--- VALI RÜHM ---
Aakre LA-AK 1
Ahula LA - AK 1-4
Alavere PK 5
Alavere PK 6
Albu PK 1
Albu PK 3-4
Alu LA-AK 3
Alu LA-AK 4
Anna Haava nim Pala Kool 4
Antsla G 2a
Are PK
Aruküla LA Rukkilill
Aruküla LA Rukkilill 2
Audentese Erakool 6b
Audru Keskkool 4a
Carl Robert Jakobsoni nimeline G
Carl Robert Jakobsoni nimeline G 3a
Carl Robert Jakobsoni nimeline G 5a
Carl Robert Jakobsoni nimeline G 5b
Carl Robert Jakobsoni nimeline G 6b
Elva G
Elva G 2b
Elva G 2c
Elva G 3c
Elva G 4b
Elva G 5a
Elva G 5b
Elva G 5c
Elva G 5d
Elva G 6c
Elva LA Murumuna
Emmaste PK
Esku-Kamari Kool 1-2
Esku-Kamari Kool 3
Esku-Kamari Kool 4
F.von Wrangelli nim Roela PK
Friedebert Tuglase nim. Ahja Keskkool 2-3
Gustav Adolfi G 1-4
Gustav Adolfi G 6a
Gustav Adolfi G 6a 2
Gustav Adolfi G 8a
Gustav Adolfi G 9c
Gustav Adolfi G 9c 2
Gustav Adolfi G 9c 3
Haanja Kool 1a
Haanja Kool 5
Haanja Kool 6
Halliste PK 1-3
Halliste PK 5-6
Hargla Kool 1a
Hargla Kool 4
Hargla Kool 7
Hargla Kool 9
Harku LA
Harku LA 2
Harkujärve LA - AK 3-4
Harkujärve LA - AK 5-6
Heimtali PK 5a6
Himmaste AK 12
Hummuli PK 4
Häädemeeste Keskkool 6a7
Imavere PK 13
Imavere PK 2a
Imavere PK 4
J.V.Veski nim. Maarja PK 5
J.V.Veski nim. Maarja PK 6
Jakob Westholmi G 3b
Jõhvi G 6b
Jõhvi LA Sipsik
Jõhvi LA Sipsik 2
Jõhvi Vene G 5a
Jõõpre PK 1
Jäneda Kool 3
Järva-Jaani G
Jüri G 2c
Kaagvere Erikool
Kaagvere Erikool 2
Kaali PK
Kadrina Keskkool 1b
Kadrina Keskkool 2b
Kadrina Keskkool 3a
Kadrina Keskkool 3b
Kadrina Keskkool 6a
Kadrioru Saksa G 5a
Kaelase Kool 4-9
Kajamaa Kool 1-9
Kammeri Kool
Kanepi G 1
Kanepi G 3
Karksi-Nuia LA
Karksi-Nuia LA 2
Karksi-Nuia LA 3
Karksi-Nuia LA 4
Kasti LA Karikakar
Kehra G 2b
Kehra G 2c
Kehtna PK 1-9
Kehtna PK 8b
Keila ÜhisG 5a
Keila-Joa Sanatoorne Internaatkool 34
Kiili G
Kildu PK 3
Kilingi-Nõmme G 5
Kiviõli 1. Keskkool 1a
Kohila G 3b
Kohila G 3c
Kohila G 4b
Kohila G 5b
Kohila G 7c
Kohila LA Männi
Kohila LA Männi 2
Kohtla-Järve Ahtme G 6a
Kohtla-Järve Järve G 1a
Kohtla-Järve Järve G 2b
Kohtla-Järve Järve G 5a
Kohtla-Järve Järve G 5b
Kohtla-Järve Järve G 7b
Kohtla-Järve LA Kakuke
Kohtla-Järve ÜhisG 4c
Kohtla-Järve ÜhisG 6ab
Koigi LA Kalevipoeg
Kolga Keskkool 1
Konguta Kool 1-4
Konguta Kool 5-6
Koonga PK 3
Koonga PK 5
Koonga PK 6
Kose G 3b
Kose G 4b
Kose-Uuemõisa LA-AK
Kose-Uuemõisa LA-AK 1
Kostivere PK 1
Krootuse PK 2
Kuldre Kool 5
Kuldre Kool 5-6
Kuldre Kool 6-1
Kuremaa LA-AK 1-2
Kuressaare G 4b
Kuressaare G 4c
Kuressaare G 5c
Kuressaare G 6b
Kuressaare G 6c
Kuressaare G 7b
Kurtna Kool
Kurtna Kool 3
Kurtna Kool 4
Kuusalu Keskkool 1b
Kuusalu Keskkool 2b
Kuuste Kool 1
Kuuste Kool 2-3
Kuuste Kool 4
Kuuste Kool 5
Kõmsi LA-AK 1-4
Kõmsi LA-AK 5-6
Kõpu PK
Kärla PK 3
Kärstna Kool 5-6
Kääpa PK 1
Kääpa PK 2
Kääpa PK 3
Kääpa PK 4
Kääpa PK 5
Laagri LA
Laiuse PK 2a
Lasila PK 1-4
LA Kakuke
LA Pääsuke
LA Pääsuke 2
LA Pääsuke 3
LA Tareke
Lauka PK 2-3
Laulasmaa Kool 3
Laulasmaa Kool 3a
Laulasmaa Kool 3b
Laupa PK 5
Lehtse Kool 1
Lehtse Kool 2-3
Lehtse Kool 4-5
Leie LA Sipelgapesa
Lihula G 1
Lihula LA
Lihula LA 2
Lohkva LA
Lohkva LA 2
Lokuta LA
Loo Keskkool 4b
Luua AK 1-4
Lõpe PK 7
Lüganuse Keskkool 6
Lüllemäe PK
Lümanda PK 5-6
Lümanda PK 7-8
Maardu PK 5-9
Maidla LA
Melliste AK-LA 2-3
Metsapoole PK 4-6
Metsküla AK 1-3
Metsküla AK 5-6
Mikitamäe Kool 3-4
Mikitamäe Kool 5-6
Mooste PK 3
MTÜ LA Väike Pauline
Muhu PK 5
Muraste Looduskool
Mustjala LA-PK 5-6
Mäetaguse PK 1
Narva HumanitaarG 2d
Narva HumanitaarG 3a
Narva LA Cipollino
Narva LA Kuldkalake
Narva LA Kuldkalake 2
Narva LA Ojake
Narva LA Pääsuke
Narva LA Tuluke
New Yorgi Eesti Kool
Nõo PK 3b
Nõo PK 4b
Nõo PK 5-9
Nõo PK 5-9 2
Nõva Laste Päevakeskus
Nõva PK 1-3
Nõva PK 5-9
Orava PK 5
Orissaare G 1
Orissaare G 2
Orissaare G 3
Orissaare G 4
Orissaare G 6
Oru PK 4 2
Oskar Lutsu Palamuse G 3
Oskar Lutsu Palamuse G 5
Oskar Lutsu Palamuse G 6a
Oskar Lutsu Palamuse G 6b
Osula PK 1
Osula PK 2
Osula PK 3
Osula PK 4
Paide G 3b
Paide ÜhisG 6a
Paide ÜhisG 6b
Paikuse PK 1b
Paldiski G 2
Paldiski G 5
Palupera PK
Parksepa Keskkool 1b
Parksepa Keskkool 7
Peetri LA
Peetri PK 3-4
Peetri PK 6
Pikavere LA-AK
Pikavere LA-AK 12
Pikavere LA-AK 34
Pirita LA
Puhja G 2
Puhja LA Pääsusilm
Puiga PK 1
Puiga PK 6
Puurmani LA Siilipesa
Põltsamaa ÜhisG 7b
Põlula Kool 1-4
Põlula Kool 5
Põlva Keskkool 1
Põlva Keskkool 4
Pärnu Koidula G 1a
