Projektis "Tere, Kevad! 2024" osaleb 6262 õpilast ja 385 rühma.


Kevadfoto:

"Kevadkaruslane"

Ülevaade Osalejad Vaatlused Viktoriin Pildid Loomad Abiks Korraldajad
Ajakava Foorum Tulemused Haikud Fotod Taimed Ajalugu Toetajad

Nädal 12: saabunud fotod

Fotode suuremalt vaatamiseks klõpsa pisipildil.

"Sookurepaar"
Rando Roos
Risti Kool 5-9
""Kevad Sõtke jõel""
Alina Issajeva
Sillamäe Vanalinna Kool 3a
""Kevad, kevad ....""
Alina Issajeva
Sillamäe Vanalinna Kool 3a
"Kevadised seened"
Lily Luik
Kose-Uuemõisa Lasteaed-Kool 2
"Lumi ja kellukesed"
Mirell Malleus
Võru Kesklinna Kool 3b
"Sarapuu õis"
Isabel Mägi
Valga Põhikool 2a
"Lumikellukesed"
Ragne Liine Roos
Risti Kool 5-9
"Värvid, värvid, värvid..."
Joel Indrek Paalits
Risti Kool 5-9
"Tervislik ja tasuta!"
Kenely
Koosa Lasteaed "Lepatriinud"
""Väike lepatriinu""
Aleksandra Aksel
Väike-Maarja Gümnaasium 1a
""Nunnud pajutudud""
Melissa Mändmets
Väike-Maarja Gümnaasium 1a
"Lumikellukesed"
Alina Issajeva
Sillamäe Vanalinna Kool 3a
"Kes on pildil?"
Sandra Aasa
Palivere Põhikool 3
"Lumikellukesed"
7. rühma õpetaja Jelena
Kohtla-Järve lasteaed Karuke "7. rühm"
"Kevadlill silla "
7. rühma õpetaja Jelena
Kohtla-Järve lasteaed Karuke "7. rühm"
"Lehepungad paisuvad"
7. rühma õpetaja Jelena
Kohtla-Järve lasteaed Karuke "7. rühm"
"Lumikellukesed"
Maarja
Rakke Kool 2
"Kevadine värskus."
Frankie
Pelguranna Lasteaed "Leiutad rühm"
"Karuslane turnimas"
Ronja Tammiste
Põlva Kool 3a
"Koerliblikas"
Ronja Tammiste
Põlva Kool 3a
"Kevadine õhtu"
Victoria Bogdanov
J. V. Veski nim Maarja-Magdaleena PK 5
""Ilusat kevadet""
Merete Saage
Väike-Maarja Gümnaasium 3a
""Kärbes nautimas kevadilu" "
Pärtel Vihmann
Kõrveküla Põhikool 1c
""Kolm sõpra" "
Pärtel Vihmann
Kõrveküla Põhikool 1c
"Lumikellukesed unest virguvad."
Sitsi Lasteaed rühm "Piibeleht"
Sitsi Lasteaed "rühm Piibeleht"
"Kadri pajuurvad"
Kadri Murumaa
Kiigemetsa Kool
"PILVEDE KUNST"
Sten-Egert Rätsep
Kiigemetsa Kool
"Jäävesi"
Greteliis Tõnisson
Kiigemetsa Kool
""Nauding silmadele""
Tallinna Suur-Pae Lasteaed rühm "Sipelgad"
Tallinna Suur-Pae Lasteaed "Sipelgad"
"Krookuse lilla"
Lenna
Suure-Jaani LA Sipsik "Päikesekiired"
"Märtsi märtsikellukesed"
Laura
Suure-Jaani LA Sipsik "Päikesekiired"
"Lumikellukesed"
Damir
Toila Gümnaasium 2b
"Märtsikelluke, Tere!"
Alla Omel
Olustvere Lasteaed Piilu "Muumi"
"Haned"
Alla Omel
Olustvere Lasteaed Piilu "Muumi"
"Esimene iludus"
Andry Guff 4.ü Pärnu Vanalinna Põhikool
Pärnu Vanalinna Põhikool 45
"Tärkab"
Anne-Irene Puusepp, 4.v Pärnu Vanalinna Põhikool
Pärnu Vanalinna Põhikool 45
"Valvur vares"
Ragnar
Suure-Jaani LA Sipsik "Päikesekiired"
"Minu esimene lepatriinu"
Moonika Allik
Tõrva Kool, Riidaja LA
"Pardid meie kooli tiigil"
Estelle Tõnnov
Viiratsi Kool 4
"Kevadet ootamas"
Mikk Marken Variksoo
Tõrva Kool, Riidaja LA
"Väike konnake"
Mikk Marken Variksoo
Tõrva Kool, Riidaja LA
"Sinilill"
Hanna
Kuuste Kool (LA) "Päiksekesed"
"Lumikelluke"
Reva N.
Paldiski lasteaed Sipsik "Maasikas"
"Vihmapiisa tibud"
Maris Kuusk
Sindi Lasteaed
"Sinililja"
Yulia
Tallinna Lasteaed Naksitrallid "Mesilased"
"Krookus"
Yulia
Tallinna Lasteaed Naksitrallid "Mesilased"
"Kevad ärkab! Kevadine märtsikellukesed."
Sitsi La, rühm Piibeleht
Sitsi Lasteaed "rühm Piibeleht"
"Roheline vaip."
Gea Johanna
Pelguranna Lasteaed "Leiutad rühm"
"Väiksed nupud"
Lenna
Pelguranna Lasteaed "Leiutad rühm"
"Märtsikelluke"
Hugo Kroon
Valga Põhikool 2a
"Krookus"
Lisandra Afanasjeva
Valga Põhikool 2a
"Punane sõbrake"
Karoliina Volt
Tõrva Gümnaasium 2a
"Kuldnokad"
Mattis Jõks
Tõrvandi Kool 1b
"Märtsikellukesed "
Mattis Jõks
Tõrvandi Kool 1b
"Pajutibud"
Lars Listak
Tõrvandi Kool 1b
"Üks lumikelluke"
Armin
Padise Põhikool 1
"Paiuurvad"
Võru kesklinna kool
Võru Kesklinna Kool 3b
"Ti-ti tihane"
Keidy Mihkelson
Ääsmäe Põhikool 6
"Lumikellukesed"
Nele Tulver
Ääsmäe Põhikool 6
"Lagled"
Greteli Pavlova
Ääsmäe Põhikool 6
"Krookused"
Mirell Malleus
Võru Kesklinna Kool 3b
"Julge kiivitaja"
Karel Mathias Tiivel
Valga Põhikool 2c
"Väikeluiged"
Karel Mathias Tiivel
Valga Põhikool 2c