõrva Gümnaasium 5b
Valga
Näita
Loe
Loe
154.
Türi Kesklinna Lasteaed
Järva
Näita
Loe
155.
Türi Põhikool 1b
Järva
Näita
Loe
Loe
Vaata
156.
Vaeküla Kool 8b
Lääne-Viru
Näita
Loe
157.
Valga Lasteaed Walko
Valga
Näita
Loe
Vaata
158.
Valga Põhikool 2b
Valga
Näita
Loe
Vaata
159.
Vara Põhikool 2
Tartu
Näita
Loe
Loe
Vaata
160.
Vara Põhikool 6
Tartu
Näita
Loe
161.
Viimsi Keskkool 6c
Harju
Näita
Loe
162.
Võru Kesklinna Gümnaasium 1-2
Võru
Näita
Loe
Loe
Vaata
163.
Võru Kesklinna Kool 2c
Võru
Näita
Loe
Loe
164.
Väike-Maarja Gümnaasium 3
Lääne-Viru
Näita
Loe
Loe
165.
Väike-Maarja Gümnaasium 4b
Lääne-Viru
Näita
Loe
Loe
Vaata
166.
Vääna Mõisakool
Harju
Näita
Loe
Vaata
167.
Vääna-Jõesuu Kool 1b
Harju
Näita
Loe
168.
Ääsmäe Põhikool 5
Harju
Näita
Loe
169.
Ääsmäe Põhikool 6
Harju
Näita
Loe
170.
Abja Gümnaasium 5
Viljandi
Näita
171.
Alavere Põhikool 2
Harju
Näita
Loe
172.
Albu Põhikool 2-3
Järva
Näita
173.
Andu-Papi Seltsi loodusring
Pärnu
Näita
Loe
174.
Antsla Gümnaasium 1a
Võru
Näita
175.
Antsla Gümnaasium 4a
Võru
Näita
Loe
176.
Are Põhikool
Pärnu
Näita
177.
Aruküla Lasteaed Rukkilill
Harju
Näita
178.
Elva Gümnaasium
Tartu
Näita
179.
Elva Gümnaasium 1a
Tartu
Näita
180.
Elva Gümnaasium 1c
Tartu
Näita
181.
Elva Gümnaasium 2d
Tartu
Näita
182.
Elva Gümnaasium 4b
Tartu
Näita
183.
Elva Gümnaasium 4c
Tartu
Näita
184.
Elva Gümnaasium 5a
Tartu
Näita
185.
Elva Gümnaasium 5b
Tartu
Näita
186.
Elva Gümnaasium 5c
Tartu
Näita
187.
Elva Gümnaasium 6b
Tartu
Näita
188.
Elva Lasteaed Murumuna
Tartu
Näita
189.
F. von Wrangelli nim. Roela Lasteaed-Põhikool 1-4
Lääne-Viru
Näita
190.
Gustav Adolfi Gümnaasium
Harju
Näita
191.
Gustav Adolfi Gümnaasium 5a
Harju
Näita
Loe
Vaata
192.
Gustav Adolfi Gümnaasium 5a 2
Harju
Näita
Loe
193.
Gustav Adolfi Gümnaasium 5a 3
Harju
Näita
Loe
Vaata
194.
Gustav Adolfi Gümnaasium 5a 4
Harju
Näita
Loe
Vaata
195.
Gustav Adolfi Gümnaasium 8a 2
Harju
Näita
196.
Gustav Adolfi Gümnaasium 8b
Harju
Näita
197.
Haanja Kool 1b3b
Võru
Näita
Loe
Vaata
198.
Hagudi Põhikool 1-9
Rapla
Näita
199.
Halliste Põhikool 1-3
Viljandi
Näita
200.
Hargla Kool 24
Valga
Näita
Loe
201.
Hargla Kool 7
Valga
Näita
202.
Hargla Kool 8
Valga
Näita
203.