Pärnu Kuninga Tänava PK 1c
Pärnu Kuninga Tänava PK 2cs
Pärnu LA Päikesejänku
Pärnu LA Päikesejänku 2
Pärnu Loodus- ja Tehnikamaja
Pärnu Loodus- ja Tehnikamaja 2
Pärnu Vanalinna PK 2b
Pärnu ÜhisG 6
Pärnu Ülejõe G 3a
Pärnu Ülejõe G 3c
Pärnu-Jaagupi G 5
Pärnu-Jaagupi G 6
Püünsi Kool 3
Raasiku PK 4
Rakke G 2
Rakke G 3
Rakke G 5
Rakvere G 1a
Rakvere Linna AK
Rakvere Linna AK 2
Rakvere Linna AK 4
Rakvere PK 2-4
Rakvere PK 5
Rakvere ReaalG 3
Rakvere ReaalG 4
Ramsi LA-AK 1-3
Rannamõisa LA
Rannamõisa LA 2
Rannu Keskkool 5
Rapla ÜhisG 1a
Riia Eesti PK
Riidaja PK 2-3
Riidaja PK 5-9
Risti PK (Harju) 1
Risti PK (Harju) 7-9
Risti PK 1a3
Ristiku PK 5a
Ristiku PK 6a
Rocca al Mare Kool
Rocca al Mare Kool 1-2
Rocca al Mare Kool 2a
Rocca al Mare Kool 2b
Rocca al Mare Kool 8
Roosna-Alliku PK 1
Roosna-Alliku PK 5
Ruhnu PK 1-9
Rõngu Keskkool 1-4
Saaremaa ÜhisG 3a
Saaremaa ÜhisG 5aa
Saarepeedi Kool
Saarepeedi Kool 1-4
Saarepeedi Kool 6
Sadala PK 1-4
Saduküla LA-AK 3
Saku G 9a
Salme PK 7-9
Saverna PK
Saverna PK 4
Saverna PK 5
Savikoja
Seljametsa LA-AK
Sillamäe LA Jaaniussike
Sillamäe LA Rukkilill
Sillamäe Vanalinna Kool 1a
Sillamäe Vanalinna Kool 1b
Sillamäe Vanalinna Kool 1c
Sillamäe Vanalinna Kool 2a
Sillamäe Vanalinna Kool 2b
Sillamäe Vanalinna Kool 3a
Sillamäe Vanalinna Kool 3b
Sillamäe Vanalinna Kool 4a
Sillamäe Vanalinna Kool 4b
Sillamäe Vanalinna Kool 5a
Sillamäe Vanalinna Kool 5b
Sillamäe Vanalinna Kool 5c
Sillamäe Vanalinna Kool 6a
Sillamäe Vanalinna Kool 6b
Sillamäe Vanalinna Kool 6b2
Sonda PK 1-4
Sonda PK 5-6
Strasbourgi Eesti Kool
Suislepa LA-AK 5-6
Surju PK 5-6
Suure-Jaani G 2
Suure-Jaani G 4
Suure-Jaani G 5a
Suuremõisa PK 1-4
Suuremõisa PK 5-7
Sõmerpalu PK 3
Sõmeru PK 2
Sürgavere LA-PK
Sürgavere LA-PK 13
Sürgavere LA-PK 2
Sürgavere LA-PK 4
Taebla G 1-4
Tahkuranna LA-AK
Tali PK 5-9
Tallinna 21. Kool 5a
Tallinna 21. Kool 5aa
Tallinna 37. Keskkool 3a
Tallinna Jaan Poska LA
Tallinna Järveotsa G 1a
Tallinna Kadaka LA
Tallinna Kadaka LA 2
Tallinna Kristiine G 2b
Tallinna LA Kiikhobu
Tallinna LA Kiikhobu 2
Tallinna LA Kiikhobu 3
Tallinna LA Kraavikrõll
Tallinna LA Kraavikrõll 2
Tallinna LA Laagna Rukkilill
Tallinna LA Sinilill
Tallinna LA Vesiroos
Tallinna LA Vikerkaar
Tallinna Lauliku LA
Tallinna Lilleküla G 2c
Tallinna Lilleküla G 3b
Tallinna Lilleküla G 4a
Tallinna Lilleküla G 4b
Tallinna Lilleküla G 4c
Tallinna Rahumäe PK 5c
Tallinna Rahumäe PK 6c
Tallinna Reaalkool 5a
Tallinna Reaalkool 5b
Tallinna Saksa G 1b
Tallinna Saksa G 7c
Tallinna Sikupilli Keskkool 8b
Tallinna TehnikaG 1a
Tallinna TehnikaG 1b
Tallinna Tondi PK 2-4
Tallinna Tondi PK 6a
Tallinna Tondi PK 7b
Tallinna ÜhisG 2a
Tapa G 6-7
Tartu Descartes'i Lütseum 1c
Tartu Descartes'i Lütseum 3a
Tartu Erakool 1a
Tartu Erakool 2a
Tartu Forseliuse G 1a
Tartu Hiie Kool 6b
Tartu Katoliku Kool 1a
Tartu Katoliku Kool 1b
Tartu Katoliku Kool 2a
Tartu Katoliku Kool 2b
Tartu Katoliku Kool 3a
Tartu Katoliku Kool 3b
Tartu Katoliku Kool 4a
Tartu Kivilinna G 1c
Tartu Kivilinna G 2a
Tartu Kivilinna G 2d
Tartu Kivilinna G 3a
Tartu Kivilinna G 3d
Tartu Kroonuaia Kool
Tartu Kroonuaia Kool 2
Tartu LA Krõll
Tartu LA Sass
Tartu LM
Tartu Raatuse G 1b
Tartu Raatuse G 2a
Tartu Raatuse G 3a
Tartu Raatuse G 5a
Tartu Raatuse G 6
Tartu Raatuse G 8a
Tartu Veeriku Kool 3b
Tartu Veeriku Kool 4b
Tartu Veeriku Kool 7a
Tarvastu G 2a
Tiigitaguse
Tilsi PK 6
Tilsi PK 7
Toila G 1-3
Toila G 6-8
Torma LA Linnutaja
Torma LA Linnutaja 2
Tornimäe PK 1-5
Tudu LA-PK 4-5
Tudulinna PK 3
Tudulinna PK 4
Tõrva G 5b
Tõrva G 9a
Tääksi PK 1-4
Tääksi PK 5-9
Türi PK 2c
Unipiha AK 1-4
Uuemõisa LA-AK 2
Uuemõisa LA-AK 3
Uuemõisa LA-AK 5
Uuemõisa LA-AK 6
Uulu LA
Vaeküla Kool 6b
Vaida PK 4
Vaivara LA
Valga Jaanikese Kool 5-6b
Valga LA Pääsuke
Valga PK 3a
Valga PK 4a
Valga PK 5a
Valga PK 6b
Valga Vene G 6a
Valga Vene G 6b
Valga Vene G 7b
Vambola LA
Vara PK 1-4
Vasta Kool 5-9
Vastseliina G 2
Vastseliina G 3
Veskitammi LA
Viimsi Keskkool 1d
Viimsi Keskkool 1e
Viljandi MaaG 1b
Viljandi MaaG 1c
Viljandi MaaG 4a
Viljandi Paalalinna G 5b
Viluste PK 1
Viluste PK 1 2
Viluste PK 7
Virtsu Kool 14
Virtsu Kool 2-3
Virtsu Kool 5-9
Vormsi LA-PK 1-9
Võnnu LA Värvuke
Väike-Maarja G 6b
Väimela LA Rukkilill
Värska G 2
Värska G 3
Vääna Mõisakool
Ääsmäe PK 4
Projektis "
Tere, Kevad! 2012
" osaleb
8384
õpilast ja
491
rühma
.
