Projektis "Tere, Kevad! 2024" osaleb 6262 õpilast ja 385 rühma.


Kevadfoto:

"Päikest!"

Ülevaade Osalejad Vaatlused Viktoriin Pildid Loomad Abiks Korraldajad
Ajakava Foorum Tulemused Haikud Fotod Taimed Ajalugu Toetajad

Nädal 19: saabunud fotod

Fotode suuremalt vaatamiseks klõpsa pisipildil.

"Mitmekesi koos"
Remi Martin Uustalu
Kose-Uuemõisa Lasteaed-Kool 2
"Toomingas"
Lisandra Afanasjeva
Valga Põhikool 2a
"Händkakk hoos"
Rando Roos
Risti Kool 5-9
"Suitsupääsuke"
Joel Indrek Paalits
Risti Kool 5-9
"Õrnad kellukesed"
Frankie
Pelguranna Lasteaed "Leiutad rühm"
"Õitsev murel"
Georg
Suure-Jaani LA Sipsik "Päikesekiired"
"Sinililled"
Marat Sulimov
Sillamäe Vanalinna Kool 3b
"Võilill "
Marat Sulimov
Sillamäe Vanalinna Kool 3b
"Margareetad"
Kätlin Raudla
Risti Kool 5-9
"Meie peenrad"
Õpetaja Jelena
Kohtla-Järve lasteaed Karuke "7. rühm"
"Istutame sibulaid"
Õpetaja Jelena
Kohtla-Järve lasteaed Karuke "7. rühm"
"Nurmenukud on siin"
Marten Liivoja
Kiigemetsa Kool
"Toomingas õitseb"
Kaspar Heinmann
Kiigemetsa Kool
"Kollased Ülased"
Lizandra Goldberg haljala kool 2.B
Haljala Kool 2b
""Lõokese munad""
Karel Mathias Tiivel
Valga Põhikool 2c
""Lõokese tibud""
Karel Mathias Tiivel
Valga Põhikool 2c
"Ebatsuuga"
Kaija Illaste
Türi Lokuta lasteaed "Põrnikate rühm"
"Kevade ilu- ebatsuuga!!!"
Kaija Illaste
Türi Lokuta lasteaed "Põrnikate rühm"
"Varblased ja kuldnokk maiustamas."
Kevin Švilponis
Võru Kesklinna Kool 2d
"Kuldnokk toiduotsingul"
Derek
Suure-Jaani LA Sipsik "Päikesekiired"
"Siil"
Alina Issajeva
Sillamäe Vanalinna Kool 3a
"Võilill nagu päike"
Aile Paugus
Audru Kool 1b
"Tulpide ilu"
Helina 5.v Pärnu Vanalinna Põhikool
Pärnu Vanalinna Põhikool 45
"Kevade värvides tulbid"
Helina 5.v Pärnu Vanalinna Põhikool
Pärnu Vanalinna Põhikool 45
"Maitsev suutäis"
Madli Leena Põllumäe
August Kitzbergi nimeline Gümnaasium 2a
"Kes on kaotanud muna?"
Oliver Luik
August Kitzbergi nimeline Gümnaasium 2a
"Õiteilu"
Rosanna Reinbach
August Kitzbergi nimeline Gümnaasium 2a
"Huvitav päike"
Indrek Lepik
Metsküla Algkool 4-6
"Lõpuks leidsin ta"
Oliver Parviste
Rakvere Vabaduse Kool 4b
"Linavästrik meie õuel"
Lenna Reinomägi
Rakvere Vabaduse Kool 4b
"Õitsev vaher"
Hans-Kristjan
Rakke Kool 2
"Konnade suplus"
Elly-Estelle
Rakke Kool 2
"Karikseen"
Elise Marii Nõgel
Valga Põhikool 2a
"Ülased"
Isabel Mägi
Valga Põhikool 2a
""
Renee Serdjukov
Rakvere Vabaduse Kool 5c
""Maikuu öised virmalised""
Karel Mathias Tiivel
Valga Põhikool 2c
"Taeva augud"
Keidy Mihkelson
Ääsmäe Põhikool 6
"Kaunid õied"
Greteli Pavlova
Ääsmäe Põhikool 6
"Ülane"
Kerli Kesa
Ääsmäe Põhikool 6