Holstre Kool 1-4
Viljandi
Näita
204.
Holstre Kool 5-6
Viljandi
Näita
205.
Hummuli Põhikool 1
Valga
Näita
206.
Häädemeeste Keskkool 7-9
Pärnu
Näita
207.
J.V.Veski nim. Maarja Põhikool 4 2
Jõgeva
Näita
Loe
208.
Jõhvi Gümnaasium 7
Ida-Viru
Näita
209.
Jõhvi Gümnaasium 7 2
Ida-Viru
Näita
210.
Jõhvi Vene Gümnaasium 1c 2
Ida-Viru
Näita
211.
Jõhvi Vene Gümnaasium 3b
Ida-Viru
Näita
Vaata
212.
Jõhvi Vene Gümnaasium 4b 2
Ida-Viru
Näita
213.
Jõhvi Vene Gümnaasium 5a6a
Ida-Viru
Näita
214.
Järva-Jaani Gümnaasium
Järva
Näita
Loe
215.
Kabala Lasteaed-Põhikool 1-4
Rapla
Näita
216.
Kadrina Keskkool 2c
Lääne-Viru
Näita
Vaata
217.
Kadrina Keskkool 5a
Lääne-Viru
Näita
218.
Kaelase Kool 2-9
Pärnu
Näita
219.
Kambja Lasteaed Mesimumm
Tartu
Näita
220.
Kanepi Lasteaed Rõõmutare
Põlva
Näita
221.
Karksi-Nuia Lasteaed
Viljandi
Näita
222.
Karksi-Nuia Lasteaed 3
Viljandi
Näita
223.
Kasti Lasteaed Karikakar
Rapla
Näita
Vaata
224.
Kehra Gümnaasium 2c
Harju
Näita
225.
Kehtna Põhikool 1-9
Rapla
Näita
Loe
226.
Kohila Gümnaasium 2a
Rapla
Näita
227.
Kohila Gümnaasium 2c
Rapla
Näita
228.
Kohila Gümnaasium 5b
Rapla
Näita
229.
Kohila Gümnaasium 6a
Rapla
Näita
230.
Kohtla-Järve Ahtme Gümnaasium 8a
Ida-Viru
Näita
231.
Kohtla-Järve Järve Gümnaasium 3a
Ida-Viru
Näita
Loe
232.
Kohtla-Järve Järve Gümnaasium 4b
Ida-Viru
Näita
Loe
233.
Kohtla-Järve Järve Gümnaasium 7a
Ida-Viru
Näita
Loe
234.
Kohtla-Järve Lasteaed Kakuke
Ida-Viru
Näita
235.
Kohtla-Järve Lasteaed Kirju-Mirju
Ida-Viru
Näita
236.
Kohtla-Järve Tammiku Põhikool 4b
Ida-Viru
Näita
237.
Koigi Kool
Järva
Näita
238.
Kolde Lasteaed
Harju
Näita
239.
Konguta Kool 2
Tartu
Näita
Loe
Vaata
240.
Konguta Kool 4
Tartu
Näita
241.
Konguta Kool 5-6
Tartu
Näita
Loe
242.
Koonga Põhikool 5-6
Pärnu
Näita
243.
Kose Gümnaasium 1b
Harju
Näita
244.
Kose Gümnaasium 2b
Harju
Näita
245.
Kose-Uuemõisa Lasteaed-Kool 3
Harju
Näita
Loe
Vaata
246.
Kuldre Kool 3
Võru
Näita
Loe
247.
Kuldre Kool 4-6
Võru
Näita
Loe
248.
Kuremaa Lasteaed-Algkool 1-2
Jõgeva
Näita
249.
Kurtna Kool 5
Harju
Näita
250.
Kurtna Kool 6-9
Harju
Näita
251.
Kõpu Internaatkool
Hiiu
Näita
252.
Kõpu Internaatkool 6-9
Hiiu
Näita
253.