"Tere, Kevad!"
kutsub lapsi loodust vaatlema ning tähele panema saabuva kevade märke.
По русски
Summary in English
Vaata ka:
"Kevad ärkab!"
Projekti korraldajad:
kevadorg@googlegroups.com
Tehnilised probleemid:
toni@punkt.ee
Ülevaade
Osalejad
Vaatlused
Viktoriin
Pildid
Loomad
Abiks
Korraldajad
Ajakava
Foorum
Tulemused
Haikud
Fotod
Taimed
Ajalugu
Toetajad
Osalevad rühmad
Projektis osaleb 8384 õpilast.
Nr.
Rühm
Maakond
Asukoht
Tutvustus
Haikud
Pildid
1.
Ahula Lasteaed - Algkool 1-4
Järva
Näita
Loe
2.
Alavere Põhikool 5
Harju
Näita
Loe
Loe
3.
Alavere Põhikool 6
Harju
Näita
Loe
Loe
4.
Albu Põhikool 3-4
Järva
Näita
Loe
Loe
5.
Alu Lasteaed-Algkool 4
Rapla
Näita
Loe
Loe
6.
Aruküla Lasteaed Rukkilill
Harju
Näita
Loe
7.
Aruküla Lasteaed Rukkilill 2
Harju
Näita
Loe
Vaata
8.
Audentese Erakool 6b
Harju
Näita
Loe
Loe
Vaata
9.
Carl Robert Jakobsoni nimeline Gümnaasium
Viljandi
Näita
Loe
Loe
Vaata
10.
Carl Robert Jakobsoni nimeline Gümnaasium 5b
Viljandi
Näita
Loe
Loe
Vaata
11.
Carl Robert Jakobsoni nimeline Gümnaasium 6b
Viljandi
Näita
Loe
Loe
Vaata
12.
Elva Gümnaasium 2c
Tartu
Näita
Loe
13.
Elva Gümnaasium 4b
Tartu
Näita
Loe
14.
Elva Gümnaasium 5c
Tartu
Näita
Loe
Loe
15.
Elva Gümnaasium 5d
Tartu
Näita
Loe
16.
Emmaste Põhikool
Hiiu
Näita
Loe
Loe
Vaata
17.
Esku-Kamari Kool 1-2
Jõgeva
Näita
Loe
Loe
Vaata
18.
Esku-Kamari Kool 4
Jõgeva
Näita
Loe
19.
F.von Wrangelli nim Roela Põhikool
Lääne-Viru
Näita
Loe
Loe
Vaata
20.
Friedebert Tuglase nim. Ahja Keskkool 2-3
Põlva
Näita
Loe
Loe
21.
Haanja Kool 6
Võru
Näita
Loe
Loe
22.
Hargla Kool 1a
Valga
Näita
Loe
Loe
23.
Hargla Kool 4
Valga
Näita
Loe
Loe
24.
Harku Lasteaed
Harju
Näita
Loe
Vaata
25.
Harku Lasteaed 2
Harju
Näita
Loe
26.
Himmaste Algkool 12
Põlva
Näita
Loe
Loe
Vaata
27.
Imavere Põhikool 2a
Järva
Näita
Loe
Loe
28.
J.V.Veski nim. Maarja Põhikool 5
Jõgeva
Näita
Loe
Loe
Vaata
29.
J.V.Veski nim. Maarja Põhikool 6
Jõgeva
Näita
Loe
30.
Jõhvi Lasteaed Sipsik
Ida-Viru
Näita
Loe
Loe
Vaata
31.
Jõhvi Lasteaed Sipsik 2
Ida-Viru
Näita
Loe
Loe
32.
Jõõpre Põhikool 1
Pärnu
Näita
Loe
33.
Jäneda Kool 3
Lääne-Viru
Näita
Loe
34.
Kaagvere Erikool
Tartu
Näita
Loe
35.
Kaali Põhikool
Saare
Näita
Loe
Loe
36.
Kadrina Keskkool 1b
Lääne-Viru
Näita
Loe
Loe
Vaata
37.
Kadrina Keskkool 2b
Lääne-Viru
Näita
Loe
Loe
Vaata
38.
Kadrina Keskkool 3a
Lääne-Viru
Näita
Loe
Loe
39.
Kadrina Keskkool 3b
Lääne-Viru
Näita
Loe
Loe
Vaata
40.
Kadrina Keskkool 6a
Lääne-Viru
Näita
Loe
Loe
Vaata
41.
Kammeri Kool
Tartu
Näita
Loe
42.
Kiili Gümnaasium
Harju
Näita
Loe
Loe
Vaata
43.
Kiviõli 1. Keskkool 1a
Ida-Viru
Näita
Loe
44.
Kohila Gümnaasium 7c
Rapla
Näita
Loe
45.
Kohtla-Järve Ahtme Gümnaasium 6a
Ida-Viru
Näita
Loe
46.
Kohtla-Järve Järve Gümnaasium 1a
Ida-Viru
Näita
Loe
Loe
47.
Kohtla-Järve Järve Gümnaasium 2b
Ida-Viru
Näita
Loe
Loe
Vaata
48.
Kohtla-Järve Järve Gümnaasium 5a
Ida-Viru
Näita
Loe
Loe
Vaata
49.
Kohtla-Järve Järve Gümnaasium 7b
Ida-Viru
Näita
Loe
50.
Kolga Keskkool 1
Harju
Näita
Loe
Loe
Vaata
51.
Kose-Uuemõisa Lasteaed-Algkool
Harju
Näita
Loe
Loe
Vaata
52.
Krootuse Põhikool 2
Põlva
Näita
Loe
Loe
Vaata
53.
