Projektis "Tere, Kevad! 2024" osaleb 6262 õpilast ja 385 rühma.


Kevadfoto:

"Karikseened"

Ülevaade Osalejad Vaatlused Viktoriin Pildid Loomad Abiks Korraldajad
Ajakava Foorum Tulemused Haikud Fotod Taimed Ajalugu Toetajad

Nädal 18: saabunud fotod

Fotode suuremalt vaatamiseks klõpsa pisipildil.

"Kiivitaja"
Rando Roos
Risti Kool 5-9
"Sinililled"
Sofia-Miia Eenpuu
Risti Kool 5-9
"Uudishimulik sabatihane"
Rando Roos
Risti Kool 5-9
""Üksik sinilill matkaraja veerel""
Lepalindude rühm
Saku Lasteaed Terake "Lepalinnud"
""Tärkav varsakabi kraavi kallastel""
Lepalindude rühm
Saku Lasteaed Terake "Lepalinnud"
"Kevade ilu"
Kaspar Riim
Rapla Vesiroosi Kool 2a
"Paiselehed küünitavad päikese poole"
Laureen Bauman
Rakvere Vabaduse Kool 4b
"Meie erinev kevad"
Yulia
Tallinna Lasteaed Naksitrallid "Mesilased"
"Ülased koos siniliiliatega sõbralikult koos"
Lara Tamm
Rakvere Vabaduse Kool 4b
"Nastiku pulmad"
Arabella Viil
Metsküla Algkool 3
"Võilill"
Lenna Purgats
Tõrva Gümnaasium 2a
"Röövik"
Valentina Sulimova
Sillamäe Vanalinna Kool 3b
"Putukas"
Marat Sulimov
Sillamäe Vanalinna Kool 3b
"Lumikelluke"
Marat Sulimov
Sillamäe Vanalinna Kool 3b
"Võililled"
Võru Kesklinna Kool 3.b
Võru Kesklinna Kool 3b
"Meie rohelised tupsud"
Kertu
Pelguranna Lasteaed "Leiutad rühm"
"Kõik on kollane"
Luke
Pelguranna Lasteaed "Leiutad rühm"
"Toomingas õitseb"
Isabel Mägi
Valga Põhikool 2a
"Siniliiliad"
Elly-Estelle
Rakke Kool 2
"Pasknääri sulg"
Lisanna Ahun
Illuka Kool 1
"Leia pildil lapsuliblikas"
Marcus Männiste
Illuka Kool 1
"Karulauk"
Marius Tiits Audru Kool 2. b
Audru Kool 2b
"Kased"
Marius Tiits Audru Kool 2. b
Audru Kool 2b
"Kevad tembutab"
Karl Kustav Kotselainen 5.v pärnu Vanalinna Põhiko
Pärnu Vanalinna Põhikool 45
"Oleme tagasi Pärnus!"
Anne-Irene Puusepp 4.v Pärnu Vanalinna Põhikool
Pärnu Vanalinna Põhikool 45
"Looduse kardetuim loom"
Pärtel Tiido
August Kitzbergi nimeline Gümnaasium 2a
"Palun pildile!"
Rudolf Roggenbaum
August Kitzbergi nimeline Gümnaasium 2a
"Ujuri kuivtrenn"
Dargo Serg
August Kitzbergi nimeline Gümnaasium 2a
"Võilill nagu PÄIKE!"
Ene Palloson
Türi Lokuta lasteaed "Põrnikate rühm"
"Hiidmürkel"
Fredy Mandel
Valga Põhikool 2a
"Nurmenukud"
Hugo Kroon
Valga Põhikool 2a
"Nurmenukud"
Võru Kesklinna Kool 3.b
Võru Kesklinna Kool 3b
"Õitsev toomingas"
Võru Kesklinna Kool 3.b
Võru Kesklinna Kool 3b
"Varsti lehes"
Sten-Egert Õun
Kiigemetsa Kool
"Liblikas"
Romek Lepik
Metsküla Algkool 1-2
"Kes aias?"
Aile Paugus
Audru Kool 1b
"Taevas on värve"
Indrek Lepik
Metsküla Algkool 4-6
"Üksik nurmenukk"
Aile Paugus
Audru Kool 1b
"Pungad"
Sitsi Lasteaed rühm "Piibeleht"
Sitsi Lasteaed "rühm Piibeleht"
"Paiseleht"
Sitsi Lasteaed rühm "Piibeleht"
Sitsi Lasteaed "rühm Piibeleht"
"Võilill"
Sitsi Lasteaed rühm "Piibeleht"
Sitsi Lasteaed "rühm Piibeleht"
""Kullerkupp""
Karel Mathias Tiivel
Valga Põhikool 2c
"Kollased ülased"
Kevin Švilponis
Võru Kesklinna Kool 2d
"Täpiline Triinuke"
Kevin Urbanik
Võru Kesklinna Kool 2d
"Õitsev ploomipuu"
Tarvi Sumerkin
Võru Kesklinna Kool 2d
"Tulbid"
Alina Issajeva
Sillamäe Vanalinna Kool 3a
"Tulbid"
Alina Issajeva
Sillamäe Vanalinna Kool 3a
"Orav"
Alina Issajeva
Sillamäe Vanalinna Kool 3a
",,Õitemeri,,"
Rait
Tartu Pärli Kool 34
""Võrumaa nurmenukk""
Rosanna
Lagedi lasteaed "Mesimummud"
""Võililleleht""
Pauline
Lagedi lasteaed "Mesimummud"
"Võilill"
Helery Rammo
Põlva Kool 3a
"Kes siin piilub?"
Helery Rammo
Põlva Kool 3a
"Varsakabjad"
Alessandra Aruvälja Audru Kool 2. b
Audru Kool 2b
"Vaade taevasse"
Liisa Taar
Viiratsi Kool 4
"Olen võimas!"
Rico Ess
Viiratsi Kool 4
"Kevadine lilleke"
Holger Peips
Viiratsi Kool 4
"Sinetab!"
Hugo Siruli
Nõo Põhikool 2b
"Priimula"
Annabel Kivak
Nõo Põhikool 2b
"Juba kohal"
Annabel Kivak
Nõo Põhikool 2b
"Kas tunned toominga lõhna?"
Ene Palloson
Türi Lokuta lasteaed "Põrnikate rühm"
"Nurmenukk"
Ene Palloson
Türi Lokuta lasteaed "Põrnikate rühm"
"Armas kärnkonn"
Keidy Mihkelson
Ääsmäe Põhikool 6
"Nurmenukk"
Kerli Kesa
Ääsmäe Põhikool 6
"Tärkav vaher"
Greteli Pavlova
Ääsmäe Põhikool 6