Käina Gümnaasium 2
Hiiu
Näita
254.
Kärdla Ühisgümnaasium 2a 2
Hiiu
Näita
255.
Kääpa Põhikool 4
Võru
Näita
Loe
256.
Laagri Lasteaed
Harju
Näita
257.
Lagedi Lasteaed-Põhikool
Harju
Näita
258.
Laiuse Põhikool 1-4
Jõgeva
Näita
259.
Lasila Põhikool 1-4
Lääne-Viru
Näita
Loe
Vaata
260.
Lasteaed Väike Pauline
Tartu
Näita
Loe
261.
Laulasmaa Kool 1a
Harju
Näita
262.
Lehola Lasteaed-Algkool
Harju
Näita
Loe
Vaata
263.
Lehtse Kool 3-4
Lääne-Viru
Näita
Loe
264.
Lehtse Kool 5-6
Lääne-Viru
Näita
Loe
265.
Lihula Gümnaasium 3
Lääne
Näita
266.
Lihula Gümnaasium 6
Lääne
Näita
267.
Lihula Lasteaed
Lääne
Näita
268.
Lihula Lasteaed 2
Lääne
Näita
269.
Lustivere Põhikool 7
Jõgeva
Näita
Loe
270.
Lustivere Põhikool 9
Jõgeva
Näita
271.
Luunja Lasteaed Midrimaa 2
Tartu
Näita
272.
Lähte Ühisgümnaasium 1a
Tartu
Näita
273.
Lüganuse Keskkool 1
Ida-Viru
Näita
274.
Lüganuse Keskkool 2
Ida-Viru
Näita
275.
Lüganuse Keskkool 3
Ida-Viru
Näita
276.
Lüganuse Keskkool 4
Ida-Viru
Näita
277.
Lüganuse Keskkool 4 2
Ida-Viru
Näita
278.
Lüganuse Keskkool 5
Ida-Viru
Näita
279.
Lüganuse Keskkool 6
Ida-Viru
Näita
280.
Lümanda Põhikool 3
Saare
Näita
281.
Lümanda Põhikool 4-5
Saare
Näita
282.
Maidla Põhikool 2-3
Ida-Viru
Näita
283.
Miina Härma Gümnaasium 6ab
Tartu
Näita
Loe
Vaata
284.
Muraste Looduskool
Harju
Näita
285.
Mustjala Lasteaed-Põhikool 5-6
Saare
Näita
Loe
286.
Mõisaküla Kool 6 2
Viljandi
Näita
287.
Narva Humanitaargümnaasium 2a
Ida-Viru
Näita
288.
Nõmme Loodusmaja
Harju
Näita
289.
Nõmme Loodusmaja 2
Harju
Näita
290.
Nõmme Loodusmaja 3
Harju
Näita
291.
Nõo Põhikool 1a
Tartu
Näita
Vaata
292.
Nõo Põhikool 1b
Tartu
Näita
293.
Nõva Kool
Lääne
Näita
294.
Nõva Kool 1-4
Lääne
Näita
Loe
295.
Nõva Kool 68
Lääne
Näita
296.
Orava Põhikool 2
Põlva
Näita
Loe
Vaata
297.
Orissaare Gümnaasium 3
Saare
Näita
298.
Orissaare Gümnaasium 4
Saare
Näita
299.
Oru Põhikool 4
Harju
Näita
300.
Osula Põhikool 2
Võru
Näita
Loe
Vaata
301.
Osula Põhikool 3
Võru
Näita
302.
Osula Põhikool 4
Võru
Näita
Loe
303.
Padise Põhikool 3
Harju
Näita
304.
Paide Gümnaasium 2c
Järva
Näita
Vaata
305.
Paldiski Põhikool 2
Harju
Näita
Loe
306.
Paldiski Põhikool 3
Harju
Näita
307.
Palupera Põhikool 2
Valga
Näita
308.