Kuldre Kool 5-6
Võru
Näita
Loe
Loe
54.
Kuusalu Keskkool 1b
Harju
Näita
Loe
Loe
Vaata
55.
Kuusalu Keskkool 2b
Harju
Näita
Loe
Loe
Vaata
56.
Kuuste Kool 1
Tartu
Näita
Loe
57.
Kuuste Kool 2-3
Tartu
Näita
Loe
58.
Kuuste Kool 4
Tartu
Näita
Loe
59.
Kuuste Kool 5
Tartu
Näita
Loe
Loe
Vaata
60.
Kõmsi Lasteaed-Algkool 1-4
Lääne
Näita
Loe
Loe
Vaata
61.
Kõmsi Lasteaed-Algkool 5-6
Lääne
Näita
Loe
Loe
Vaata
62.
Kääpa Põhikool 1
Võru
Näita
Loe
Loe
63.
Kääpa Põhikool 3
Võru
Näita
Loe
Loe
Vaata
64.
Laagri Lasteaed
Harju
Näita
Loe
Vaata
65.
Lasteaed Kakuke
Ida-Viru
Näita
Loe
Vaata
66.
Lehtse Kool 1
Lääne-Viru
Näita
Loe
Loe
67.
Lehtse Kool 2-3
Lääne-Viru
Näita
Loe
Loe
Vaata
68.
Lohkva Lasteaed
Tartu
Näita
Loe
69.
Lokuta Lasteaed
Järva
Näita
Loe
Vaata
70.
Loo Keskkool 4b
Harju
Näita
Loe
Loe
71.
Luua Algkool 1-4
Jõgeva
Näita
Loe
Loe
Vaata
72.
Lüllemäe Põhikool
Valga
Näita
Loe
73.
Lümanda Põhikool 5-6
Saare
Näita
Loe
74.
Melliste Algkool-Lasteaed 2-3
Tartu
Näita
Loe
75.
Metsküla Algkool 1-3
Lääne
Näita
Loe
Loe
Vaata
76.
Metsküla Algkool 5-6
Lääne
Näita
Loe
Loe
Vaata
77.
Mikitamäe Kool 5-6
Põlva
Näita
Loe
Loe
Vaata
78.
Mooste Põhikool 3
Põlva
Näita
Loe
Loe
Vaata
79.
Nõo Põhikool 5-9 2
Tartu
Näita
Loe
Loe
80.
Nõva Põhikool 5-9
Lääne
Näita
Loe
81.
Orissaare Gümnaasium 1
Saare
Näita
Loe
82.
Orissaare Gümnaasium 2
Saare
Näita
Loe
83.
Orissaare Gümnaasium 4
Saare
Näita
Loe
Vaata
84.
Oru Põhikool 4 2
Harju
Näita
Loe
Loe
85.
Oskar Lutsu Palamuse Gümnaasium 3
Jõgeva
Näita
Loe
Loe
86.
Oskar Lutsu Palamuse Gümnaasium 5
Jõgeva
Näita
Loe
87.
Oskar Lutsu Palamuse Gümnaasium 6a
Jõgeva
Näita
Loe
Loe
88.
Oskar Lutsu Palamuse Gümnaasium 6b
Jõgeva
Näita
Loe
89.
Osula Põhikool 2
Võru
Näita
Loe
Loe
90.
Osula Põhikool 3
Võru
Näita
Loe
Loe
Vaata
91.
Osula Põhikool 4
Võru
Näita
Loe
Loe
Vaata
92.
Paide Gümnaasium 3b
Järva
Näita
Loe
93.
Paide Ühisgümnaasium 6a
Järva
Näita
Loe
94.
Paide Ühisgümnaasium 6b
Järva
Näita
Loe
95.
Paikuse Põhikool 1b
Pärnu
Näita
Loe
Loe
Vaata
96.
Paldiski Gümnaasium 2
Harju
Näita
Loe
Loe
97.
Paldiski Gümnaasium 5
Harju
Näita
Loe
98.
Parksepa Keskkool 1b
Võru
Näita
Loe
Loe
Vaata
99.
Peetri Lasteaed
Järva
Näita
Loe
Loe
Vaata
100.
Peetri Põhikool 3-4
Järva
Näita
Loe
Vaata
101.
Peetri Põhikool 6
Järva
Näita
Loe
Loe
Vaata
102.
Puhja Gümnaasium 2
Tartu
Näita
Loe
Loe
Vaata
103.
Puhja Lasteaed Pääsusilm
Tartu
Näita
Loe
104.
Puiga Põhikool 6
Võru
Näita
Loe
105.
Põlula Kool 1-4
Lääne-Viru
Näita
Loe
106.
Põlula Kool 5
Lääne-Viru
Näita
Loe
107.
Põlva Keskkool 1
Põlva
Näita
Loe
108.
Pärnu Kuninga Tänava Põhikool 1c
Pärnu
Näita
Loe
Vaata
109.
Pärnu Kuninga Tänava Põhikool 2cs
Pärnu
Näita
Loe
Vaata
110.
Pärnu Loodus- ja Tehnikamaja
Pärnu
Näita
Loe
Vaata
111.
Pärnu Vanalinna Põhikool 2b
Pärnu
Näita
Loe
Loe
Vaata
112.
Pärnu Ülejõe Gümnaasium 3a
Pärnu
Näita
Loe
Loe
Vaata
113.
Pärnu-Jaagupi Gümnaasium 5
Pärnu
Näita
Loe
Loe
114.
Pärnu-Jaagupi Gümnaasium 6
Pärnu
Näita
Loe
Loe
115.
Püünsi Kool 3
Harju
Näita
Loe
116.
Rakvere Gümnaasium 1a
Lääne-Viru
Näita
Loe
Vaata
117.
Rakvere Reaalgümnaasium 3
Lääne-Viru
Näita
Loe
Loe
Vaata
118.
Rakvere Reaalgümnaasium 4
Lääne-Viru
Näita
Loe
Loe
119.
Rapla Ühisgümnaasium 1a
Rapla
Näita
Loe
120.
Riia Eesti Põhikool
Välismaa
Näita
Loe
Loe
Vaata
121.
Risti Põhikool (Harju) 7-9
Harju
Näita
Loe
122.
Risti Põhikool 1a3
Lääne
Näita
Loe
123.
Ristiku Põhikool 5a
Harju
Näita
Loe
Loe
Vaata
124.
Ristiku Põhikool 6a
Harju
Näita
Loe
Loe
Vaata
125.
Rocca al Mare Kool 1-2
Harju
Näita
Loe
Loe
126.
Rocca al Mare Kool 8
Harju
Näita
Loe
127.
Salme Põhikool 7-9
Saare
Näita
Loe
128.
Saverna Põhikool
Põlva
Näita
Loe
Loe
129.
Saverna Põhikool 4
Põlva
Näita
Loe
Vaata
130.
Saverna Põhikool 5
Põlva
Näita
Loe
Loe
131.
Seljametsa Lasteaed-Algkool
Pärnu
Näita
Loe
132.