Peetri Kool 2
Järva
Näita
Vaata
309.
Peetri Lasteaed-Põhikool 2b
Harju
Näita
310.
Pihtla Kool 1-4
Saare
Näita
311.
Pikavere Lasteaed-Algkool
Harju
Näita
312.
Pikavere Lasteaed-Algkool 1
Harju
Näita
313.
Pikavere Lasteaed-Algkool 2-3
Harju
Näita
314.
Pikavere Lasteaed-Algkool 4-5
Harju
Näita
315.
Pirita Kose Lasteaed
Harju
Näita
316.
Pirita Kose Lasteaed 2
Harju
Näita
317.
Pirita Kose Lasteaed 3
Harju
Näita
318.
Pirita Majandusgümnaasium 1b
Harju
Näita
319.
Pirita Majandusgümnaasium 3a
Harju
Näita
320.
Puiga Põhikool 2
Võru
Näita
321.
Puiga Põhikool 3
Võru
Näita
322.
Puiga Põhikool 5
Võru
Näita
323.
Puka Keskkool 3
Valga
Näita
324.
Põlula Kool 1-5
Lääne-Viru
Näita
Loe
Vaata
325.
Pärnu Koidula Gümnaasium 2b
Pärnu
Näita
Loe
Vaata
326.
Pärnu Ülejõe Gümnaasium 1b
Pärnu
Näita
327.
Püünsi Kool 1a
Harju
Näita
Vaata
328.
Raikküla Kool 2
Rapla
Näita
329.
Raikküla Kool 3-4
Rapla
Näita
330.
Raikküla Kool 3a
Rapla
Näita
331.
Rakvere Gümnaasium 1b
Lääne-Viru
Näita
Loe
332.
Rakvere Gümnaasium 6d
Lääne-Viru
Näita
Loe
333.
Rakvere Põhikool
Lääne-Viru
Näita
Vaata
334.
Rakvere Reaalgümnaasium 2b
Lääne-Viru
Näita
335.
Ramsi Lasteaed-Kool 1-3
Viljandi
Näita
336.
Riidaja Põhikool 4
Valga
Näita
337.
Riidaja Põhikool 5-9
Valga
Näita
338.
Risti Põhikool (Harju)
Harju
Näita
339.
Risti Põhikool (Harju) 3-4
Harju
Näita
340.
Roosna-Alliku Põhikool 3
Järva
Näita
341.
Ruhnu Põhikool 2-8
Saare
Näita
Loe
342.
Ruusa Põhikool 2a3
Põlva
Näita
343.
Rõngu Keskkool 1-3
Tartu
Näita
344.
Sadala Põhikool 3-4
Jõgeva
Näita
Loe
345.
Saku Gümnaasium 2d
Harju
Näita
346.
Salme Põhikool 6-7
Saare
Näita
Loe
347.
Seljametsa Lasteaed-Algkool
Pärnu
Näita
348.
Sillamäe Kannuka Kool 1a
Ida-Viru
Näita
Vaata
349.
Sillamäe Vanalinna Kool 1a
Ida-Viru
Näita
350.
Sillamäe Vanalinna Kool 2b
Ida-Viru
Näita
351.
Sillamäe Vanalinna Kool 3b
Ida-Viru
Näita
352.
Sillamäe Vanalinna Kool 6
Ida-Viru
Näita
353.
Sillaotsa Kool 3
Tartu
Näita
354.
Sipa-Laukna Lasteaed
Rapla
Näita
Loe
Vaata
355.
Sonda Kool 1-4
Ida-Viru
Näita
Vaata
356.
Suigu Lasteaed-Algkool
Pärnu
Näita
357.
Suislepa Lasteaed-Algkool 5-6
Viljandi
Näita
358.
Suure-Jaani Gümnaasium 1
Viljandi
Näita
359.
Suure-Jaani Gümnaasium 2
Viljandi
Näita
Loe
Vaata
360.
Suure-Jaani Gümnaasium 4
Viljandi
Näita
361.
Suure-Jaani Gümnaasium 7a
Viljandi
Näita
362.
Sõmeru Põhikool 4
Lääne-Viru
Näita
363.
Sürgavere Lasteaed-Põhikool
Viljandi
Näita
364.
Sürgavere Lasteaed-Põhikool 3-4
Viljandi
Näita
365.
Tabasalu Ühisgümnaasium 2b
Harju
Näita
366.
Tabasalu Ühisgümnaasium 2b 2
Harju
Näita
367.
Taebla Gümnaasium 1-4
Lääne
Näita
368.
Tahkuranna Lasteaed-Algkool
Pärnu
Näita
369.
Tallinna Euroopa Kool
Harju
Näita
370.
Tallinna Euroopa Kool 2
Harju
Näita
371.
Tallinna Humanitaargümnaasium 3a
Harju
Näita
372.
Tallinna Järveotsa Gümnaasium 3a
Harju
Näita
373.
Tallinna Kristiine Gümnaasium 3c
Harju
Näita
374.
Tallinna Kristiine Gümnaasium 4b
Harju
Näita
375.
Tallinna Kristiine Lasteaed
Harju
Näita
376.
Tallinna Kristiine Lasteaed 2
Harju
Näita
377.
Tallinna Kunstigümnaasium 2a-4
Harju
Näita
378.
Tallinna Kuristiku Gümnaasium 2b
Harju
Näita
379.
Tallinna Lasteaed Kiikhobu
Harju
Näita
Vaata
380.
Tallinna Lilleküla Gümnaasium 2b
Harju
Näita
Loe
381.
Tallinna Mustamäe Gümnaasium 1c
Harju
Näita
382.
Tallinna Muusikakeskkool 6
Harju
Näita
383.
Tallinna Rahumäe Põhikool 5b
Harju
Näita
384.
Tallinna Ranniku Gümnaasium 8
Harju
Näita
385.
Tallinna Saksa Gümnaasium 3b
Harju
Näita
Loe
386.
Tallinna Saksa Gümnaasium 9c
Harju
Näita
387.
Tallinna Tehnikagümnaasium 3b
Harju
Näita
388.
Tallinna Tehnikagümnaasium 3c
Harju
Näita
389.
Tallinna Tehnikagümnaasium 4a
Harju
Näita
390.
Tallinna Tehnikagümnaasium 4b
Harju
Näita
391.
Tallinna Tehnikagümnaasium 5a
Harju
Näita
392.
Tallinna Tehnikagümnaasium 5b
Harju
Näita
393.
Tallinna Tondi Põhikool
Harju
Näita
394.
Tapa Gümnaasium 7-9
Lääne-Viru
Näita
395.
Tapa Gümnaasium 7-9 2
Lääne-Viru
Näita
396.
Tartu Forseliuse Kool 2b
Tartu
Näita
397.
Tartu Katoliku Hariduskeskus 1a
Tartu
Näita
398.
Tartu Katoliku Hariduskeskus 1b
Tartu
Näita
399.
Tartu Katoliku Hariduskeskus 2b
Tartu
Näita
400.
Tartu Katoliku Kool 2a
Tartu
Näita
401.
Tartu Katoliku Kool 3a
Tartu
Näita
402.
Tartu Kivilinna Gümnaasium 2c
Tartu
Näita
Vaata
403.
Tartu Kivilinna Gümnaasium 4a
Tartu
Näita
404.
Tartu Kunstigümnaasium 2a
Tartu
Näita
Loe
405.
Tartu Kunstigümnaasium 2c
Tartu
Näita
406.
Tartu Lasteaed Annike
Tartu
Näita
407.
Tartu Lasteaed Lotte
Tartu
Näita
408.
Tartu Loodusmaja
Tartu
Näita
409.
Tartu Veeriku Kool 4
Tartu
Näita
410.