Sillamäe Vanalinna Kool 1a
Ida-Viru
Näita
Loe
Vaata
133.
Sillamäe Vanalinna Kool 1b
Ida-Viru
Näita
Loe
Vaata
134.
Sillamäe Vanalinna Kool 1c
Ida-Viru
Näita
Loe
Loe
Vaata
135.
Sillamäe Vanalinna Kool 2a
Ida-Viru
Näita
Loe
Vaata
136.
Sillamäe Vanalinna Kool 2b
Ida-Viru
Näita
Loe
Vaata
137.
Sillamäe Vanalinna Kool 3a
Ida-Viru
Näita
Loe
Vaata
138.
Sillamäe Vanalinna Kool 3b
Ida-Viru
Näita
Loe
Vaata
139.
Sillamäe Vanalinna Kool 4b
Ida-Viru
Näita
Loe
Vaata
140.
Sillamäe Vanalinna Kool 5a
Ida-Viru
Näita
Loe
141.
Sillamäe Vanalinna Kool 5b
Ida-Viru
Näita
Loe
142.
Sillamäe Vanalinna Kool 6b2
Ida-Viru
Näita
Loe
143.
Sonda Põhikool 1-4
Ida-Viru
Näita
Loe
Loe
Vaata
144.
Strasbourgi Eesti Kool
Välismaa
Näita
Loe
Vaata
145.
Suure-Jaani Gümnaasium 5a
Viljandi
Näita
Loe
Loe
Vaata
146.
Suuremõisa Põhikool 5-7
Hiiu
Näita
Loe
Loe
Vaata
147.
Sõmerpalu Põhikool 3
Võru
Näita
Loe
Loe
148.
Sürgavere Lasteaed-Põhikool
Viljandi
Näita
Loe
Loe
Vaata
149.
Taebla Gümnaasium 1-4
Lääne
Näita
Loe
Loe
150.
Tallinna Jaan Poska Lasteaed
Harju
Näita
Loe
Loe
Vaata
151.
Tallinna Kadaka Lasteaed
Harju
Näita
Loe
Vaata
152.
Tallinna Lasteaed Kiikhobu
Harju
Näita
Loe
Loe
153.
Tallinna Lasteaed Kiikhobu 2
Harju
Näita
Loe
Vaata
154.
Tallinna Lasteaed Kiikhobu 3
Harju
Näita
Loe
Loe
Vaata
155.
Tallinna Lasteaed Vesiroos
Harju
Näita
Loe
Vaata
156.
Tallinna Lasteaed Vikerkaar
Harju
Näita
Loe
Loe
157.
Tallinna Lauliku Lasteaed
Harju
Näita
Loe
Loe
Vaata
158.
Tallinna Lilleküla Gümnaasium 3b
Harju
Näita
Loe
159.
Tallinna Lilleküla Gümnaasium 4a
Harju
Näita
Loe
Loe
Vaata
160.
Tallinna Tehnikagümnaasium 1a
Harju
Näita
Loe
Vaata
161.
Tallinna Tehnikagümnaasium 1b
Harju
Näita
Loe
Loe
162.
Tallinna Ühisgümnaasium 2a
Harju
Näita
Loe
163.
Tartu Descartes'i Lütseum 1c
Tartu
Näita
Loe
Loe
164.
Tartu Descartes'i Lütseum 3a
Tartu
Näita
Loe
165.
Tartu Erakool 2a
Tartu
Näita
Loe
Loe
166.
Tartu Katoliku Kool 2b
Tartu
Näita
Loe
Loe
Vaata
167.
Tartu Katoliku Kool 3a
Tartu
Näita
Loe
Loe
Vaata
168.
Tartu Kivilinna Gümnaasium 2a
Tartu
Näita
Loe
Loe
169.
Tartu Kivilinna Gümnaasium 3a
Tartu
Näita
Loe
170.
Tartu Kroonuaia Kool 2
Tartu
Näita
Loe
Loe
171.
Tartu Lasteaed Krõll
Tartu
Näita
Loe
Vaata
172.
Tartu Raatuse Gümnaasium 1b
Tartu
Näita
Loe
Loe
Vaata
173.
Tartu Raatuse Gümnaasium 8a
Tartu
Näita
Loe
174.
Tartu Veeriku Kool 3b
Tartu
Näita
Loe
Loe
175.
Tartu Veeriku Kool 4b
Tartu
Näita
Loe
Loe
176.
Tarvastu Gümnaasium 2a
Viljandi
Näita
Loe
Loe
177.
Tilsi Põhikool 6
Põlva
Näita
Loe
178.
Tilsi Põhikool 7
Põlva
Näita
Loe
179.
Toila Gümnaasium 1-3
Ida-Viru
Näita
Loe
Loe
180.
Torma lasteaed Linnutaja
Jõgeva
Näita
Loe
Loe
Vaata
181.
Torma lasteaed Linnutaja 2
Jõgeva
Näita
Loe
Vaata
182.
Tornimäe Põhikool 1-5
Saare
Näita
Loe
183.
Tudu Lasteaed-Põhikool 4-5
Lääne-Viru
Näita
Loe
184.
Tudulinna Põhikool 3
Ida-Viru
Näita
Loe
185.
Tudulinna Põhikool 4
Ida-Viru
Näita
Loe
186.
Tõrva Gümnaasium 5b
Valga
Näita
Loe
Loe
187.
Tõrva Gümnaasium 9a
Valga
Näita
Loe
Loe
188.
Tääksi Põhikool 1-4
Viljandi
Näita
Loe
Loe
189.
Uuemõisa Lasteaed-Algkool 2
Lääne
Näita
Loe
190.
Uuemõisa Lasteaed-Algkool 3
Lääne
Näita
Loe
Loe
191.
Valga Põhikool 4a
Valga
Näita
Loe
Loe
Vaata
192.
Valga Vene Gümnaasium 6a
Valga
Näita
Loe
Vaata
193.
Valga Vene Gümnaasium 6b
Valga
Näita
Loe
Loe
Vaata
194.
Valga Vene Gümnaasium 7b
Valga
Näita
Loe
Loe
Vaata
195.
Vambola Lasteaed
Viljandi
Näita
Loe
Vaata
196.
Veskitammi Lasteaed
Harju
Näita
Loe
Vaata
197.
Viimsi Keskkool 1e
Harju
Näita
Loe
198.
Viljandi Maagümnaasium 1c
Viljandi
Näita
Loe
Loe
Vaata
199.
Vääna Mõisakool
Harju
Näita
Loe
Vaata
200.
Aakre Lasteaed-Algkool 1
Valga
Näita
201.
Albu Põhikool 1
Järva
Näita
202.
Alu Lasteaed-Algkool 3
Rapla
Näita
203.
Anna Haava nim Pala Kool 4
Jõgeva
Näita
204.
Antsla Gümnaasium 2a
Võru
Näita
Loe
205.
Are Põhikool
Pärnu
Näita
206.
Audru Keskkool 4a
Pärnu
Näita
207.
Carl Robert Jakobsoni nimeline Gümnaasium 3a
Viljandi
Näita
208.
Carl Robert Jakobsoni nimeline Gümnaasium 5a
Viljandi
Näita
Loe
209.
Elva Gümnaasium
Tartu
Näita
Loe
210.
Elva Gümnaasium 2b
Tartu
Näita
211.
Elva Gümnaasium 3c
Tartu
Näita
212.
Elva Gümnaasium 5a
Tartu
Näita
213.
Elva Gümnaasium 5b
Tartu
Näita
214.
Elva Gümnaasium 6c
Tartu
Näita
215.
Elva Lasteaed Murumuna
Tartu
Näita
Vaata
216.
Esku-Kamari Kool 3
Jõgeva
Näita
217.
Gustav Adolfi Gümnaasium 1-4
Harju
Näita
Loe
Vaata
218.
Gustav Adolfi Gümnaasium 6a
Harju
Näita
Loe
219.
Gustav Adolfi Gümnaasium 6a 2
Harju
Näita
220.
Gustav Adolfi Gümnaasium 8a
Harju
Näita
221.
Gustav Adolfi Gümnaasium 9c
Harju
Näita
Loe
222.
Gustav Adolfi Gümnaasium 9c 2
Harju
Näita
Loe
223.
Gustav Adolfi Gümnaasium 9c 3
Harju
Näita
224.
Haanja Kool 1a
Võru
Näita
225.
Haanja Kool 5
Võru
Näita
Loe
226.
Halliste Põhikool 1-3
Viljandi
Näita
227.
Halliste Põhikool 5-6
Viljandi
Näita
228.
Hargla Kool 7
Valga
Näita
229.
Hargla Kool 9
Valga
Näita
230.
Harkujärve Lasteaed - Algkool 3-4
Harju
Näita
Vaata
231.
Harkujärve Lasteaed - Algkool 5-6
Harju
Näita
Loe
Vaata
232.
Heimtali Põhikool 5a6
Viljandi
Näita
Loe
233.
Hummuli Põhikool 4
Valga
Näita
234.
Häädemeeste Keskkool 6a7
Pärnu
Näita
235.
Imavere Põhikool 13
Järva
Näita
Loe
236.
Imavere Põhikool 4
Järva
Näita
Loe
237.
Jakob Westholmi Gümnaasium 3b
Harju
Näita
238.
Jõhvi Gümnaasium 6b
Ida-Viru
Näita
239.
Jõhvi Vene Gümnaasium 5a
Ida-Viru
Näita
240.
Järva-Jaani Gümnaasium
Järva
Näita
Loe
241.
Jüri Gümnaasium 2c
Harju
Näita
Loe
Vaata
242.
Kaagvere Erikool 2
Tartu
Näita
243.
Kadrioru Saksa Gümnaasium 5a
Harju
Näita
Loe
244.
Kaelase Kool 4-9
Pärnu
Näita
245.
Kajamaa Kool 1-9
Harju
Näita
Loe
Vaata
246.
Kanepi Gümnaasium 1
Põlva
Näita
247.
Kanepi Gümnaasium 3
Põlva
Näita
248.
Karksi-Nuia Lasteaed
Viljandi
Näita
249.
Karksi-Nuia Lasteaed 2
Viljandi
Näita
250.
Karksi-Nuia Lasteaed 3
Viljandi
Näita
251.
Karksi-Nuia Lasteaed 4
Viljandi
Näita
252.
Kasti Lasteaed Karikakar
Rapla
Näita
Vaata
253.
Kehra Gümnaasium 2b
Harju
Näita
254.
Kehra Gümnaasium 2c
Harju
Näita
Loe
255.
Kehtna Põhikool 1-9
Rapla
Näita
Loe
Vaata
256.
Kehtna Põhikool 8b
Rapla
Näita
257.
Keila Ühisgümnaasium 5a
Harju
Näita
258.
Keila-Joa Sanatoorne Internaatkool 34
Harju
Näita
259.
Kildu Põhikool 3
Viljandi
Näita
Loe
260.
Kilingi-Nõmme Gümnaasium 5
Pärnu
Näita
261.
Kohila Gümnaasium 3b
Rapla
Näita
262.
Kohila Gümnaasium 3c
Rapla
Näita
263.
Kohila Gümnaasium 4b
Rapla
Näita
264.
Kohila Gümnaasium 5b
Rapla
Näita
265.
Kohila Lasteaed Männi
Rapla
Näita
Vaata
266.
Kohila Lasteaed Männi 2
Rapla
Näita
267.
Kohtla-Järve Järve Gümnaasium 5b
Ida-Viru
Näita
268.
Kohtla-Järve lasteaed Kakuke
Ida-Viru
Näita
269.
Kohtla-Järve Ühisgümnaasium 4c
Ida-Viru
Näita
270.
Kohtla-Järve Ühisgümnaasium 6ab
Ida-Viru
Näita
Loe
Vaata
271.
Koigi Lasteaed Kalevipoeg
Järva
Näita
272.
Konguta Kool 1-4
Tartu
Näita
Vaata
273.
Konguta Kool 5-6
Tartu
Näita
Loe
274.
Koonga Põhikool 3
Pärnu
Näita
275.
Koonga Põhikool 5
Pärnu
Näita
276.
Koonga Põhikool 6
Pärnu
Näita
277.
Kose Gümnaasium 3b
Harju
Näita
Loe
278.
Kose Gümnaasium 4b
Harju
Näita
279.
Kose-Uuemõisa Lasteaed-Algkool 1
Harju
Näita
Loe
Vaata
280.
Kostivere Põhikool 1
Harju
Näita
Loe
Vaata
281.
Kuldre Kool 5
Võru
Näita
Loe
282.
Kuldre Kool 6-1
Võru
Näita
283.
Kuremaa Lasteaed-Algkool 1-2
Jõgeva
Näita
Vaata
284.
Kuressaare Gümnaasium 4b
Saare
Näita
285.
Kuressaare Gümnaasium 4c
Saare
Näita
Loe
286.
Kuressaare Gümnaasium 5c
Saare
Näita
287.
Kuressaare Gümnaasium 6b
Saare
Näita
288.
Kuressaare Gümnaasium 6c
Saare
Näita
289.
Kuressaare Gümnaasium 7b
Saare
Näita
290.
Kurtna Kool
Harju
Näita
291.
Kurtna Kool 3
Harju
Näita
292.
Kurtna Kool 4
Harju
Näita
293.
Kõpu Põhikool
Viljandi
Näita
294.
Kärla Põhikool 3
Saare
Näita
Loe
295.
Kärstna Kool 5-6
Viljandi
Näita
296.
Kääpa Põhikool 2
Võru
Näita
Loe
Vaata
297.
Kääpa Põhikool 4
Võru
Näita
Loe
Vaata
298.
Kääpa Põhikool 5
Võru
Näita
Loe
Vaata
299.
Laiuse Põhikool 2a
Jõgeva
Näita
300.
Lasila Põhikool 1-4
Lääne-Viru
Näita
Vaata
301.
Lasteaed Pääsuke
Ida-Viru
Näita
Vaata
302.
Lasteaed Pääsuke 2
Ida-Viru
Näita
Loe
Vaata
303.