Tartu Veeriku Kool 5b
Tartu
Näita
411.
Tartu Veeriku Kool 6b
Tartu
Näita
412.
Tartu Veeriku Kool 7a
Tartu
Näita
Vaata
413.
Tarvastu Gümnaasium 2
Viljandi
Näita
414.
Tudu Lasteaed-Põhikool 1-2
Lääne-Viru
Näita
415.
Tudulinna Põhikool 56
Ida-Viru
Näita
416.
Tääksi Põhikool 1-4
Viljandi
Näita
Loe
417.
Tääksi Põhikool 5-9
Viljandi
Näita
418.
Türi Kesklinna Lasteaed 2
Järva
Näita
Vaata
419.
Türi Põhikool 2a
Järva
Näita
Loe
Vaata
420.
Türi Põhikool 3c
Järva
Näita
Vaata
421.
Uhtna Põhikool 4c
Lääne-Viru
Näita
422.
Unipiha Algkool 1-4
Tartu
Näita
423.
Uuemõisa Lasteaed-Algkool 2
Lääne
Näita
424.
Uuemõisa Lasteaed-Algkool 3
Lääne
Näita
425.
Uuemõisa Lasteaed-Algkool 4
Lääne
Näita
426.
Uuemõisa Lasteaed-Algkool 5
Lääne
Näita
427.
Uulu Lasteaed
Pärnu
Näita
428.
Uulu Põhikool 2
Pärnu
Näita
429.
Uulu Põhikool 3
Pärnu
Näita
430.
Valga Jaanikese Kool 2-4
Valga
Näita
431.
Valga Põhikool 1c
Valga
Näita
Loe
432.
Valga Põhikool 2a
Rapla
Näita
Loe
433.
Valga Vene Gümnaasium 7b-8
Valga
Näita
434.
Valga Vene Gümnaasium 8a
Valga
Näita
Vaata
435.
Valguta Lasteaed-Algkool 1-3
Tartu
Näita
Vaata
436.
Valguta Lasteaed-Algkool 2a
Tartu
Näita
Loe
Vaata
437.
Vanalinna Hariduskolleegium 1
Harju
Näita
438.
Vastseliina Gümnaasium
Võru
Näita
439.
Vastseliina Gümnaasium 1a
Võru
Näita
Loe
440.
Vastseliina Gümnaasium 2a
Võru
Näita
Vaata
441.
Vastseliina Gümnaasium 3
Võru
Näita
442.
Vatla Põhikool 1-4
Lääne
Näita
443.
Vatla Põhikool 5-6
Lääne
Näita
444.
Viimsi Keskkool 3e
Harju
Näita
445.
Viljandi Jakobsoni Kool 5
Viljandi
Näita
446.
Viljandi Paalalinna Kool 6a
Viljandi
Näita
447.
Viluste Põhikool 3
Põlva
Näita
448.
Virtsu Kool 1a
Lääne
Näita
449.
Virtsu Kool 5-9
Lääne
Näita
Loe
450.
Vormsi Lasteaed-Põhikool 1-9
Lääne
Näita
451.
Võhma Lasteaed Mänguveski
Viljandi
Näita
452.
Võnnu Lasteaed Värvuke
Tartu
Näita
453.
Võru I Põhikool 2
Võru
Näita
454.
Võru Kesklinna Kool 5a
Võru
Näita
455.
Võru Kesklinna Kool 5b
Võru
Näita
Loe
456.
Võru Lasteaed Sõleke
Võru
Näita
Vaata
457.
Väike-Maarja Gümnaasium 6
Lääne-Viru
Näita
458.
Väike-Maarja Gümnaasium 7b
Lääne-Viru
Näita
459.
Värska Gümnaasium 1
Põlva
Näita
460.
Värska Gümnaasium 2
Põlva
Näita
461.
Värska Gümnaasium 3
Põlva
Näita