Lasteaed Pääsuke 3
Ida-Viru
Näita
304.
Lasteaed Tareke
Ida-Viru
Näita
305.
Lauka Põhikool 2-3
Hiiu
Näita
Loe
306.
Laulasmaa Kool 3
Harju
Näita
Vaata
307.
Laulasmaa Kool 3a
Harju
Näita
Vaata
308.
Laulasmaa Kool 3b
Harju
Näita
Vaata
309.
Laupa Põhikool 5
Järva
Näita
310.
Lehtse Kool 4-5
Lääne-Viru
Näita
311.
Leie Lasteaed Sipelgapesa
Viljandi
Näita
Vaata
312.
Lihula Gümnaasium 1
Lääne
Näita
313.
Lihula Lasteaed
Lääne
Näita
314.
Lihula Lasteaed 2
Lääne
Näita
315.
Lohkva Lasteaed 2
Tartu
Näita
Vaata
316.
Lõpe Põhikool 7
Pärnu
Näita
317.
Lüganuse Keskkool 6
Ida-Viru
Näita
318.
Lümanda Põhikool 7-8
Saare
Näita
Loe
319.
Maardu Põhikool 5-9
Harju
Näita
320.
Maidla Lasteaed
Ida-Viru
Näita
321.
Metsapoole Põhikool 4-6
Pärnu
Näita
322.
Mikitamäe Kool 3-4
Põlva
Näita
323.
MTÜ Lasteaed Väike Pauline
Tartu
Näita
324.
Muhu Põhikool 5
Saare
Näita
325.
Muraste Looduskool
Harju
Näita
326.
Mustjala Lasteaed-Põhikool 5-6
Saare
Näita
327.
Mäetaguse Põhikool 1
Ida-Viru
Näita
328.
Narva Humanitaargümnaasium 2d
Ida-Viru
Näita
329.
Narva Humanitaargümnaasium 3a
Ida-Viru
Näita
330.
Narva Lasteaed Cipollino
Ida-Viru
Näita
331.
Narva Lasteaed Kuldkalake
Ida-Viru
Näita
332.
Narva Lasteaed Kuldkalake 2
Ida-Viru
Näita
333.
Narva Lasteaed Ojake
Ida-Viru
Näita
334.
Narva Lasteaed Pääsuke
Ida-Viru
Näita
335.
Narva Lasteaed Tuluke
Ida-Viru
Näita
336.
New Yorgi Eesti Kool
Välismaa
Näita
Vaata
337.
Nõo Põhikool 3b
Tartu
Näita
338.
Nõo Põhikool 4b
Tartu
Näita
339.
Nõo Põhikool 5-9
Tartu
Näita
340.
Nõva Laste Päevakeskus
Lääne
Näita
Vaata
341.
Nõva Põhikool 1-3
Lääne
Näita
Loe
342.
Orava Põhikool 5
Põlva
Näita
Loe
343.
Orissaare Gümnaasium 3
Saare
Näita
Loe
Vaata
344.
Orissaare Gümnaasium 6
Saare
Näita
345.
Osula Põhikool 1
Võru
Näita
Loe
Vaata
346.
Palupera Põhikool
Valga
Näita
Loe
347.
Parksepa Keskkool 7
Võru
Näita
348.
Pikavere Lasteaed-Algkool
Harju
Näita
349.
Pikavere Lasteaed-Algkool 12
Harju
Näita
350.
Pikavere Lasteaed-Algkool 34
Harju
Näita
351.
Pirita Lasteaed
Harju
Näita
352.
Puiga Põhikool 1
Võru
Näita
353.
Puurmani Lasteaed Siilipesa
Jõgeva
Näita
354.
Põltsamaa Ühisgümnaasium 7b
Jõgeva
Näita
355.
Põlva Keskkool 4
Põlva
Näita
356.
Pärnu Koidula Gümnaasium 1a
Pärnu
Näita
Loe
Vaata
357.
Pärnu Lasteaed Päikesejänku
Pärnu
Näita
358.
Pärnu Lasteaed Päikesejänku 2
Pärnu
Näita
359.
Pärnu Loodus- ja Tehnikamaja 2
Pärnu
Näita
360.
Pärnu Ühisgümnaasium 6
Pärnu
Näita
Loe
361.
Pärnu Ülejõe Gümnaasium 3c
Pärnu
Näita
362.
Raasiku Põhikool 4
Harju
Näita
Vaata
363.
Rakke Gümnaasium 2
Lääne-Viru
Näita
Vaata
364.
Rakke Gümnaasium 3
Lääne-Viru
Näita
365.
Rakke Gümnaasium 5
Lääne-Viru
Näita
366.
Rakvere Linna Algkool
Lääne-Viru
Näita
Vaata
367.
Rakvere Linna Algkool 2
Lääne-Viru
Näita
368.
Rakvere Linna Algkool 4
Lääne-Viru
Näita
Vaata
369.
Rakvere Põhikool 2-4
Lääne-Viru
Näita
Loe
Vaata
370.
Rakvere Põhikool 5
Lääne-Viru
Näita
371.
Ramsi Lasteaed-Algkool 1-3
Viljandi
Näita
372.
Rannamõisa Lasteaed
Harju
Näita
Loe
373.
Rannamõisa Lasteaed 2
Harju
Näita
374.
Rannu Keskkool 5
Tartu
Näita
375.
Riidaja Põhikool 2-3
Valga
Näita
Loe
Vaata
376.
Riidaja Põhikool 5-9
Valga
Näita
377.
Risti Põhikool (Harju) 1
Harju
Näita
378.
Rocca al Mare Kool
Harju
Näita
379.
Rocca al Mare Kool 2a
Harju
Näita
Loe
380.
Rocca al Mare Kool 2b
Harju
Näita
381.
Roosna-Alliku Põhikool 1
Järva
Näita
382.
Roosna-Alliku Põhikool 5
Järva
Näita
383.
Ruhnu Põhikool 1-9
Saare
Näita
384.
Rõngu Keskkool 1-4
Tartu
Näita
Loe
Vaata
385.
Saaremaa Ühisgümnaasium 3a
Saare
Näita
386.
Saaremaa Ühisgümnaasium 5aa
Saare
Näita
387.
Saarepeedi Kool
Viljandi
Näita
388.
Saarepeedi Kool 1-4
Viljandi
Näita
389.
Saarepeedi Kool 6
Viljandi
Näita
Loe
Vaata
390.
Sadala Põhikool 1-4
Jõgeva
Näita
391.
Saduküla Lasteaed-Algkool 3
Jõgeva
Näita
392.
Saku Gümnaasium 9a
Harju
Näita
393.
Savikoja
Tartu
Näita
Loe
394.
Sillamäe Lasteaed Jaaniussike
Ida-Viru
Näita
395.
Sillamäe Lasteaed Rukkilill
Ida-Viru
Näita
396.
Sillamäe Vanalinna Kool 4a
Ida-Viru
Näita
397.
Sillamäe Vanalinna Kool 5c
Ida-Viru
Näita
398.
Sillamäe Vanalinna Kool 6a
Ida-Viru
Näita
399.
Sillamäe Vanalinna Kool 6b
Ida-Viru
Näita
400.
Sonda Põhikool 5-6
Ida-Viru
Näita
401.
Suislepa Lasteaed-Algkool 5-6
Viljandi
Näita
402.
Surju Põhikool 5-6
Pärnu
Näita
403.
Suure-Jaani Gümnaasium 2
Viljandi
Näita
Vaata
404.
Suure-Jaani Gümnaasium 4
Viljandi
Näita
Loe
405.
Suuremõisa Põhikool 1-4
Hiiu
Näita
Loe
Vaata
406.
Sõmeru Põhikool 2
Lääne-Viru
Näita
407.
Sürgavere Lasteaed-Põhikool 13
Viljandi
Näita
Vaata
408.
Sürgavere Lasteaed-Põhikool 2
Viljandi
Näita
409.
Sürgavere Lasteaed-Põhikool 4
Viljandi
Näita
410.
Tahkuranna Lasteaed-Algkool
Pärnu
Näita
Loe
Vaata
411.
Tali Põhikool 5-9
Pärnu
Näita
412.
Tallinna 21. Kool 5a
Harju
Näita
Loe
413.
Tallinna 21. Kool 5aa
Harju
Näita
Vaata
414.
Tallinna 37. Keskkool 3a
Harju
Näita
Loe
Vaata
415.
Tallinna Järveotsa Gümnaasium 1a
Harju
Näita
Vaata
416.
Tallinna Kadaka Lasteaed 2
Harju
Näita
417.
Tallinna Kristiine Gümnaasium 2b
Harju
Näita
418.
Tallinna Lasteaed Kraavikrõll
Harju
Näita
419.
Tallinna Lasteaed Kraavikrõll 2
Harju
Näita
420.
Tallinna Lasteaed Laagna Rukkilill
Harju
Näita
421.
Tallinna Lasteaed Sinilill
Harju
Näita
422.
Tallinna Lilleküla Gümnaasium 2c
Harju
Näita
Loe
Vaata
423.
Tallinna Lilleküla Gümnaasium 4b
Harju
Näita
Loe
424.
Tallinna Lilleküla Gümnaasium 4c
Harju
Näita
425.
Tallinna Rahumäe Põhikool 5c
Harju
Näita
426.
Tallinna Rahumäe Põhikool 6c
Harju
Näita
427.
Tallinna Reaalkool 5a
Harju
Näita
428.
Tallinna Reaalkool 5b
Harju
Näita
429.
Tallinna Saksa Gümnaasium 1b
Harju
Näita
Loe
430.
Tallinna Saksa Gümnaasium 7c
Harju
Näita
431.
Tallinna Sikupilli Keskkool 8b
Harju
Näita
Vaata
432.
Tallinna Tondi Põhikool 2-4
Harju
Näita
Vaata
433.
Tallinna Tondi Põhikool 6a
Harju
Näita
434.
Tallinna Tondi Põhikool 7b
Harju
Näita
435.
Tapa Gümnaasium 6-7
Lääne-Viru
Näita
436.
Tartu Erakool 1a
Tartu
Näita
437.
Tartu Forseliuse Gümnaasium 1a
Tartu
Näita
438.
Tartu Hiie Kool 6b
Tartu
Näita
439.
Tartu Katoliku Kool 1a
Tartu
Näita
440.
Tartu Katoliku Kool 1b
Tartu
Näita
441.
Tartu Katoliku Kool 2a
Tartu
Näita
Loe
Vaata
442.
Tartu Katoliku Kool 3b
Tartu
Näita
Loe
443.
Tartu Katoliku Kool 4a
Tartu
Näita
444.
Tartu Kivilinna Gümnaasium 1c
Tartu
Näita
445.
Tartu Kivilinna Gümnaasium 2d
Tartu
Näita
446.
Tartu Kivilinna Gümnaasium 3d
Tartu
Näita
447.
Tartu Kroonuaia Kool
Tartu
Näita
448.
Tartu Lasteaed Sass
Tartu
Näita
Loe
449.
Tartu Loodusmaja
Tartu
Näita
450.
Tartu Raatuse Gümnaasium 2a
Tartu
Näita
451.
Tartu Raatuse Gümnaasium 3a
Tartu
Näita
452.
Tartu Raatuse Gümnaasium 5a
Tartu
Näita
453.
Tartu Raatuse Gümnaasium 6
Tartu
Näita
454.
Tartu Veeriku Kool 7a
Tartu
Näita
Loe
455.
Tiigitaguse
Tartu
Näita
456.
Toila Gümnaasium 6-8
Ida-Viru
Näita
457.
Tääksi Põhikool 5-9
Viljandi
Näita
458.
Türi Põhikool 2c
Järva
Näita
459.
Unipiha Algkool 1-4
Tartu
Näita
Loe
460.
Uuemõisa Lasteaed-Algkool 5
Lääne
Näita
461.
Uuemõisa Lasteaed-Algkool 6
Lääne
Näita
462.
Uulu Lasteaed
Pärnu
Näita
463.
Vaeküla Kool 6b
Lääne-Viru
Näita
464.
Vaida Põhikool 4
Harju
Näita
465.
Vaivara Lasteaed
Ida-Viru
Näita
466.
Valga Jaanikese Kool 5-6b
Valga
Näita
467.
Valga Lasteaed Pääsuke
Valga
Näita
Vaata
468.
Valga Põhikool 3a
Valga
Näita
469.
Valga Põhikool 5a
Valga
Näita
470.
Valga Põhikool 6b
Valga
Näita
471.
Vara Põhikool 1-4
Tartu
Näita
Loe
Vaata
472.
Vasta Kool 5-9
Lääne-Viru
Näita
Loe
473.
Vastseliina Gümnaasium 2
Võru
Näita
474.
Vastseliina Gümnaasium 3
Võru
Näita
475.
Viimsi Keskkool 1d
Harju
Näita
476.
Viljandi Maagümnaasium 1b
Viljandi
Näita
477.
Viljandi Maagümnaasium 4a
Viljandi
Näita
Loe
478.
Viljandi Paalalinna Gümnaasium 5b
Viljandi
Näita
Loe
Vaata
479.
Viluste Põhikool 1
Põlva
Näita
Loe
Vaata
480.
Viluste Põhikool 1 2
Põlva
Näita
481.
Viluste Põhikool 7
Põlva
Näita
Loe
482.
Virtsu Kool 14
Lääne
Näita
483.
Virtsu Kool 2-3
Lääne
Näita
484.
Virtsu Kool 5-9
Lääne
Näita
485.
Vormsi Lasteaed-Põhikool 1-9
Lääne
Näita
486.
Võnnu Lasteaed Värvuke
Tartu
Näita
487.
Väike-Maarja Gümnaasium 6b
Lääne-Viru
Näita
488.
Väimela Lasteaed Rukkilill
Võru
Näita
489.
Värska Gümnaasium 2
Põlva
Näita
Loe
490.
Värska Gümnaasium 3
Põlva
Näita
491.
Ääsmäe Põhikool 4
Harju
Näita